III ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ - 10KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
63
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 2,5 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 2.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category2.5km
  
1РОВДО Алексей 7КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-5900:15:34
2OLUWAGBEMI Melvin 10PARIS / FRANCE ПАРИЖ / ФРАНЦИЯPARISM18-2900:15:36
3ГОРДЕЕВ Юрий 6СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛЬСКИЙ РАЙОНM50-5900:15:36
4ДЕНИСОВИЧ Гордей 62M_Jun_15-1700:16:12
5ШАЙДУЛЛИН Денис 61NORDICPROМОСКВАM30-3900:16:12
6КУЦ Михаил 23ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:16
7РАДКЕВИЧ Валерий 16БГУМИНСКM40-4900:16:17
8ВОЛОХ Алексей 24ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:45
9СКОРБ Николай 33HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-2900:16:45
10МИНИАХМЕТОВ Виктор 55ГИМНАЗИЯ № 10ГРОДНОM18-2900:16:53
11ГУЛЯЙ Виталий 29ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:58
12KUZICH Ihar 46БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-4900:17:13
13РУТКЕВИЧ Дмитрий 41ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-2900:17:15
14ЖАБИН Дмитрий 15СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬM50-5900:17:17
15ХАРИТОНЮК Михаил 31HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-5900:17:20
16СКОРБ Леонид 34HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-3900:17:47
17СТЕПУРА Илья 32HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-2900:17:51
18ВАЛЕЕВ Николай 9СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛM60-6900:17:52
19ЛУЧИНОВИЧ Людмила 1МИНСКЖ40-4900:18:01
20ГУТНИК Алеся 45СОКОЛГРОДНОЖ30-3900:18:07
21ЧУПРЕТА Юрий 52СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-4900:18:08
22ЯНКОВСКИЙ Александр 39ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-3900:18:39
23СТЕПАШИХИН Валерий 53СОКОЛВОЛКОВЫСКM30-3900:18:44
24ЯНКОВСКИЙ Владимир 38ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-4900:18:49
25PASINSKA-SKOWRON Sylwia 58PRUSZYNSKI SPORT TEAMЖ40-4900:18:56
26ПИУТА Вероника 44СОКОЛГРОДНОЖ30-3900:18:56
27ЖАБИНА Елена 14СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ50-5900:19:00
28СКОРБ Ирина 37HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:06
29ТИХАНОВИЧ Иван 25ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM30-3900:19:07
30ШАБАНОВИЧ Александр 57СШ№7 Г.НОВОГРУДКАНОВОГРУДОКM50-5900:19:09
31КАШКЕВИЧ Екатерина 35HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:29
32VALIUSHKA Dzimitry 50СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM40-4900:19:33
33ОБИДИЕНТОВ Сергей 3ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:19:40
34КАЗАНЦЕВ Владимир 54ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:19:41
35ДЯГИЛЕВА Мария 48БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-1700:19:44
36ЖУКОВСКАЯ Агнесса 26ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:19:45
37ЧУМАК Татьяна 12ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ18-2900:19:50
38ОРЕШКОВ Кирилл 51СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM30-3900:19:58
39МАЛКОВА Валентина 20ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-6900:20:02
40МЕЛЬЧАКОВА Нелли 64ШАГ ЗА ШАГОМЖ60-6900:20:02
41АЛЕКСАНДРОВА Елена 43МОСКВАЖ50-5900:20:05
42ЕРЕМЕЕВА Ольга 21KPOKIМИНСКЖ50-5900:20:06
43САПЕШКО Елена 40ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-5900:20:06
44ЧЕРНЫШ Дмитрий 56НЕСКУЧНЫЕ ХОДОКИМОСКВАM50-5900:20:07
45ТЁМНАЯ Анна 13СКАНДИ НОСТРА БЕЛАРУСЬГОМЕЛЬЖ40-4900:20:09
46БУТЬКО Екатерина 18КРОКИМИНСКЖ40-4900:20:11
47КРИВИЦКАЯ Алеся 30ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:20:12
48ПЕКАРСКАЯ Ксения 63ГОКУЖ_Jun_15-1700:20:21
49MARCZYK Jerzy Paweł 4FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-6900:20:30
50КИРИКОВИЧ Оксана 17КРОКИМИНСКЖ40-4900:20:33
51 9600:20:41
52ШЕПОВАЛЕНКО Юрий 60КРОКИM70+00:20:47
53ТАРАС Алена 36HORDIC-START ПРОГРЕСС- ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ18-2900:21:58
54БЛИЗНЕЦ Клавдия 11ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ60-6900:23:48
55ДЛЮБАРСКАЯ Людмила 49БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-1700:24:31
56ХАРКО Анна 42ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-4900:24:48
Znaleziono 56 wynik(ów)