III ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ - 10KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
63
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 5,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category2.5km5km
   
1РОВДО Алексей 7КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-5900:15:3400:31:33
2OLUWAGBEMI Melvin 10PARIS / FRANCE ПАРИЖ / ФРАНЦИЯPARISM18-2900:15:3600:31:34
3ГОРДЕЕВ Юрий 6СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛЬСКИЙ РАЙОНM50-5900:15:3600:31:35
4РАДКЕВИЧ Валерий 16БГУМИНСКM40-4900:16:1700:32:55
5ШАЙДУЛЛИН Денис 61NORDICPROМОСКВАM30-3900:16:1200:33:19
6ДЕНИСОВИЧ Гордей 62M_Jun_15-1700:16:1200:33:23
7ВОЛОХ Алексей 24ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:4500:33:49
8МИНИАХМЕТОВ Виктор 55ГИМНАЗИЯ № 10ГРОДНОM18-2900:16:5300:33:49
9СКОРБ Николай 33HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-2900:16:4500:33:52
10ГУЛЯЙ Виталий 29ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:5800:33:57
11КУЦ Михаил 23ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:1600:34:02
12ЖАБИН Дмитрий 15СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬM50-5900:17:1700:34:43
13KUZICH Ihar 46БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-4900:17:1300:35:02
14РУТКЕВИЧ Дмитрий 41ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-2900:17:1500:35:12
15ХАРИТОНЮК Михаил 31HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-5900:17:2000:35:29
16СТЕПУРА Илья 32HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-2900:17:5100:35:41
17ВАЛЕЕВ Николай 9СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛM60-6900:17:5200:35:49
18ЛУЧИНОВИЧ Людмила 1МИНСКЖ40-4900:18:0100:35:55
19ГУТНИК Алеся 45СОКОЛГРОДНОЖ30-3900:18:0700:35:55
20СКОРБ Леонид 34HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-3900:17:4700:36:12
21ЧУПРЕТА Юрий 52СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-4900:18:0800:36:34
22ЯНКОВСКИЙ Александр 39ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-3900:18:3900:36:42
23СТЕПАШИХИН Валерий 53СОКОЛВОЛКОВЫСКM30-3900:18:4400:36:46
24ЯНКОВСКИЙ Владимир 38ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-4900:18:4900:37:38
25PASINSKA-SKOWRON Sylwia 58PRUSZYNSKI SPORT TEAMЖ40-4900:18:5600:38:00
26ШАБАНОВИЧ Александр 57СШ№7 Г.НОВОГРУДКАНОВОГРУДОКM50-5900:19:0900:38:04
27ЖАБИНА Елена 14СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ50-5900:19:0000:38:06
28ПИУТА Вероника 44СОКОЛГРОДНОЖ30-3900:18:5600:38:25
29ТИХАНОВИЧ Иван 25ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM30-3900:19:0700:38:36
30СКОРБ Ирина 37HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:0600:38:38
31VALIUSHKA Dzimitry 50СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM40-4900:19:3300:39:14
32КАЗАНЦЕВ Владимир 54ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:19:4100:39:16
33ОБИДИЕНТОВ Сергей 3ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:19:4000:39:17
34КАШКЕВИЧ Екатерина 35HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:2900:39:17
35ЖУКОВСКАЯ Агнесса 26ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:19:4500:39:21
36МЕЛЬЧАКОВА Нелли 64ШАГ ЗА ШАГОМЖ60-6900:20:0200:39:44
37ЕРЕМЕЕВА Ольга 21KPOKIМИНСКЖ50-5900:20:0600:39:52
38САПЕШКО Елена 40ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-5900:20:0600:39:52
39ПЕКАРСКАЯ Ксения 63ГОКУЖ_Jun_15-1700:20:2100:39:53
40КРИВИЦКАЯ Алеся 30ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:20:1200:39:55
41ДЯГИЛЕВА Мария 48БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-1700:19:4400:39:55
42ЧУМАК Татьяна 12ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ18-2900:19:5000:40:04
43ОРЕШКОВ Кирилл 51СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM30-3900:19:5800:40:08
44МАЛКОВА Валентина 20ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-6900:20:0200:40:16
45АЛЕКСАНДРОВА Елена 43МОСКВАЖ50-5900:20:0500:40:18
46ТЁМНАЯ Анна 13СКАНДИ НОСТРА БЕЛАРУСЬГОМЕЛЬЖ40-4900:20:0900:40:24
47БУТЬКО Екатерина 18КРОКИМИНСКЖ40-4900:20:1100:40:26
48ЧЕРНЫШ Дмитрий 56НЕСКУЧНЫЕ ХОДОКИМОСКВАM50-5900:20:0700:40:41
49 9600:20:4100:41:03
50MARCZYK Jerzy Paweł 4FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-6900:20:3000:41:15
51КИРИКОВИЧ Оксана 17КРОКИМИНСКЖ40-4900:20:3300:41:25
52ШЕПОВАЛЕНКО Юрий 60КРОКИM70+00:20:4700:42:14
53ТАРАС Алена 36HORDIC-START ПРОГРЕСС- ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ18-2900:21:5800:44:24
54БЛИЗНЕЦ Клавдия 11ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ60-6900:23:4800:47:36
55ДЛЮБАРСКАЯ Людмила 49БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-1700:24:3100:49:36
56ХАРКО Анна 42ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-4900:24:4800:49:37
Znaleziono 56 wynik(ów)