Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2016-01-31 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 44,6 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 763 |
Wystartowało : | 661 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 656 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 2km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LACHOWSKI Andrzej | 9 | Lacho Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:07:51 | |
2 | KRAWCZYK Paweł | 3 | Dare 2b Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:07:52 | |
3 | KRAWIECKI Mateusz | 583 | Lubawa Kocha Biegać | LUBAWA | M20 | 00:00:00 | 00:07:52 | |
4 | DZIEWIŃSKI Damian | 660 | TG ,,Sokół'' Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:07:59 | |
5 | CZYŻ Grzegorz | 7 | Grupa Azoty -Automatyka Tarnów | BOGUMIŁOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:08:04 | |
6 | BARCEWICZ Marta | 255 | 12tri.pl Drużyna Wilka | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 00:08:20 | |
7 | PAWUL Wojtek | 543 | GOPR Bieszczady | KROSNO | M20 | 00:00:00 | 00:08:21 | |
8 | CISZCZONIK Sebastian | 730 | Sportiva.pl | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:08:32 | |
9 | KUCHARCZYK Tomasz | 250 | WKB Meta Lubliniec | LUBLINIEC | M20 | 00:00:00 | 00:08:32 | |
10 | WIERNUSZ Krzysztof | 499 | Finisz Rymanów | POSADA GÓRNA | M40 | 00:00:00 | 00:08:37 | |
11 | PORĘBSKI Rafał | 62 | Poranny Patrol | ZAWADA | M40 | 00:00:00 | 00:08:39 | |
12 | KOCZWARA Tomek | 264 | RADOMYŚL WIELKI | M30 | 00:00:00 | 00:08:42 | ||
13 | ARSENIUK Anna | 2 | T.S. Opatrunki Toruń | GÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKA | K30 | 00:00:00 | 00:08:45 | |
14 | WALASZCZYK Sławomir | 741 | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:08:45 | ||
15 | WILK Dawid | 52 | Night Runners Zabrze | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:08:45 | |
16 | SMOLAK Piotr | 772 | MOSiR Dukla | PORAJ - 45 | M50 | 00:00:00 | 00:08:46 | |
17 | KOZŁOWSKI Gabriel | 339 | Bóbr Tłuszcz | TŁUSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:08:52 | |
18 | KRZYSZTOŃ Marcin | 10 | GMP LASY / KRAŚNIK | LASY | M30 | 00:00:00 | 00:08:53 | |
19 | PASIECZNY Robert | 155 | SPRINT Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:08:54 | |
20 | OLCHAWA Joanna | 776 | N | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 00:08:54 | |
21 | POBORCA Łukasz | 375 | KOLBUSZOWA | M30 | 00:00:00 | 00:08:58 | ||
22 | POKRYWKA Stefan | 790 | OTK Rzeźnik | CISNA | M50 | 00:00:00 | 00:09:04 | |
23 | FOLAND Bogumił | 342 | Sparta | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:09:05 | |
24 | POŻAK Grzegorz | 455 | LubartówBiega.pl | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:06 | |
25 | ŚLĘCZKA Damian | 220 | DIT PRO | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:15 | |
26 | KWIATKOWSKI Michael | 49 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:09:15 | ||
27 | LESIK Krzysztof | 89 | FORMA Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:00 | 00:09:16 | |
28 | KUCZOK Mirosław | 16 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40 | 00:00:00 | 00:09:16 | |
29 | JASTRZĄB Piotr | 187 | Dekan Lesko | LESKO | M40 | 00:00:00 | 00:09:16 | |
30 | PAZDA-POZORSKA Gosiunia | 400 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K30 | 00:00:00 | 00:09:16 | |
31 | PAJDOSZ Rafał | 111 | KB Biała Biega | BIAŁA PODLASKA | M30 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
32 | SŁUPEK Tomasz | 114 | Forma Wodzisław Śląski | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
33 | AKSTINAS Petras | 722 | Vilnius | VILNIUS | M40 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
34 | NITKIEWICZ Marcin | 564 | TASOWANIE | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:17 | |
35 | DZIUBAN Łukasz | 314 | Zaporowy Maratom Team | ORELEC | M30 | 00:00:00 | 00:09:19 | |
36 | SLADECZEK Andrzej | 582 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:19 | ||
37 | MAZURKIEWICZ Tomasz | 642 | Zaporowy Maraton Team | SANOK | M40 | 00:00:00 | 00:09:19 | |
38 | JASKÓLSKI Piotr | 349 | Night Runners Słupsk | SŁUPSK | M30 | 00:00:00 | 00:09:20 | |
39 | ŚLASKI Radosław | 542 | Wkurw_team | STRZYŻÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:22 | |
40 | GAWRON Janusz | 651 | Brygada Beskidów | LIMANOWA | M20 | 00:00:00 | 00:09:25 | |
41 | ZWIERZCHOWSKI Andrzej | 460 | BIEGUNKA TEAM | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:09:27 | |
42 | KUŹMIŃSKI Wojciech | 424 | KROSNO | M20 | 00:00:00 | 00:09:28 | ||
43 | KORNAGA Jan | 640 | Horyniec ZdrójLubaczów | LUBACZÓW | M50 | 00:00:00 | 00:09:30 | |
44 | MIEDZIEJEWSKI Andrzej | 611 | Wkurw_team | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:31 | |
45 | GOŁEMBIEWSKI Marek | 680 | MUKS Piętnastka/B4SPORT | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:09:33 | |
46 | SZWARCZYŃSKI Łukasz | 165 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:09:35 | ||
47 | WISZOWATY Mariusz | 527 | Amator | PABIANICE | M40 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
48 | NIŻNIK Marcin | 183 | Nowy Styl Running Team | MIEJSCE PIASTOWE | M30 | 00:00:00 | 00:09:38 | |
49 | GŁUSZEK Michał | 703 | KIELCE | M20 | 00:00:00 | 00:09:38 | ||
50 | TYBUREK Michał | 93 | Biegający Świdnik | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:09:39 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
ROBEL Wojciech | 630 | TG Sokół Sanok | SANOK, PODKARPACKIE | M30 | DNF | 00:09:39 DNF | ||
52 | GURGUL Sebastian | 447 | Aromat Nóg | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:40 | |
53 | CICHOŃ Maciej | 144 | 42.195 Wejherowo | REDA | M40 | 00:00:00 | 00:09:40 | |
54 | DESSAUER Wioletta | 5 | lubartowbega | LUBARTÓW | K40 | 00:00:00 | 00:09:40 | |
55 | KLIMCZEWSKI Andrzej | 107 | Forever Young Łódź | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:00 | 00:09:46 | |
56 | GARDENER Jacek | 6 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:09:46 | |
57 | BONDARA Sylwia | 8 | JacekBiega Running Team | BYDGOSZCZ | K20 | 00:00:00 | 00:09:47 | |
58 | POLAK Stanisław | 75 | mBank | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:50 | |
59 | ZIOŁO Jarosław | 665 | Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:09:50 | |
60 | HADAM Jacek | 94 | Przemyski Klub Biegacza | CIESZANÓW | M40 | 00:00:00 | 00:09:51 | |
61 | GRYGIERZEC Grzegorz | 115 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:51 | ||
JEŻ Marcin | 388 | JEDLICZE | M40 | DNF | 00:09:52 DNF | |||
63 | GAWLIK Sławek | 257 | MAM-W | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:55 | |
64 | POPIEL Andrzej | 545 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:09:55 | ||
65 | SKUBIDA Adam | 712 | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:56 | ||
66 | WÓJCIK Tomasz | 343 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
67 | NIESYN Adam | 383 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M40 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
68 | KORZONEK Marcin | 503 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
69 | REDZIAK Łukasz | 57 | wkurw_team | SOSNOWIEC | M20 | 00:00:00 | 00:09:57 | |
70 | WOROBIEC Józef | 216 | UMKS Nadir Jędrzejów | JĘDRZEJÓW | M50 | 00:00:00 | 00:09:58 | |
71 | SADOWSKI Kuba | 681 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:00 | ||
72 | KNOPEK Robert | 693 | Knedel biega w górak | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:01 | |
73 | FIJAŁKOWSKI Radosław | 142 | CrossFit GCW | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:03 | |
74 | TERESZKIEWICZ Joanna | 689 | PKO BP | CHMIELNIK | K20 | 00:00:00 | 00:10:03 | |
75 | JUSZKIEWICZ Zbigniew | 415 | Ełk | EŁK | M50 | 00:00:00 | 00:10:07 | |
76 | GIŻA Grzegorz | 726 | RADOMYŚL WIELKI | M30 | 00:00:00 | 00:10:09 | ||
77 | GOTFRYD Adam | 683 | JASŁO | M40 | 00:00:00 | 00:10:10 | ||
78 | KILIAN Mateusz | 576 | Józefińska Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:10:13 | |
79 | MICHALAK Artur | 696 | PGB Sportowa Paczka | BŁONIE | M30 | 00:00:00 | 00:10:14 | |
80 | GAICKI Maciej | 449 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:10:16 | ||
81 | PARZYSZEK Marcin | 355 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:10:16 | |
82 | KONIARZ Michał | 68 | BRZEG | M40 | 00:00:00 | 00:10:17 | ||
83 | BIAŁECKI Krzysztof | 102 | Barlinek | MYŚLIBÓRZ | M40 | 00:00:00 | 00:10:20 | |
84 | KRZEMIŃSKI Marcin | 482 | Sprint Gorzyce | GORZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:10:23 | |
85 | PINDUR Grzegorz | 268 | POZNAN | M40 | 00:00:00 | 00:10:24 | ||
86 | WOJTANOWSKA Karolina | 617 | DREAM CHASER | WETLINA | K20 | 00:00:00 | 00:10:24 | |
87 | KOWALSKI - BARYSZNIKOW Mikołaj | 671 | kingrunner.com | PRZYSŁUP | M30 | 00:00:00 | 00:10:26 | |
88 | SAMOLEWICZ Janusz | 679 | Handlopex | RZESZÓW | M60 | 00:00:00 | 00:10:26 | |
89 | PASTWA Grzegorz | 797 | Ultra Beskid Sport | JASIENICA | M40 | 00:00:00 | 00:10:28 | |
90 | JACHYM Marcin | 571 | Klub Biegających Leśników | LIBERTÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:29 | |
91 | ZGIET Radosław | 555 | CZARTAJEW | M40 | 00:00:00 | 00:10:30 | ||
92 | ZYGMUNT Marcin | 589 | zygabiega.blogspot.com | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:00 | 00:10:30 | |
93 | FARON Agnieszka | 69 | NORAFSPORT | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:10:31 | |
94 | DUCKI Piotr | 788 | OTK | POLKOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:31 | |
95 | KMAK Sławomir | 413 | papiki | GRYBÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:32 | |
96 | WĘGRZYN Krzysztof | 426 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | KRASNE | M50 | 00:00:00 | 00:10:32 | |
97 | PACHO Sylwester | 219 | papiki | GRYBÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:32 | |
98 | SMUDA Grzegorz | 684 | Pogoń za chlebem | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:32 | |
99 | JANISZEWSKI Artur | 215 | Weź niepierdol | KATOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:10:35 | |
100 | PRĘTNIK Sławomir | 554 | JEDLICZE | M30 | 00:00:00 | 00:10:36 | ||
101 | SKRZYPCZAK Piotr | 721 | OTK Rzeźnik | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:10:36 | |
102 | SIKORA Jacek | 157 | Water Team | WYŻNE | M40 | 00:00:00 | 00:10:37 | |
103 | GWIZDAK Justyna | 203 | Water Team | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 00:10:38 | |
104 | ZAMOJSKI Robert | 392 | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:10:38 | ||
105 | WITEK Bogdan | 560 | Water Team | BARYCZKA | M50 | 00:00:00 | 00:10:38 | |
106 | SZPINDA Sebastian | 95 | Biłgoraj Ultra Trail | BIŁGORAJ | M30 | 00:00:00 | 00:10:42 | |
107 | NALEPKA Zdzisław | 272 | Biegiem przez góry | SOSNOWIEC | M30 | 00:00:00 | 00:10:43 | |
108 | WOJCIESZAK Ewa | 273 | Biegiem przez góry | SOSNOWIEC | K30 | 00:00:00 | 00:10:43 | |
109 | KIEPIELA Dawid | 403 | Klub biegacza Fartlek | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:10:43 | |
110 | GRĘBOWIEC Mateusz | 278 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M30 | 00:00:00 | 00:10:44 | |
111 | WOSIK Marek | 498 | szybka małpa | WARSZAWA | M60 | 00:00:00 | 00:10:44 | |
112 | KUSZ Tomasz | 331 | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:10:45 | ||
113 | MADEJ Mateusz | 446 | Running Team Hormann Legnica | WILCZY LAS | M20 | 00:00:00 | 00:10:46 | |
114 | BISKUP Rafał | 633 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:10:46 | ||
115 | KOZA Jan | 757 | Lokomotiv Majdan, GOPR Bieszczady | CISNA | M20 | 00:00:00 | 00:10:47 | |
116 | BĄK Adam | 367 | KKL Kielce | KIELCE | M50 | 00:00:00 | 00:10:47 | |
117 | KONIECZNY Rafał | 643 | RADLIN | M20 | 00:00:00 | 00:10:47 | ||
118 | KOCIEMBA Dariusz | 710 | W Tri Team / Labosport Team | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | 00:10:47 | |
119 | KOT Rafał | 251 | Way Behind Horizon | SZCZYTNO | M30 | 00:00:00 | 00:10:48 | |
120 | DOMAGAŁA Kamil | 549 | Night Runners Zabrze | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | 00:10:48 | |
121 | KACZOREK Marcin | 117 | VW GRUPA KACZOREK | JÓZEFÓW | M40 | 00:00:00 | 00:10:54 | |
122 | PLEWA Tomasz | 24 | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | KIELCE | M40 | 00:00:00 | 00:10:55 | |
123 | PAJĄK Wojciech | 475 | Klub (Sporting club name) | BIEŃKÓWKA | M20 | 00:00:00 | 00:10:55 | |
124 | SOŁODUCHA Hubert | 764 | 6 Batalion Powietrzno Desantowy | GLIWICE | M20 | 00:00:00 | 00:10:56 | |
125 | CZELEJ Rafał | 61 | Biegający Świdnik | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:00 | 00:10:57 | |
126 | BRZESKI Rafał | 42 | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:00 | 00:10:58 | ||
127 | NIEMCZEWSKI Borys | 67 | TimeBandit Corps | RACŁAWÓWKA | M40 | 00:00:00 | 00:10:58 | |
128 | ŁAGOŻNY Łukasz | 43 | BRUBECK Team | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:10:59 | |
129 | JÓZEFCZYK Jakub | 218 | Finisz Rymanów | RYMANÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:00 | |
130 | ŁOCHAŃSKI Grzegorz | 550 | BRYSIE | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:11:00 | |
131 | WASYLÓW Jacek | 734 | KB IC PRZEMYŚL | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:11:00 | |
132 | BEDNARZ Bogdan | 762 | Żywcem zabiegani | ŻYWIEC | M40 | 00:00:00 | 00:11:01 | |
133 | KACZOROWSKI Michał | 607 | Soul Adventure | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:00 | 00:11:01 | |
134 | DOMISZEWSKA Maria | 323 | USTRZYKI DOLNE | K50 | 00:00:00 | 00:11:02 | ||
135 | DOMISZEWSKI Wojciech | 324 | USTRZYKI DOLNE | M50 | 00:00:00 | 00:11:02 | ||
136 | MAŚLANKA Piotr | 168 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:11:06 | ||
137 | GNATOWSKI Przemysław | 319 | AXA Running Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:11:06 | |
138 | SZWAJKA Robert | 434 | STALOWA WOLA | M40 | 00:00:00 | 00:11:06 | ||
139 | ZAJĄCZKOWSKI Jerzy | 205 | PRZEMYSL | M40 | 00:00:00 | 00:11:07 | ||
140 | BOLANOWSKI Piotr | 225 | Posada Górna | DOMARADZ | M40 | 00:00:00 | 00:11:08 | |
141 | PILICHOWSKI Wojciech | 266 | Grupa Szalonych Rowerzystów | BIAŁYSTOK | M40 | 00:00:00 | 00:11:08 | |
142 | SMOLUCH Ryszard | 489 | ZAMOŚĆ | M40 | 00:00:00 | 00:11:08 | ||
143 | GONTARZ Jarosław | 669 | TRI Engines | KOZIENICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:09 | |
144 | KWIATKOWSKI Wojciech | 92 | TSA Sandomierz | SZCZYTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:11:10 | |
145 | ORZECH Artur | 376 | Krokodyle | KOLBUSZOWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:10 | |
146 | DRAPAŁA Jan | 377 | Krokodyle | KOLBUSZOWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:10 | |
147 | CZERWIONKA Lidia | 783 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:11:10 | ||
148 | RYBITWA Jarosław | 421 | GRODZISK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 00:11:11 | ||
149 | MAJKUCIŃSKI Marek | 188 | Biegiem Radom! | RADOM | M40 | 00:00:00 | 00:11:11 | |
150 | KAWĘCKI Łukasz | 771 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:11:12 | ||
151 | PALUCH Tobiasz | 561 | RunForFun Ryglice | RYGLICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:12 | |
152 | WNĘK Marek | 622 | JAZOWSKO | M20 | 00:00:00 | 00:11:13 | ||
153 | AUGUSTYNIAK Mariusz | 231 | UKS TRS SUSZ | SUSZ | M40 | 00:00:00 | 00:11:16 | |
154 | SZCZOTKA Katarzyna | 522 | PSZCZYNA | K30 | 00:00:00 | 00:11:21 | ||
155 | GÓRNY Małgorzata | 548 | trenuje z Olą :) | KATOWICE | K20 | 00:00:00 | 00:11:22 | |
156 | MAJEWSKI Piotr | 784 | MELEX TEAM | JASŁO | M40 | 00:00:00 | 00:11:22 | |
157 | ŻYRA Maciej | 744 | JASŁO | M20 | 00:00:00 | 00:11:23 | ||
158 | BRYKCZYŃSKI Łukasz | 18 | Sport GURU | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:11:23 | |
159 | CHABROWSKI Paweł | 588 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:23 | ||
160 | PSZENICZKA Grzegorz | 594 | NOWY KRĘPIEC | M30 | 00:00:00 | 00:11:23 | ||
161 | KOZERA Waldemar | 96 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:24 | ||
162 | SAP Karolina | 580 | Night-runners Gliwice | GLIWICE | K20 | 00:00:00 | 00:11:24 | |
163 | KULESZA Robert | 706 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:24 | ||
164 | FELIŃSKI Tomasz | 593 | OTWOCK | M40 | 00:00:00 | 00:11:25 | ||
165 | SITEK Daniel | 271 | GDAŃSK | M20 | 00:00:00 | 00:11:26 | ||
166 | WÓJCIK Mirosław | 71 | Time4Running | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M50 | 00:00:00 | 00:11:26 | |
167 | MAKOWSKA Olga | 735 | JacekBiega | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:11:26 | |
168 | CZWERENKO Wojciech | 452 | Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:11:27 | |
168 | KRAJEWSKI Jakub | 200 | Zaporowy Maraton | ORELEC | M30 | 00:00:00 | 00:11:27 | |
170 | DERSLEY Stephen | 77 | POZNAN | M40 | 00:00:00 | 00:11:28 | ||
171 | BUŁA Adam | 740 | BYTOM | M20 | 00:00:00 | 00:11:28 | ||
172 | PAPROCKI Wiesław | 791 | KB MCKIS Jaworzno | JAWORZNO | M50 | 00:00:00 | 00:11:28 | |
173 | NIZIOŁ Marian | 166 | PIASECZNO | M50 | 00:00:00 | 00:11:29 | ||
174 | MROZEK Roman | 557 | KATOWICE | M50 | 00:00:00 | 00:11:29 | ||
175 | LOREK Marek | 239 | DĘBICA | M40 | 00:00:00 | 00:11:30 | ||
176 | ZMYSŁOWSKI Igor | 727 | CIECIERZYN | M20 | 00:00:00 | 00:11:30 | ||
177 | PŁONKA Paweł | 761 | Żywcem zabiegani | ANDRYCHÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:31 | |
178 | PAŁKA Tomasz | 195 | Luzyx | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:34 | |
179 | KRZYSZTOŃ Piotr | 365 | GMP LASY / KRAŚNIK | LASY | M30 | 00:00:00 | 00:11:35 | |
180 | DWORAKOWSKI Andrzej | 384 | ŁAPSCY LAJTOWCY | ŁAPY | M40 | 00:00:00 | 00:11:40 | |
181 | ZAKRZEWSKI Szymon | 504 | ŁAPY | M30 | 00:00:00 | 00:11:40 | ||
182 | IDZIK Dariusz | 661 | NAKŁO ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:00 | 00:11:40 | ||
183 | KOBIERSKI Piotr | 359 | Uniwersytecki Klub Alpinistyczny | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:11:41 | |
184 | MIEKUS Hubert | 369 | Accenture | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:41 | |
185 | CAMPS ALMI?ANA Jaime | 427 | Atletismo Boston | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:11:43 | |
186 | KONDZIELNIK Magdalena | 778 | PSZCZYNA | K30 | 00:00:00 | 00:11:43 | ||
187 | GWIZDAŁA Łukasz | 472 | theNATURAt | KRZESZOWICE | M30 | 00:00:00 | 00:11:45 | |
188 | NIEDZWIEDZKI Tomasz | 626 | KATOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:11:45 | ||
189 | DZIAŁABIJ Beata | 649 | OLKUSZ | K30 | 00:00:00 | 00:11:45 | ||
190 | DZIAŁABIJ Krzysztof | 650 | OLKUSZ | M30 | 00:00:00 | 00:11:45 | ||
191 | MIŚKÓW Marcin | 79 | BIEGAMY Z SERCEM.PL | ŻORY | M30 | 00:00:00 | 00:11:45 | |
192 | JURCZAK Roman | 150 | Vitamins for you | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | 00:11:46 | |
193 | BANACH Magda | 687 | BEDZIN | K20 | 00:00:00 | 00:11:46 | ||
194 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 191 | Body Club Mława | MŁAWA | M40 | 00:00:00 | 00:11:47 | |
195 | MURAK Robert | 38 | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:00 | 00:11:48 | ||
196 | WOŹNIACKA Joanna | 262 | Kraków | KRAKÓW | K20 | 00:00:00 | 00:11:49 | |
197 | KOWALCZYK Grzesiek | 628 | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:11:50 | ||
198 | TRACZ Łukasz | 198 | AquaReh www.stylspa.com.pl | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 00:11:52 | |
199 | SUŁKOWSKI Maciej | 238 | JAROSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:11:52 | ||
200 | BARAN Kamil | 484 | Klub (Sporting club name) | WIDNA GÓRA | M20 | 00:00:00 | 00:11:52 | |
201 | WAŁCZYK Krzysztof | 724 | ŁOWCE | M30 | 00:00:00 | 00:11:52 | ||
202 | SZYK Artur | 237 | JGB SOKÓŁ Jarosław | JAROSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:11:53 | |
203 | MAŚLANKA Jacek | 372 | Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół' | JAROSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:11:54 | |
204 | TUROSZ Zbigniew | 493 | Leżajsk | LEŻAJSK | M50 | 00:00:00 | 00:11:55 | |
205 | ZARZYCKA-JASIK Magdalena | 524 | BABY-DOLL.PL | BEDZIN | K30 | 00:00:00 | 00:11:55 | |
206 | SOKALSKI Grzegorz | 682 | Parkrun Konstancin | KONSTANCIN-JEZIORNA | M40 | 00:00:00 | 00:11:57 | |
207 | HERBA Krystian | 704 | DAR-BUD TEAM | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:11:58 | |
208 | OLESZCZUK Zbigniew | 99 | Krasnystaw Biega | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:00 | 00:11:59 | |
209 | RYCYK Grzegorz | 53 | Krasnystaw Biega | KRASNYSTAW | M40 | 00:00:00 | 00:11:59 | |
210 | BEDNARCZYK Paweł | 406 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:12:01 | ||
211 | KUDŁAK Paweł | 654 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:12:01 | ||
212 | WIĄCEK Marcin | 317 | JSC Jasło | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:12:02 | |
213 | PAWLUŚ Mirosław | 279 | JSC Jasło | JASŁO | M40 | 00:00:00 | 00:12:02 | |
214 | ZAKRZEWSKA Dorota | 395 | Speleoklub Warszawski/Atomówki | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:12:02 | |
215 | SUCHODOLSKI Jerzy | 172 | RADLIN | M40 | 00:00:00 | 00:12:03 | ||
216 | RIJ Tomasz | 256 | Finisz Rymanów | RYMANÓW ZDRÓJ | M30 | 00:00:00 | 00:12:03 | |
217 | KĘSA Andrzej | 399 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:12:03 | ||
218 | TYLEK Rafał | 236 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:04 | ||
219 | SIDOR Paweł | 163 | W4TEAM | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:12:05 | |
220 | ZIELIŃSKI Marek | 232 | PRZECZNO | M20 | 00:00:00 | 00:12:05 | ||
221 | ZDULSKI Bartosz | 64 | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:12:05 | ||
222 | HERMANOWSKI Robert | 164 | W4TEAM | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:12:06 | |
223 | WOJCIESZAK Marcin | 346 | ZAGÓRZ | M30 | 00:00:00 | 00:12:06 | ||
224 | WOJDA Dariusz | 32 | Dzikie Dziki | JÓZEFÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:07 | |
225 | WAJCOWICZ Witold | 98 | SANOK | M40 | 00:00:00 | 00:12:07 | ||
226 | SMOLIŃSKI Paweł | 197 | Rugby Klub Sanok / Smashing Pąpkins | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:12:07 | |
227 | KRAJEWSKA Joanna | 201 | Zaporowy Maraton | ORELEC | K30 | 00:00:00 | 00:12:07 | |
228 | CIESLAK Marek | 85 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:08 | ||
229 | KRAUSE Sylwia | 26 | Radlim Miasto z Sercem | RADLIN | K40 | 00:00:00 | 00:12:08 | |
230 | ZAWIŚLAK Kazimierz | 337 | TOMASZÓW LUBELSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:08 | ||
231 | SZYMIK Marcin | 476 | ratownik górniczy | CHORZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:08 | |
232 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 490 | Radlinioki w biegu | RADLIN | M40 | 00:00:00 | 00:12:08 | |
233 | STENCEL Zbigniew | 60 | FORMA Wodzisław Śląski | MARKLOWICE | M50 | 00:00:00 | 00:12:08 | |
234 | KWAS August | 184 | RYKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:09 | ||
235 | JURCZAK Daniel | 214 | Mińska Grupa Rowerowa | MIŃSK MAZOWIECKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:09 | |
236 | KRAUSE Dariusz | 25 | FORMA Wodzisław Śląski/ RADLIN | RADLIN | M40 | 00:00:00 | 00:12:09 | |
237 | MILEWSKI Mateusz | 350 | Kraina Wiecznych Mrozów | MROZY | M30 | 00:00:00 | 00:12:09 | |
238 | CIEŚLAK Dominika | 473 | WROCŁAW | K30 | 00:00:00 | 00:12:09 | ||
239 | STĘPIEŃ Wojciech | 118 | JM RUNNING TEAM / NIGHT RUNNERS GLIWICE | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:12:10 | |
240 | DROŻDŻ Witold | 295 | Polskie Himalaje 2018 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:10 | |
241 | CETNAROWSKI Marcin | 758 | SZYMBARK 29 | M40 | 00:00:00 | 00:12:12 | ||
242 | WOJAK Szymon | 574 | OPOLE | M20 | 00:00:00 | 00:12:12 | ||
243 | FIEGA Ryszard | 631 | Maraton Gorlice | GORLICE | M50 | 00:00:00 | 00:12:12 | |
244 | SOCHACKI Maciej | 211 | Zamek Dubiecko Running Team | DUBIECKO | M20 | 00:00:00 | 00:12:13 | |
ZIĘBA Marcin | 621 | KRAKÓW | M30 | DNF | 00:12:13 DNF | |||
246 | GRZANECKI Rafal | 13 | Pier...NieBiegam:) | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:15 | |
247 | MĄCZKA Bronisław | 777 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M60 | 00:00:00 | 00:12:15 | |
248 | JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna | 763 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | K40 | 00:00:00 | 00:12:15 | |
249 | MUNIAK Kamil | 76 | kukuczsport.pl | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 00:12:16 | |
250 | TOMASZEWSKI Wojtek | 511 | BraciaT | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:16 | |
251 | GOSTKOWSKI Bartek | 551 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:16 | ||
252 | KILIAN Marcin | 579 | KRAKOW | M30 | 00:00:00 | 00:12:16 | ||
253 | TURLEJ Dariusz | 230 | Kondycja | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:12:17 | |
254 | BOROWIK Tomasz | 695 | ATOM | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:17 | |
255 | URBAŃSKI Józef | 313 | KKB Mosir Krosno | KROSNO | M50 | 00:00:00 | 00:12:18 | |
256 | STASZEWSKI Maciej | 245 | JANOWIANKA | JANÓW LUBELSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:18 | |
257 | WÓJTOWICZ Pafcio | 402 | biegajznami.pl | JANÓW LUBELSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:18 | |
258 | CHODKIEWICZ Tomasz | 653 | PEUGEOT POLSKA | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 00:12:18 | |
259 | PIETRASZEK Mirek | 732 | KONSTANCIN JEZIORNA | M40 | 00:00:00 | 00:12:19 | ||
260 | SZWAJKA Aneta | 435 | szwajkozazajebioza | STALOWA WOLA | K40 | 00:00:00 | 00:12:21 | |
261 | WÓJCIK Tomasz | 529 | Atywna Strona Życia | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:21 | |
262 | GŁADYSZ Rafał | 639 | wkurw_team | KROSNO | M40 | 00:00:00 | 00:12:21 | |
263 | SERZYSKO Bartosz | 562 | Aktywna Strona Życia | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:12:21 | |
264 | LUBAŃSKI Robert | 420 | nie | BUKOWICE | M50 | 00:00:00 | 00:12:22 | |
265 | BATKO Marcin | 353 | UKS Szkoła Rajska | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:22 | |
266 | RAMM Aleksander | 382 | Smiley Ultras :) | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:22 | |
267 | BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina | 277 | JSC Jasło | JASŁO | K40 | 00:00:00 | 00:12:24 | |
268 | PRĘDKI Mirosław | 748 | PRZYSIEKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:25 | ||
269 | URBAŃCZYK Karol | 137 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M20 | 00:00:00 | 00:12:25 | |
270 | PRZYBYŁO Sonia | 141 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K20 | 00:00:00 | 00:12:25 | |
271 | ANDRES Kamil | 148 | TRUSOX | LEŻAJSK | M20 | 00:00:00 | 00:12:26 | |
272 | KRZYCH Piotr | 167 | LO Lubaczów-Biegamy Akademia Sportu | PIASTOWO | M30 | 00:00:00 | 00:12:27 | |
273 | TROJNAR Damian | 131 | Jutrzenka Dębno | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:00 | 00:12:27 | |
274 | OBROŚLAK Grzegorz | 715 | Traper Lubaczów | LUBACZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:27 | |
275 | BANASIEWICZ Paweł | 325 | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:12:28 | ||
276 | MARĆ Marcin | 471 | Klub (Sporting club name) | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:12:28 | |
277 | BOROWIEC Joanna | 635 | Night Runners | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 00:12:28 | |
TOMCZYK Grzegorz | 599 | RZESZÓW | M20 | DNF | 00:12:28 DNF | |||
279 | KLAMUT Ryszard | 315 | Jabłonica Polska | JABLONICA POLSKA | M60 | 00:00:00 | 00:12:29 | |
280 | TRETER Sebastian | 470 | Klub (Sporting club name) | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 00:12:29 | |
281 | WIECZOREK Piotr | 537 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:29 | ||
282 | ZĄBIK Dana | 90 | TORUŃ | K40 | 00:00:00 | 00:12:29 | ||
283 | SKRZESZEWSKI Henryk P. | 156 | I-BS.pl Sport Team | STALOWA WOLA | M40 | 00:00:00 | 00:12:30 | |
284 | SZYMAŃSKI Arkadiusz | 120 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | ||
285 | ORZECHOWSKI Bartosz | 321 | KW Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | |
286 | SOBLIK Łukasz | 328 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | ||
287 | PLUTA Paweł | 394 | AkademiaRolkarza Michał | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:12:30 | |
288 | KOSSAKOWSKA Katarzyna | 123 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:12:31 | ||
289 | SZCZYRBOWSKI Michał | 385 | akademiarolkarza.pl | RYBNIK | M30 | 00:00:00 | 00:12:31 | |
290 | NAWARA Arkadiusz | 575 | RUDA ŚLĄSKA | M20 | 00:00:00 | 00:12:31 | ||
291 | BOGACZYK Krzysztof | 196 | Równe | RÓWNE | M30 | 00:00:00 | 00:12:32 | |
292 | SIDOROWICZ Grzegorz | 697 | Axa Running Team | MARKI | M40 | 00:00:00 | 00:12:32 | |
293 | OKAPIEC Aleksandra | 737 | AXA Running Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:12:32 | |
294 | ARGALSKI Grzegorz | 769 | KW Trójmiasto | GDYNIA | M40 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
295 | POLAK Grzegorz | 101 | Kereza Team | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
296 | CHWALISZEWSKI Jarosław | 121 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
297 | BAJAK Małgorzata | 147 | Żywcem Zabiegani | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
298 | BUCZYŃSKI Radosław | 240 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
299 | GAJEWSKA Monika | 35 | TORUN | K30 | 00:00:00 | 00:12:33 | ||
300 | ZAJĄC Katarzyna | 686 | 4K | TARNÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:33 | |
301 | BEDNARZ Krzysztof | 728 | 3K | TARNÓW | M50 | 00:00:00 | 00:12:34 | |
302 | CHOJECKI Dariusz | 116 | KEREZA LUBLIN | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:12:34 | |
303 | FIGURA Marcin | 132 | Kwidzyn Run | KWIDZYB | M30 | 00:00:00 | 00:12:34 | |
304 | MALINOWSKA Iwona | 294 | BYTOM | K40 | 00:00:00 | 00:12:34 | ||
305 | SZYMURA Karolina | 736 | 4K | TARNÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:34 | |
306 | TURCZANIK Fabian | 344 | biegusiem.pl | ZAMOŚĆ | M30 | 00:00:00 | 00:12:35 | |
307 | POLAK Jacek | 381 | biegusiem.pl | PIASECZNO | M40 | 00:00:00 | 00:12:35 | |
308 | BIELEC Artur | 80 | Rembertów Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:35 | |
309 | KRAWCZAK Kamil | 515 | biegusiem.pl | DĘBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:12:35 | |
310 | KLUS Anna | 30 | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:36 | ||
311 | MAZUREK Krzysztof | 373 | ZAMOŚĆ | M40 | 00:00:00 | 00:12:36 | ||
312 | MŁODOŻENIEC Jacek | 48 | Rembertów Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:36 | |
313 | MŁODOŻENIEC Mirosław | 51 | Rembertów Team | SOBÓTKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:36 | |
314 | AUGUŚCIK Mariusz | 56 | MYSIADŁO | M50 | 00:00:00 | 00:12:36 | ||
315 | TUTKA Maksymilian | 443 | Leżajsk | LEŻAJSK | M30 | 00:00:00 | 00:12:37 | |
316 | SIENKIEWICZ Wojciech | 463 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:37 | ||
317 | GRUSZKO Alicja | 528 | Aktywna Strona Życia | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:37 | |
318 | GIERULA Robert | 674 | UBS Krakow Running Team | KRAKOW | M50 | 00:00:00 | 00:12:37 | |
319 | KRASOWSKI Łukasz | 130 | LEŻAJSK | M30 | 00:00:00 | 00:12:38 | ||
320 | SZADKOWSKI Wojciech | 692 | Warbud Running Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:12:38 | |
321 | KUSTROŃ Adam | 241 | KROSNO | M50 | 00:00:00 | 00:12:39 | ||
322 | MYSZKOWSKI Sebastian | 637 | KalińskaTeam | KONSTANCIN | M30 | 00:00:00 | 00:12:39 | |
323 | GALUSKIN Alexey | 652 | Grupa Nomax | PIEKARY ŚLĄSKIE | M30 | 00:00:00 | 00:12:39 | |
324 | LEGUTKO Włodzimierz | 362 | Ostoya running team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
325 | SAPIŃSKI Mariusz | 363 | Ostoya Rynning Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
326 | SZWAGIERCZAK Andrzej | 485 | Biegusiem. pl | RUDKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
327 | ŻACZEK Anna | 578 | biegusiem.pl | RYKI | K40 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
328 | SIWIEC Tomasz | 590 | Biegnę dla Marcina | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:40 | |
329 | HOWIL Waldemar | 143 | Kaizen | GRYFINO | M40 | 00:00:00 | 00:12:41 | |
330 | SZYBIAK Waldemar | 378 | PRZEMYŚL | M50 | 00:00:00 | 00:12:41 | ||
331 | KONIECZNY Mariusz | 379 | ŁAŃCUT | M50 | 00:00:00 | 00:12:41 | ||
332 | GOSTYŃSKI Krzysztof | 675 | Gostyńscy Team | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:41 | |
333 | DAWID Mariusz | 109 | KADZIDŁO | M30 | 00:00:00 | 00:12:42 | ||
334 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 182 | MIECHÓW | M50 | 00:00:00 | 00:12:42 | ||
335 | SERAFIN Paulina | 673 | RZESZÓW | K20 | 00:00:00 | 00:12:42 | ||
336 | PASELA Bartosz | 699 | Smashing Pąpkins | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:42 | |
337 | MIERZWA Katarzyna | 756 | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:43 | ||
338 | PIEKARSKA Aleksandra | 417 | OPOCZNO | K30 | 00:00:00 | 00:12:43 | ||
339 | MAZUR Sławomir | 389 | Grupetto Gorlice | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:00 | 00:12:43 | |
340 | DROZD Maciej | 457 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:12:44 | ||
341 | RUPIK Piotr | 159 | STARA IWICZNA | M40 | 00:00:00 | 00:12:45 | ||
342 | CHMIEL Michał | 170 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:45 | |
343 | MALICKA Angelika | 269 | ROKITNO SZLACHECKIE | K30 | 00:00:00 | 00:12:45 | ||
344 | KWAŚNIK Andrzej | 283 | WARSZAWA | M60 | 00:00:00 | 00:12:45 | ||
345 | ZMYSŁOWSKI Łukasz | 597 | MOTYCZ | M30 | 00:00:00 | 00:12:46 | ||
346 | JANIK Paweł | 725 | CHORKÓWKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:46 | ||
347 | OLESIEJUK Michał | 775 | TSA SANDOMIERZ | SANDOMIERZ | M20 | 00:00:00 | 00:12:46 | |
348 | MORAWSKA Anna | 20 | WARSZAWA | K60 | 00:00:00 | 00:12:47 | ||
349 | ADAMSKI Michał | 36 | WOP | JASIONKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:47 | |
350 | DOBRZYŃSKA Daria | 360 | BBL | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 00:12:47 | |
351 | KWARTA Tomasz | 565 | JASIONKA | M30 | 00:00:00 | 00:12:47 | ||
352 | CZUBA Adam | 44 | Boot Camp Polska/Toruń | TORUŃ | M40 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
353 | ROWIŃSKI Michał | 181 | Lubawa Kocha Biegać | LUBAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
354 | WAGNER Jolanta | 248 | WARSZAWA | K50 | 00:00:00 | 00:12:48 | ||
355 | URBAŃSKA Agnieszka | 491 | Lubawa Kocha Biegać | LUBAWA | K20 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
356 | WAWRZYNIAK Michał | 492 | Klub Biegacza Warta | PAJĘCZNO | M30 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
357 | FANSLAU Marek | 717 | niezrzeszony | STAROGARD GDAŃSKI | M50 | 00:00:00 | 00:12:48 | |
358 | ŁUKASIEWICZ Marcin | 500 | KS START PUŁASKI WARKA | WARKA | M40 | 00:00:00 | 00:12:49 | |
359 | DOMIN Łukasz | 180 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M20 | 00:00:00 | 00:12:50 | |
360 | JANDZIŚ Wiesław | 352 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:50 | |
361 | URBASEK Łukasz | 678 | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:12:50 | ||
362 | KULCZYŃSKI Rafał | 502 | Rozbiegani Budowlani | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:12:51 | |
363 | DYMEK Paweł | 779 | MIELECKIE BIEGACZE | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:12:51 | |
364 | KOPER Jacek | 222 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | M40 | 00:00:00 | 00:12:52 | ||
365 | ABEL Krzysiek | 570 | biegam bo lubię | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:00 | 00:12:52 | |
366 | MARCHEWKA Elżbieta | 479 | brak | JASŁO | K40 | 00:00:00 | 00:12:55 | |
367 | DOBKOWSKA Anna | 496 | KB GALERIA Warszawa | WARSZAWA | K60 | 00:00:00 | 00:12:55 | |
368 | KUROWSKI Michał | 615 | Night Runners Gliwice | RUDA ŚLĄSKA | M20 | 00:00:00 | 00:12:55 | |
369 | NOWICKI Jacek | 108 | GoReda | REDA | M50 | 00:00:00 | 00:12:56 | |
370 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 210 | KEREZA TEAM | ĆMIŁÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:56 | |
371 | MAKOWSKI Marek | 318 | Super WTP/PPP | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:12:57 | |
372 | DZIEKAN Krzysztof | 243 | PRUSZKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:12:57 | ||
373 | BOGUSZ Piotr | 254 | 12tri.pl Drużyna Wilka | MRĄGOWO | M20 | 00:00:00 | 00:12:57 | |
374 | OBARSKI Norbert | 119 | KIELCE | M50 | 00:00:00 | 00:12:58 | ||
375 | WILK Damian | 648 | KOLBUSZOWA | M20 | 00:00:00 | 00:12:58 | ||
376 | SZPYT Ryszard | 310 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | M40 | 00:00:00 | 00:12:59 | |
377 | JABŁOŃSKI Kazimierz | 212 | PRĄDY | M60 | 00:00:00 | 00:12:59 | ||
378 | LANGE Beata-Agata | 487 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | K30 | 00:00:00 | 00:12:59 | |
379 | GRZEGORCZYK Tomasz | 538 | GDAŃSK | M20 | 00:00:00 | 00:12:59 | ||
380 | GROMADA Piotr | 685 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | M30 | 00:00:00 | 00:12:59 | |
381 | KASZYCKA Renata | 14 | USTRZYKI DOLNE | K40 | 00:00:00 | 00:13:00 | ||
382 | RĘKAWEK Artur | 412 | truchtacz.pl | GARWOLIN | M40 | 00:00:00 | 00:13:00 | |
383 | PODOLAK Zbigniew | 186 | Przemyśl | PRZEMYŚL | M50 | 00:00:00 | 00:13:01 | |
384 | ŻOŁĄDEK Anna | 407 | OTWOCK | K30 | 00:00:00 | 00:13:01 | ||
385 | FLIS Radosław | 595 | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 00:13:02 | ||
386 | DARŁAK Łukasz | 569 | Smashing Pąpkins | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 00:13:03 | |
387 | BARAN Mateusz | 293 | SZYMBARK | M20 | 00:00:00 | 00:13:04 | ||
388 | DZIADOSZ Artur | 459 | SAM LATAM | RZESZÓW | M50 | 00:00:00 | 00:13:04 | |
389 | PAPIERSKI Leszek | 667 | PGB Sportowa Paczka | SPYTKOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:13:04 | |
390 | POPŁAWSKI Piotr | 670 | PGB Sportowa Paczka | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:04 | |
391 | KAZUBSKI Piotr | 714 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:04 | ||
392 | BERGAŃSKI Michał | 614 | GRYBÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:04 | ||
393 | BEM Jakub | 311 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:13:05 | |
394 | WENTLAND Tomasz | 63 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:05 | |
395 | KWIECIEŃ Krzysztof | 663 | RunShop.pl | TARNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:05 | |
396 | SROKA Zbigniew | 739 | SKRZYSZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:05 | ||
397 | PIKOR Jacek | 199 | ZAMOŚĆ | M40 | 00:00:00 | 00:13:06 | ||
398 | WILGA Ewa | 227 | Józefińska Team | KRAKÓW | K20 | 00:00:00 | 00:13:06 | |
399 | SZULC Krzysztof | 308 | Jocker Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:13:07 | |
400 | MAŁYSZA Sławomir | 235 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:07 | ||
401 | PIOTROWSKI Michał | 647 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:07 | ||
402 | GŁADYSZ Jadwiga | 106 | Zabiegani Mielec | MIELEC | K50 | 00:00:00 | 00:13:10 | |
403 | GRENDZIŃSKI Andrzej | 664 | PGB Sportowa Paczka | OSTRÓDA | M40 | 00:00:00 | 00:13:10 | |
404 | KUNKEL Anna | 677 | PGB Sportowa Paczka | GDAŃSK | K40 | 00:00:00 | 00:13:10 | |
405 | MAZIARZ Jakub | 798 | Zabiegani MIELEC | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:13:10 | |
405 | KOKOSZKA Magdalena | 305 | MIELEC | K30 | 00:00:00 | 00:13:11 | ||
407 | GOTOWIEC Darek | 296 | Bóbr Tłuszcz | TŁUSZCZ | M40 | 00:00:00 | 00:13:11 | |
408 | JAWORSKI Łukasz | 535 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:11 | ||
409 | MISIAK Mirek | 644 | Widłorogi | KORYTÓW A | M40 | 00:00:00 | 00:13:11 | |
410 | OLCZYK Cezary | 45 | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
411 | SIKORSKI Piotr | 755 | WF SportRun Team | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
412 | MATUSZEWICZ Ewa | 312 | KONDYCJA | PIASECZNO | K50 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
413 | ROSZKOWSKA Julita | 265 | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | BIAŁYSTOK | K30 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
414 | MIELCZAREK Wojtek | 39 | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
415 | KROENKE Barbara | 477 | Obozybiegowe.pl | WARSZAWA | K60 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
416 | KOZIOŁKO Tomasz | 531 | SIENIAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | ||
417 | WOŹNIAK Michał | 688 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:13:12 | |
418 | FURMAN Piotr | 100 | KADZIDŁO | M20 | 00:00:00 | 00:13:13 | ||
419 | FLOREK Sebastian | 334 | Norafsport | GABOŃ | M30 | 00:00:00 | 00:13:13 | |
420 | SAKOWSKA Aneta | 154 | Maratonka Grajewo | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:13:14 | |
421 | MIROCHA Łukasz | 467 | UKASZ TEAM | MUCHARZ | M30 | 00:00:00 | 00:13:14 | |
422 | CHODOROWSKI Arkadiusz | 533 | ALEKSANDRÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:14 | ||
423 | ZARĘBA Jolanta | 428 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | K50 | 00:00:00 | 00:13:15 | |
424 | PAŁACHA Ania | 127 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | K30 | 00:00:00 | 00:13:15 | |
425 | BRYNDZA Krzysztof | 466 | SPEED TEAM | MAKÓW PODHALAŃSKI | M40 | 00:00:00 | 00:13:15 | |
426 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 658 | TSA Sandomierz | SANDOMIERZ | K30 | 00:00:00 | 00:13:16 | |
427 | ŚLĄCZKA Arkadiusz | 242 | Finisz Rymanów | KROSNO | M30 | 00:00:00 | 00:13:16 | |
428 | CZOPKO Kamil | 326 | Sapex Strong Team | GDYNIA | M20 | 00:00:00 | 00:13:17 | |
429 | SAŁAPA Kamil | 494 | Klub (Sporting club name) | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:13:17 | |
430 | HYZIAK Jakub | 112 | jj.runners Gorlice | SĘKOWA | M40 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
431 | DONIEC Sebastian | 22 | www.adwokatdoniec.pl | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
432 | PŁOMIŃSKI Marcin | 546 | Łódź Running Team/wkurw_team | SKOTNIKI | M30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
433 | WINIECKI Mateusz | 553 | Łódź Running Team | ŁÓDŹ | M20 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
434 | CWOJDZIŃSKI Piotr | 592 | Night Runners | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
435 | ADAMCZEWSKI Jakub | 608 | Night Runners | POZNAŃ | M20 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
436 | MARCINIAK Julia | 88 | Night Runners | POZNAŃ | K30 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
437 | MACKIEWICZ Roman | 513 | Łódź Running Team | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:00 | 00:13:18 | |
438 | SMYK Robert | 766 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:13:19 | |
439 | KACZMARCZYK Piotr | 358 | UKS Szkoła Rajska w Krakowie | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:19 | |
440 | GUT Paweł | 464 | KB LOK BOCHNIA | BOREK | M30 | 00:00:00 | 00:13:21 | |
441 | KWATERA Tomasz | 659 | KB LOK BOCHNIA | BOCHNIA | M40 | 00:00:00 | 00:13:21 | |
442 | BIEDROŃ Wojciech | 300 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:22 | |
443 | WISZNIEWSKI Karol | 505 | AKS Polonia Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:22 | |
444 | WRÓBEL Grzegorz | 584 | ŻARÓWKA | M40 | 00:00:00 | 00:13:22 | ||
445 | GĄSZCZYK Grzegorz | 74 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:22 | |
446 | KAMIŃSKI Krzysztof | 37 | Płock Biega No Age Limit | PŁOCK | M30 | 00:00:00 | 00:13:23 | |
447 | JANERKA MOROŃ Marzka | 401 | Dziabnięci | CHORZÓW | K30 | 00:00:00 | 00:13:23 | |
448 | KLONOWSKI Jerzy | 514 | PIASECZNO | M60 | 00:00:00 | 00:13:24 | ||
449 | FILIPOWICZ Jakub | 368 | WYSZKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:25 | ||
450 | PAWŁOWSKI Arkadiusz | 351 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:26 | ||
451 | SWACHA Piotr | 567 | Biłgoraj Biega | BIŁGORAJ | M30 | 00:00:00 | 00:13:26 | |
452 | DZIAŁO Agnieszka | 301 | MIELEC | K30 | 00:00:00 | 00:13:27 | ||
453 | HYJEK Elżbieta | 302 | MIELEC | K40 | 00:00:00 | 00:13:27 | ||
454 | WOLAŃSKA Joanna | 345 | Atomówki/Speleoklub Warszawski | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:13:27 | |
455 | BŁACHOWICZ Rafał | 497 | Zabiegani Mielec | MIELEC | M40 | 00:00:00 | 00:13:27 | |
456 | GAJEWSKI Michał | 552 | WET ZA WET | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:13:28 | |
457 | GOLBA Łukasz | 11 | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:13:29 | ||
458 | HUSZCZO Aleksander | 113 | Klub Biegacza Warta | PAJĘCZNO | M30 | 00:00:00 | 00:13:29 | |
459 | MALEC Dawid | 396 | Night Runners | WOŁCZYN | M20 | 00:00:00 | 00:13:30 | |
460 | KORNET Jakub | 228 | ŁOMIANKI | M30 | 00:00:00 | 00:13:31 | ||
461 | SZCZYPIORKOWSKI Emil | 468 | GOOD LIFE FITNESS | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:31 | |
462 | WAKULSKI Andrzej | 705 | KEREZA LUBLIN | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:13:31 | |
463 | SIEKIERSKI Krzysztof | 709 | Kereza Lublin | MOTYCZ | M40 | 00:00:00 | 00:13:31 | |
464 | GORZOCH Justyna | 151 | Klub Wysokogórski Warszawa | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:13:33 | |
465 | SASIN Anna | 508 | Run Vegan Team | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:13:33 | |
466 | KOSACKI Jacek | 785 | Good Life Fitness | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:33 | |
467 | GROCHOWSKI Wojciech | 512 | KW Warszawa | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:33 | |
468 | ZAMOJSKI Adam | 126 | Ichtis | CHMIELNIK | M40 | 00:00:00 | 00:13:34 | |
469 | KRYGOWSKI Zbigniew | 638 | Biegam AS Lubaczów | LUBACZÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:34 | |
470 | CISKI Piotr | 598 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:13:35 | ||
471 | REGULSKA Monika | 304 | ZALESIE | K20 | 00:00:00 | 00:13:36 | ||
472 | CHARCHUT Roman | 103 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:37 | ||
473 | KAMIŃSKA Kamila | 204 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:13:37 | ||
474 | GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta | 526 | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 00:13:37 | ||
475 | BODNIAK Tomasz | 15 | USTRZYKI DOLNE | M30 | 00:00:00 | 00:13:38 | ||
476 | DOMINIK Monika | 253 | BIŁGORAJ | K30 | 00:00:00 | 00:13:38 | ||
477 | SURMACZ Dorota | 404 | BBL | RZESZÓW | K20 | 00:00:00 | 00:13:38 | |
478 | SZEWC Marian | 458 | bilgoraj biega | BILGORAJ | M60 | 00:00:00 | 00:13:38 | |
479 | WALASZEK Paweł | 609 | AGB Torfy | WOLA GRZYMKOWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:38 | |
480 | JANOWSKA Anna | 623 | 12tri.pl Drużyna Wilka | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 00:13:38 | |
481 | ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz | 84 | Grupa Skromnych Biegaczy | TARNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:39 | |
482 | ORACZ Sylwia | 122 | TARNÓW | K40 | 00:00:00 | 00:13:39 | ||
483 | SARAT Ewa | 125 | TARNÓW | K40 | 00:00:00 | 00:13:39 | ||
484 | WŁODARSKA Magdalena | 78 | TARNÓW | K30 | 00:00:00 | 00:13:39 | ||
485 | MATUSIAK Michał | 672 | Rowery Małgośka | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:13:40 | |
486 | HENKIEL Bartłomiej | 749 | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 00:13:42 | ||
487 | PYSIEWICZ Krzysztof | 190 | niezrzeszony | KATOWICE | M50 | 00:00:00 | 00:13:43 | |
488 | SIÓDMIAK Cezary | 33 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:13:43 | ||
489 | ANTONIAK Michał | 483 | PwC | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:13:43 | |
490 | ŚWIDZIŃSKI Tomasz | 645 | Vege Runners | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:43 | |
491 | BOROWIECKI Łukasz | 104 | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:13:44 | ||
492 | HONKISZ-GODLEWSKA Urszula | 534 | KROSNO | K20 | 00:00:00 | 00:13:44 | ||
493 | KUBASIK Łukasz | 173 | Przeworsk | PRZEWORSK | M20 | 00:00:00 | 00:13:46 | |
494 | PIETRYSZYN Mariusz | 202 | KRASICZYN | M30 | 00:00:00 | 00:13:46 | ||
495 | KOWALCZYK Mariusz | 47 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:13:47 | ||
496 | GŁUSZCZAK Jerzy | 481 | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:00 | 00:13:48 | ||
497 | WIŚNIEWSKI Marcin | 544 | Jano Technika sanitarna | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:00 | 00:13:48 | |
498 | KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka | 731 | Kraków | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 00:13:49 | |
499 | TYLEK Konrad | 267 | Crazy Dragons | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
500 | GEMZIK Jacek | 175 | Night Runners | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
501 | GEMZIK Agata | 176 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:13:50 | ||
502 | FIDOR Michał | 276 | RUNHOGS Tychy | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
503 | DZIADOSZ Jerzy | 666 | OneManTeam | DĘBICA | M40 | 00:00:00 | 00:13:50 | |
504 | STOJANOWSKI Dawid | 309 | RUNHOGS | TYCHY | M30 | 00:00:00 | 00:13:51 | |
505 | SEREMET Bożena | 97 | BBL Kraków | KRAKÓW | K40 | 00:00:00 | 00:13:51 | |
506 | KOPER Joanna | 221 | ŁÓDŹ | K40 | 00:00:00 | 00:13:51 | ||
507 | RAMS Tadeusz | 604 | TEAM WOLBROM | WOLBROM | M40 | 00:00:00 | 00:13:51 | |
508 | MICUŁA Zbigniew | 690 | WOLBROM TEAM | WOLBROM | M50 | 00:00:00 | 00:13:52 | |
509 | MOĆKO Jacek | 606 | ZAGNAŃSK | M20 | 00:00:00 | 00:13:53 | ||
510 | STEC Sebastian | 793 | SieMuszowa | PRZEMYŚL | M40 | 00:00:00 | 00:13:53 | |
511 | ZYGADLEWICZ Grzegorz | 418 | BIEGAJĄCY ŚWIDNIK | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:54 | |
512 | WARYKIEWICZ Gaweł | 603 | Tri Engines | KRAKÓW | M20 | 00:00:00 | 00:13:54 | |
513 | CIEŚLIK Seba | 662 | Tri Engines Kraków | SŁOMNIKI | M20 | 00:00:00 | 00:13:54 | |
514 | BĄK Marcin Michał | 787 | Święty Spokój Sanok | SANOK | M30 | 00:00:00 | 00:13:54 | |
515 | ZIEMNIAK Marcin | 437 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:13:55 | ||
516 | SEWERYN Tomasz | 539 | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:55 | ||
517 | GRZĘDA Krzysztof | 54 | KALIŃSKA TEAM | NOWA WOLA | M50 | 00:00:00 | 00:13:55 | |
518 | KROCZEK Janusz | 441 | Forma Wodzisław Śl | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M50 | 00:00:00 | 00:13:56 | |
519 | GRZYBEK Piotr | 765 | Kereza Lublin | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:13:56 | |
520 | LONC Tomasz | 139 | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:57 | ||
521 | REJ Mirosław | 140 | MIELEC | M30 | 00:00:00 | 00:13:57 | ||
522 | HEJMAN Maciej | 780 | wkurw_team | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:57 | |
523 | PRZYGÓRZEWSKI Jarosław | 792 | Lesko | LESKO | M30 | 00:00:00 | 00:13:57 | |
524 | STRZECHA Tomasz | 450 | Goń Zajączka SQAD | CHMIELNIK | M30 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
525 | PESZEK Bogdan | 209 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
526 | KOKOT Roman | 217 | Aktywny Dynów | DYNÓW | M30 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
527 | GÓRNIEWICZ Marcin | 461 | mBank | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:13:58 | |
528 | CICH Kamil | 82 | PRZEMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:13:59 | ||
529 | MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna | 410 | Aktywny Dynów | DYNÓW | K30 | 00:00:00 | 00:13:59 | |
530 | JAROSZ-PIWONSKA Aldona | 50 | GÓRA KALWARIA | K30 | 00:00:00 | 00:13:59 | ||
531 | SZEFER Wiktor | 760 | Crazy Dragons | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:00 | 00:14:00 | |
532 | STOBRAWA Rafał | 292 | Dart Blachownia | BLACHOWNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:01 | |
533 | KOPCZYŃSKI Maciej | 558 | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:01 | ||
534 | SALWA Szymon | 613 | SEAAT | STRZYŻÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:02 | |
535 | MAZIEC Dariusz | 105 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | NOWY TOMYŚL | M30 | 00:00:00 | 00:14:03 | |
536 | MARSZAŁKIEWICZ Joanna | 729 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | NOWY TOMYŚL | K30 | 00:00:00 | 00:14:03 | |
537 | FUNKA Andrzej | 58 | NKB Chyży Nowy Tomyśl, OTK Rzeźnik ( zgłoszenie ) | NOWY TOMYŚL | M50 | 00:00:00 | 00:14:03 | |
538 | KRASOŃ Janusz | 177 | RKM ' SOPELEK' | GŁOGÓW MŁP | M30 | 00:00:00 | 00:14:04 | |
539 | GOMÓŁKA Wiesław | 474 | GŁOGÓW MŁP | M50 | 00:00:00 | 00:14:04 | ||
540 | SOWA Jacek | 720 | Rzeszowski Klub Morsów SOPELEK | RZESZÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:04 | |
541 | SUWALD Andrzej | 754 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:14:05 | |
542 | CZYZEWSKA Mariola | 602 | 12tri.pl Dryzyna Wilka | OLSZTYN | K30 | 00:00:00 | 00:14:05 | |
543 | CEMPURA Lech | 632 | Cempura Lech | POZNAŃ | M40 | 00:00:00 | 00:14:05 | |
544 | ZIEMIAN Krzysztof | 786 | TARNÓW | M50 | 00:00:00 | 00:14:05 | ||
545 | CEGLIŃSKI Sebastian | 711 | JAKOOBCYCLES | KAROLINA | M40 | 00:00:00 | 00:14:06 | |
546 | LUPA Adam | 517 | NTT TRIADA NAMYSŁÓW | NAMYSŁÓW | M40 | 00:00:00 | 00:14:06 | |
547 | OSIŃSKI Robert | 55 | Night Runners Gliwice | ZABRZE | M30 | 00:00:00 | 00:14:07 | |
548 | BOGUCKA Joanna | 770 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | K40 | 00:00:00 | 00:14:07 | |
549 | GURAZDA Kamil | 495 | Klub (Sporting club name) | PABIANICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:08 | |
550 | LAUER Jarosław | 59 | PABIANICE | M40 | 00:00:00 | 00:14:08 | ||
551 | RZĄDKOWSKI Krzysztof | 431 | KWW | LUBLIN | M40 | 00:00:00 | 00:14:08 | |
552 | GAŁUSZKA Bogdan | 73 | JGB 'SOKÓŁ' | JAROSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:14:10 | |
553 | JACKOWSKI Jacek | 27 | JGB 'SOKÓŁ' | JAROSŁAW | M40 | 00:00:00 | 00:14:10 | |
554 | JACKOWSKA Ewa | 28 | JGB 'SOKÓŁ' | JAROSŁAW | K40 | 00:00:00 | 00:14:10 | |
555 | OKARMA Wojciech | 454 | SPOREST | WARZYCE | M30 | 00:00:00 | 00:14:11 | |
556 | MACIECHOWSKI Łukasz | 501 | Sporest | JASŁO | M30 | 00:00:00 | 00:14:12 | |
557 | ZALEWSKI Karol | 488 | KOLEBA LUBARTÓW | LUBARTÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:15 | |
558 | KACPERSKA Dagmara | 634 | JAKAŚ MASAKRA | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:00 | 00:14:15 | |
559 | GABRIEL Aleksandra | 453 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:14:16 | |
560 | WYŻYKOWSKA Agnieszka | 329 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:14:16 | ||
561 | LATOSIŃSKA Edyta | 405 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | K20 | 00:00:00 | 00:14:17 | |
562 | GRYSZKO Piotr | 540 | 1,2 tri Drużyna Wilka | OLSZTYN | M30 | 00:00:00 | 00:14:17 | |
563 | KAPELKO Bogdan | 616 | ZALESIE GÓRNE | M40 | 00:00:00 | 00:14:17 | ||
564 | PACZKOWSKI Bartosz | 510 | 218CREW | SZAMOTUŁY | M40 | 00:00:00 | 00:14:18 | |
565 | KNAPIK Jerzy | 23 | Dystas Kraków | KRAKÓW | M60 | 00:00:00 | 00:14:22 | |
566 | BANAŚ Małgorzata | 374 | Rzeszowskie Gepardy i Gazele | RZESZOW | K40 | 00:00:00 | 00:14:23 | |
567 | SŁOMIAK Marian | 478 | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:00 | 00:14:24 | ||
568 | RESZYTYŁO Grzegorz | 641 | ŁAŃCUT | M40 | 00:00:00 | 00:14:24 | ||
569 | ZATORSKI Andrzej | 694 | STARACHOWICE | M50 | 00:00:00 | 00:14:25 | ||
570 | PELA Dariusz | 134 | TMT Sky-Trans | TORUŃ | M30 | 00:00:00 | 00:14:26 | |
571 | ARENTEWICZ Grzegorz | 136 | Torun Multisport Team | TORUN | M30 | 00:00:00 | 00:14:26 | |
572 | PORCZYŃSKA Patrycja | 289 | SPOT Pszczyna | PSZCZYNA | K30 | 00:00:00 | 00:14:27 | |
573 | MARECKI Piotr | 462 | KB LOK Bochnia | BOCHNIA | M40 | 00:00:00 | 00:14:27 | |
574 | SZUSZKIEWICZ Marzena | 419 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:14:28 | ||
575 | SKONECZNY Artur | 192 | OPL | TOMASZÓW MAZOWIECKI | M40 | 00:00:00 | 00:14:28 | |
576 | ADAMOWSKI Jacek | 260 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:28 | |
577 | SKOTNICA Karolina | 288 | SPOT Pszczyna | PSZCZYNA | K30 | 00:00:00 | 00:14:28 | |
578 | HIPNER Marcin | 398 | SPOT Pszczyna | BABICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:28 | |
579 | DOMARADZKA Ewa | 753 | PYSKOWICE | K40 | 00:00:00 | 00:14:29 | ||
580 | ŚLIWIŃSKI Paweł | 252 | MIECHÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:30 | ||
581 | LENART Iwa | 733 | KONSTANCIN JEZIORNA | K30 | 00:00:00 | 00:14:30 | ||
582 | JAKUBOWSKI Wojciech | 72 | KB Geotermia Uniejów | UNIEJÓW | M40 | 00:00:00 | 00:14:30 | |
583 | STEFAŃĆZYK Monika | 366 | Les femmes courant dans les for?ts | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:14:31 | |
584 | KAMIŃSKA Karolina | 370 | Shell SBO Kraków / Les fammes courant dans les forets | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:14:31 | |
585 | PUTAJ Rafał | 702 | PGB Sportowa Paczka | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | 00:14:31 | |
586 | KOSNOWSKA Katarzyna | 743 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:14:31 | ||
587 | KUCINSKI Andrzej | 438 | Baza Zdrowia | WARSZAWA | M50 | 00:00:00 | 00:14:33 | |
588 | MUCHA Tomasz | 439 | JANÓW LUBELSKI | M40 | 00:00:00 | 00:14:33 | ||
589 | PIĄTEK Roman | 701 | PGB Sportowa Paczka | KRAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:14:34 | |
590 | ZIOŁO Paweł | 87 | Watra Team | GLIWICE | M30 | 00:00:00 | 00:14:34 | |
591 | FRUCZ Jacek | 348 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:00 | 00:14:35 | ||
592 | STRUGAŁA Monika | 386 | DWIKOZY | K20 | 00:00:00 | 00:14:35 | ||
593 | NOWAK Łukasz | 605 | GNIEZNO | M30 | 00:00:00 | 00:14:35 | ||
594 | CAGARA Paweł | 171 | STALOWA WOLA | M30 | 00:00:00 | 00:14:36 | ||
595 | CUDZIŁO Joanna | 174 | PKO BP | STALOWA WOLA | K40 | 00:00:00 | 00:14:36 | |
596 | NOWAK Joanna | 145 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 00:14:37 | ||
597 | CZERNIK Andrzej | 179 | ZABRZE | M60 | 00:00:00 | 00:14:37 | ||
598 | KRUPA Grzegorz | 774 | KB Sobótka | STRZEGOMIANY | M40 | 00:00:00 | 00:14:37 | |
599 | BURACZYŃSKI Michał | 486 | POZNAŃ | M30 | 00:00:00 | 00:14:38 | ||
600 | MĘŻYŃSKI Michał | 619 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:14:38 | ||
601 | ZIELIŃSKI Mateusz | 259 | Run Space Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:14:41 | |
601 | APANASIEWICZ Bartosz | 397 | RunSpace.pl | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:00 | 00:14:41 | |
603 | NIEDZIELA Michał | 282 | JAROSŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:14:43 | ||
604 | RUTKOWSKA Małgorzata | 759 | GOLUB-DOBRZYŃ | K40 | 00:00:00 | 00:14:45 | ||
605 | DOMBROWSKI Wojciech | 91 | GOLUB-DOBRZYŃ | M40 | 00:00:00 | 00:14:45 | ||
KOCIOŁEK Andrzej | 110 | Kancelaria Sportowa Staszewscy | OSOWIEC-TRZĘSINA | M40 | DNF | 00:14:45 DNF | ||
607 | BUTNY Rafał | 411 | Complexsports Triathlon Team | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:46 | |
608 | LESZCZYŃSKA Iwona | 585 | Air Consulting | CELESTYNÓW | K40 | 00:00:00 | 00:14:46 | |
609 | LESZCZYŃSKI Radosław | 586 | Air Consulting | CELESTYNÓW | M40 | 00:00:00 | 00:14:46 | |
610 | GRUCHALA Piotr | 414 | POINT | GDYNIA | M30 | 00:00:00 | 00:14:47 | |
611 | SMOLIŃSKA Beata | 194 | obozybiegowe.pl | WARSZAWA | K50 | 00:00:00 | 00:14:47 | |
612 | MROŻEK Andrzej | 206 | KKB Dystans Kraków | KRAKÓW | M60 | 00:00:00 | 00:14:48 | |
613 | DUDEK Jan | 625 | Agricomm Tarnowskie Góry | TARNOWSKIE GÓRY | M60 | 00:00:00 | 00:14:48 | |
614 | WESTER Mieczyslaw | 612 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:14:48 | |
615 | ŚRODA Janusz | 178 | SPARTANIE DZIECIOM | TARNOWSKIE GÓRY | M50 | 00:00:00 | 00:14:49 | |
616 | SAŁACIAK Marcin | 332 | GLKS Rzepedź | RZEPEDŹ | M30 | 00:00:00 | 00:14:49 | |
617 | ZAWADA Krzysztof | 416 | RZEPEDŹ | M20 | 00:00:00 | 00:14:50 | ||
618 | KORBUT Radosław | 280 | SIEDLCE | M30 | 00:00:00 | 00:14:50 | ||
619 | NESTOROWICZ Maksymilian | 297 | Nestor & Zawada Club | RZEPEDŹ | M20 | 00:00:00 | 00:14:50 | |
620 | STASZEWSKI Kamil | 40 | LUBLIN | M30 | 00:00:00 | 00:14:51 | ||
621 | SPYRA Zdzisław | 261 | Śląska Oficyna Drukarska | PSZCZYNA | M40 | 00:00:00 | 00:15:01 | |
622 | DZIEPAK Dorota | 387 | RZESZÓW | K30 | 00:00:00 | 00:15:04 | ||
623 | KĘDZIOR Michał | 521 | Drużyna Szpiku | RZESZÓW | M20 | 00:00:00 | 00:15:04 | |
624 | ZDYBEL Tomasz | 509 | Badass Runners | GDAŃSK | M40 | 00:00:00 | 00:15:06 | |
625 | THIER Dominik J. | 287 | PZSF | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:15:09 | |
626 | KALINOWSKA Dorota | 518 | WARSZAWA | K30 | 00:00:00 | 00:15:09 | ||
627 | PILECKI Maciej | 750 | WROCŁAW | M30 | 00:00:00 | 00:15:10 | ||
628 | ĆWIEK Dariusz | 657 | darius | STANISŁAWÓW PIERWSZY | M40 | 00:00:00 | 00:15:12 | |
629 | HRYSZKIEWICZ Janusz | 234 | UNISONO FLOW / AKMB PEDZIWIATR GLIWICE | GLIWICE | M40 | 00:00:00 | 00:15:14 | |
630 | BATOR Marek | 393 | WARSZAWA | M40 | 00:00:00 | 00:15:15 | ||
631 | ZIELONKA Bogumił | 507 | Piotrkowski Klub Biegacza ' Endorfina' | PIOTRKÓW TRYB | M40 | 00:00:00 | 00:15:18 | |
632 | GAWROŃSKI Grzegorz | 655 | kgb ostrowiec świętokrzyski | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50 | 00:00:00 | 00:15:19 | |
633 | LACHER Joanna | 713 | wkurw_team | KRZESZOWICE | K20 | 00:00:00 | 00:15:19 | |
634 | DURA Piotr | 789 | wkurw_team | RAKÓW | M40 | 00:00:00 | 00:15:19 | |
635 | KOZIOŁ Witold | 425 | KGB Ostrowiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M50 | 00:00:00 | 00:15:21 | |
636 | ŁABĘDZKI Bogusław | 336 | SBD ENERGETYK RYBNIK | RYBNIK | M40 | 00:00:00 | 00:15:22 | |
636 | FOJCIK Asia | 338 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | K30 | 00:00:00 | 00:15:22 | |
638 | BUSZKIEWICZ Mirosław | 442 | KGB Ostrowiec Świetokrzyski | SIENNO | M30 | 00:00:00 | 00:15:23 | |
639 | BUGAJSKA-JUCHA Renata | 448 | CA Aktywni/CA Broker | GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ | K40 | 00:00:00 | 00:15:24 | |
640 | JUCHA Jacek | 46 | CA Broker/ CA Aktywni | GOCZAŁKOWICE | M40 | 00:00:00 | 00:15:24 | |
641 | SIKORSKA Agnieszka | 768 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:15:27 | ||
642 | GARGAS Marek | 423 | WARSZAWA | M20 | 00:00:00 | 00:15:28 | ||
643 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 559 | PZU Sport Team | JÓZEFOSŁAW | K40 | 00:00:00 | 00:15:28 | |
644 | SZULC Joanna | 307 | Night Runners | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:15:32 | |
645 | GÓRCZYŃSKI Przemysław | 433 | dreamteam | TUREK | M30 | 00:00:00 | 00:15:42 | |
646 | PRZYBYŁ Zbigniew | 152 | Szurkowo | MOSINA | M30 | 00:00:00 | 00:15:43 | |
647 | KONIECZNY Jacek | 530 | Drużyna Szpiku | MOSINA | M40 | 00:00:00 | 00:15:43 | |
648 | OBRZUT Bartosz | 208 | Śremska grupa nieustanych optymistów | ŚREM | M30 | 00:00:00 | 00:15:44 | |
649 | BARAN Jakub | 299 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:15:55 | ||
650 | BAKA Elżbieta | 333 | Fly Meysi | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:16:14 | |
651 | GĄSIOROWSKA Dorota | 316 | Warszawa | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:16:14 | |
652 | JAŁKIEWICZ Juliusz | 128 | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:16:18 | ||
653 | WITKOWSKA Jolanta | 624 | WARSZAWA | K40 | 00:00:00 | 00:16:33 | ||
654 | ŚNIEŻKO Eugeniusz | 738 | Team Aktywni z Cukrzycą | WARSZAWA | M30 | 00:00:00 | 00:16:38 | |
655 | JEZIERSKI-KRUPA Marek | 747 | ZABRZE | M20 | 00:00:00 | |||
656 | GÓRALCZYK Stanisław | 767 | Bungee Jumping Mario | HAJNÓWKA | M50 | 00:00:00 | ||
657 | BYLICA Paulina | 83 | PGB Sportowa Paczka | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | ||
658 | PAWLICA Paweł | 229 | Polskie Radio | LIBIĄŻ | M20 | 00:00:00 | ||
659 | KACPROWSKI Tadeusz | 541 | WARSZAWA | M60 | 00:00:00 | |||
660 | LEPIARZ Marcin | 781 | KRAKÓW | M30 | 00:00:00 | |||
DQ | LIPUS Andrzej | 327 | KSIĄŻENICE | M40 | DQ | DQ |
Znaleziono 661 wynik(ów)