II ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2016 - 44,6KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 763
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 656
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 26.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km26.5km
    
1LACHOWSKI Andrzej 9Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:5101:47:24
2KRAWCZYK Paweł 3Dare 2b TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:5201:47:26
3CZYŻ Grzegorz 7Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM4000:00:0000:08:0401:50:52
4DZIEWIŃSKI Damian 660TG ,,Sokół'' SanokSANOKM3000:00:0000:07:5901:50:56
5KRAWIECKI Mateusz 583Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM2000:00:0000:07:5201:53:42
6KOCZWARA Tomek 264RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:08:4201:56:21
7KUCHARCZYK Tomasz 250WKB Meta LubliniecLUBLINIECM2000:00:0000:08:3201:57:37
8WIERNUSZ Krzysztof 499Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:08:3701:57:55
9CISZCZONIK Sebastian 730Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0000:08:3201:58:07
10PASIECZNY Robert 155SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:08:5402:01:32
11KOZŁOWSKI Gabriel 339Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:08:5202:02:02
12KRZYSZTOŃ Marcin 10GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:08:5302:02:04
13WILK Dawid 52Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:08:4502:03:00
14POŻAK Grzegorz 455LubartówBiega.plLUBARTÓWM3000:00:0000:09:0602:03:56
15WALASZCZYK Sławomir 741JASŁOM3000:00:0000:08:4502:04:13
16GURGUL Sebastian 447Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:09:4002:04:39
17ŚLASKI Radosław 542Wkurw_teamSTRZYŻÓWM4000:00:0000:09:2202:04:44
18GAWLIK Sławek 257MAM-WKRAKÓWM3000:00:0000:09:5502:05:03
19PAJDOSZ Rafał 111KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:09:1702:05:23
20ZIOŁO Jarosław 665SanokSANOKM3000:00:0000:09:5002:06:36
21HADAM Jacek 94Przemyski Klub BiegaczaCIESZANÓWM4000:00:0000:09:5102:06:57
22PAZDA-POZORSKA Gosiunia 400NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK3000:00:0000:09:1602:07:08
23KUCZOK Mirosław 16FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:1602:07:12
24NITKIEWICZ Marcin 564TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:1702:07:41
25ZWIERZCHOWSKI Andrzej 460BIEGUNKA TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:09:2702:07:43
26ARSENIUK Anna 2T.S. Opatrunki ToruńGÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:08:4502:07:45
27BARCEWICZ Marta 25512tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:08:2002:07:45
28SMOLAK Piotr 772MOSiR DuklaPORAJ - 45M5000:00:0000:08:4602:07:56
29PAŁKA Tomasz 195LuzyxRZESZÓWM3000:00:0000:11:3402:07:57
30KORNAGA Jan 640Horyniec ZdrójLubaczówLUBACZÓWM5000:00:0000:09:3002:07:57
31PAWUL Wojtek 543GOPR BieszczadyKROSNOM2000:00:0000:08:2102:09:26
32PORĘBSKI Rafał 62Poranny PatrolZAWADAM4000:00:0000:08:3902:09:57
33GOŁEMBIEWSKI Marek 680MUKS Piętnastka/B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:09:3302:10:09
34SŁUPEK Tomasz 114Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:1702:10:16
35CICHOŃ Maciej 14442.195 WejherowoREDAM4000:00:0000:09:4002:10:52
36GAICKI Maciej 449KRAKÓWM2000:00:0000:10:1602:10:58
37ŚLĘCZKA Damian 220DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:09:1502:11:28
38SLADECZEK Andrzej 582CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0000:09:1902:11:39
Niesklasyfikowani
ROBEL Wojciech 630TG Sokół SanokSANOK, PODKARPACKIEM30DNF00:09:39 DNF02:11:45 DNF
40POBORCA Łukasz 375KOLBUSZOWAM3000:00:0000:08:5802:11:46
41SADOWSKI Kuba 681WARSZAWAM3000:00:0000:10:0002:11:48
42OLCHAWA Joanna 776NKRAKÓWK4000:00:0000:08:5402:11:55
43BIAŁECKI Krzysztof 102BarlinekMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:10:2002:12:13
44BONDARA Sylwia 8JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:09:4702:12:32
45LESIK Krzysztof 89FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:1602:12:36
46GARDENER Jacek 6JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:4602:12:42
47GIŻA Grzegorz 726RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:10:0902:12:43
48JASTRZĄB Piotr 187Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:09:1602:12:56
49TYLEK Rafał 236KRAKÓWM4000:00:0000:12:0402:13:00
50MIEDZIEJEWSKI Andrzej 611Wkurw_teamPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:3102:13:04
51PRĘTNIK Sławomir 554JEDLICZEM3000:00:0000:10:3602:13:11
52WASYLÓW Jacek 734KB IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:11:0002:13:18
53KWIATKOWSKI Michael 49KRAKÓWM2000:00:0000:09:1502:13:19
54GOTFRYD Adam 683JASŁOM4000:00:0000:10:1002:13:59
55DESSAUER Wioletta 5lubartowbegaLUBARTÓWK4000:00:0000:09:4002:14:00
56TYBUREK Michał 93Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:09:3902:14:04
57JASKÓLSKI Piotr 349Night Runners SłupskSŁUPSKM3000:00:0000:09:2002:14:42
58POLAK Stanisław 75mBankKRAKÓWM4000:00:0000:09:5002:15:22
59GRYGIERZEC Grzegorz 115KRAKÓWM3000:00:0000:09:5102:15:23
60LESZCZYŃSKI Andrzej 191Body Club MławaMŁAWAM4000:00:0000:11:4702:16:11
61SZPINDA Sebastian 95Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:10:4202:16:47
62MICHALAK Artur 696PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:10:1402:16:53
63GRĘBOWIEC Mateusz 278TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:10:4402:16:59
64DZIUBAN Łukasz 314Zaporowy Maratom TeamORELECM3000:00:0000:09:1902:17:24
65MAZURKIEWICZ Tomasz 642Zaporowy Maraton TeamSANOKM4000:00:0000:09:1902:17:25
66NIESYN Adam 383Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:09:5702:17:43
67KRZEMIŃSKI Marcin 482Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:10:2302:17:54
68AKSTINAS Petras 722VilniusVILNIUSM4000:00:0000:09:1702:17:56
69KORZONEK Marcin 503Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:5702:18:03
70SKUBIDA Adam 712GORZYCEM3000:00:0000:09:5602:18:06
71REDZIAK Łukasz 57wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:09:5702:18:07
72POPIEL Andrzej 545KRAKÓWM3000:00:0000:09:5502:18:08
73SZYMAŃSKI Arkadiusz 120WARSZAWAM3000:00:0000:12:3002:18:09
74JÓZEFCZYK Jakub 218Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0000:11:0002:18:11
75WÓJCIK Tomasz 343Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:5702:18:47
76JEZIERSKI-KRUPA Marek 747ZABRZEM2000:00:0002:18:48
77KILIAN Mateusz 576Józefińska TeamKRAKÓWM3000:00:0000:10:1302:18:54
78KOBIERSKI Piotr 359Uniwersytecki Klub AlpinistycznyWARSZAWAM3000:00:0000:11:4102:19:15
79KOT Rafał 251Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:4802:19:21
80DOMAGAŁA Kamil 549Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:4802:19:23
81KACZOREK Marcin 117VW GRUPA KACZOREKJÓZEFÓWM4000:00:0000:10:5402:19:31
82MURAK Robert 38ŁĘCZNAM4000:00:0000:11:4802:19:46
83BEDNARZ Bogdan 762Żywcem zabieganiŻYWIECM4000:00:0000:11:0102:19:48
84SMOLUCH Ryszard 489ZAMOŚĆM4000:00:0000:11:0802:19:55
85SMUDA Grzegorz 684Pogoń za chlebemKATOWICEM3000:00:0000:10:3202:19:58
86DOMIN Łukasz 180Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:12:5002:20:02
87JANISZEWSKI Artur 215Weź niepierdolKATOWICEM3000:00:0000:10:3502:20:02
88JANDZIŚ Wiesław 352Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:12:5002:20:03
89LUBAŃSKI Robert 420nieBUKOWICEM5000:00:0000:12:2202:20:15
90PRĘDKI Mirosław 748PRZYSIEKIM3000:00:0000:12:2502:20:22
91KRZYCH Piotr 167LO Lubaczów-Biegamy Akademia SportuPIASTOWOM3000:00:0000:12:2702:20:23
92SZWAJKA Robert 434STALOWA WOLAM4000:00:0000:11:0602:20:24
93RYBITWA Jarosław 421GRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:1102:20:26
94ŻYRA Maciej 744JASŁOM2000:00:0000:11:2302:20:29
95KNOPEK Robert 693Knedel biega w górakGLIWICEM3000:00:0000:10:0102:20:30
96PARZYSZEK Marcin 355JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:10:1602:20:38
97ŁAGOŻNY Łukasz 43BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:5902:20:40
98WNĘK Marek 622JAZOWSKOM2000:00:0000:11:1302:20:43
99KOWALSKI - BARYSZNIKOW Mikołaj 671kingrunner.comPRZYSŁUPM3000:00:0000:10:2602:20:46
100NIŻNIK Marcin 183Nowy Styl Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM3000:00:0000:09:3802:20:56
101DWORAKOWSKI Andrzej 384ŁAPSCY LAJTOWCYŁAPYM4000:00:0000:11:4002:20:57
102FARON Agnieszka 69NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:10:3102:21:11
103DUCKI Piotr 788OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:10:3102:21:13
104MAŚLANKA Jacek 372Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:11:5402:21:23
105BRZESKI Rafał 42ŁÓDŹM2000:00:0000:10:5802:21:33
106JUSZKIEWICZ Zbigniew 415EłkEŁKM5000:00:0000:10:0702:21:36
107PINDUR Grzegorz 268POZNANM4000:00:0000:10:2402:21:37
108ZAMOJSKI Robert 392GLIWICEM4000:00:0000:10:3802:21:57
109KUŹMIŃSKI Wojciech 424KROSNOM2000:00:0000:09:2802:22:04
110KRAJEWSKI Jakub 200Zaporowy MaratonORELECM3000:00:0000:11:2702:22:16
110CZWERENKO Wojciech 452SanokSANOKM3000:00:0000:11:2702:22:16
112PAWŁOWSKI Arkadiusz 351WARSZAWAM3000:00:0000:13:2602:22:31
113PASTWA Grzegorz 797Ultra Beskid SportJASIENICAM4000:00:0000:10:2802:22:34
114PALUCH Tobiasz 561RunForFun RygliceRYGLICEM3000:00:0000:11:1202:23:05
115KONIECZNY Rafał 643RADLINM2000:00:0000:10:4702:23:07
116MAJEWSKI Piotr 784MELEX TEAMJASŁOM4000:00:0000:11:2202:23:10
117SZYK Artur 237JGB SOKÓŁ JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:11:5302:23:14
118FIJAŁKOWSKI Radosław 142CrossFit GCWWARSZAWAM3000:00:0000:10:0302:23:29
119KUSTROŃ Adam 241KROSNOM5000:00:0000:12:3902:23:38
120CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:10:5702:23:44
121BĄK Adam 367KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:10:4702:23:45
122ZYGMUNT Marcin 589zygabiega.blogspot.comGRUDZIĄDZM3000:00:0000:10:3002:23:56
123SUŁKOWSKI Maciej 238JAROSŁAWM4000:00:0000:11:5202:24:00
124WITEK Bogdan 560Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:10:3802:24:05
125ZMYSŁOWSKI Igor 727CIECIERZYNM2000:00:0000:11:3002:24:08
126SOCHACKI Maciej 211Zamek Dubiecko Running TeamDUBIECKOM2000:00:0000:12:1302:24:10
127KONIARZ Michał 68BRZEGM4000:00:0000:10:1702:24:10
128SZADKOWSKI Wojciech 692Warbud Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:12:3802:24:15
129GAWRON Janusz 651Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:09:2502:24:16
130ŚLIWIŃSKI Andrzej 182MIECHÓWM5000:00:0000:12:4202:24:21
131WOROBIEC Józef 216UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM5000:00:0000:09:5802:24:22
132SZWAGIERCZAK Andrzej 485Biegusiem. plRUDKIM3000:00:0000:12:4002:24:22
133WĘGRZYN Krzysztof 426Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:10:3202:24:25
134WAŁCZYK Krzysztof 724ŁOWCEM3000:00:0000:11:5202:24:32
135KUSZ Tomasz 331JASŁOM3000:00:0000:10:4502:24:33
JEŻ Marcin 388JEDLICZEM40DNF00:09:52 DNF02:24:34 DNF
137GOSTYŃSKI Krzysztof 675Gostyńscy TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:4102:24:37
138AUGUSTYNIAK Mariusz 231UKS TRS SUSZSUSZM4000:00:0000:11:1602:24:41
139SOŁODUCHA Hubert 7646 Batalion Powietrzno DesantowyGLIWICEM2000:00:0000:10:5602:24:57
140SITEK Daniel 271GDAŃSKM2000:00:0000:11:2602:25:14
141ZGIET Radosław 555CZARTAJEWM4000:00:0000:10:3002:25:16
142BUŁA Adam 740BYTOMM2000:00:0000:11:2802:25:20
143PACHO Sylwester 219papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:3202:25:28
144KMAK Sławomir 413papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:3202:25:31
145WOJAK Szymon 574OPOLEM2000:00:0000:12:1202:25:44
146ZAJĄCZKOWSKI Jerzy 205PRZEMYSLM4000:00:0000:11:0702:25:49
147WIECZOREK Piotr 537PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0000:12:2902:25:49
148FOLAND Bogumił 342SpartaWARSZAWAM3000:00:0000:09:0502:25:59
149BOROWIK Tomasz 695ATOMKRAKÓWM3000:00:0000:12:1702:26:04
150ŁOCHAŃSKI Grzegorz 550BRYSIEWARSZAWAM3000:00:0000:11:0002:26:05
151RAMS Tadeusz 604TEAM WOLBROMWOLBROMM4000:00:0000:13:5102:26:23
152SAP Karolina 580Night-runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:11:2402:26:25
153WÓJTOWICZ Pafcio 402biegajznami.plJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:1802:26:30
154WISZOWATY Mariusz 527AmatorPABIANICEM4000:00:0000:09:3802:26:43
155PAWLUŚ Mirosław 279JSC JasłoJASŁOM4000:00:0000:12:0202:26:44
156STASZEWSKI Maciej 245JANOWIANKAJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:1802:26:47
157CZUBA Adam 44Boot Camp Polska/ToruńTORUŃM4000:00:0000:12:4802:26:47
158MIEKUS Hubert 369AccentureWARSZAWAM4000:00:0000:11:4102:27:27
159KRUPA Grzegorz 774KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:14:3702:27:28
160POLAK Grzegorz 101Kereza TeamLUBLINM4000:00:0000:12:3302:27:36
161NIEMCZEWSKI Borys 67TimeBandit CorpsRACŁAWÓWKAM4000:00:0000:10:5802:27:38
162SOKALSKI Grzegorz 682Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:11:5702:27:38
163MAŚLANKA Piotr 168BYDGOSZCZM3000:00:0000:11:0602:27:42
164GNATOWSKI Przemysław 319AXA Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:11:0602:27:42
165KLIMCZEWSKI Andrzej 107Forever Young ŁódźŁÓDŹM5000:00:0000:09:4602:27:44
166CIESLAK Marek 85WARSZAWAM4000:00:0000:12:0802:27:59
167WÓJCIK Mirosław 71Time4RunningTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:2602:28:00
168WOSIK Marek 498szybka małpaWARSZAWAM6000:00:0000:10:4402:28:06
169WIĄCEK Marcin 317JSC JasłoJASŁOM3000:00:0000:12:0202:28:08
170GONTARZ Jarosław 669TRI EnginesKOZIENICEM3000:00:0000:11:0902:28:19
171BEM Jakub 311Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:13:0502:28:20
172KAZUBSKI Piotr 714KRAKÓWM3000:00:0000:13:0402:28:20
173MARĆ Marcin 471Klub (Sporting club name)KRAKÓWM2000:00:0000:12:2802:28:27
174TRACZ Łukasz 198AquaReh www.stylspa.com.plRADYMNOM3000:00:0000:11:5202:28:33
175MALINOWSKA Iwona 294BYTOMK4000:00:0000:12:3402:28:37
176WENTLAND Tomasz 63Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:0502:28:41
177BARAN Kamil 484Klub (Sporting club name)WIDNA GÓRAM2000:00:0000:11:5202:28:47
178KIEPIELA Dawid 403Klub biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:4302:28:52
179KWAS August 184RYKIM3000:00:0000:12:0902:28:56
180WOJTANOWSKA Karolina 617DREAM CHASERWETLINAK2000:00:0000:10:2402:29:05
181KWIATKOWSKI Wojciech 92TSA SandomierzSZCZYTNIKIM3000:00:0000:11:1002:29:11
182ABEL Krzysiek 570biegam bo lubięŁÓDŹM4000:00:0000:12:5202:29:37
183MADEJ Mateusz 446Running Team Hormann LegnicaWILCZY LASM2000:00:0000:10:4602:29:43
184MAKOWSKA Olga 735JacekBiegaWARSZAWAK3000:00:0000:11:2602:29:51
185SZCZYRBOWSKI Michał 385akademiarolkarza.plRYBNIKM3000:00:0000:12:3102:29:55
186IDZIK Dariusz 661NAKŁO ŚLĄSKIEM4000:00:0000:11:4002:30:00
187ZAJĄC Katarzyna 6864KTARNÓWK3000:00:0000:12:3302:30:01
188SOBLIK Łukasz 328RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:3002:30:05
189PILECKI Maciej 750WROCŁAWM3000:00:0000:15:1002:30:12
190PLUTA Paweł 394AkademiaRolkarza MichałRYBNIKM3000:00:0000:12:3002:30:14
191WÓJCIK Tomasz 529Atywna Strona ŻyciaKRAKÓWM4000:00:0000:12:2102:30:20
192GIERULA Robert 674UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:12:3702:30:33
193OLESIEJUK Michał 775TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM2000:00:0000:12:4602:30:36
194PAJĄK Wojciech 475Klub (Sporting club name)BIEŃKÓWKAM2000:00:0000:10:5502:30:39
195BOGUSZ Piotr 25412tri.pl Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:12:5702:31:03
196JAWORSKI Łukasz 535WARSZAWAM3000:00:0000:13:1102:31:06
197WRÓBEL Grzegorz 584ŻARÓWKAM4000:00:0000:13:2202:31:11
198BEDNARZ Krzysztof 7283KTARNÓWM5000:00:0000:12:3402:31:13
199SIKORA Jacek 157Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:10:3702:31:26
200GWIZDAK Justyna 203Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:10:3802:31:28
201MILEWSKI Mateusz 350Kraina Wiecznych MrozówMROZYM3000:00:0000:12:0902:31:29
202STĘPIEŃ Wojciech 118JM RUNNING TEAM / NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:12:1002:31:31
203GOTOWIEC Darek 296Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:13:1102:31:31
204BERGAŃSKI Michał 614GRYBÓWM3000:00:0000:13:0402:31:45
205MAŁYSZA Sławomir 235KRAKÓWM4000:00:0000:13:0702:32:00
206BANACH Magda 687BEDZINK2000:00:0000:11:4602:32:35
207KOZERA Waldemar 96KRAKÓWM3000:00:0000:11:2402:32:38
208SKRZYPCZAK Piotr 721OTK RzeźnikLUBLINM3000:00:0000:10:3602:32:39
209WILK Damian 648KOLBUSZOWAM2000:00:0000:12:5802:32:43
210WOJCIECHOWSKI Krzysztof 490Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:12:0802:33:04
211TERESZKIEWICZ Joanna 689PKO BPCHMIELNIKK2000:00:0000:10:0302:33:07
212GŁADYSZ Rafał 639wkurw_teamKROSNOM4000:00:0000:12:2102:33:15
213DERSLEY Stephen 77POZNANM4000:00:0000:11:2802:33:18
214CETNAROWSKI Marcin 758SZYMBARK 29M4000:00:0000:12:1202:33:20
215BEDNARCZYK Paweł 406SANOKM3000:00:0000:12:0102:33:37
216PAPROCKI Wiesław 791KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:11:2802:34:06
217BOGACZYK Krzysztof 196RówneRÓWNEM3000:00:0000:12:3202:34:19
218PLEWA Tomasz 24BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM4000:00:0000:10:5502:34:28
219SZCZYPIORKOWSKI Emil 468GOOD LIFE FITNESSLUBARTÓWM3000:00:0000:13:3102:34:38
220BIELEC Artur 80Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3502:34:39
221ZIELIŃSKI Marek 232PRZECZNOM2000:00:0000:12:0502:34:55
222KLAMUT Ryszard 315Jabłonica PolskaJABLONICA POLSKAM6000:00:0000:12:2902:34:55
223KOZA Jan 757Lokomotiv Majdan, GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0000:10:4702:35:00
224FILIPOWICZ Jakub 368WYSZKÓWM3000:00:0000:13:2502:35:04
225GWIZDAŁA Łukasz 472theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:11:4502:35:13
226SKRZESZEWSKI Henryk P. 156I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM4000:00:0000:12:3002:35:15
227POLAK Jacek 381biegusiem.plPIASECZNOM4000:00:0000:12:3502:35:15
228TURCZANIK Fabian 344biegusiem.plZAMOŚĆM3000:00:0000:12:3502:35:16
229TRETER Sebastian 470Klub (Sporting club name)RZESZÓWM2000:00:0000:12:2902:35:20
230PILICHOWSKI Wojciech 266Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:0802:35:28
230CHABROWSKI Paweł 588WARSZAWAM4000:00:0000:11:2302:35:32
232MŁODOŻENIEC Jacek 48Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3602:35:36
233KACZOROWSKI Michał 607Soul AdventureŁÓDŹM2000:00:0000:11:0102:35:37
234MŁODOŻENIEC Mirosław 51Rembertów TeamSOBÓTKAM3000:00:0000:12:3602:35:43
235KULESZA Robert 706WARSZAWAM4000:00:0000:11:2402:35:45
236KAWĘCKI Łukasz 771WARSZAWAM3000:00:0000:11:1202:35:58
237FELIŃSKI Tomasz 593OTWOCKM4000:00:0000:11:2502:35:59
238BRYKCZYŃSKI Łukasz 18Sport GURUWARSZAWAM2000:00:0000:11:2302:36:01
239PSZENICZKA Grzegorz 594NOWY KRĘPIECM3000:00:0000:11:2302:36:03
240PASELA Bartosz 699Smashing PąpkinsRZESZÓWM3000:00:0000:12:4202:36:18
241FLIS Radosław 595RZESZÓWM2000:00:0000:13:0202:36:31
242KAMIŃSKI Krzysztof 37Płock Biega No Age LimitPŁOCKM3000:00:0000:13:2302:36:50
243RIJ Tomasz 256Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:12:0302:36:58
244PŁOMIŃSKI Marcin 546Łódź Running Team/wkurw_teamSKOTNIKIM3000:00:0000:13:1802:36:58
245MACKIEWICZ Roman 513Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:13:1802:36:59
246MYSZKOWSKI Sebastian 637KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:0000:12:3902:37:04
247FURMAN Piotr 100KADZIDŁOM2000:00:0000:13:1302:37:14
248MAJKUCIŃSKI Marek 188Biegiem Radom!RADOMM4000:00:0000:11:1102:37:25
249WOJCIESZAK Marcin 346ZAGÓRZM3000:00:0000:12:0602:37:25
250FLOREK Sebastian 334NorafsportGABOŃM3000:00:0000:13:1302:37:29
251FIGURA Marcin 132Kwidzyn RunKWIDZYBM3000:00:0000:12:3402:37:39
252PIETRASZEK Mirek 732KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0000:12:1902:37:40
253KOCIEMBA Dariusz 710W Tri Team / Labosport TeamPOZNAŃM4000:00:0000:10:4702:37:51
254SAMOLEWICZ Janusz 679HandlopexRZESZÓWM6000:00:0000:10:2602:37:59
255CAMPS ALMI?ANA Jaime 427Atletismo BostonWARSZAWAM5000:00:0000:11:4302:38:01
256REJ Mirosław 140MIELECM3000:00:0000:13:5702:38:06
257LONC Tomasz 139RZESZÓWM3000:00:0000:13:5702:38:08
258KRZYSZTOŃ Piotr 365GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:11:3502:38:12
259OBROŚLAK Grzegorz 715Traper LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:12:2702:38:23
260TUROSZ Zbigniew 493LeżajskLEŻAJSKM5000:00:0000:11:5502:38:34
261JACHYM Marcin 571Klub Biegających LeśnikówLIBERTÓWM4000:00:0000:10:2902:38:51
262TYLEK Konrad 267Crazy DragonsKRAKÓWM3000:00:0000:13:5002:38:54
263CHOJECKI Dariusz 116KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:12:3402:38:55
264BRYNDZA Krzysztof 466SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0000:13:1502:39:42
265NIZIOŁ Marian 166PIASECZNOM5000:00:0000:11:2902:39:54
266DZIAŁABIJ Krzysztof 650OLKUSZM3000:00:0000:11:4502:39:55
267CHODKIEWICZ Tomasz 653PEUGEOT POLSKAPIASECZNOM4000:00:0000:12:1802:40:04
268GRZANECKI Rafal 13Pier...NieBiegam:)WARSZAWAM4000:00:0000:12:1502:40:06
269GRZEGORCZYK Tomasz 538GDAŃSKM2000:00:0000:12:5902:40:42
270KRAWCZAK Kamil 515biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:12:3502:40:48
271MAZUREK Krzysztof 373ZAMOŚĆM4000:00:0000:12:3602:40:49
272JURCZAK Roman 150Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:11:4602:40:50
273HOWIL Waldemar 143KaizenGRYFINOM4000:00:0000:12:4102:41:01
274SZYBIAK Waldemar 378PRZEMYŚLM5000:00:0000:12:4102:41:10
275KONIECZNY Mariusz 379ŁAŃCUTM5000:00:0000:12:4102:41:11
276SZYMURA Karolina 7364KTARNÓWK3000:00:0000:12:3402:41:13
277AUGUŚCIK Mariusz 56MYSIADŁOM5000:00:0000:12:3602:41:24
278KACZMARCZYK Piotr 358UKS Szkoła Rajska w KrakowieKRAKÓWM3000:00:0000:13:1902:41:26
279BATKO Marcin 353UKS Szkoła RajskaKRAKÓWM4000:00:0000:12:2202:41:28
280JANOWSKA Anna 62312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:13:3802:41:30
281GAJEWSKI Michał 552WET ZA WETSANOKM3000:00:0000:13:2802:41:31
282PIKOR Jacek 199ZAMOŚĆM4000:00:0000:13:0602:41:49
283URBASEK Łukasz 678GLIWICEM3000:00:0000:12:5002:41:59
284GROMADA Piotr 685TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:12:5902:42:00
TOMCZYK Grzegorz 599RZESZÓWM20DNF00:12:28 DNF02:42:16 DNF
286STENCEL Zbigniew 60FORMA Wodzisław ŚląskiMARKLOWICEM5000:00:0000:12:0802:42:20
287ZMYSŁOWSKI Łukasz 597MOTYCZM3000:00:0000:12:4602:42:26
288GURAZDA Kamil 495Klub (Sporting club name)PABIANICEM3000:00:0000:14:0802:42:27
289DAWID Mariusz 109KADZIDŁOM3000:00:0000:12:4202:42:31
290LEGUTKO Włodzimierz 362Ostoya running teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:4002:42:36
291SAPIŃSKI Mariusz 363Ostoya Rynning TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:4002:42:36
292CISKI Piotr 598WARSZAWAM4000:00:0000:13:3502:42:39
293ZAKRZEWSKA Dorota 395Speleoklub Warszawski/AtomówkiWARSZAWAK3000:00:0000:12:0202:42:43
294HUSZCZO Aleksander 113Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:13:2902:42:48
295GALUSKIN Alexey 652Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:12:3902:42:52
296MROZEK Roman 557KATOWICEM5000:00:0000:11:2902:42:55
297WAWRZYNIAK Michał 492Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:12:4802:42:56
298MISIAK Mirek 644WidłorogiKORYTÓW AM4000:00:0000:13:1102:43:07
299SUCHODOLSKI Jerzy 172RADLINM4000:00:0000:12:0302:43:11
300KUDŁAK Paweł 654KRAKÓWM2000:00:0000:12:0102:43:28
301LEPIARZ Marcin 781KRAKÓWM3000:00:0002:43:38
302JANERKA MOROŃ Marzka 401DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0000:13:2302:44:03
303DARŁAK Łukasz 569Smashing PąpkinsRZESZÓWM2000:00:0000:13:0302:44:04
304SMYK Robert 766OTK RzeźnikGLIWICEM4000:00:0000:13:1902:44:06
305TURLEJ Dariusz 230KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:12:1702:44:10
306DROZD Maciej 457WARSZAWAM4000:00:0000:12:4402:44:10
307BYLICA Paulina 83PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK3000:00:0002:44:14
308BARAN Mateusz 293SZYMBARKM2000:00:0000:13:0402:44:14
309LANGE Beata-Agata 487Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK3000:00:0000:12:5902:44:26
310SZPYT Ryszard 310Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:12:5902:44:28
311ROWIŃSKI Michał 181Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:0000:12:4802:44:38
312HERBA Krystian 704DAR-BUD TEAMRZESZÓWM3000:00:0000:11:5802:44:38
313NALEPKA Zdzisław 272Biegiem przez górySOSNOWIECM3000:00:0000:10:4302:44:39
314WOJCIESZAK Ewa 273Biegiem przez górySOSNOWIECK3000:00:0000:10:4302:44:39
315MATUSIAK Michał 672Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:13:4002:44:40
316MĄCZKA Bronisław 777OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0000:12:1502:44:40
317JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 763OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0000:12:1502:44:41
318STOBRAWA Rafał 292Dart BlachowniaBLACHOWNIAM3000:00:0000:14:0102:44:52
319SZYMIK Marcin 476ratownik górniczyCHORZÓWM4000:00:0000:12:0802:45:00
320ZĄBIK Dana 90TORUŃK4000:00:0000:12:2902:45:06
321GRUSZKO Alicja 528Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWK3000:00:0000:12:3702:45:15
322GOSTKOWSKI Bartek 551KRAKÓWM3000:00:0000:12:1602:45:21
323BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 277JSC JasłoJASŁOK4000:00:0000:12:2402:45:41
324DZIADOSZ Jerzy 666OneManTeamDĘBICAM4000:00:0000:13:5002:45:50
325ŚLIWIŃSKI Paweł 252MIECHÓWM3000:00:0000:14:3002:45:59
326KULCZYŃSKI Rafał 502Rozbiegani BudowlaniWARSZAWAM3000:00:0000:12:5102:46:38
327MIELCZAREK Wojtek 39TYCHYM3000:00:0000:13:1202:46:52
328DOMISZEWSKA Maria 323USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:11:0202:47:07
329ŚLĄCZKA Arek 242Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:13:1602:47:22
330PŁONKA Paweł 761Żywcem zabieganiANDRYCHÓWM3000:00:0000:11:3102:47:24
331SROKA Zbigniew 739SKRZYSZÓWM4000:00:0000:13:0502:47:25
332CHMIEL Michał 170Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:12:4502:47:34
333GOLBA Łukasz 11MIELECM3000:00:0000:13:2902:47:41
334ORZECHOWSKI Bartosz 321KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:12:3002:47:41
335MROŻEK Andrzej 206KKB Dystans KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:4802:47:47
336BOLANOWSKI Piotr 225Posada GórnaDOMARADZM4000:00:0000:11:0802:47:49
337SIEKIERSKI Krzysztof 709Kereza LublinMOTYCZM4000:00:0000:13:3102:48:01
338SIENKIEWICZ Wojciech 463WARSZAWAM4000:00:0000:12:3702:48:05
339ROSZKOWSKA Julita 265Grupa Szalonych Rowerzystów BiałystokBIAŁYSTOKK3000:00:0000:13:1202:48:13
340SZULC Krzysztof 308Jocker TeamWARSZAWAM4000:00:0000:13:0702:48:15
341ORACZ Sylwia 122TARNÓWK4000:00:0000:13:3902:48:18
342BIEDROŃ Wojciech 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:2202:48:23
343KOZIOŁKO Tomasz 531SIENIAWAM3000:00:0000:13:1202:48:23
344TOMASZEWSKI Wojtek 511BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:12:1602:48:24
345URBAŃSKA Agnieszka 491Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAK2000:00:0000:12:4802:48:34
346KOWALCZYK Grzesiek 628LUBLINM4000:00:0000:11:5002:48:45
347ANDRES Kamil 148TRUSOXLEŻAJSKM2000:00:0000:12:2602:48:46
348TROJNAR Damian 131Jutrzenka DębnoŁAŃCUTM3000:00:0000:12:2702:48:47
349ORZECH Artur 376KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:1002:49:04
350DRAPAŁA Jan 377KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:1002:49:06
351MUNIAK Kamil 76kukuczsport.plSTALOWA WOLAM3000:00:0000:12:1602:49:07
352PRZYBYŁO Sonia 141Night Runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:12:2502:49:12
353PIEKARSKA Aleksandra 417OPOCZNOK3000:00:0000:12:4302:49:12
354JANIK Paweł 725CHORKÓWKAM3000:00:0000:12:4602:49:14
355ADAMSKI Michał 36WOPJASIONKAM3000:00:0000:12:4702:49:16
356SZWAJKA Aneta 435szwajkozazajebiozaSTALOWA WOLAK4000:00:0000:12:2102:49:22
357BOROWIEC Joanna 635Night RunnersKRAKÓWK4000:00:0000:12:2802:49:26
358URBAŃCZYK Karol 137Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:12:2502:49:28
359ZYGADLEWICZ Grzegorz 418BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM3000:00:0000:13:5402:49:40
360STRZECHA Tomasz 450Goń Zajączka SQADCHMIELNIKM3000:00:0000:13:5802:49:41
361HENKIEL Bartłomiej 749RZESZÓWM2000:00:0000:13:4202:49:44
362SIKORSKI Piotr 755WF SportRun TeamTYCHYM3000:00:0000:13:1202:49:47
363SERZYSKO Bartosz 562Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM2000:00:0000:12:2102:50:06
364KWARTA Tomasz 565JASIONKAM3000:00:0000:12:4702:50:13
365OLCZYK Cezary 45TYCHYM3000:00:0000:13:1202:50:20
366DYMEK Paweł 779MIELECKIE BIEGACZEMIELECM3000:00:0000:12:5102:50:29
367LUPA Adam 517NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWM4000:00:0000:14:0602:50:32
368HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 534KROSNOK2000:00:0000:13:4402:50:40
369DOMISZEWSKI Wojciech 324USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:0202:50:46
370NAWARA Arkadiusz 575RUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:3102:50:54
371SZCZOTKA Katarzyna 522PSZCZYNAK3000:00:0000:11:2102:50:54
372WOŹNIAK Michał 688BANDA GRUDNIALUBLINM3000:00:0000:13:1202:51:31
ZIĘBA Marcin 621KRAKÓWM30DNF00:12:13 DNF02:51:33 DNF
374WISZNIEWSKI Karol 505AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:2202:52:17
375GĄSZCZYK Grzegorz 74Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:13:2202:52:17
376SAŁACIAK Marcin 332GLKS RzepedźRZEPEDŹM3000:00:0000:14:4902:52:38
377ZAWADA Krzysztof 416RZEPEDŹM2000:00:0000:14:5002:52:38
378WOJDA Dariusz 32Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:0000:12:0702:52:44
379ZAWIŚLAK Kazimierz 337TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:0802:52:46
380RYCYK Grzegorz 53Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:5902:52:57
381OLESZCZUK Zbigniew 99Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:5902:52:57
382GRENDZIŃSKI Andrzej 664PGB Sportowa PaczkaOSTRÓDAM4000:00:0000:13:1002:53:00
383KACPROWSKI Tadeusz 541WARSZAWAM6000:00:0002:53:01
384MĘŻYŃSKI Michał 619WARSZAWAM3000:00:0000:14:3802:53:02
385MOĆKO Jacek 606ZAGNAŃSKM2000:00:0000:13:5302:53:04
386KOSACKI Jacek 785Good Life FitnessLUBARTÓWM3000:00:0000:13:3302:53:08
387KASZYCKA Renata 14USTRZYKI DOLNEK4000:00:0000:13:0002:53:10
388JURCZAK Daniel 214Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:12:0902:53:25
389MIROCHA Łukasz 467UKASZ TEAMMUCHARZM3000:00:0000:13:1402:53:33
390STOJANOWSKI Dawid 309RUNHOGSTYCHYM3000:00:0000:13:5102:53:38
391ĆWIEK Dariusz 657dariusSTANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:15:1202:53:39
392PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 792LeskoLESKOM3000:00:0000:13:5702:53:44
393RZĄDKOWSKI Krzysztof 431KWWLUBLINM4000:00:0000:14:0802:53:56
394PIETRYSZYN Mariusz 202KRASICZYNM3000:00:0000:13:4602:53:58
395BUTNY Rafał 411Complexsports Triathlon TeamGDYNIAM3000:00:0000:14:4602:53:58
396KUBASIK Łukasz 173PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0000:13:4602:53:59
397GRUCHALA Piotr 414POINTGDYNIAM3000:00:0000:14:4702:53:59
398MIERZWA Katarzyna 756RZESZÓWK3000:00:0000:12:4302:54:00
399MAZUR Sławomir 389Grupetto GorliceGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:4302:54:02
400BANASIEWICZ Paweł 325SANOKM3000:00:0000:12:2802:54:09
401WAGNER Jolanta 248WARSZAWAK5000:00:0000:12:4802:54:16
402ZARZYCKA-JASIK Magdalena 524BABY-DOLL.PLBEDZINK3000:00:0000:11:5502:54:37
403ZIOŁO Paweł 87Watra TeamGLIWICEM3000:00:0000:14:3402:54:43
404DZIADOSZ Artur 459SAM LATAMRZESZÓWM5000:00:0000:13:0402:54:45
405PODOLAK Zbigniew 186PrzemyślPRZEMYŚLM5000:00:0000:13:0102:54:50
406LAUER Jarosław 59PABIANICEM4000:00:0000:14:0802:55:10
407GAJEWSKA Monika 35TORUNK3000:00:0000:12:3302:55:12
408KOSSAKOWSKA Katarzyna 123WARSZAWAK4000:00:0000:12:3102:55:29
409ŚWIDZIŃSKI Tomasz 645Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:0000:13:4302:55:29
410PAŁACHA Ania 127TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:1502:55:31
411ARENTEWICZ Grzegorz 136Torun Multisport TeamTORUNM3000:00:0000:14:2602:55:34
412WOJCIECHOWSKA Katarzyna 658TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:1602:55:34
413PELA Dariusz 134TMT Sky-TransTORUŃM3000:00:0000:14:2602:55:35
414ARGALSKI Grzegorz 769KW TrójmiastoGDYNIAM4000:00:0000:12:3302:55:36
415WIŚNIEWSKI Krzysztof 210KEREZA TEAMĆMIŁÓWM3000:00:0000:12:5602:55:38
416WOŹNIACKA Joanna 262KrakówKRAKÓWK2000:00:0000:11:4902:55:42
417KOKOT Roman 217Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:13:5802:55:44
418KACPERSKA Dagmara 634JAKAŚ MASAKRAŁÓDŹK3000:00:0000:14:1502:56:02
419BĄK Marcin Michał 787Święty Spokój SanokSANOKM3000:00:0000:13:5402:56:09
420FIDOR Michał 276RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:13:5002:56:11
421DZIAŁABIJ Beata 649OLKUSZK3000:00:0000:11:4502:56:14
422GUT Paweł 464KB LOK BOCHNIABOREKM3000:00:0000:13:2102:56:32
423KWATERA Tomasz 659KB LOK BOCHNIABOCHNIAM4000:00:0000:13:2102:56:34
424KĘSA Andrzej 399POZNAŃM3000:00:0000:12:0302:56:50
425SALWA Szymon 613SEAATSTRZYŻÓWM3000:00:0000:14:0202:56:58
426SWACHA Piotr 567Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:13:2602:57:04
427KAPELKO Bogdan 616ZALESIE GÓRNEM4000:00:0000:14:1702:57:10
428CHARCHUT Roman 103RZESZÓWM3000:00:0000:13:3702:57:12
429SEWERYN Tomasz 539KRAKÓWM4000:00:0000:13:5502:57:23
430CZERWIONKA Lidia 783KRAKÓWK3000:00:0000:11:1002:57:24
431MAKOWSKI Marek 318Super WTP/PPPPRUSZKÓWM3000:00:0000:12:5702:57:26
432MIŚKÓW Marcin 79BIEGAMY Z SERCEM.PLŻORYM3000:00:0000:11:4502:57:26
433DZIEKAN Krzysztof 243PRUSZKÓWM4000:00:0000:12:5702:57:27
434PESZEK Bogdan 209Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:13:5802:57:44
435CEGLIŃSKI Sebastian 711JAKOOBCYCLESKAROLINAM4000:00:0000:14:0602:57:58
436ZAKRZEWSKI Szymon 504ŁAPYM3000:00:0000:11:4002:58:09
437MALEC Dawid 396Night RunnersWOŁCZYNM2000:00:0000:13:3002:58:11
438HERMANOWSKI Robert 164W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0602:58:16
439WINIECKI Mateusz 553Łódź Running TeamŁÓDŹM2000:00:0000:13:1802:58:29
440CICH Kamil 82PRZEMYŚLM3000:00:0000:13:5902:58:32
441LOREK Marek 239DĘBICAM4000:00:0000:11:3002:58:33
442KUCINSKI Andrzej 438Baza ZdrowiaWARSZAWAM5000:00:0000:14:3302:58:41
443MUCHA Tomasz 439JANÓW LUBELSKIM4000:00:0000:14:3302:58:47
444SŁOMIAK Marian 478GRUDZIĄDZM5000:00:0000:14:2402:58:48
445JAROSZ-PIWONSKA Aldona 50GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:13:5902:59:11
446PIOTROWSKI Michał 647WARSZAWAM3000:00:0000:13:0702:59:15
447KRAJEWSKA Joanna 201Zaporowy MaratonORELECK3000:00:0000:12:0702:59:21
448WAJCOWICZ Witold 98SANOKM4000:00:0000:12:0702:59:21
449SMOLIŃSKI Paweł 197Rugby Klub Sanok / Smashing PąpkinsSANOKM3000:00:0000:12:0702:59:22
450STEC Sebastian 793SieMuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:13:5302:59:24
451CHWALISZEWSKI Jarosław 121Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:3302:59:37
452KWAŚNIK Andrzej 283WARSZAWAM6000:00:0000:12:4502:59:44
453ZIEMNIAK Marcin 437WARSZAWAM2000:00:0000:13:5502:59:47
454SIÓDMIAK Cezary 33WARSZAWAM4000:00:0000:13:4302:59:49
455CZOPKO Kamil 326Sapex Strong TeamGDYNIAM2000:00:0000:13:1702:59:55
456PAWLICA Paweł 229Polskie RadioLIBIĄŻM2000:00:0002:59:57
457BUCZYŃSKI Radosław 240Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:12:3303:00:00
458SERAFIN Paulina 673RZESZÓWK2000:00:0000:12:4203:00:04
459ANTONIAK Michał 483PwCŁÓDŹM3000:00:0000:13:4303:00:06
460RAMM Aleksander 382Smiley Ultras :)KRAKÓWM3000:00:0000:12:2203:00:09
461KLONOWSKI Jerzy 514PIASECZNOM6000:00:0000:13:2403:00:20
462BAJAK Małgorzata 147Żywcem ZabieganiKRAKÓWK3000:00:0000:12:3303:00:56
463PACZKOWSKI Bartosz 510218CREWSZAMOTUŁYM4000:00:0000:14:1803:00:57
464MICUŁA Zbigniew 690WOLBROM TEAMWOLBROMM5000:00:0000:13:5203:01:02
465GAŁUSZKA Bogdan 73JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:1003:01:02
466DOMBROWSKI Wojciech 91GOLUB-DOBRZYŃM4000:00:0000:14:4503:01:04
467DROŻDŻ Witold 295Polskie Himalaje 2018WARSZAWAM4000:00:0000:12:1003:01:06
KOCIOŁEK Andrzej 110Kancelaria Sportowa StaszewscyOSOWIEC-TRZĘSINAM40DNF00:14:45 DNF03:01:17 DNF
469STRUGAŁA Monika 386DWIKOZYK2000:00:0000:14:3503:01:25
470ZARĘBA Jolanta 428Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK5000:00:0000:13:1503:01:37
471NOWAK Łukasz 605GNIEZNOM3000:00:0000:14:3503:01:42
472GÓRNY Małgorzata 548trenuje z Olą :)KATOWICEK2000:00:0000:11:2203:02:25
473KUROWSKI Michał 615Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:5503:02:25
474SAKOWSKA Aneta 154Maratonka GrajewoWARSZAWAK4000:00:0000:13:1403:02:33
475KOPCZYŃSKI Maciej 558GDYNIAM3000:00:0000:14:0103:02:43
476GŁADYSZ Jadwiga 106Zabiegani MielecMIELECK5000:00:0000:13:1003:02:48
477KOKOSZKA Magdalena 305MIELECK3000:00:0000:13:1103:02:48
477MAZIARZ Jakub 798Zabiegani MIELECMIELECM3000:00:0000:13:1003:02:51
479PAPIERSKI Leszek 667PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM4000:00:0000:13:0403:02:52
480FIEGA Ryszard 631Maraton GorliceGORLICEM5000:00:0000:12:1203:02:53
481WAKULSKI Andrzej 705KEREZA LUBLINLUBLINM3000:00:0000:13:3103:02:59
482CZYZEWSKA Mariola 60212tri.pl Dryzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:14:0503:03:02
483MALICKA Angelika 269ROKITNO SZLACHECKIEK3000:00:0000:12:4503:03:04
484CZERNIK Andrzej 179ZABRZEM6000:00:0000:14:3703:03:08
485KAMIŃSKA Kamila 204KRAKÓWK3000:00:0000:13:3703:03:12
486POPŁAWSKI Piotr 670PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:13:0403:03:18
487URBAŃSKI Józef 313KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:12:1803:03:32
488KORBUT Radosław 280SIEDLCEM3000:00:0000:14:5003:03:42
489LESZCZYŃSKI Radosław 586Air ConsultingCELESTYNÓWM4000:00:0000:14:4603:03:46
490SIDOR Paweł 163W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0503:03:47
491LESZCZYŃSKA Iwona 585Air ConsultingCELESTYNÓWK4000:00:0000:14:4603:03:47
492SARAT Ewa 125TARNÓWK4000:00:0000:13:3903:03:49
493KWIECIEŃ Krzysztof 663RunShop.plTARNÓWM4000:00:0000:13:0503:03:50
494WIŚNIEWSKI Marcin 544Jano Technika sanitarnaOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:13:4803:03:53
495GARGAS-MARUT Małgorzata 559PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:15:2803:03:57
496NESTOROWICZ Maksymilian 297Nestor & Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:14:5003:03:58
497GARGAS Marek 423WARSZAWAM2000:00:0000:15:2803:03:59
498SAŁAPA Kamil 494Klub (Sporting club name)GDYNIAM3000:00:0000:13:1703:04:03
499ZDULSKI Bartosz 64JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0503:04:11
500ZIEMIAN Krzysztof 786TARNÓWM5000:00:0000:14:0503:04:31
501ZATORSKI Andrzej 694STARACHOWICEM5000:00:0000:14:2503:04:36
502MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna 410Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:13:5903:04:47
503SKONECZNY Artur 192OPLTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:14:2803:04:50
504ZAMOJSKI Adam 126IchtisCHMIELNIKM4000:00:0000:13:3403:04:54
505KRAUSE Sylwia 26Radlim Miasto z SercemRADLINK4000:00:0000:12:0803:04:55
506KRAUSE Dariusz 25FORMA Wodzisław Śląski/ RADLINRADLINM4000:00:0000:12:0903:04:58
507SOWA Jacek 720Rzeszowski Klub Morsów SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:14:0403:05:08
507KRASOŃ Janusz 177RKM ' SOPELEK'GŁOGÓW MŁPM3000:00:0000:14:0403:05:09
509ŻOŁĄDEK Anna 407OTWOCKK3000:00:0000:13:0103:05:15
510SZUSZKIEWICZ Marzena 419WARSZAWAK4000:00:0000:14:2803:05:18
511HYZIAK Jakub 112jj.runners GorliceSĘKOWAM4000:00:0000:13:1803:05:21
512RĘKAWEK Artur 412truchtacz.plGARWOLINM4000:00:0000:13:0003:05:30
513BISKUP Rafał 633WARSZAWAM4000:00:0000:10:4603:05:40
514GOMÓŁKA Wiesław 474GŁOGÓW MŁPM5000:00:0000:14:0403:05:45
515KOPER Jacek 222ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:12:5203:05:48
516KROCZEK Janusz 441Forma Wodzisław ŚlWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:13:5603:05:51
517ZIELONKA Bogumił 507Piotrkowski Klub Biegacza ' Endorfina'PIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:15:1803:05:54
518DONIEC Sebastian 22www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:13:1803:06:09
519REGULSKA Monika 304ZALESIEK2000:00:0000:13:3603:06:23
520KONDZIELNIK Magdalena 778PSZCZYNAK3000:00:0000:11:4303:06:26
521ŻACZEK Anna 578biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:12:4003:06:37
522KLUS Anna 30RZESZÓWK3000:00:0000:12:3603:06:38
523SZEFER Wiktor 760Crazy DragonsRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:14:0003:06:52
524RUPIK Piotr 159STARA IWICZNAM4000:00:0000:12:4503:07:33
525CIEŚLAK Dominika 473WROCŁAWK3000:00:0000:12:0903:07:40
526BARAN Jakub 299WARSZAWAM3000:00:0000:15:5503:07:42
527GÓRNIEWICZ Marcin 461mBankWARSZAWAM3000:00:0000:13:5803:07:42
528KOWALCZYK Mariusz 47WARSZAWAM4000:00:0000:13:4703:07:44
529MARCHEWKA Elżbieta 479brakJASŁOK4000:00:0000:12:5503:07:47
530WOLAŃSKA Joanna 345Atomówki/Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:13:2703:07:51
531KRASOWSKI Łukasz 130LEŻAJSKM3000:00:0000:12:3803:08:17
532TUTKA Maksymilian 443LeżajskLEŻAJSKM3000:00:0000:12:3703:08:18
533HRYSZKIEWICZ Janusz 234UNISONO FLOW / AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:15:1403:08:19
534GŁUSZEK Michał 703KIELCEM2000:00:0000:09:3803:08:25
535MATUSZEWICZ Ewa 312KONDYCJAPIASECZNOK5000:00:0000:13:1203:08:33
535KROENKE Barbara 477Obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:13:1203:08:33
537BOROWIECKI Łukasz 104KRAKÓWM2000:00:0000:13:4403:08:42
538GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 526WARSZAWAK2000:00:0000:13:3703:08:46
539KONIECZNY Jacek 530Drużyna SzpikuMOSINAM4000:00:0000:15:4303:09:42
540PRZYBYŁ Zbigniew 152SzurkowoMOSINAM3000:00:0000:15:4303:09:43
541HIPNER Marcin 398SPOT PszczynaBABICEM3000:00:0000:14:2803:09:44
542PORCZYŃSKA Patrycja 289SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:2703:09:45
543SKOTNICA Karolina 288SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:2803:09:46
544GRYSZKO Piotr 5401,2 tri Drużyna WilkaOLSZTYNM3000:00:0000:14:1703:10:08
545THIER Dominik J. 287PZSFWARSZAWAM3000:00:0000:15:0903:10:30
546KALINOWSKA Dorota 518WARSZAWAK3000:00:0000:15:0903:10:32
547KAMIŃSKA Karolina 370Shell SBO Kraków / Les fammes courant dans les foretsKRAKÓWK3000:00:0000:14:3103:10:49
548BŁACHOWICZ Rafał 497Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:13:2703:11:42
549CHODOROWSKI Arkadiusz 533ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:13:1403:11:50
550DOBRZYŃSKA Daria 360BBLRZESZÓWK3000:00:0000:12:4703:11:53
551RESZYTYŁO Grzegorz 641ŁAŃCUTM4000:00:0000:14:2403:11:58
552LENART Iwa 733KONSTANCIN JEZIORNAK3000:00:0000:14:3003:12:17
553KOSNOWSKA Katarzyna 743WARSZAWAK4000:00:0000:14:3103:12:17
554GÓRCZYŃSKI Przemysław 433dreamteamTUREKM3000:00:0000:15:4203:12:19
555KILIAN Marcin 579KRAKOWM3000:00:0000:12:1603:12:33
556MARCINIAK Julia 88Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:13:1803:12:40
557CWOJDZIŃSKI Piotr 592Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:13:1803:12:42
558ADAMCZEWSKI Jakub 608Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:13:1803:12:42
559STASZEWSKI Kamil 40LUBLINM3000:00:0000:14:5103:12:52
560CEMPURA Lech 632Cempura LechPOZNAŃM4000:00:0000:14:0503:12:59
561LACHER Joanna 713wkurw_teamKRZESZOWICEK2000:00:0000:15:1903:13:02
562KORNET Jakub 228ŁOMIANKIM3000:00:0000:13:3103:13:05
563NIEDZIELA Michał 282JAROSŁAWM3000:00:0000:14:4303:13:06
564GRZYBEK Piotr 765Kereza LublinLUBLINM4000:00:0000:13:5603:13:10
565SUWALD Andrzej 754JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:14:0503:13:12
566ŁABĘDZKI Bogusław 336SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM4000:00:0000:15:2203:13:25
566FOJCIK Asia 338SBD Energetyk RybnikRYBNIKK3000:00:0000:15:2203:13:25
568ŁUKASIEWICZ Marcin 500KS START PUŁASKI WARKAWARKAM4000:00:0000:12:4903:13:34
569ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 84Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:13:3903:13:39
570RUTKOWSKA Małgorzata 759GOLUB-DOBRZYŃK4000:00:0000:14:4503:13:39
571BANAŚ Małgorzata 374Rzeszowskie Gepardy i GazeleRZESZOWK4000:00:0000:14:2303:14:07
572FRUCZ Jacek 348SOSNOWIECM4000:00:0000:14:3503:14:10
573DOBKOWSKA Anna 496KB GALERIA WarszawaWARSZAWAK6000:00:0000:12:5503:14:16
574STEFAŃĆZYK Monika 366Les femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK3000:00:0000:14:3103:14:49
575OSIŃSKI Robert 55Night Runners GliwiceZABRZEM3000:00:0000:14:0703:14:50
576BOGUCKA Joanna 770Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:14:0703:14:51
577ADAMOWSKI Jacek 260Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:14:2803:14:52
578DOMINIK Monika 253BIŁGORAJK3000:00:0000:13:3803:15:12
579SZEWC Marian 458bilgoraj biegaBILGORAJM6000:00:0000:13:3803:15:12
580DUDEK Jan 625Agricomm Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM6000:00:0000:14:4803:15:22
581HEJMAN Maciej 780wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:13:5703:15:33
582SIDOROWICZ Grzegorz 697Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:12:3203:15:40
583OKAPIEC Aleksandra 737AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:12:3203:15:41
584MACIECHOWSKI Łukasz 501SporestJASŁOM3000:00:0000:14:1203:15:43
585OKARMA Wojciech 454SPORESTWARZYCEM3000:00:0000:14:1103:15:47
586BATOR Marek 393WARSZAWAM4000:00:0000:15:1503:16:29
587JAKUBOWSKI Wojciech 72KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:14:3003:16:39
588FANSLAU Marek 717niezrzeszonySTAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:12:4803:17:00
589NIEDZWIEDZKI Tomasz 626KATOWICEM4000:00:0000:11:4503:17:16
590DOMARADZKA Ewa 753PYSKOWICEK4000:00:0000:14:2903:18:56
591JACKOWSKI Jacek 27JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:1003:19:16
592JACKOWSKA Ewa 28JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWK4000:00:0000:14:1003:19:25
593GRZĘDA Krzysztof 54KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM5000:00:0000:13:5503:19:32
594GŁUSZCZAK Jerzy 481ŁÓDŹM5000:00:0000:13:4803:20:16
595KNAPIK Jerzy 23Dystas KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:2203:20:18
596WILGA Ewa 227Józefińska TeamKRAKÓWK2000:00:0000:13:0603:20:24
597JAŁKIEWICZ Juliusz 128WARSZAWAM3000:00:0000:16:1803:20:30
598SPYRA Zdzisław 261Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAM4000:00:0000:15:0103:21:05
599SIKORSKA Agnieszka 768WARSZAWAK4000:00:0000:15:2703:21:41
600GORZOCH Justyna 151Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:13:3303:22:05
601SASIN Anna 508Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:13:3303:22:07
602BODNIAK Tomasz 15USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:13:3803:22:20
603MARECKI Piotr 462KB LOK BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:14:2703:22:21
604HYJEK Elżbieta 302MIELECK4000:00:0000:13:2703:22:22
605DZIAŁO Agnieszka 301MIELECK3000:00:0000:13:2703:22:25
606OBRZUT Bartosz 208Śremska grupa nieustanych optymistówŚREMM3000:00:0000:15:4403:22:37
607ZDYBEL Tomasz 509Badass RunnersGDAŃSKM4000:00:0000:15:0603:22:41
608NOWICKI Jacek 108GoRedaREDAM5000:00:0000:12:5603:22:48
609KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 731KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:4903:23:32
610ZALEWSKI Karol 488KOLEBA LUBARTÓWLUBARTÓWM3000:00:0000:14:1503:23:59
611GROCHOWSKI Wojciech 512KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:3303:24:00
612OBARSKI Norbert 119KIELCEM5000:00:0000:12:5803:24:03
613CIEŚLIK Seba 662Tri Engines KrakówSŁOMNIKIM2000:00:0000:13:5403:24:13
614WARYKIEWICZ Gaweł 603Tri EnginesKRAKÓWM2000:00:0000:13:5403:24:17
615SIWIEC Tomasz 590Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM3000:00:0000:12:4003:24:18
616WESTER Mieczyslaw 612Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:14:4803:24:24
617BURACZYŃSKI Michał 486POZNAŃM3000:00:0000:14:3803:24:34
618WALASZEK Paweł 609AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:00:0000:13:3803:24:37
619WŁODARSKA Magdalena 78TARNÓWK3000:00:0000:13:3903:24:50
620KRYGOWSKI Zbigniew 638Biegam AS LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:13:3403:26:04
621GABRIEL Aleksandra 453Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:1603:26:11
622LATOSIŃSKA Edyta 405Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:14:1703:26:12
623WYŻYKOWSKA Agnieszka 329KRAKÓWK3000:00:0000:14:1603:26:13
624SMOLIŃSKA Beata 194obozybiegowe.plWARSZAWAK5000:00:0000:14:4703:27:22
625JUCHA Jacek 46CA Broker/ CA AktywniGOCZAŁKOWICEM4000:00:0000:15:2403:27:30
626BUGAJSKA-JUCHA Renata 448CA Aktywni/CA BrokerGOCZAŁKOWICE ZDRÓJK4000:00:0000:15:2403:27:32
627SURMACZ Dorota 404BBLRZESZÓWK2000:00:0000:13:3803:27:35
628POKRYWKA Stefan 790OTK RzeźnikCISNAM5000:00:0000:09:0403:27:42
629DZIEPAK Dorota 387RZESZÓWK3000:00:0000:15:0403:27:55
630KĘDZIOR Michał 521Drużyna SzpikuRZESZÓWM2000:00:0000:15:0403:27:55
631KOPER Joanna 221ŁÓDŹK4000:00:0000:13:5103:28:04
632SEREMET Bożena 97BBL KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:5103:28:04
633PIĄTEK Roman 701PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM4000:00:0000:14:3403:28:26
634KUNKEL Anna 677PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:13:1003:28:27
635PUTAJ Rafał 702PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM3000:00:0000:14:3103:28:27
636APANASIEWICZ Bartosz 397RunSpace.plBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:4103:28:53
636ZIELIŃSKI Mateusz 259Run Space BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:4103:28:55
638ŚRODA Janusz 178SPARTANIE DZIECIOMTARNOWSKIE GÓRYM5000:00:0000:14:4903:29:48
639GEMZIK Agata 176KRAKÓWK3000:00:0000:13:5003:30:34
640GEMZIK Jacek 175Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:13:5003:30:35
641MARSZAŁKIEWICZ Joanna 729NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK3000:00:0000:14:0303:30:43
642FUNKA Andrzej 58NKB Chyży Nowy Tomyśl, OTK Rzeźnik ( zgłoszenie )NOWY TOMYŚLM5000:00:0000:14:0303:31:24
643JABŁOŃSKI Kazimierz 212PRĄDYM6000:00:0000:12:5903:31:57
644NOWAK Joanna 145KRAKÓWK3000:00:0000:14:3703:32:02
645PYSIEWICZ Krzysztof 190niezrzeszonyKATOWICEM5000:00:0000:13:4303:32:08
646DURA Piotr 789wkurw_teamRAKÓWM4000:00:0000:15:1903:32:24
647MAZIEC Dariusz 105NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:14:0303:33:58
648CAGARA Paweł 171STALOWA WOLAM3000:00:0000:14:3603:35:19
649CUDZIŁO Joanna 174PKO BPSTALOWA WOLAK4000:00:0000:14:3603:35:22
650MORAWSKA Anna 20WARSZAWAK6000:00:0000:12:4703:36:38
651GĄSIOROWSKA Dorota 316WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:16:1403:37:26
652GAWROŃSKI Grzegorz 655kgb ostrowiec świętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:1903:37:50
653BUSZKIEWICZ Mirosław 442KGB Ostrowiec ŚwietokrzyskiSIENNOM3000:00:0000:15:2303:37:51
654KOZIOŁ Witold 425KGB OstrowiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:2103:38:13
655SZULC Joanna 307Night RunnersWARSZAWAK4000:00:0000:15:3203:39:28
656SZWARCZYŃSKI Łukasz 165POZNAŃM3000:00:0000:09:3503:41:20
657ŚNIEŻKO Eugeniusz 738Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:16:3803:48:44
658BAKA Elżbieta 333Fly MeysiWARSZAWAK4000:00:0000:16:1403:48:46
659WITKOWSKA Jolanta 624WARSZAWAK4000:00:0000:16:3303:52:09
660GÓRALCZYK Stanisław 767Bungee Jumping MarioHAJNÓWKAM5000:00:00
DQLIPUS Andrzej 327KSIĄŻENICEM40DQ DQ DQ
Znaleziono 661 wynik(ów)