III ЭТАП КУБКА РБ. ФИНАЛ - 5KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
208
Wystartowało/ Started:
169
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
167
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1OLUWAGBEMI Melvin 123PARIS / FRANCEPARISM18-291M 100:15:5500:32:38.44 6:319.2
2ЕРЕМЕЙЧИК Сергей 198ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-292M 200:16:2700:33:16.07+00:00:376:399
3ПИЦКО Максим 158ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры1M 300:16:1700:33:42.84+00:01:046:448.9
4ЯКИМОВИЧ Роман 267СОКОЛВОЛКОВЫСКM18-293M 400:16:2800:34:01.13+00:01:226:488.8
5МИНИАХМЕТОВ Рамил 152ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-541M 500:17:0000:34:35.32+00:01:566:558.7
6КУЛЕШ Павел 307HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-391M 600:17:0000:34:41.00+00:02:026:568.6
7ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб 159ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры2M 700:17:1400:34:43.24+00:02:046:568.6
8СТЕХ Алексей 156ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры3M 800:17:1400:34:46.15+00:02:076:578.6
9СТЕПАШИХИН Валерий 266СОКОЛВОЛКОВЫСКM30-392M 900:17:0900:34:53.21+00:02:146:588.6
10МАЛЯВКО Вячеслав 204ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-393M 1000:17:2300:35:06.80+00:02:287:018.5
11СКОРОХОД Александр 201ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-441M 1100:17:1900:35:26.53+00:02:487:058.5
12СЕМАК Никита 155ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры4M 1200:18:1000:35:44.23+00:03:057:098.4
13ОЛЕШКЕВИЧ Сергей 288КОРНАДЬM55-591M 1300:17:4700:35:53.95+00:03:157:108.4
14KUZICH Ihar 219БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТM40-442M 1400:17:2200:35:55.81+00:03:177:118.3
15РАДКЕВИЧ Валерий 141БГУМИНСКM45-491M 1500:17:5000:35:59.77+00:03:217:128.3
16СКОРБ Николай 186HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-294M 1600:17:2100:36:01.22+00:03:227:128.3
17ВОЛЧОК Роман 264СОКОЛВОЛКОВЫСКM45-492M 1700:17:5700:36:03.28+00:03:247:128.3
18ПЕШКО Алексадр 116СПУ МЦ 'ДОНАРСТВО ДИАЛИЗ ТРАНСПЛАНТАЦИЯ'БРЕСТM-Инвалиды1M 1800:17:4900:36:04.60+00:03:267:138.3
19ХАРКО Кирилл 205ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-443M 1900:17:5200:36:05.63+00:03:277:138.3
20СИЛИВОНЧИК Александр 183HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Юниоры5M 2000:18:0000:36:15.85+00:03:377:158.3
21БУЙНИЦКИЙ Кирилл 164ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Дети1M 2100:18:0500:36:21.89+00:03:437:168.3
22МИНИАХМЕТОВ Виктор 293ГИМНАЗИЯ № 10ГРОДНОM18-295M 2200:17:3200:36:34.61+00:03:567:188.2
23ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталия 271СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ40-441K 100:18:1100:36:36.51+00:03:587:198.2
24ДЕНИСЕВИЧ Гордей 226НОВОГРУДОКM-Юниоры6M 2300:18:0300:36:49.38+00:04:107:218.1
25ШЕЛЕЧЕЙКО Валерия 301ГОКУГРОДНОЖ-Юниоры1K 200:18:2200:36:49.58+00:04:117:228.1
26ГОДОНЧУК Дарья 304ИВЬЕИВЬЕЖ-Юниоры2K 300:18:1400:36:53.31+00:04:147:228.1
27ГРУДСКИЙ Егор 302ГОКУГРОДНОM-Дети2M 2400:18:0500:36:56.86+00:04:187:238.1
28PASINSKA-SKOWRON Sylwia 295PRUSZYNSKI SPORT TEAMЖ40-442K 400:18:3900:37:07.91+00:04:297:258.1
29СИРОЧ Татьяна 256СОКОЛГРОДНОЖ18-291K 500:18:3100:37:08.34+00:04:297:258.1
30БАНЦЕВИЧ Михаил 262СОКОЛГРОДНОM-Юниоры7M 2500:18:0600:37:09.95+00:04:317:268.1
31ЛЕБЕДЕВА Ирина 214СОКОЛГРОДНОЖ40-443K 600:18:3600:37:11.43+00:04:327:268.1
32ЛУЧИНОВИЧ Людмила 104МИНСКЖ45-491K 700:18:2200:37:16.30+00:04:377:278.1
33ПРОКОПЧУК Евгений 258СОКОЛГРОДНОM18-296M 2600:18:3200:37:17.45+00:04:397:278
34СКАТНИКОВ Ренат 303ГОКУГРОДНОM-Дети3M 2700:18:3200:37:18.40+00:04:397:278
35БОРОВЦОВ Алексей 178HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-297M 2800:18:3100:37:18.85+00:04:407:278
36КРАСИЕНКО Анастасия 222БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ-Юниоры3K 800:18:3500:37:21.34+00:04:427:288
37СИДЕРЕВИЧ Татьяна 153ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети1K 900:18:2400:37:27.19+00:04:487:298
38СИРОЧ Елена 255СОКОЛГРОДНОЖ50-541K 1000:18:3400:37:28.19+00:04:497:298
39ЕВТУХ Анатолий 140ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-542M 2900:18:4100:37:33.89+00:04:557:308
40ГУТНИК Алеся 254СОКОЛГРОДНОЖ30-391K 1100:18:3400:37:36.40+00:04:577:318
41ПРОСВИРЯКОВ Владислав 308ГРОДНОM30-394M 3000:19:1000:37:37.83+00:04:597:318
42ОРЕШКОВ Кирилл 310СПК 'ДЕНЬЩИКОВА'ГРОДНОM30-395M 3100:18:3500:37:38.55+00:05:007:318
43ЗАХВАТОВИЧ Даниил 238СОКОЛГРОДНОM-Юниоры8M 3200:19:1000:37:38.85+00:05:007:318
44МЕЛЬНИКОВ Виктор 289КЛУБ 'ЗДОРОВЫЙ ДУХ' МОЖГА РОССИЯМОЖГАM70+1M 3300:18:5300:37:50.08+00:05:117:347.9
45ЧУПРЕТА Юрий 265СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-444M 3400:18:2700:37:51.79+00:05:137:347.9
46ЖАЛКОВСКАЯ Юлия 189СПК 'ДЕНЬЩИКОВА'ГРОДНОЖ30-392K 1200:18:5000:37:53.23+00:05:147:347.9
47КОМАР Валерия 154ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети2K 1300:18:3000:37:55.09+00:05:167:357.9
48ЗАХВАТОВИЧ Александр 236СОКОЛГРОДНОM45-493M 3500:19:2200:37:55.55+00:05:177:357.9
49ШАПУТЬКО Денис 300ГРОДНОM18-298M 3600:18:3200:37:56.68+00:05:187:357.9
50ПОЛУЯН Софья 231СОКОЛГРОДНОЖ-Юниоры4K 1400:18:3300:37:59.58+00:05:217:367.9
51КЛЮЧЕНКО Инга 196ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-444K 1500:18:4100:38:05.70+00:05:277:377.9
52БАБЕНКО Олег 206ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM45-494M 3700:19:2100:38:09.11+00:05:307:377.9
53ВОЛЧОК Тимур 268СОКОЛВОЛКОВЫСКM-Юниоры9M 3800:19:1300:38:11.10+00:05:327:387.9
54ПОЛУБОК Иван 263СОКОЛВОЛКОВЫСКM45-495M 3900:19:0300:38:12.88+00:05:347:387.8
55ШИМКОВИЧ Юлия 133ГРОДНОЖ18-292K 1600:18:5900:38:28.01+00:05:497:417.8
56ХАРКО Павел 207ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Дети4M 4000:18:3200:38:33.15+00:05:547:427.8
57САКУТА Александр 176HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети5M 4100:18:3000:38:35.00+00:05:567:437.8
58КОДИК Дмитрий 210СОКОЛГРОДНОM30-396M 4200:19:2300:38:37.53+00:05:597:437.8
59ДОЛЬНИКОВ Игорь 203ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-397M 4300:19:2000:38:38.53+00:06:007:437.8
60ЯСКЕВИЧ Виктория 165ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети3K 1700:19:1700:38:40.00+00:06:017:447.8
61ХАРИТОНЮК Анастасия 168HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Дети4K 1800:19:1700:38:40.16+00:06:017:447.8
62СОРОЧУК Алина 224БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ-Юниоры5K 1900:18:5600:38:40.67+00:06:027:447.8
63ЗВЕРОВИЧ Елена 199ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ55-591K 2000:19:1500:38:47.54+00:06:097:457.7
64ЯКИМОВИЧ Наталия 274СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ18-293K 2100:19:2900:38:50.82+00:06:127:467.7
65СТЕПУРА Николай 169HORDIC-START ПРОГРЕСС- ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-543M 4400:19:0300:38:56.24+00:06:177:477.7
66TOKARAVA Iryna 120КРОКIМИНСКЖ40-445K 2200:19:1700:38:57.29+00:06:187:477.7
67ЗАЙЦЕВ Игорь 227СВИТАНОКГ ЖЛОБИНM55-592M 4500:19:0800:38:57.95+00:06:197:477.7
68ЗАРУБА Серафима 221БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ-Юниоры6K 2300:19:2800:38:59.01+00:06:207:477.7
69УТРАТА Ксения 223БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ-Юниоры7K 2400:19:1100:39:15.59+00:06:377:517.6
70ШАБАНОВИЧ Александр 287СШ№7 Г.НОВОГРУДКАНОВОГРУДОКM55-593M 4600:19:1000:39:15.84+00:06:377:517.6
71ТИТОВ Егор 244HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети6M 4700:20:0500:39:20.82+00:06:427:527.6
72БОБРИК Алексей 173HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-398M 4800:19:4000:39:33.52+00:06:557:547.6
73ПОЛУЯН Мария 243СОКОЛГРОДНОЖ-Юниоры8K 2500:19:3100:39:37.75+00:06:597:557.6
74ЛЕБЕДЕВИЧ Татьяна 191ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети5K 2600:19:3600:39:38.02+00:06:597:557.6
75КОДИК Полина 212СОКОЛГРОДНОЖ-Дети6K 2700:19:3500:39:38.25+00:06:597:557.6
76ГАНЕВИЧ Анатолий 193ГРОДНОM40-445M 4900:19:1300:39:39.15+00:07:007:557.6
77СЮКАЛОВ Александр 195МАРЬИНА ГОРКАM55-594M 5000:19:4300:39:46.74+00:07:087:577.5
78ШИМКОВИЧ Катерина 135ГРОДНОЖ18-294K 2800:19:3200:39:53.26+00:07:147:587.5
79ЖИНЕЛЬ Жанна 171HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-492K 2900:20:0500:40:00.40+00:07:218:007.5
80МИСЮЛЯ Маргарита 192ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети7K 3000:19:5600:40:20.60+00:07:428:047.4
81АРЕН Сергей 114СКИДЕЛЬM60-641M 5100:19:4800:40:23.13+00:07:448:047.4
82ШЛЮХТИЦ Ярослав 177HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети7M 5200:18:1500:40:37.23+00:07:588:077.4
83МАРКЕВИЧ Галина 170HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ50-542K 3100:19:5700:40:40.01+00:08:018:087.4
84ЗЕРКАЛЕВ Захар 188HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Юниоры10M 5300:19:4900:40:42.03+00:08:038:087.4
85ЛАНИН Олег 129ГРОДНОM45-496M 5400:20:1100:40:46.29+00:08:078:097.4
86ПЕРЕЛАЙКО Максим 181HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети8M 5500:20:3600:40:46.33+00:08:078:097.4
87АПАНАСИК Валентинa 241СОКОЛГРОДНОЖ30-393K 3200:20:0900:40:46.80+00:08:088:097.4
88ГАНИСЕВСКАЯ Анна 281СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ55-592K 3300:20:3100:40:49.02+00:08:108:097.3
89САЗОН Елена 273СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ30-394K 3400:20:0500:40:50.71+00:08:128:107.3
90ГОРЯЧЕВА Светлана 138СКАНДИВИТАЭЛЕКТРОСТАЛЬЖ55-593K 3500:20:2200:40:52.44+00:08:138:107.3
91ЛЕБЕДЕВА Анита 259СОКОЛГРОДНОЖ18-295K 3600:20:2300:40:58.14+00:08:198:117.3
92ЦАНОВСКАЯ Светлана 200ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ45-493K 3700:20:2800:41:00.63+00:08:228:127.3
93ЗАКРЕВСКИЙ Игорь 115КРОКIМОЛОДЕЧНОM60-642M 5600:20:4600:41:03.46+00:08:258:127.3
94ДУБРОВНАЯ Любовь 306ГРОДНОЖ45-494K 3800:20:4100:41:03.68+00:08:258:127.3
95ПИЛЕВИЧ Екатерина 215СОКОЛГРОДНОЖ30-395K 3900:20:1700:41:05.35+00:08:268:137.3
96ГИНЦЕВИЧ Лилия 235СОКОЛГРОДНОЖ60-641K 4000:20:2900:41:20.15+00:08:418:167.3
97КИТЕЛЬ Светлана 298ГРОДНОЖ60-642K 4100:20:5400:41:30.15+00:08:518:187.2
98СЕРГИЕНКО Геннадий 139ПСДТУГРОДНОM60-643M 5700:20:3700:41:33.66+00:08:558:187.2
99ОБИДИЕНТОВ Сергей 109ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM65-691M 5800:20:2600:41:39.91+00:09:018:207.2
100ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина 197ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ18-296K 4200:21:2700:41:46.92+00:09:088:217.2
101ТАРАС Мария 179HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Дети8K 4300:20:4600:41:54.43+00:09:158:227.2
102ЖУКОВСКАЯ Агнесса 101ГОКУГРОДНОЖ-Юниоры9K 4400:20:3400:42:00.85+00:09:228:247.1
103МИТОНОВА Людмила 143ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-643K 4500:20:5400:42:01.86+00:09:238:247.1
104БАРАНОВСКИЙ Владимир 276СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОM70+2M 5900:20:5400:42:08.03+00:09:298:257.1
105КОЛЕСОВА Светлана 145ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ70+1K 4600:20:4700:42:10.61+00:09:328:267.1
106МЕРКУШЕВА Ольга 125МАРЬИНА ГОРКАЖ55-594K 4700:21:0100:42:11.25+00:09:328:267.1
107ХАРИТОНЮК Людмила 167HORDIC-START ПРОГРЕСС- ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-495K 4800:20:5000:42:13.25+00:09:348:267.1
108КЛЮЧЕНКО Архип 208ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Дети9M 6000:20:0000:42:15.06+00:09:368:277.1
109МАЛКОВА Валентина 305ШАГ ЗА ШАГОМЖ60-644K 4900:20:3200:42:21.75+00:09:438:287.1
110ВАШКЕВИЧ Валентина 297СОКОЛГРОДНОЖ30-396K 5000:21:0200:42:24.71+00:09:468:297.1
111МАЛЫШКО Светлана 290СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ18-297K 5100:21:3700:42:33.06+00:09:548:307.1
112ПАНАСЕВИЧ Валентина 157ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Юниоры10K 5200:20:0500:42:37.04+00:09:588:317
113ЯНЧЕНКО Оксана 124МАРЬИНА ГОРКАЖ30-397K 5300:21:3200:42:37.42+00:09:588:317
114КАСПЕР Ирина 218СОКОЛГРОДНОЖ40-446K 5400:21:0900:42:38.45+00:10:008:317
115OVCHARIENKO Gennadii 137ZWEZDAMARINA GORKAM65-692M 6100:21:0900:42:38.56+00:10:008:317
116БАБЕНКО Светлана 202ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-447K 5500:21:0700:42:41.36+00:10:028:327
117АПАНАСИК Ульяна 242СОКОЛГРОДНОЖ-Дети9K 5600:21:0900:42:59.39+00:10:208:367
118БОНДАРИК Елена 126МАРЬИНА ГОРКАЖ55-595K 5700:21:2200:43:01.43+00:10:228:367
119ГАУК Светлана 296СОКОЛГРОДНОЖ45-496K 5800:21:4700:43:04.90+00:10:268:377
120ПИУТА Вероника 209СОКОЛГРОДНОЖ30-398K 5900:20:5000:43:05.14+00:10:268:377
121ЕЛЕНА Гонарович 149ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ45-497K 6000:21:4700:43:36.78+00:10:588:436.9
122КОДИК Ольга 211СОКОЛГРОДНОЖ30-399K 6100:22:0300:43:41.02+00:11:028:446.9
123УРБАНОВИЧ Анна 247СОКОЛГРОДНОЖ70+2K 6200:21:4000:43:46.13+00:11:078:456.9
124ЧУПРЕТА Ирина 270СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ45-498K 6300:21:5300:43:47.85+00:11:098:456.8
125ШЕСТАК Наталья 233СОКОЛГРОДНОЖ30-3910K 6400:21:4200:44:06.21+00:11:278:496.8
126ЯКОВЛЕВА Нина 146ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ60-645K 6500:22:1300:44:18.86+00:11:408:516.8
127СОФРОНОВА Лада 148ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ50-543K 6600:22:1000:44:30.27+00:11:518:546.7
128ТРЕЙГИС Елена 272СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ40-448K 6700:22:4100:44:34.84+00:11:568:556.7
129ВАЛЮШКО Галина 228СПК ИМ. ДЕНЩИКОВАGRODNOЖ50-544K 6800:22:0600:44:40.12+00:12:018:566.7
130ДАНИЛОВИЧ Александр 113СКИДЕЛЬM60-644M 6200:22:1900:44:50.10+00:12:118:586.7
131ЯСКЕВИЧ Марк 166ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Дети10M 6300:23:1000:45:20.13+00:12:419:046.6
132НАРУТА Мария 299ГРОДНОЖ55-596K 6900:22:5100:45:22.28+00:12:439:046.6
133СМУРАГА Константина 185HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ60-646K 7000:22:3000:45:39.75+00:13:019:076.6
134ШЕСТАК Ульяна 234СОКОЛГРОДНОЖ-Дети10K 7100:21:4900:45:54.36+00:13:159:106.5
135ПУСТОВАЛОВА Нина 190ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ65-691K 7200:22:4600:45:57.53+00:13:199:116.5
136КАЛИНИНА Галина 144ШАГ ЗА ШАГОМЧЕРЕПОВЕЦЖ55-597K 7300:22:4300:45:58.43+00:13:199:116.5
137ЧУМАК Анна 130ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАЖ45-499K 7400:23:0000:46:00.77+00:13:229:126.5
138КАСПЕР Елена 230СОКОЛГРОДНОЖ-Дети11K 7500:23:0300:46:04.97+00:13:269:136.5
139УРБАНОВИЧ Мария 246СОКОЛГРОДНОЖ65-692K 7600:22:5000:46:09.66+00:13:319:146.5
140ДОБРОЛЕНСКАЯ Марина 217СОКОЛГРОДНОЖ50-545K 7700:22:4900:46:10.25+00:13:319:146.5
141ПАЦЭЙКО Регина 249СОКОЛГРОДНОЖ60-647K 7800:23:0400:46:14.97+00:13:369:156.5
142ЯКИМЦОВА Наталья 117ВИКТОРИЯМАРЬИНА ГОРКАЖ60-648K 7900:22:5300:46:18.22+00:13:399:156.5
143БУЗУН Игнат 175HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети11M 6400:22:0600:46:35.17+00:13:569:196.4
144ЛОКИЦЬ Казимир 250СОКОЛГРОДНОM70+3M 6500:23:4200:47:07.48+00:14:299:256.4
145АДАМЕНЯ Светлана 174HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ50-546K 8000:23:1000:47:12.20+00:14:339:266.4
146ПИЛЕВИЧ Милана 216СОКОЛГРОДНОЖ-Дети12K 8100:22:4600:47:22.60+00:14:449:286.3
147ХОБЯН Марина 239СОКОЛГРОДНОЖ30-3911K 8200:22:5900:47:29.19+00:14:509:296.3
148ВОЛЧКЕВИЧ Вероника 248СОКОЛГРОДНОЖ70+3K 8300:23:5500:47:46.77+00:15:089:336.3
149БИЧ Регина 161ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ65-693K 8400:24:0000:48:09.16+00:15:309:386.2
150ВИШНЕВСКАЯ Ольга 280СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-649K 8500:24:5300:48:32.33+00:15:539:426.2
151ПЕРЕЛАЙКО Елизавета 180HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Юниоры11K 8600:24:4700:48:50.30+00:16:119:466.1
152ШАЙХАЛИСЛАМОВ Фелун 151ФЕДЕРАЦИЯ СХ УДМУРТИИСАРАПУЛ+M50-544M 6600:24:4800:49:58.97+00:17:209:596
153КРИВОПУСТ Ядвига 118ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОЖ65-694K 8700:24:2500:50:11.84+00:17:3310:026
154ДОРОШЕВИЧ Татьяна 283СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-6410K 8800:24:5500:50:18.07+00:17:3910:036
155КОДИК Анастасия 213СОКОЛГРОДНОЖ-Дети13K 8900:23:4600:50:26.34+00:17:4710:055.9
156СВЕКЛА Зигмунд 184HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛТШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети12M 6700:23:0400:50:41.32+00:18:0210:085.9
157ПОЛУЯН Павел 232СОКОЛГРОДНОM-Дети13M 6800:24:5000:51:11.98+00:18:3310:145.9
158КАСПЕР Евгения 229СОКОЛГРОДНОЖ-Дети14K 9000:24:5900:51:18.36+00:18:3910:155.8
159ТИМОНЧИК Елена 142МАРЬИНА ГОРКАЖ55-598K 9100:25:4600:51:50.13+00:19:1110:225.8
160ФЕДОСЕВИЧ Стэфан 251СОКОЛГРОДНОM70+4M 6900:27:3600:55:03.56+00:22:2511:005.4
161ПАВЛЮКЕВИЧ Елена 172HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ70+4K 9200:27:1600:55:12.14+00:22:3311:025.4
162РУСИНОВИЧ Ольга 278СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-6411K 9300:27:2600:55:32.01+00:22:5311:065.4
163ДОВЛЯШКЕВИЧ Валентина 286СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-6412K 9400:29:1200:55:41.46+00:23:0311:085.4
164МИГУТСКАЯ Валентина 128МАРЬИНА ГОРКАЖ65-695K 9500:27:3200:55:54.00+00:23:1511:105.4
165ПЕРЕЛАЙКО Виктория 182HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-3912K 9600:27:3600:56:04.17+00:23:2511:125.4
166МУЗЫЧКО Наталья 285HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ40-449K 9700:30:0601:00:11.31+00:27:3212:025
167БЕЛОВА Елена 277СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-6413K 9800:33:5101:06:56.48+00:34:1813:234.5
168ХОБЯН Каролина 240СОКОЛГРОДНОЖ-Инвалиды1K 9900:11:45+4:4212.8
169ДОРОФЕЙ Елена 279СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-6414K 10000:27:07+00:11:1210:505.5
Znaleziono 169 wynik(ów)