III ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ - 10KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
63
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OLUWAGBEMI Melvin 10PARIS / FRANCE ПАРИЖ / ФРАНЦИЯPARISM18-291M 100:15:3600:31:3400:47:0001:02:50.16 6:179.5
2ГОРДЕЕВ Юрий 6СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛЬСКИЙ РАЙОНM50-591M 200:15:3600:31:3500:47:0501:04:03.29+00:01:136:249.4
3РОВДО Алексей 7КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-592M 300:15:3400:31:3300:47:4501:04:15.34+00:01:256:259.3
4ШАЙДУЛЛИН Денис 61NORDICPROМОСКВАM30-391M 400:16:1200:33:1900:50:1801:07:16.84+00:04:266:438.9
5РАДКЕВИЧ Валерий 16БГУМИНСКM40-491M 500:16:1700:32:5500:50:2301:07:36.07+00:04:456:458.9
6МИНИАХМЕТОВ Виктор 55ГИМНАЗИЯ № 10ГРОДНОM18-292M 600:16:5300:33:4900:50:4601:07:41.75+00:04:516:468.9
7ВОЛОХ Алексей 24ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-171M 700:16:4500:33:4900:50:4901:07:46.26+00:04:566:468.9
8ДЕНИСОВИЧ Гордей 62M_Jun_15-172M 800:16:1200:33:2300:50:4301:08:10.46+00:05:206:498.8
9СКОРБ Николай 33HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-293M 900:16:4500:33:5200:50:5101:08:13.92+00:05:236:498.8
10ЖАБИН Дмитрий 15СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬM50-593M 1000:17:1700:34:4300:51:5501:09:28.42+00:06:386:568.6
11КУЦ Михаил 23ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-173M 1100:16:1600:34:0200:51:2501:10:07.40+00:07:177:008.6
12РУТКЕВИЧ Дмитрий 41ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-294M 1200:17:1500:35:1200:53:0301:10:21.51+00:07:317:028.5
13KUZICH Ihar 46БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-492M 1300:17:1300:35:0200:52:5601:10:55.02+00:08:047:058.5
14СТЕПУРА Илья 32HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-295M 1400:17:5100:35:4100:53:2001:10:57.59+00:08:077:058.5
15ЯНКОВСКИЙ Александр 39ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-392M 1500:18:3900:36:4200:54:2201:11:55.77+00:09:057:118.3
16ГУЛЯЙ Виталий 29ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-174M 1600:16:5800:33:5700:51:4101:12:12.13+00:09:217:138.3
17ЛУЧИНОВИЧ Людмила 1МИНСКЖ40-491K 100:18:0100:35:5500:54:0501:12:31.68+00:09:417:158.3
18ХАРИТОНЮК Михаил 31HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-594M 1700:17:2000:35:2900:54:0901:12:38.65+00:09:487:158.3
19СКОРБ Леонид 34HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-393M 1800:17:4700:36:1200:54:3301:12:45.78+00:09:557:168.2
20ВАЛЕЕВ Николай 9СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛM60-691M 1900:17:5200:35:4900:53:5601:12:48.79+00:09:587:168.2
21ГУТНИК Алеся 45СОКОЛГРОДНОЖ30-391K 200:18:0700:35:5500:54:2101:13:13.06+00:10:227:198.2
22ЧУПРЕТА Юрий 52СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-493M 2000:18:0800:36:3400:55:1501:14:21.65+00:11:317:268.1
23СТЕПАШИХИН Валерий 53СОКОЛВОЛКОВЫСКM30-394M 2100:18:4400:36:4600:55:5001:15:07.96+00:12:177:308
24ЯНКОВСКИЙ Владимир 38ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-494M 2200:18:4900:37:3800:56:3101:15:53.49+00:13:037:357.9
25PASINSKA-SKOWRON Sylwia 58PRUSZYNSKI SPORT TEAMЖ40-492K 300:18:5600:38:0000:57:0201:16:19.69+00:13:297:377.9
26ЖАБИНА Елена 14СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ50-591K 400:19:0000:38:0600:57:1201:16:33.13+00:13:427:397.8
27ПИУТА Вероника 44СОКОЛГРОДНОЖ30-392K 500:18:5600:38:2500:58:0501:17:14.66+00:14:247:437.8
28СКОРБ Ирина 37HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-393K 600:19:0600:38:3800:58:0801:17:22.02+00:14:317:447.8
29ШАБАНОВИЧ Александр 57СШ№7 Г.НОВОГРУДКАНОВОГРУДОКM50-595M 2300:19:0900:38:0400:57:4201:17:54.49+00:15:047:477.7
30VALIUSHKA Dzimitry 50СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM40-495M 2400:19:3300:39:1400:58:4501:18:10.34+00:15:207:497.7
31ТИХАНОВИЧ Иван 25ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM30-395M 2500:19:0700:38:3600:58:5501:18:36.30+00:15:467:517.6
32ЖУКОВСКАЯ Агнесса 26ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-171K 700:19:4500:39:2100:58:5101:18:44.69+00:15:547:527.6
33ОРЕШКОВ Кирилл 51СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM30-396M 2600:19:5800:40:0800:59:4601:19:10.17+00:16:207:557.6
34КАЗАНЦЕВ Владимир 54ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-692M 2700:19:4100:39:1600:59:2301:19:12.15+00:16:217:557.6
35ОБИДИЕНТОВ Сергей 3ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-693M 2800:19:4000:39:1700:59:2301:19:32.19+00:16:427:577.5
36КРИВИЦКАЯ Алеся 30ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-172K 800:20:1200:39:5500:59:4001:19:44.21+00:16:547:587.5
37КАШКЕВИЧ Екатерина 35HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-394K 900:19:2900:39:1700:59:0901:19:47.33+00:16:577:587.5
38МЕЛЬЧАКОВА Нелли 64ШАГ ЗА ШАГОМЖ60-691K 1000:20:0200:39:4400:59:4801:20:04.79+00:17:148:007.5
39ЕРЕМЕЕВА Ольга 21KPOKIМИНСКЖ50-592K 1100:20:0600:39:5200:59:5101:20:07.99+00:17:178:007.5
40ПЕКАРСКАЯ Ксения 63ГОКУЖ_Jun_15-173K 1200:20:2100:39:5300:59:4501:20:32.87+00:17:428:037.4
41САПЕШКО Елена 40ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-593K 1300:20:0600:39:5200:59:5001:20:36.02+00:17:458:037.4
42ТЁМНАЯ Анна 13СКАНДИ НОСТРА БЕЛАРУСЬГОМЕЛЬЖ40-493K 1400:20:0900:40:2401:01:0101:21:27.65+00:18:378:087.4
43МАЛКОВА Валентина 20ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-692K 1500:20:0200:40:1601:00:5501:21:28.16+00:18:388:087.4
44БУТЬКО Екатерина 18КРОКИМИНСКЖ40-494K 1600:20:1100:40:2601:01:0301:21:33.15+00:18:428:097.4
45ДЯГИЛЕВА Мария 48БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-174K 1700:19:4400:39:5501:00:1801:21:41.85+00:18:518:107.3
46ЧУМАК Татьяна 12ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ18-291K 1800:19:5000:40:0401:00:1901:21:44.22+00:18:548:107.3
47АЛЕКСАНДРОВА Елена 43МОСКВАЖ50-594K 1900:20:0500:40:1801:01:2001:22:41.94+00:19:518:167.3
48ЧЕРНЫШ Дмитрий 56НЕСКУЧНЫЕ ХОДОКИМОСКВАM50-596M 2900:20:0700:40:4101:01:3701:23:16.35+00:20:268:197.2
49MARCZYK Jerzy Paweł 4FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-694M 3000:20:3000:41:1501:02:1501:23:18.30+00:20:288:197.2
50КИРИКОВИЧ Оксана 17КРОКИМИНСКЖ40-495K 2000:20:3300:41:2501:02:4501:24:25.24+00:21:358:267.1
51ШЕПОВАЛЕНКО Юрий 60КРОКИM70+1M 3100:20:4700:42:1401:03:4901:25:39.31+00:22:498:347
52ТАРАС Алена 36HORDIC-START ПРОГРЕСС- ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ18-292K 2100:21:5800:44:2401:07:2801:31:05.59+00:28:159:066.6
53БЛИЗНЕЦ Клавдия 11ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ60-693K 2200:23:4800:47:3601:11:5201:36:00.45+00:33:109:366.2
54ДЛЮБАРСКАЯ Людмила 49БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-175K 2300:24:3100:49:3601:15:1401:41:13.02+00:38:2210:075.9
55ХАРКО Анна 42ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-496K 2400:24:4800:49:3701:15:1501:41:14.92+00:38:2410:075.9
56 96  100:20:4100:41:0301:03:38+00:16:388:297.1
Znaleziono 56 wynik(ów)