II ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2016 - 44,6KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 763
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 656
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 34.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km26.5km34.2km
     
1LACHOWSKI Andrzej 9Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:5101:47:2402:18:36
2KRAWCZYK Paweł 3Dare 2b TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:5201:47:2602:18:37
3CZYŻ Grzegorz 7Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM4000:00:0000:08:0401:50:5202:22:13
4DZIEWIŃSKI Damian 660TG ,,Sokół'' SanokSANOKM3000:00:0000:07:5901:50:5602:24:27
5KRAWIECKI Mateusz 583Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM2000:00:0000:07:5201:53:4202:28:17
6KOCZWARA Tomek 264RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:08:4201:56:2102:30:39
7KUCHARCZYK Tomasz 250WKB Meta LubliniecLUBLINIECM2000:00:0000:08:3201:57:3702:32:19
8WIERNUSZ Krzysztof 499Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:08:3701:57:5502:32:20
9CISZCZONIK Sebastian 730Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0000:08:3201:58:0702:32:22
10PASIECZNY Robert 155SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:08:5402:01:3202:36:40
11KRZYSZTOŃ Marcin 10GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:08:5302:02:0402:38:42
12GAWLIK Sławek 257MAM-WKRAKÓWM3000:00:0000:09:5502:05:0302:39:40
13KOZŁOWSKI Gabriel 339Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:08:5202:02:0202:39:50
14ŚLASKI Radosław 542Wkurw_teamSTRZYŻÓWM4000:00:0000:09:2202:04:4402:39:57
15POŻAK Grzegorz 455LubartówBiega.plLUBARTÓWM3000:00:0000:09:0602:03:5602:40:04
16GURGUL Sebastian 447Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:09:4002:04:3902:42:11
17WALASZCZYK Sławomir 741JASŁOM3000:00:0000:08:4502:04:1302:42:17
18PAJDOSZ Rafał 111KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:09:1702:05:2302:44:10
19HADAM Jacek 94Przemyski Klub BiegaczaCIESZANÓWM4000:00:0000:09:5102:06:5702:44:11
20BARCEWICZ Marta 25512tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:08:2002:07:4502:44:11
21ZIOŁO Jarosław 665SanokSANOKM3000:00:0000:09:5002:06:3602:44:11
22ZWIERZCHOWSKI Andrzej 460BIEGUNKA TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:09:2702:07:4302:44:53
23WILK Dawid 52Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:08:4502:03:0002:45:06
24KORNAGA Jan 640Horyniec ZdrójLubaczówLUBACZÓWM5000:00:0000:09:3002:07:5702:45:16
25NITKIEWICZ Marcin 564TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:1702:07:4102:45:57
26ARSENIUK Anna 2T.S. Opatrunki ToruńGÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:08:4502:07:4502:46:01
27PAZDA-POZORSKA Gosiunia 400NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK3000:00:0000:09:1602:07:0802:46:02
28KUCZOK Mirosław 16FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:1602:07:1202:46:05
29PAŁKA Tomasz 195LuzyxRZESZÓWM3000:00:0000:11:3402:07:5702:46:11
30GOŁEMBIEWSKI Marek 680MUKS Piętnastka/B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:09:3302:10:0902:47:34
31SMOLAK Piotr 772MOSiR DuklaPORAJ - 45M5000:00:0000:08:4602:07:5602:47:39
32PORĘBSKI Rafał 62Poranny PatrolZAWADAM4000:00:0000:08:3902:09:5702:48:35
33TYLEK Rafał 236KRAKÓWM4000:00:0000:12:0402:13:0002:48:39
34GIŻA Grzegorz 726RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:10:0902:12:4302:49:13
35SŁUPEK Tomasz 114Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:1702:10:1602:49:53
36CICHOŃ Maciej 14442.195 WejherowoREDAM4000:00:0000:09:4002:10:5202:50:32
37BIAŁECKI Krzysztof 102BarlinekMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:10:2002:12:1302:50:55
38SADOWSKI Kuba 681WARSZAWAM3000:00:0000:10:0002:11:4802:51:21
39ŚLĘCZKA Damian 220DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:09:1502:11:2802:51:55
40BONDARA Sylwia 8JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:09:4702:12:3202:51:59
41SLADECZEK Andrzej 582CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0000:09:1902:11:3902:52:02
42OLCHAWA Joanna 776NKRAKÓWK4000:00:0000:08:5402:11:5502:52:10
43GARDENER Jacek 6JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:4602:12:4202:52:26
44MIEDZIEJEWSKI Andrzej 611Wkurw_teamPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:3102:13:0402:52:27
45GAICKI Maciej 449KRAKÓWM2000:00:0000:10:1602:10:5802:52:34
46KWIATKOWSKI Michael 49KRAKÓWM2000:00:0000:09:1502:13:1902:52:58
47JASTRZĄB Piotr 187Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:09:1602:12:5602:53:45
48PRĘTNIK Sławomir 554JEDLICZEM3000:00:0000:10:3602:13:1102:53:47
49DESSAUER Wioletta 5lubartowbegaLUBARTÓWK4000:00:0000:09:4002:14:0002:53:58
50GOTFRYD Adam 683JASŁOM4000:00:0000:10:1002:13:5902:54:07
Niesklasyfikowani
ROBEL Wojciech 630TG Sokół SanokSANOK, PODKARPACKIEM30DNF00:09:39 DNF02:11:45 DNF02:54:18 DNF
52POLAK Stanisław 75mBankKRAKÓWM4000:00:0000:09:5002:15:2202:54:35
53WASYLÓW Jacek 734KB IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:11:0002:13:1802:55:00
54PAWUL Wojtek 543GOPR BieszczadyKROSNOM2000:00:0000:08:2102:09:2602:55:06
55TYBUREK Michał 93Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:09:3902:14:0402:55:22
56JASKÓLSKI Piotr 349Night Runners SłupskSŁUPSKM3000:00:0000:09:2002:14:4202:56:08
57POBORCA Łukasz 375KOLBUSZOWAM3000:00:0000:08:5802:11:4602:56:13
58SZYMAŃSKI Arkadiusz 120WARSZAWAM3000:00:0000:12:3002:18:0902:56:50
59GRYGIERZEC Grzegorz 115KRAKÓWM3000:00:0000:09:5102:15:2302:56:57
60LESZCZYŃSKI Andrzej 191Body Club MławaMŁAWAM4000:00:0000:11:4702:16:1102:56:58
61SZPINDA Sebastian 95Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:10:4202:16:4702:57:58
62KRZEMIŃSKI Marcin 482Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:10:2302:17:5402:58:37
63GRĘBOWIEC Mateusz 278TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:10:4402:16:5902:58:38
64KORZONEK Marcin 503Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:5702:18:0302:58:53
65DOMAGAŁA Kamil 549Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:4802:19:2302:58:59
66ŻYRA Maciej 744JASŁOM2000:00:0000:11:2302:20:2902:59:24
67LUBAŃSKI Robert 420nieBUKOWICEM5000:00:0000:12:2202:20:1502:59:35
68REDZIAK Łukasz 57wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:09:5702:18:0702:59:42
69MAZURKIEWICZ Tomasz 642Zaporowy Maraton TeamSANOKM4000:00:0000:09:1902:17:2502:59:56
70DZIUBAN Łukasz 314Zaporowy Maratom TeamORELECM3000:00:0000:09:1902:17:2402:59:57
71KILIAN Mateusz 576Józefińska TeamKRAKÓWM3000:00:0000:10:1302:18:5403:00:03
72KOT Rafał 251Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:4802:19:2103:00:10
73KRZYCH Piotr 167LO Lubaczów-Biegamy Akademia SportuPIASTOWOM3000:00:0000:12:2702:20:2303:00:13
74LESIK Krzysztof 89FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:1602:12:3603:00:16
75KOBIERSKI Piotr 359Uniwersytecki Klub AlpinistycznyWARSZAWAM3000:00:0000:11:4102:19:1503:00:23
76MICHALAK Artur 696PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:10:1402:16:5303:00:29
77JANISZEWSKI Artur 215Weź niepierdolKATOWICEM3000:00:0000:10:3502:20:0203:00:49
78DOMIN Łukasz 180Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:12:5002:20:0203:01:03
79JANDZIŚ Wiesław 352Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:12:5002:20:0303:01:03
80MURAK Robert 38ŁĘCZNAM4000:00:0000:11:4802:19:4603:01:04
81BEDNARZ Bogdan 762Żywcem zabieganiŻYWIECM4000:00:0000:11:0102:19:4803:01:05
82JÓZEFCZYK Jakub 218Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0000:11:0002:18:1103:01:29
83SMOLUCH Ryszard 489ZAMOŚĆM4000:00:0000:11:0802:19:5503:01:32
84ZAMOJSKI Robert 392GLIWICEM4000:00:0000:10:3802:21:5703:02:22
85RYBITWA Jarosław 421GRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:1102:20:2603:02:23
86KUSTROŃ Adam 241KROSNOM5000:00:0000:12:3902:23:3803:02:34
87JEZIERSKI-KRUPA Marek 747ZABRZEM2000:00:0002:18:4803:02:36
88ŁAGOŻNY Łukasz 43BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:5902:20:4003:02:46
89PRĘDKI Mirosław 748PRZYSIEKIM3000:00:0000:12:2502:20:2203:02:50
90NIESYN Adam 383Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:09:5702:17:4303:03:03
91WÓJCIK Tomasz 343Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:5702:18:4703:03:04
92MAŚLANKA Jacek 372Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:11:5402:21:2303:03:04
93WNĘK Marek 622JAZOWSKOM2000:00:0000:11:1302:20:4303:03:05
94KACZOREK Marcin 117VW GRUPA KACZOREKJÓZEFÓWM4000:00:0000:10:5402:19:3103:03:24
95SZWAJKA Robert 434STALOWA WOLAM4000:00:0000:11:0602:20:2403:03:28
96DWORAKOWSKI Andrzej 384ŁAPSCY LAJTOWCYŁAPYM4000:00:0000:11:4002:20:5703:03:31
97SZWAGIERCZAK Andrzej 485Biegusiem. plRUDKIM3000:00:0000:12:4002:24:2203:03:47
98FARON Agnieszka 69NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:10:3102:21:1103:04:49
99DUCKI Piotr 788OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:10:3102:21:1303:04:53
100ŚLIWIŃSKI Andrzej 182MIECHÓWM5000:00:0000:12:4202:24:2103:05:16
101SUŁKOWSKI Maciej 238JAROSŁAWM4000:00:0000:11:5202:24:0003:05:22
102KONIECZNY Rafał 643RADLINM2000:00:0000:10:4702:23:0703:05:28
103PAWŁOWSKI Arkadiusz 351WARSZAWAM3000:00:0000:13:2602:22:3103:05:32
104ZMYSŁOWSKI Igor 727CIECIERZYNM2000:00:0000:11:3002:24:0803:06:20
105NIŻNIK Marcin 183Nowy Styl Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM3000:00:0000:09:3802:20:5603:06:26
106KNOPEK Robert 693Knedel biega w górakGLIWICEM3000:00:0000:10:0102:20:3003:06:29
107MAJEWSKI Piotr 784MELEX TEAMJASŁOM4000:00:0000:11:2202:23:1003:06:30
108WAŁCZYK Krzysztof 724ŁOWCEM3000:00:0000:11:5202:24:3203:06:52
109SZYK Artur 237JGB SOKÓŁ JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:11:5302:23:1403:06:53
110KOWALSKI - BARYSZNIKOW Mikołaj 671kingrunner.comPRZYSŁUPM3000:00:0000:10:2602:20:4603:06:54
111SMUDA Grzegorz 684Pogoń za chlebemKATOWICEM3000:00:0000:10:3202:19:5803:06:54
112WĘGRZYN Krzysztof 426Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:10:3202:24:2503:07:05
113SZADKOWSKI Wojciech 692Warbud Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:12:3802:24:1503:07:09
114PINDUR Grzegorz 268POZNANM4000:00:0000:10:2402:21:3703:07:13
115PALUCH Tobiasz 561RunForFun RygliceRYGLICEM3000:00:0000:11:1202:23:0503:07:33
116BĄK Adam 367KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:10:4702:23:4503:07:40
117KONIARZ Michał 68BRZEGM4000:00:0000:10:1702:24:1003:07:48
118SKUBIDA Adam 712GORZYCEM3000:00:0000:09:5602:18:0603:08:23
119BUŁA Adam 740BYTOMM2000:00:0000:11:2802:25:2003:08:24
120SOCHACKI Maciej 211Zamek Dubiecko Running TeamDUBIECKOM2000:00:0000:12:1302:24:1003:08:30
121ZYGMUNT Marcin 589zygabiega.blogspot.comGRUDZIĄDZM3000:00:0000:10:3002:23:5603:08:31
122KRAJEWSKI Jakub 200Zaporowy MaratonORELECM3000:00:0000:11:2702:22:1603:08:34
122CZWERENKO Wojciech 452SanokSANOKM3000:00:0000:11:2702:22:1603:08:34
124JUSZKIEWICZ Zbigniew 415EłkEŁKM5000:00:0000:10:0702:21:3603:08:37
125PASTWA Grzegorz 797Ultra Beskid SportJASIENICAM4000:00:0000:10:2802:22:3403:08:47
126POPIEL Andrzej 545KRAKÓWM3000:00:0000:09:5502:18:0803:08:48
127BRZESKI Rafał 42ŁÓDŹM2000:00:0000:10:5802:21:3303:09:07
128WITEK Bogdan 560Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:10:3802:24:0503:09:07
129MARĆ Marcin 471Klub (Sporting club name)KRAKÓWM2000:00:0000:12:2802:28:2703:09:20
130AKSTINAS Petras 722VilniusVILNIUSM4000:00:0000:09:1702:17:5603:09:24
131WIECZOREK Piotr 537PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0000:12:2902:25:4903:09:34
132CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:10:5702:23:4403:09:51
133SITEK Daniel 271GDAŃSKM2000:00:0000:11:2602:25:1403:10:01
134AUGUSTYNIAK Mariusz 231UKS TRS SUSZSUSZM4000:00:0000:11:1602:24:4103:10:13
135GOSTYŃSKI Krzysztof 675Gostyńscy TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:4102:24:3703:10:26
136SOŁODUCHA Hubert 7646 Batalion Powietrzno DesantowyGLIWICEM2000:00:0000:10:5602:24:5703:10:45
137PARZYSZEK Marcin 355JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:10:1602:20:3803:10:54
138TRACZ Łukasz 198AquaReh www.stylspa.com.plRADYMNOM3000:00:0000:11:5202:28:3303:11:08
139BOROWIK Tomasz 695ATOMKRAKÓWM3000:00:0000:12:1702:26:0403:11:11
140BARAN Kamil 484Klub (Sporting club name)WIDNA GÓRAM2000:00:0000:11:5202:28:4703:11:14
141WÓJCIK Tomasz 529Atywna Strona ŻyciaKRAKÓWM4000:00:0000:12:2102:30:2003:11:14
142ZAJĄC Katarzyna 6864KTARNÓWK3000:00:0000:12:3302:30:0103:11:14
143KRUPA Grzegorz 774KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:14:3702:27:2803:11:17
144SAP Karolina 580Night-runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:11:2402:26:2503:11:31
145SOBLIK Łukasz 328RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:3002:30:0503:11:32
146MAKOWSKA Olga 735JacekBiegaWARSZAWAK3000:00:0000:11:2602:29:5103:11:43
147PACHO Sylwester 219papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:3202:25:2803:11:57
148POLAK Grzegorz 101Kereza TeamLUBLINM4000:00:0000:12:3302:27:3603:12:23
149ZGIET Radosław 555CZARTAJEWM4000:00:0000:10:3002:25:1603:12:25
150RAMS Tadeusz 604TEAM WOLBROMWOLBROMM4000:00:0000:13:5102:26:2303:12:28
151BEM Jakub 311Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:13:0502:28:2003:12:34
152BOGUSZ Piotr 25412tri.pl Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:12:5702:31:0303:12:45
153MIEKUS Hubert 369AccentureWARSZAWAM4000:00:0000:11:4102:27:2703:12:46
154KUSZ Tomasz 331JASŁOM3000:00:0000:10:4502:24:3303:12:47
155WOJAK Szymon 574OPOLEM2000:00:0000:12:1202:25:4403:12:49
156CZUBA Adam 44Boot Camp Polska/ToruńTORUŃM4000:00:0000:12:4802:26:4703:12:50
157KUŹMIŃSKI Wojciech 424KROSNOM2000:00:0000:09:2802:22:0403:12:54
158MADEJ Mateusz 446Running Team Hormann LegnicaWILCZY LASM2000:00:0000:10:4602:29:4303:13:06
159WOROBIEC Józef 216UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM5000:00:0000:09:5802:24:2203:13:09
160GIERULA Robert 674UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:12:3702:30:3303:13:09
161FIJAŁKOWSKI Radosław 142CrossFit GCWWARSZAWAM3000:00:0000:10:0302:23:2903:13:15
162KLIMCZEWSKI Andrzej 107Forever Young ŁódźŁÓDŹM5000:00:0000:09:4602:27:4403:13:22
163WÓJCIK Mirosław 71Time4RunningTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:2602:28:0003:13:44
164ZAJĄCZKOWSKI Jerzy 205PRZEMYSLM4000:00:0000:11:0702:25:4903:14:00
165WIĄCEK Marcin 317JSC JasłoJASŁOM3000:00:0000:12:0202:28:0803:14:12
166WISZOWATY Mariusz 527AmatorPABIANICEM4000:00:0000:09:3802:26:4303:14:45
167MALINOWSKA Iwona 294BYTOMK4000:00:0000:12:3402:28:3703:14:50
168CIESLAK Marek 85WARSZAWAM4000:00:0000:12:0802:27:5903:15:25
169BEDNARZ Krzysztof 7283KTARNÓWM5000:00:0000:12:3402:31:1303:15:39
170PILECKI Maciej 750WROCŁAWM3000:00:0000:15:1002:30:1203:16:13
171GOTOWIEC Darek 296Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:13:1102:31:3103:16:17
172MAŚLANKA Piotr 168BYDGOSZCZM3000:00:0000:11:0602:27:4203:16:23
173GNATOWSKI Przemysław 319AXA Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:11:0602:27:4203:16:24
174WOSIK Marek 498szybka małpaWARSZAWAM6000:00:0000:10:4402:28:0603:16:33
175SOKALSKI Grzegorz 682Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:11:5702:27:3803:16:39
176ŁOCHAŃSKI Grzegorz 550BRYSIEWARSZAWAM3000:00:0000:11:0002:26:0503:16:42
177WENTLAND Tomasz 63Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:0502:28:4103:16:42
178ABEL Krzysiek 570biegam bo lubięŁÓDŹM4000:00:0000:12:5202:29:3703:17:05
179KAZUBSKI Piotr 714KRAKÓWM3000:00:0000:13:0402:28:2003:17:07
180JAWORSKI Łukasz 535WARSZAWAM3000:00:0000:13:1102:31:0603:17:20
181SZCZYRBOWSKI Michał 385akademiarolkarza.plRYBNIKM3000:00:0000:12:3102:29:5503:17:32
182PLUTA Paweł 394AkademiaRolkarza MichałRYBNIKM3000:00:0000:12:3002:30:1403:17:33
183NIEMCZEWSKI Borys 67TimeBandit CorpsRACŁAWÓWKAM4000:00:0000:10:5802:27:3803:17:42
184PAJĄK Wojciech 475Klub (Sporting club name)BIEŃKÓWKAM2000:00:0000:10:5502:30:3903:17:53
185GAWRON Janusz 651Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:09:2502:24:1603:17:57
186BERGAŃSKI Michał 614GRYBÓWM3000:00:0000:13:0402:31:4503:17:57
187KMAK Sławomir 413papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:3202:25:3103:18:02
188WOJTANOWSKA Karolina 617DREAM CHASERWETLINAK2000:00:0000:10:2402:29:0503:18:30
189OLESIEJUK Michał 775TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM2000:00:0000:12:4602:30:3603:19:35
190KWAS August 184RYKIM3000:00:0000:12:0902:28:5603:19:44
191KWIATKOWSKI Wojciech 92TSA SandomierzSZCZYTNIKIM3000:00:0000:11:1002:29:1103:20:04
192SKRZYPCZAK Piotr 721OTK RzeźnikLUBLINM3000:00:0000:10:3602:32:3903:20:23
193MŁODOŻENIEC Jacek 48Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3602:35:3603:20:30
194BIELEC Artur 80Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3502:34:3903:20:30
195PAWLUŚ Mirosław 279JSC JasłoJASŁOM4000:00:0000:12:0202:26:4403:20:33
196POLAK Jacek 381biegusiem.plPIASECZNOM4000:00:0000:12:3502:35:1503:20:35
197TURCZANIK Fabian 344biegusiem.plZAMOŚĆM3000:00:0000:12:3502:35:1603:20:36
198ZIELIŃSKI Marek 232PRZECZNOM2000:00:0000:12:0502:34:5503:20:46
199FILIPOWICZ Jakub 368WYSZKÓWM3000:00:0000:13:2502:35:0403:20:58
200MAŁYSZA Sławomir 235KRAKÓWM4000:00:0000:13:0702:32:0003:20:59
201KAMIŃSKI Krzysztof 37Płock Biega No Age LimitPŁOCKM3000:00:0000:13:2302:36:5003:21:00
202WILK Damian 648KOLBUSZOWAM2000:00:0000:12:5802:32:4303:21:03
203FIGURA Marcin 132Kwidzyn RunKWIDZYBM3000:00:0000:12:3402:37:3903:21:06
204IDZIK Dariusz 661NAKŁO ŚLĄSKIEM4000:00:0000:11:4002:30:0003:21:17
205FOLAND Bogumił 342SpartaWARSZAWAM3000:00:0000:09:0502:25:5903:21:26
206MILEWSKI Mateusz 350Kraina Wiecznych MrozówMROZYM3000:00:0000:12:0902:31:2903:21:29
207DERSLEY Stephen 77POZNANM4000:00:0000:11:2802:33:1803:21:33
208MYSZKOWSKI Sebastian 637KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:0000:12:3902:37:0403:21:35
209GŁADYSZ Rafał 639wkurw_teamKROSNOM4000:00:0000:12:2102:33:1503:21:42
210LONC Tomasz 139RZESZÓWM3000:00:0000:13:5702:38:0803:21:55
211REJ Mirosław 140MIELECM3000:00:0000:13:5702:38:0603:21:55
212WOJCIECHOWSKI Krzysztof 490Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:12:0802:33:0403:22:08
213TERESZKIEWICZ Joanna 689PKO BPCHMIELNIKK2000:00:0000:10:0302:33:0703:22:11
214BANACH Magda 687BEDZINK2000:00:0000:11:4602:32:3503:22:19
215STĘPIEŃ Wojciech 118JM RUNNING TEAM / NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:12:1002:31:3103:22:36
216BEDNARCZYK Paweł 406SANOKM3000:00:0000:12:0102:33:3703:23:13
217GONTARZ Jarosław 669TRI EnginesKOZIENICEM3000:00:0000:11:0902:28:1903:23:43
218GÓRALCZYK Stanisław 767Bungee Jumping MarioHAJNÓWKAM5000:00:0003:24:00
219KLAMUT Ryszard 315Jabłonica PolskaJABLONICA POLSKAM6000:00:0000:12:2902:34:5503:24:37
220BRYNDZA Krzysztof 466SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0000:13:1502:39:4203:24:55
221KOZERA Waldemar 96KRAKÓWM3000:00:0000:11:2402:32:3803:24:57
222SZCZYPIORKOWSKI Emil 468GOOD LIFE FITNESSLUBARTÓWM3000:00:0000:13:3102:34:3803:25:05
223PAPROCKI Wiesław 791KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:11:2802:34:0603:25:43
224KIEPIELA Dawid 403Klub biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:4302:28:5203:25:45
225KOCIEMBA Dariusz 710W Tri Team / Labosport TeamPOZNAŃM4000:00:0000:10:4702:37:5103:26:19
226GWIZDAŁA Łukasz 472theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:11:4502:35:1303:27:00
227FLOREK Sebastian 334NorafsportGABOŃM3000:00:0000:13:1302:37:2903:27:08
228GRZANECKI Rafal 13Pier...NieBiegam:)WARSZAWAM4000:00:0000:12:1502:40:0603:27:10
229PŁOMIŃSKI Marcin 546Łódź Running Team/wkurw_teamSKOTNIKIM3000:00:0000:13:1802:36:5803:27:23
230MACKIEWICZ Roman 513Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:13:1802:36:5903:27:23
231DOMISZEWSKA Maria 323USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:11:0202:47:0703:27:24
232PASELA Bartosz 699Smashing PąpkinsRZESZÓWM3000:00:0000:12:4202:36:1803:27:26
233GWIZDAK Justyna 203Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:10:3802:31:2803:27:27
234WOJCIESZAK Marcin 346ZAGÓRZM3000:00:0000:12:0602:37:2503:27:28
235SIKORA Jacek 157Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:10:3702:31:2603:27:29
236RIJ Tomasz 256Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:12:0302:36:5803:27:36
237DZIAŁABIJ Krzysztof 650OLKUSZM3000:00:0000:11:4502:39:5503:28:04
238CETNAROWSKI Marcin 758SZYMBARK 29M4000:00:0000:12:1202:33:2003:28:12
239JACHYM Marcin 571Klub Biegających LeśnikówLIBERTÓWM4000:00:0000:10:2902:38:5103:28:56
240URBASEK Łukasz 678GLIWICEM3000:00:0000:12:5002:41:5903:29:00
241MŁODOŻENIEC Mirosław 51Rembertów TeamSOBÓTKAM3000:00:0000:12:3602:35:4303:29:01
242TYLEK Konrad 267Crazy DragonsKRAKÓWM3000:00:0000:13:5002:38:5403:29:21
243ROWIŃSKI Michał 181Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:0000:12:4802:44:3803:29:22
244SUCHODOLSKI Jerzy 172RADLINM4000:00:0000:12:0302:43:1103:29:23
245PIETRASZEK Mirek 732KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0000:12:1902:37:4003:29:29
246STENCEL Zbigniew 60FORMA Wodzisław ŚląskiMARKLOWICEM5000:00:0000:12:0802:42:2003:29:39
247CHOJECKI Dariusz 116KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:12:3402:38:5503:29:52
248KRZYSZTOŃ Piotr 365GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:11:3502:38:1203:30:02
249AUGUŚCIK Mariusz 56MYSIADŁOM5000:00:0000:12:3602:41:2403:30:17
250GAJEWSKI Michał 552WET ZA WETSANOKM3000:00:0000:13:2802:41:3103:30:23
251JANOWSKA Anna 62312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:13:3802:41:3003:30:24
252SZPYT Ryszard 310Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:12:5902:44:2803:30:30
253LANGE Beata-Agata 487Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK3000:00:0000:12:5902:44:2603:30:30
254BOGACZYK Krzysztof 196RówneRÓWNEM3000:00:0000:12:3202:34:1903:30:31
255PSZENICZKA Grzegorz 594NOWY KRĘPIECM3000:00:0000:11:2302:36:0303:30:40
256CHABROWSKI Paweł 588WARSZAWAM4000:00:0000:11:2302:35:3203:30:42
257KOZA Jan 757Lokomotiv Majdan, GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0000:10:4702:35:0003:30:42
258FELIŃSKI Tomasz 593OTWOCKM4000:00:0000:11:2502:35:5903:30:43
259NIZIOŁ Marian 166PIASECZNOM5000:00:0000:11:2902:39:5403:30:48
260PILICHOWSKI Wojciech 266Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:0802:35:2803:30:48
261SAPIŃSKI Mariusz 363Ostoya Rynning TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:4002:42:3603:30:50
262LEGUTKO Włodzimierz 362Ostoya running teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:4002:42:3603:30:51
263MAJKUCIŃSKI Marek 188Biegiem Radom!RADOMM4000:00:0000:11:1102:37:2503:30:52
264SKRZESZEWSKI Henryk P. 156I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM4000:00:0000:12:3002:35:1503:31:15
265CHODKIEWICZ Tomasz 653PEUGEOT POLSKAPIASECZNOM4000:00:0000:12:1802:40:0403:31:20
266TRETER Sebastian 470Klub (Sporting club name)RZESZÓWM2000:00:0000:12:2902:35:2003:31:31
267TUROSZ Zbigniew 493LeżajskLEŻAJSKM5000:00:0000:11:5502:38:3403:31:39
268ZAKRZEWSKA Dorota 395Speleoklub Warszawski/AtomówkiWARSZAWAK3000:00:0000:12:0202:42:4303:31:41
269WRÓBEL Grzegorz 584ŻARÓWKAM4000:00:0000:13:2202:31:1103:31:56
270KULESZA Robert 706WARSZAWAM4000:00:0000:11:2402:35:4503:32:02
271DROZD Maciej 457WARSZAWAM4000:00:0000:12:4402:44:1003:32:22
272CAMPS ALMI?ANA Jaime 427Atletismo BostonWARSZAWAM5000:00:0000:11:4302:38:0103:32:41
273GURAZDA Kamil 495Klub (Sporting club name)PABIANICEM3000:00:0000:14:0802:42:2703:32:49
274JURCZAK Roman 150Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:11:4602:40:5003:32:54
275PLEWA Tomasz 24BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM4000:00:0000:10:5502:34:2803:33:00
276STOBRAWA Rafał 292Dart BlachowniaBLACHOWNIAM3000:00:0000:14:0102:44:5203:33:13
277MATUSIAK Michał 672Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:13:4002:44:4003:33:31
278SZYMURA Karolina 7364KTARNÓWK3000:00:0000:12:3402:41:1303:33:37
279GRZEGORCZYK Tomasz 538GDAŃSKM2000:00:0000:12:5902:40:4203:33:49
280HERBA Krystian 704DAR-BUD TEAMRZESZÓWM3000:00:0000:11:5802:44:3803:34:08
281FURMAN Piotr 100KADZIDŁOM2000:00:0000:13:1302:37:1403:34:21
282DAWID Mariusz 109KADZIDŁOM3000:00:0000:12:4202:42:3103:34:22
283ZĄBIK Dana 90TORUŃK4000:00:0000:12:2902:45:0603:34:29
284CISKI Piotr 598WARSZAWAM4000:00:0000:13:3502:42:3903:35:01
285WÓJTOWICZ Pafcio 402biegajznami.plJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:1802:26:3003:35:36
286STASZEWSKI Maciej 245JANOWIANKAJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:1802:26:4703:35:37
287KAWĘCKI Łukasz 771WARSZAWAM3000:00:0000:11:1202:35:5803:36:02
288SZYBIAK Waldemar 378PRZEMYŚLM5000:00:0000:12:4102:41:1003:36:25
289KONIECZNY Mariusz 379ŁAŃCUTM5000:00:0000:12:4102:41:1103:36:26
290SAMOLEWICZ Janusz 679HandlopexRZESZÓWM6000:00:0000:10:2602:37:5903:36:26
291OBROŚLAK Grzegorz 715Traper LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:12:2702:38:2303:36:28
292JANERKA MOROŃ Marzka 401DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0000:13:2302:44:0303:36:29
293TURLEJ Dariusz 230KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:12:1702:44:1003:36:31
294SROKA Zbigniew 739SKRZYSZÓWM4000:00:0000:13:0502:47:2503:36:40
295MAZUREK Krzysztof 373ZAMOŚĆM4000:00:0000:12:3602:40:4903:36:48
296KRAWCZAK Kamil 515biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:12:3502:40:4803:36:48
297HUSZCZO Aleksander 113Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:13:2902:42:4803:37:11
298KUDŁAK Paweł 654KRAKÓWM2000:00:0000:12:0102:43:2803:37:26
299MROŻEK Andrzej 206KKB Dystans KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:4802:47:4703:37:33
300WAWRZYNIAK Michał 492Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:12:4802:42:5603:37:52
301GRUSZKO Alicja 528Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWK3000:00:0000:12:3702:45:1503:37:55
302KACZOROWSKI Michał 607Soul AdventureŁÓDŹM2000:00:0000:11:0102:35:3703:37:55
303BATKO Marcin 353UKS Szkoła RajskaKRAKÓWM4000:00:0000:12:2202:41:2803:37:59
304KACZMARCZYK Piotr 358UKS Szkoła Rajska w KrakowieKRAKÓWM3000:00:0000:13:1902:41:2603:38:00
305MIELCZAREK Wojtek 39TYCHYM3000:00:0000:13:1202:46:5203:38:01
306MROZEK Roman 557KATOWICEM5000:00:0000:11:2902:42:5503:38:14
307SMYK Robert 766OTK RzeźnikGLIWICEM4000:00:0000:13:1902:44:0603:38:28
308GOLBA Łukasz 11MIELECM3000:00:0000:13:2902:47:4103:39:11
309PIKOR Jacek 199ZAMOŚĆM4000:00:0000:13:0602:41:4903:39:35
310GALUSKIN Alexey 652Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:12:3902:42:5203:39:41
311BRYKCZYŃSKI Łukasz 18Sport GURUWARSZAWAM2000:00:0000:11:2302:36:0103:39:42
JEŻ Marcin 388JEDLICZEM40DNF00:09:52 DNF02:24:34 DNF03:39:48 DNF
313FLIS Radosław 595RZESZÓWM2000:00:0000:13:0202:36:3103:39:50
314LEPIARZ Marcin 781KRAKÓWM3000:00:0002:43:3803:40:01
315BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 277JSC JasłoJASŁOK4000:00:0000:12:2402:45:4103:40:30
316SZYMIK Marcin 476ratownik górniczyCHORZÓWM4000:00:0000:12:0802:45:0003:40:37
317BYLICA Paulina 83PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK3000:00:0002:44:1403:40:48
318MĄCZKA Bronisław 777OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0000:12:1502:44:4003:40:53
319JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 763OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0000:12:1502:44:4103:40:53
320ORACZ Sylwia 122TARNÓWK4000:00:0000:13:3902:48:1803:41:04
321WOJCIESZAK Ewa 273Biegiem przez górySOSNOWIECK3000:00:0000:10:4302:44:3903:41:18
322NALEPKA Zdzisław 272Biegiem przez górySOSNOWIECM3000:00:0000:10:4302:44:3903:41:22
323ŚLIWIŃSKI Paweł 252MIECHÓWM3000:00:0000:14:3002:45:5903:41:47
324BARAN Mateusz 293SZYMBARKM2000:00:0000:13:0402:44:1403:41:48
325HOWIL Waldemar 143KaizenGRYFINOM4000:00:0000:12:4102:41:0103:43:15
326BIEDROŃ Wojciech 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:2202:48:2303:43:22
327ORZECH Artur 376KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:1002:49:0403:43:39
328KULCZYŃSKI Rafał 502Rozbiegani BudowlaniWARSZAWAM3000:00:0000:12:5102:46:3803:43:42
329RZĄDKOWSKI Krzysztof 431KWWLUBLINM4000:00:0000:14:0802:53:5603:44:13
330KOZIOŁKO Tomasz 531SIENIAWAM3000:00:0000:13:1202:48:2303:44:21
331MISIAK Mirek 644WidłorogiKORYTÓW AM4000:00:0000:13:1102:43:0703:44:25
332BOROWIEC Joanna 635Night RunnersKRAKÓWK4000:00:0000:12:2802:49:2603:44:26
333STRZECHA Tomasz 450Goń Zajączka SQADCHMIELNIKM3000:00:0000:13:5802:49:4103:44:27
334ROSZKOWSKA Julita 265Grupa Szalonych Rowerzystów BiałystokBIAŁYSTOKK3000:00:0000:13:1202:48:1303:44:30
335CHMIEL Michał 170Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:12:4502:47:3403:44:33
336GOSTKOWSKI Bartek 551KRAKÓWM3000:00:0000:12:1602:45:2103:45:01
337PŁONKA Paweł 761Żywcem zabieganiANDRYCHÓWM3000:00:0000:11:3102:47:2403:45:03
338ŚLĄCZKA Arek 242Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:13:1602:47:2203:45:20
339GAJEWSKA Monika 35TORUNK3000:00:0000:12:3302:55:1203:45:49
340STOJANOWSKI Dawid 309RUNHOGSTYCHYM3000:00:0000:13:5102:53:3803:45:59
341KACPROWSKI Tadeusz 541WARSZAWAM6000:00:0002:53:0103:46:05
342SIEKIERSKI Krzysztof 709Kereza LublinMOTYCZM4000:00:0000:13:3102:48:0103:46:14
343ŚWIDZIŃSKI Tomasz 645Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:0000:13:4302:55:2903:46:31
344DZIADOSZ Jerzy 666OneManTeamDĘBICAM4000:00:0000:13:5002:45:5003:46:33
345SZWAJKA Aneta 435szwajkozazajebiozaSTALOWA WOLAK4000:00:0000:12:2102:49:2203:46:40
346SZCZOTKA Katarzyna 522PSZCZYNAK3000:00:0000:11:2102:50:5403:47:06
347ĆWIEK Dariusz 657dariusSTANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:15:1202:53:3903:47:20
348GRENDZIŃSKI Andrzej 664PGB Sportowa PaczkaOSTRÓDAM4000:00:0000:13:1002:53:0003:47:23
349URBAŃSKA Agnieszka 491Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAK2000:00:0000:12:4802:48:3403:47:27
350ANTONIAK Michał 483PwCŁÓDŹM3000:00:0000:13:4303:00:0603:47:54
351KOKOT Roman 217Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:13:5802:55:4403:47:57
352ORZECHOWSKI Bartosz 321KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:12:3002:47:4103:48:01
353WAGNER Jolanta 248WARSZAWAK5000:00:0000:12:4802:54:1603:48:04
354MAZUR Sławomir 389Grupetto GorliceGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:4302:54:0203:48:25
355MIERZWA Katarzyna 756RZESZÓWK3000:00:0000:12:4302:54:0003:48:26
356SZULC Krzysztof 308Jocker TeamWARSZAWAM4000:00:0000:13:0702:48:1503:48:31
357DZIEKAN Krzysztof 243PRUSZKÓWM4000:00:0000:12:5702:57:2703:48:34
358SIKORSKI Piotr 755WF SportRun TeamTYCHYM3000:00:0000:13:1202:49:4703:48:38
359MIROCHA Łukasz 467UKASZ TEAMMUCHARZM3000:00:0000:13:1402:53:3303:48:43
360KOWALCZYK Grzesiek 628LUBLINM4000:00:0000:11:5002:48:4503:48:48
361WOJDA Dariusz 32Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:0000:12:0702:52:4403:48:49
362ZAWIŚLAK Kazimierz 337TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:0802:52:4603:48:50
363ZAWADA Krzysztof 416RZEPEDŹM2000:00:0000:14:5002:52:3803:48:52
364OLCZYK Cezary 45TYCHYM3000:00:0000:13:1202:50:2003:49:01
365DYMEK Paweł 779MIELECKIE BIEGACZEMIELECM3000:00:0000:12:5102:50:2903:49:15
366KUBASIK Łukasz 173PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0000:13:4602:53:5903:49:27
367PIETRYSZYN Mariusz 202KRASICZYNM3000:00:0000:13:4602:53:5803:49:27
368KOSSAKOWSKA Katarzyna 123WARSZAWAK4000:00:0000:12:3102:55:2903:49:28
369PAŁACHA Ania 127TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:1502:55:3103:50:16
370DRAPAŁA Jan 377KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:1002:49:0603:50:18
371MOĆKO Jacek 606ZAGNAŃSKM2000:00:0000:13:5302:53:0403:50:18
372HENKIEL Bartłomiej 749RZESZÓWM2000:00:0000:13:4202:49:4403:50:25
373GUT Paweł 464KB LOK BOCHNIABOREKM3000:00:0000:13:2102:56:3203:50:33
374MUNIAK Kamil 76kukuczsport.plSTALOWA WOLAM3000:00:0000:12:1602:49:0703:50:34
375KOSACKI Jacek 785Good Life FitnessLUBARTÓWM3000:00:0000:13:3302:53:0803:50:48
376CHARCHUT Roman 103RZESZÓWM3000:00:0000:13:3702:57:1203:50:51
377WOŹNIACKA Joanna 262KrakówKRAKÓWK2000:00:0000:11:4902:55:4203:50:53
378KACPERSKA Dagmara 634JAKAŚ MASAKRAŁÓDŹK3000:00:0000:14:1502:56:0203:51:04
379GROMADA Piotr 685TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:12:5902:42:0003:51:09
380KWATERA Tomasz 659KB LOK BOCHNIABOCHNIAM4000:00:0000:13:2102:56:3403:51:17
381DZIAŁABIJ Beata 649OLKUSZK3000:00:0000:11:4502:56:1403:51:27
382ZYGADLEWICZ Grzegorz 418BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM3000:00:0000:13:5402:49:4003:51:38
383LUPA Adam 517NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWM4000:00:0000:14:0602:50:3203:51:52
384DZIADOSZ Artur 459SAM LATAMRZESZÓWM5000:00:0000:13:0402:54:4503:51:53
385BUTNY Rafał 411Complexsports Triathlon TeamGDYNIAM3000:00:0000:14:4602:53:5803:52:12
386GRUCHALA Piotr 414POINTGDYNIAM3000:00:0000:14:4702:53:5903:52:13
387ZARZYCKA-JASIK Magdalena 524BABY-DOLL.PLBEDZINK3000:00:0000:11:5502:54:3703:52:17
388BOLANOWSKI Piotr 225Posada GórnaDOMARADZM4000:00:0000:11:0802:47:4903:52:19
389MAKOWSKI Marek 318Super WTP/PPPPRUSZKÓWM3000:00:0000:12:5702:57:2603:52:26
390DARŁAK Łukasz 569Smashing PąpkinsRZESZÓWM2000:00:0000:13:0302:44:0403:52:28
391PIEKARSKA Aleksandra 417OPOCZNOK3000:00:0000:12:4302:49:1203:52:44
392ADAMSKI Michał 36WOPJASIONKAM3000:00:0000:12:4702:49:1603:52:49
393KWARTA Tomasz 565JASIONKAM3000:00:0000:12:4702:50:1303:52:50
394SWACHA Piotr 567Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:13:2602:57:0403:52:53
395SIENKIEWICZ Wojciech 463WARSZAWAM4000:00:0000:12:3702:48:0503:53:21
396JURCZAK Daniel 214Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:12:0902:53:2503:53:59
397PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 792LeskoLESKOM3000:00:0000:13:5702:53:4403:54:05
398BĄK Marcin Michał 787Święty Spokój SanokSANOKM3000:00:0000:13:5402:56:0903:54:06
399PELA Dariusz 134TMT Sky-TransTORUŃM3000:00:0000:14:2602:55:3503:54:18
400ARENTEWICZ Grzegorz 136Torun Multisport TeamTORUNM3000:00:0000:14:2602:55:3403:54:18
401WOJCIECHOWSKA Katarzyna 658TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:1602:55:3403:54:23
402PODOLAK Zbigniew 186PrzemyślPRZEMYŚLM5000:00:0000:13:0102:54:5003:54:25
403CZOPKO Kamil 326Sapex Strong TeamGDYNIAM2000:00:0000:13:1702:59:5503:54:28
404RYCYK Grzegorz 53Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:5902:52:5703:54:38
405OLESZCZUK Zbigniew 99Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:5902:52:5703:54:38
406TROJNAR Damian 131Jutrzenka DębnoŁAŃCUTM3000:00:0000:12:2702:48:4703:54:41
407ANDRES Kamil 148TRUSOXLEŻAJSKM2000:00:0000:12:2602:48:4603:54:41
408KUCINSKI Andrzej 438Baza ZdrowiaWARSZAWAM5000:00:0000:14:3302:58:4103:54:50
409WIŚNIEWSKI Krzysztof 210KEREZA TEAMĆMIŁÓWM3000:00:0000:12:5602:55:3803:55:03
410SAŁACIAK Marcin 332GLKS RzepedźRZEPEDŹM3000:00:0000:14:4902:52:3803:55:04
411HERMANOWSKI Robert 164W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0602:58:1603:55:11
412MĘŻYŃSKI Michał 619WARSZAWAM3000:00:0000:14:3802:53:0203:55:14
413TOMASZEWSKI Wojtek 511BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:12:1602:48:2403:55:18
414URBAŃCZYK Karol 137Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:12:2502:49:2803:55:19
415PRZYBYŁO Sonia 141Night Runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:12:2502:49:1203:55:20
416CZERWIONKA Lidia 783KRAKÓWK3000:00:0000:11:1002:57:2403:55:20
417KĘSA Andrzej 399POZNAŃM3000:00:0000:12:0302:56:5003:55:22
418SERZYSKO Bartosz 562Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM2000:00:0000:12:2102:50:0603:55:27
419PESZEK Bogdan 209Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:13:5802:57:4403:55:35
420NAWARA Arkadiusz 575RUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:3102:50:5403:55:43
421KASZYCKA Renata 14USTRZYKI DOLNEK4000:00:0000:13:0002:53:1003:55:52
422SIÓDMIAK Cezary 33WARSZAWAM4000:00:0000:13:4302:59:4903:55:57
423SEWERYN Tomasz 539KRAKÓWM4000:00:0000:13:5502:57:2303:56:01
424STEC Sebastian 793SieMuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:13:5302:59:2403:56:39
425HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 534KROSNOK2000:00:0000:13:4402:50:4003:57:18
426ZIOŁO Paweł 87Watra TeamGLIWICEM3000:00:0000:14:3402:54:4303:57:33
427WINIECKI Mateusz 553Łódź Running TeamŁÓDŹM2000:00:0000:13:1802:58:2903:57:35
428LAUER Jarosław 59PABIANICEM4000:00:0000:14:0802:55:1003:57:38
429GAŁUSZKA Bogdan 73JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:1003:01:0203:58:12
430LOREK Marek 239DĘBICAM4000:00:0000:11:3002:58:3303:58:13
431BAJAK Małgorzata 147Żywcem ZabieganiKRAKÓWK3000:00:0000:12:3303:00:5603:58:28
432WOŹNIAK Michał 688BANDA GRUDNIALUBLINM3000:00:0000:13:1202:51:3103:58:29
433SERAFIN Paulina 673RZESZÓWK2000:00:0000:12:4203:00:0403:58:30
434ZMYSŁOWSKI Łukasz 597MOTYCZM3000:00:0000:12:4602:42:2603:58:36
435DOMISZEWSKI Wojciech 324USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:0202:50:4603:59:07
436WAJCOWICZ Witold 98SANOKM4000:00:0000:12:0702:59:2103:59:17
437SMOLIŃSKI Paweł 197Rugby Klub Sanok / Smashing PąpkinsSANOKM3000:00:0000:12:0702:59:2203:59:19
438KRAJEWSKA Joanna 201Zaporowy MaratonORELECK3000:00:0000:12:0702:59:2103:59:19
439HYZIAK Jakub 112jj.runners GorliceSĘKOWAM4000:00:0000:13:1803:05:2103:59:23
440RAMM Aleksander 382Smiley Ultras :)KRAKÓWM3000:00:0000:12:2203:00:0903:59:28
441ZARĘBA Jolanta 428Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK5000:00:0000:13:1503:01:3703:59:38
442SIDOR Paweł 163W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0503:03:4703:59:39
443ZDULSKI Bartosz 64JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0503:04:1103:59:48
444POPŁAWSKI Piotr 670PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:13:0403:03:1804:00:08
445MIŚKÓW Marcin 79BIEGAMY Z SERCEM.PLŻORYM3000:00:0000:11:4502:57:2604:00:15
446MUCHA Tomasz 439JANÓW LUBELSKIM4000:00:0000:14:3302:58:4704:00:28
447KLONOWSKI Jerzy 514PIASECZNOM6000:00:0000:13:2403:00:2004:00:53
448ZIELONKA Bogumił 507Piotrkowski Klub Biegacza ' Endorfina'PIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:15:1803:05:5404:01:19
449NOWAK Łukasz 605GNIEZNOM3000:00:0000:14:3503:01:4204:01:22
450DOMBROWSKI Wojciech 91GOLUB-DOBRZYŃM4000:00:0000:14:4503:01:0404:01:23
451SARAT Ewa 125TARNÓWK4000:00:0000:13:3903:03:4904:01:32
452KWAŚNIK Andrzej 283WARSZAWAM6000:00:0000:12:4502:59:4404:01:38
453KAMIŃSKA Kamila 204KRAKÓWK3000:00:0000:13:3703:03:1204:01:57
454KAPELKO Bogdan 616ZALESIE GÓRNEM4000:00:0000:14:1702:57:1004:01:59
455FIDOR Michał 276RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:13:5002:56:1104:02:04
456MALEC Dawid 396Night RunnersWOŁCZYNM2000:00:0000:13:3002:58:1104:02:21
457PAWLICA Paweł 229Polskie RadioLIBIĄŻM2000:00:0002:59:5704:02:33
458ZAKRZEWSKI Szymon 504ŁAPYM3000:00:0000:11:4002:58:0904:02:36
459KOPER Jacek 222ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:12:5203:05:4804:03:10
460KWIECIEŃ Krzysztof 663RunShop.plTARNÓWM4000:00:0000:13:0503:03:5004:03:13
461SAŁAPA Kamil 494Klub (Sporting club name)GDYNIAM3000:00:0000:13:1703:04:0304:03:25
462CHWALISZEWSKI Jarosław 121Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:3302:59:3704:03:46
463CEGLIŃSKI Sebastian 711JAKOOBCYCLESKAROLINAM4000:00:0000:14:0602:57:5804:03:58
464ZIEMNIAK Marcin 437WARSZAWAM2000:00:0000:13:5502:59:4704:04:15
465BUCZYŃSKI Radosław 240Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:12:3303:00:0004:04:16
466STRUGAŁA Monika 386DWIKOZYK2000:00:0000:14:3503:01:2504:04:19
467NESTOROWICZ Maksymilian 297Nestor & Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:14:5003:03:5804:04:24
468REGULSKA Monika 304ZALESIEK2000:00:0000:13:3603:06:2304:04:33
469DROŻDŻ Witold 295Polskie Himalaje 2018WARSZAWAM4000:00:0000:12:1003:01:0604:04:50
470SALWA Szymon 613SEAATSTRZYŻÓWM3000:00:0000:14:0202:56:5804:04:50
471KOPCZYŃSKI Maciej 558GDYNIAM3000:00:0000:14:0103:02:4304:04:53
472CIEŚLAK Dominika 473WROCŁAWK3000:00:0000:12:0903:07:4004:04:54
473WISZNIEWSKI Karol 505AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:2202:52:1704:04:59
474GĄSZCZYK Grzegorz 74Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:13:2202:52:1704:05:01
475JANIK Paweł 725CHORKÓWKAM3000:00:0000:12:4602:49:1404:05:04
476PAPIERSKI Leszek 667PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM4000:00:0000:13:0403:02:5204:05:14
477FIEGA Ryszard 631Maraton GorliceGORLICEM5000:00:0000:12:1203:02:5304:05:16
478CZYZEWSKA Mariola 60212tri.pl Dryzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:14:0503:03:0204:05:35
479GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 526WARSZAWAK2000:00:0000:13:3703:08:4604:05:38
480LESZCZYŃSKA Iwona 585Air ConsultingCELESTYNÓWK4000:00:0000:14:4603:03:4704:06:09
481LESZCZYŃSKI Radosław 586Air ConsultingCELESTYNÓWM4000:00:0000:14:4603:03:4604:06:09
482GÓRNY Małgorzata 548trenuje z Olą :)KATOWICEK2000:00:0000:11:2203:02:2504:06:17
483KUROWSKI Michał 615Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:5503:02:2504:06:17
484HRYSZKIEWICZ Janusz 234UNISONO FLOW / AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:15:1403:08:1904:06:26
485KOKOSZKA Magdalena 305MIELECK3000:00:0000:13:1103:02:4804:06:29
486DONIEC Sebastian 22www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:13:1803:06:0904:06:30
487KORBUT Radosław 280SIEDLCEM3000:00:0000:14:5003:03:4204:06:34
488GŁADYSZ Jadwiga 106Zabiegani MielecMIELECK5000:00:0000:13:1003:02:4804:06:38
489MAZIARZ Jakub 798Zabiegani MIELECMIELECM3000:00:0000:13:1003:02:5104:06:41
490ARGALSKI Grzegorz 769KW TrójmiastoGDYNIAM4000:00:0000:12:3302:55:3604:07:21
491KROENKE Barbara 477Obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:13:1203:08:3304:07:32
492KROCZEK Janusz 441Forma Wodzisław ŚlWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:13:5603:05:5104:07:33
493MATUSZEWICZ Ewa 312KONDYCJAPIASECZNOK5000:00:0000:13:1203:08:3304:07:35
494BARAN Jakub 299WARSZAWAM3000:00:0000:15:5503:07:4204:07:57
495KAMIŃSKA Karolina 370Shell SBO Kraków / Les fammes courant dans les foretsKRAKÓWK3000:00:0000:14:3103:10:4904:07:59
496URBAŃSKI Józef 313KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:12:1803:03:3204:08:03
497PACZKOWSKI Bartosz 510218CREWSZAMOTUŁYM4000:00:0000:14:1803:00:5704:08:17
498GÓRNIEWICZ Marcin 461mBankWARSZAWAM3000:00:0000:13:5803:07:4204:08:55
499SKONECZNY Artur 192OPLTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:14:2803:04:5004:09:02
500SAKOWSKA Aneta 154Maratonka GrajewoWARSZAWAK4000:00:0000:13:1403:02:3304:10:10
501ZIEMIAN Krzysztof 786TARNÓWM5000:00:0000:14:0503:04:3104:10:18
502RUPIK Piotr 159STARA IWICZNAM4000:00:0000:12:4503:07:3304:10:32
503RĘKAWEK Artur 412truchtacz.plGARWOLINM4000:00:0000:13:0003:05:3004:10:37
504PIOTROWSKI Michał 647WARSZAWAM3000:00:0000:13:0702:59:1504:10:39
505MALICKA Angelika 269ROKITNO SZLACHECKIEK3000:00:0000:12:4503:03:0404:10:40
506ŻOŁĄDEK Anna 407OTWOCKK3000:00:0000:13:0103:05:1504:10:41
507KRASOŃ Janusz 177RKM ' SOPELEK'GŁOGÓW MŁPM3000:00:0000:14:0403:05:0904:10:47
507SOWA Jacek 720Rzeszowski Klub Morsów SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:14:0403:05:0804:10:48
509GOMÓŁKA Wiesław 474GŁOGÓW MŁPM5000:00:0000:14:0403:05:4504:10:49
510WOLAŃSKA Joanna 345Atomówki/Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:13:2703:07:5104:11:17
511WIŚNIEWSKI Marcin 544Jano Technika sanitarnaOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:13:4803:03:5304:12:05
TOMCZYK Grzegorz 599RZESZÓWM20DNF00:12:28 DNF02:42:16 DNF04:12:24 DNF
ZIĘBA Marcin 621KRAKÓWM30DNF00:12:13 DNF02:51:33 DNF04:13:28 DNF
514MARCHEWKA Elżbieta 479brakJASŁOK4000:00:0000:12:5503:07:4704:13:36
515KLUS Anna 30RZESZÓWK3000:00:0000:12:3603:06:3804:14:07
516ŻACZEK Anna 578biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:12:4003:06:3704:14:07
517CHODOROWSKI Arkadiusz 533ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:13:1403:11:5004:14:37
518KONDZIELNIK Magdalena 778PSZCZYNAK3000:00:0000:11:4303:06:2604:14:56
519KRASOWSKI Łukasz 130LEŻAJSKM3000:00:0000:12:3803:08:1704:15:02
520TUTKA Maksymilian 443LeżajskLEŻAJSKM3000:00:0000:12:3703:08:1804:15:04
521SZUSZKIEWICZ Marzena 419WARSZAWAK4000:00:0000:14:2803:05:1804:15:08
522SKOTNICA Karolina 288SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:2803:09:4604:15:12
523PORCZYŃSKA Patrycja 289SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:2703:09:4504:15:13
524HIPNER Marcin 398SPOT PszczynaBABICEM3000:00:0000:14:2803:09:4404:15:13
525MICUŁA Zbigniew 690WOLBROM TEAMWOLBROMM5000:00:0000:13:5203:01:0204:15:35
526BOROWIECKI Łukasz 104KRAKÓWM2000:00:0000:13:4403:08:4204:15:45
527BANAŚ Małgorzata 374Rzeszowskie Gepardy i GazeleRZESZOWK4000:00:0000:14:2303:14:0704:16:11
528STEFAŃĆZYK Monika 366Les femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK3000:00:0000:14:3103:14:4904:16:38
529CICH Kamil 82PRZEMYŚLM3000:00:0000:13:5902:58:3204:16:41
530JAROSZ-PIWONSKA Aldona 50GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:13:5902:59:1104:16:41
531GRYSZKO Piotr 5401,2 tri Drużyna WilkaOLSZTYNM3000:00:0000:14:1703:10:0804:16:44
532RESZYTYŁO Grzegorz 641ŁAŃCUTM4000:00:0000:14:2403:11:5804:16:45
533STASZEWSKI Kamil 40LUBLINM3000:00:0000:14:5103:12:5204:16:46
534PRZYBYŁ Zbigniew 152SzurkowoMOSINAM3000:00:0000:15:4303:09:4304:17:23
535BŁACHOWICZ Rafał 497Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:13:2703:11:4204:17:44
536LACHER Joanna 713wkurw_teamKRZESZOWICEK2000:00:0000:15:1903:13:0204:17:44
537NIEDZIELA Michał 282JAROSŁAWM3000:00:0000:14:4303:13:0604:17:46
538KRAUSE Sylwia 26Radlim Miasto z SercemRADLINK4000:00:0000:12:0803:04:5504:17:48
539KRAUSE Dariusz 25FORMA Wodzisław Śląski/ RADLINRADLINM4000:00:0000:12:0903:04:5804:17:49
540CEMPURA Lech 632Cempura LechPOZNAŃM4000:00:0000:14:0503:12:5904:18:30
541THIER Dominik J. 287PZSFWARSZAWAM3000:00:0000:15:0903:10:3004:18:36
542ŁABĘDZKI Bogusław 336SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM4000:00:0000:15:2203:13:2504:18:38
542FOJCIK Asia 338SBD Energetyk RybnikRYBNIKK3000:00:0000:15:2203:13:2504:18:38
544KALINOWSKA Dorota 518WARSZAWAK3000:00:0000:15:0903:10:3204:18:39
545SZEFER Wiktor 760Crazy DragonsRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:14:0003:06:5204:18:43
546LENART Iwa 733KONSTANCIN JEZIORNAK3000:00:0000:14:3003:12:1704:18:45
547WAKULSKI Andrzej 705KEREZA LUBLINLUBLINM3000:00:0000:13:3103:02:5904:18:48
548KOSNOWSKA Katarzyna 743WARSZAWAK4000:00:0000:14:3103:12:1704:18:48
549FRUCZ Jacek 348SOSNOWIECM4000:00:0000:14:3503:14:1004:18:50
550ZATORSKI Andrzej 694STARACHOWICEM5000:00:0000:14:2503:04:3604:19:21
551SŁOMIAK Marian 478GRUDZIĄDZM5000:00:0000:14:2402:58:4804:19:28
552BANASIEWICZ Paweł 325SANOKM3000:00:0000:12:2802:54:0904:19:43
553RUTKOWSKA Małgorzata 759GOLUB-DOBRZYŃK4000:00:0000:14:4503:13:3904:19:59
554GARGAS Marek 423WARSZAWAM2000:00:0000:15:2803:03:5904:20:28
555GARGAS-MARUT Małgorzata 559PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:15:2803:03:5704:20:28
556BISKUP Rafał 633WARSZAWAM4000:00:0000:10:4603:05:4004:21:06
557MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna 410Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:13:5903:04:4704:21:34
558BATOR Marek 393WARSZAWAM4000:00:0000:15:1503:16:2904:21:58
559DOBKOWSKA Anna 496KB GALERIA WarszawaWARSZAWAK6000:00:0000:12:5503:14:1604:22:04
560GRZYBEK Piotr 765Kereza LublinLUBLINM4000:00:0000:13:5603:13:1004:22:36
561ZAMOJSKI Adam 126IchtisCHMIELNIKM4000:00:0000:13:3403:04:5404:22:43
562SIDOROWICZ Grzegorz 697Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:12:3203:15:4004:22:51
563OKAPIEC Aleksandra 737AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:12:3203:15:4104:22:54
564DUDEK Jan 625Agricomm Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM6000:00:0000:14:4803:15:2204:23:02
565SIKORSKA Agnieszka 768WARSZAWAK4000:00:0000:15:2703:21:4104:23:23
566JAKUBOWSKI Wojciech 72KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:14:3003:16:3904:23:33
567DOBRZYŃSKA Daria 360BBLRZESZÓWK3000:00:0000:12:4703:11:5304:23:41
568DZIAŁO Agnieszka 301MIELECK3000:00:0000:13:2703:22:2504:23:53
569HYJEK Elżbieta 302MIELECK4000:00:0000:13:2703:22:2204:23:54
570KILIAN Marcin 579KRAKOWM3000:00:0000:12:1603:12:3304:25:23
571HEJMAN Maciej 780wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:13:5703:15:3304:25:37
572GÓRCZYŃSKI Przemysław 433dreamteamTUREKM3000:00:0000:15:4203:12:1904:26:04
573CZERNIK Andrzej 179ZABRZEM6000:00:0000:14:3703:03:0804:26:23
574DOMINIK Monika 253BIŁGORAJK3000:00:0000:13:3803:15:1204:27:51
575SZEWC Marian 458bilgoraj biegaBILGORAJM6000:00:0000:13:3803:15:1204:27:54
576DOMARADZKA Ewa 753PYSKOWICEK4000:00:0000:14:2903:18:5604:28:16
577SUWALD Andrzej 754JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:14:0503:13:1204:28:22
578FANSLAU Marek 717niezrzeszonySTAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:12:4803:17:0004:28:48
579GŁUSZEK Michał 703KIELCEM2000:00:0000:09:3803:08:2504:29:49
580ŁUKASIEWICZ Marcin 500KS START PUŁASKI WARKAWARKAM4000:00:0000:12:4903:13:3404:30:20
581MARECKI Piotr 462KB LOK BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:14:2703:22:2104:30:23
582JAŁKIEWICZ Juliusz 128WARSZAWAM3000:00:0000:16:1803:20:3004:30:50
583KNAPIK Jerzy 23Dystas KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:2203:20:1804:30:57
584BODNIAK Tomasz 15USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:13:3803:22:2004:32:07
585WESTER Mieczyslaw 612Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:14:4803:24:2404:32:17
586APANASIEWICZ Bartosz 397RunSpace.plBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:4103:28:5304:32:39
586ZIELIŃSKI Mateusz 259Run Space BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:4103:28:5504:32:42
588GRZĘDA Krzysztof 54KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM5000:00:0000:13:5503:19:3204:32:49
589OBARSKI Norbert 119KIELCEM5000:00:0000:12:5803:24:0304:33:02
590SIWIEC Tomasz 590Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM3000:00:0000:12:4003:24:1804:34:15
591GŁUSZCZAK Jerzy 481ŁÓDŹM5000:00:0000:13:4803:20:1604:34:55
592NOWICKI Jacek 108GoRedaREDAM5000:00:0000:12:5603:22:4804:35:18
593WALASZEK Paweł 609AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:00:0000:13:3803:24:3704:35:40
594ADAMOWSKI Jacek 260Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:14:2803:14:5204:35:43
595JACKOWSKI Jacek 27JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:1003:19:1604:35:49
596JACKOWSKA Ewa 28JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWK4000:00:0000:14:1003:19:2504:35:50
597KORNET Jakub 228ŁOMIANKIM3000:00:0000:13:3103:13:0504:35:52
598ZDYBEL Tomasz 509Badass RunnersGDAŃSKM4000:00:0000:15:0603:22:4104:36:31
599SPYRA Zdzisław 261Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAM4000:00:0000:15:0103:21:0504:36:34
600WARYKIEWICZ Gaweł 603Tri EnginesKRAKÓWM2000:00:0000:13:5403:24:1704:37:17
601CIEŚLIK Seba 662Tri Engines KrakówSŁOMNIKIM2000:00:0000:13:5403:24:1304:37:17
602JUCHA Jacek 46CA Broker/ CA AktywniGOCZAŁKOWICEM4000:00:0000:15:2403:27:3004:37:27
603BUGAJSKA-JUCHA Renata 448CA Aktywni/CA BrokerGOCZAŁKOWICE ZDRÓJK4000:00:0000:15:2403:27:3204:37:28
604CWOJDZIŃSKI Piotr 592Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:13:1803:12:4204:37:30
605MARCINIAK Julia 88Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:13:1803:12:4004:37:30
606ADAMCZEWSKI Jakub 608Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:13:1803:12:4204:37:31
607DZIEPAK Dorota 387RZESZÓWK3000:00:0000:15:0403:27:5504:38:28
608KĘDZIOR Michał 521Drużyna SzpikuRZESZÓWM2000:00:0000:15:0403:27:5504:38:28
609NIEDZWIEDZKI Tomasz 626KATOWICEM4000:00:0000:11:4503:17:1604:38:30
610SMOLIŃSKA Beata 194obozybiegowe.plWARSZAWAK5000:00:0000:14:4703:27:2204:39:11
611DURA Piotr 789wkurw_teamRAKÓWM4000:00:0000:15:1903:32:2404:39:12
612SZWARCZYŃSKI Łukasz 165POZNAŃM3000:00:0000:09:3503:41:2004:39:37
613OKARMA Wojciech 454SPORESTWARZYCEM3000:00:0000:14:1103:15:4704:40:16
614MACIECHOWSKI Łukasz 501SporestJASŁOM3000:00:0000:14:1203:15:4304:40:20
615BURACZYŃSKI Michał 486POZNAŃM3000:00:0000:14:3803:24:3404:40:34
616WŁODARSKA Magdalena 78TARNÓWK3000:00:0000:13:3903:24:5004:40:44
617ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 84Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:13:3903:13:3904:40:48
618KRYGOWSKI Zbigniew 638Biegam AS LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:13:3403:26:0404:40:59
619PYSIEWICZ Krzysztof 190niezrzeszonyKATOWICEM5000:00:0000:13:4303:32:0804:41:19
620GABRIEL Aleksandra 453Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:1603:26:1104:41:40
621WYŻYKOWSKA Agnieszka 329KRAKÓWK3000:00:0000:14:1603:26:1304:41:41
622LATOSIŃSKA Edyta 405Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:14:1703:26:1204:41:42
623OBRZUT Bartosz 208Śremska grupa nieustanych optymistówŚREMM3000:00:0000:15:4403:22:3704:41:46
624KONIECZNY Jacek 530Drużyna SzpikuMOSINAM4000:00:0000:15:4303:09:4204:41:46
625ŚRODA Janusz 178SPARTANIE DZIECIOMTARNOWSKIE GÓRYM5000:00:0000:14:4903:29:4804:42:27
626WILGA Ewa 227Józefińska TeamKRAKÓWK2000:00:0000:13:0603:20:2404:42:28
627KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 731KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:4903:23:3204:42:32
628MORAWSKA Anna 20WARSZAWAK6000:00:0000:12:4703:36:3804:43:34
629SURMACZ Dorota 404BBLRZESZÓWK2000:00:0000:13:3803:27:3504:44:19
630FUNKA Andrzej 58NKB Chyży Nowy Tomyśl, OTK Rzeźnik ( zgłoszenie )NOWY TOMYŚLM5000:00:0000:14:0303:31:2404:44:22
631ZALEWSKI Karol 488KOLEBA LUBARTÓWLUBARTÓWM3000:00:0000:14:1503:23:5904:45:23
632SEREMET Bożena 97BBL KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:5103:28:0404:45:29
633KOPER Joanna 221ŁÓDŹK4000:00:0000:13:5103:28:0404:45:31
634KOWALCZYK Mariusz 47WARSZAWAM4000:00:0000:13:4703:07:4404:45:33
635GORZOCH Justyna 151Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:13:3303:22:0504:46:47
636GROCHOWSKI Wojciech 512KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:3303:24:0004:46:47
637SASIN Anna 508Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:13:3303:22:0704:46:48
638JABŁOŃSKI Kazimierz 212PRĄDYM6000:00:0000:12:5903:31:5704:47:33
639MAZIEC Dariusz 105NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:14:0303:33:5804:47:40
640KUNKEL Anna 677PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:13:1003:28:2704:48:08
641PIĄTEK Roman 701PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM4000:00:0000:14:3403:28:2604:48:12
642PUTAJ Rafał 702PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM3000:00:0000:14:3103:28:2704:48:15
643BOGUCKA Joanna 770Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:14:0703:14:5104:48:15
644OSIŃSKI Robert 55Night Runners GliwiceZABRZEM3000:00:0000:14:0703:14:5004:48:16
645MARSZAŁKIEWICZ Joanna 729NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK3000:00:0000:14:0303:30:4304:49:04
646GEMZIK Agata 176KRAKÓWK3000:00:0000:13:5003:30:3404:52:23
647GEMZIK Jacek 175Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:13:5003:30:3504:52:24
648CUDZIŁO Joanna 174PKO BPSTALOWA WOLAK4000:00:0000:14:3603:35:2204:54:22
649CAGARA Paweł 171STALOWA WOLAM3000:00:0000:14:3603:35:1904:54:24
650SZULC Joanna 307Night RunnersWARSZAWAK4000:00:0000:15:3203:39:2804:58:25
651NOWAK Joanna 145KRAKÓWK3000:00:0000:14:3703:32:0204:58:46
652POKRYWKA Stefan 790OTK RzeźnikCISNAM5000:00:0000:09:0403:27:4204:59:03
653KOZIOŁ Witold 425KGB OstrowiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:2103:38:1305:00:16
653GAWROŃSKI Grzegorz 655kgb ostrowiec świętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:1903:37:5005:00:19
655BUSZKIEWICZ Mirosław 442KGB Ostrowiec ŚwietokrzyskiSIENNOM3000:00:0000:15:2303:37:5105:00:21
656BAKA Elżbieta 333Fly MeysiWARSZAWAK4000:00:0000:16:1403:48:4605:04:37
657GĄSIOROWSKA Dorota 316WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:16:1403:37:2605:04:37
658ŚNIEŻKO Eugeniusz 738Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:16:3803:48:4405:07:28
659WITKOWSKA Jolanta 624WARSZAWAK4000:00:0000:16:3303:52:0905:08:29
KOCIOŁEK Andrzej 110Kancelaria Sportowa StaszewscyOSOWIEC-TRZĘSINAM40DNF00:14:45 DNF03:01:17 DNF DNF
DQLIPUS Andrzej 327KSIĄŻENICEM40DQ DQ DQ DQ
Znaleziono 661 wynik(ów)