II ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2016 - 44,6KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 763
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 656
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km
   
1LACHOWSKI Andrzej 9Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:51
2KRAWCZYK Paweł 3Dare 2b TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:52
3KRAWIECKI Mateusz 583Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM2000:00:0000:07:52
4DZIEWIŃSKI Damian 660TG ,,Sokół'' SanokSANOKM3000:00:0000:07:59
5CZYŻ Grzegorz 7Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM4000:00:0000:08:04
6BARCEWICZ Marta 25512tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:08:20
7PAWUL Wojtek 543GOPR BieszczadyKROSNOM2000:00:0000:08:21
8KUCHARCZYK Tomasz 250WKB Meta LubliniecLUBLINIECM2000:00:0000:08:32
9CISZCZONIK Sebastian 730Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0000:08:32
10WIERNUSZ Krzysztof 499Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:08:37
11PORĘBSKI Rafał 62Poranny PatrolZAWADAM4000:00:0000:08:39
12KOCZWARA Tomek 264RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:08:42
13ARSENIUK Anna 2T.S. Opatrunki ToruńGÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:08:45
14WALASZCZYK Sławomir 741JASŁOM3000:00:0000:08:45
15WILK Dawid 52Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:08:45
16SMOLAK Piotr 772MOSiR DuklaPORAJ - 45M5000:00:0000:08:46
17KOZŁOWSKI Gabriel 339Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:08:52
18KRZYSZTOŃ Marcin 10GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:08:53
19PASIECZNY Robert 155SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:08:54
20OLCHAWA Joanna 776NKRAKÓWK4000:00:0000:08:54
21POBORCA Łukasz 375KOLBUSZOWAM3000:00:0000:08:58
22POKRYWKA Stefan 790OTK RzeźnikCISNAM5000:00:0000:09:04
23FOLAND Bogumił 342SpartaWARSZAWAM3000:00:0000:09:05
24POŻAK Grzegorz 455LubartówBiega.plLUBARTÓWM3000:00:0000:09:06
25ŚLĘCZKA Damian 220DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:09:15
26KWIATKOWSKI Michael 49KRAKÓWM2000:00:0000:09:15
27KUCZOK Mirosław 16FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:16
28JASTRZĄB Piotr 187Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:09:16
29PAZDA-POZORSKA Gosiunia 400NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK3000:00:0000:09:16
30LESIK Krzysztof 89FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:16
31PAJDOSZ Rafał 111KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:09:17
32SŁUPEK Tomasz 114Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:17
33AKSTINAS Petras 722VilniusVILNIUSM4000:00:0000:09:17
34NITKIEWICZ Marcin 564TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:17
35DZIUBAN Łukasz 314Zaporowy Maratom TeamORELECM3000:00:0000:09:19
36SLADECZEK Andrzej 582CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0000:09:19
37MAZURKIEWICZ Tomasz 642Zaporowy Maraton TeamSANOKM4000:00:0000:09:19
38JASKÓLSKI Piotr 349Night Runners SłupskSŁUPSKM3000:00:0000:09:20
39ŚLASKI Radosław 542Wkurw_teamSTRZYŻÓWM4000:00:0000:09:22
40GAWRON Janusz 651Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:09:25
41ZWIERZCHOWSKI Andrzej 460BIEGUNKA TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:09:27
42KUŹMIŃSKI Wojciech 424KROSNOM2000:00:0000:09:28
43KORNAGA Jan 640Horyniec ZdrójLubaczówLUBACZÓWM5000:00:0000:09:30
44MIEDZIEJEWSKI Andrzej 611Wkurw_teamPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:31
45GOŁEMBIEWSKI Marek 680MUKS Piętnastka/B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:09:33
46SZWARCZYŃSKI Łukasz 165POZNAŃM3000:00:0000:09:35
47NIŻNIK Marcin 183Nowy Styl Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM3000:00:0000:09:38
48WISZOWATY Mariusz 527AmatorPABIANICEM4000:00:0000:09:38
49GŁUSZEK Michał 703KIELCEM2000:00:0000:09:38
50TYBUREK Michał 93Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:09:39
Niesklasyfikowani
ROBEL Wojciech 630TG Sokół SanokSANOK, PODKARPACKIEM30DNF00:09:39 DNF
52CICHOŃ Maciej 14442.195 WejherowoREDAM4000:00:0000:09:40
53GURGUL Sebastian 447Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:09:40
54DESSAUER Wioletta 5lubartowbegaLUBARTÓWK4000:00:0000:09:40
55KLIMCZEWSKI Andrzej 107Forever Young ŁódźŁÓDŹM5000:00:0000:09:46
56GARDENER Jacek 6JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:46
57BONDARA Sylwia 8JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:09:47
58ZIOŁO Jarosław 665SanokSANOKM3000:00:0000:09:50
59POLAK Stanisław 75mBankKRAKÓWM4000:00:0000:09:50
60HADAM Jacek 94Przemyski Klub BiegaczaCIESZANÓWM4000:00:0000:09:51
61GRYGIERZEC Grzegorz 115KRAKÓWM3000:00:0000:09:51
JEŻ Marcin 388JEDLICZEM40DNF00:09:52 DNF
63GAWLIK Sławek 257MAM-WKRAKÓWM3000:00:0000:09:55
64POPIEL Andrzej 545KRAKÓWM3000:00:0000:09:55
65SKUBIDA Adam 712GORZYCEM3000:00:0000:09:56
66WÓJCIK Tomasz 343Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:57
67NIESYN Adam 383Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:09:57
68KORZONEK Marcin 503Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:57
69REDZIAK Łukasz 57wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:09:57
70WOROBIEC Józef 216UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM5000:00:0000:09:58
71SADOWSKI Kuba 681WARSZAWAM3000:00:0000:10:00
72KNOPEK Robert 693Knedel biega w górakGLIWICEM3000:00:0000:10:01
73FIJAŁKOWSKI Radosław 142CrossFit GCWWARSZAWAM3000:00:0000:10:03
74TERESZKIEWICZ Joanna 689PKO BPCHMIELNIKK2000:00:0000:10:03
75JUSZKIEWICZ Zbigniew 415EłkEŁKM5000:00:0000:10:07
76GIŻA Grzegorz 726RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:10:09
77GOTFRYD Adam 683JASŁOM4000:00:0000:10:10
78KILIAN Mateusz 576Józefińska TeamKRAKÓWM3000:00:0000:10:13
79MICHALAK Artur 696PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:10:14
80PARZYSZEK Marcin 355JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:10:16
81GAICKI Maciej 449KRAKÓWM2000:00:0000:10:16
82KONIARZ Michał 68BRZEGM4000:00:0000:10:17
83BIAŁECKI Krzysztof 102BarlinekMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:10:20
84KRZEMIŃSKI Marcin 482Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:10:23
85PINDUR Grzegorz 268POZNANM4000:00:0000:10:24
86WOJTANOWSKA Karolina 617DREAM CHASERWETLINAK2000:00:0000:10:24
87KOWALSKI - BARYSZNIKOW Mikołaj 671kingrunner.comPRZYSŁUPM3000:00:0000:10:26
88SAMOLEWICZ Janusz 679HandlopexRZESZÓWM6000:00:0000:10:26
89PASTWA Grzegorz 797Ultra Beskid SportJASIENICAM4000:00:0000:10:28
90JACHYM Marcin 571Klub Biegających LeśnikówLIBERTÓWM4000:00:0000:10:29
91ZGIET Radosław 555CZARTAJEWM4000:00:0000:10:30
92ZYGMUNT Marcin 589zygabiega.blogspot.comGRUDZIĄDZM3000:00:0000:10:30
93FARON Agnieszka 69NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:10:31
94DUCKI Piotr 788OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:10:31
95PACHO Sylwester 219papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:32
96KMAK Sławomir 413papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:32
97WĘGRZYN Krzysztof 426Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:10:32
98SMUDA Grzegorz 684Pogoń za chlebemKATOWICEM3000:00:0000:10:32
99JANISZEWSKI Artur 215Weź niepierdolKATOWICEM3000:00:0000:10:35
100PRĘTNIK Sławomir 554JEDLICZEM3000:00:0000:10:36
101SKRZYPCZAK Piotr 721OTK RzeźnikLUBLINM3000:00:0000:10:36
102SIKORA Jacek 157Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:10:37
103GWIZDAK Justyna 203Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:10:38
104ZAMOJSKI Robert 392GLIWICEM4000:00:0000:10:38
105WITEK Bogdan 560Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:10:38
106SZPINDA Sebastian 95Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:10:42
107NALEPKA Zdzisław 272Biegiem przez górySOSNOWIECM3000:00:0000:10:43
108WOJCIESZAK Ewa 273Biegiem przez górySOSNOWIECK3000:00:0000:10:43
109KIEPIELA Dawid 403Klub biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:43
110GRĘBOWIEC Mateusz 278TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:10:44
111WOSIK Marek 498szybka małpaWARSZAWAM6000:00:0000:10:44
112KUSZ Tomasz 331JASŁOM3000:00:0000:10:45
113MADEJ Mateusz 446Running Team Hormann LegnicaWILCZY LASM2000:00:0000:10:46
114BISKUP Rafał 633WARSZAWAM4000:00:0000:10:46
115BĄK Adam 367KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:10:47
116KONIECZNY Rafał 643RADLINM2000:00:0000:10:47
117KOCIEMBA Dariusz 710W Tri Team / Labosport TeamPOZNAŃM4000:00:0000:10:47
118KOZA Jan 757Lokomotiv Majdan, GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0000:10:47
119KOT Rafał 251Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:48
120DOMAGAŁA Kamil 549Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:48
121KACZOREK Marcin 117VW GRUPA KACZOREKJÓZEFÓWM4000:00:0000:10:54
122PLEWA Tomasz 24BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM4000:00:0000:10:55
123PAJĄK Wojciech 475Klub (Sporting club name)BIEŃKÓWKAM2000:00:0000:10:55
124SOŁODUCHA Hubert 7646 Batalion Powietrzno DesantowyGLIWICEM2000:00:0000:10:56
125CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:10:57
126BRZESKI Rafał 42ŁÓDŹM2000:00:0000:10:58
127NIEMCZEWSKI Borys 67TimeBandit CorpsRACŁAWÓWKAM4000:00:0000:10:58
128ŁAGOŻNY Łukasz 43BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:59
129JÓZEFCZYK Jakub 218Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0000:11:00
130ŁOCHAŃSKI Grzegorz 550BRYSIEWARSZAWAM3000:00:0000:11:00
131WASYLÓW Jacek 734KB IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:11:00
132KACZOROWSKI Michał 607Soul AdventureŁÓDŹM2000:00:0000:11:01
133BEDNARZ Bogdan 762Żywcem zabieganiŻYWIECM4000:00:0000:11:01
134DOMISZEWSKA Maria 323USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:11:02
135DOMISZEWSKI Wojciech 324USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:02
136MAŚLANKA Piotr 168BYDGOSZCZM3000:00:0000:11:06
137GNATOWSKI Przemysław 319AXA Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:11:06
138SZWAJKA Robert 434STALOWA WOLAM4000:00:0000:11:06
139ZAJĄCZKOWSKI Jerzy 205PRZEMYSLM4000:00:0000:11:07
140BOLANOWSKI Piotr 225Posada GórnaDOMARADZM4000:00:0000:11:08
141PILICHOWSKI Wojciech 266Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:08
142SMOLUCH Ryszard 489ZAMOŚĆM4000:00:0000:11:08
143GONTARZ Jarosław 669TRI EnginesKOZIENICEM3000:00:0000:11:09
144KWIATKOWSKI Wojciech 92TSA SandomierzSZCZYTNIKIM3000:00:0000:11:10
145ORZECH Artur 376KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:10
146DRAPAŁA Jan 377KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:10
147CZERWIONKA Lidia 783KRAKÓWK3000:00:0000:11:10
148MAJKUCIŃSKI Marek 188Biegiem Radom!RADOMM4000:00:0000:11:11
149RYBITWA Jarosław 421GRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:11
150KAWĘCKI Łukasz 771WARSZAWAM3000:00:0000:11:12
151PALUCH Tobiasz 561RunForFun RygliceRYGLICEM3000:00:0000:11:12
152WNĘK Marek 622JAZOWSKOM2000:00:0000:11:13
153AUGUSTYNIAK Mariusz 231UKS TRS SUSZSUSZM4000:00:0000:11:16
154SZCZOTKA Katarzyna 522PSZCZYNAK3000:00:0000:11:21
155GÓRNY Małgorzata 548trenuje z Olą :)KATOWICEK2000:00:0000:11:22
156MAJEWSKI Piotr 784MELEX TEAMJASŁOM4000:00:0000:11:22
157BRYKCZYŃSKI Łukasz 18Sport GURUWARSZAWAM2000:00:0000:11:23
158CHABROWSKI Paweł 588WARSZAWAM4000:00:0000:11:23
159PSZENICZKA Grzegorz 594NOWY KRĘPIECM3000:00:0000:11:23
160ŻYRA Maciej 744JASŁOM2000:00:0000:11:23
161SAP Karolina 580Night-runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:11:24
162KULESZA Robert 706WARSZAWAM4000:00:0000:11:24
163KOZERA Waldemar 96KRAKÓWM3000:00:0000:11:24
164FELIŃSKI Tomasz 593OTWOCKM4000:00:0000:11:25
165SITEK Daniel 271GDAŃSKM2000:00:0000:11:26
166WÓJCIK Mirosław 71Time4RunningTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:26
167MAKOWSKA Olga 735JacekBiegaWARSZAWAK3000:00:0000:11:26
168KRAJEWSKI Jakub 200Zaporowy MaratonORELECM3000:00:0000:11:27
168CZWERENKO Wojciech 452SanokSANOKM3000:00:0000:11:27
170BUŁA Adam 740BYTOMM2000:00:0000:11:28
171DERSLEY Stephen 77POZNANM4000:00:0000:11:28
172PAPROCKI Wiesław 791KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:11:28
173NIZIOŁ Marian 166PIASECZNOM5000:00:0000:11:29
174MROZEK Roman 557KATOWICEM5000:00:0000:11:29
175LOREK Marek 239DĘBICAM4000:00:0000:11:30
176ZMYSŁOWSKI Igor 727CIECIERZYNM2000:00:0000:11:30
177PŁONKA Paweł 761Żywcem zabieganiANDRYCHÓWM3000:00:0000:11:31
178PAŁKA Tomasz 195LuzyxRZESZÓWM3000:00:0000:11:34
179KRZYSZTOŃ Piotr 365GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:11:35
180DWORAKOWSKI Andrzej 384ŁAPSCY LAJTOWCYŁAPYM4000:00:0000:11:40
181ZAKRZEWSKI Szymon 504ŁAPYM3000:00:0000:11:40
182IDZIK Dariusz 661NAKŁO ŚLĄSKIEM4000:00:0000:11:40
183KOBIERSKI Piotr 359Uniwersytecki Klub AlpinistycznyWARSZAWAM3000:00:0000:11:41
184MIEKUS Hubert 369AccentureWARSZAWAM4000:00:0000:11:41
185CAMPS ALMI?ANA Jaime 427Atletismo BostonWARSZAWAM5000:00:0000:11:43
186KONDZIELNIK Magdalena 778PSZCZYNAK3000:00:0000:11:43
187GWIZDAŁA Łukasz 472theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:11:45
188NIEDZWIEDZKI Tomasz 626KATOWICEM4000:00:0000:11:45
189DZIAŁABIJ Beata 649OLKUSZK3000:00:0000:11:45
190DZIAŁABIJ Krzysztof 650OLKUSZM3000:00:0000:11:45
191MIŚKÓW Marcin 79BIEGAMY Z SERCEM.PLŻORYM3000:00:0000:11:45
192JURCZAK Roman 150Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:11:46
193BANACH Magda 687BEDZINK2000:00:0000:11:46
194LESZCZYŃSKI Andrzej 191Body Club MławaMŁAWAM4000:00:0000:11:47
195MURAK Robert 38ŁĘCZNAM4000:00:0000:11:48
196WOŹNIACKA Joanna 262KrakówKRAKÓWK2000:00:0000:11:49
197KOWALCZYK Grzesiek 628LUBLINM4000:00:0000:11:50
198TRACZ Łukasz 198AquaReh www.stylspa.com.plRADYMNOM3000:00:0000:11:52
199SUŁKOWSKI Maciej 238JAROSŁAWM4000:00:0000:11:52
200BARAN Kamil 484Klub (Sporting club name)WIDNA GÓRAM2000:00:0000:11:52
201WAŁCZYK Krzysztof 724ŁOWCEM3000:00:0000:11:52
202SZYK Artur 237JGB SOKÓŁ JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:11:53
203MAŚLANKA Jacek 372Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:11:54
204TUROSZ Zbigniew 493LeżajskLEŻAJSKM5000:00:0000:11:55
205ZARZYCKA-JASIK Magdalena 524BABY-DOLL.PLBEDZINK3000:00:0000:11:55
206SOKALSKI Grzegorz 682Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:11:57
207HERBA Krystian 704DAR-BUD TEAMRZESZÓWM3000:00:0000:11:58
208RYCYK Grzegorz 53Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:59
209OLESZCZUK Zbigniew 99Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:59
210BEDNARCZYK Paweł 406SANOKM3000:00:0000:12:01
211KUDŁAK Paweł 654KRAKÓWM2000:00:0000:12:01
212PAWLUŚ Mirosław 279JSC JasłoJASŁOM4000:00:0000:12:02
213WIĄCEK Marcin 317JSC JasłoJASŁOM3000:00:0000:12:02
214ZAKRZEWSKA Dorota 395Speleoklub Warszawski/AtomówkiWARSZAWAK3000:00:0000:12:02
215SUCHODOLSKI Jerzy 172RADLINM4000:00:0000:12:03
216RIJ Tomasz 256Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:12:03
217KĘSA Andrzej 399POZNAŃM3000:00:0000:12:03
218TYLEK Rafał 236KRAKÓWM4000:00:0000:12:04
219SIDOR Paweł 163W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:05
220ZIELIŃSKI Marek 232PRZECZNOM2000:00:0000:12:05
221ZDULSKI Bartosz 64JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:05
222HERMANOWSKI Robert 164W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:06
223WOJCIESZAK Marcin 346ZAGÓRZM3000:00:0000:12:06
224SMOLIŃSKI Paweł 197Rugby Klub Sanok / Smashing PąpkinsSANOKM3000:00:0000:12:07
225KRAJEWSKA Joanna 201Zaporowy MaratonORELECK3000:00:0000:12:07
226WOJDA Dariusz 32Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:0000:12:07
227WAJCOWICZ Witold 98SANOKM4000:00:0000:12:07
228CIESLAK Marek 85WARSZAWAM4000:00:0000:12:08
229KRAUSE Sylwia 26Radlim Miasto z SercemRADLINK4000:00:0000:12:08
230ZAWIŚLAK Kazimierz 337TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:08
231SZYMIK Marcin 476ratownik górniczyCHORZÓWM4000:00:0000:12:08
232WOJCIECHOWSKI Krzysztof 490Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:12:08
233STENCEL Zbigniew 60FORMA Wodzisław ŚląskiMARKLOWICEM5000:00:0000:12:08
234KWAS August 184RYKIM3000:00:0000:12:09
235JURCZAK Daniel 214Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:12:09
236KRAUSE Dariusz 25FORMA Wodzisław Śląski/ RADLINRADLINM4000:00:0000:12:09
237MILEWSKI Mateusz 350Kraina Wiecznych MrozówMROZYM3000:00:0000:12:09
238CIEŚLAK Dominika 473WROCŁAWK3000:00:0000:12:09
239STĘPIEŃ Wojciech 118JM RUNNING TEAM / NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:12:10
240DROŻDŻ Witold 295Polskie Himalaje 2018WARSZAWAM4000:00:0000:12:10
241WOJAK Szymon 574OPOLEM2000:00:0000:12:12
242FIEGA Ryszard 631Maraton GorliceGORLICEM5000:00:0000:12:12
243CETNAROWSKI Marcin 758SZYMBARK 29M4000:00:0000:12:12
244SOCHACKI Maciej 211Zamek Dubiecko Running TeamDUBIECKOM2000:00:0000:12:13
ZIĘBA Marcin 621KRAKÓWM30DNF00:12:13 DNF
246GRZANECKI Rafal 13Pier...NieBiegam:)WARSZAWAM4000:00:0000:12:15
247MĄCZKA Bronisław 777OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0000:12:15
248JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 763OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0000:12:15
249TOMASZEWSKI Wojtek 511BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:12:16
250GOSTKOWSKI Bartek 551KRAKÓWM3000:00:0000:12:16
251KILIAN Marcin 579KRAKOWM3000:00:0000:12:16
252MUNIAK Kamil 76kukuczsport.plSTALOWA WOLAM3000:00:0000:12:16
253TURLEJ Dariusz 230KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:12:17
254BOROWIK Tomasz 695ATOMKRAKÓWM3000:00:0000:12:17
255STASZEWSKI Maciej 245JANOWIANKAJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:18
256URBAŃSKI Józef 313KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:12:18
257WÓJTOWICZ Pafcio 402biegajznami.plJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:18
258CHODKIEWICZ Tomasz 653PEUGEOT POLSKAPIASECZNOM4000:00:0000:12:18
259PIETRASZEK Mirek 732KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0000:12:19
260SZWAJKA Aneta 435szwajkozazajebiozaSTALOWA WOLAK4000:00:0000:12:21
261WÓJCIK Tomasz 529Atywna Strona ŻyciaKRAKÓWM4000:00:0000:12:21
262GŁADYSZ Rafał 639wkurw_teamKROSNOM4000:00:0000:12:21
263SERZYSKO Bartosz 562Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM2000:00:0000:12:21
264BATKO Marcin 353UKS Szkoła RajskaKRAKÓWM4000:00:0000:12:22
265RAMM Aleksander 382Smiley Ultras :)KRAKÓWM3000:00:0000:12:22
266LUBAŃSKI Robert 420nieBUKOWICEM5000:00:0000:12:22
267BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 277JSC JasłoJASŁOK4000:00:0000:12:24
268URBAŃCZYK Karol 137Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:12:25
269PRZYBYŁO Sonia 141Night Runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:12:25
270PRĘDKI Mirosław 748PRZYSIEKIM3000:00:0000:12:25
271ANDRES Kamil 148TRUSOXLEŻAJSKM2000:00:0000:12:26
272TROJNAR Damian 131Jutrzenka DębnoŁAŃCUTM3000:00:0000:12:27
273KRZYCH Piotr 167LO Lubaczów-Biegamy Akademia SportuPIASTOWOM3000:00:0000:12:27
274OBROŚLAK Grzegorz 715Traper LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:12:27
275BANASIEWICZ Paweł 325SANOKM3000:00:0000:12:28
276MARĆ Marcin 471Klub (Sporting club name)KRAKÓWM2000:00:0000:12:28
277BOROWIEC Joanna 635Night RunnersKRAKÓWK4000:00:0000:12:28
TOMCZYK Grzegorz 599RZESZÓWM20DNF00:12:28 DNF
279KLAMUT Ryszard 315Jabłonica PolskaJABLONICA POLSKAM6000:00:0000:12:29
280TRETER Sebastian 470Klub (Sporting club name)RZESZÓWM2000:00:0000:12:29
281WIECZOREK Piotr 537PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0000:12:29
282ZĄBIK Dana 90TORUŃK4000:00:0000:12:29
283SZYMAŃSKI Arkadiusz 120WARSZAWAM3000:00:0000:12:30
284SKRZESZEWSKI Henryk P. 156I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM4000:00:0000:12:30
285ORZECHOWSKI Bartosz 321KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:12:30
286SOBLIK Łukasz 328RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:30
287PLUTA Paweł 394AkademiaRolkarza MichałRYBNIKM3000:00:0000:12:30
288KOSSAKOWSKA Katarzyna 123WARSZAWAK4000:00:0000:12:31
289SZCZYRBOWSKI Michał 385akademiarolkarza.plRYBNIKM3000:00:0000:12:31
290NAWARA Arkadiusz 575RUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:31
291BOGACZYK Krzysztof 196RówneRÓWNEM3000:00:0000:12:32
292SIDOROWICZ Grzegorz 697Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:12:32
293OKAPIEC Aleksandra 737AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:12:32
294POLAK Grzegorz 101Kereza TeamLUBLINM4000:00:0000:12:33
295CHWALISZEWSKI Jarosław 121Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:33
296BAJAK Małgorzata 147Żywcem ZabieganiKRAKÓWK3000:00:0000:12:33
297BUCZYŃSKI Radosław 240Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:12:33
298GAJEWSKA Monika 35TORUNK3000:00:0000:12:33
299ZAJĄC Katarzyna 6864KTARNÓWK3000:00:0000:12:33
300ARGALSKI Grzegorz 769KW TrójmiastoGDYNIAM4000:00:0000:12:33
301CHOJECKI Dariusz 116KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:12:34
302FIGURA Marcin 132Kwidzyn RunKWIDZYBM3000:00:0000:12:34
303MALINOWSKA Iwona 294BYTOMK4000:00:0000:12:34
304SZYMURA Karolina 7364KTARNÓWK3000:00:0000:12:34
305BEDNARZ Krzysztof 7283KTARNÓWM5000:00:0000:12:34
306TURCZANIK Fabian 344biegusiem.plZAMOŚĆM3000:00:0000:12:35
307POLAK Jacek 381biegusiem.plPIASECZNOM4000:00:0000:12:35
308BIELEC Artur 80Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:35
309KRAWCZAK Kamil 515biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:12:35
310KLUS Anna 30RZESZÓWK3000:00:0000:12:36
311MAZUREK Krzysztof 373ZAMOŚĆM4000:00:0000:12:36
312MŁODOŻENIEC Jacek 48Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:36
313MŁODOŻENIEC Mirosław 51Rembertów TeamSOBÓTKAM3000:00:0000:12:36
314AUGUŚCIK Mariusz 56MYSIADŁOM5000:00:0000:12:36
315TUTKA Maksymilian 443LeżajskLEŻAJSKM3000:00:0000:12:37
316SIENKIEWICZ Wojciech 463WARSZAWAM4000:00:0000:12:37
317GRUSZKO Alicja 528Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWK3000:00:0000:12:37
318GIERULA Robert 674UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:12:37
319KRASOWSKI Łukasz 130LEŻAJSKM3000:00:0000:12:38
320SZADKOWSKI Wojciech 692Warbud Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:12:38
321KUSTROŃ Adam 241KROSNOM5000:00:0000:12:39
322MYSZKOWSKI Sebastian 637KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:0000:12:39
323GALUSKIN Alexey 652Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:12:39
324LEGUTKO Włodzimierz 362Ostoya running teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:40
325SAPIŃSKI Mariusz 363Ostoya Rynning TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:40
326SZWAGIERCZAK Andrzej 485Biegusiem. plRUDKIM3000:00:0000:12:40
327ŻACZEK Anna 578biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:12:40
328SIWIEC Tomasz 590Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM3000:00:0000:12:40
329HOWIL Waldemar 143KaizenGRYFINOM4000:00:0000:12:41
330SZYBIAK Waldemar 378PRZEMYŚLM5000:00:0000:12:41
331KONIECZNY Mariusz 379ŁAŃCUTM5000:00:0000:12:41
332GOSTYŃSKI Krzysztof 675Gostyńscy TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:41
333DAWID Mariusz 109KADZIDŁOM3000:00:0000:12:42
334ŚLIWIŃSKI Andrzej 182MIECHÓWM5000:00:0000:12:42
335SERAFIN Paulina 673RZESZÓWK2000:00:0000:12:42
336PASELA Bartosz 699Smashing PąpkinsRZESZÓWM3000:00:0000:12:42
337MAZUR Sławomir 389Grupetto GorliceGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:43
338PIEKARSKA Aleksandra 417OPOCZNOK3000:00:0000:12:43
339MIERZWA Katarzyna 756RZESZÓWK3000:00:0000:12:43
340DROZD Maciej 457WARSZAWAM4000:00:0000:12:44
341RUPIK Piotr 159STARA IWICZNAM4000:00:0000:12:45
342CHMIEL Michał 170Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:12:45
343MALICKA Angelika 269ROKITNO SZLACHECKIEK3000:00:0000:12:45
344KWAŚNIK Andrzej 283WARSZAWAM6000:00:0000:12:45
345ZMYSŁOWSKI Łukasz 597MOTYCZM3000:00:0000:12:46
346JANIK Paweł 725CHORKÓWKAM3000:00:0000:12:46
347OLESIEJUK Michał 775TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM2000:00:0000:12:46
348MORAWSKA Anna 20WARSZAWAK6000:00:0000:12:47
349ADAMSKI Michał 36WOPJASIONKAM3000:00:0000:12:47
350DOBRZYŃSKA Daria 360BBLRZESZÓWK3000:00:0000:12:47
351KWARTA Tomasz 565JASIONKAM3000:00:0000:12:47
352ROWIŃSKI Michał 181Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:0000:12:48
353WAGNER Jolanta 248WARSZAWAK5000:00:0000:12:48
354CZUBA Adam 44Boot Camp Polska/ToruńTORUŃM4000:00:0000:12:48
355URBAŃSKA Agnieszka 491Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAK2000:00:0000:12:48
356WAWRZYNIAK Michał 492Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:12:48
357FANSLAU Marek 717niezrzeszonySTAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:12:48
358ŁUKASIEWICZ Marcin 500KS START PUŁASKI WARKAWARKAM4000:00:0000:12:49
359DOMIN Łukasz 180Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:12:50
360JANDZIŚ Wiesław 352Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:12:50
361URBASEK Łukasz 678GLIWICEM3000:00:0000:12:50
362KULCZYŃSKI Rafał 502Rozbiegani BudowlaniWARSZAWAM3000:00:0000:12:51
363DYMEK Paweł 779MIELECKIE BIEGACZEMIELECM3000:00:0000:12:51
364KOPER Jacek 222ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:12:52
365ABEL Krzysiek 570biegam bo lubięŁÓDŹM4000:00:0000:12:52
366MARCHEWKA Elżbieta 479brakJASŁOK4000:00:0000:12:55
367DOBKOWSKA Anna 496KB GALERIA WarszawaWARSZAWAK6000:00:0000:12:55
368KUROWSKI Michał 615Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:55
369NOWICKI Jacek 108GoRedaREDAM5000:00:0000:12:56
370WIŚNIEWSKI Krzysztof 210KEREZA TEAMĆMIŁÓWM3000:00:0000:12:56
371DZIEKAN Krzysztof 243PRUSZKÓWM4000:00:0000:12:57
372BOGUSZ Piotr 25412tri.pl Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:12:57
373MAKOWSKI Marek 318Super WTP/PPPPRUSZKÓWM3000:00:0000:12:57
374OBARSKI Norbert 119KIELCEM5000:00:0000:12:58
375WILK Damian 648KOLBUSZOWAM2000:00:0000:12:58
376JABŁOŃSKI Kazimierz 212PRĄDYM6000:00:0000:12:59
377SZPYT Ryszard 310Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:12:59
378LANGE Beata-Agata 487Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK3000:00:0000:12:59
379GRZEGORCZYK Tomasz 538GDAŃSKM2000:00:0000:12:59
380GROMADA Piotr 685TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:12:59
381KASZYCKA Renata 14USTRZYKI DOLNEK4000:00:0000:13:00
382RĘKAWEK Artur 412truchtacz.plGARWOLINM4000:00:0000:13:00
383PODOLAK Zbigniew 186PrzemyślPRZEMYŚLM5000:00:0000:13:01
384ŻOŁĄDEK Anna 407OTWOCKK3000:00:0000:13:01
385FLIS Radosław 595RZESZÓWM2000:00:0000:13:02
386DARŁAK Łukasz 569Smashing PąpkinsRZESZÓWM2000:00:0000:13:03
387BARAN Mateusz 293SZYMBARKM2000:00:0000:13:04
388DZIADOSZ Artur 459SAM LATAMRZESZÓWM5000:00:0000:13:04
389PAPIERSKI Leszek 667PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM4000:00:0000:13:04
390POPŁAWSKI Piotr 670PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:13:04
391KAZUBSKI Piotr 714KRAKÓWM3000:00:0000:13:04
392BERGAŃSKI Michał 614GRYBÓWM3000:00:0000:13:04
393BEM Jakub 311Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:13:05
394WENTLAND Tomasz 63Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:05
395KWIECIEŃ Krzysztof 663RunShop.plTARNÓWM4000:00:0000:13:05
396SROKA Zbigniew 739SKRZYSZÓWM4000:00:0000:13:05
397PIKOR Jacek 199ZAMOŚĆM4000:00:0000:13:06
398WILGA Ewa 227Józefińska TeamKRAKÓWK2000:00:0000:13:06
399MAŁYSZA Sławomir 235KRAKÓWM4000:00:0000:13:07
400SZULC Krzysztof 308Jocker TeamWARSZAWAM4000:00:0000:13:07
401PIOTROWSKI Michał 647WARSZAWAM3000:00:0000:13:07
402GŁADYSZ Jadwiga 106Zabiegani MielecMIELECK5000:00:0000:13:10
403GRENDZIŃSKI Andrzej 664PGB Sportowa PaczkaOSTRÓDAM4000:00:0000:13:10
404KUNKEL Anna 677PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:13:10
405MAZIARZ Jakub 798Zabiegani MIELECMIELECM3000:00:0000:13:10
406GOTOWIEC Darek 296Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:13:11
407KOKOSZKA Magdalena 305MIELECK3000:00:0000:13:11
408JAWORSKI Łukasz 535WARSZAWAM3000:00:0000:13:11
409MISIAK Mirek 644WidłorogiKORYTÓW AM4000:00:0000:13:11
410ROSZKOWSKA Julita 265Grupa Szalonych Rowerzystów BiałystokBIAŁYSTOKK3000:00:0000:13:12
411MATUSZEWICZ Ewa 312KONDYCJAPIASECZNOK5000:00:0000:13:12
412MIELCZAREK Wojtek 39TYCHYM3000:00:0000:13:12
413OLCZYK Cezary 45TYCHYM3000:00:0000:13:12
414KROENKE Barbara 477Obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:13:12
415KOZIOŁKO Tomasz 531SIENIAWAM3000:00:0000:13:12
416WOŹNIAK Michał 688BANDA GRUDNIALUBLINM3000:00:0000:13:12
417SIKORSKI Piotr 755WF SportRun TeamTYCHYM3000:00:0000:13:12
418FURMAN Piotr 100KADZIDŁOM2000:00:0000:13:13
419FLOREK Sebastian 334NorafsportGABOŃM3000:00:0000:13:13
420SAKOWSKA Aneta 154Maratonka GrajewoWARSZAWAK4000:00:0000:13:14
421MIROCHA Łukasz 467UKASZ TEAMMUCHARZM3000:00:0000:13:14
422CHODOROWSKI Arkadiusz 533ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:13:14
423PAŁACHA Ania 127TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:15
424ZARĘBA Jolanta 428Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK5000:00:0000:13:15
425BRYNDZA Krzysztof 466SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0000:13:15
426ŚLĄCZKA Arek 242Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:13:16
427WOJCIECHOWSKA Katarzyna 658TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:16
428CZOPKO Kamil 326Sapex Strong TeamGDYNIAM2000:00:0000:13:17
429SAŁAPA Kamil 494Klub (Sporting club name)GDYNIAM3000:00:0000:13:17
430HYZIAK Jakub 112jj.runners GorliceSĘKOWAM4000:00:0000:13:18
431DONIEC Sebastian 22www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:13:18
432PŁOMIŃSKI Marcin 546Łódź Running Team/wkurw_teamSKOTNIKIM3000:00:0000:13:18
433WINIECKI Mateusz 553Łódź Running TeamŁÓDŹM2000:00:0000:13:18
434CWOJDZIŃSKI Piotr 592Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:13:18
435ADAMCZEWSKI Jakub 608Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:13:18
436MARCINIAK Julia 88Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:13:18
437MACKIEWICZ Roman 513Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:13:18
438KACZMARCZYK Piotr 358UKS Szkoła Rajska w KrakowieKRAKÓWM3000:00:0000:13:19
439SMYK Robert 766OTK RzeźnikGLIWICEM4000:00:0000:13:19
440GUT Paweł 464KB LOK BOCHNIABOREKM3000:00:0000:13:21
441KWATERA Tomasz 659KB LOK BOCHNIABOCHNIAM4000:00:0000:13:21
442BIEDROŃ Wojciech 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:22
443WISZNIEWSKI Karol 505AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:22
444WRÓBEL Grzegorz 584ŻARÓWKAM4000:00:0000:13:22
445GĄSZCZYK Grzegorz 74Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:13:22
446KAMIŃSKI Krzysztof 37Płock Biega No Age LimitPŁOCKM3000:00:0000:13:23
447JANERKA MOROŃ Marzka 401DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0000:13:23
448KLONOWSKI Jerzy 514PIASECZNOM6000:00:0000:13:24
449FILIPOWICZ Jakub 368WYSZKÓWM3000:00:0000:13:25
450PAWŁOWSKI Arkadiusz 351WARSZAWAM3000:00:0000:13:26
451SWACHA Piotr 567Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:13:26
452DZIAŁO Agnieszka 301MIELECK3000:00:0000:13:27
453HYJEK Elżbieta 302MIELECK4000:00:0000:13:27
454WOLAŃSKA Joanna 345Atomówki/Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:13:27
455BŁACHOWICZ Rafał 497Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:13:27
456GAJEWSKI Michał 552WET ZA WETSANOKM3000:00:0000:13:28
457GOLBA Łukasz 11MIELECM3000:00:0000:13:29
458HUSZCZO Aleksander 113Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:13:29
459MALEC Dawid 396Night RunnersWOŁCZYNM2000:00:0000:13:30
460KORNET Jakub 228ŁOMIANKIM3000:00:0000:13:31
461SZCZYPIORKOWSKI Emil 468GOOD LIFE FITNESSLUBARTÓWM3000:00:0000:13:31
462WAKULSKI Andrzej 705KEREZA LUBLINLUBLINM3000:00:0000:13:31
463SIEKIERSKI Krzysztof 709Kereza LublinMOTYCZM4000:00:0000:13:31
464GORZOCH Justyna 151Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:13:33
465SASIN Anna 508Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:13:33
466KOSACKI Jacek 785Good Life FitnessLUBARTÓWM3000:00:0000:13:33
467GROCHOWSKI Wojciech 512KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:33
468ZAMOJSKI Adam 126IchtisCHMIELNIKM4000:00:0000:13:34
469KRYGOWSKI Zbigniew 638Biegam AS LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:13:34
470CISKI Piotr 598WARSZAWAM4000:00:0000:13:35
471REGULSKA Monika 304ZALESIEK2000:00:0000:13:36
472CHARCHUT Roman 103RZESZÓWM3000:00:0000:13:37
473KAMIŃSKA Kamila 204KRAKÓWK3000:00:0000:13:37
474GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 526WARSZAWAK2000:00:0000:13:37
475BODNIAK Tomasz 15USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:13:38
476DOMINIK Monika 253BIŁGORAJK3000:00:0000:13:38
477SURMACZ Dorota 404BBLRZESZÓWK2000:00:0000:13:38
478SZEWC Marian 458bilgoraj biegaBILGORAJM6000:00:0000:13:38
479WALASZEK Paweł 609AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:00:0000:13:38
480JANOWSKA Anna 62312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:13:38
481ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 84Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:13:39
482ORACZ Sylwia 122TARNÓWK4000:00:0000:13:39
483SARAT Ewa 125TARNÓWK4000:00:0000:13:39
484WŁODARSKA Magdalena 78TARNÓWK3000:00:0000:13:39
485MATUSIAK Michał 672Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:13:40
486HENKIEL Bartłomiej 749RZESZÓWM2000:00:0000:13:42
487PYSIEWICZ Krzysztof 190niezrzeszonyKATOWICEM5000:00:0000:13:43
488SIÓDMIAK Cezary 33WARSZAWAM4000:00:0000:13:43
489ANTONIAK Michał 483PwCŁÓDŹM3000:00:0000:13:43
490ŚWIDZIŃSKI Tomasz 645Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:0000:13:43
491BOROWIECKI Łukasz 104KRAKÓWM2000:00:0000:13:44
492HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 534KROSNOK2000:00:0000:13:44
493KUBASIK Łukasz 173PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0000:13:46
494PIETRYSZYN Mariusz 202KRASICZYNM3000:00:0000:13:46
495KOWALCZYK Mariusz 47WARSZAWAM4000:00:0000:13:47
496GŁUSZCZAK Jerzy 481ŁÓDŹM5000:00:0000:13:48
497WIŚNIEWSKI Marcin 544Jano Technika sanitarnaOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:13:48
498KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 731KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:49
499GEMZIK Jacek 175Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:13:50
500GEMZIK Agata 176KRAKÓWK3000:00:0000:13:50
501FIDOR Michał 276RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:13:50
502DZIADOSZ Jerzy 666OneManTeamDĘBICAM4000:00:0000:13:50
503TYLEK Konrad 267Crazy DragonsKRAKÓWM3000:00:0000:13:50
504KOPER Joanna 221ŁÓDŹK4000:00:0000:13:51
505STOJANOWSKI Dawid 309RUNHOGSTYCHYM3000:00:0000:13:51
506RAMS Tadeusz 604TEAM WOLBROMWOLBROMM4000:00:0000:13:51
507SEREMET Bożena 97BBL KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:51
508MICUŁA Zbigniew 690WOLBROM TEAMWOLBROMM5000:00:0000:13:52
509MOĆKO Jacek 606ZAGNAŃSKM2000:00:0000:13:53
510STEC Sebastian 793SieMuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:13:53
511ZYGADLEWICZ Grzegorz 418BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM3000:00:0000:13:54
512WARYKIEWICZ Gaweł 603Tri EnginesKRAKÓWM2000:00:0000:13:54
513CIEŚLIK Seba 662Tri Engines KrakówSŁOMNIKIM2000:00:0000:13:54
514BĄK Marcin Michał 787Święty Spokój SanokSANOKM3000:00:0000:13:54
515ZIEMNIAK Marcin 437WARSZAWAM2000:00:0000:13:55
516SEWERYN Tomasz 539KRAKÓWM4000:00:0000:13:55
517GRZĘDA Krzysztof 54KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM5000:00:0000:13:55
518KROCZEK Janusz 441Forma Wodzisław ŚlWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:13:56
519GRZYBEK Piotr 765Kereza LublinLUBLINM4000:00:0000:13:56
520LONC Tomasz 139RZESZÓWM3000:00:0000:13:57
521REJ Mirosław 140MIELECM3000:00:0000:13:57
522HEJMAN Maciej 780wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:13:57
523PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 792LeskoLESKOM3000:00:0000:13:57
524PESZEK Bogdan 209Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:13:58
525KOKOT Roman 217Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:13:58
526STRZECHA Tomasz 450Goń Zajączka SQADCHMIELNIKM3000:00:0000:13:58
527GÓRNIEWICZ Marcin 461mBankWARSZAWAM3000:00:0000:13:58
528CICH Kamil 82PRZEMYŚLM3000:00:0000:13:59
529MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna 410Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:13:59
530JAROSZ-PIWONSKA Aldona 50GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:13:59
531SZEFER Wiktor 760Crazy DragonsRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:14:00
532STOBRAWA Rafał 292Dart BlachowniaBLACHOWNIAM3000:00:0000:14:01
533KOPCZYŃSKI Maciej 558GDYNIAM3000:00:0000:14:01
534SALWA Szymon 613SEAATSTRZYŻÓWM3000:00:0000:14:02
535MAZIEC Dariusz 105NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:14:03
536FUNKA Andrzej 58NKB Chyży Nowy Tomyśl, OTK Rzeźnik ( zgłoszenie )NOWY TOMYŚLM5000:00:0000:14:03
537MARSZAŁKIEWICZ Joanna 729NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK3000:00:0000:14:03
538KRASOŃ Janusz 177RKM ' SOPELEK'GŁOGÓW MŁPM3000:00:0000:14:04
539GOMÓŁKA Wiesław 474GŁOGÓW MŁPM5000:00:0000:14:04
540SOWA Jacek 720Rzeszowski Klub Morsów SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:14:04
541CZYZEWSKA Mariola 60212tri.pl Dryzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:14:05
542CEMPURA Lech 632Cempura LechPOZNAŃM4000:00:0000:14:05
543SUWALD Andrzej 754JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:14:05
544ZIEMIAN Krzysztof 786TARNÓWM5000:00:0000:14:05
545CEGLIŃSKI Sebastian 711JAKOOBCYCLESKAROLINAM4000:00:0000:14:06
546LUPA Adam 517NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWM4000:00:0000:14:06
547OSIŃSKI Robert 55Night Runners GliwiceZABRZEM3000:00:0000:14:07
548BOGUCKA Joanna 770Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:14:07
549GURAZDA Kamil 495Klub (Sporting club name)PABIANICEM3000:00:0000:14:08
550LAUER Jarosław 59PABIANICEM4000:00:0000:14:08
551RZĄDKOWSKI Krzysztof 431KWWLUBLINM4000:00:0000:14:08
552JACKOWSKI Jacek 27JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:10
553JACKOWSKA Ewa 28JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWK4000:00:0000:14:10
554GAŁUSZKA Bogdan 73JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:10
555OKARMA Wojciech 454SPORESTWARZYCEM3000:00:0000:14:11
556MACIECHOWSKI Łukasz 501SporestJASŁOM3000:00:0000:14:12
557ZALEWSKI Karol 488KOLEBA LUBARTÓWLUBARTÓWM3000:00:0000:14:15
558KACPERSKA Dagmara 634JAKAŚ MASAKRAŁÓDŹK3000:00:0000:14:15
559WYŻYKOWSKA Agnieszka 329KRAKÓWK3000:00:0000:14:16
560GABRIEL Aleksandra 453Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:16
561LATOSIŃSKA Edyta 405Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:14:17
562GRYSZKO Piotr 5401,2 tri Drużyna WilkaOLSZTYNM3000:00:0000:14:17
563KAPELKO Bogdan 616ZALESIE GÓRNEM4000:00:0000:14:17
564PACZKOWSKI Bartosz 510218CREWSZAMOTUŁYM4000:00:0000:14:18
565KNAPIK Jerzy 23Dystas KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:22
566BANAŚ Małgorzata 374Rzeszowskie Gepardy i GazeleRZESZOWK4000:00:0000:14:23
567SŁOMIAK Marian 478GRUDZIĄDZM5000:00:0000:14:24
568RESZYTYŁO Grzegorz 641ŁAŃCUTM4000:00:0000:14:24
569ZATORSKI Andrzej 694STARACHOWICEM5000:00:0000:14:25
570PELA Dariusz 134TMT Sky-TransTORUŃM3000:00:0000:14:26
571ARENTEWICZ Grzegorz 136Torun Multisport TeamTORUNM3000:00:0000:14:26
572PORCZYŃSKA Patrycja 289SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:27
573MARECKI Piotr 462KB LOK BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:14:27
574SKONECZNY Artur 192OPLTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:14:28
575ADAMOWSKI Jacek 260Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:14:28
576SKOTNICA Karolina 288SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:28
577HIPNER Marcin 398SPOT PszczynaBABICEM3000:00:0000:14:28
578SZUSZKIEWICZ Marzena 419WARSZAWAK4000:00:0000:14:28
579DOMARADZKA Ewa 753PYSKOWICEK4000:00:0000:14:29
580ŚLIWIŃSKI Paweł 252MIECHÓWM3000:00:0000:14:30
581JAKUBOWSKI Wojciech 72KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:14:30
582LENART Iwa 733KONSTANCIN JEZIORNAK3000:00:0000:14:30
583STEFAŃĆZYK Monika 366Les femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK3000:00:0000:14:31
584KAMIŃSKA Karolina 370Shell SBO Kraków / Les fammes courant dans les foretsKRAKÓWK3000:00:0000:14:31
585PUTAJ Rafał 702PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM3000:00:0000:14:31
586KOSNOWSKA Katarzyna 743WARSZAWAK4000:00:0000:14:31
587KUCINSKI Andrzej 438Baza ZdrowiaWARSZAWAM5000:00:0000:14:33
588MUCHA Tomasz 439JANÓW LUBELSKIM4000:00:0000:14:33
589PIĄTEK Roman 701PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM4000:00:0000:14:34
590ZIOŁO Paweł 87Watra TeamGLIWICEM3000:00:0000:14:34
591FRUCZ Jacek 348SOSNOWIECM4000:00:0000:14:35
592STRUGAŁA Monika 386DWIKOZYK2000:00:0000:14:35
593NOWAK Łukasz 605GNIEZNOM3000:00:0000:14:35
594CAGARA Paweł 171STALOWA WOLAM3000:00:0000:14:36
595CUDZIŁO Joanna 174PKO BPSTALOWA WOLAK4000:00:0000:14:36
596NOWAK Joanna 145KRAKÓWK3000:00:0000:14:37
597CZERNIK Andrzej 179ZABRZEM6000:00:0000:14:37
598KRUPA Grzegorz 774KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:14:37
599BURACZYŃSKI Michał 486POZNAŃM3000:00:0000:14:38
600MĘŻYŃSKI Michał 619WARSZAWAM3000:00:0000:14:38
601ZIELIŃSKI Mateusz 259Run Space BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:41
601APANASIEWICZ Bartosz 397RunSpace.plBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:41
603NIEDZIELA Michał 282JAROSŁAWM3000:00:0000:14:43
604DOMBROWSKI Wojciech 91GOLUB-DOBRZYŃM4000:00:0000:14:45
605RUTKOWSKA Małgorzata 759GOLUB-DOBRZYŃK4000:00:0000:14:45
KOCIOŁEK Andrzej 110Kancelaria Sportowa StaszewscyOSOWIEC-TRZĘSINAM40DNF00:14:45 DNF
607BUTNY Rafał 411Complexsports Triathlon TeamGDYNIAM3000:00:0000:14:46
608LESZCZYŃSKA Iwona 585Air ConsultingCELESTYNÓWK4000:00:0000:14:46
609LESZCZYŃSKI Radosław 586Air ConsultingCELESTYNÓWM4000:00:0000:14:46
610SMOLIŃSKA Beata 194obozybiegowe.plWARSZAWAK5000:00:0000:14:47
611GRUCHALA Piotr 414POINTGDYNIAM3000:00:0000:14:47
612MROŻEK Andrzej 206KKB Dystans KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:48
613DUDEK Jan 625Agricomm Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM6000:00:0000:14:48
614WESTER Mieczyslaw 612Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:14:48
615ŚRODA Janusz 178SPARTANIE DZIECIOMTARNOWSKIE GÓRYM5000:00:0000:14:49
616SAŁACIAK Marcin 332GLKS RzepedźRZEPEDŹM3000:00:0000:14:49
617KORBUT Radosław 280SIEDLCEM3000:00:0000:14:50
618NESTOROWICZ Maksymilian 297Nestor & Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:14:50
619ZAWADA Krzysztof 416RZEPEDŹM2000:00:0000:14:50
620STASZEWSKI Kamil 40LUBLINM3000:00:0000:14:51
621SPYRA Zdzisław 261Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAM4000:00:0000:15:01
622DZIEPAK Dorota 387RZESZÓWK3000:00:0000:15:04
623KĘDZIOR Michał 521Drużyna SzpikuRZESZÓWM2000:00:0000:15:04
624ZDYBEL Tomasz 509Badass RunnersGDAŃSKM4000:00:0000:15:06
625THIER Dominik J. 287PZSFWARSZAWAM3000:00:0000:15:09
626KALINOWSKA Dorota 518WARSZAWAK3000:00:0000:15:09
627PILECKI Maciej 750WROCŁAWM3000:00:0000:15:10
628ĆWIEK Dariusz 657dariusSTANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:15:12
629HRYSZKIEWICZ Janusz 234UNISONO FLOW / AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:15:14
630BATOR Marek 393WARSZAWAM4000:00:0000:15:15
631ZIELONKA Bogumił 507Piotrkowski Klub Biegacza ' Endorfina'PIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:15:18
632GAWROŃSKI Grzegorz 655kgb ostrowiec świętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:19
633LACHER Joanna 713wkurw_teamKRZESZOWICEK2000:00:0000:15:19
634DURA Piotr 789wkurw_teamRAKÓWM4000:00:0000:15:19
635KOZIOŁ Witold 425KGB OstrowiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:21
636ŁABĘDZKI Bogusław 336SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM4000:00:0000:15:22
636FOJCIK Asia 338SBD Energetyk RybnikRYBNIKK3000:00:0000:15:22
638BUSZKIEWICZ Mirosław 442KGB Ostrowiec ŚwietokrzyskiSIENNOM3000:00:0000:15:23
639BUGAJSKA-JUCHA Renata 448CA Aktywni/CA BrokerGOCZAŁKOWICE ZDRÓJK4000:00:0000:15:24
640JUCHA Jacek 46CA Broker/ CA AktywniGOCZAŁKOWICEM4000:00:0000:15:24
641SIKORSKA Agnieszka 768WARSZAWAK4000:00:0000:15:27
642GARGAS Marek 423WARSZAWAM2000:00:0000:15:28
643GARGAS-MARUT Małgorzata 559PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:15:28
644SZULC Joanna 307Night RunnersWARSZAWAK4000:00:0000:15:32
645GÓRCZYŃSKI Przemysław 433dreamteamTUREKM3000:00:0000:15:42
646KONIECZNY Jacek 530Drużyna SzpikuMOSINAM4000:00:0000:15:43
647PRZYBYŁ Zbigniew 152SzurkowoMOSINAM3000:00:0000:15:43
648OBRZUT Bartosz 208Śremska grupa nieustanych optymistówŚREMM3000:00:0000:15:44
649BARAN Jakub 299WARSZAWAM3000:00:0000:15:55
650BAKA Elżbieta 333Fly MeysiWARSZAWAK4000:00:0000:16:14
651GĄSIOROWSKA Dorota 316WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:16:14
652JAŁKIEWICZ Juliusz 128WARSZAWAM3000:00:0000:16:18
653WITKOWSKA Jolanta 624WARSZAWAK4000:00:0000:16:33
654ŚNIEŻKO Eugeniusz 738Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:16:38
655BYLICA Paulina 83PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK3000:00:00
656PAWLICA Paweł 229Polskie RadioLIBIĄŻM2000:00:00
657KACPROWSKI Tadeusz 541WARSZAWAM6000:00:00
658JEZIERSKI-KRUPA Marek 747ZABRZEM2000:00:00
659GÓRALCZYK Stanisław 767Bungee Jumping MarioHAJNÓWKAM5000:00:00
660LEPIARZ Marcin 781KRAKÓWM3000:00:00
DQLIPUS Andrzej 327KSIĄŻENICEM40DQ DQ
Znaleziono 661 wynik(ów)