III ”BIEG AZOTOWY” - DZIEŃ CHEMIKA 2019 GRUPA AZOTY

Organizator:
Stowarzyszenie Klub Biegowy „Dzik”
Data:
2019-05-25
Miejsce:
Trzebież
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
234
Wystartowało:
156
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
155
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.2km | Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCheckpoint
5.2km
Czas
netto
10.4km
Czas
brutto
10.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WILK Rafał 196Modlitwa Biegania GRYFINOGRYFINOM-Open1M 100:00:0100:20:1600:40:04.5000:40:05.50 3:5115.6
2PAWLIŃSKI Piotr 148GRUPA AZOTY POLICEPOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni1M 200:00:0100:20:1400:40:44.9500:40:46.25+00:00:403:5515.3
3POKRZYWIŃSKI Krzysztof 218POLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni2M 300:00:0100:20:5700:42:08.1500:42:09.95+00:02:044:0314.8
4APIECIONEK Mateusz 3Ukl ósemka PolicePOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni3M 400:00:0100:20:5900:42:57.4500:42:58.55+00:02:534:0714.5
5KISZ Przemysław 77KB PionierSZCZECINM-Open2M 500:00:0200:21:3000:43:17.7500:43:19.85+00:03:144:0914.4
6KAPŁANIAK Adrian 69Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-Open3M 600:00:0000:21:0800:43:23.1500:43:24.10+00:03:184:1014.4
7PAWEŁCZAK Damian 144KB Pionier SzczecinKRZYWINM-Open4M 700:00:0100:22:0700:44:52.6500:44:53.85+00:04:484:1813.9
8SKALSKI Mateusz 222M-Open5M 800:00:0200:22:2700:45:27.4000:45:30.05+00:05:244:2213.7
9GAŁAMAGA Radosław 38Grupa Azoty/LoveLasyPOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni4M 900:00:0100:22:2600:45:30.6500:45:32.35+00:05:264:2213.7
10FILIPCZAK Tomasz 37POLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni5M 1000:00:0200:22:3600:45:59.1000:46:01.25+00:05:554:2513.6
11GORSZKA Damian 47Parkrun SzczecinSZCZECINM-Open6M 1100:00:0200:22:2300:46:48.1500:46:50.25+00:06:444:3013.3
12KOTARSKI Wiesław 87Grupa Azoty POLICEPOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni6M 1200:00:0100:23:0000:47:12.0000:47:13.40+00:07:074:3213.2
13GRABSZTUNOWICZ Robert 50TTSzczecinSZCZECINM-Open7M 1300:00:0300:24:1600:48:56.8000:49:00.25+00:08:544:4212.7
14FĄFEREK Piotr 36TriGymSZCZECINM-Open8M 1400:00:0300:24:2600:49:07.0000:49:10.85+00:09:054:4312.7
15KĘDZIELEWSKI Łukasz 73Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-Open9M 1500:00:0200:24:1600:49:31.2000:49:33.55+00:09:284:4512.6
16NIEMIRO Dominika 136Grupa Azoty PolicePOLICEK-Open1K 100:00:0100:24:3700:49:57.9000:49:59.45+00:09:534:4812.5
17MURAWSKA Wioletta 130SZCZECINK-Open2K 200:00:0200:24:3900:50:01.9500:50:04.40+00:09:584:4812.5
18KWIT Jan 105SłoneczneSZCZECINM-Open10M 1600:00:0200:24:2800:50:29.5500:50:32.20+00:10:264:5112.4
19ROJEWSKI Mateusz 159SZCZECINM-Open11M 1700:00:0300:25:3200:50:47.1500:50:50.20+00:10:444:5212.3
20DYDEK Edyta 33SKB DZIKSZCZECINK-Open3K 300:00:0200:25:1300:50:57.2500:50:59.60+00:10:544:5312.2
21SARAN Tomasz 231SKB DzikPOLICEM-Open12M 1800:00:0700:25:3800:50:55.2000:51:02.80+00:10:574:5312.3
22GRONOWICZ Gabriel 235MOW TrzebieżM-Open13M 1900:00:0100:25:1900:51:41.7000:51:43.45+00:11:374:5812.1
23MÓWIŃSKI Tomasz 129SZCZECINM-Open14M 2000:00:3200:26:0300:51:31.3000:52:04.10+00:11:584:5712.1
24KĘPKA Karol 74SZCZECINM-Open15M 2100:00:0800:25:3600:52:12.1000:52:20.45+00:12:145:0112
25PAWLAK Bartosz 146Husaria Race TeamSZCZECINM-Open16M 2200:00:0300:25:3900:52:22.8500:52:26.55+00:12:215:0211.9
26ORŁOWSKI Paweł 139MIERZYNM-Open17M 2300:00:0700:26:5700:52:29.2500:52:36.80+00:12:315:0211.9
27TUROWSKA Katarzyna 191SZCZECINK-Open4K 400:00:0200:26:1900:52:37.2000:52:39.75+00:12:345:0311.9
28DALKE Magdalena 26POLICEK-Open5K 500:00:1500:27:1500:52:37.7000:52:53.00+00:12:475:0311.9
29CHLEWIŃSKI Łukasz 217STARGARDM-Open18M 2400:00:0600:25:2200:52:47.8000:52:54.40+00:12:485:0411.8
30BALCERZAK Przemysław 4UKL ÓSEMKA POLICEPOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni7M 2500:00:0200:26:5100:52:52.4000:52:55.05+00:12:495:0511.8
31ADAMCZYK Rafał 1KSW PolicePOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni8M 2600:00:0200:26:3600:52:59.2500:53:02.20+00:12:565:0511.8
32OSAK Adam 140SZCZECINM-Open19M 2700:00:0600:26:0400:53:14.9000:53:21.80+00:13:165:0711.7
33ŚLIPSKI Bartłomiej 186JBK!!!SZCZECINM-Open20M 2800:00:1000:27:1400:53:18.5000:53:29.40+00:13:235:0711.7
34GRABSZTUNOWICZ Małgorzata 49SZCZECINK-Open6K 600:00:0200:26:2800:53:34.9000:53:37.15+00:13:315:0911.6
35KROEHNKE Artur 90SZCZECINM-Open21M 2900:00:0300:26:3800:53:49.1000:53:52.50+00:13:475:1011.6
36ŻUNDO Roman 215Spiner PolicePOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni9M 3000:00:0200:26:4800:53:55.9000:53:58.75+00:13:535:1111.6
37HAWRYLAK Marcin 56SOSW NR 1 DNR / Ampio TeamSZCZECINM-Open22M 3100:00:0600:26:5500:54:17.6500:54:24.10+00:14:185:1311.5
38ŻMUDA Krzysztof 214Husaria Race TeamBEZRZECZEM-Open23M 3200:00:0300:27:0200:54:27.1500:54:30.85+00:14:255:1411.5
39ALABRUDZIŃSKA Agnieszka 2SZWLA StargardSTARGARDK-Open7K 700:00:0600:27:2000:54:29.1000:54:35.10+00:14:295:1411.5
40SZYBIAK Marek 183Życie daje wiele celówPOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni10M 3300:00:0200:26:5000:54:42.2500:54:44.40+00:14:385:1511.4
41KOPACZ Łukasz 81SZCZECINM-Open24M 3400:00:1100:27:0800:54:44.2000:54:55.90+00:14:505:1511.4
42ŁAWNICZAK Sebastian 111POLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni11M 3500:00:0900:26:5900:54:48.9500:54:58.65+00:14:535:1611.4
43LEGEC Jerzy 107SZCZECINM-Open25M 3600:00:0300:27:2600:55:18.3000:55:21.35+00:15:155:1911.3
44MARKIEWICZ Aleksandra 118Połczyn BiegaPOŁCZYN ZDRÓJK-Open8K 800:00:0600:27:0500:55:34.0500:55:40.50+00:15:355:2011.2
45GIERASIMOWICZ Szymon 41SZCZECINM-Open26M 3700:00:0700:27:1300:56:08.2500:56:15.25+00:16:095:2311.1
46GUZIKOWSKI Tomasz 224Guzik Team SzczecinSZCZECINM-Open27M 3800:00:0400:28:0200:56:20.7000:56:24.90+00:16:195:2511.1
47NIESTEROWICZ Karol 223SZCZECINM-Open28M 3900:00:0400:28:0300:56:20.9500:56:25.15+00:16:195:2511.1
48WALAS Patryk 256MOW TrzebieżM-Open29M 4000:00:0100:26:2200:56:38.0500:56:39.65+00:16:345:2611
49WRĘBIAK Dariusz 207SZCZECINM-Open30M 4100:00:0300:27:5700:56:42.4500:56:45.85+00:16:405:2711
50NADOLNY Przemysław 133Parkrun SzczecinSZCZECINM-Open31M 4200:00:0400:28:2500:56:43.8000:56:48.40+00:16:425:2711
51KUCZYŃSKI Marcel 233MOW TrzebieżM-Open32M 4300:00:0100:28:4300:56:54.0000:56:55.00+00:16:495:2811
52ŁYSOŃ Piotr 112STARGARDM-Open33M 4400:00:0500:28:4000:56:50.7500:56:55.75+00:16:505:2711
53SZWARC Ewa 182SZCZECINK-Open9K 900:00:0400:28:0900:56:57.6000:57:02.15+00:16:565:2811
54KRZYWIEC Marcin 95POLICEM-Open34M 4500:00:0900:27:5900:56:56.7500:57:05.95+00:17:005:2811
55KANAR Piotr 219ZCH PoliceSZCZECINPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni12M 4600:00:0700:28:4600:57:05.4500:57:12.90+00:17:075:2910.9
56KOPANIECKI Mariusz 84BBL POLICEPOLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni13M 4700:00:1300:28:5500:57:13.5000:57:26.60+00:17:215:3010.9
57PAWLAK Gracjan 145SZCZECINM-Open35M 4800:00:1300:29:5700:58:04.5000:58:18.05+00:18:125:3510.7
58BARANOWSKI Michał 7POLICEM-Open36M 4900:00:0300:27:4600:58:30.6000:58:33.85+00:18:285:3710.7
59WRÓBLEWSKI Emil 208POLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni14M 5000:00:0600:29:0800:58:30.4000:58:37.30+00:18:315:3710.7
60WOŹNIAK Piotr 206Wieczorne Bieganie W SzczecinieSZCZECINM-Open37M 5100:00:1500:28:5600:58:26.6500:58:41.95+00:18:365:3710.7
61WILKLISZ Wojciech 197GARDNOM-Open38M 5200:00:0300:28:4200:58:45.1500:58:48.85+00:18:435:3810.6
62SPŁAWSKI Daniel 176SZCZECINM-Open39M 5300:00:1000:30:2000:59:03.3000:59:13.90+00:19:085:4010.6
63PIWOWARSKI Darek 152Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-Open40M 5400:00:0300:29:3800:59:11.8500:59:14.90+00:19:095:4110.5
64WITORZĘĆ Dariusz 199ŁĘGIM-Open41M 5500:00:0800:29:3400:59:09.7000:59:17.75+00:19:125:4110.5
65SOWISZ Adrianna 175SZCZECINK-Open10K 1000:00:0900:29:3500:59:08.7500:59:18.00+00:19:125:4110.5
66DĘBCZYŃSKI Michał 28Wild Horse ZürichSZCECINM-Open42M 5600:00:0300:29:4000:59:16.1000:59:19.80+00:19:145:4110.5
67SOWISZ Cezary 174SZCZECINM-Open43M 5700:00:0900:29:4000:59:11.3000:59:20.75+00:19:155:4110.5
68ODROWSKI Piotr 138SZCZECINM-Open44M 5800:00:1300:29:5800:59:34.5000:59:48.05+00:19:425:4310.5
69JARCZEWSKI Damian 64POLICEM-Open45M 5900:00:1400:29:1000:59:35.0000:59:49.65+00:19:445:4310.5
70CHROBOCIŃSKI Jan 23SZCZECINM-Open46M 6000:00:1200:31:0900:59:38.6500:59:51.10+00:19:455:4410.5
71DOŁGANIUK Roman 229TRZEBIEŻM-Open47M 6100:00:0500:28:4600:59:59.3501:00:05.10+00:19:595:4610.4
72LACHOWICZ Blanka 106Husaria Race TeamSTARGARDK-Open11K 1100:00:0001:00:49.0001:00:49.00+00:20:435:5010.3
73LEWANDOWSKA Dorota 108POLICEK-Open12K 1200:00:0700:30:2601:00:43.7501:00:51.20+00:20:455:5010.3
74SOLECKI Łukasz 172STARGARDM-Open48M 6200:00:1200:30:2301:00:51.9001:01:04.40+00:20:585:5110.3
75KISIEL Łukasz 76STARGARDM-Open49M 6300:00:1200:30:2301:00:51.8001:01:04.65+00:20:595:5110.3
76STANKIEWICZ Krzysztof 232SZCZECINM-Open50M 6400:00:0700:29:2901:01:03.1501:01:11.05+00:21:055:5210.2
77KORKUĆ Krzysztof 86SZCZECINM-Open51M 6500:00:0700:29:2901:01:03.4501:01:11.30+00:21:055:5210.2
78RYBICKI Janusz 163POLICEM-Open52M 6600:00:0400:30:5501:01:17.5501:01:21.75+00:21:165:5310.2
79KAMIONKA Andrzej 68Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM-Open53M 6700:00:0700:30:3701:01:19.5001:01:27.40+00:21:215:5310.2
80BUJNOWSKA Anita 16POLICEK-Open13K 1300:00:1200:31:0701:01:23.3501:01:35.65+00:21:305:5410.2
81BLEW Wojciech 221Przełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni15M 6800:00:1300:29:5401:01:30.5001:01:44.45+00:21:385:5410.1
82WIKLAK Natalia 195SZCZECINK-Open14K 1400:00:1300:31:1101:01:33.1001:01:46.15+00:21:405:5510.1
83KRUPA Roksana 91POLICEK-Open15K 1500:00:0400:30:5601:01:56.8501:02:01.75+00:21:565:5710.1
84KONOPACKA Paulina 80MAMY BIEGAMYPOLICEK-Open16K 1600:00:0500:30:5501:01:56.9001:02:02.15+00:21:565:5710.1
85KRYWAN Tomasz 94BEZRZECZEM-Open54M 6900:00:1600:31:0001:02:20.5001:02:37.05+00:22:315:5910
86WOJSZCZYK Michał 201SZCZECINM-Open55M 7000:00:0900:30:5701:02:41.2001:02:50.40+00:22:446:0110
87GRACZYK Grzegorz 51SZCZECINM-Open56M 7100:00:1000:30:5401:02:40.7001:02:50.70+00:22:456:0110
88CELARY Justyna 19BBL PolicePOLICEK-Open17K 1700:00:1600:32:1101:02:36.0501:02:52.80+00:22:476:0110
89CHODAK Monika 21Husaria race teamSTARGARDK-Open18K 1800:00:0001:04:16.0001:04:16.00+00:24:106:109.7
90SKAWIŃSKI Piotr 168SZCZECINM-Open57M 7200:00:0800:30:5201:04:07.9001:04:16.65+00:24:116:109.7
91RADCZUK Karolina 158Kompas TeamPOLICEK-Open19K 1900:00:0900:31:0501:04:15.5001:04:24.65+00:24:196:109.7
92GUJSKA Joanna 54BBKTSSZCZECINK-Open20K 2000:00:0600:30:5201:04:56.0501:05:02.15+00:24:566:149.6
93JAKUBIK Anna 61Husaria Race TeamSZCZECINK-Open21K 2100:00:0400:31:5901:05:03.2501:05:07.30+00:25:016:159.6
94KRASNODĘBSKI Konrad 220BBL PolicePOLICEM-Open58M 7300:00:1400:32:1201:05:21.2501:05:35.50+00:25:306:179.5
95KUSTRA Paulina 228BBL PoliceK-Open22K 2200:00:1400:32:0701:05:25.2501:05:39.40+00:25:336:179.5
96ŁEMPKOWSKA Beata 226BBL PolicePOLICEK-Open23K 2300:00:1400:32:1401:05:25.1001:05:39.70+00:25:346:179.5
97ŁEMPKOWSKI Janusz 225BBL PolicePOLICEM-Open59M 7400:00:1300:32:1301:05:27.7001:05:41.35+00:25:356:179.5
98ŚWIDEREK Marcin 227BBL PolicePOLICEM-Open60M 7500:00:1400:32:0801:05:27.3001:05:41.40+00:25:356:179.5
99BEJSER Przemysław 216SZCZECINM-Open61M 7600:00:0800:32:2601:05:37.8501:05:46.20+00:25:406:189.5
100KLIMEK Krzysztof 79SZCZECINM-Open62M 7700:01:1000:31:4301:04:39.1001:05:49.35+00:25:436:129.7
101ŚWITALSKA Edyta 189SZCZECINK-Open24K 2400:00:0800:32:3701:05:52.5501:06:01.00+00:25:556:209.5
102KALININA Diana 67SZCZECINK-Open25K 2500:00:0800:32:2201:06:25.1001:06:33.95+00:26:286:239.4
103ZIEBAL Slawomir 212SZCZECINM-Open63M 7800:00:1000:32:1701:06:25.4001:06:35.40+00:26:296:239.4
104BUJALSKA Anna 15SZCZECINK-Open26K 2600:00:0500:32:2001:06:46.8001:06:51.95+00:26:466:259.3
105KUKUROWSKA Sylwia 99BBL PolicePRZĘSOCINK-Open27K 2700:00:1500:33:0801:06:48.4001:07:04.20+00:26:586:259.3
106KOWALIK Dawid 88POLICEM-Open64M 7900:00:1700:34:2501:07:23.6501:07:40.65+00:27:356:289.3
107WIŚNIEWSKI Marian 198SZCZECINM-Open65M 8000:00:0500:33:5601:07:43.1501:07:48.75+00:27:436:309.2
108PAWLIŃSKI Przemysław 147POLICEM-Open66M 8100:00:1000:34:2701:07:58.0001:08:08.30+00:28:026:329.2
109CIEPIELA Dariusz 24BiegohollicaSZCZECINM-Open67M 8200:00:1800:34:1501:07:56.2501:08:14.70+00:28:096:319.2
110LIPSKI Łukasz 110BiegohollicaSZCZECINM-Open68M 8300:00:1800:34:1501:07:56.4001:08:14.75+00:28:096:319.2
111MÓWIŃSKA Katarzyna 128SZCZECINK-Open28K 2800:00:3200:34:0701:07:51.7001:08:24.65+00:28:196:319.2
112MARCHIEL Lena 117SZCZECINK-Open29K 2900:00:1300:34:2301:08:50.8501:09:04.20+00:28:586:379.1
113KAŻMIERSKI Andrzej 72SZCZECINM-Open69M 8400:00:1300:34:2301:08:50.9501:09:04.80+00:28:596:379.1
114KOPANIECKI Sebastian 83Parkrun SzczecinMIERZYNM-Open70M 8500:00:0500:33:1001:09:11.9001:09:17.05+00:29:116:399
115KOPANIECKA Izabela 82Parkrun SzczecinMIERZYNK-Open30K 3000:00:0400:33:1301:09:13.4001:09:18.00+00:29:126:399
116MICHALCZYK Katarzyna 122SKB DZIKPOLICEK-Open31K 3100:00:0700:33:5901:09:18.7501:09:26.00+00:29:206:399
117KACA Jarosław 66SKB DZIKMORZYCZENM-Open71M 8600:00:0600:34:0501:09:19.6501:09:26.55+00:29:216:409
118SOWISZ Danuta 173SZCZECINK-Open32K 3200:00:0900:33:4301:09:19.5001:09:29.35+00:29:236:409
119JANOWSKA-SZYBIAK Karolina 63Życie Daje Wiele CelówPOLICEK-Open33K 3300:00:1300:33:1601:09:19.0501:09:32.80+00:29:276:399
120KOPKA Elżbieta 85Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-Open34K 3400:00:0700:33:4201:09:27.4001:09:34.95+00:29:296:409
121JAKUBCZYK Paulina 60SZCZECINK-Open35K 3500:00:0500:32:5001:09:31.8001:09:37.55+00:29:326:419
122DOMZALSKA Aneta 30SZCZECINK-Open36K 3600:00:0500:32:5101:09:33.8501:09:39.10+00:29:336:419
123PIEKARSKI Kamil 151SKARBIMIERZYCEM-Open72M 8700:00:0600:32:5001:09:58.7001:10:05.20+00:29:596:438.9
124IWANIUK Adam 59Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM-Open73M 8800:00:0800:33:1701:11:12.1501:11:20.40+00:31:146:508.8
125RADACZYŃSKI Daniel 157SZCZECINPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni16M 8900:00:1400:37:3801:11:51.7001:12:05.95+00:32:006:548.7
126SIDORCZUK Tomasz 166Klub Biegających LeśnikówTRZEBIEŻM-Open74M 9000:00:1000:35:2201:13:12.5501:13:23.15+00:33:177:028.5
127KLICH Janek 78BiegohollicaBEZRZECZEM-Open75M 9100:00:1800:35:2501:13:04.9001:13:23.55+00:33:187:018.5
128KULEWSKA Joanna 100SKB DZIKPOLICEK-Open37K 3700:00:5300:35:4001:12:33.8501:13:27.75+00:33:226:588.6
129GUMOWSKA Karolina 55Kompas TeamPOLICEK-Open38K 3800:00:0500:36:2701:13:49.8501:13:55.75+00:33:507:058.5
130ŚWIDER Marzena 188kompas teamPOLICEK-Open39K 3900:00:0600:36:2701:13:53.3001:13:59.95+00:33:547:068.4
131MOLENDA Sabina 127Kompas TeamPOLICEK-Open40K 4000:00:0600:36:2901:13:54.1501:14:00.15+00:33:547:068.4
132PAWELKO Marcin 143BEZRZECZEM-Open76M 9200:00:0800:36:4501:14:33.3001:14:41.90+00:34:367:108.4
133KUPNIEWSKA Aleksandra 102Kompas TeamPOLICEK-Open41K 4100:00:1000:38:1101:14:31.9001:14:41.90+00:34:367:098.4
134NIEZGODA Adam 137Kompas TeamPOLICEM-Open77M 9300:00:1100:38:0901:15:25.3001:15:36.65+00:35:317:158.3
135PELC Marek 15012 Brygada ZmechanizowanaSZCZECINM-Open78M 9400:00:1600:37:0401:15:41.8001:15:57.90+00:35:527:168.2
136HRYNKIEWICZ-PAWŁASZEK Anna 57BEZRZECZEK-Open42K 4200:00:1500:37:0601:15:42.3001:15:58.15+00:35:527:168.2
137KRYGIER-ROSIAK Monika 92Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-Open43K 4300:00:1200:38:1801:15:51.1001:16:03.25+00:35:577:178.2
138ŚWIĄTEK Joanna 230K-Open44K 4400:00:1100:38:2001:15:52.0501:16:03.25+00:35:577:178.2
139SETA Krysia 165Monia GymSZCZECINK-Open45K 4500:00:1100:38:2001:15:51.5001:16:03.35+00:35:577:178.2
140CYBULSKI Grzegorz 25POLICEPrzełajowy Mistrz GRUPY AZOTY - Mężczyźni17M 9500:00:1500:37:1001:16:09.1501:16:24.35+00:36:187:198.2
141DROZDEK Joanna 31Kompas TeamSZCZECINK-Open46K 4600:00:1100:38:5901:17:05.2001:17:16.85+00:37:117:248.1
142MAJEWSKA Justyna 116By żyło się lżejPOLICEK-Open47K 4700:00:1200:38:5701:17:05.1501:17:17.15+00:37:117:248.1
143MICHALSKA Karolina 123Kompas TeamPOLICEK-Open48K 4800:00:1000:38:4501:17:41.2001:17:51.85+00:37:467:288
144IWANIUK Małgorzata 58Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK-Open49K 4900:00:0700:36:5201:18:28.7501:18:36.70+00:38:317:328
145GIERCHOWSKA Monika 42BBL PoliceSZCZECINK-Open50K 5000:00:1500:37:0901:18:21.6501:18:37.00+00:38:317:328
146GÓRSKA Agnieszka 48Klub Biegowy DzikPOLICEK-Open51K 5100:00:5400:38:4301:18:17.3501:19:11.75+00:39:067:318
147MAJDAN Helena 114SZCZECINK-Open52K 5200:00:0600:38:5901:19:44.2501:19:51.15+00:39:457:407.8
148WIELGUS-ULATOWSKA Joanna 193Husaria Race TeamSZCZECINK-Open53K 5300:00:0400:39:4701:20:50.4001:20:55.00+00:40:497:467.7
149BOBROWICZ Jakub 14SGO SzczecinWEŁTYŃM-Open79M 9600:01:0800:38:4001:19:46.8501:20:55.10+00:40:497:407.8
150MURAWSKI Waldemar 132SZCZECINM-Open80M 9700:00:1100:40:0301:21:31.0001:21:42.05+00:41:367:507.7
151KUŹMIŃSKA Weronika 104POLICEK-Open54K 5400:00:1000:39:2801:22:06.0001:22:16.50+00:42:117:537.6
152PRABUCKA Karolina 154UKL Ósemka PolicePOLICEK-Open55K 5500:00:1200:41:1201:35:40.0001:35:52.50+00:55:479:116.5
153GŁADZIK Anna 43Kompas TeamSZCZECINK-Open56K 5600:00:1100:41:1301:35:44.5501:35:56.15+00:55:509:126.5
154WIKA Marta 194TRZEBIEŻK-Open57K 5700:00:1500:42:4401:38:21.0001:38:36.95+00:58:319:276.3
155KAROL Anna 70Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK-Open58K 5800:00:1600:42:4401:38:23.3501:38:39.45+00:58:339:276.3
NAJMARK Małgorzata 134SKB DzikPOLICEK-OpenDNF00:38:36 DNF DNF DNF--
Znaleziono 156 wynik(ów)