III BIEG IM. STANISŁAWA TYMA O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ST. WARSZAWY

Organizator:
Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. oraz Miasto Stołeczne Warszawa
Data:
2017-07-01
Miejsce:
Warszawa
Dystans:
0.4 km
Zgłoszonych:
332
Wystartowało:
295
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
295
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ŁOBODZIŃSKI Piotr 2ADIDAS RUNNERS WARSAWBIELSK PODLASKIM-OPEN1M 100:03:16.65 6:349,1
2KARBOWY Arek 133KONINM-OPEN2M 200:03:30.55+00:00:137:008,6
3GALICZ Karol 35BKS WATAHA WARSZAWAWARSZAWAM-OPEN3M 300:03:31.70+00:00:157:028,5
4PAWSKI Wawrzyniec 334T.G. SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEM-OPEN4M 400:03:40.00+00:00:237:208,2
5ZAKOWICZ Paweł 138RETRO BIKEACADEMY.PLHALINÓWM-OPEN5M 500:03:42.60+00:00:257:248,1
6TUZEL Szymon 317BANANA EATERZPOZNAŃM-OPEN6M 600:03:46.35+00:00:297:347,9
7KAROLKIEWICZ Daniel 42ENTRE.PL TEAMDROHICZYNM-OPEN7M 700:03:48.45+00:00:317:367,9
8MIKIELSKI Daniel 295OLSZTYNEKM-OPEN8M 800:03:50.40+00:00:337:427,8
9BURZYŃSKI Aleksander 214STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN9M 900:03:51.45+00:00:347:427,8
10JENDRYCH Marek 392AKLWARSZAWAM-OPEN10M 1000:03:55.10+00:00:387:527,6
11SZYMANIAK Kamil 356RUN TEAM PEŁCHPEŁCHM-OPEN11M 1100:03:56.20+00:00:397:527,6
12MIKULSKI Tomasz 324KAMPINOSM-OPEN12M 1200:03:56.75+00:00:407:547,6
13HAZAN Rafał 111KLUB SYMPATYKÓW SIECI BAYESOWSKICHWARSZAWAM-OPEN13M 1300:03:56.95+00:00:407:547,6
14WESOŁOWSKI Grzegorz 105ESKADRA PILCZYCEWROCŁAWM-OPEN14M 1400:03:58.40+00:00:417:567,6
15SZMULKOWSKI Adam 384PUKS Młode Orły N.D.MNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-OPEN15M 1500:04:00.95+00:00:448:027,5
16RYBKA Patryk 224OTWOCKM-OPEN16M 1600:04:01.35+00:00:448:027,5
17CHMIELEWSKI Artur 283ŁÓDŹM-OPEN17M 1700:04:04.40+00:00:478:087,4
18ZĄBCZYŃSKI Adam 326SOCHACZEWM-OPEN18M 1800:04:07.35+00:00:508:147,3
19WOŁOSZYN Piotr 152WARSZAWAM-OPEN19M 1900:04:12.15+00:00:558:247,1
20GARDENER Jacek 299JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN20M 2000:04:13.75+00:00:578:287,1
21ŁUSZCZ Piotr 312BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM-OPEN21M 2100:04:14.60+00:00:578:287,1
22SAŁAMACHA Jarosław 373ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM-OPEN22M 2200:04:15.40+00:00:588:327,0
23DZIERGA Tomasz 102PKIN.ORG TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-OPEN23M 2300:04:17.70+00:01:018:347,0
24BUKAŁA Marcin 320VEGE RUNNERSBIELSKO-BIAŁAM-OPEN24M 2400:04:18.80+00:01:028:386,9
24SZCZEPAŃSKI Paweł 337KONDYCJAKONSTANCIN-JEZIORNAM-OPEN25M 2500:04:18.80+00:01:028:386,9
26PIETRZAK Wojciech 301KLUB BOKSERSKI LEGIAWARSZAWAM-OPEN26M 2600:04:19.15+00:01:028:386,9
27PIERZCHALSKI Sebastian 250BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM-OPEN27M 2700:04:20.25+00:01:038:406,9
28POLSAKOV Ilya 296WARSZAWAM-OPEN28M 2800:04:22.45+00:01:058:446,9
29BONDARA Sylwia 300JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK-OPEN1K 100:04:22.80+00:01:068:466,8
30SMOGOROWSKI Łukasz 243FUNDACJA ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJIWARSZAWAM-OPEN29M 2900:04:23.10+00:01:068:466,8
31WITKOWSKI Piotr 124VEGE RUNNERSWARSZAWAM-OPEN30M 3000:04:29.30+00:01:128:586,7
32PIĄTKOWSKI Piotr 328KONDYCJAPRUSZKÓWM-OPEN31M 3100:04:30.25+00:01:139:006,7
33MIODUSZEWSKI Paweł 178JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN32M 3200:04:33.40+00:01:169:066,6
34WICHA Iwona 8OK! SPORTGÓRA KALWARIAK-OPEN2K 200:04:38.40+00:01:219:166,5
35OLCHOWIK Marcin 30UM W-WAWARSZAWAM-OPEN33M 3300:04:40.80+00:01:249:226,4
36MALUCHNIK Marek 197NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSKM-OPEN34M 3400:04:41.25+00:01:249:226,4
37ZGODA Mateusz 121NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM-OPEN35M 3500:04:41.55+00:01:249:226,4
38TROINSKI Jacek 394WARSZAWAM-OPEN36M 3600:04:41.75+00:01:259:226,4
39GÓRSKI Jan 5WARSZAWAM-OPEN37M 3700:04:42.30+00:01:259:246,4
40WRÓBEL Lukasz 41KS 'WOLNI'WARSZAWAM-OPEN38M 3800:04:43.60+00:01:269:266,4
41WOJEWÓDZKI Marcin 229WOJEWÓDZCY TEAMWARSZAWAM-OPEN39M 3900:04:43.95+00:01:279:266,4
42MICHALSKI Robert 19112TRI.PLWARSZAWAM-OPEN40M 4000:04:44.15+00:01:279:286,3
43ŁUKIANOW Artur 148WARSZAWAM-OPEN41M 4100:04:44.35+00:01:279:306,3
44FILIPCZAK Arkadiusz 265WIKBÓRZM-OPEN42M 4200:04:44.90+00:01:289:306,3
45STUPNOWICZ Przemek 129EPOKA NORDICA ŁÓDŹŁÓDŹM-OPEN43M 4300:04:44.95+00:01:289:306,3
46BADOWSKI Aleksander 353MARCIN ŚWIERC TEAMWARSZAWAM-OPEN44M 4400:04:46.95+00:01:309:326,3
47CIEPIAK Kamil 390ŁOŚM-OPEN45M 4500:04:49.45+00:01:329:386,2
48WRZESZCZ Łukasz 232WARSZAWAM-OPEN46M 4600:04:52.20+00:01:359:446,2
49KIELAK Zuzanna 220WARSZAWAK-OPEN3K 300:04:53.10+00:01:369:466,1
50MARZEC Zbigniew 285DREAM RUNPIASECZNOM-OPEN47M 4700:04:53.45+00:01:369:466,1
51SZCZEKUTOWICZ Adrian 258HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM-OPEN48M 4800:04:53.75+00:01:379:486,1
52CHODNIEWICZ Michał 142WARSZAWAM-OPEN49M 4900:04:54.10+00:01:379:486,1
53ZARODKIEWICZ Dawid 196NAPRZÓD MŁOCINYWĘŻEWOM-OPEN50M 5000:04:54.45+00:01:379:486,1
54SIECHOWICZ Mariusz 388WESTHILLNOWA IWICZNAM-OPEN51M 5100:04:55.20+00:01:389:506,1
55ZWIERZ Marcin 342JÓZEFÓWM-OPEN52M 5200:04:55.40+00:01:389:526,1
56TULIBACKI Bartosz 335STARE BEMOWOWARSZAWAM-OPEN53M 5300:04:55.70+00:01:399:526,1
57MUNDZIK Mateusz 276OSP KSRG WIERZBICAWIERZBICAM-OPEN54M 5400:04:56.55+00:01:399:546,1
58JEDNOROWSKI Michał 192JASIENICA TEAMJASIENICAM-OPEN55M 5500:04:56.70+00:01:409:546,1
59PIECHOTA Jarosław 284ŁÓDŹM-OPEN56M 5600:04:57.30+00:01:409:546,1
60KRAJNIK Jonatan 146BRWINÓW BIEGABRWINÓWM-OPEN57M 5700:04:58.10+00:01:419:586,0
61GAJEWSKI Łukasz 6WARSZAWAM-OPEN58M 5800:05:00.20+00:01:4310:006,0
61STAJNIAK Michał 139SMASHING PĄPKINSWARSZAWAM-OPEN59M 5900:05:00.20+00:01:4310:006,0
63MOLENDA Mateusz 135TRENER24H.COM.PLWARSZAWAM-OPEN60M 6000:05:02.20+00:01:4510:046,0
64SKOLIMOWSKI Mateusz 226PORADNIA DIETETYCZNA W DOBREJ FORMIEWARSZAWAM-OPEN61M 6100:05:02.60+00:01:4510:046,0
65LUBA Alicja 195WARSZAWAK-OPEN4K 400:05:02.80+00:01:4610:065,9
66GIEBUŁTOWICZ Marek 161WARSZAWAM-OPEN62M 6200:05:03.60+00:01:4610:065,9
67JAKÓBCZYK Ireneusz 38KS 'WOLNI'WARSZAWAM-OPEN63M 6300:05:04.00+00:01:4710:085,9
68GRADUS Ilona 109WARSZAWAK-OPEN5K 500:05:04.35+00:01:4710:105,9
69JONAK Mateusz 242WARSZAWAM-OPEN64M 6400:05:05.90+00:01:4910:125,9
70WARDA Justyna 397HARDCOROWE WYCHYLLUBIMYWARSZAWAK-OPEN6K 600:05:07.25+00:01:5010:145,9
71GRABOWSKI Michał 233SUCHEDNIÓWM-OPEN65M 6500:05:08.85+00:01:5210:185,8
72SZYMKIEWICZ Filip 365PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCEM-OPEN66M 6600:05:09.30+00:01:5210:205,8
73ZWOLIŃSKI Piotr 126ZABIERZÓWM-OPEN67M 6700:05:10.55+00:01:5310:225,8
74ZARĘBA Marian 186ZEGRZEM-OPEN68M 6800:05:11.20+00:01:5410:245,8
75KĄDZIOŁA Mariusz 378PIASTÓWM-OPEN69M 6900:05:12.40+00:01:5510:245,8
76KIETLIŃSKI Maciej 185WARSZAWAM-OPEN70M 7000:05:13.55+00:01:5610:265,8
77PYRA Marcin 147WARSZAWAM-OPEN71M 7100:05:14.15+00:01:5710:285,7
78KOCZOROWSKI Marcin 23ZPKINWARSZAWAM-OPEN72M 7200:05:14.35+00:01:5710:285,7
79NIEMYJSKI Przemysław 391WYSZONKI- BŁONIEM-OPEN73M 7300:05:15.20+00:01:5810:305,7
80KĘDZIORA Mariusz 216PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWAM-OPEN74M 7400:05:15.60+00:01:5810:325,7
81PASZKOWSKA Marcelina 307WARSZAWAK-OPEN7K 700:05:16.50+00:01:5910:325,7
82MIELOCH Tamara 387PODKOWA LEŚNAK-OPEN8K 800:05:17.45+00:02:0010:345,7
83ZBOJNA Mariusz 106KIEDYŚ WYGRAMYPIASTÓWM-OPEN75M 7500:05:17.70+00:02:0110:345,7
84ANDRZEJEWSKI Piotr 168FNDWARSZAWAM-OPEN76M 7600:05:17.85+00:02:0110:345,7
85BARAŃSKI Krzysztof 231MANHATTANGRODZISK MAZOWIECKIM-OPEN77M 7700:05:19.45+00:02:0210:385,6
86ZBRZEŹNIAK Igor 270RASZYNM-OPEN78M 7800:05:20.00+00:02:0310:405,6
87SZYMKIEWICZ Tomasz 194PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIEKIELCEM-OPEN79M 7900:05:20.05+00:02:0310:405,6
88FARBISZEWSKI Marek 273ORANGE POLSKAWARSZAWAM-OPEN80M 8000:05:20.60+00:02:0310:405,6
89KOLEŚNIK Roman 153WARSZAWAM-OPEN81M 8100:05:21.70+00:02:0510:445,6
90FORNALCZYK Łukasz 331WARSZAWAM-OPEN82M 8200:05:23.15+00:02:0610:465,6
91KOCIŃSKA Agnieszka 262WARSZAWAK-OPEN9K 900:05:23.95+00:02:0710:485,6
92ŁACHETA Konrad 184CSŁIIWIELISZEWM-OPEN83M 8300:05:24.50+00:02:0710:505,5
93HERMAN Rafał 268PIASECZNOM-OPEN84M 8400:05:24.80+00:02:0810:505,5
94MAGIERA Dagmara 363KATOWICEK-OPEN10K 1000:05:25.85+00:02:0910:505,5
95RUTKOWSKI Sławomir 113WARSZAWAM-OPEN85M 8500:05:27.10+00:02:1010:545,5
96MADEJEK Kamil 374RUNNERSCLUB.PL WARSZAWAWARSZAWAM-OPEN86M 8600:05:27.30+00:02:1010:565,5
97GRZELAK Patryk 310LEGIONOWOM-OPEN87M 8700:05:27.55+00:02:1010:565,5
98KOWALSKI Kuba 316WARSZAWAM-OPEN88M 8800:05:31.45+00:02:1411:025,4
99DANIEL Michał 323WARSZAWAM-OPEN89M 8900:05:32.30+00:02:1511:065,4
100KRZEWICKI Łukasz 377WARSZAWAM-OPEN90M 9000:05:33.30+00:02:1611:065,4
101MADEJ Marcin 368WARSZAWAM-OPEN91M 9100:05:33.45+00:02:1611:085,4
102MYŚLIŃSKI Zdzisław 322WARSZAWAM-OPEN92M 9200:05:34.05+00:02:1711:085,4
103SZYSZKOWSKI Włodzimierz 318WARSZAWAM-OPEN93M 9300:05:34.75+00:02:1811:085,4
104JELEŃ Tomasz 344WARSZAWAM-OPEN94M 9400:05:34.80+00:02:1811:105,4
105KOWALCZYK Zdzisław 383JW 2189WARSZAWAM-OPEN95M 9500:05:35.55+00:02:1811:105,4
106WROŃSKI Wojciech 360ORANGE POLSKAWARSZAWAM-OPEN96M 9600:05:35.75+00:02:1911:105,4
107KORKOSZ Andrzej 362BLIZNE JASIŃSKIEGOM-OPEN97M 9700:05:35.95+00:02:1911:105,4
108SYPEK Arkadiusz 118OTWOCKM-OPEN98M 9800:05:36.30+00:02:1911:145,3
109SZYMAŃSKI Michał 257WARSZAWAM-OPEN99M 9900:05:36.45+00:02:1911:125,4
110PRZYBYSZ Andrzej 215WARSZAWAM-OPEN100M 10000:05:36.60+00:02:1911:125,4
110KACPURA Paweł 385PRUSZKÓWM-OPEN101M 10100:05:36.60+00:02:1911:125,4
112SOBOŃ Marcin 120WARSZAWAM-OPEN102M 10200:05:36.95+00:02:2011:145,3
113FARYŃSKI Piotr 389WARSZAWAM-OPEN103M 10300:05:37.60+00:02:2011:145,3
114STASIUK Arkadiusz 341HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAM-OPEN104M 10400:05:37.85+00:02:2111:165,3
115ZDUNEK Michał 203WARSZAWAM-OPEN105M 10500:05:38.05+00:02:2111:165,3
116MAJEWSKI Sebastian 247ODROBINĘ BLIŻEJ NIEBA - MAJKI RUNNERLUBLINM-OPEN106M 10600:05:38.95+00:02:2211:185,3
117GEMZAŁA Wojtek 386WARSZAWAM-OPEN107M 10700:05:39.00+00:02:2211:185,3
118SZCZYGIEL Michał 379STRZYŻÓWM-OPEN108M 10800:05:40.05+00:02:2311:205,3
119JASINA Anna 137WARSZAWAK-OPEN11K 1100:05:40.75+00:02:2411:225,3
120STAROŚCIAK Mariusz 123AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAM-OPEN109M 10900:05:40.90+00:02:2411:225,3
120SADOWSKA Marzena 263WARSZAWAK-OPEN12K 1200:05:40.90+00:02:2411:225,3
122GŁOWIŃSKI Adam 225WARSZAWAM-OPEN110M 11000:05:41.05+00:02:2411:225,3
123SOSNOWSKI Radosław 370WARSZAWAM-OPEN111M 11100:05:41.15+00:02:2411:225,3
124GRONCZEWSKI Artur 245FMW RUNNERSWARSZAWAM-OPEN112M 11200:05:42.65+00:02:2611:265,2
125TYKHONOVA Anastasiia 261ŁUGAŃSKŁUGAŃSKK-OPEN13K 1300:05:43.10+00:02:2611:265,2
126BRZUCHALSKA Weronika 304WARSZAWAK-OPEN14K 1400:05:43.55+00:02:2611:285,2
127KANIEWSKI Paweł 218WARSZAWAM-OPEN113M 11300:05:45.00+00:02:2811:305,2
128ZASŁONA Marek 333LATCHORZEWM-OPEN114M 11400:05:46.45+00:02:2911:325,2
129JÓŻWIAK Jarosław 1WARSZAWAM-OPEN115M 11500:05:46.90+00:02:3011:345,2
130BŁAŻEJEWSKI Bartosz 309SOCHACZEWM-OPEN116M 11600:05:46.95+00:02:3011:345,2
131JĘDRZEJEWSKI Paweł 291PGR BEMOWOWARSZAWAM-OPEN117M 11700:05:47.80+00:02:3111:365,2
132OBUCHOWICZ Wojciech 358WARSZAWAM-OPEN118M 11800:05:48.10+00:02:3111:365,2
133KOWARZYK Tomasz 171PIASECZNOM-OPEN119M 11900:05:48.60+00:02:3111:365,2
134ZALEWSKI Hubert 24ZPKINWARSZAWAM-OPEN120M 12000:05:49.00+00:02:3211:385,2
135MINKINA Mirosław 177WARSZAWAM-OPEN121M 12100:05:50.35+00:02:3311:405,1
136MALINOWSKI Konrad 228TIME4RUNNINGGRODZISK MAZOWIECKIM-OPEN122M 12200:05:50.50+00:02:3311:425,1
137GĄSIOR Łukasz 201GREENPOWERTEAMWARSZAWAM-OPEN123M 12300:05:50.55+00:02:3311:405,1
138LENART Bernard 188WARSZAWAM-OPEN124M 12400:05:50.75+00:02:3411:425,1
139KACZYŃSKA Joanna 180WARSZAWAK-OPEN15K 1500:05:50.80+00:02:3411:425,1
140GÓRAL Tadeusz 396KBBWARSZAWAM-OPEN125M 12500:05:50.85+00:02:3411:425,1
141KONDRACIUK Katarzyna 271PIASECZYŃSKA FUNDACJA EKOLOGICZNAPIASECZNOK-OPEN16K 1600:05:51.35+00:02:3411:425,1
142STRYJEWSKI Krzysztof 40KS 'WOLNI'WARSZAWAM-OPEN126M 12600:05:51.70+00:02:3511:445,1
143ZIÓŁEK Karolina 346HUSARIA RACE TEAMWARSZAWAK-OPEN17K 1700:05:51.95+00:02:3511:445,1
144BIERNAT Michał 189DMMM TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM-OPEN127M 12700:05:53.85+00:02:3711:465,1
145KOTAŃSKI Stefan 212WARSZAWAM-OPEN128M 12800:05:56.00+00:02:3911:525,1
146SZMITOWICZ Kamil 293PGR BEMOWOWARSZAWAM-OPEN129M 12900:05:56.70+00:02:4011:525,1
147PODCZASKI Piotrek 349WARSZAWAM-OPEN130M 13000:05:57.80+00:02:4111:565,0
148ZARĘBA Beata 297ORANGE POLSKABIAŁA RAWSKAK-OPEN18K 1800:05:58.50+00:02:4111:585,0
149KUPAJ Oktawia 175VEGE RUNNERSŁOMIANKIK-OPEN19K 1900:05:59.00+00:02:4211:585,0
150PĘŚKO Marcin 240PASSM-OPEN131M 13100:05:59.85+00:02:4312:005,0
151JASTRZĘBSKA-MAJAK Marta 122NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK-OPEN20K 2000:06:00.95+00:02:4412:025,0
152BUCZYŃSKI Rafał 395WARSZAWAM-OPEN132M 13200:06:01.00+00:02:4412:025,0
153DĄBROWSKI Andrzej 371JÓZEFÓWM-OPEN133M 13300:06:01.20+00:02:4412:045,0
154STĘPIEŃ Radosław 213JÓZEFOSŁAWM-OPEN134M 13400:06:02.10+00:02:4512:045,0
155KOWALCZUK Michał 280ROSOMAKI PUSTYNNO BAGIENNEOTWOCKM-OPEN135M 13500:06:03.05+00:02:4612:065,0
156SOSZYŃSKI Mirosław 369LEGIAWARSZAWAM-OPEN136M 13600:06:06.60+00:02:4912:144,9
157DYBIZBAŃSKI Mariusz 36KS 'WOLNI'WARSZAWAM-OPEN137M 13700:06:07.15+00:02:5012:144,9
158WALAC Jacek 259GRODZISK MAZM-OPEN138M 13800:06:07.90+00:02:5112:164,9
159DOBKOWSKA Anna 372KB GALERIA WARSZAWAWARSZAWAK-OPEN21K 2100:06:08.60+00:02:5112:164,9
160DOLIŃSKI Grzegorz 352BKS WATAHA WARSZAWAŁOMIANKIM-OPEN139M 13900:06:08.90+00:02:5212:184,9
161DĄBROWSKI Michał 101WARSZAWAM-OPEN140M 14000:06:09.75+00:02:5312:204,9
162MAZURKIEWICZ Adam 37KS 'WOLNI'WARSZAWAM-OPEN141M 14100:06:09.90+00:02:5312:204,9
163SZYMAŃSKA Agnieszka 217MIŃSK MAZOWIECKIK-OPEN22K 2200:06:10.65+00:02:5412:204,9
164CEREGRA Piotr 151TN BIEGÓWKIWARSZAWAM-OPEN142M 14200:06:11.50+00:02:5412:244,8
165OSSOLIŃSKA Marta 348WARSZAWAK-OPEN23K 2300:06:12.00+00:02:5512:244,8
166KŁOS Zbyszek 140PIASTÓWM-OPEN143M 14300:06:12.10+00:02:5512:244,8
167ŁUNIEWSKI Mateusz 305WARSZAWAM-OPEN144M 14400:06:12.75+00:02:5612:264,8
168SZNEJFUS Beata 336KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPRUSZKÓWK-OPEN24K 2400:06:12.90+00:02:5612:264,8
169MATEJAK Patryk 117PASEKM-OPEN145M 14500:06:13.20+00:02:5612:264,8
170PIETRAK Mikołaj 340WARSZAWAM-OPEN146M 14600:06:13.55+00:02:5612:284,8
171ŻURAWSKI Arkadiusz 164SOŃSKM-OPEN147M 14700:06:13.65+00:02:5712:284,8
172POPIS Patryk 112OTWOCKM-OPEN148M 14800:06:14.60+00:02:5712:284,8
173ZAKRZEWSKI Marcin 125WARSZAWAM-OPEN149M 14900:06:14.80+00:02:5812:304,8
174GAJOWNICZEK Szymon 382BOROWIEM-OPEN150M 15000:06:16.15+00:02:5912:324,8
175KUNC Oliver 145WE RUN LXHOROVICEM-OPEN151M 15100:06:16.20+00:02:5912:344,8
176KUCHARSKI Marcin 327BRYGADA PORAJÓWWARSZAWAM-OPEN152M 15200:06:17.00+00:03:0012:344,8
177SEKŚCIŃSKA Magda 33UM W-WAWARSZAWAK-OPEN25K 2500:06:17.45+00:03:0012:344,8
178GOSZCZYCKI Witold 165STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZŁOWICZM-OPEN153M 15300:06:17.80+00:03:0112:344,8
179IWASZKO Paweł 329WARSZAWAM-OPEN154M 15400:06:17.95+00:03:0112:364,8
180SZCZEPKOWSKI Damian 136MŁAWAM-OPEN155M 15500:06:18.20+00:03:0112:364,8
181FOK Tomasz 100WARSZAWAM-OPEN156M 15600:06:19.35+00:03:0212:384,7
182FUJARCZUK Sławomir 238WARSZAWAM-OPEN157M 15700:06:19.80+00:03:0312:404,7
183DUDA Jacek 141PRUSZKÓWM-OPEN158M 15800:06:21.00+00:03:0412:424,7
184ŻOLINAS Maciej 230DUSK WATCHWARSZAWAM-OPEN159M 15900:06:21.10+00:03:0412:424,7
185DOBAJ-ZEREK Magdalena 116MAD-ZWARSZAWAK-OPEN26K 2600:06:21.80+00:03:0512:444,7
186REJ-WITT Marta 193PIASECZNOK-OPEN27K 2700:06:24.00+00:03:0712:484,7
187PAWIŃSKA Anna 211WARSZAWAK-OPEN28K 2800:06:24.05+00:03:0712:484,7
188WILEŃSKI Zbigniew 31UM W-WAWARSZAWAM-OPEN160M 16000:06:25.80+00:03:0912:524,7
189SAWICKI Grzegorz 311BRAVEHEARTS LEGIONOWOLEGIONOWOM-OPEN161M 16100:06:25.85+00:03:0912:524,7
190MALINOWSKI Piotr 131WARSZAWAM-OPEN162M 16200:06:26.35+00:03:0912:524,7
191NOWAK Daniel 289PROTEMPOWARSZAWAM-OPEN163M 16300:06:27.25+00:03:1012:544,7
192PAŃCZUK Maciej 160CROSSFIT R99WARSZAWAM-OPEN164M 16400:06:27.70+00:03:1112:544,7
193DOBRUŚ Magdalena 294WARSZAWAK-OPEN29K 2900:06:27.85+00:03:1112:564,6
194PARZYŃSKI Łukasz 376JW 2189PŁOCKM-OPEN165M 16500:06:28.70+00:03:1212:564,6
195PELC Łukasz 367MANHATTANGRODZISK MAZOWIECKIM-OPEN166M 16600:06:30.45+00:03:1313:004,6
196NIKODYM Rafał 380KOCHAM OLIWKĘWARSZAWAM-OPEN167M 16700:06:31.50+00:03:1413:044,6
197STEFANOWICZ Piotr 398HARDCOROWE WYCHYLLUBIMYWARSZAWAM-OPEN168M 16800:06:31.75+00:03:1513:044,6
198GILEWSKI Marcin 251WARSZAWAM-OPEN169M 16900:06:33.30+00:03:1613:064,6
199ŚLASKI-SAWICKI Dawid 364ZIELONKAM-OPEN170M 17000:06:33.35+00:03:1613:064,6
200TULA Renata 128MYKMYKWARSZAWAK-OPEN30K 3000:06:33.90+00:03:1713:084,6
201SIELSKA Małgorzata 303KARCZEWK-OPEN31K 3100:06:34.40+00:03:1713:104,6
202PRZYBYSŁAWSKA Ilona 134WARSZAWAK-OPEN32K 3200:06:34.65+00:03:1813:084,6
203SZCZERBICKI Rafał 154WARSZAWAM-OPEN171M 17100:06:34.80+00:03:1813:104,6
204KOWALCZUK Magda 281ROSOMAKI PUSTYNNO BAGIENNEOTWOCKK-OPEN33K 3300:06:35.35+00:03:1813:104,6
205SKELTON Sarah 260VEGE RUNNERSWARSZAWAK-OPEN34K 3400:06:35.50+00:03:1813:124,5
206SZYMAŃSKA Karolina 319KRYPNO KOŚCIELNEK-OPEN35K 3500:06:37.00+00:03:2013:144,5
207GĘDEK Marzena 167STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZŁOWICZK-OPEN36K 3600:06:37.50+00:03:2013:144,5
208OSOWSKI Rafał 207WARSZAWAM-OPEN172M 17200:06:37.55+00:03:2013:144,5
208KRÓL Kamila 227WARSZAWAK-OPEN37K 3700:06:37.55+00:03:2013:144,5
210RABCZYŃSKA Anna 234W DOBREJ FORMIEWARSZAWAK-OPEN38K 3800:06:37.65+00:03:2113:144,5
210JAŁTUSZYK Ewelina 338WARSZAWAK-OPEN39K 3900:06:37.65+00:03:2113:164,5
212GORCZYCA Krzysztof 292PGR BEMOWOWARSZAWAM-OPEN173M 17300:06:38.40+00:03:2113:184,5
213SZCZAP Marcin 166WARSZAWAM-OPEN174M 17400:06:40.15+00:03:2313:204,5
214NIEWIADOMSKI Zdzisław 345WARSZAWAM-OPEN175M 17500:06:40.75+00:03:2413:224,5
215KRUŻEL Katarzyna 127MIELECK-OPEN40K 4000:06:41.75+00:03:2513:244,5
216PABICH Agnieszka 361WARSZAWAK-OPEN41K 4100:06:44.90+00:03:2813:304,4
217BELZYT Basia 155SZTUMK-OPEN42K 4200:06:45.05+00:03:2813:304,4
218GROSZYK Jan 181MAJA TEAMWARSZAWAM-OPEN176M 17600:06:45.30+00:03:2813:324,4
219NIEZGODA Tomasz 256WARSZAWAM-OPEN177M 17700:06:47.50+00:03:3013:344,4
219JAWOREK Justyna Youstka 355GRUPA BIEGOWA CHTMOTRZCIANYK-OPEN43K 4300:06:47.50+00:03:3013:364,4
221NOWAK Paweł 339WARSZAWAM-OPEN178M 17800:06:48.45+00:03:3113:364,4
222KLIMCZAK Joanna 223WARSZAWAK-OPEN44K 4400:06:49.40+00:03:3213:404,4
223NOWICKI Maciej 278WARSZAWAM-OPEN179M 17900:06:52.40+00:03:3513:464,4
224WOLSZCZAK Ewelina 182WARSZAWAK-OPEN45K 4500:06:53.75+00:03:3713:484,3
225BUKOWSKI Janusz 62STOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMWARSZAWAM-OPEN180M 18000:06:54.10+00:03:3713:484,3
226DEAVENPORT Michael 267BLACKPOOLM-OPEN181M 18100:06:55.75+00:03:3913:504,3
227BELTER Michał 150WARSZAWAM-OPEN182M 18200:06:55.90+00:03:3913:524,3
228NAWROCKA Roma 350WARSZAWAK-OPEN46K 4600:06:56.75+00:03:4013:544,3
229KOCZOROWSKA Anna 20WIĄZOWNAK-OPEN47K 4700:06:56.95+00:03:4013:524,3
230KRYSZYŁOWICZ Jacek 366AKB SZCZYTNOSZCZYTNOM-OPEN183M 18300:06:57.55+00:03:4013:544,3
231ZDANOWICZ Paweł 174WARSZAWAM-OPEN184M 18400:06:58.40+00:03:4113:584,3
232LESZCZYŃSKI Paweł 315WKURW_TEAMWARSZAWAM-OPEN185M 18500:06:58.90+00:03:4213:584,3
233TARCZYŃSKI Marcin 209TARCZA BIEGAMARKIM-OPEN186M 18600:06:59.25+00:03:4213:584,3
234SIEMIŃSKA Alicja 248WARSZAWAK-OPEN48K 4800:06:59.35+00:03:4213:584,3
235NASIEROWSKI Michał 236WARSZAWAM-OPEN187M 18700:07:00.30+00:03:4314:004,3
236KUBICKA Magdalena 306WARSZAWAK-OPEN49K 4900:07:02.20+00:03:4514:044,3
237BADZYŃSKI Paweł 239WARSZAWAM-OPEN188M 18800:07:02.80+00:03:4614:064,3
238KARŁOWICZ Anna 219WOLNA WOLA WARSZAWAWARSZAWAK-OPEN50K 5000:07:05.80+00:03:4914:124,2
239MIKIELSKA Danuta 290OLSZTYNEKK-OPEN51K 5100:07:07.60+00:03:5014:144,2
240SZOSTEK Agnieszka 179ORANGE POLSKAWARSZAWAK-OPEN52K 5200:07:08.25+00:03:5114:164,2
241ZIELINSKI Krzysztof 205M42195WARSZAWAM-OPEN189M 18900:07:09.20+00:03:5214:184,2
242DOMAGAŁA Dominik 351BKS WATAHA WARSZAWAWARSZAWAM-OPEN190M 19000:07:13.15+00:03:5614:264,2
243ŻOCHOWSKI Artur 275WARSZAWAM-OPEN191M 19100:07:16.00+00:03:5914:324,1
244KOLASA Magdalena 266WARSZAWAK-OPEN53K 5300:07:16.15+00:03:5914:324,1
245WOLSKI Adam 343GREENPOWERTEAMWARSZAWAM-OPEN192M 19200:07:16.25+00:03:5914:324,1
246SUROWIAK Danuta 28UM W-WAWARSZAWAK-OPEN54K 5400:07:18.15+00:04:0114:364,1
247LEONKIEWICZ Marta 308WARSZAWAK-OPEN55K 5500:07:19.95+00:04:0314:404,1
248KERNER Agnieszka 29UM W-WAWARSZAWAK-OPEN56K 5600:07:20.70+00:04:0414:404,1
249NOWAK Joanna 187ŚRODA WIELKOPOLSKAK-OPEN57K 5700:07:22.85+00:04:0614:464,1
250MASTERNAK Izabela 244ORŁYK-OPEN58K 5800:07:22.90+00:04:0614:464,1
251DOMAŃSKI Jacek 190WKB META LUBLINIECWARSZAWAM-OPEN193M 19300:07:23.15+00:04:0614:464,1
252ZEMSKI Marek 249WARSZAWAM-OPEN194M 19400:07:23.80+00:04:0714:464,1
253DANIEL Damian 332LUBLINM-OPEN195M 19500:07:27.65+00:04:1114:544,0
254PIEKUT Robert 169WARSZAWAM-OPEN196M 19600:07:28.25+00:04:1114:564,0
254ZALEWSKA Anna 314WKURW_TEAMŁOMIANKIK-OPEN59K 5900:07:28.25+00:04:1114:564,0
256LASKOWSKA Izabela 347NIE DOTYCZYWARSZAWAK-OPEN60K 6000:07:28.60+00:04:1114:584,0
257KRZYSIK Łukasz 149WARSZAWAM-OPEN197M 19700:07:31.80+00:04:1515:044,0
258MAGRYTA Anna 272MARKIK-OPEN61K 6100:07:34.75+00:04:1815:104,0
259FIGZAŁ Paulina 302OTWOCKK-OPEN62K 6200:07:35.75+00:04:1915:104,0
260KULESZA Agnieszka 246WARSZAWAK-OPEN63K 6300:07:36.75+00:04:2015:123,9
261KORNILUK Bartosz 298BIAŁA PODLASKAM-OPEN198M 19800:07:42.50+00:04:2515:263,9
262POLIŃSKA Anna 114PARKRUNWARSZAWAK-OPEN64K 6400:07:47.65+00:04:3115:363,8
263KACZMARSKI Michał 255WARSZAWAM-OPEN199M 19900:07:48.30+00:04:3115:363,8
264WĄSOWICZ-KISZCZAK Anna 21ZPKINWARSZAWAK-OPEN65K 6500:07:49.30+00:04:3215:383,8
265GAJ Bogna 359CZARNE PANTERYWARSZAWAK-OPEN66K 6600:07:49.85+00:04:3315:403,8
266KORCZUCKI Dariusz 393KS TĘCZALUBLINM-OPEN200M 20000:07:50.45+00:04:3315:403,8
267CZARNY Mariusz 69ZPKINWARSZAWAM-OPEN201M 20100:07:50.95+00:04:3415:423,8
268USYDUS Natalia 202WARSZAWAK-OPEN67K 6700:07:53.30+00:04:3615:463,8
269MICHALAK Olga 282WARSZAWAK-OPEN68K 6800:07:59.30+00:04:4215:583,8
270DREWNIAK Marcin 274KOCZARGI STAREM-OPEN202M 20200:08:00.05+00:04:4316:003,8
271NIEDBAŁKA Marcin 157BIEGAM W JÓZEFOWIEJÓZEFÓWM-OPEN203M 20300:08:00.45+00:04:4316:023,7
272TRUSZKOWSKI Jacek 354WARSZAWAM-OPEN204M 20400:08:05.10+00:04:4816:103,7
273CZECHOWSKI Jerzy 277MZA-WARSZAWAWARSZAWAM-OPEN205M 20500:08:06.45+00:04:4916:143,7
274DOLNA Karolina 7WARSZAWAK-OPEN69K 6900:08:07.55+00:04:5016:163,7
275DYMEL Andrzej 183MARKOWI BIEGACZEWARSZAWAM-OPEN206M 20600:08:18.95+00:05:0216:383,6
276MŁYNARCZYK Ania 170KONSTANCIN JEZIORNAK-OPEN70K 7000:08:19.15+00:05:0216:383,6
277WALAC Anna 264GRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN71K 7100:08:19.30+00:05:0216:403,6
278KOSIERADZKI Eryk 330TOFINKOWOWARSZAWAM-OPEN207M 20700:08:20.10+00:05:0316:403,6
279BŁAŻEJEWSKA Anna 199BŁONIEK-OPEN72K 7200:08:27.95+00:05:1116:563,5
280MICHON Marta 104OLKUSZK-OPEN73K 7300:08:28.30+00:05:1116:563,5
281ADAMUS Kasia 172PIASECZNOK-OPEN74K 7400:08:30.35+00:05:1317:003,5
282RADKOWSKI Michał 325WARSZAWAM-OPEN208M 20800:08:31.85+00:05:1517:043,5
283SZOSTAKOWSKI Jarosław 3BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM-OPEN209M 20900:08:33.10+00:05:1617:063,5
284ŻBIKOWSKA Karolina 26UW W-WAWARSZAWAK-OPEN75K 7500:08:37.05+00:05:2017:163,5
285ADAMCZYK Aleksandra 235SENSIRUNERSWARSZAWAK-OPEN76K 7600:08:39.15+00:05:2217:183,5
286KLICH Piotr 103OLKUSZM-OPEN210M 21000:08:41.70+00:05:2517:243,4
287STARĘGA Paulina 288WARSZAWAK-OPEN77K 7700:08:59.45+00:05:4218:003,3
288TOMASZEWSKI Sławomir 200RASZYNM-OPEN211M 21100:09:05.85+00:05:4918:103,3
289MRÓZ Sylwia 4BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK-OPEN78K 7800:09:15.35+00:05:5818:323,2
290WAWRZYŃCZYK-MALINOWSKA Ania 130WARSZAWAK-OPEN79K 7900:09:18.00+00:06:0118:363,2
291GŁOWIŃSKA Kasia 221WARSZAWAK-OPEN80K 8000:09:32.50+00:06:1519:043,1
292FABISIAK Magdalena 252WARSZAWAK-OPEN81K 8100:09:34.25+00:06:1719:083,1
293KUŁAKOWSKA Kamila 357JELENIA GÓRAK-OPEN82K 8200:09:40.60+00:06:2319:203,1
294MARCINIAK Anna 163HUSARIA RACE TEAMCIECHANÓWK-OPEN83K 8300:12:02.80+00:08:4624:062,5
295KOPYTOWSKI Jerzy 22ZPKINWARSZAWAM-OPEN212M 21200:12:33.10+00:09:1625:062,4
Znaleziono 295 wynik(ów)