II ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2016 - 44,6KM
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2016-01-31
Miejsce : Cisna
Dystans : 44,6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 763
Wystartowało : 661
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 656
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 26.5km | 34.2km | 40.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu2km26.5km34.2km40.7kmCzas
maratonu
(42,6km)
Czas
brutto
44.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1CZYŻ Grzegorz 7Grupa Azoty -Automatyka TarnówBOGUMIŁOWICEM401M 200:00:0000:08:0401:50:5202:22:1302:49:2702:57:4703:05:51.50 4:1014,4
2WIERNUSZ Krzysztof 499Finisz RymanówPOSADA GÓRNAM402M 600:00:0000:08:3701:57:5502:32:2003:01:4103:09:0703:17:44.20+00:11:524:2613,5
3ŚLASKI Radosław 542Wkurw_teamSTRZYŻÓWM403M 1100:00:0000:09:2202:04:4402:39:5703:10:1903:18:1803:27:40.35+00:21:484:3912,9
4HADAM Jacek 94Przemyski Klub BiegaczaCIESZANÓWM404M 1600:00:0000:09:5102:06:5702:44:1103:16:0403:23:3503:33:26.65+00:27:354:4712,5
5KOZŁOWSKI Gabriel 339Bóbr TłuszczTŁUSZCZM405M 2000:00:0000:08:5202:02:0202:39:5003:15:4703:28:1003:37:02.25+00:31:104:5112,3
6GOŁEMBIEWSKI Marek 680MUKS Piętnastka/B4SPORTBYDGOSZCZM406M 2100:00:0000:09:3302:10:0902:47:3403:20:3603:28:3603:38:09.40+00:32:174:5312,3
7TYLEK Rafał 236KRAKÓWM407M 2200:00:0000:12:0402:13:0002:48:3903:20:2603:26:1503:38:19.95+00:32:284:5312,3
8KUCZOK Mirosław 16FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIEWODZISŁAW ŚLĄSKIM408M 2800:00:0000:09:1602:07:1202:46:0503:22:3903:32:3303:41:49.60+00:35:584:5812,1
9PORĘBSKI Rafał 62Poranny PatrolZAWADAM409M 3200:00:0000:08:3902:09:5702:48:3503:23:3103:35:4203:44:21.05+00:38:295:0111,9
10CICHOŃ Maciej 14442.195 WejherowoREDAM4010M 3300:00:0000:09:4002:10:5202:50:3203:25:1203:35:1003:44:50.60+00:38:595:0211,9
11BIAŁECKI Krzysztof 102BarlinekMYŚLIBÓRZM4011M 3700:00:0000:10:2002:12:1302:50:5503:27:5203:37:4603:48:06.45+00:42:145:0611,7
12POLAK Stanisław 75mBankKRAKÓWM4012M 3800:00:0000:09:5002:15:2202:54:3503:29:2203:38:2903:48:19.70+00:42:285:0711,7
13SLADECZEK Andrzej 582CZECHOWICE-DZIEDZICEM4013M 4000:00:0000:09:1902:11:3902:52:0203:27:5203:39:3403:48:53.85+00:43:025:0711,7
14GOTFRYD Adam 683JASŁOM4014M 4300:00:0000:10:1002:13:5902:54:0703:29:1103:39:2703:49:37.30+00:43:455:0811,7
15LESZCZYŃSKI Andrzej 191Body Club MławaMŁAWAM4015M 5200:00:0000:11:4702:16:1102:56:5803:33:2403:41:3003:53:17.05+00:47:255:1311,5
16JASTRZĄB Piotr 187Dekan LeskoLESKOM4016M 5300:00:0000:09:1602:12:5602:53:4503:32:2203:44:0803:53:24.60+00:47:335:1311,5
17BEDNARZ Bogdan 762Żywcem zabieganiŻYWIECM4017M 6300:00:0000:11:0102:19:4803:01:0503:36:4203:45:0403:56:05.85+00:50:145:1711,3
18MAZURKIEWICZ Tomasz 642Zaporowy Maraton TeamSANOKM4018M 6700:00:0000:09:1902:17:2502:59:5603:36:3903:47:2903:56:48.90+00:50:575:1811,3
19LESIK Krzysztof 89FORMA Wodzisław ŚląskiWODZISŁAW ŚLĄSKIM4019M 6800:00:0000:09:1602:12:3603:00:1603:36:1803:47:4603:57:02.40+00:51:105:1811,3
20MURAK Robert 38ŁĘCZNAM4020M 7000:00:0000:11:4802:19:4603:01:0403:38:0203:45:4303:57:31.90+00:51:405:1911,3
21MAŚLANKA Jacek 372Jarosławska Grupa Biegowa 'Sokół'JAROSŁAWM4021M 7100:00:0000:11:5402:21:2303:03:0403:38:0303:46:1203:58:06.05+00:52:145:2011,2
22ZAMOJSKI Robert 392GLIWICEM4022M 7400:00:0000:10:3802:21:5703:02:2203:38:2303:48:0603:58:44.40+00:52:525:2111,2
23JANDZIŚ Wiesław 352Aktywny DynówDYNÓWM4023M 7500:00:0000:12:5002:20:0303:01:0303:38:4803:45:5903:58:49.65+00:52:585:2111,2
24KACZOREK Marcin 117VW GRUPA KACZOREKJÓZEFÓWM4024M 8200:00:0000:10:5402:19:3103:03:2403:40:5803:50:4804:01:42.90+00:55:515:2511,1
25SUŁKOWSKI Maciej 238JAROSŁAWM4025M 8500:00:0000:11:5202:24:0003:05:2203:41:1003:50:3004:02:22.50+00:56:315:2611,0
26NIESYN Adam 383Sprint GorzyceGORZYCEM4026M 8900:00:0000:09:5702:17:4303:03:0303:41:0903:53:0704:03:04.45+00:57:125:2611,0
27SZWAJKA Robert 434STALOWA WOLAM4027M 9200:00:0000:11:0602:20:2403:03:2803:42:3203:52:4304:03:49.90+00:57:585:2811,0
28SMOLUCH Ryszard 489ZAMOŚĆM4028M 9300:00:0000:11:0802:19:5503:01:3203:42:3303:53:0404:04:12.80+00:58:215:2811,0
29MAJEWSKI Piotr 784MELEX TEAMJASŁOM4029M 9500:00:0000:11:2202:23:1003:06:3003:43:2103:52:5504:04:17.20+00:58:255:2811,0
30DWORAKOWSKI Andrzej 384ŁAPSCY LAJTOWCYŁAPYM4030M 9700:00:0000:11:4002:20:5703:03:3103:42:3403:53:1304:04:53.25+00:59:015:2910,9
31PASTWA Grzegorz 797Ultra Beskid SportJASIENICAM4031M 9800:00:0000:10:2802:22:3403:08:4703:44:4303:54:3104:04:59.70+00:59:085:2910,9
32WÓJCIK Tomasz 529Atywna Strona ŻyciaKRAKÓWM4032M 10100:00:0000:12:2102:30:2003:11:1403:46:5603:53:5804:06:19.30+01:00:275:3110,9
33SZYK Artur 237JGB SOKÓŁ JarosławJAROSŁAWM4033M 10500:00:0000:11:5302:23:1403:06:5303:45:0303:54:5804:06:51.95+01:01:005:3210,8
34PACHO Sylwester 219papikiGRYBÓWM4034M 11000:00:0000:10:3202:25:2803:11:5703:48:0403:57:4104:08:13.05+01:02:215:3310,8
35KONIARZ Michał 68BRZEGM4035M 11100:00:0000:10:1702:24:1003:07:4803:47:3903:58:0004:08:17.45+01:02:255:3410,8
36PINDUR Grzegorz 268POZNANM4036M 11600:00:0000:10:2402:21:3703:07:1303:47:1503:58:5804:09:22.95+01:03:315:3510,7
37GOSTYŃSKI Krzysztof 675Gostyńscy TeamKRAKÓWM4037M 12100:00:0000:12:4102:24:3703:10:2603:49:2503:58:1004:10:51.00+01:04:595:3710,7
38KRUPA Grzegorz 774KB SobótkaSTRZEGOMIANYM4038M 12200:00:0000:14:3702:27:2803:11:1703:49:4503:56:1904:10:56.40+01:05:045:3710,7
39RAMS Tadeusz 604TEAM WOLBROMWOLBROMM4039M 13000:00:0000:13:5102:26:2303:12:2803:51:1403:58:1704:12:08.55+01:06:175:3910,6
40AUGUSTYNIAK Mariusz 231UKS TRS SUSZSUSZM4040M 13100:00:0000:11:1602:24:4103:10:1303:51:1204:01:1004:12:26.90+01:06:355:3910,6
41MIEKUS Hubert 369AccentureWARSZAWAM4041M 14200:00:0000:11:4102:27:2703:12:4603:52:4704:04:5204:16:33.10+01:10:415:4510,4
42ZGIET Radosław 555CZARTAJEWM4042M 14400:00:0000:10:3002:25:1603:12:2503:53:3004:06:1504:16:45.10+01:10:535:4510,4
43POLAK Grzegorz 101Kereza TeamLUBLINM4043M 14800:00:0000:12:3302:27:3603:12:2303:53:3304:04:4404:17:17.85+01:11:265:4610,4
44WISZOWATY Mariusz 527AmatorPABIANICEM4044M 15000:00:0000:09:3802:26:4303:14:4503:54:3604:07:5804:17:36.65+01:11:455:4610,4
45CZUBA Adam 44Boot Camp Polska/ToruńTORUŃM4045M 15800:00:0000:12:4802:26:4703:12:5003:55:3104:06:2404:19:12.45+01:13:205:4810,3
46POLAK Jacek 381biegusiem.plPIASECZNOM4046M 16000:00:0000:12:3502:35:1503:20:3503:58:5904:07:0104:19:36.20+01:13:445:4910,3
47NIEMCZEWSKI Borys 67TimeBandit CorpsRACŁAWÓWKAM4047M 16100:00:0000:10:5802:27:3803:17:4203:58:3804:09:0404:20:02.55+01:14:115:4910,3
48GOTOWIEC Darek 296Bóbr TłuszczTŁUSZCZM4048M 16300:00:0000:13:1102:31:3103:16:1703:56:3004:07:1304:20:24.75+01:14:335:5010,3
49SOKALSKI Grzegorz 682Parkrun KonstancinKONSTANCIN-JEZIORNAM4049M 16700:00:0000:11:5702:27:3803:16:3903:57:2604:08:4004:20:37.20+01:14:455:5010,3
50ABEL Krzysiek 570biegam bo lubięŁÓDŹM4050M 17300:00:0000:12:5202:29:3703:17:0503:57:3904:08:5904:21:51.15+01:15:595:5210,2
51AKSTINAS Petras 722VilniusVILNIUSM4051M 17400:00:0000:09:1702:17:5603:09:2403:56:5904:12:3604:21:53.35+01:16:015:5210,2
52BRYNDZA Krzysztof 466SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIM4052M 18400:00:0000:13:1502:39:4203:24:5504:03:4104:11:1504:24:30.65+01:18:395:5510,1
53CIESLAK Marek 85WARSZAWAM4053M 18500:00:0000:12:0802:27:5903:15:2503:59:4904:12:5004:24:58.40+01:19:065:5610,1
54MAŁYSZA Sławomir 235KRAKÓWM4054M 18600:00:0000:13:0702:32:0003:20:5904:01:4104:11:5604:25:03.55+01:19:125:5610,1
55WOJCIECHOWSKI Krzysztof 490Radlinioki w bieguRADLINM4055M 18800:00:0000:12:0802:33:0403:22:0804:04:1604:14:2104:26:29.50+01:20:385:5810,0
56ZAJĄCZKOWSKI Jerzy 205PRZEMYSLM4056M 18900:00:0000:11:0702:25:4903:14:0004:00:1304:15:4204:26:49.85+01:20:585:5810,0
57KMAK Sławomir 413papikiGRYBÓWM4057M 19000:00:0000:10:3202:25:3103:18:0204:03:1304:16:3004:27:02.25+01:21:105:5910,0
58PAWLUŚ Mirosław 279JSC JasłoJASŁOM4058M 19100:00:0000:12:0202:26:4403:20:3304:03:4004:15:0604:27:08.65+01:21:175:5910,0
59STĘPIEŃ Wojciech 118JM RUNNING TEAM / NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM4059M 19400:00:0000:12:1002:31:3103:22:3604:04:4204:15:1804:27:28.15+01:21:365:5910,0
60DERSLEY Stephen 77POZNANM4060M 19600:00:0000:11:2802:33:1803:21:3304:05:0004:17:0604:28:34.10+01:22:426:0110,0
61MŁODOŻENIEC Jacek 48Rembertów TeamWARSZAWAM4061M 19700:00:0000:12:3602:35:3603:20:3004:03:3904:16:3904:29:15.45+01:23:236:029,9
62BIELEC Artur 80Rembertów TeamWARSZAWAM4062M 19800:00:0000:12:3502:34:3903:20:3004:03:3504:16:4004:29:15.65+01:23:246:029,9
63KOCIEMBA Dariusz 710W Tri Team / Labosport TeamPOZNAŃM4063M 20200:00:0000:10:4702:37:5103:26:1904:08:3304:20:2904:31:16.85+01:25:256:049,9
64IDZIK Dariusz 661NAKŁO ŚLĄSKIEM4064M 20300:00:0000:11:4002:30:0003:21:1704:06:1504:19:4804:31:28.85+01:25:376:059,9
65GŁADYSZ Rafał 639wkurw_teamKROSNOM4065M 20400:00:0000:12:2102:33:1503:21:4204:08:0404:19:1304:31:34.15+01:25:426:059,9
66SZPYT Ryszard 310Biłgoraj BiegaBIŁGORAJM4066M 20900:00:0000:12:5902:44:2803:30:3004:10:4804:19:2404:32:23.45+01:26:316:069,8
67SIKORA Jacek 157Water TeamWYŻNEM4067M 21500:00:0000:10:3702:31:2603:27:2904:09:2704:23:3504:34:12.55+01:28:216:089,8
68CETNAROWSKI Marcin 758SZYMBARK 29M4068M 21600:00:0000:12:1202:33:2003:28:1204:08:3504:22:0204:34:14.15+01:28:226:089,8
69CHOJECKI Dariusz 116KEREZA LUBLINLUBLINM4069M 21700:00:0000:12:3402:38:5503:29:5204:13:2504:21:4604:34:20.25+01:28:286:099,8
70DROZD Maciej 457WARSZAWAM4070M 21800:00:0000:12:4402:44:1003:32:2204:12:3504:21:4204:34:26.05+01:28:346:099,8
71SAPIŃSKI Mariusz 363Ostoya Rynning TeamWARSZAWAM4071M 22600:00:0000:12:4002:42:3603:30:5004:12:3304:23:4904:36:29.65+01:30:386:119,7
72LEGUTKO Włodzimierz 362Ostoya running teamWARSZAWAM4072M 22700:00:0000:12:4002:42:3603:30:5104:12:3404:23:4904:36:29.75+01:30:386:119,7
73SUCHODOLSKI Jerzy 172RADLINM4073M 22900:00:0000:12:0302:43:1103:29:2304:11:1504:25:0604:37:09.90+01:31:186:129,7
74MAJKUCIŃSKI Marek 188Biegiem Radom!RADOMM4074M 23000:00:0000:11:1102:37:2503:30:5204:13:0804:26:0904:37:20.10+01:31:286:139,6
75GRZANECKI Rafal 13Pier...NieBiegam:)WARSZAWAM4075M 23200:00:0000:12:1502:40:0603:27:1004:12:1104:25:1304:37:28.75+01:31:376:139,6
76JACHYM Marcin 571Klub Biegających LeśnikówLIBERTÓWM4076M 23400:00:0000:10:2902:38:5103:28:5604:13:0504:27:1104:37:40.95+01:31:496:139,6
77WRÓBEL Grzegorz 584ŻARÓWKAM4077M 23600:00:0000:13:2202:31:1103:31:5604:13:4304:24:4604:38:08.70+01:32:176:149,6
78PIETRASZEK Mirek 732KONSTANCIN JEZIORNAM4078M 24100:00:0000:12:1902:37:4003:29:2904:15:0404:27:1304:39:32.05+01:33:406:169,6
79CHODKIEWICZ Tomasz 653PEUGEOT POLSKAPIASECZNOM4079M 24200:00:0000:12:1802:40:0403:31:2004:15:4804:27:2204:39:40.55+01:33:496:169,6
80PLEWA Tomasz 24BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEM4080M 24400:00:0000:10:5502:34:2803:33:0004:16:0904:29:4804:40:43.75+01:34:526:179,5
81PILICHOWSKI Wojciech 266Grupa Szalonych RowerzystówBIAŁYSTOKM4081M 24800:00:0000:11:0802:35:2803:30:4804:14:1204:30:1404:41:22.75+01:35:316:189,5
81CHABROWSKI Paweł 588WARSZAWAM4082M 24900:00:0000:11:2302:35:3203:30:4204:14:3604:29:5904:41:22.75+01:35:316:189,5
83FELIŃSKI Tomasz 593OTWOCKM4083M 25000:00:0000:11:2502:35:5903:30:4304:15:1804:29:5804:41:23.15+01:35:316:189,5
84KULESZA Robert 706WARSZAWAM4084M 25100:00:0000:11:2402:35:4503:32:0204:14:3204:29:5904:41:23.30+01:35:316:189,5
85SMYK Robert 766OTK RzeźnikGLIWICEM4085M 25500:00:0000:13:1902:44:0603:38:2804:17:3104:29:4904:43:08.55+01:37:176:209,5
86CISKI Piotr 598WARSZAWAM4086M 25600:00:0000:13:3502:42:3903:35:0104:18:0804:29:3804:43:13.30+01:37:216:219,4
87MAZUREK Krzysztof 373ZAMOŚĆM4087M 25700:00:0000:12:3602:40:4903:36:4804:19:3804:30:4404:43:20.10+01:37:286:219,4
88SROKA Zbigniew 739SKRZYSZÓWM4088M 27000:00:0000:13:0502:47:2503:36:4004:21:2004:34:0904:47:14.90+01:41:236:269,3
89SKRZESZEWSKI Henryk P. 156I-BS.pl Sport TeamSTALOWA WOLAM4089M 27100:00:0000:12:3002:35:1503:31:1504:22:0804:34:5204:47:22.05+01:41:306:269,3
90PIKOR Jacek 199ZAMOŚĆM4090M 27300:00:0000:13:0602:41:4903:39:3504:22:2404:34:5804:48:04.40+01:42:126:279,3
91ORZECH Artur 376KrokodyleKOLBUSZOWAM4091M 28100:00:0000:11:1002:49:0403:43:3904:26:0804:37:4704:48:57.30+01:43:056:289,3
92BATKO Marcin 353UKS Szkoła RajskaKRAKÓWM4092M 28500:00:0000:12:2202:41:2803:37:5904:25:1604:39:2804:51:50.85+01:45:596:329,2
93ŚWIDZIŃSKI Tomasz 645Vege RunnersKRAKÓWM4093M 29300:00:0000:13:4302:55:2903:46:3104:30:2804:40:0104:53:44.60+01:47:536:359,1
94RZĄDKOWSKI Krzysztof 431KWWLUBLINM4094M 29500:00:0000:14:0802:53:5603:44:1304:29:3604:39:5204:54:00.05+01:48:086:359,1
95DZIEKAN Krzysztof 243PRUSZKÓWM4095M 30200:00:0000:12:5702:57:2703:48:3404:31:4904:42:3104:55:28.65+01:49:376:379,1
96MISIAK Mirek 644WidłorogiKORYTÓW AM4096M 30300:00:0000:13:1102:43:0703:44:2504:30:0004:42:2204:55:33.60+01:49:426:379,1
97WOJDA Dariusz 32Dzikie DzikiJÓZEFÓWM4097M 30400:00:0000:12:0702:52:4403:48:4904:32:3204:43:4504:55:52.50+01:50:016:389,0
98OLESZCZUK Zbigniew 99Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4098M 30900:00:0000:11:5902:52:5703:54:3804:36:3604:44:5404:56:53.55+01:51:026:399,0
99RYCYK Grzegorz 53Krasnystaw BiegaKRASNYSTAWM4099M 31000:00:0000:11:5902:52:5703:54:3804:36:3404:44:5404:56:53.60+01:51:026:399,0
100SZYMIK Marcin 476ratownik górniczyCHORZÓWM40100M 31100:00:0000:12:0802:45:0003:40:3704:29:3304:44:4804:56:56.95+01:51:056:399,0
101ĆWIEK Dariusz 657dariusSTANISŁAWÓW PIERWSZYM40101M 31700:00:0000:15:1202:53:3903:47:2004:31:3304:42:4504:57:57.00+01:52:056:409,0
102DZIADOSZ Jerzy 666OneManTeamDĘBICAM40102M 32000:00:0000:13:5002:45:5003:46:3304:33:2704:45:2304:59:13.00+01:53:216:428,9
103HOWIL Waldemar 143KaizenGRYFINOM40103M 32200:00:0000:12:4102:41:0103:43:1504:32:4404:46:4804:59:29.65+01:53:386:428,9
104GRENDZIŃSKI Andrzej 664PGB Sportowa PaczkaOSTRÓDAM40104M 32300:00:0000:13:1002:53:0003:47:2304:35:1704:46:3304:59:43.70+01:53:526:438,9
105KWATERA Tomasz 659KB LOK BOCHNIABOCHNIAM40105M 33300:00:0000:13:2102:56:3403:51:1704:36:5304:47:2805:00:49.95+01:54:586:448,9
106BOLANOWSKI Piotr 225Posada GórnaDOMARADZM40106M 33400:00:0000:11:0802:47:4903:52:1904:36:3704:49:5505:01:03.80+01:55:126:458,9
107SZULC Krzysztof 308Jocker TeamWARSZAWAM40107M 33600:00:0000:13:0702:48:1503:48:3104:36:0604:48:0105:01:08.85+01:55:176:458,9
108HERMANOWSKI Robert 164W4TEAMJÓZEFOSŁAWM40108M 34000:00:0000:12:0602:58:1603:55:1104:37:3304:49:5005:01:56.65+01:56:056:468,9
109TOMASZEWSKI Wojtek 511BraciaTWARSZAWAM40109M 34100:00:0000:12:1602:48:2403:55:1804:38:3604:50:0605:02:22.40+01:56:306:468,9
110KOWALCZYK Grzesiek 628LUBLINM40110M 34200:00:0000:11:5002:48:4503:48:4804:35:5104:51:1605:03:06.00+01:57:146:478,8
111LUPA Adam 517NTT TRIADA NAMYSŁÓWNAMYSŁÓWM40111M 34500:00:0000:14:0602:50:3203:51:5204:38:3504:49:4505:03:51.95+01:58:006:488,8
112SIEKIERSKI Krzysztof 709Kereza LublinMOTYCZM40112M 34600:00:0000:13:3102:48:0103:46:1404:36:0804:50:3805:04:09.60+01:58:186:498,8
113DRAPAŁA Jan 377KrokodyleKOLBUSZOWAM40113M 35400:00:0000:11:1002:49:0603:50:1804:37:5604:55:2605:06:36.85+02:00:456:528,7
114PESZEK Bogdan 209Aktywny DynówDYNÓWM40114M 36000:00:0000:13:5802:57:4403:55:3504:42:1804:54:1405:08:12.25+02:02:206:548,7
115SIÓDMIAK Cezary 33WARSZAWAM40115M 36200:00:0000:13:4302:59:4903:55:5704:42:1704:54:5105:08:34.95+02:02:436:558,7
116ZIELONKA Bogumił 507Piotrkowski Klub Biegacza ' Endorfina'PIOTRKÓW TRYBM40116M 36600:00:0000:15:1803:05:5404:01:1904:46:1504:55:0105:10:19.20+02:04:276:578,6
117SEWERYN Tomasz 539KRAKÓWM40117M 36700:00:0000:13:5502:57:2303:56:0104:44:3104:56:3405:10:29.45+02:04:376:578,6
118SIDOR Paweł 163W4TEAMJÓZEFOSŁAWM40118M 36800:00:0000:12:0503:03:4703:59:3904:46:5804:59:0705:11:12.20+02:05:206:588,6
119ZDULSKI Bartosz 64JÓZEFOSŁAWM40119M 36900:00:0000:12:0503:04:1103:59:4804:46:5804:59:0705:11:12.40+02:05:206:588,6
120KWIECIEŃ Krzysztof 663RunShop.plTARNÓWM40120M 37100:00:0000:13:0503:03:5004:03:1304:45:4004:58:2905:11:34.80+02:05:436:598,6
121HYZIAK Jakub 112jj.runners GorliceSĘKOWAM40121M 37300:00:0000:13:1803:05:2103:59:2304:46:1704:58:4105:11:59.35+02:06:076:598,6
122DOMBROWSKI Wojciech 91GOLUB-DOBRZYŃM40122M 37400:00:0000:14:4503:01:0404:01:2304:45:0404:57:2105:12:06.80+02:06:156:598,6
123GĄSZCZYK Grzegorz 74Nowa Huta TeamKRAKÓWM40123M 37500:00:0000:13:2202:52:1704:05:0104:49:2704:58:5905:12:21.25+02:06:297:008,6
124MUCHA Tomasz 439JANÓW LUBELSKIM40124M 37700:00:0000:14:3302:58:4704:00:2804:45:1004:58:0905:12:42.95+02:06:517:008,6
125SIENKIEWICZ Wojciech 463WARSZAWAM40125M 38000:00:0000:12:3702:48:0503:53:2104:43:3605:00:1605:12:53.10+02:07:017:008,6
126GAŁUSZKA Bogdan 73JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM40126M 38100:00:0000:14:1003:01:0203:58:1204:47:0504:58:5005:13:00.95+02:07:097:018,5
127STEC Sebastian 793SieMuszowaPRZEMYŚLM40127M 38200:00:0000:13:5302:59:2403:56:3904:46:2404:59:5205:13:45.65+02:07:547:028,5
128LAUER Jarosław 59PABIANICEM40128M 38700:00:0000:14:0802:55:1003:57:3804:46:2105:00:3405:14:42.65+02:08:517:038,5
129WAJCOWICZ Witold 98SANOKM40129M 39200:00:0000:12:0702:59:2103:59:1704:49:0505:03:3805:15:45.95+02:09:547:048,5
130HRYSZKIEWICZ Janusz 234UNISONO FLOW / AKMB PEDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM40130M 39400:00:0000:15:1403:08:1904:06:2604:51:5705:00:4505:15:59.25+02:10:077:058,5
131KOPER Jacek 222ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40131M 39600:00:0000:12:5203:05:4804:03:1004:49:4305:03:2105:16:13.70+02:10:227:058,5
132PAPIERSKI Leszek 667PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM40132M 39800:00:0000:13:0403:02:5204:05:1404:51:0505:03:2405:16:28.30+02:10:367:058,5
133LOREK Marek 239DĘBICAM40133M 40300:00:0000:11:3002:58:3303:58:1304:50:2705:07:0105:18:31.40+02:12:397:088,4
134LESZCZYŃSKI Radosław 586Air ConsultingCELESTYNÓWM40134M 40900:00:0000:14:4603:03:4604:06:0904:53:2305:06:0405:20:50.70+02:14:597:118,3
135ARGALSKI Grzegorz 769KW TrójmiastoGDYNIAM40135M 41700:00:0000:12:3302:55:3604:07:2104:56:3205:10:2805:23:01.50+02:17:107:148,3
136CHWALISZEWSKI Jarosław 121Night Runners GliwiceGLIWICEM40136M 41800:00:0000:12:3302:59:3704:03:4604:55:1405:12:0705:24:40.45+02:18:487:168,2
137CEGLIŃSKI Sebastian 711JAKOOBCYCLESKAROLINAM40137M 42100:00:0000:14:0602:57:5804:03:5804:56:4205:11:0605:25:12.90+02:19:217:178,2
138SKONECZNY Artur 192OPLTOMASZÓW MAZOWIECKIM40138M 42200:00:0000:14:2803:04:5004:09:0204:57:1005:10:5305:25:21.55+02:19:307:178,2
139KAPELKO Bogdan 616ZALESIE GÓRNEM40139M 42300:00:0000:14:1702:57:1004:01:5904:53:1805:11:3305:25:50.20+02:19:587:188,2
140RĘKAWEK Artur 412truchtacz.plGARWOLINM40140M 42500:00:0000:13:0003:05:3004:10:3704:58:3105:14:0305:27:03.85+02:21:127:198,2
141RUPIK Piotr 159STARA IWICZNAM40141M 42600:00:0000:12:4503:07:3304:10:3204:59:4405:14:3205:27:17.00+02:21:257:208,2
142BŁACHOWICZ Rafał 497Zabiegani MielecMIELECM40142M 43200:00:0000:13:2703:11:4204:17:4405:05:3005:16:4405:30:11.20+02:24:197:248,1
143RESZYTYŁO Grzegorz 641ŁAŃCUTM40143M 43800:00:0000:14:2403:11:5804:16:4505:06:0205:17:4805:32:12.80+02:26:217:268,1
144DROŻDŻ Witold 295Polskie Himalaje 2018WARSZAWAM40144M 44200:00:0000:12:1003:01:0604:04:5005:02:2505:21:2205:33:32.75+02:27:417:288,0
145KRAUSE Dariusz 25FORMA Wodzisław Śląski/ RADLINRADLINM40145M 44300:00:0000:12:0903:04:5804:17:4905:07:1105:21:5505:34:04.85+02:28:137:298,0
146WIŚNIEWSKI Marcin 544Jano Technika sanitarnaOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40146M 44400:00:0000:13:4803:03:5304:12:0505:04:2605:20:2205:34:10.60+02:28:197:298,0
147JAKUBOWSKI Wojciech 72KB Geotermia UniejówUNIEJÓWM40147M 44700:00:0000:14:3003:16:3904:23:3305:10:0705:19:5105:34:21.95+02:28:307:298,0
148PACZKOWSKI Bartosz 510218CREWSZAMOTUŁYM40148M 44800:00:0000:14:1803:00:5704:08:1705:03:2905:21:0905:35:27.30+02:29:357:318,0
149ZAMOJSKI Adam 126IchtisCHMIELNIKM40149M 45200:00:0000:13:3403:04:5404:22:4305:10:3305:23:1705:36:51.55+02:31:007:337,9
150FRUCZ Jacek 348SOSNOWIECM40150M 45300:00:0000:14:3503:14:1004:18:5005:08:5305:22:2605:37:01.75+02:31:107:337,9
151ŁABĘDZKI Bogusław 336SBD ENERGETYK RYBNIKRYBNIKM40151M 45600:00:0000:15:2203:13:2504:18:3805:10:3905:23:1105:38:33.00+02:32:417:357,9
152BISKUP Rafał 633WARSZAWAM40152M 45800:00:0000:10:4603:05:4004:21:0605:12:0205:29:3505:40:21.70+02:34:307:377,9
153MARECKI Piotr 462KB LOK BochniaBOCHNIAM40153M 45900:00:0000:14:2703:22:2104:30:2305:16:2505:25:5905:40:26.75+02:34:357:377,9
154CEMPURA Lech 632Cempura LechPOZNAŃM40154M 46100:00:0000:14:0503:12:5904:18:3005:13:1505:27:5305:41:58.25+02:36:067:407,8
155GRZYBEK Piotr 765Kereza LublinLUBLINM40155M 46700:00:0000:13:5603:13:1004:22:3605:14:3005:31:4705:45:43.85+02:39:527:457,7
156BATOR Marek 393WARSZAWAM40156M 46900:00:0000:15:1503:16:2904:21:5805:17:3605:31:1405:46:29.30+02:40:377:467,7
157HEJMAN Maciej 780wkurw_teamKRAKÓWM40157M 47100:00:0000:13:5703:15:3304:25:3705:18:2305:34:4705:48:44.10+02:42:527:497,7
158ŁUKASIEWICZ Marcin 500KS START PUŁASKI WARKAWARKAM40158M 47300:00:0000:12:4903:13:3404:30:2005:20:4105:36:4605:49:35.65+02:43:447:507,7
159SIDOROWICZ Grzegorz 697Axa Running TeamMARKIM40159M 47500:00:0000:12:3203:15:4004:22:5105:19:5005:38:2705:50:59.25+02:45:077:527,6
160WESTER Mieczyslaw 612Night Runners GliwiceGLIWICEM40160M 47600:00:0000:14:4803:24:2404:32:1705:21:5305:37:1505:52:03.10+02:46:117:537,6
161NIEDZWIEDZKI Tomasz 626KATOWICEM40161M 48300:00:0000:11:4503:17:1604:38:3005:29:0605:45:4605:57:31.30+02:51:398:007,5
162SPYRA Zdzisław 261Śląska Oficyna DrukarskaPSZCZYNAM40162M 49700:00:0000:15:0103:21:0504:36:3405:31:3705:48:0706:03:08.05+02:57:168:087,4
163JUCHA Jacek 46CA Broker/ CA AktywniGOCZAŁKOWICEM40163M 49800:00:0000:15:2403:27:3004:37:2705:31:3005:47:4406:03:08.30+02:57:168:087,4
164ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz 84Grupa Skromnych BiegaczyTARNÓWM40164M 50300:00:0000:13:3903:13:3904:40:4805:34:3305:52:0006:05:39.65+02:59:488:117,3
165ZDYBEL Tomasz 509Badass RunnersGDAŃSKM40165M 50400:00:0000:15:0603:22:4104:36:3105:33:3605:50:5006:05:56.85+03:00:058:127,3
166JACKOWSKI Jacek 27JGB 'SOKÓŁ'JAROSŁAWM40166M 50500:00:0000:14:1003:19:1604:35:4905:34:4405:52:3806:06:48.65+03:00:578:137,3
167DURA Piotr 789wkurw_teamRAKÓWM40167M 50700:00:0000:15:1903:32:2404:39:1205:34:2105:53:4006:08:59.05+03:03:078:167,3
168PIĄTEK Roman 701PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM40168M 50900:00:0000:14:3403:28:2604:48:1205:39:5105:55:0406:09:38.60+03:03:478:177,2
169KONIECZNY Jacek 530Drużyna SzpikuMOSINAM40169M 51000:00:0000:15:4303:09:4204:41:4605:37:3805:54:2206:10:05.55+03:04:148:177,2
170KRYGOWSKI Zbigniew 638Biegam AS LubaczówLUBACZÓWM40170M 51100:00:0000:13:3403:26:0404:40:5905:39:5505:56:5906:10:33.35+03:04:418:187,2
171KOWALCZYK Mariusz 47WARSZAWAM40171M 52300:00:0000:13:4703:07:4404:45:3305:45:3506:06:0706:19:54.70+03:14:038:317,0
Niesklasyfikowani
DQLIPUS Andrzej 327KSIĄŻENICEM40DQ DQ DQ DQ DQ DQ DQ--
JEŻ Marcin 388JEDLICZEM40DNF00:09:52 DNF02:24:34 DNF03:39:48 DNF DNF DNF DNF--
KOCIOŁEK Andrzej 110Kancelaria Sportowa StaszewscyOSOWIEC-TRZĘSINAM40DNF00:14:45 DNF03:01:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 174 wynik(ów)