II ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2016 - 44,6KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 763
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 656
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km26.5km34.2km40.7kmCzas
maratonu
(42,6km)
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1KRAWIECKI Mateusz 583Lubawa Kocha BiegaćLUBAWAM201M 500:00:0000:07:5201:53:4202:28:1702:58:5403:09:4903:17:41.70 4:2513,5
2KUCHARCZYK Tomasz 250WKB Meta LubliniecLUBLINIECM202M 900:00:0000:08:3201:57:3702:32:1903:06:3103:16:2803:25:00.90+00:07:194:3513,1
3KWIATKOWSKI Michael 49KRAKÓWM203M 3900:00:0000:09:1502:13:1902:52:5803:28:1703:39:2203:48:37.95+00:30:565:0711,7
4WILK Dawid 52Night Runners ZabrzeZABRZEM204M 4200:00:0000:08:4502:03:0002:45:0603:24:5003:40:3403:49:19.15+00:31:375:0811,7
5ŻYRA Maciej 744JASŁOM205M 4600:00:0000:11:2302:20:2902:59:2403:33:4103:40:3303:51:56.55+00:34:145:1211,5
6DOMAGAŁA Kamil 549Night Runners ZabrzeZABRZEM206M 4800:00:0000:10:4802:19:2302:58:5903:32:5303:41:2703:52:15.25+00:34:335:1211,5
7GAICKI Maciej 449KRAKÓWM207M 5100:00:0000:10:1602:10:5802:52:3403:31:0303:42:5703:53:13.15+00:35:315:1311,5
8PAWUL Wojtek 543GOPR BieszczadyKROSNOM208M 5800:00:0000:08:2102:09:2602:55:0603:33:4803:46:1403:54:35.95+00:36:545:1511,4
9DOMIN Łukasz 180Aktywny DynówDYNÓWM209M 6000:00:0000:12:5002:20:0203:01:0303:36:2503:42:2303:55:13.30+00:37:315:1611,4
10REDZIAK Łukasz 57wkurw_teamSOSNOWIECM2010M 7600:00:0000:09:5702:18:0702:59:4203:37:5803:49:5703:59:54.25+00:42:125:2211,2
11WNĘK Marek 622JAZOWSKOM2011M 8300:00:0000:11:1302:20:4303:03:0503:41:0703:50:4304:01:56.05+00:44:145:2511,1
12ZMYSŁOWSKI Igor 727CIECIERZYNM2012M 8400:00:0000:11:3002:24:0803:06:2003:42:4303:50:4804:02:18.50+00:44:365:2511,0
13MARĆ Marcin 471Klub (Sporting club name)KRAKÓWM2013M 8700:00:0000:12:2802:28:2703:09:2003:44:0803:50:0904:02:37.60+00:44:555:2611,0
14JEZIERSKI-KRUPA Marek 747ZABRZEM2014M 9000:00:0002:18:4803:02:3603:41:2904:03:07.55+00:45:255:2711,0
15KONIECZNY Rafał 643RADLINM2015M 9100:00:0000:10:4702:23:0703:05:2803:42:4703:52:3204:03:19.40+00:45:375:2711,0
16SITEK Daniel 271GDAŃSKM2016M 10000:00:0000:11:2602:25:1403:10:0103:46:4303:54:5204:06:18.15+00:48:365:3110,9
17BUŁA Adam 740BYTOMM2017M 10200:00:0000:11:2802:25:2003:08:2403:45:0603:55:0204:06:30.30+00:48:485:3110,9
18SZADKOWSKI Wojciech 692Warbud Running TeamWARSZAWAM2018M 11200:00:0000:12:3802:24:1503:07:0903:47:0503:55:4404:08:22.80+00:50:415:3410,8
19BARAN Kamil 484Klub (Sporting club name)WIDNA GÓRAM2019M 11400:00:0000:11:5202:28:4703:11:1403:48:2303:56:4404:08:36.40+00:50:545:3410,8
20SOŁODUCHA Hubert 7646 Batalion Powietrzno DesantowyGLIWICEM2020M 11800:00:0000:10:5602:24:5703:10:4503:48:2203:59:0104:09:57.15+00:52:155:3610,7
21SOCHACKI Maciej 211Zamek Dubiecko Running TeamDUBIECKOM2021M 12500:00:0000:12:1302:24:1003:08:3003:49:0903:59:1704:11:30.95+00:53:495:3810,6
22BOGUSZ Piotr 25412tri.pl Drużyna WilkaMRĄGOWOM2022M 12600:00:0000:12:5702:31:0303:12:4503:52:1403:58:4604:11:43.85+00:54:025:3810,6
23BEM Jakub 311Nowa Huta TeamKRAKÓWM2023M 12900:00:0000:13:0502:28:2003:12:3403:50:0403:59:0204:12:07.15+00:54:255:3910,6
24BRZESKI Rafał 42ŁÓDŹM2024M 13900:00:0000:10:5802:21:3303:09:0703:51:2604:05:1704:16:15.00+00:58:335:4410,4
25MADEJ Mateusz 446Running Team Hormann LegnicaWILCZY LASM2025M 14500:00:0000:10:4602:29:4303:13:0603:54:5804:06:0704:16:53.50+00:59:115:4510,4
26KUŹMIŃSKI Wojciech 424KROSNOM2026M 14700:00:0000:09:2802:22:0403:12:5403:52:4404:07:4504:17:13.85+00:59:325:4610,4
27GNATOWSKI Przemysław 319AXA Running TeamWARSZAWAM2027M 15600:00:0000:11:0602:27:4203:16:2403:55:4904:07:5804:19:04.25+01:01:225:4810,3
28PAJĄK Wojciech 475Klub (Sporting club name)BIEŃKÓWKAM2028M 17200:00:0000:10:5502:30:3903:17:5303:58:1004:10:4604:21:41.30+01:03:595:5210,2
29ZIELIŃSKI Marek 232PRZECZNOM2029M 17600:00:0000:12:0502:34:5503:20:4603:59:4504:09:5904:22:04.85+01:04:235:5210,2
30GAWRON Janusz 651Brygada BeskidówLIMANOWAM2030M 17800:00:0000:09:2502:24:1603:17:5703:58:5404:12:4604:22:11.45+01:04:295:5210,2
31WOJAK Szymon 574OPOLEM2031M 18300:00:0000:12:1202:25:4403:12:4903:57:4004:11:5704:24:09.65+01:06:275:5510,1
32WILK Damian 648KOLBUSZOWAM2032M 18700:00:0000:12:5802:32:4303:21:0304:01:1304:12:5204:25:50.10+01:08:085:5710,1
33OLESIEJUK Michał 775TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM2033M 22800:00:0000:12:4602:30:3603:19:3504:06:4404:23:4804:36:34.65+01:18:526:129,7
34TRETER Sebastian 470Klub (Sporting club name)RZESZÓWM2034M 23900:00:0000:12:2902:35:2003:31:3104:15:4804:26:0704:38:36.10+01:20:546:149,6
35GRZEGORCZYK Tomasz 538GDAŃSKM2035M 26500:00:0000:12:5902:40:4203:33:4904:20:0704:33:1204:46:11.45+01:28:296:259,4
36ZAWADA Krzysztof 416RZEPEDŹM2036M 27200:00:0000:14:5002:52:3803:48:5204:26:4304:32:4304:47:33.20+01:29:516:269,3
37FURMAN Piotr 100KADZIDŁOM2037M 27500:00:0000:13:1302:37:1403:34:2104:19:1404:34:5404:48:07.15+01:30:256:279,3
38KOZA Jan 757Lokomotiv Majdan, GOPR BieszczadyCISNAM2038M 27800:00:0000:10:4702:35:0003:30:4204:21:3404:37:4004:48:27.45+01:30:456:289,3
39KUDŁAK Paweł 654KRAKÓWM2039M 28300:00:0000:12:0102:43:2803:37:2604:22:5304:37:2904:49:30.15+01:31:486:299,2
40BRYKCZYŃSKI Łukasz 18Sport GURUWARSZAWAM2040M 29700:00:0000:11:2302:36:0103:39:4204:24:3804:43:3104:54:54.55+01:37:126:369,1
41FLIS Radosław 595RZESZÓWM2041M 30100:00:0000:13:0202:36:3103:39:5004:28:4604:42:1704:55:19.25+01:37:376:379,1
42BARAN Mateusz 293SZYMBARKM2042M 30700:00:0000:13:0402:44:1403:41:4804:29:2504:43:1504:56:19.95+01:38:386:389,0
43KACZOROWSKI Michał 607Soul AdventureŁÓDŹM2043M 31800:00:0000:11:0102:35:3703:37:5504:28:0404:47:0004:58:01.45+01:40:196:409,0
44KUBASIK Łukasz 173PrzeworskPRZEWORSKM2044M 32100:00:0000:13:4602:53:5903:49:2704:36:3404:45:2704:59:13.40+01:41:316:428,9
45HENKIEL Bartłomiej 749RZESZÓWM2045M 33000:00:0000:13:4202:49:4403:50:2504:36:2204:46:4405:00:26.75+01:42:456:448,9
46CZOPKO Kamil 326Sapex Strong TeamGDYNIAM2046M 33900:00:0000:13:1702:59:5503:54:2804:38:3304:48:2005:01:37.75+01:43:566:458,9
47MOĆKO Jacek 606ZAGNAŃSKM2047M 34700:00:0000:13:5302:53:0403:50:1804:37:4804:51:0705:05:00.65+01:47:186:508,8
48DARŁAK Łukasz 569Smashing PąpkinsRZESZÓWM2048M 35100:00:0000:13:0302:44:0403:52:2804:39:3304:53:0605:06:09.65+01:48:276:518,7
49SERZYSKO Bartosz 562Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM2049M 35500:00:0000:12:2102:50:0603:55:2704:40:1304:54:2405:06:45.50+01:49:036:528,7
50ANDRES Kamil 148TRUSOXLEŻAJSKM2050M 35700:00:0000:12:2602:48:4603:54:4104:41:2404:54:3605:07:02.20+01:49:206:538,7
51URBAŃCZYK Karol 137Night Runners GliwiceGLIWICEM2051M 36500:00:0000:12:2502:49:2803:55:1904:43:2504:57:4305:10:08.45+01:52:266:578,6
52WINIECKI Mateusz 553Łódź Running TeamŁÓDŹM2052M 39500:00:0000:13:1802:58:2903:57:3504:48:0305:02:5505:16:13.40+01:58:317:058,5
53ZIEMNIAK Marcin 437WARSZAWAM2053M 40600:00:0000:13:5502:59:4704:04:1504:52:4805:05:5105:19:46.05+02:02:047:108,4
54NAWARA Arkadiusz 575RUDA ŚLĄSKAM2054M 41000:00:0000:12:3102:50:5403:55:4304:49:4205:08:2305:20:54.90+02:03:137:118,3
55MALEC Dawid 396Night RunnersWOŁCZYNM2055M 41100:00:0000:13:3002:58:1104:02:2104:52:4205:07:3705:21:07.85+02:03:267:118,3
56KUROWSKI Michał 615Night Runners GliwiceRUDA ŚLĄSKAM2056M 42000:00:0000:12:5503:02:2504:06:1704:55:2305:11:5505:24:50.30+02:07:087:168,2
57NESTOROWICZ Maksymilian 297Nestor & Zawada ClubRZEPEDŹM2057M 43100:00:0000:14:5003:03:5804:04:2404:58:3705:14:2305:29:13.60+02:11:317:228,1
58GARGAS Marek 423WARSZAWAM2058M 44000:00:0000:15:2803:03:5904:20:2805:08:1805:17:2405:32:52.90+02:15:117:278,0
59PAWLICA Paweł 229Polskie RadioLIBIĄŻM2059M 44900:00:0002:59:5704:02:3305:02:2105:36:10.25+02:18:287:328,0
60BOROWIECKI Łukasz 104KRAKÓWM2060M 46000:00:0000:13:4403:08:4204:15:4505:09:3005:27:5005:41:34.05+02:23:527:397,8
61ADAMCZEWSKI Jakub 608Night RunnersPOZNAŃM2061M 48800:00:0000:13:1803:12:4204:37:3105:28:5205:45:1805:58:36.75+02:40:558:027,5
62KĘDZIOR Michał 521Drużyna SzpikuRZESZÓWM2062M 49600:00:0000:15:0403:27:5504:38:2805:33:3205:47:5206:02:56.15+02:45:148:087,4
63GŁUSZEK Michał 703KIELCEM2063M 50600:00:0000:09:3803:08:2504:29:4905:33:4205:58:3406:08:12.80+02:50:318:157,3
64CIEŚLIK Seba 662Tri Engines KrakówSŁOMNIKIM2064M 51200:00:0000:13:5403:24:1304:37:1705:36:3105:56:5306:10:47.65+02:53:058:187,2
65WARYKIEWICZ Gaweł 603Tri EnginesKRAKÓWM2065M 51300:00:0000:13:5403:24:1704:37:1705:37:1905:56:5406:10:48.05+02:53:068:187,2
Niesklasyfikowani
TOMCZYK Grzegorz 599RZESZÓWM20DNF00:12:28 DNF02:42:16 DNF04:12:24 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 66 wynik(ów)