II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km5.5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1LIPA Wojciech 1151Rzszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM301M 700:00:0000:08:0200:22:2300:38:06.7500:38:06.75 3:4815,7
2OLEKSY Przemysław 1086Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM302M 800:00:0000:08:0300:22:2100:38:28.0000:38:28.00+00:00:213:5015,6
3SUROWIEC Grzegorz 1057Besta PB sp z o.o.RZESZÓWM303M 1000:00:0000:08:0200:22:3800:39:31.9000:39:31.90+00:01:253:5715,2
4KOT Łukasz 1152Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM304M 1200:00:0000:08:3800:23:3800:40:31.9500:40:31.95+00:02:254:0314,8
5KIBART Krzysztof 1124Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM305M 1400:00:0000:08:5800:24:1800:41:35.1000:41:35.10+00:03:284:0914,4
6PŁACZEK Paweł 1204wetlinaWETLINAM306M 1800:00:0000:09:2000:25:3400:43:41.7000:43:41.70+00:05:344:2213,7
7WETHACZ Dariusz 1274CISNAM307M 1900:00:0000:08:5100:25:2600:43:46.7500:43:46.75+00:05:404:2213,7
8NOWOMIEJSKI Marcin 1137OWM Lublin Team Ofiary Wuja MarcinaPIASECZNOM308M 2000:00:0000:08:3600:25:0900:43:55.9000:43:55.90+00:05:494:2313,7
9WIETECHA Piotr 1223JASŁOM309M 2200:00:0000:08:3800:25:3700:44:13.2000:44:13.20+00:06:064:2513,6
10MARYNICZ Łukasz 1221TOMASZÓW LUBELSKIM3010M 2300:00:0000:09:4400:26:1400:44:55.6000:44:55.60+00:06:484:2913,4
11BRZOZOWSKI Łukasz 1138I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM3011M 2500:00:0000:11:1400:27:3100:45:15.8000:45:15.80+00:07:094:3113,3
12BRENDZOWSKI Adam 1033SOLINA TEAMSOLINAM3012M 2900:00:0000:10:5800:27:4600:46:20.1500:46:20.15+00:08:134:3812,9
13DOPART Tomasz 1130USTRZYKI DOLNEM3013M 3100:00:0000:09:4500:26:2000:46:59.5500:46:59.55+00:08:524:4112,8
14SANKOWSKI Szymon 1065Zabiegani MielecMIELECM3014M 3200:00:0000:10:5600:28:1900:47:34.2500:47:34.25+00:09:274:4512,6
15KOŚCIAŃSKI Paweł 1238KRAŚNIKM3015M 3300:00:0000:11:1000:28:2500:47:34.6500:47:34.65+00:09:274:4512,6
16ZIĘBA Piotr 1287RZESZÓWM3016M 3500:00:0000:10:1100:27:2800:47:39.4000:47:39.40+00:09:324:4512,6
17CIĄGŁO Jacek 1012NOWA SARZYNAM3017M 3600:00:0000:12:0100:29:2300:47:47.7000:47:47.70+00:09:404:4612,6
18PIEKARZ Marcin Marian 1282AlfredówkaNOWA DĘBAM3018M 3900:00:0000:10:2800:27:5700:48:31.0500:48:31.05+00:10:244:5112,4
19KRUPA Paweł 1273www.serwisdrzewny.comSTALOWA WOLAM3019M 4100:00:0000:13:3900:30:2200:48:56.3500:48:56.35+00:10:494:5312,3
20POŚPIECH Herbert 1350KIELCEM3020M 4300:00:0000:10:3000:29:1900:49:24.4500:49:24.45+00:11:174:5612,1
21PYSZKO Janusz 1040RZESZÓWM3021M 4400:00:0000:11:4200:29:1600:49:29.2500:49:29.25+00:11:224:5612,1
22FLĄDRO Daniel 1080WOKOWICEM3022M 4500:00:0000:13:1300:30:3800:49:36.2500:49:36.25+00:11:294:5712,1
23OSINIAK Marek 1044MUNINAM3023M 4700:00:0000:13:0100:30:1500:49:41.0500:49:41.05+00:11:344:5812,1
24KALANDYK Wojciech 1155RZESZÓWM3024M 4800:00:0000:11:0200:29:1400:49:41.4500:49:41.45+00:11:344:5812,1
25KWASEK Kazimierz 1176ESKADRA KRAKÓWBIBICEM3025M 4900:00:0000:09:4200:28:1700:49:45.0000:49:45.00+00:11:384:5812,1
26JAKUBÓW Krzysztof 1100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3026M 5200:00:0000:10:4800:28:5800:50:28.9500:50:28.95+00:12:225:0211,9
27ZIMAK Sebastian 1228POSADA ZARSZYŃSKAM3027M 5500:00:0000:12:1900:30:2100:50:36.1000:50:36.10+00:12:295:0311,9
28PILCH Daniel 1078Zamek Dubiecko Running TeamRZESZÓWM3028M 5600:00:0000:11:4200:29:4700:50:37.5500:50:37.55+00:12:305:0311,9
29MAZUR Marek 1207PRZEMYŚLŻURAWICAM3029M 5800:00:0000:12:3800:30:1800:50:48.5500:50:48.55+00:12:415:0411,8
30BARAN Krystian 1180Ideo.plDYNÓWM3030M 5900:00:0000:13:3200:31:1800:51:00.2500:51:00.25+00:12:535:0611,8
31KIERES Michał 1062Leśne Run TeamZABRZEM3031M 6100:00:0000:11:2500:30:3100:51:38.6500:51:38.65+00:13:315:0911,6
32POŁOŻYŃSKI Andrzej 1118Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3032M 6200:00:0000:12:5100:30:4000:51:39.1500:51:39.15+00:13:325:0911,6
33SKUBIDA Marcin 1226GORZYCEOBRAZÓWM3033M 6300:00:0000:10:3000:29:4500:51:48.3500:51:48.35+00:13:415:1011,6
34KLEPACKI Maciej 1032YOZEN.plWARSZAWAM3034M 6400:00:0000:10:4400:29:3800:51:53.3500:51:53.35+00:13:465:1111,6
35NOWIŃSKI Wojciech 1257ZABRZEM3035M 6800:00:0000:11:4600:30:3700:52:20.3500:52:20.35+00:14:135:1411,5
36ZAJDEL Sławomir 1215JAROSŁAWM3036M 6900:00:0000:10:2300:29:4000:52:25.8000:52:25.80+00:14:195:1411,4
37ZAWADZKI Grzegorz 1132GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3037M 7100:00:0000:12:3000:31:5900:52:36.3500:52:36.35+00:14:295:1511,4
38STEMPAK Marcin 1091Jarosławska Grupa Biegowa SokółSZÓWSKOM3038M 7200:00:0000:13:5500:31:4800:52:47.4500:52:47.45+00:14:405:1611,4
39PACZOCHA Dariusz 1020NOWA SARZYNAM3039M 7600:00:0000:12:2200:31:2500:53:20.4500:53:20.45+00:15:135:2011,3
40CIEŚLA Maksymilian 1047RZESZÓWM3040M 7700:00:0000:13:5600:33:0500:53:22.8000:53:22.80+00:15:165:2011,2
41LEŚKO Paweł 1262GOŃ ZAJĄCZKA SQADRZESZÓWM3041M 7800:00:0000:12:5700:32:4400:53:23.1500:53:23.15+00:15:165:2011,2
42LACHOWICZ Przemysław 1104LIBERTÓWM3042M 7900:00:0000:11:1900:31:1600:53:48.7000:53:48.70+00:15:415:2211,2
43SĘKOWSKI Damian 1150WF SPORTRUN TEAMTYCHYM3043M 8000:00:0000:12:0300:30:2700:53:55.4500:53:55.45+00:15:485:2311,1
44DOŁOWY Łukasz 1279WROCŁAWM3044M 8200:00:0000:14:2500:34:2200:54:11.4000:54:11.40+00:16:045:2511,1
45SZCZYPEK Jacek 1119Klub (Sporting club name)PIASECZNOM3045M 8300:00:0000:13:0300:31:5300:54:12.2000:54:12.20+00:16:055:2511,1
46ZWOLIŃSKI Mariusz 1120Klub (Sporting club name)WARSZAWAM3046M 8400:00:0000:13:0300:31:5200:54:20.5500:54:20.55+00:16:135:2611,0
47SZAJCZYK Hubert 1110PUŁTUSKM3047M 8500:00:0000:12:5600:32:3800:54:26.2000:54:26.20+00:16:195:2611,0
48WIETECHA Paweł 1241WarzyceWARZYCEM3048M 8600:00:0000:11:2400:31:5000:54:30.4500:54:30.45+00:16:235:2711,0
49WYZINA Andrzej 1280WROCŁAWM3049M 8800:00:0000:14:2500:34:3700:54:44.8000:54:44.80+00:16:385:2811,0
50ŚWISTAK Piotr 1014WARSZAWAM3050M 8900:00:0000:12:5700:32:2600:55:01.6500:55:01.65+00:16:545:3010,9
51KIBART Piotr 1182BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM3051M 9000:00:0000:12:3200:32:1400:55:06.7000:55:06.70+00:16:595:3010,9
52WŁADYKA Marek 1269CISNAM3052M 9100:00:0000:13:2000:32:4800:55:09.4500:55:09.45+00:17:025:3010,9
53MOŚ Rafał 1116B4SPORTONLINEBYDGOSZCZM3053M 9300:00:0000:12:5500:32:3600:55:37.7500:55:37.75+00:17:315:3310,8
54LIGENZA Zbigniew 1294Północ - PołudniePRUSZCZ GDAŃSKIM3054M 10000:00:0000:13:5900:33:5900:56:59.8000:56:59.80+00:18:535:4110,5
55PRAŻMOWSKI Piotr 1275Am Nat KrakówKRAKÓWM3055M 10300:00:0000:11:2400:33:2800:57:39.0000:57:39.00+00:19:325:4510,4
56MIKUTANIEC Sebastian 1214MARKIM3056M 10400:00:0000:13:1100:33:3400:57:54.5000:57:54.50+00:19:475:4710,4
57DANILUK Andrzej 1117Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3057M 10800:00:0000:12:5100:34:1300:58:59.6000:58:59.60+00:20:525:5310,2
58BŁĄD Grzegorz 1232KOLBUSZOWAM3058M 10900:00:0000:13:5600:35:0600:59:16.3500:59:16.35+00:21:095:5510,1
58MALINOWSKI Tomasz 1088KOLBUSZOWAM3059M 11000:00:0000:13:5600:35:0700:59:16.3500:59:16.35+00:21:095:5510,1
60STACHERA Piotr 1234BYTOMM3060M 11400:00:0000:14:0000:36:0301:00:33.0501:00:33.05+00:22:266:039,9
61RZEPA Andrzej 1149JÓZEFIŃSKA TEAMZATORM3061M 11600:00:0000:13:0600:34:5501:01:17.2001:01:17.20+00:23:106:079,8
62ZAWADZKI Marcin 1266LUBIENIAM3062M 11700:00:0000:14:0600:35:3201:01:26.9501:01:26.95+00:23:206:089,8
63CETNARSKI Łukasz 1127KrokodyleKOLBUSZOWAM3063M 11800:00:0000:13:3500:37:2301:02:28.5501:02:28.55+00:24:216:149,6
64MAKOWIECKI Przemysław 1036Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!PRZEMYŚLM3064M 12000:00:0000:12:1700:33:3601:03:33.2501:03:33.25+00:25:266:219,4
65TYLKA Przemysław 1090ISKRZYNIAM3065M 12100:00:0000:13:4400:36:4901:04:19.3001:04:19.30+00:26:126:259,3
66ZATORSKI Paweł 1174ŁÓDŹM3066M 12300:00:0000:15:1700:38:3201:06:10.2501:06:10.25+00:28:036:379,1
67ZAGDAŃSKI Robert 1292Finisz RymanówM3067M 12700:00:0000:15:5100:44:1201:13:42.9001:13:42.90+00:35:367:228,1
Znaleziono 67 wynik(ów)