III ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ - 10KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
63
Wystartowało/ Started:
56
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
55
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 7,5 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 7.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category2.5km5km7.5km
    
1OLUWAGBEMI Melvin 10PARIS / FRANCE ПАРИЖ / ФРАНЦИЯPARISM18-2900:15:3600:31:3400:47:00
2ГОРДЕЕВ Юрий 6СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛЬСКИЙ РАЙОНM50-5900:15:3600:31:3500:47:05
3РОВДО Алексей 7КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-5900:15:3400:31:3300:47:45
4ШАЙДУЛЛИН Денис 61NORDICPROМОСКВАM30-3900:16:1200:33:1900:50:18
5РАДКЕВИЧ Валерий 16БГУМИНСКM40-4900:16:1700:32:5500:50:23
6ДЕНИСОВИЧ Гордей 62M_Jun_15-1700:16:1200:33:2300:50:43
7МИНИАХМЕТОВ Виктор 55ГИМНАЗИЯ № 10ГРОДНОM18-2900:16:5300:33:4900:50:46
8ВОЛОХ Алексей 24ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:4500:33:4900:50:49
9СКОРБ Николай 33HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-2900:16:4500:33:5200:50:51
10КУЦ Михаил 23ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:1600:34:0200:51:25
11ГУЛЯЙ Виталий 29ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-1700:16:5800:33:5700:51:41
12ЖАБИН Дмитрий 15СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬM50-5900:17:1700:34:4300:51:55
13KUZICH Ihar 46БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-4900:17:1300:35:0200:52:56
14РУТКЕВИЧ Дмитрий 41ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-2900:17:1500:35:1200:53:03
15СТЕПУРА Илья 32HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-2900:17:5100:35:4100:53:20
16ВАЛЕЕВ Николай 9СИГАЕВСКИЕ МЕДВЕДИСАРАПУЛM60-6900:17:5200:35:4900:53:56
17ЛУЧИНОВИЧ Людмила 1МИНСКЖ40-4900:18:0100:35:5500:54:05
18ХАРИТОНЮК Михаил 31HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-5900:17:2000:35:2900:54:09
19ГУТНИК Алеся 45СОКОЛГРОДНОЖ30-3900:18:0700:35:5500:54:21
20ЯНКОВСКИЙ Александр 39ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-3900:18:3900:36:4200:54:22
21СКОРБ Леонид 34HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-3900:17:4700:36:1200:54:33
22ЧУПРЕТА Юрий 52СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-4900:18:0800:36:3400:55:15
23СТЕПАШИХИН Валерий 53СОКОЛВОЛКОВЫСКM30-3900:18:4400:36:4600:55:50
24ЯНКОВСКИЙ Владимир 38ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-4900:18:4900:37:3800:56:31
25PASINSKA-SKOWRON Sylwia 58PRUSZYNSKI SPORT TEAMЖ40-4900:18:5600:38:0000:57:02
26ЖАБИНА Елена 14СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ50-5900:19:0000:38:0600:57:12
27ШАБАНОВИЧ Александр 57СШ№7 Г.НОВОГРУДКАНОВОГРУДОКM50-5900:19:0900:38:0400:57:42
28ПИУТА Вероника 44СОКОЛГРОДНОЖ30-3900:18:5600:38:2500:58:05
29СКОРБ Ирина 37HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:0600:38:3800:58:08
30VALIUSHKA Dzimitry 50СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM40-4900:19:3300:39:1400:58:45
31ЖУКОВСКАЯ Агнесса 26ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:19:4500:39:2100:58:51
32ТИХАНОВИЧ Иван 25ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM30-3900:19:0700:38:3600:58:55
33КАШКЕВИЧ Екатерина 35HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3900:19:2900:39:1700:59:09
34ОБИДИЕНТОВ Сергей 3ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:19:4000:39:1700:59:23
35КАЗАНЦЕВ Владимир 54ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-6900:19:4100:39:1600:59:23
36КРИВИЦКАЯ Алеся 30ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-1700:20:1200:39:5500:59:40
37ПЕКАРСКАЯ Ксения 63ГОКУЖ_Jun_15-1700:20:2100:39:5300:59:45
38ОРЕШКОВ Кирилл 51СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOM30-3900:19:5800:40:0800:59:46
39МЕЛЬЧАКОВА Нелли 64ШАГ ЗА ШАГОМЖ60-6900:20:0200:39:4400:59:48
40САПЕШКО Елена 40ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-5900:20:0600:39:5200:59:50
41ЕРЕМЕЕВА Ольга 21KPOKIМИНСКЖ50-5900:20:0600:39:5200:59:51
42ДЯГИЛЕВА Мария 48БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-1700:19:4400:39:5501:00:18
43ЧУМАК Татьяна 12ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ18-2900:19:5000:40:0401:00:19
44МАЛКОВА Валентина 20ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-6900:20:0200:40:1601:00:55
45ТЁМНАЯ Анна 13СКАНДИ НОСТРА БЕЛАРУСЬГОМЕЛЬЖ40-4900:20:0900:40:2401:01:01
46БУТЬКО Екатерина 18КРОКИМИНСКЖ40-4900:20:1100:40:2601:01:03
47АЛЕКСАНДРОВА Елена 43МОСКВАЖ50-5900:20:0500:40:1801:01:20
48ЧЕРНЫШ Дмитрий 56НЕСКУЧНЫЕ ХОДОКИМОСКВАM50-5900:20:0700:40:4101:01:37
49MARCZYK Jerzy Paweł 4FACE NORDIC WALKING TEAMWARSZAWAM60-6900:20:3000:41:1501:02:15
50КИРИКОВИЧ Оксана 17КРОКИМИНСКЖ40-4900:20:3300:41:2501:02:45
51 9600:20:4100:41:0301:03:38
52ШЕПОВАЛЕНКО Юрий 60КРОКИM70+00:20:4700:42:1401:03:49
53ТАРАС Алена 36HORDIC-START ПРОГРЕСС- ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ18-2900:21:5800:44:2401:07:28
54БЛИЗНЕЦ Клавдия 11ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ60-6900:23:4800:47:3601:11:52
55ДЛЮБАРСКАЯ Людмила 49БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ_Jun_15-1700:24:3100:49:3601:15:14
56ХАРКО Анна 42ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-4900:24:4800:49:3701:15:15
Znaleziono 56 wynik(ów)