II ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2016 - 44,6KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 763
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 656
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 40.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu2km26.5km34.2km40.7km
      
1LACHOWSKI Andrzej 9Lacho TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:5101:47:2402:18:3602:47:06
2CZYŻ Grzegorz 7Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM4000:00:0000:08:0401:50:5202:22:1302:49:27
3KRAWCZYK Paweł 3Dare 2b TeamKRAKÓWM3000:00:0000:07:5201:47:2602:18:3702:52:23
4DZIEWIŃSKI Damian 660TG ,,Sokół'' SanokSANOKM3000:00:0000:07:5901:50:5602:24:2702:54:10
5KRAWIECKI Mateusz 583Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM2000:00:0000:07:5201:53:4202:28:1702:58:54
6WIERNUSZ Krzysztof 499Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM4000:00:0000:08:3701:57:5502:32:2003:01:41
7KOCZWARA Tomek 264RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:08:4201:56:2102:30:3903:01:46
8CISZCZONIK Sebastian 730Sportiva.plRZESZÓWM3000:00:0000:08:3201:58:0702:32:2203:02:10
9KUCHARCZYK Tomasz 250WKB Meta LubliniecLUBLINIECM2000:00:0000:08:3201:57:3702:32:1903:06:31
10PASIECZNY Robert 155SPRINT GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:08:5402:01:3202:36:4003:08:02
11ŚLASKI Radosław 542Wkurw_teamSTRZYŻÓWM4000:00:0000:09:2202:04:4402:39:5703:10:19
12KRZYSZTOŃ Marcin 10GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:08:5302:02:0402:38:4203:11:06
13GAWLIK Sławek 257MAM-WKRAKÓWM3000:00:0000:09:5502:05:0302:39:4003:11:13
14POŻAK Grzegorz 455LubartówBiega.plLUBARTÓWM3000:00:0000:09:0602:03:5602:40:0403:11:45
15GURGUL Sebastian 447Aromat NógKRAKÓWM3000:00:0000:09:4002:04:3902:42:1103:14:46
16WALASZCZYK Sławomir 741JASŁOM3000:00:0000:08:4502:04:1302:42:1703:15:11
17BARCEWICZ Marta 25512tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:08:2002:07:4502:44:1103:15:20
18KOZŁOWSKI Gabriel 339Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:08:5202:02:0202:39:5003:15:47
19HADAM Jacek 94Przemyski Klub BiegaczaCIESZANÓWM4000:00:0000:09:5102:06:5702:44:1103:16:04
20ZIOŁO Jarosław 665SanokSANOKM3000:00:0000:09:5002:06:3602:44:1103:16:31
21PAJDOSZ Rafał 111KB Biała BiegaBIAŁA PODLASKAM3000:00:0000:09:1702:05:2302:44:1003:17:09
22ARSENIUK Anna 2T.S. Opatrunki ToruńGÓRSK, ZŁAWIEŚ WIELKAK3000:00:0000:08:4502:07:4502:46:0103:19:06
23ZWIERZCHOWSKI Andrzej 460BIEGUNKA TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:09:2702:07:4302:44:5303:19:13
24KORNAGA Jan 640Horyniec ZdrójLubaczówLUBACZÓWM5000:00:0000:09:3002:07:5702:45:1603:19:13
25NITKIEWICZ Marcin 564TASOWANIEPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:1702:07:4102:45:5703:19:22
26TYLEK Rafał 236KRAKÓWM4000:00:0000:12:0402:13:0002:48:3903:20:26
27GOŁEMBIEWSKI Marek 680MUKS Piętnastka/B4SPORTBYDGOSZCZM4000:00:0000:09:3302:10:0902:47:3403:20:36
28GIŻA Grzegorz 726RADOMYŚL WIELKIM3000:00:0000:10:0902:12:4302:49:1303:21:07
29PAZDA-POZORSKA Gosiunia 400NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK3000:00:0000:09:1602:07:0802:46:0203:21:52
30PAŁKA Tomasz 195LuzyxRZESZÓWM3000:00:0000:11:3402:07:5702:46:1103:22:23
31KUCZOK Mirosław 16FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:1602:07:1202:46:0503:22:39
32SMOLAK Piotr 772MOSiR DuklaPORAJ - 45M5000:00:0000:08:4602:07:5602:47:3903:22:59
33SŁUPEK Tomasz 114Forma Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM3000:00:0000:09:1702:10:1602:49:5303:23:12
34PORĘBSKI Rafał 62Poranny PatrolZAWADAM4000:00:0000:08:3902:09:5702:48:3503:23:31
35WILK Dawid 52Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:08:4502:03:0002:45:0603:24:50
36CICHOŃ Maciej 14442.195 WejherowoREDAM4000:00:0000:09:4002:10:5202:50:3203:25:12
37MIEDZIEJEWSKI Andrzej 611Wkurw_teamPRUSZKÓWM3000:00:0000:09:3102:13:0402:52:2703:26:09
38SADOWSKI Kuba 681WARSZAWAM3000:00:0000:10:0002:11:4802:51:2103:26:13
39GARDENER Jacek 6JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:09:4602:12:4202:52:2603:27:00
40BONDARA Sylwia 8JacekBiega Running TeamBYDGOSZCZK2000:00:0000:09:4702:12:3202:51:5903:27:01
41ŚLĘCZKA Damian 220DIT PRORZESZÓWM3000:00:0000:09:1502:11:2802:51:5503:27:33
42OLCHAWA Joanna 776NKRAKÓWK4000:00:0000:08:5402:11:5502:52:1003:27:48
43BIAŁECKI Krzysztof 102BarlinekMYŚLIBÓRZM4000:00:0000:10:2002:12:1302:50:5503:27:52
44SLADECZEK Andrzej 582CZECHOWICE-DZIEDZICEM4000:00:0000:09:1902:11:3902:52:0203:27:52
45KWIATKOWSKI Michael 49KRAKÓWM2000:00:0000:09:1502:13:1902:52:5803:28:17
46DESSAUER Wioletta 5lubartowbegaLUBARTÓWK4000:00:0000:09:4002:14:0002:53:5803:28:58
47GOTFRYD Adam 683JASŁOM4000:00:0000:10:1002:13:5902:54:0703:29:11
48POLAK Stanisław 75mBankKRAKÓWM4000:00:0000:09:5002:15:2202:54:3503:29:22
49WASYLÓW Jacek 734KB IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM3000:00:0000:11:0002:13:1802:55:0003:29:24
50PRĘTNIK Sławomir 554JEDLICZEM3000:00:0000:10:3602:13:1102:53:4703:30:49
51GAICKI Maciej 449KRAKÓWM2000:00:0000:10:1602:10:5802:52:3403:31:03
52JASKÓLSKI Piotr 349Night Runners SłupskSŁUPSKM3000:00:0000:09:2002:14:4202:56:0803:32:13
53JASTRZĄB Piotr 187Dekan LeskoLESKOM4000:00:0000:09:1602:12:5602:53:4503:32:22
54SZYMAŃSKI Arkadiusz 120WARSZAWAM3000:00:0000:12:3002:18:0902:56:5003:32:40
55TYBUREK Michał 93Biegający ŚwidnikLUBLINM3000:00:0000:09:3902:14:0402:55:2203:32:42
56DOMAGAŁA Kamil 549Night Runners ZabrzeZABRZEM2000:00:0000:10:4802:19:2302:58:5903:32:53
57LUBAŃSKI Robert 420nieBUKOWICEM5000:00:0000:12:2202:20:1502:59:3503:33:09
58GRYGIERZEC Grzegorz 115KRAKÓWM3000:00:0000:09:5102:15:2302:56:5703:33:22
59LESZCZYŃSKI Andrzej 191Body Club MławaMŁAWAM4000:00:0000:11:4702:16:1102:56:5803:33:24
60KRZYCH Piotr 167LO Lubaczów-Biegamy Akademia SportuPIASTOWOM3000:00:0000:12:2702:20:2303:00:1303:33:35
61ŻYRA Maciej 744JASŁOM2000:00:0000:11:2302:20:2902:59:2403:33:41
62PAWUL Wojtek 543GOPR BieszczadyKROSNOM2000:00:0000:08:2102:09:2602:55:0603:33:48
63JANISZEWSKI Artur 215Weź niepierdolKATOWICEM3000:00:0000:10:3502:20:0203:00:4903:34:21
64POBORCA Łukasz 375KOLBUSZOWAM3000:00:0000:08:5802:11:4602:56:1303:35:12
65KRZEMIŃSKI Marcin 482Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:10:2302:17:5402:58:3703:35:12
66KOT Rafał 251Way Behind HorizonSZCZYTNOM3000:00:0000:10:4802:19:2103:00:1003:35:20
67GRĘBOWIEC Mateusz 278TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:10:4402:16:5902:58:3803:35:31
68KUSTROŃ Adam 241KROSNOM5000:00:0000:12:3902:23:3803:02:3403:35:32
69PRĘDKI Mirosław 748PRZYSIEKIM3000:00:0000:12:2502:20:2203:02:5003:35:42
70SZPINDA Sebastian 95Biłgoraj Ultra TrailBIŁGORAJM3000:00:0000:10:4202:16:4702:57:5803:36:11
71LESIK Krzysztof 89FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM4000:00:0000:09:1602:12:3603:00:1603:36:18
72DOMIN Łukasz 180Aktywny DynówDYNÓWM2000:00:0000:12:5002:20:0203:01:0303:36:25
73MAZURKIEWICZ Tomasz 642Zaporowy Maraton TeamSANOKM4000:00:0000:09:1902:17:2502:59:5603:36:39
74DZIUBAN Łukasz 314Zaporowy Maratom TeamORELECM3000:00:0000:09:1902:17:2402:59:5703:36:40
75KOBIERSKI Piotr 359Uniwersytecki Klub AlpinistycznyWARSZAWAM3000:00:0000:11:4102:19:1503:00:2303:36:41
76BEDNARZ Bogdan 762Żywcem zabieganiŻYWIECM4000:00:0000:11:0102:19:4803:01:0503:36:42
77SZWAGIERCZAK Andrzej 485Biegusiem. plRUDKIM3000:00:0000:12:4002:24:2203:03:4703:37:52
78REDZIAK Łukasz 57wkurw_teamSOSNOWIECM2000:00:0000:09:5702:18:0702:59:4203:37:58
79MURAK Robert 38ŁĘCZNAM4000:00:0000:11:4802:19:4603:01:0403:38:02
80MAŚLANKA Jacek 372Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4000:00:0000:11:5402:21:2303:03:0403:38:03
81ZAMOJSKI Robert 392GLIWICEM4000:00:0000:10:3802:21:5703:02:2203:38:23
82JÓZEFCZYK Jakub 218Finisz RymanówRYMANÓWM3000:00:0000:11:0002:18:1103:01:2903:38:28
83KILIAN Mateusz 576Józefińska TeamKRAKÓWM3000:00:0000:10:1302:18:5403:00:0303:38:40
84JANDZIŚ Wiesław 352Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:12:5002:20:0303:01:0303:38:48
85KORZONEK Marcin 503Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:5702:18:0302:58:5303:39:04
86RYBITWA Jarosław 421GRODZISK MAZOWIECKIM3000:00:0000:11:1102:20:2603:02:2303:39:27
87KACZOREK Marcin 117VW GRUPA KACZOREKJÓZEFÓWM4000:00:0000:10:5402:19:3103:03:2403:40:58
88ŁAGOŻNY Łukasz 43BRUBECK TeamSANOKM3000:00:0000:10:5902:20:4003:02:4603:41:04
89WNĘK Marek 622JAZOWSKOM2000:00:0000:11:1302:20:4303:03:0503:41:07
90ŚLIWIŃSKI Andrzej 182MIECHÓWM5000:00:0000:12:4202:24:2103:05:1603:41:09
91NIESYN Adam 383Sprint GorzyceGORZYCEM4000:00:0000:09:5702:17:4303:03:0303:41:09
92SUŁKOWSKI Maciej 238JAROSŁAWM4000:00:0000:11:5202:24:0003:05:2203:41:10
93WÓJCIK Tomasz 343Sprint GorzyceGORZYCEM3000:00:0000:09:5702:18:4703:03:0403:41:10
94JEZIERSKI-KRUPA Marek 747ZABRZEM2000:00:0002:18:4803:02:3603:41:29
95SZWAJKA Robert 434STALOWA WOLAM4000:00:0000:11:0602:20:2403:03:2803:42:32
96SMOLUCH Ryszard 489ZAMOŚĆM4000:00:0000:11:0802:19:5503:01:3203:42:33
97DWORAKOWSKI Andrzej 384ŁAPSCY LAJTOWCYŁAPYM4000:00:0000:11:4002:20:5703:03:3103:42:34
98DUCKI Piotr 788OTKPOLKOWICEM3000:00:0000:10:3102:21:1303:04:5303:42:41
99ZMYSŁOWSKI Igor 727CIECIERZYNM2000:00:0000:11:3002:24:0803:06:2003:42:43
100KONIECZNY Rafał 643RADLINM2000:00:0000:10:4702:23:0703:05:2803:42:47
101FARON Agnieszka 69NORAFSPORTKRAKÓWK3000:00:0000:10:3102:21:1103:04:4903:43:14
102MICHALAK Artur 696PGB Sportowa PaczkaBŁONIEM3000:00:0000:10:1402:16:5303:00:2903:43:19
103MAJEWSKI Piotr 784MELEX TEAMJASŁOM4000:00:0000:11:2202:23:1003:06:3003:43:21
104MARĆ Marcin 471Klub (Sporting club name)KRAKÓWM2000:00:0000:12:2802:28:2703:09:2003:44:08
105BĄK Adam 367KKL KielceKIELCEM5000:00:0000:10:4702:23:4503:07:4003:44:25
106PASTWA Grzegorz 797Ultra Beskid SportJASIENICAM4000:00:0000:10:2802:22:3403:08:4703:44:43
107PAWŁOWSKI Arkadiusz 351WARSZAWAM3000:00:0000:13:2602:22:3103:05:3203:45:00
108SZYK Artur 237JGB SOKÓŁ JarosławJAROSŁAWM4000:00:0000:11:5302:23:1403:06:5303:45:03
109BUŁA Adam 740BYTOMM2000:00:0000:11:2802:25:2003:08:2403:45:06
110KOWALSKI - BARYSZNIKOW Mikołaj 671kingrunner.comPRZYSŁUPM3000:00:0000:10:2602:20:4603:06:5403:45:08
111WAŁCZYK Krzysztof 724ŁOWCEM3000:00:0000:11:5202:24:3203:06:5203:45:48
112KNOPEK Robert 693Knedel biega w górakGLIWICEM3000:00:0000:10:0102:20:3003:06:2903:46:31
113WĘGRZYN Krzysztof 426Rzeszowskie Gazele i GepardyKRASNEM5000:00:0000:10:3202:24:2503:07:0503:46:36
114SITEK Daniel 271GDAŃSKM2000:00:0000:11:2602:25:1403:10:0103:46:43
115WÓJCIK Tomasz 529Atywna Strona ŻyciaKRAKÓWM4000:00:0000:12:2102:30:2003:11:1403:46:56
116WIECZOREK Piotr 537PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3000:00:0000:12:2902:25:4903:09:3403:47:02
117SZADKOWSKI Wojciech 692Warbud Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:12:3802:24:1503:07:0903:47:05
118SAP Karolina 580Night-runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:11:2402:26:2503:11:3103:47:14
119ZAJĄC Katarzyna 6864KTARNÓWK3000:00:0000:12:3302:30:0103:11:1403:47:14
120PINDUR Grzegorz 268POZNANM4000:00:0000:10:2402:21:3703:07:1303:47:15
121KONIARZ Michał 68BRZEGM4000:00:0000:10:1702:24:1003:07:4803:47:39
122ZYGMUNT Marcin 589zygabiega.blogspot.comGRUDZIĄDZM3000:00:0000:10:3002:23:5603:08:3103:47:44
123PALUCH Tobiasz 561RunForFun RygliceRYGLICEM3000:00:0000:11:1202:23:0503:07:3303:47:47
124MAKOWSKA Olga 735JacekBiegaWARSZAWAK3000:00:0000:11:2602:29:5103:11:4303:47:51
125POPIEL Andrzej 545KRAKÓWM3000:00:0000:09:5502:18:0803:08:4803:47:53
126PACHO Sylwester 219papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:3202:25:2803:11:5703:48:04
127JUSZKIEWICZ Zbigniew 415EłkEŁKM5000:00:0000:10:0702:21:3603:08:3703:48:14
128SKUBIDA Adam 712GORZYCEM3000:00:0000:09:5602:18:0603:08:2303:48:16
129SOBLIK Łukasz 328RUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:12:3002:30:0503:11:3203:48:21
130SOŁODUCHA Hubert 7646 Batalion Powietrzno DesantowyGLIWICEM2000:00:0000:10:5602:24:5703:10:4503:48:22
131BARAN Kamil 484Klub (Sporting club name)WIDNA GÓRAM2000:00:0000:11:5202:28:4703:11:1403:48:23
132TRACZ Łukasz 198AquaReh www.stylspa.com.plRADYMNOM3000:00:0000:11:5202:28:3303:11:0803:48:24
133SOCHACKI Maciej 211Zamek Dubiecko Running TeamDUBIECKOM2000:00:0000:12:1302:24:1003:08:3003:49:09
134WITEK Bogdan 560Water TeamBARYCZKAM5000:00:0000:10:3802:24:0503:09:0703:49:20
135CZWERENKO Wojciech 452SanokSANOKM3000:00:0000:11:2702:22:1603:08:3403:49:23
135KRAJEWSKI Jakub 200Zaporowy MaratonORELECM3000:00:0000:11:2702:22:1603:08:3403:49:24
137GOSTYŃSKI Krzysztof 675Gostyńscy TeamKRAKÓWM4000:00:0000:12:4102:24:3703:10:2603:49:25
138KRUPA Grzegorz 774KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4000:00:0000:14:3702:27:2803:11:1703:49:45
139SMUDA Grzegorz 684Pogoń za chlebemKATOWICEM3000:00:0000:10:3202:19:5803:06:5403:49:49
140BEM Jakub 311Nowa Huta TeamKRAKÓWM2000:00:0000:13:0502:28:2003:12:3403:50:04
141AUGUSTYNIAK Mariusz 231UKS TRS SUSZSUSZM4000:00:0000:11:1602:24:4103:10:1303:51:12
142RAMS Tadeusz 604TEAM WOLBROMWOLBROMM4000:00:0000:13:5102:26:2303:12:2803:51:14
143BRZESKI Rafał 42ŁÓDŹM2000:00:0000:10:5802:21:3303:09:0703:51:26
144NIŻNIK Marcin 183Nowy Styl Running TeamMIEJSCE PIASTOWEM3000:00:0000:09:3802:20:5603:06:2603:51:53
145GIERULA Robert 674UBS Krakow Running TeamKRAKOWM5000:00:0000:12:3702:30:3303:13:0903:52:10
146BOGUSZ Piotr 25412tri.pl Drużyna WilkaMRĄGOWOM2000:00:0000:12:5702:31:0303:12:4503:52:14
147KLIMCZEWSKI Andrzej 107Forever Young ŁódźŁÓDŹM5000:00:0000:09:4602:27:4403:13:2203:52:28
148KUŹMIŃSKI Wojciech 424KROSNOM2000:00:0000:09:2802:22:0403:12:5403:52:44
149MIEKUS Hubert 369AccentureWARSZAWAM4000:00:0000:11:4102:27:2703:12:4603:52:47
150BOROWIK Tomasz 695ATOMKRAKÓWM3000:00:0000:12:1702:26:0403:11:1103:53:00
151ZGIET Radosław 555CZARTAJEWM4000:00:0000:10:3002:25:1603:12:2503:53:30
152POLAK Grzegorz 101Kereza TeamLUBLINM4000:00:0000:12:3302:27:3603:12:2303:53:33
153PARZYSZEK Marcin 355JacekBiega Running TeamWARSZAWAM3000:00:0000:10:1602:20:3803:10:5403:53:33
154CZELEJ Rafał 61Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3000:00:0000:10:5702:23:4403:09:5103:53:34
155BEDNARZ Krzysztof 7283KTARNÓWM5000:00:0000:12:3402:31:1303:15:3903:53:50
156WOROBIEC Józef 216UMKS Nadir JędrzejówJĘDRZEJÓWM5000:00:0000:09:5802:24:2203:13:0903:53:51
157WÓJCIK Mirosław 71Time4RunningTOMASZÓW MAZOWIECKIM5000:00:0000:11:2602:28:0003:13:4403:54:17
158WISZOWATY Mariusz 527AmatorPABIANICEM4000:00:0000:09:3802:26:4303:14:4503:54:36
159KUSZ Tomasz 331JASŁOM3000:00:0000:10:4502:24:3303:12:4703:54:56
160MALINOWSKA Iwona 294BYTOMK4000:00:0000:12:3402:28:3703:14:5003:54:57
161MADEJ Mateusz 446Running Team Hormann LegnicaWILCZY LASM2000:00:0000:10:4602:29:4303:13:0603:54:58
162FIJAŁKOWSKI Radosław 142CrossFit GCWWARSZAWAM3000:00:0000:10:0302:23:2903:13:1503:55:11
163CZUBA Adam 44Boot Camp Polska/ToruńTORUŃM4000:00:0000:12:4802:26:4703:12:5003:55:31
164MAŚLANKA Piotr 168BYDGOSZCZM3000:00:0000:11:0602:27:4203:16:2303:55:48
165GNATOWSKI Przemysław 319AXA Running TeamWARSZAWAM2000:00:0000:11:0602:27:4203:16:2403:55:49
166WOSIK Marek 498szybka małpaWARSZAWAM6000:00:0000:10:4402:28:0603:16:3303:55:53
167WIĄCEK Marcin 317JSC JasłoJASŁOM3000:00:0000:12:0202:28:0803:14:1203:56:00
168MYSZKOWSKI Sebastian 637KalińskaTeamKONSTANCINM3000:00:0000:12:3902:37:0403:21:3503:56:03
169PILECKI Maciej 750WROCŁAWM3000:00:0000:15:1002:30:1203:16:1303:56:13
170GOTOWIEC Darek 296Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4000:00:0000:13:1102:31:3103:16:1703:56:30
171AKSTINAS Petras 722VilniusVILNIUSM4000:00:0000:09:1702:17:5603:09:2403:56:59
172SOKALSKI Grzegorz 682Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4000:00:0000:11:5702:27:3803:16:3903:57:26
173JAWORSKI Łukasz 535WARSZAWAM3000:00:0000:13:1102:31:0603:17:2003:57:30
174ABEL Krzysiek 570biegam bo lubięŁÓDŹM4000:00:0000:12:5202:29:3703:17:0503:57:39
175WOJAK Szymon 574OPOLEM2000:00:0000:12:1202:25:4403:12:4903:57:40
176PLUTA Paweł 394AkademiaRolkarza MichałRYBNIKM3000:00:0000:12:3002:30:1403:17:3303:57:41
177SZCZYRBOWSKI Michał 385akademiarolkarza.plRYBNIKM3000:00:0000:12:3102:29:5503:17:3203:57:54
178PAJĄK Wojciech 475Klub (Sporting club name)BIEŃKÓWKAM2000:00:0000:10:5502:30:3903:17:5303:58:10
179LONC Tomasz 139RZESZÓWM3000:00:0000:13:5702:38:0803:21:5503:58:37
180REJ Mirosław 140MIELECM3000:00:0000:13:5702:38:0603:21:5503:58:37
181NIEMCZEWSKI Borys 67TimeBandit CorpsRACŁAWÓWKAM4000:00:0000:10:5802:27:3803:17:4203:58:38
182BERGAŃSKI Michał 614GRYBÓWM3000:00:0000:13:0402:31:4503:17:5703:58:53
183GAWRON Janusz 651Brygada BeskidówLIMANOWAM2000:00:0000:09:2502:24:1603:17:5703:58:54
184KAMIŃSKI Krzysztof 37Płock Biega No Age LimitPŁOCKM3000:00:0000:13:2302:36:5003:21:0003:58:56
185FILIPOWICZ Jakub 368WYSZKÓWM3000:00:0000:13:2502:35:0403:20:5803:58:57
186TURCZANIK Fabian 344biegusiem.plZAMOŚĆM3000:00:0000:12:3502:35:1603:20:3603:58:58
187POLAK Jacek 381biegusiem.plPIASECZNOM4000:00:0000:12:3502:35:1503:20:3503:58:59
188ZIELIŃSKI Marek 232PRZECZNOM2000:00:0000:12:0502:34:5503:20:4603:59:45
189CIESLAK Marek 85WARSZAWAM4000:00:0000:12:0802:27:5903:15:2503:59:49
190FIGURA Marcin 132Kwidzyn RunKWIDZYBM3000:00:0000:12:3402:37:3903:21:0604:00:05
191ZAJĄCZKOWSKI Jerzy 205PRZEMYSLM4000:00:0000:11:0702:25:4903:14:0004:00:13
192WENTLAND Tomasz 63Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:0502:28:4103:16:4204:00:18
193MILEWSKI Mateusz 350Kraina Wiecznych MrozówMROZYM3000:00:0000:12:0902:31:2903:21:2904:00:19
194KWAS August 184RYKIM3000:00:0000:12:0902:28:5603:19:4404:00:35
195WILK Damian 648KOLBUSZOWAM2000:00:0000:12:5802:32:4303:21:0304:01:13
196WOJTANOWSKA Karolina 617DREAM CHASERWETLINAK2000:00:0000:10:2402:29:0503:18:3004:01:35
197MAŁYSZA Sławomir 235KRAKÓWM4000:00:0000:13:0702:32:0003:20:5904:01:41
198SKRZYPCZAK Piotr 721OTK RzeźnikLUBLINM3000:00:0000:10:3602:32:3903:20:2304:02:27
199KMAK Sławomir 413papikiGRYBÓWM4000:00:0000:10:3202:25:3103:18:0204:03:13
200BANACH Magda 687BEDZINK2000:00:0000:11:4602:32:3503:22:1904:03:13
201DOMISZEWSKA Maria 323USTRZYKI DOLNEK5000:00:0000:11:0202:47:0703:27:2404:03:14
202BIELEC Artur 80Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3502:34:3903:20:3004:03:35
203MŁODOŻENIEC Jacek 48Rembertów TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:3602:35:3603:20:3004:03:39
204KAZUBSKI Piotr 714KRAKÓWM3000:00:0000:13:0402:28:2003:17:0704:03:39
205PAWLUŚ Mirosław 279JSC JasłoJASŁOM4000:00:0000:12:0202:26:4403:20:3304:03:40
206BRYNDZA Krzysztof 466SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM4000:00:0000:13:1502:39:4203:24:5504:03:41
207WOJCIECHOWSKI Krzysztof 490Radlinioki w bieguRADLINM4000:00:0000:12:0802:33:0403:22:0804:04:16
208ROWIŃSKI Michał 181Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM3000:00:0000:12:4802:44:3803:29:2204:04:18
209TERESZKIEWICZ Joanna 689PKO BPCHMIELNIKK2000:00:0000:10:0302:33:0703:22:1104:04:26
210STĘPIEŃ Wojciech 118JM RUNNING TEAM / NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:12:1002:31:3103:22:3604:04:42
211DERSLEY Stephen 77POZNANM4000:00:0000:11:2802:33:1803:21:3304:05:00
212FOLAND Bogumił 342SpartaWARSZAWAM3000:00:0000:09:0502:25:5903:21:2604:06:13
213IDZIK Dariusz 661NAKŁO ŚLĄSKIEM4000:00:0000:11:4002:30:0003:21:1704:06:15
214URBASEK Łukasz 678GLIWICEM3000:00:0000:12:5002:41:5903:29:0004:06:25
215KWIATKOWSKI Wojciech 92TSA SandomierzSZCZYTNIKIM3000:00:0000:11:1002:29:1103:20:0404:06:38
216OLESIEJUK Michał 775TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM2000:00:0000:12:4602:30:3603:19:3504:06:44
217GŁADYSZ Rafał 639wkurw_teamKROSNOM4000:00:0000:12:2102:33:1503:21:4204:08:04
218KIEPIELA Dawid 403Klub biegacza FartlekJASTRZĘBIE-ZDRÓJM3000:00:0000:10:4302:28:5203:25:4504:08:09
219KOCIEMBA Dariusz 710W Tri Team / Labosport TeamPOZNAŃM4000:00:0000:10:4702:37:5103:26:1904:08:33
220CETNAROWSKI Marcin 758SZYMBARK 29M4000:00:0000:12:1202:33:2003:28:1204:08:35
221PŁOMIŃSKI Marcin 546Łódź Running Team/wkurw_teamSKOTNIKIM3000:00:0000:13:1802:36:5803:27:2304:08:47
222MACKIEWICZ Roman 513Łódź Running TeamŁÓDŹM5000:00:0000:13:1802:36:5903:27:2304:08:48
223KLAMUT Ryszard 315Jabłonica PolskaJABLONICA POLSKAM6000:00:0000:12:2902:34:5503:24:3704:08:55
224FLOREK Sebastian 334NorafsportGABOŃM3000:00:0000:13:1302:37:2903:27:0804:09:23
225SIKORA Jacek 157Water TeamWYŻNEM4000:00:0000:10:3702:31:2603:27:2904:09:27
226GWIZDAK Justyna 203Water TeamRZESZÓWK3000:00:0000:10:3802:31:2803:27:2704:09:28
227DZIAŁABIJ Krzysztof 650OLKUSZM3000:00:0000:11:4502:39:5503:28:0404:10:07
228PAPROCKI Wiesław 791KB MCKIS JaworznoJAWORZNOM5000:00:0000:11:2802:34:0603:25:4304:10:11
229TYLEK Konrad 267Crazy DragonsKRAKÓWM3000:00:0000:13:5002:38:5403:29:2104:10:15
230STENCEL Zbigniew 60FORMA Wodzisław ŚląskiMARKLOWICEM5000:00:0000:12:0802:42:2003:29:3904:10:17
231GWIZDAŁA Łukasz 472theNATURAtKRZESZOWICEM3000:00:0000:11:4502:35:1303:27:0004:10:25
232SZCZYPIORKOWSKI Emil 468GOOD LIFE FITNESSLUBARTÓWM3000:00:0000:13:3102:34:3803:25:0504:10:29
233KOZERA Waldemar 96KRAKÓWM3000:00:0000:11:2402:32:3803:24:5704:10:42
234BEDNARCZYK Paweł 406SANOKM3000:00:0000:12:0102:33:3703:23:1304:10:43
235SZPYT Ryszard 310Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4000:00:0000:12:5902:44:2803:30:3004:10:48
236LANGE Beata-Agata 487Biłgoraj BiegaBIŁGORAJK3000:00:0000:12:5902:44:2603:30:3004:10:48
237JANOWSKA Anna 62312tri.pl Drużyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:13:3802:41:3003:30:2404:10:49
238WOJCIESZAK Marcin 346ZAGÓRZM3000:00:0000:12:0602:37:2503:27:2804:11:07
239PASELA Bartosz 699Smashing PąpkinsRZESZÓWM3000:00:0000:12:4202:36:1803:27:2604:11:11
240SUCHODOLSKI Jerzy 172RADLINM4000:00:0000:12:0302:43:1103:29:2304:11:15
241GRZANECKI Rafal 13Pier...NieBiegam:)WARSZAWAM4000:00:0000:12:1502:40:0603:27:1004:12:11
242SAPIŃSKI Mariusz 363Ostoya Rynning TeamWARSZAWAM4000:00:0000:12:4002:42:3603:30:5004:12:33
243LEGUTKO Włodzimierz 362Ostoya running teamWARSZAWAM4000:00:0000:12:4002:42:3603:30:5104:12:34
244DROZD Maciej 457WARSZAWAM4000:00:0000:12:4402:44:1003:32:2204:12:35
245JACHYM Marcin 571Klub Biegających LeśnikówLIBERTÓWM4000:00:0000:10:2902:38:5103:28:5604:13:05
246MAJKUCIŃSKI Marek 188Biegiem Radom!RADOMM4000:00:0000:11:1102:37:2503:30:5204:13:08
247AUGUŚCIK Mariusz 56MYSIADŁOM5000:00:0000:12:3602:41:2403:30:1704:13:21
248CHOJECKI Dariusz 116KEREZA LUBLINLUBLINM4000:00:0000:12:3402:38:5503:29:5204:13:25
249WRÓBEL Grzegorz 584ŻARÓWKAM4000:00:0000:13:2202:31:1103:31:5604:13:43
250GURAZDA Kamil 495Klub (Sporting club name)PABIANICEM3000:00:0000:14:0802:42:2703:32:4904:13:46
251NIZIOŁ Marian 166PIASECZNOM5000:00:0000:11:2902:39:5403:30:4804:14:05
252PILICHOWSKI Wojciech 266Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4000:00:0000:11:0802:35:2803:30:4804:14:12
253MATUSIAK Michał 672Rowery MałgośkaPOZNAŃM3000:00:0000:13:4002:44:4003:33:3104:14:13
254KULESZA Robert 706WARSZAWAM4000:00:0000:11:2402:35:4503:32:0204:14:32
255CHABROWSKI Paweł 588WARSZAWAM4000:00:0000:11:2302:35:3203:30:4204:14:36
256BOGACZYK Krzysztof 196RówneRÓWNEM3000:00:0000:12:3202:34:1903:30:3104:14:37
257PSZENICZKA Grzegorz 594NOWY KRĘPIECM3000:00:0000:11:2302:36:0303:30:4004:14:39
258GAJEWSKI Michał 552WET ZA WETSANOKM3000:00:0000:13:2802:41:3103:30:2304:14:50
259PIETRASZEK Mirek 732KONSTANCIN JEZIORNAM4000:00:0000:12:1902:37:4003:29:2904:15:04
260STOBRAWA Rafał 292Dart BlachowniaBLACHOWNIAM3000:00:0000:14:0102:44:5203:33:1304:15:05
261HERBA Krystian 704DAR-BUD TEAMRZESZÓWM3000:00:0000:11:5802:44:3803:34:0804:15:08
262FELIŃSKI Tomasz 593OTWOCKM4000:00:0000:11:2502:35:5903:30:4304:15:18
263KRZYSZTOŃ Piotr 365GMP LASY / KRAŚNIKLASYM3000:00:0000:11:3502:38:1203:30:0204:15:27
264TRETER Sebastian 470Klub (Sporting club name)RZESZÓWM2000:00:0000:12:2902:35:2003:31:3104:15:48
265CHODKIEWICZ Tomasz 653PEUGEOT POLSKAPIASECZNOM4000:00:0000:12:1802:40:0403:31:2004:15:48
266PLEWA Tomasz 24BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM4000:00:0000:10:5502:34:2803:33:0004:16:09
267ZAKRZEWSKA Dorota 395Speleoklub Warszawski/AtomówkiWARSZAWAK3000:00:0000:12:0202:42:4303:31:4104:16:43
268SMYK Robert 766OTK RzeźnikGLIWICEM4000:00:0000:13:1902:44:0603:38:2804:17:31
269ZĄBIK Dana 90TORUŃK4000:00:0000:12:2902:45:0603:34:2904:17:33
270WÓJTOWICZ Pafcio 402biegajznami.plJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:1802:26:3003:35:3604:17:36
271STASZEWSKI Maciej 245JANOWIANKAJANÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:1802:26:4703:35:3704:17:37
272CISKI Piotr 598WARSZAWAM4000:00:0000:13:3502:42:3903:35:0104:18:08
273JANERKA MOROŃ Marzka 401DziabnięciCHORZÓWK3000:00:0000:13:2302:44:0303:36:2904:18:59
274FURMAN Piotr 100KADZIDŁOM2000:00:0000:13:1302:37:1403:34:2104:19:14
275DAWID Mariusz 109KADZIDŁOM3000:00:0000:12:4202:42:3103:34:2204:19:14
276KAWĘCKI Łukasz 771WARSZAWAM3000:00:0000:11:1202:35:5803:36:0204:19:16
277KRAWCZAK Kamil 515biegusiem.plDĘBLINM3000:00:0000:12:3502:40:4803:36:4804:19:37
278MAZUREK Krzysztof 373ZAMOŚĆM4000:00:0000:12:3602:40:4903:36:4804:19:38
279CAMPS ALMI?ANA Jaime 427Atletismo BostonWARSZAWAM5000:00:0000:11:4302:38:0103:32:4104:19:39
280TURLEJ Dariusz 230KondycjaWARSZAWAM5000:00:0000:12:1702:44:1003:36:3104:19:41
281SZYMURA Karolina 7364KTARNÓWK3000:00:0000:12:3402:41:1303:33:3704:19:49
282JURCZAK Roman 150Vitamins for youRZESZÓWM5000:00:0000:11:4602:40:5003:32:5404:20:00
283GRZEGORCZYK Tomasz 538GDAŃSKM2000:00:0000:12:5902:40:4203:33:4904:20:07
284MŁODOŻENIEC Mirosław 51Rembertów TeamSOBÓTKAM3000:00:0000:12:3602:35:4303:29:0104:20:08
285HUSZCZO Aleksander 113Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:13:2902:42:4803:37:1104:20:31
286MIELCZAREK Wojtek 39TYCHYM3000:00:0000:13:1202:46:5203:38:0104:20:38
287MROZEK Roman 557KATOWICEM5000:00:0000:11:2902:42:5503:38:1404:20:39
288MROŻEK Andrzej 206KKB Dystans KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:4802:47:4703:37:3304:21:00
289SZYBIAK Waldemar 378PRZEMYŚLM5000:00:0000:12:4102:41:1003:36:2504:21:05
290TUROSZ Zbigniew 493LeżajskLEŻAJSKM5000:00:0000:11:5502:38:3403:31:3904:21:07
291KONIECZNY Mariusz 379ŁAŃCUTM5000:00:0000:12:4102:41:1103:36:2604:21:08
292SROKA Zbigniew 739SKRZYSZÓWM4000:00:0000:13:0502:47:2503:36:4004:21:20
293GRUSZKO Alicja 528Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWK3000:00:0000:12:3702:45:1503:37:5504:21:27
294KOZA Jan 757Lokomotiv Majdan, GOPR BieszczadyCISNAM2000:00:0000:10:4702:35:0003:30:4204:21:34
295SKRZESZEWSKI Henryk P. 156I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM4000:00:0000:12:3002:35:1503:31:1504:22:08
296ŚLIWIŃSKI Paweł 252MIECHÓWM3000:00:0000:14:3002:45:5903:41:4704:22:19
297PIKOR Jacek 199ZAMOŚĆM4000:00:0000:13:0602:41:4903:39:3504:22:24
298KUDŁAK Paweł 654KRAKÓWM2000:00:0000:12:0102:43:2803:37:2604:22:53
299WAWRZYNIAK Michał 492Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM3000:00:0000:12:4802:42:5603:37:5204:23:16
300KACZMARCZYK Piotr 358UKS Szkoła Rajska w KrakowieKRAKÓWM3000:00:0000:13:1902:41:2603:38:0004:23:41
301BYLICA Paulina 83PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWK3000:00:0002:44:1403:40:4804:24:34
302BRYKCZYŃSKI Łukasz 18Sport GURUWARSZAWAM2000:00:0000:11:2302:36:0103:39:4204:24:38
303GONTARZ Jarosław 669TRI EnginesKOZIENICEM3000:00:0000:11:0902:28:1903:23:4304:24:47
304BATKO Marcin 353UKS Szkoła RajskaKRAKÓWM4000:00:0000:12:2202:41:2803:37:5904:25:16
305GOLBA Łukasz 11MIELECM3000:00:0000:13:2902:47:4103:39:1104:25:17
306OBROŚLAK Grzegorz 715Traper LubaczówLUBACZÓWM3000:00:0000:12:2702:38:2303:36:2804:25:22
307ORACZ Sylwia 122TARNÓWK4000:00:0000:13:3902:48:1803:41:0404:25:41
308ORZECH Artur 376KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:1002:49:0403:43:3904:26:08
309BOROWSKA-PAWLUŚ Ewelina 277JSC JasłoJASŁOK4000:00:0000:12:2402:45:4103:40:3004:26:24
310SAMOLEWICZ Janusz 679HandlopexRZESZÓWM6000:00:0000:10:2602:37:5903:36:2604:26:42
311ZAWADA Krzysztof 416RZEPEDŹM2000:00:0000:14:5002:52:3803:48:5204:26:43
312JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 763OTK RzeźnikGLIWICEK4000:00:0000:12:1502:44:4103:40:5304:27:09
313LEPIARZ Marcin 781KRAKÓWM3000:00:0002:43:3803:40:0104:27:10
314MĄCZKA Bronisław 777OTK RzeźnikGLIWICEM6000:00:0000:12:1502:44:4003:40:5304:27:12
315GALUSKIN Alexey 652Grupa NomaxPIEKARY ŚLĄSKIEM3000:00:0000:12:3902:42:5203:39:4104:27:47
316GAJEWSKA Monika 35TORUNK3000:00:0000:12:3302:55:1203:45:4904:27:52
317KULCZYŃSKI Rafał 502Rozbiegani BudowlaniWARSZAWAM3000:00:0000:12:5102:46:3803:43:4204:27:59
318KACZOROWSKI Michał 607Soul AdventureŁÓDŹM2000:00:0000:11:0102:35:3703:37:5504:28:04
319NALEPKA Zdzisław 272Biegiem przez górySOSNOWIECM3000:00:0000:10:4302:44:3903:41:2204:28:45
320FLIS Radosław 595RZESZÓWM2000:00:0000:13:0202:36:3103:39:5004:28:46
321WOJCIESZAK Ewa 273Biegiem przez górySOSNOWIECK3000:00:0000:10:4302:44:3903:41:1804:28:49
322BOROWIEC Joanna 635Night RunnersKRAKÓWK4000:00:0000:12:2802:49:2603:44:2604:29:00
323STOJANOWSKI Dawid 309RUNHOGSTYCHYM3000:00:0000:13:5102:53:3803:45:5904:29:06
324BARAN Mateusz 293SZYMBARKM2000:00:0000:13:0402:44:1403:41:4804:29:25
325ANTONIAK Michał 483PwCŁÓDŹM3000:00:0000:13:4303:00:0603:47:5404:29:25
326SZYMIK Marcin 476ratownik górniczyCHORZÓWM4000:00:0000:12:0802:45:0003:40:3704:29:33
327RZĄDKOWSKI Krzysztof 431KWWLUBLINM4000:00:0000:14:0802:53:5603:44:1304:29:36
328MISIAK Mirek 644WidłorogiKORYTÓW AM4000:00:0000:13:1102:43:0703:44:2504:30:00
329GUT Paweł 464KB LOK BOCHNIABOREKM3000:00:0000:13:2102:56:3203:50:3304:30:02
330ŚLĄCZKA Arek 242Finisz RymanówKROSNOM3000:00:0000:13:1602:47:2203:45:2004:30:11
331GOSTKOWSKI Bartek 551KRAKÓWM3000:00:0000:12:1602:45:2103:45:0104:30:27
332ŚWIDZIŃSKI Tomasz 645Vege RunnersKRAKÓWM4000:00:0000:13:4302:55:2903:46:3104:30:28
333BIEDROŃ Wojciech 300Nowa Huta TeamKRAKÓWM3000:00:0000:13:2202:48:2303:43:2204:30:49
334CHMIEL Michał 170Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWM3000:00:0000:12:4502:47:3403:44:3304:31:04
335ĆWIEK Dariusz 657dariusSTANISŁAWÓW PIERWSZYM4000:00:0000:15:1202:53:3903:47:2004:31:33
336KOZIOŁKO Tomasz 531SIENIAWAM3000:00:0000:13:1202:48:2303:44:2104:31:47
337DZIEKAN Krzysztof 243PRUSZKÓWM4000:00:0000:12:5702:57:2703:48:3404:31:49
338STRZECHA Tomasz 450Goń Zajączka SQADCHMIELNIKM3000:00:0000:13:5802:49:4103:44:2704:31:54
339WOJDA Dariusz 32Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4000:00:0000:12:0702:52:4403:48:4904:32:32
340ZAWIŚLAK Kazimierz 337TOMASZÓW LUBELSKIM3000:00:0000:12:0802:52:4603:48:5004:32:33
341SZWAJKA Aneta 435szwajkozazajebiozaSTALOWA WOLAK4000:00:0000:12:2102:49:2203:46:4004:32:37
342KACPROWSKI Tadeusz 541WARSZAWAM6000:00:0002:53:0103:46:0504:32:38
343HOWIL Waldemar 143KaizenGRYFINOM4000:00:0000:12:4102:41:0103:43:1504:32:44
344GROMADA Piotr 685TSA SandomierzSANDOMIERZM3000:00:0000:12:5902:42:0003:51:0904:33:08
345SIKORSKI Piotr 755WF SportRun TeamTYCHYM3000:00:0000:13:1202:49:4703:48:3804:33:10
346PAŁACHA Ania 127TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:1502:55:3103:50:1604:33:17
347DZIADOSZ Jerzy 666OneManTeamDĘBICAM4000:00:0000:13:5002:45:5003:46:3304:33:27
348OLCZYK Cezary 45TYCHYM3000:00:0000:13:1202:50:2003:49:0104:33:28
349ROSZKOWSKA Julita 265Grupa Szalonych Rowerzystów BiałystokBIAŁYSTOKK3000:00:0000:13:1202:48:1303:44:3004:33:57
350MAZUR Sławomir 389Grupetto GorliceGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM3000:00:0000:12:4302:54:0203:48:2504:34:15
351MIERZWA Katarzyna 756RZESZÓWK3000:00:0000:12:4302:54:0003:48:2604:34:21
352DZIADOSZ Artur 459SAM LATAMRZESZÓWM5000:00:0000:13:0402:54:4503:51:5304:34:58
353KOKOT Roman 217Aktywny DynówDYNÓWM3000:00:0000:13:5802:55:4403:47:5704:35:04
354WAGNER Jolanta 248WARSZAWAK5000:00:0000:12:4802:54:1603:48:0404:35:05
355MUNIAK Kamil 76kukuczsport.plSTALOWA WOLAM3000:00:0000:12:1602:49:0703:50:3404:35:08
356GRENDZIŃSKI Andrzej 664PGB Sportowa PaczkaOSTRÓDAM4000:00:0000:13:1002:53:0003:47:2304:35:17
357MIROCHA Łukasz 467UKASZ TEAMMUCHARZM3000:00:0000:13:1402:53:3303:48:4304:35:44
358KOWALCZYK Grzesiek 628LUBLINM4000:00:0000:11:5002:48:4503:48:4804:35:51
359KOSSAKOWSKA Katarzyna 123WARSZAWAK4000:00:0000:12:3102:55:2903:49:2804:35:56
360SZCZOTKA Katarzyna 522PSZCZYNAK3000:00:0000:11:2102:50:5403:47:0604:36:02
361PŁONKA Paweł 761Żywcem zabieganiANDRYCHÓWM3000:00:0000:11:3102:47:2403:45:0304:36:04
362SZULC Krzysztof 308Jocker TeamWARSZAWAM4000:00:0000:13:0702:48:1503:48:3104:36:06
363SIEKIERSKI Krzysztof 709Kereza LublinMOTYCZM4000:00:0000:13:3102:48:0103:46:1404:36:08
364BUTNY Rafał 411Complexsports Triathlon TeamGDYNIAM3000:00:0000:14:4602:53:5803:52:1204:36:20
365HENKIEL Bartłomiej 749RZESZÓWM2000:00:0000:13:4202:49:4403:50:2504:36:22
366CHARCHUT Roman 103RZESZÓWM3000:00:0000:13:3702:57:1203:50:5104:36:26
367MAKOWSKI Marek 318Super WTP/PPPPRUSZKÓWM3000:00:0000:12:5702:57:2603:52:2604:36:27
368GRUCHALA Piotr 414POINTGDYNIAM3000:00:0000:14:4702:53:5903:52:1304:36:27
369PIETRYSZYN Mariusz 202KRASICZYNM3000:00:0000:13:4602:53:5803:49:2704:36:33
370KUBASIK Łukasz 173PrzeworskPRZEWORSKM2000:00:0000:13:4602:53:5903:49:2704:36:34
371RYCYK Grzegorz 53Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:5902:52:5703:54:3804:36:34
372OLESZCZUK Zbigniew 99Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4000:00:0000:11:5902:52:5703:54:3804:36:36
373BOLANOWSKI Piotr 225Posada GórnaDOMARADZM4000:00:0000:11:0802:47:4903:52:1904:36:37
374SWACHA Piotr 567Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM3000:00:0000:13:2602:57:0403:52:5304:36:44
375KWATERA Tomasz 659KB LOK BOCHNIABOCHNIAM4000:00:0000:13:2102:56:3403:51:1704:36:53
376DYMEK Paweł 779MIELECKIE BIEGACZEMIELECM3000:00:0000:12:5102:50:2903:49:1504:37:17
377HERMANOWSKI Robert 164W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0602:58:1603:55:1104:37:33
378WOŹNIACKA Joanna 262KrakówKRAKÓWK2000:00:0000:11:4902:55:4203:50:5304:37:38
379DZIAŁABIJ Beata 649OLKUSZK3000:00:0000:11:4502:56:1403:51:2704:37:39
380MOĆKO Jacek 606ZAGNAŃSKM2000:00:0000:13:5302:53:0403:50:1804:37:48
381DRAPAŁA Jan 377KrokodyleKOLBUSZOWAM4000:00:0000:11:1002:49:0603:50:1804:37:56
382ORZECHOWSKI Bartosz 321KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:12:3002:47:4103:48:0104:38:14
383KOSACKI Jacek 785Good Life FitnessLUBARTÓWM3000:00:0000:13:3302:53:0803:50:4804:38:21
384CZOPKO Kamil 326Sapex Strong TeamGDYNIAM2000:00:0000:13:1702:59:5503:54:2804:38:33
385KACPERSKA Dagmara 634JAKAŚ MASAKRAŁÓDŹK3000:00:0000:14:1502:56:0203:51:0404:38:34
386LUPA Adam 517NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWM4000:00:0000:14:0602:50:3203:51:5204:38:35
387TOMASZEWSKI Wojtek 511BraciaTWARSZAWAM4000:00:0000:12:1602:48:2403:55:1804:38:36
388KASZYCKA Renata 14USTRZYKI DOLNEK4000:00:0000:13:0002:53:1003:55:5204:38:50
389ZARZYCKA-JASIK Magdalena 524BABY-DOLL.PLBEDZINK3000:00:0000:11:5502:54:3703:52:1704:39:08
390URBAŃSKA Agnieszka 491Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAK2000:00:0000:12:4802:48:3403:47:2704:39:31
391DARŁAK Łukasz 569Smashing PąpkinsRZESZÓWM2000:00:0000:13:0302:44:0403:52:2804:39:33
392WIŚNIEWSKI Krzysztof 210KEREZA TEAMĆMIŁÓWM3000:00:0000:12:5602:55:3803:55:0304:40:05
393SERZYSKO Bartosz 562Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM2000:00:0000:12:2102:50:0603:55:2704:40:13
394ZYGADLEWICZ Grzegorz 418BIEGAJĄCY ŚWIDNIKWARSZAWAM3000:00:0000:13:5402:49:4003:51:3804:40:51
395MĘŻYŃSKI Michał 619WARSZAWAM3000:00:0000:14:3802:53:0203:55:1404:40:54
396TROJNAR Damian 131Jutrzenka DębnoŁAŃCUTM3000:00:0000:12:2702:48:4703:54:4104:41:24
397ANDRES Kamil 148TRUSOXLEŻAJSKM2000:00:0000:12:2602:48:4603:54:4104:41:24
398BĄK Marcin Michał 787Święty Spokój SanokSANOKM3000:00:0000:13:5402:56:0903:54:0604:41:53
399PODOLAK Zbigniew 186PrzemyślPRZEMYŚLM5000:00:0000:13:0102:54:5003:54:2504:41:54
400POPŁAWSKI Piotr 670PGB Sportowa PaczkaWARSZAWAM3000:00:0000:13:0403:03:1804:00:0804:42:08
401PELA Dariusz 134TMT Sky-TransTORUŃM3000:00:0000:14:2602:55:3503:54:1804:42:16
402ARENTEWICZ Grzegorz 136Torun Multisport TeamTORUNM3000:00:0000:14:2602:55:3403:54:1804:42:17
403SIÓDMIAK Cezary 33WARSZAWAM4000:00:0000:13:4302:59:4903:55:5704:42:17
404PESZEK Bogdan 209Aktywny DynówDYNÓWM4000:00:0000:13:5802:57:4403:55:3504:42:18
405SAŁACIAK Marcin 332GLKS RzepedźRZEPEDŹM3000:00:0000:14:4902:52:3803:55:0404:42:20
406PIEKARSKA Aleksandra 417OPOCZNOK3000:00:0000:12:4302:49:1203:52:4404:42:21
407BAJAK Małgorzata 147Żywcem ZabieganiKRAKÓWK3000:00:0000:12:3303:00:5603:58:2804:42:26
408WOJCIECHOWSKA Katarzyna 658TSA SandomierzSANDOMIERZK3000:00:0000:13:1602:55:3403:54:2304:42:28
409KUCINSKI Andrzej 438Baza ZdrowiaWARSZAWAM5000:00:0000:14:3302:58:4103:54:5004:42:33
410URBAŃCZYK Karol 137Night Runners GliwiceGLIWICEM2000:00:0000:12:2502:49:2803:55:1904:43:25
411PRZYBYŁO Sonia 141Night Runners GliwiceGLIWICEK2000:00:0000:12:2502:49:1203:55:2004:43:26
412KWARTA Tomasz 565JASIONKAM3000:00:0000:12:4702:50:1303:52:5004:43:35
413SIENKIEWICZ Wojciech 463WARSZAWAM4000:00:0000:12:3702:48:0503:53:2104:43:36
414ADAMSKI Michał 36WOPJASIONKAM3000:00:0000:12:4702:49:1603:52:4904:44:09
415SEWERYN Tomasz 539KRAKÓWM4000:00:0000:13:5502:57:2303:56:0104:44:31
416KĘSA Andrzej 399POZNAŃM3000:00:0000:12:0302:56:5003:55:2204:44:59
417DOMBROWSKI Wojciech 91GOLUB-DOBRZYŃM4000:00:0000:14:4503:01:0404:01:2304:45:04
418MUCHA Tomasz 439JANÓW LUBELSKIM4000:00:0000:14:3302:58:4704:00:2804:45:10
419KAMIŃSKA Kamila 204KRAKÓWK3000:00:0000:13:3703:03:1204:01:5704:45:19
420JURCZAK Daniel 214Mińska Grupa RowerowaMIŃSK MAZOWIECKIM3000:00:0000:12:0902:53:2503:53:5904:45:38
421KWIECIEŃ Krzysztof 663RunShop.plTARNÓWM4000:00:0000:13:0503:03:5004:03:1304:45:40
422HONKISZ-GODLEWSKA Urszula 534KROSNOK2000:00:0000:13:4402:50:4003:57:1804:45:55
423ZIELONKA Bogumił 507Piotrkowski Klub Biegacza ' Endorfina'PIOTRKÓW TRYBM4000:00:0000:15:1803:05:5404:01:1904:46:15
424PRZYGÓRZEWSKI Jarosław 792LeskoLESKOM3000:00:0000:13:5702:53:4403:54:0504:46:16
425HYZIAK Jakub 112jj.runners GorliceSĘKOWAM4000:00:0000:13:1803:05:2103:59:2304:46:17
426LAUER Jarosław 59PABIANICEM4000:00:0000:14:0802:55:1003:57:3804:46:21
427STEC Sebastian 793SieMuszowaPRZEMYŚLM4000:00:0000:13:5302:59:2403:56:3904:46:24
428SARAT Ewa 125TARNÓWK4000:00:0000:13:3903:03:4904:01:3204:46:27
429SIDOR Paweł 163W4TEAMJÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0503:03:4703:59:3904:46:58
430ZDULSKI Bartosz 64JÓZEFOSŁAWM4000:00:0000:12:0503:04:1103:59:4804:46:58
431CZERWIONKA Lidia 783KRAKÓWK3000:00:0000:11:1002:57:2403:55:2004:47:04
432GAŁUSZKA Bogdan 73JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:1003:01:0203:58:1204:47:05
433RAMM Aleksander 382Smiley Ultras :)KRAKÓWM3000:00:0000:12:2203:00:0903:59:2804:47:16
434ZMYSŁOWSKI Łukasz 597MOTYCZM3000:00:0000:12:4602:42:2603:58:3604:47:39
435STRUGAŁA Monika 386DWIKOZYK2000:00:0000:14:3503:01:2504:04:1904:47:58
436WINIECKI Mateusz 553Łódź Running TeamŁÓDŹM2000:00:0000:13:1802:58:2903:57:3504:48:03
437ZIOŁO Paweł 87Watra TeamGLIWICEM3000:00:0000:14:3402:54:4303:57:3304:48:07
438ZARĘBA Jolanta 428Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWK5000:00:0000:13:1503:01:3703:59:3804:48:16
439SMOLIŃSKI Paweł 197Rugby Klub Sanok / Smashing PąpkinsSANOKM3000:00:0000:12:0702:59:2203:59:1904:49:05
440WAJCOWICZ Witold 98SANOKM4000:00:0000:12:0702:59:2103:59:1704:49:05
441KRAJEWSKA Joanna 201Zaporowy MaratonORELECK3000:00:0000:12:0702:59:2103:59:1904:49:07
442NOWAK Łukasz 605GNIEZNOM3000:00:0000:14:3503:01:4204:01:2204:49:23
443GĄSZCZYK Grzegorz 74Nowa Huta TeamKRAKÓWM4000:00:0000:13:2202:52:1704:05:0104:49:27
444WISZNIEWSKI Karol 505AKS Polonia WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:2202:52:1704:04:5904:49:28
445DOMISZEWSKI Wojciech 324USTRZYKI DOLNEM5000:00:0000:11:0202:50:4603:59:0704:49:34
446NAWARA Arkadiusz 575RUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:3102:50:5403:55:4304:49:42
447KOPER Jacek 222ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM4000:00:0000:12:5203:05:4804:03:1004:49:43
448SAŁAPA Kamil 494Klub (Sporting club name)GDYNIAM3000:00:0000:13:1703:04:0304:03:2504:50:06
449MIŚKÓW Marcin 79BIEGAMY Z SERCEM.PLŻORYM3000:00:0000:11:4502:57:2604:00:1504:50:06
450MAZIARZ Jakub 798Zabiegani MIELECMIELECM3000:00:0000:13:1003:02:5104:06:4104:50:07
451KLONOWSKI Jerzy 514PIASECZNOM6000:00:0000:13:2403:00:2004:00:5304:50:08
452LOREK Marek 239DĘBICAM4000:00:0000:11:3002:58:3303:58:1304:50:27
453GŁADYSZ Jadwiga 106Zabiegani MielecMIELECK5000:00:0000:13:1003:02:4804:06:3804:50:42
454KOKOSZKA Magdalena 305MIELECK3000:00:0000:13:1103:02:4804:06:2904:50:44
455PAPIERSKI Leszek 667PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM4000:00:0000:13:0403:02:5204:05:1404:51:05
456HRYSZKIEWICZ Janusz 234UNISONO FLOW / AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM4000:00:0000:15:1403:08:1904:06:2604:51:57
457GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 526WARSZAWAK2000:00:0000:13:3703:08:4604:05:3804:52:06
458ZAKRZEWSKI Szymon 504ŁAPYM3000:00:0000:11:4002:58:0904:02:3604:52:30
459MALEC Dawid 396Night RunnersWOŁCZYNM2000:00:0000:13:3002:58:1104:02:2104:52:42
460ZIEMNIAK Marcin 437WARSZAWAM2000:00:0000:13:5502:59:4704:04:1504:52:48
461KROCZEK Janusz 441Forma Wodzisław ŚlWODZISŁAW ŚLĄSKIM5000:00:0000:13:5603:05:5104:07:3304:52:53
462SALWA Szymon 613SEAATSTRZYŻÓWM3000:00:0000:14:0202:56:5804:04:5004:53:13
463CIEŚLAK Dominika 473WROCŁAWK3000:00:0000:12:0903:07:4004:04:5404:53:16
464KAPELKO Bogdan 616ZALESIE GÓRNEM4000:00:0000:14:1702:57:1004:01:5904:53:18
465REGULSKA Monika 304ZALESIEK2000:00:0000:13:3603:06:2304:04:3304:53:20
466LESZCZYŃSKA Iwona 585Air ConsultingCELESTYNÓWK4000:00:0000:14:4603:03:4704:06:0904:53:22
467LESZCZYŃSKI Radosław 586Air ConsultingCELESTYNÓWM4000:00:0000:14:4603:03:4604:06:0904:53:23
468KORBUT Radosław 280SIEDLCEM3000:00:0000:14:5003:03:4204:06:3404:53:30
469CZYZEWSKA Mariola 60212tri.pl Dryzyna WilkaOLSZTYNK3000:00:0000:14:0503:03:0204:05:3504:53:32
470GÓRNIEWICZ Marcin 461mBankWARSZAWAM3000:00:0000:13:5803:07:4204:08:5504:53:36
471KWAŚNIK Andrzej 283WARSZAWAM6000:00:0000:12:4502:59:4404:01:3804:54:08
472DONIEC Sebastian 22www.adwokatdoniec.plJASŁOM3000:00:0000:13:1803:06:0904:06:3004:54:11
473FIDOR Michał 276RUNHOGS TychyTYCHYM3000:00:0000:13:5002:56:1104:02:0404:54:31
474MATUSZEWICZ Ewa 312KONDYCJAPIASECZNOK5000:00:0000:13:1203:08:3304:07:3504:54:43
475FIEGA Ryszard 631Maraton GorliceGORLICEM5000:00:0000:12:1203:02:5304:05:1604:54:43
476KROENKE Barbara 477Obozybiegowe.plWARSZAWAK6000:00:0000:13:1203:08:3304:07:3204:54:44
477URBAŃSKI Józef 313KKB Mosir KrosnoKROSNOM5000:00:0000:12:1803:03:3204:08:0304:54:45
478BUCZYŃSKI Radosław 240Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:12:3303:00:0004:04:1604:55:11
479CHWALISZEWSKI Jarosław 121Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:12:3302:59:3704:03:4604:55:14
480KUROWSKI Michał 615Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2000:00:0000:12:5503:02:2504:06:1704:55:23
481GÓRNY Małgorzata 548trenuje z Olą :)KATOWICEK2000:00:0000:11:2203:02:2504:06:1704:55:24
482ARGALSKI Grzegorz 769KW TrójmiastoGDYNIAM4000:00:0000:12:3302:55:3604:07:2104:56:32
483CEGLIŃSKI Sebastian 711JAKOOBCYCLESKAROLINAM4000:00:0000:14:0602:57:5804:03:5804:56:42
484SKONECZNY Artur 192OPLTOMASZÓW MAZOWIECKIM4000:00:0000:14:2803:04:5004:09:0204:57:10
485SAKOWSKA Aneta 154Maratonka GrajewoWARSZAWAK4000:00:0000:13:1403:02:3304:10:1004:58:09
486RĘKAWEK Artur 412truchtacz.plGARWOLINM4000:00:0000:13:0003:05:3004:10:3704:58:31
487ŻOŁĄDEK Anna 407OTWOCKK3000:00:0000:13:0103:05:1504:10:4104:58:33
488KOPCZYŃSKI Maciej 558GDYNIAM3000:00:0000:14:0103:02:4304:04:5304:58:33
489NESTOROWICZ Maksymilian 297Nestor & Zawada ClubRZEPEDŹM2000:00:0000:14:5003:03:5804:04:2404:58:37
490KAMIŃSKA Karolina 370Shell SBO Kraków / Les fammes courant dans les foretsKRAKÓWK3000:00:0000:14:3103:10:4904:07:5904:58:56
491RUPIK Piotr 159STARA IWICZNAM4000:00:0000:12:4503:07:3304:10:3204:59:44
492WOLAŃSKA Joanna 345Atomówki/Speleoklub WarszawskiWARSZAWAK3000:00:0000:13:2703:07:5104:11:1704:59:57
493MALICKA Angelika 269ROKITNO SZLACHECKIEK3000:00:0000:12:4503:03:0404:10:4005:00:13
494BARAN Jakub 299WARSZAWAM3000:00:0000:15:5503:07:4204:07:5705:01:04
495PAWLICA Paweł 229Polskie RadioLIBIĄŻM2000:00:0002:59:5704:02:3305:02:21
496DROŻDŻ Witold 295Polskie Himalaje 2018WARSZAWAM4000:00:0000:12:1003:01:0604:04:5005:02:25
497GOMÓŁKA Wiesław 474GŁOGÓW MŁPM5000:00:0000:14:0403:05:4504:10:4905:02:36
498ZIEMIAN Krzysztof 786TARNÓWM5000:00:0000:14:0503:04:3104:10:1805:02:36
499SOWA Jacek 720Rzeszowski Klub Morsów SOPELEKRZESZÓWM3000:00:0000:14:0403:05:0804:10:4805:02:37
499KRASOŃ Janusz 177RKM ' SOPELEK'GŁOGÓW MŁPM3000:00:0000:14:0403:05:0904:10:4705:02:40
501SZUSZKIEWICZ Marzena 419WARSZAWAK4000:00:0000:14:2803:05:1804:15:0805:02:41
502KRASOWSKI Łukasz 130LEŻAJSKM3000:00:0000:12:3803:08:1704:15:0205:02:48
503TUTKA Maksymilian 443LeżajskLEŻAJSKM3000:00:0000:12:3703:08:1804:15:0405:02:49
504PACZKOWSKI Bartosz 510218CREWSZAMOTUŁYM4000:00:0000:14:1803:00:5704:08:1705:03:29
505MICUŁA Zbigniew 690WOLBROM TEAMWOLBROMM5000:00:0000:13:5203:01:0204:15:3505:03:44
506SKOTNICA Karolina 288SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:2803:09:4604:15:1205:04:11
507PORCZYŃSKA Patrycja 289SPOT PszczynaPSZCZYNAK3000:00:0000:14:2703:09:4504:15:1305:04:11
508HIPNER Marcin 398SPOT PszczynaBABICEM3000:00:0000:14:2803:09:4404:15:1305:04:11
509WIŚNIEWSKI Marcin 544Jano Technika sanitarnaOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4000:00:0000:13:4803:03:5304:12:0505:04:26
510ŻACZEK Anna 578biegusiem.plRYKIK4000:00:0000:12:4003:06:3704:14:0705:04:45
511KLUS Anna 30RZESZÓWK3000:00:0000:12:3603:06:3804:14:0705:04:46
512BŁACHOWICZ Rafał 497Zabiegani MielecMIELECM4000:00:0000:13:2703:11:4204:17:4405:05:30
513LACHER Joanna 713wkurw_teamKRZESZOWICEK2000:00:0000:15:1903:13:0204:17:4405:05:30
514RESZYTYŁO Grzegorz 641ŁAŃCUTM4000:00:0000:14:2403:11:5804:16:4505:06:02
515NIEDZIELA Michał 282JAROSŁAWM3000:00:0000:14:4303:13:0604:17:4605:06:54
516PIOTROWSKI Michał 647WARSZAWAM3000:00:0000:13:0702:59:1504:10:3905:06:54
517KRAUSE Sylwia 26Radlim Miasto z SercemRADLINK4000:00:0000:12:0803:04:5504:17:4805:07:09
518KRAUSE Dariusz 25FORMA Wodzisław Śląski/ RADLINRADLINM4000:00:0000:12:0903:04:5804:17:4905:07:11
519SZEFER Wiktor 760Crazy DragonsRUDA ŚLĄSKAM3000:00:0000:14:0003:06:5204:18:4305:07:11
520MARCHEWKA Elżbieta 479brakJASŁOK4000:00:0000:12:5503:07:4704:13:3605:07:32
521THIER Dominik J. 287PZSFWARSZAWAM3000:00:0000:15:0903:10:3004:18:3605:07:33
522KALINOWSKA Dorota 518WARSZAWAK3000:00:0000:15:0903:10:3204:18:3905:07:35
523STEFAŃĆZYK Monika 366Les femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK3000:00:0000:14:3103:14:4904:16:3805:07:51
524MARSZAŁEK-KOKOT Katarzyna 410Aktywny DynówDYNÓWK3000:00:0000:13:5903:04:4704:21:3405:08:00
525KONDZIELNIK Magdalena 778PSZCZYNAK3000:00:0000:11:4303:06:2604:14:5605:08:01
526GARGAS-MARUT Małgorzata 559PZU Sport TeamJÓZEFOSŁAWK4000:00:0000:15:2803:03:5704:20:2805:08:17
527GARGAS Marek 423WARSZAWAM2000:00:0000:15:2803:03:5904:20:2805:08:18
528GRYSZKO Piotr 5401,2 tri Drużyna WilkaOLSZTYNM3000:00:0000:14:1703:10:0804:16:4405:08:22
529STASZEWSKI Kamil 40LUBLINM3000:00:0000:14:5103:12:5204:16:4605:08:40
530BANAŚ Małgorzata 374Rzeszowskie Gepardy i GazeleRZESZOWK4000:00:0000:14:2303:14:0704:16:1105:08:52
531PRZYBYŁ Zbigniew 152SzurkowoMOSINAM3000:00:0000:15:4303:09:4304:17:2305:08:52
532FRUCZ Jacek 348SOSNOWIECM4000:00:0000:14:3503:14:1004:18:5005:08:53
533LENART Iwa 733KONSTANCIN JEZIORNAK3000:00:0000:14:3003:12:1704:18:4505:09:27
534KOSNOWSKA Katarzyna 743WARSZAWAK4000:00:0000:14:3103:12:1704:18:4805:09:29
535BOROWIECKI Łukasz 104KRAKÓWM2000:00:0000:13:4403:08:4204:15:4505:09:30
536WAKULSKI Andrzej 705KEREZA LUBLINLUBLINM3000:00:0000:13:3103:02:5904:18:4805:10:05
537JAKUBOWSKI Wojciech 72KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM4000:00:0000:14:3003:16:3904:23:3305:10:07
538ZAMOJSKI Adam 126IchtisCHMIELNIKM4000:00:0000:13:3403:04:5404:22:4305:10:33
539ŁABĘDZKI Bogusław 336SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM4000:00:0000:15:2203:13:2504:18:3805:10:39
539FOJCIK Asia 338SBD Energetyk RybnikRYBNIKK3000:00:0000:15:2203:13:2504:18:3805:10:39
541CHODOROWSKI Arkadiusz 533ALEKSANDRÓWM3000:00:0000:13:1403:11:5004:14:3705:11:53
542BISKUP Rafał 633WARSZAWAM4000:00:0000:10:4603:05:4004:21:0605:12:02
543JANIK Paweł 725CHORKÓWKAM3000:00:0000:12:4602:49:1404:05:0405:12:47
544CEMPURA Lech 632Cempura LechPOZNAŃM4000:00:0000:14:0503:12:5904:18:3005:13:15
545RUTKOWSKA Małgorzata 759GOLUB-DOBRZYŃK4000:00:0000:14:4503:13:3904:19:5905:13:25
546ZATORSKI Andrzej 694STARACHOWICEM5000:00:0000:14:2503:04:3604:19:2105:13:46
547DOBKOWSKA Anna 496KB GALERIA WarszawaWARSZAWAK6000:00:0000:12:5503:14:1604:22:0405:14:05
548GRZYBEK Piotr 765Kereza LublinLUBLINM4000:00:0000:13:5603:13:1004:22:3605:14:30
549SŁOMIAK Marian 478GRUDZIĄDZM5000:00:0000:14:2402:58:4804:19:2805:14:58
550GÓRCZYŃSKI Przemysław 433dreamteamTUREKM3000:00:0000:15:4203:12:1904:26:0405:15:25
551SIKORSKA Agnieszka 768WARSZAWAK4000:00:0000:15:2703:21:4104:23:2305:15:33
552HYJEK Elżbieta 302MIELECK4000:00:0000:13:2703:22:2204:23:5405:15:57
553DUDEK Jan 625Agricomm Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM6000:00:0000:14:4803:15:2204:23:0205:15:57
554DZIAŁO Agnieszka 301MIELECK3000:00:0000:13:2703:22:2504:23:5305:15:58
555DOBRZYŃSKA Daria 360BBLRZESZÓWK3000:00:0000:12:4703:11:5304:23:4105:16:00
556MARECKI Piotr 462KB LOK BochniaBOCHNIAM4000:00:0000:14:2703:22:2104:30:2305:16:25
557BATOR Marek 393WARSZAWAM4000:00:0000:15:1503:16:2904:21:5805:17:36
558FANSLAU Marek 717niezrzeszonySTAROGARD GDAŃSKIM5000:00:0000:12:4803:17:0004:28:4805:18:05
559JAROSZ-PIWONSKA Aldona 50GÓRA KALWARIAK3000:00:0000:13:5902:59:1104:16:4105:18:06
560HEJMAN Maciej 780wkurw_teamKRAKÓWM4000:00:0000:13:5703:15:3304:25:3705:18:23
561GRZĘDA Krzysztof 54KALIŃSKA TEAMNOWA WOLAM5000:00:0000:13:5503:19:3204:32:4905:19:10
562SIDOROWICZ Grzegorz 697Axa Running TeamMARKIM4000:00:0000:12:3203:15:4004:22:5105:19:50
563OKAPIEC Aleksandra 737AXA Running TeamWARSZAWAK3000:00:0000:12:3203:15:4104:22:5405:19:51
564CZERNIK Andrzej 179ZABRZEM6000:00:0000:14:3703:03:0804:26:2305:20:24
565SZEWC Marian 458bilgoraj biegaBILGORAJM6000:00:0000:13:3803:15:1204:27:5405:20:37
566ŁUKASIEWICZ Marcin 500KS START PUŁASKI WARKAWARKAM4000:00:0000:12:4903:13:3404:30:2005:20:41
567DOMINIK Monika 253BIŁGORAJK3000:00:0000:13:3803:15:1204:27:5105:20:44
568CICH Kamil 82PRZEMYŚLM3000:00:0000:13:5902:58:3204:16:4105:21:45
569DOMARADZKA Ewa 753PYSKOWICEK4000:00:0000:14:2903:18:5604:28:1605:21:52
570WESTER Mieczyslaw 612Night Runners GliwiceGLIWICEM4000:00:0000:14:4803:24:2404:32:1705:21:53
571BODNIAK Tomasz 15USTRZYKI DOLNEM3000:00:0000:13:3803:22:2004:32:0705:22:04
572BANASIEWICZ Paweł 325SANOKM3000:00:0000:12:2802:54:0904:19:4305:22:36
573SUWALD Andrzej 754JacekBiega Running TeamWARSZAWAM5000:00:0000:14:0503:13:1204:28:2205:25:15
574OBARSKI Norbert 119KIELCEM5000:00:0000:12:5803:24:0304:33:0205:26:05
575WALASZEK Paweł 609AGB TorfyWOLA GRZYMKOWAM3000:00:0000:13:3803:24:3704:35:4005:26:21
576SIWIEC Tomasz 590Biegnę dla MarcinaRZESZÓWM3000:00:0000:12:4003:24:1804:34:1505:27:05
577JAŁKIEWICZ Juliusz 128WARSZAWAM3000:00:0000:16:1803:20:3004:30:5005:28:51
578KNAPIK Jerzy 23Dystas KrakówKRAKÓWM6000:00:0000:14:2203:20:1804:30:5705:28:52
579CWOJDZIŃSKI Piotr 592Night RunnersPOZNAŃM3000:00:0000:13:1803:12:4204:37:3005:28:52
580ADAMCZEWSKI Jakub 608Night RunnersPOZNAŃM2000:00:0000:13:1803:12:4204:37:3105:28:52
581MARCINIAK Julia 88Night RunnersPOZNAŃK3000:00:0000:13:1803:12:4004:37:3005:28:53
582NIEDZWIEDZKI Tomasz 626KATOWICEM4000:00:0000:11:4503:17:1604:38:3005:29:06
583NOWICKI Jacek 108GoRedaREDAM5000:00:0000:12:5603:22:4804:35:1805:29:13
584SZWARCZYŃSKI Łukasz 165POZNAŃM3000:00:0000:09:3503:41:2004:39:3705:29:35
585SMOLIŃSKA Beata 194obozybiegowe.plWARSZAWAK5000:00:0000:14:4703:27:2204:39:1105:29:54
586BURACZYŃSKI Michał 486POZNAŃM3000:00:0000:14:3803:24:3404:40:3405:30:24
587GABRIEL Aleksandra 453Nowa Huta TeamKRAKÓWK3000:00:0000:14:1603:26:1104:41:4005:31:10
588WYŻYKOWSKA Agnieszka 329KRAKÓWK3000:00:0000:14:1603:26:1304:41:4105:31:11
589LATOSIŃSKA Edyta 405Nowa Huta TeamKRAKÓWK2000:00:0000:14:1703:26:1204:41:4205:31:11
590GŁUSZCZAK Jerzy 481ŁÓDŹM5000:00:0000:13:4803:20:1604:34:5505:31:19
591JUCHA Jacek 46CA Broker/ CA AktywniGOCZAŁKOWICEM4000:00:0000:15:2403:27:3004:37:2705:31:30
592KILIAN Marcin 579KRAKOWM3000:00:0000:12:1603:12:3304:25:2305:31:35
593SPYRA Zdzisław 261Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAM4000:00:0000:15:0103:21:0504:36:3405:31:37
594BUGAJSKA-JUCHA Renata 448CA Aktywni/CA BrokerGOCZAŁKOWICE ZDRÓJK4000:00:0000:15:2403:27:3204:37:2805:31:37
595APANASIEWICZ Bartosz 397RunSpace.plBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:4103:28:5304:32:3905:32:20
595ZIELIŃSKI Mateusz 259Run Space BydgoszczBYDGOSZCZM3000:00:0000:14:4103:28:5504:32:4205:32:21
597ADAMOWSKI Jacek 260Night Runners GliwiceGLIWICEM3000:00:0000:14:2803:14:5204:35:4305:33:06
598OKARMA Wojciech 454SPORESTWARZYCEM3000:00:0000:14:1103:15:4704:40:1605:33:11
599MACIECHOWSKI Łukasz 501SporestJASŁOM3000:00:0000:14:1203:15:4304:40:2005:33:16
600KĘDZIOR Michał 521Drużyna SzpikuRZESZÓWM2000:00:0000:15:0403:27:5504:38:2805:33:32
601ZDYBEL Tomasz 509Badass RunnersGDAŃSKM4000:00:0000:15:0603:22:4104:36:3105:33:36
602DZIEPAK Dorota 387RZESZÓWK3000:00:0000:15:0403:27:5504:38:2805:33:37
603GŁUSZEK Michał 703KIELCEM2000:00:0000:09:3803:08:2504:29:4905:33:42
604DURA Piotr 789wkurw_teamRAKÓWM4000:00:0000:15:1903:32:2404:39:1205:34:21
605WŁODARSKA Magdalena 78TARNÓWK3000:00:0000:13:3903:24:5004:40:4405:34:32
606ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 84Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM4000:00:0000:13:3903:13:3904:40:4805:34:33
607JACKOWSKI Jacek 27JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM4000:00:0000:14:1003:19:1604:35:4905:34:44
608JACKOWSKA Ewa 28JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWK4000:00:0000:14:1003:19:2504:35:5005:34:53
609KORNET Jakub 228ŁOMIANKIM3000:00:0000:13:3103:13:0504:35:5205:36:31
610CIEŚLIK Seba 662Tri Engines KrakówSŁOMNIKIM2000:00:0000:13:5403:24:1304:37:1705:36:31
611KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka 731KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:4903:23:3204:42:3205:36:47
612WARYKIEWICZ Gaweł 603Tri EnginesKRAKÓWM2000:00:0000:13:5403:24:1704:37:1705:37:19
613KONIECZNY Jacek 530Drużyna SzpikuMOSINAM4000:00:0000:15:4303:09:4204:41:4605:37:38
614OBRZUT Bartosz 208Śremska grupa nieustanych optymistówŚREMM3000:00:0000:15:4403:22:3704:41:4605:38:08
615PUTAJ Rafał 702PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM3000:00:0000:14:3103:28:2704:48:1505:38:46
616ŚRODA Janusz 178SPARTANIE DZIECIOMTARNOWSKIE GÓRYM5000:00:0000:14:4903:29:4804:42:2705:38:48
617SURMACZ Dorota 404BBLRZESZÓWK2000:00:0000:13:3803:27:3504:44:1905:39:36
618PYSIEWICZ Krzysztof 190niezrzeszonyKATOWICEM5000:00:0000:13:4303:32:0804:41:1905:39:46
619PIĄTEK Roman 701PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM4000:00:0000:14:3403:28:2604:48:1205:39:51
620KUNKEL Anna 677PGB Sportowa PaczkaGDAŃSKK4000:00:0000:13:1003:28:2704:48:0805:39:52
621KRYGOWSKI Zbigniew 638Biegam AS LubaczówLUBACZÓWM4000:00:0000:13:3403:26:0404:40:5905:39:55
622ZALEWSKI Karol 488KOLEBA LUBARTÓWLUBARTÓWM3000:00:0000:14:1503:23:5904:45:2305:40:19
623SASIN Anna 508Run Vegan TeamWARSZAWAK3000:00:0000:13:3303:22:0704:46:4805:40:43
624GORZOCH Justyna 151Klub Wysokogórski WarszawaWARSZAWAK3000:00:0000:13:3303:22:0504:46:4705:40:44
625MORAWSKA Anna 20WARSZAWAK6000:00:0000:12:4703:36:3804:43:3405:40:58
626WILGA Ewa 227Józefińska TeamKRAKÓWK2000:00:0000:13:0603:20:2404:42:2805:41:26
627OSIŃSKI Robert 55Night Runners GliwiceZABRZEM3000:00:0000:14:0703:14:5004:48:1605:41:49
628BOGUCKA Joanna 770Night Runners GliwiceGLIWICEK4000:00:0000:14:0703:14:5104:48:1505:41:49
629GROCHOWSKI Wojciech 512KW WarszawaWARSZAWAM3000:00:0000:13:3303:24:0004:46:4705:41:56
630JABŁOŃSKI Kazimierz 212PRĄDYM6000:00:0000:12:5903:31:5704:47:3305:42:36
631GEMZIK Agata 176KRAKÓWK3000:00:0000:13:5003:30:3404:52:2305:44:03
632FUNKA Andrzej 58NKB Chyży Nowy Tomyśl, OTK Rzeźnik ( zgłoszenie )NOWY TOMYŚLM5000:00:0000:14:0303:31:2404:44:2205:44:31
633MARSZAŁKIEWICZ Joanna 729NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK3000:00:0000:14:0303:30:4304:49:0405:44:43
634KOPER Joanna 221ŁÓDŹK4000:00:0000:13:5103:28:0404:45:3105:45:35
635KOWALCZYK Mariusz 47WARSZAWAM4000:00:0000:13:4703:07:4404:45:3305:45:35
636SEREMET Bożena 97BBL KrakówKRAKÓWK4000:00:0000:13:5103:28:0404:45:2905:45:37
637MAZIEC Dariusz 105NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM3000:00:0000:14:0303:33:5804:47:4005:48:54
638SZULC Joanna 307Night RunnersWARSZAWAK4000:00:0000:15:3203:39:2804:58:2505:54:07
639GAWROŃSKI Grzegorz 655kgb ostrowiec świętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:1903:37:5005:00:1905:54:55
639KOZIOŁ Witold 425KGB OstrowiecOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM5000:00:0000:15:2103:38:1305:00:1605:54:56
641BUSZKIEWICZ Mirosław 442KGB Ostrowiec ŚwietokrzyskiSIENNOM3000:00:0000:15:2303:37:5105:00:2105:54:58
642CAGARA Paweł 171STALOWA WOLAM3000:00:0000:14:3603:35:1904:54:2405:55:45
643CUDZIŁO Joanna 174PKO BPSTALOWA WOLAK4000:00:0000:14:3603:35:2204:54:2205:56:21
644GEMZIK Jacek 175Night RunnersKRAKÓWM3000:00:0000:13:5003:30:3504:52:2405:56:38
645POKRYWKA Stefan 790OTK RzeźnikCISNAM5000:00:0000:09:0403:27:4204:59:0305:57:34
646NOWAK Joanna 145KRAKÓWK3000:00:0000:14:3703:32:0204:58:4605:57:38
647GĄSIOROWSKA Dorota 316WarszawaWARSZAWAK4000:00:0000:16:1403:37:2605:04:3706:04:57
648BAKA Elżbieta 333Fly MeysiWARSZAWAK4000:00:0000:16:1403:48:4605:04:3706:04:59
649WITKOWSKA Jolanta 624WARSZAWAK4000:00:0000:16:3303:52:0905:08:2906:05:04
650ŚNIEŻKO Eugeniusz 738Team Aktywni z CukrzycąWARSZAWAM3000:00:0000:16:3803:48:4405:07:2806:06:43
651RIJ Tomasz 256Finisz RymanówRYMANÓW ZDRÓJM3000:00:0000:12:0302:36:5803:27:36
652ŁOCHAŃSKI Grzegorz 550BRYSIEWARSZAWAM3000:00:0000:11:0002:26:0503:16:42
653SERAFIN Paulina 673RZESZÓWK2000:00:0000:12:4203:00:0403:58:30
654WOŹNIAK Michał 688BANDA GRUDNIALUBLINM3000:00:0000:13:1202:51:3103:58:29
655GÓRALCZYK Stanisław 767Bungee Jumping MarioHAJNÓWKAM5000:00:0003:24:00
Niesklasyfikowani
KOCIOŁEK Andrzej 110Kancelaria Sportowa StaszewscyOSOWIEC-TRZĘSINAM40DNF00:14:45 DNF03:01:17 DNF DNF DNF
JEŻ Marcin 388JEDLICZEM40DNF00:09:52 DNF02:24:34 DNF03:39:48 DNF DNF
TOMCZYK Grzegorz 599RZESZÓWM20DNF00:12:28 DNF02:42:16 DNF04:12:24 DNF DNF
ROBEL Wojciech 630TG Sokół SanokSANOK, PODKARPACKIEM30DNF00:09:39 DNF02:11:45 DNF02:54:18 DNF DNF
ZIĘBA Marcin 621KRAKÓWM30DNF00:12:13 DNF02:51:33 DNF04:13:28 DNF DNF
DQLIPUS Andrzej 327KSIĄŻENICEM40DQ DQ DQ DQ DQ
Znaleziono 661 wynik(ów)