II ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2016
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 284
Wystartowało : 239
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 239
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km
   
1SUROWIEC Grzegorz 1057Besta PB sp z o.o.RZESZÓWM3000:00:0000:08:02
2LIPA Wojciech 1151Rzszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:02
3OLEKSY Przemysław 1086Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:03
4NOWOMIEJSKI Marcin 1137OWM Lublin Team Ofiary Wuja MarcinaPIASECZNOM3000:00:0000:08:36
5KOT Łukasz 1152Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:08:38
6WIETECHA Piotr 1223JASŁOM3000:00:0000:08:38
7WETHACZ Dariusz 1274CISNAM3000:00:0000:08:51
8KIBART Krzysztof 1124Bubba Gump Run TeamWARSZAWAM3000:00:0000:08:58
9PŁACZEK Paweł 1204wetlinaWETLINAM3000:00:0000:09:20
10KWASEK Kazimierz 1176ESKADRA KRAKÓWBIBICEM3000:00:0000:09:42
11MARYNICZ Łukasz 1221TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:09:44
12DOPART Tomasz 1130USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:09:45
13ZIĘBA Piotr 1287RZESZÓWM3000:00:0000:10:11
14ZAJDEL Sławomir 1215JAROSŁAWM3000:00:0000:10:23
15PIEKARZ Marcin Marian 1282AlfredówkaNOWA DĘBAM3000:00:0000:10:28
16POŚPIECH Herbert 1350KIELCEM3000:00:0000:10:30
17SKUBIDA Marcin 1226GORZYCEOBRAZÓWM3000:00:0000:10:30
18KLEPACKI Maciej 1032YOZEN.plWARSZAWAM3000:00:0000:10:44
19JAKUBÓW Krzysztof 1100Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLM3000:00:0000:10:48
20SANKOWSKI Szymon 1065Zabiegani MielecMIELECM3000:00:0000:10:56
21BRENDZOWSKI Adam 1033SOLINA TEAMSOLINAM3000:00:0000:10:58
22KALANDYK Wojciech 1155RZESZÓWM3000:00:0000:11:02
23KOŚCIAŃSKI Paweł 1238KRAŚNIKM3000:00:0000:11:10
24BRZOZOWSKI Łukasz 1138I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM3000:00:0000:11:14
25LACHOWICZ Przemysław 1104LIBERTÓWM3000:00:0000:11:19
26WIETECHA Paweł 1241WarzyceWARZYCEM3000:00:0000:11:24
27PRAŻMOWSKI Piotr 1275Am Nat KrakówKRAKÓWM3000:00:0000:11:24
28KIERES Michał 1062Leśne Run TeamZABRZEM3000:00:0000:11:25
29PYSZKO Janusz 1040RZESZÓWM3000:00:0000:11:42
30PILCH Daniel 1078Zamek Dubiecko Running TeamRZESZÓWM3000:00:0000:11:42
31NOWIŃSKI Wojciech 1257ZABRZEM3000:00:0000:11:46
32CIĄGŁO Jacek 1012NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:01
33SĘKOWSKI Damian 1150WF SPORTRUN TEAMTYCHYM3000:00:0000:12:03
34MAKOWIECKI Przemysław 1036Stowarzyszenie Czuwaj Wiaro!PRZEMYŚLM3000:00:0000:12:17
35ZIMAK Sebastian 1228POSADA ZARSZYŃSKAM3000:00:0000:12:19
36PACZOCHA Dariusz 1020NOWA SARZYNAM3000:00:0000:12:22
37ZAWADZKI Grzegorz 1132GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:30
38KIBART Piotr 1182BUBBA GUMP run teamWARSZAWAM3000:00:0000:12:32
39MAZUR Marek 1207PRZEMYŚLŻURAWICAM3000:00:0000:12:38
40DANILUK Andrzej 1117Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:51
41POŁOŻYŃSKI Andrzej 1118Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3000:00:0000:12:51
42MOŚ Rafał 1116B4SPORTONLINEBYDGOSZCZM3000:00:0000:12:55
43SZAJCZYK Hubert 1110PUŁTUSKM3000:00:0000:12:56
44ŚWISTAK Piotr 1014WARSZAWAM3000:00:0000:12:57
45LEŚKO Paweł 1262GOŃ ZAJĄCZKA SQADRZESZÓWM3000:00:0000:12:57
46OSINIAK Marek 1044MUNINAM3000:00:0000:13:01
47SZCZYPEK Jacek 1119Klub (Sporting club name)PIASECZNOM3000:00:0000:13:03
48ZWOLIŃSKI Mariusz 1120Klub (Sporting club name)WARSZAWAM3000:00:0000:13:03
49RZEPA Andrzej 1149JÓZEFIŃSKA TEAMZATORM3000:00:0000:13:06
50MIKUTANIEC Sebastian 1214MARKIM3000:00:0000:13:11
51FLĄDRO Daniel 1080WOKOWICEM3000:00:0000:13:13
52WŁADYKA Marek 1269CISNAM3000:00:0000:13:20
53BARAN Krystian 1180Ideo.plDYNÓWM3000:00:0000:13:32
54CETNARSKI Łukasz 1127KrokodyleKOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:35
55KRUPA Paweł 1273www.serwisdrzewny.comSTALOWA WOLAM3000:00:0000:13:39
56TYLKA Przemysław 1090ISKRZYNIAM3000:00:0000:13:44
57STEMPAK Marcin 1091Jarosławska Grupa Biegowa SokółSZÓWSKOM3000:00:0000:13:55
58CIEŚLA Maksymilian 1047RZESZÓWM3000:00:0000:13:56
59MALINOWSKI Tomasz 1088KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:56
59BŁĄD Grzegorz 1232KOLBUSZOWAM3000:00:0000:13:56
61LIGENZA Zbigniew 1294Północ - PołudniePRUSZCZ GDAŃSKIM3000:00:0000:13:59
62STACHERA Piotr 1234BYTOMM3000:00:0000:14:00
63ZAWADZKI Marcin 1266LUBIENIAM3000:00:0000:14:06
64WYZINA Andrzej 1280WROCŁAWM3000:00:0000:14:25
65DOŁOWY Łukasz 1279WROCŁAWM3000:00:0000:14:25
66ZATORSKI Paweł 1174ŁÓDŹM3000:00:0000:15:17
67ZAGDAŃSKI Robert 1292Finisz RymanówM3000:00:0000:15:51
Znaleziono 67 wynik(ów)