Organiser : | HVACR.pl |
Date : | 2017-05-14 |
Place : | Bydgoszcz |
Distance : | 10 km |
Registered : | 486 |
Started : | 430 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 430 |
On the track : | 0 |
PDF results : | |
List of winners : | Specjalne |
Classifications acc. to categories:
All | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Bydgoszczanka | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Bydgoszczanin | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Classification by
net time.
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Firma | Start time | Net time 10km | Clock time 10km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEMBOWSKI Mariusz | 480 | H+H Polska | LIDZBARK | M-30 | 1 | M 1 | H+H Polska | 00:00:02 | 00:34:34.70 | 00:34:37.30 | 3:27 | 17.3 (100%) | ||
2 | MINKO Arkadiusz | 258 | SZCZECIN | M-20 | 1 | M 4 | Target | 00:00:01 | 00:38:01.05 | 00:38:02.50 | +00:03:26 (9.0%) | 3:48 | 15.8 (91.3%) | ||
3 | POKORA Rafał | 298 | SZPETAL GÓRNY | M-40 | 3 | M 11 | 00:00:01 | 00:39:49.85 | 00:39:51.45 | +00:05:15 (13.2%) | 3:59 | 15.1 (87.3%) | |||
4 | BARTCZAK Łukasz | 12 | TEAMOCHAL | DOBRCZ | M-30 | 6 | M 13 | Technika Sanitarna Bartosz Pater | 00:00:03 | 00:40:04.75 | 00:40:07.80 | +00:05:30 (13.7%) | 4:00 | 15 (86.7%) | |
5 | TYPIŃSKI Paweł | 403 | Solum Tri Team | POZNAŃ | M-20 | 6 | M 18 | Solum Bartosz Kamiński | 00:00:02 | 00:40:55.85 | 00:40:58.70 | +00:06:21 (15.5%) | 4:05 | 14.7 (85.0%) | |
6 | RADECKI Przemysław | 308 | BYDGOSZCZ | M-40 | 4 | M 19 | 00:00:05 | 00:41:08.00 | 00:41:13.30 | +00:06:33 (15.9%) | 4:06 | 14.6 (84.4%) | |||
7 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 48 | BYDGOSZCZ | M-40 | 5 | M 20 | CGH Polska | 00:00:02 | 00:41:42.95 | 00:41:45.55 | +00:07:08 (17.1%) | 4:10 | 14.4 (83.2%) | ||
8 | RYDLEWSKI Marek | 329 | RUN BYDGOSZCZ | CIELE | M-40 | 7 | M 24 | 00:00:04 | 00:42:32.15 | 00:42:36.95 | +00:07:57 (18.7%) | 4:15 | 14.1 (81.5%) | ||
9 | PRZYBYSZ Marcin | 304 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 11 | M 27 | 00:00:02 | 00:43:05.90 | 00:43:08.80 | +00:08:31 (19.8%) | 4:18 | 13.9 (80.3%) | |||
10 | WESOŁOWSKI Roland | 411 | BYDGOSZCZ | M-30 | 12 | M 29 | 00:00:09 | 00:43:31.25 | 00:43:40.60 | +00:08:56 (20.5%) | 4:21 | 13.8 (79.8%) | |||
11 | LEWAŃCZYK Marcin | 221 | Akademia biegowa Amator kiełpino | SKORZEWO | M-30 | 13 | M 30 | 00:00:04 | 00:43:33.60 | 00:43:37.70 | +00:08:58 (20.6%) | 4:21 | 13.8 (79.8%) | ||
12 | CZYŻNIKIEWICZ Paweł | 459 | BYDGOSZCZ | M-20 | 9 | M 32 | 00:00:01 | 00:43:37.80 | 00:43:39.40 | +00:09:03 (20.7%) | 4:21 | 13.8 (79.8%) | |||
13 | SZYCHOWSKI Jarosław | 376 | WIERZCHUCICE | M-30 | 14 | M 33 | 00:00:10 | 00:43:40.90 | 00:43:51.50 | +00:09:06 (20.8%) | 4:22 | 13.7 (79.2%) | |||
14 | KANNEBERG Maciej | 157 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 10 | M 35 | 00:00:10 | 00:43:59.00 | 00:44:09.45 | +00:09:24 (21.4%) | 4:23 | 13.6 (78.6%) | ||
15 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 265 | Oj tam Oj tam RUN... | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-40 | 9 | M 36 | 00:00:04 | 00:43:59.85 | 00:44:04.75 | +00:09:25 (21.4%) | 4:24 | 13.6 (78.6%) | ||
16 | DURCZAK Jerzy | 83 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 16 | M 37 | 00:00:09 | 00:44:00.35 | 00:44:09.70 | +00:09:25 (21.4%) | 4:24 | 13.6 (78.6%) | |||
17 | GBYL Jacek | 97 | GDYNIA | M-40 | 10 | M 39 | 00:00:05 | 00:44:24.25 | 00:44:29.95 | +00:09:49 (22.1%) | 4:26 | 13.5 (78.0%) | |||
18 | BARTKOWIAK Rafał | 14 | BYDGOSZCZ | M-40 | 11 | M 40 | 00:00:02 | 00:44:30.25 | 00:44:32.70 | +00:09:55 (22.3%) | 4:27 | 13.5 (78.0%) | |||
19 | MAKOWSKI Sławomir | 238 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 13 | M 43 | 00:00:24 | 00:44:40.45 | 00:45:04.65 | +00:10:05 (22.6%) | 4:28 | 13.4 (77.5%) | ||
20 | GWITT Bartosz | 129 | BYDGOSZCZ | M-30 | 20 | M 46 | 00:00:09 | 00:44:58.65 | 00:45:08.40 | +00:10:23 (23.1%) | 4:29 | 13.3 (76.9%) | |||
21 | SMOLIŃSKI Piotr | 348 | GDYNIA | M-30 | 21 | M 47 | 00:00:22 | 00:45:06.35 | 00:45:29.15 | +00:10:31 (23.3%) | 4:30 | 13.3 (76.9%) | |||
22 | TOKARSKI Krzysztof | 388 | GDAŃSK | M-50 | 4 | M 50 | AZART-SAT Krzysztof Tokarski | 00:00:16 | 00:45:12.50 | 00:45:29.00 | +00:10:37 (23.5%) | 4:31 | 13.3 (76.9%) | ||
23 | PALIGA Antoni | 282 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 5 | M 52 | 00:00:11 | 00:45:36.75 | 00:45:48.25 | +00:11:02 (24.2%) | 4:33 | 13.2 (76.3%) | ||
24 | PARUSZEWSKI Robert | 284 | GDYNIA | M-30 | 25 | M 53 | 00:00:22 | 00:45:38.45 | 00:46:00.70 | +00:11:03 (24.2%) | 4:33 | 13.1 (75.7%) | |||
25 | MASALSKI Romuald | 249 | CZERNIKOWO | M-50 | 6 | M 54 | 00:00:06 | 00:45:44.00 | 00:45:50.65 | +00:11:09 (24.4%) | 4:34 | 13.1 (75.7%) | |||
26 | DĄBROWSKI Jarosław | 69 | BYDGOSZCZ | M-20 | 11 | M 55 | 00:00:29 | 00:45:47.75 | 00:46:17.35 | +00:11:13 (24.5%) | 4:34 | 13.1 (75.7%) | |||
27 | KĘDZIERSKI Rafał | 160 | BYDGOSZCZ | M-40 | 14 | M 56 | 00:00:05 | 00:45:49.40 | 00:45:54.80 | +00:11:14 (24.5%) | 4:34 | 13.1 (75.7%) | |||
28 | GŁÓD Arkadiusz | 101 | BYDGOSZCZ | M-40 | 15 | M 57 | 00:00:09 | 00:46:02.50 | 00:46:11.95 | +00:11:27 (24.9%) | 4:36 | 13 (75.1%) | |||
29 | WYSOCKI Piotr | 440 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 27 | M 59 | 00:00:09 | 00:46:09.65 | 00:46:19.55 | +00:11:34 (25.1%) | 4:37 | 13 (75.1%) | ||
30 | WIECZOREK Łukasz | 413 | BYDGOSZCZ | M-30 | 28 | M 60 | 00:00:22 | 00:46:10.00 | 00:46:32.85 | +00:11:35 (25.1%) | 4:37 | 13 (75.1%) | |||
31 | JANOWSKI Mariusz | 136 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | 16 | M 61 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:12 | 00:46:10.55 | 00:46:22.75 | +00:11:35 (25.1%) | 4:37 | 13 (75.1%) | |
32 | SZATKOWSKI Józef | 366 | GRUDZIĄDZ | M-60+ | 1 | M 62 | 00:00:03 | 00:46:18.80 | 00:46:22.45 | +00:11:44 (25.3%) | 4:37 | 13 (75.1%) | |||
33 | OLEJNICZAK Marek | 272 | BYDGOSZCZ | M-40 | 17 | M 63 | 00:00:05 | 00:46:21.80 | 00:46:27.50 | +00:11:47 (25.4%) | 4:38 | 12.9 (74.6%) | |||
34 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 2 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-30 | 30 | M 66 | 00:00:08 | 00:46:28.05 | 00:46:36.05 | +00:11:53 (25.6%) | 4:38 | 12.9 (74.6%) | |||
35 | PAWLOWSKI Marcin | 289 | WLOCLAWEK | M-30 | 34 | M 71 | 00:00:12 | 00:46:54.45 | 00:47:06.50 | +00:12:19 (26.3%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | |||
36 | KOŻUCHOWSKA Natalia | 189 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | K-20 | 1 | K 2 | KLIMAT SOLEC | 00:00:04 | 00:46:55.55 | 00:46:59.55 | +00:12:20 (26.3%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | |
37 | KUJAWA Piotr | 211 | BYDGOSZCZ | M-40 | 20 | M 72 | 00:00:16 | 00:46:59.00 | 00:47:15.00 | +00:12:24 (26.4%) | 4:41 | 12.8 (74.0%) | |||
38 | GROSKOP Grzegorz | 121 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 12 | M 73 | 00:00:10 | 00:47:04.00 | 00:47:14.70 | +00:12:29 (26.5%) | 4:42 | 12.7 (73.4%) | ||
39 | PĘKAŁA Aleksandra | 291 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | 2 | K 3 | Art-Deco | 00:00:07 | 00:47:06.00 | 00:47:13.95 | +00:12:31 (26.6%) | 4:42 | 12.7 (73.4%) | |
40 | PALIGA Mateusz | 281 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 13 | M 77 | 00:00:11 | 00:47:25.25 | 00:47:36.95 | +00:12:50 (27.1%) | 4:44 | 12.7 (73.4%) | ||
41 | KAMIŃSKI Bartosz | 155 | Solum Tri Team | LUBOŃ | M-30 | 36 | M 80 | SOLUM Bartosz Kamiński | 00:00:21 | 00:47:31.05 | 00:47:52.10 | +00:12:56 (27.2%) | 4:45 | 12.6 (72.8%) | |
42 | KACZMARSKI Patryk | 464 | Fala Kazuń | PŁOŃSK | M-20 | 14 | M 83 | 00:00:18 | 00:47:38.20 | 00:47:56.70 | +00:13:03 (27.4%) | 4:45 | 12.6 (72.8%) | ||
43 | GAJEWSKI Maciej | 92 | WŁOCŁAWEK | M-30 | 37 | M 84 | 00:00:12 | 00:47:46.80 | 00:47:59.00 | +00:13:12 (27.6%) | 4:46 | 12.6 (72.8%) | |||
44 | ZARECKI Piotr | 444 | pałuki running team | ŻNIN | M-30 | 38 | M 86 | 00:00:21 | 00:47:58.75 | 00:48:20.40 | +00:13:24 (27.9%) | 4:47 | 12.5 (72.3%) | ||
45 | KRZYŻANOWSKI Robert | 206 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | 27 | M 88 | ANDRO | 00:00:06 | 00:48:09.40 | 00:48:15.90 | +00:13:34 (28.2%) | 4:48 | 12.5 (72.3%) | |
46 | TOMKIEL Piotr | 394 | BYDGOSZCZ | M-30 | 39 | M 89 | 00:00:20 | 00:48:29.30 | 00:48:49.95 | +00:13:54 (28.7%) | 4:50 | 12.4 (71.7%) | |||
47 | MAŁKIŃSKI Józef | 242 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 2 | M 90 | 00:00:03 | 00:48:37.75 | 00:48:41.70 | +00:14:03 (28.9%) | 4:51 | 12.3 (71.1%) | |||
48 | KLIMEK Łukasz | 166 | H2O TEAM | BLIZNO | M-30 | 40 | M 91 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | 00:48:38.20 | 00:48:42.90 | +00:14:03 (28.9%) | 4:51 | 12.3 (71.1%) | |
49 | SZCZEPAŃSKI Marek | 369 | Wysadzeni z fotela | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 41 | M 92 | 00:00:22 | 00:48:50.20 | 00:49:12.60 | +00:14:15 (29.2%) | 4:53 | 12.3 (71.1%) | ||
50 | KUJAWA Kamil | 212 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | WOJNOWO | M-30 | 42 | M 93 | 00:00:09 | 00:48:50.45 | 00:49:00.10 | +00:14:15 (29.2%) | 4:53 | 12.3 (71.1%) | ||
51 | KOWALSKI Jacek | 183 | BYDGOSZCZ | M-40 | 32 | M 103 | 00:00:14 | 00:49:18.25 | 00:49:33.00 | +00:14:43 (29.9%) | 4:55 | 12.2 (70.5%) | |||
52 | MARKIEWICZ Mirek | 247 | TORUŃ | M-40 | 33 | M 104 | 00:00:46 | 00:49:27.65 | 00:50:13.90 | +00:14:52 (30.1%) | 4:56 | 12.1 (69.9%) | |||
53 | DEMBEK Maciej | 72 | BYDGOSZCZ | M-20 | 15 | M 105 | 00:00:22 | 00:49:31.65 | 00:49:54.50 | +00:14:56 (30.2%) | 4:57 | 12.1 (69.9%) | |||
54 | JUCHACZ Michał | 145 | INOWROCŁAW | M-30 | 47 | M 106 | 00:00:28 | 00:49:37.35 | 00:50:05.45 | +00:15:02 (30.3%) | 4:57 | 12.1 (69.9%) | |||
55 | OLECHNOWICZ Tomasz | 271 | SM Budowlani | BYDGOSZCZ | M-40 | 35 | M 108 | SM Budowlani | 00:00:23 | 00:49:39.00 | 00:50:02.30 | +00:15:04 (30.4%) | 4:57 | 12.1 (69.9%) | |
56 | PODGRUDNY Adam | 468 | Fala Kazuń | ŚWIERCZE | M-30 | 49 | M 111 | 00:00:19 | 00:50:03.45 | 00:50:23.05 | +00:15:28 (30.9%) | 5:00 | 12 (69.4%) | ||
57 | ŻEGLICZ Marek | 449 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 17 | M 114 | 00:00:32 | 00:50:17.70 | 00:50:50.25 | +00:15:43 (31.2%) | 5:01 | 11.9 (68.8%) | ||
58 | CIESIELSKI Tomasz | 51 | kujawsko-pomorskie.pl | TORUŃ | M-20 | 18 | M 115 | 00:00:32 | 00:50:20.70 | 00:50:53.05 | +00:15:46 (31.3%) | 5:02 | 11.9 (68.8%) | ||
59 | PRZYBYSZEWSKI Adrian | 465 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 20 | M 119 | 00:00:19 | 00:50:30.20 | 00:50:49.20 | +00:15:55 (31.5%) | 5:03 | 11.9 (68.8%) | ||
60 | NAGOW Michał | 266 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 37 | M 122 | 00:00:12 | 00:50:33.65 | 00:50:46.40 | +00:15:58 (31.6%) | 5:03 | 11.9 (68.8%) | ||
61 | MINTA Adam | 259 | BYDGOSZCZ | M-30 | 52 | M 123 | Proj-Przem-Projekt Sp. z o.o. | 00:00:09 | 00:50:37.00 | 00:50:46.80 | +00:16:02 (31.7%) | 5:03 | 11.9 (68.8%) | ||
62 | KRYKANT Michał | 199 | GRUDZIĄDZ | M-30 | 53 | M 124 | 00:00:27 | 00:50:41.30 | 00:51:08.45 | +00:16:06 (31.8%) | 5:04 | 11.8 (68.2%) | |||
63 | BARANOWICZ Mikołaj | 10 | BYDGOSZCZ | M-30 | 54 | M 125 | 00:00:08 | 00:50:41.95 | 00:50:50.00 | +00:16:07 (31.8%) | 5:04 | 11.8 (68.2%) | |||
64 | KACZMAREK Michał | 151 | POZNAŃ | M-30 | 55 | M 126 | GWE Pol-Bud sp. z o.o. | 00:00:33 | 00:50:54.70 | 00:51:28.40 | +00:16:20 (32.1%) | 5:05 | 11.8 (68.2%) | ||
65 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 384 | To Tylko Triathlon | OSIELSKO | M-30 | 56 | M 127 | 00:00:30 | 00:50:55.90 | 00:51:26.25 | +00:16:21 (32.1%) | 5:05 | 11.8 (68.2%) | ||
66 | KAMPER Jarosław | 156 | BYDGOSZCZ | M-40 | 38 | M 129 | 00:00:13 | 00:51:18.85 | 00:51:32.50 | +00:16:44 (32.6%) | 5:07 | 11.7 (67.6%) | |||
67 | SKUPSZ Jędrzej Kazmierz | 345 | BYDGOSZCZ | M-20 | 21 | M 131 | 00:00:42 | 00:51:23.30 | 00:52:06.20 | +00:16:48 (32.7%) | 5:08 | 11.7 (67.6%) | |||
68 | CETKOWSKI Przemek | 45 | TORUŃ | M-30 | 59 | M 134 | El-mar sp z o.o. | 00:00:43 | 00:51:27.25 | 00:52:10.95 | +00:16:52 (32.8%) | 5:08 | 11.7 (67.6%) | ||
69 | GAZDULSKI Krzysztof | 96 | TORUŃ | M-40 | 40 | M 135 | 00:00:09 | 00:51:28.40 | 00:51:37.55 | +00:16:53 (32.8%) | 5:08 | 11.7 (67.6%) | |||
70 | BINIENDA Mateusz | 22 | BIMAT | KRUSZYN | M-30 | 60 | M 136 | 00:00:15 | 00:51:31.20 | 00:51:46.30 | +00:16:56 (32.9%) | 5:09 | 11.6 (67.1%) | ||
71 | WALUSIAK Miłosz | 407 | BYDGOSZCZ | M-30 | 61 | M 137 | 00:00:21 | 00:51:31.40 | 00:51:53.05 | +00:16:56 (32.9%) | 5:09 | 11.6 (67.1%) | |||
72 | DANIELEWSKI Rafał | 65 | BYDGOSZCZ | M-30 | 62 | M 139 | 00:00:13 | 00:51:35.75 | 00:51:49.45 | +00:17:01 (33.0%) | 5:09 | 11.6 (67.1%) | |||
73 | RATAJCZAK Dariusz | 312 | DOLSK | M-40 | 41 | M 140 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:27 | 00:51:36.95 | 00:52:04.20 | +00:17:02 (33.0%) | 5:09 | 11.6 (67.1%) | ||
74 | WŁOCH Sylwester | 429 | BYDGOSZCZ | M-50 | 13 | M 141 | 00:00:14 | 00:51:37.45 | 00:51:51.80 | +00:17:02 (33.0%) | 5:09 | 11.6 (67.1%) | |||
75 | SZYMCZAK Konrad | 378 | KALISZ | M-20 | 23 | M 144 | 00:00:11 | 00:51:49.30 | 00:52:00.70 | +00:17:14 (33.3%) | 5:10 | 11.6 (67.1%) | |||
76 | BUTRYM Dariusz | 41 | BYDGOSZCZ | M-40 | 42 | M 148 | 00:00:16 | 00:51:59.85 | 00:52:16.25 | +00:17:25 (33.5%) | 5:12 | 11.5 (66.5%) | |||
77 | KOŚMIŃSKI Krzysztof | 181 | BYDGOSZCZ | M-40 | 44 | M 150 | 00:00:30 | 00:52:08.25 | 00:52:38.95 | +00:17:33 (33.7%) | 5:12 | 11.5 (66.5%) | |||
78 | CADER Ryszard | 43 | Spójnia Białe Błota | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 67 | M 151 | 00:00:23 | 00:52:09.40 | 00:52:32.50 | +00:17:34 (33.7%) | 5:12 | 11.5 (66.5%) | ||
79 | DANKOWSKA Oliwia | 66 | UKS CZAPLA Białe Błota | KORONOWO | K-16 | 1 | K 15 | 00:00:26 | 00:52:17.25 | 00:52:44.10 | +00:17:42 (33.9%) | 5:13 | 11.5 (66.5%) | ||
80 | SMAGAGOWSKA Anna | 346 | BYDGOSZCZ | K-20 | 4 | K 16 | 00:00:32 | 00:52:21.05 | 00:52:54.00 | +00:17:46 (33.9%) | 5:14 | 11.5 (66.5%) | |||
81 | SIENIAWSKI Marek | 339 | Alfaco Running Team | GDYNIA | M-30 | 68 | M 154 | 00:00:18 | 00:52:21.45 | 00:52:39.55 | +00:17:46 (34.0%) | 5:14 | 11.5 (66.5%) | ||
82 | GIERSZEWSKA Grażyna | 100 | BYDGOSZCZ | K-40 | 4 | K 17 | 00:00:16 | 00:52:24.10 | 00:52:40.10 | +00:17:49 (34.0%) | 5:14 | 11.5 (66.5%) | |||
83 | PASZEK Maria | 286 | BYDGOSZCZ | K-30 | 8 | K 18 | 00:00:20 | 00:52:28.50 | 00:52:49.10 | +00:17:53 (34.1%) | 5:14 | 11.4 (65.9%) | |||
84 | ŁOBOCKI Krzysztof | 233 | BYDGOSZCZ | M-30 | 70 | M 159 | 00:00:14 | 00:52:47.05 | 00:53:01.95 | +00:18:12 (34.5%) | 5:16 | 11.4 (65.9%) | |||
85 | QUAAS Łukasz | 306 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 71 | M 160 | 00:00:08 | 00:52:48.70 | 00:52:57.55 | +00:18:14 (34.5%) | 5:16 | 11.4 (65.9%) | ||
86 | SZCZĘSNY Arkadiusz | 371 | Dynamo Skarpa | BYDGOSZCZ | M-30 | 72 | M 161 | 00:00:31 | 00:53:00.40 | 00:53:31.95 | +00:18:25 (34.8%) | 5:18 | 11.3 (65.3%) | ||
87 | BRZUSKIEWICZ Sławomir | 38 | BYDGOSZCZ | M-50 | 15 | M 164 | 00:00:17 | 00:53:22.70 | 00:53:40.30 | +00:18:48 (35.2%) | 5:20 | 11.2 (64.7%) | |||
88 | ADASZAK Katarzyna | 1 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | 9 | K 19 | 00:00:00 | 00:53:23.00 | 00:53:23.00 | +00:18:48 (35.2%) | 5:20 | 11.2 (64.7%) | ||
89 | SKOMAROWSKA Barbara | 462 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | K-30 | 11 | K 21 | 00:00:19 | 00:53:30.00 | 00:53:49.60 | +00:18:55 (35.4%) | 5:21 | 11.2 (64.7%) | ||
90 | SOSIŃSKA Izabela | 351 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 12 | K 22 | 00:00:30 | 00:53:30.30 | 00:54:01.10 | +00:18:55 (35.4%) | 5:21 | 11.2 (64.7%) | ||
91 | STAWCZYK Dariusz | 358 | BYDGOSZCZ | M-40 | 50 | M 166 | 00:00:29 | 00:53:35.45 | 00:54:04.80 | +00:19:00 (35.5%) | 5:21 | 11.2 (64.7%) | |||
92 | MIERZWA Damian | 256 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 25 | M 167 | 00:00:12 | 00:53:35.95 | 00:53:48.00 | +00:19:01 (35.5%) | 5:21 | 11.2 (64.7%) | |||
93 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 6 | BYDGOSZCZ | M-40 | 51 | M 169 | 00:00:08 | 00:53:41.30 | 00:53:49.80 | +00:19:06 (35.6%) | 5:22 | 11.2 (64.7%) | |||
94 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 202 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 74 | M 171 | Art-Deco | 00:00:06 | 00:53:42.20 | 00:53:49.00 | +00:19:07 (35.6%) | 5:22 | 11.2 (64.7%) | |
95 | BŁACHOWICZ Dawid | 27 | Salamander Running Team | WŁOCŁAWEK | M-30 | 75 | M 173 | 00:00:45 | 00:53:45.45 | 00:54:31.00 | +00:19:10 (35.7%) | 5:22 | 11.2 (64.7%) | ||
96 | STRAMA Wojciech | 362 | ZAKOPANE | M-30 | 76 | M 174 | FU MAŃKA Wojciech Strama | 00:00:22 | 00:53:48.50 | 00:54:10.55 | +00:19:13 (35.7%) | 5:22 | 11.2 (64.7%) | ||
97 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 463 | Fala Kazuń | KIELCE | M-30 | 77 | M 176 | 00:00:20 | 00:54:07.10 | 00:54:27.65 | +00:19:32 (36.1%) | 5:24 | 11.1 (64.2%) | ||
98 | PASTWA Donata | 285 | BYDGOSZCZ | K-40 | 5 | K 24 | 00:00:24 | 00:54:16.15 | 00:54:40.85 | +00:19:41 (36.3%) | 5:25 | 11.1 (64.2%) | |||
99 | GRUBA Jacek | 125 | BRZOZA | M-50 | 18 | M 179 | 00:00:38 | 00:54:23.95 | 00:55:02.75 | +00:19:49 (36.4%) | 5:26 | 11 (63.6%) | |||
100 | GROBELNA Angelika | 119 | NIEMCZ | K-40 | 6 | K 25 | 00:00:42 | 00:54:24.60 | 00:55:07.20 | +00:19:49 (36.4%) | 5:26 | 11 (63.6%) | |||
101 | SZULC Edmund | 374 | ZIELONKA | M-50 | 20 | M 182 | 00:00:33 | 00:54:32.45 | 00:55:06.15 | +00:19:57 (36.6%) | 5:27 | 11 (63.6%) | |||
102 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 423 | TORUŃ | M-50 | 21 | M 183 | 00:00:27 | 00:54:32.60 | 00:55:00.55 | +00:19:57 (36.6%) | 5:27 | 11 (63.6%) | |||
103 | BOROWICZ Ireneusz | 30 | BYDGOSZCZ | M-30 | 78 | M 184 | 00:00:41 | 00:54:42.10 | 00:55:23.50 | +00:20:07 (36.8%) | 5:28 | 11 (63.6%) | |||
104 | BEDNAREK Marta | 15 | WTELNO | K-30 | 13 | K 26 | 00:00:31 | 00:54:43.75 | 00:55:15.25 | +00:20:09 (36.8%) | 5:28 | 11 (63.6%) | |||
105 | KUBIŃSKI Rafał | 207 | Allianz Running Team | SŁUPSK | M-50 | 22 | M 185 | 00:00:26 | 00:54:51.95 | 00:55:18.60 | +00:20:17 (37.0%) | 5:29 | 10.9 (63.0%) | ||
106 | BLEJA Krystian | 24 | BYDGOSZCZ | M-30 | 79 | M 188 | 00:00:28 | 00:55:05.25 | 00:55:33.40 | +00:20:30 (37.2%) | 5:30 | 10.9 (63.0%) | |||
107 | DOLATA Magdalena | 77 | BYDGOSZCZ | K-40 | 8 | K 28 | 00:00:27 | 00:55:05.60 | 00:55:33.25 | +00:20:30 (37.2%) | 5:30 | 10.9 (63.0%) | |||
108 | STOŻEK Szymon | 361 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-16 | 1 | M 190 | 00:00:29 | 00:55:09.15 | 00:55:38.40 | +00:20:34 (37.3%) | 5:30 | 10.9 (63.0%) | ||
109 | WACHOWIAK Adam | 466 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | M-20 | 28 | M 192 | 00:00:19 | 00:55:10.75 | 00:55:30.55 | +00:20:36 (37.3%) | 5:31 | 10.9 (63.0%) | ||
110 | KOSK Patryk | 467 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 29 | M 193 | 00:00:19 | 00:55:10.95 | 00:55:30.85 | +00:20:36 (37.3%) | 5:31 | 10.9 (63.0%) | ||
111 | LIPCZYŃSKI Przemysław | 460 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 30 | M 194 | 00:00:21 | 00:55:20.40 | 00:55:41.75 | +00:20:45 (37.5%) | 5:32 | 10.8 (62.4%) | ||
112 | GOŁCZYŃSKI Tomasz | 108 | BYDGOSZCZ | M-40 | 56 | M 198 | 00:00:18 | 00:55:22.55 | 00:55:41.20 | +00:20:47 (37.6%) | 5:32 | 10.8 (62.4%) | |||
113 | TREJDEROWSKI Robert | 395 | Conkret Running Team | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | 82 | M 199 | 00:00:32 | 00:55:27.25 | 00:56:00.05 | +00:20:52 (37.6%) | 5:32 | 10.8 (62.4%) | ||
114 | LIPIŃSKI Marek | 223 | TORUŃ | M-30 | 83 | M 200 | 00:00:27 | 00:55:34.15 | 00:56:02.05 | +00:20:59 (37.8%) | 5:33 | 10.8 (62.4%) | |||
115 | SOSIŃSKI Paweł | 352 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 84 | M 201 | 00:00:30 | 00:55:46.45 | 00:56:17.15 | +00:21:11 (38.0%) | 5:34 | 10.8 (62.4%) | ||
116 | KURA Arkadiusz | 216 | BYDGOSZCZ | M-30 | 85 | M 202 | 00:00:44 | 00:55:46.80 | 00:56:31.35 | +00:21:12 (38.0%) | 5:34 | 10.8 (62.4%) | |||
117 | DOBUCKA Katarzyna | 76 | BYDGOSZCZ | K-20 | 6 | K 32 | 00:00:34 | 00:56:03.90 | 00:56:37.90 | +00:21:29 (38.3%) | 5:36 | 10.7 (61.8%) | |||
118 | CZUBKOWSKI Sebastian | 59 | SEPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 88 | M 206 | 00:00:22 | 00:56:12.05 | 00:56:34.45 | +00:21:37 (38.5%) | 5:37 | 10.7 (61.8%) | |||
119 | POTRZEBOWSKA Agata | 300 | BYDGOSZCZ | K-30 | 17 | K 35 | 00:00:32 | 00:56:15.00 | 00:56:47.70 | +00:21:40 (38.5%) | 5:37 | 10.7 (61.8%) | |||
120 | KOZERA Marcin | 187 | BYDGOSZCZ | M-40 | 58 | M 207 | 00:00:20 | 00:56:15.25 | 00:56:35.80 | +00:21:40 (38.5%) | 5:37 | 10.7 (61.8%) | |||
121 | MACHNOWSKI Przemysław | 461 | Fala Kazuń | WARSZAWA | M-30 | 89 | M 208 | 00:00:20 | 00:56:16.25 | 00:56:36.35 | +00:21:41 (38.6%) | 5:37 | 10.7 (61.8%) | ||
122 | BRZOZOWSKI Jarosław | 35 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 25 | M 210 | 00:00:51 | 00:56:54.60 | 00:57:45.75 | +00:22:19 (39.2%) | 5:41 | 10.5 (60.7%) | ||
123 | SPECJALSKI Paweł | 353 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-20 | 32 | M 213 | 00:00:15 | 00:57:11.85 | 00:57:27.30 | +00:22:37 (39.5%) | 5:43 | 10.5 (60.7%) | ||
124 | RYCHŁOWSKI Artur | 328 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | 90 | M 215 | SYSTHERM | 00:00:34 | 00:57:12.50 | 00:57:46.80 | +00:22:37 (39.6%) | 5:43 | 10.5 (60.7%) | |
125 | CZAJA Jarosław | 53 | BYDGOSZCZ | M-30 | 91 | M 216 | 00:00:50 | 00:57:15.60 | 00:58:05.80 | +00:22:40 (39.6%) | 5:43 | 10.5 (60.7%) | |||
126 | MARCZYKOWSKI Kamil | 245 | ZŁOTÓW | M-20 | 35 | M 219 | 00:00:53 | 00:57:31.25 | 00:58:25.10 | +00:22:56 (39.9%) | 5:45 | 10.4 (60.1%) | |||
127 | JANKOWSKA Katarzyna | 133 | BYDGOSZCZ | K-40 | 9 | K 40 | 00:00:30 | 00:57:45.15 | 00:58:15.25 | +00:23:10 (40.1%) | 5:46 | 10.4 (60.1%) | |||
128 | KLEWICKI Łukasz | 164 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-20 | 36 | M 222 | MechVent | 00:00:41 | 00:57:46.45 | 00:58:27.55 | +00:23:11 (40.1%) | 5:46 | 10.4 (60.1%) | |
129 | PŁACZKOWSKA Magdalena | 296 | BYDGOSZCZ | K-30 | 22 | K 41 | 00:00:25 | 00:57:51.05 | 00:58:16.50 | +00:23:16 (40.2%) | 5:47 | 10.4 (60.1%) | |||
130 | SZEIB Robert | 372 | BYDGOSZCZ | M-40 | 61 | M 224 | 00:00:07 | 00:57:52.25 | 00:58:00.15 | +00:23:17 (40.2%) | 5:47 | 10.4 (60.1%) | |||
131 | JUREK Karolina | 148 | BYDGOSZCZ | K-30 | 23 | K 42 | 00:00:51 | 00:58:03.35 | 00:58:54.75 | +00:23:28 (40.4%) | 5:48 | 10.3 (59.5%) | |||
132 | GAWLIK Jacek | 95 | ŁĘCZYCA | M-30 | 93 | M 225 | Projekt Complex | 00:00:47 | 00:58:03.85 | 00:58:51.45 | +00:23:29 (40.4%) | 5:48 | 10.3 (59.5%) | ||
133 | GAWLIK Kinga | 94 | ŁĘCZYCA | K-30 | 24 | K 43 | 00:00:47 | 00:58:04.10 | 00:58:51.70 | +00:23:29 (40.5%) | 5:48 | 10.3 (59.5%) | |||
134 | CZYŻAK Asia | 60 | NOWY DWÓR | K-40 | 10 | K 44 | 00:00:14 | 00:58:16.10 | 00:58:30.85 | +00:23:41 (40.7%) | 5:49 | 10.3 (59.5%) | |||
135 | KOZACZYK Julia | 185 | INOWROCŁAW | K-16 | 3 | K 46 | 00:00:30 | 00:58:31.85 | 00:59:02.80 | +00:23:57 (40.9%) | 5:51 | 10.3 (59.5%) | |||
136 | TUSZYŃSKA Monika | 400 | KURZĘTNIK | K-40 | 13 | K 48 | 00:00:36 | 00:58:33.50 | 00:59:09.90 | +00:23:58 (41.0%) | 5:51 | 10.2 (59.0%) | |||
137 | KOZAKIEWICZ Marcin | 186 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 63 | M 231 | 00:00:21 | 00:58:35.10 | 00:58:56.15 | +00:24:00 (41.0%) | 5:51 | 10.2 (59.0%) | |||
138 | SZMELTER Michał | 373 | BYDGOSZCZ | M-40 | 64 | M 232 | 00:00:29 | 00:58:37.15 | 00:59:07.05 | +00:24:02 (41.0%) | 5:51 | 10.2 (59.0%) | |||
139 | BLOK Karolina | 26 | CHOJNICE | K-20 | 7 | K 49 | 00:00:54 | 00:58:41.15 | 00:59:35.60 | +00:24:06 (41.1%) | 5:52 | 10.2 (59.0%) | |||
140 | CZAJKOWSKI Maciej | 55 | Alfaco Running Team | KATOWICE | M-40 | 65 | M 234 | 00:00:15 | 00:58:41.50 | 00:58:57.25 | +00:24:06 (41.1%) | 5:52 | 10.2 (59.0%) | ||
141 | PRIEWE Paweł | 301 | BYDGOSZCZ | M-30 | 97 | M 236 | 00:00:31 | 00:58:46.00 | 00:59:17.00 | +00:24:11 (41.2%) | 5:52 | 10.2 (59.0%) | |||
142 | KUBIŃSKA Beata | 469 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 3 | K 50 | 00:00:26 | 00:58:56.00 | 00:59:22.70 | +00:24:21 (41.3%) | 5:53 | 10.2 (59.0%) | ||
143 | TOMCZAK Krzysia | 392 | ŁOCHOWO | K-30 | 25 | K 52 | 00:00:31 | 00:59:10.10 | 00:59:41.50 | +00:24:35 (41.6%) | 5:55 | 10.1 (58.4%) | |||
144 | BAJAN Justyna | 8 | ŁOCHOWO | K-30 | 26 | K 53 | 00:00:31 | 00:59:10.15 | 00:59:41.45 | +00:24:35 (41.6%) | 5:55 | 10.1 (58.4%) | |||
145 | OKUŁA Zbigniew | 270 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | 99 | M 240 | SYSTHERM | 00:00:34 | 00:59:11.20 | 00:59:45.50 | +00:24:36 (41.6%) | 5:55 | 10.1 (58.4%) | |
146 | LEBIODA Tomasz | 455 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-30 | 101 | M 242 | ASPEKT | 00:00:21 | 00:59:16.05 | 00:59:37.25 | +00:24:41 (41.7%) | 5:55 | 10.1 (58.4%) | |
147 | GROTT Bartłomiej | 123 | BYDGOSZCZ | M-40 | 69 | M 245 | 00:00:33 | 00:59:19.70 | 00:59:53.50 | +00:24:45 (41.7%) | 5:56 | 10.1 (58.4%) | |||
148 | KWARTA Ilona | 218 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | K-40 | 15 | K 54 | SYSTHERM | 00:00:34 | 00:59:23.35 | 00:59:58.15 | +00:24:48 (41.8%) | 5:56 | 10.1 (58.4%) | |
149 | PRZYBYLSKI Mariusz | 303 | BYDGOSZCZ | M-50 | 30 | M 247 | 00:00:19 | 00:59:27.85 | 00:59:47.00 | +00:24:53 (41.9%) | 5:56 | 10.1 (58.4%) | |||
150 | JARZYŃSKI Maciej | 138 | BYDGOSZCZ | M-20 | 38 | M 248 | 00:00:51 | 00:59:28.75 | 01:00:20.40 | +00:24:54 (41.9%) | 5:56 | 10.1 (58.4%) | |||
151 | SZADKOWSKA Anna | 364 | INOWROCŁAW | K-60+ | 1 | K 56 | 00:00:30 | 00:59:30.85 | 01:00:01.05 | +00:24:56 (41.9%) | 5:57 | 10.1 (58.4%) | |||
152 | BLOK Karol | 25 | CHOJNICE | M-30 | 104 | M 249 | 00:00:55 | 00:59:39.90 | 01:00:34.95 | +00:25:05 (42.0%) | 5:57 | 10.1 (58.4%) | |||
153 | KORALEWSKI Jakub | 178 | GĄDECZ | M-20 | 39 | M 251 | 00:00:26 | 00:59:42.85 | 01:00:08.85 | +00:25:08 (42.1%) | 5:58 | 10.1 (58.4%) | |||
154 | LIPIŃSKI Błażej | 224 | CHOJNICE | M-30 | 105 | M 254 | 00:00:53 | 00:59:58.35 | 01:00:51.40 | +00:25:23 (42.3%) | 5:59 | 10 (57.8%) | |||
155 | SIWIŃSKA Elżbieta | 344 | INOWROCŁAW | K-50 | 4 | K 59 | 00:00:30 | 01:00:08.70 | 01:00:39.05 | +00:25:34 (42.5%) | 6:00 | 10 (57.8%) | |||
156 | MURAS Michał | 263 | BYDGOSZCZ | M-40 | 71 | M 260 | 00:00:16 | 01:00:13.95 | 01:00:29.95 | +00:25:39 (42.6%) | 6:01 | 10 (57.8%) | |||
157 | DRWĘCKI Daniel | 81 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | 109 | M 261 | Eko-Instal | 00:00:44 | 01:00:14.25 | 01:00:58.80 | +00:25:39 (42.6%) | 6:01 | 10 (57.8%) | |
158 | RADKA Michał | 309 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | 110 | M 262 | 00:00:44 | 01:00:26.55 | 01:01:10.55 | +00:25:51 (42.8%) | 6:02 | 9.9 (57.2%) | ||
159 | GORBASZEWICZ Lukasz | 111 | BYDGOSZCZ | M-30 | 111 | M 263 | 00:00:35 | 01:00:26.95 | 01:01:02.80 | +00:25:52 (42.8%) | 6:02 | 9.9 (57.2%) | |||
160 | ZYGMUNT Robert | 448 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | 72 | M 264 | 00:00:30 | 01:00:32.60 | 01:01:02.80 | +00:25:57 (42.9%) | 6:03 | 9.9 (57.2%) | ||
161 | GROSZEWSKI Grzegorz | 122 | BYDGOSZCZ | M-30 | 113 | M 267 | 00:00:07 | 01:01:24.40 | 01:01:32.10 | +00:26:49 (43.7%) | 6:08 | 9.8 (56.6%) | |||
162 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 140 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | 114 | M 268 | SYSTHERM | 00:00:35 | 01:01:40.50 | 01:02:15.50 | +00:27:05 (43.9%) | 6:10 | 9.7 (56.1%) | |
163 | BRYWCZYŃSKA Justyna | 33 | PIECHCIN | K-30 | 28 | K 63 | 00:00:28 | 01:01:50.30 | 01:02:18.90 | +00:27:15 (44.1%) | 6:11 | 9.7 (56.1%) | |||
164 | OŻGA Agnieszka | 279 | BYDGOSZCZ | K-20 | 10 | K 64 | 00:00:41 | 01:02:00.95 | 01:02:42.65 | +00:27:26 (44.2%) | 6:12 | 9.7 (56.1%) | |||
165 | PRZYBYLSKA Grażyna | 302 | BYDGOSZCZ | K-50 | 6 | K 65 | 00:00:35 | 01:02:04.80 | 01:02:39.80 | +00:27:30 (44.3%) | 6:12 | 9.7 (56.1%) | |||
166 | KRASZKIEWICZ Monika | 193 | BYDGOSZCZ | K-20 | 11 | K 66 | 00:00:42 | 01:02:12.30 | 01:02:54.50 | +00:27:37 (44.4%) | 6:13 | 9.6 (55.5%) | |||
167 | NIŚCIGORSKA Joanna | 269 | Alfaco Running Team | WROCŁAW | K-30 | 29 | K 67 | 00:00:17 | 01:02:18.60 | 01:02:36.20 | +00:27:43 (44.5%) | 6:13 | 9.6 (55.5%) | ||
168 | WIŚNIEWSKI Maksymilian | 424 | TORUŃ | M-16 | 2 | M 272 | 00:00:45 | 01:02:31.35 | 01:03:16.80 | +00:27:56 (44.7%) | 6:15 | 9.6 (55.5%) | |||
169 | BIERNACKA Anna | 19 | BYDGOSZCZ | K-30 | 30 | K 68 | 00:00:40 | 01:03:02.45 | 01:03:42.60 | +00:28:27 (45.1%) | 6:18 | 9.5 (54.9%) | |||
170 | TUŻYLAK Katarzyna | 401 | BYDGOSZCZ | K-30 | 31 | K 69 | 00:00:07 | 01:03:15.75 | 01:03:23.65 | +00:28:41 (45.3%) | 6:19 | 9.5 (54.9%) | |||
171 | TOMAS Marzena | 389 | BYDGOSZCZ | K-30 | 32 | K 70 | 00:00:28 | 01:03:19.35 | 01:03:47.55 | +00:28:44 (45.4%) | 6:19 | 9.5 (54.9%) | |||
172 | JARZYNA Jakub | 137 | BYDGOSZCZ | M-30 | 117 | M 275 | 00:00:42 | 01:03:19.75 | 01:04:02.15 | +00:28:45 (45.4%) | 6:20 | 9.5 (54.9%) | |||
173 | ŻMICH Tomasz | 450 | BYDGOSZCZ | M-30 | 118 | M 276 | 00:00:49 | 01:03:20.65 | 01:04:10.55 | +00:28:45 (45.4%) | 6:20 | 9.5 (54.9%) | |||
174 | KISIEL Krystian | 162 | Ekipa BSW | BYDGOSZCZ | M-30 | 119 | M 277 | 00:00:42 | 01:03:36.45 | 01:04:18.50 | +00:29:01 (45.6%) | 6:21 | 9.4 (54.3%) | ||
175 | JURUŚ Jolanta | 150 | BYDGOSZCZ | K-50 | 7 | K 72 | 00:00:23 | 01:04:12.15 | 01:04:36.10 | +00:29:37 (46.1%) | 6:25 | 9.3 (53.8%) | |||
176 | DRZEWIECKI Mirek | 456 | BYDGOSZCZ | M-30 | 120 | M 284 | 00:00:40 | 01:04:16.70 | 01:04:56.95 | +00:29:42 (46.2%) | 6:25 | 9.3 (53.8%) | |||
177 | RZYDUCH Piotr | 334 | SUCHATÓWKA | M-40 | 81 | M 286 | 00:00:36 | 01:04:22.40 | 01:04:58.85 | +00:29:47 (46.3%) | 6:26 | 9.3 (53.8%) | |||
178 | SMOLARA Sebastian | 347 | WROCŁAW | M-30 | 121 | M 288 | 00:00:17 | 01:04:39.00 | 01:04:56.65 | +00:30:04 (46.5%) | 6:27 | 9.3 (53.8%) | |||
179 | CHOJNACKA Katarzyna | 46 | KRUSZE | K-30 | 33 | K 73 | 00:00:39 | 01:04:43.30 | 01:05:23.20 | +00:30:08 (46.6%) | 6:28 | 9.3 (53.8%) | |||
180 | MALICKA Maria | 239 | BYDGOSZCZ | K-30 | 34 | K 74 | 00:00:43 | 01:04:51.65 | 01:05:34.65 | +00:30:16 (46.7%) | 6:29 | 9.3 (53.8%) | |||
181 | JURKIEWICZ Beata | 149 | TORUŃ | K-40 | 18 | K 75 | 00:00:46 | 01:05:03.50 | 01:05:49.70 | +00:30:28 (46.9%) | 6:30 | 9.2 (53.2%) | |||
182 | WIELUŃSKA Dorota | 414 | BYDGOSZCZ | K-20 | 13 | K 77 | 00:00:38 | 01:05:21.65 | 01:06:00.20 | +00:30:46 (47.1%) | 6:32 | 9.2 (53.2%) | |||
183 | RUTKOWSKI Tomasz | 327 | BYDGOSZCZ | M-30 | 122 | M 292 | 00:00:38 | 01:05:22.00 | 01:06:00.30 | +00:30:47 (47.1%) | 6:32 | 9.2 (53.2%) | |||
184 | GOLCZYK Wiktor | 107 | Eko-Instal | ROGOWO | M-16 | 3 | M 293 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:42 | 01:05:24.50 | 01:06:07.10 | +00:30:49 (47.1%) | 6:32 | 9.2 (53.2%) | |
185 | BANAŚ Michał | 9 | JELENIEC | M-16 | 4 | M 294 | 00:00:53 | 01:05:28.40 | 01:06:21.50 | +00:30:53 (47.2%) | 6:32 | 9.2 (53.2%) | |||
185 | MOSKAL Marta | 261 | MAŁE CZYSTE | K-20 | 14 | K 78 | 00:00:53 | 01:05:28.40 | 01:06:21.60 | +00:30:53 (47.2%) | 6:32 | 9.2 (53.2%) | |||
187 | LUKASIEWICZ Krzysztof | 229 | BYDGOSZCZ | M-30 | 123 | M 296 | 00:00:46 | 01:05:39.65 | 01:06:25.65 | +00:31:04 (47.3%) | 6:33 | 9.1 (52.6%) | |||
188 | PARUSZEWSKA Katarzyna | 283 | GDYNIA | K-30 | 37 | K 80 | 00:00:47 | 01:05:46.05 | 01:06:33.95 | +00:31:11 (47.4%) | 6:34 | 9.1 (52.6%) | |||
189 | SIERADZKI Damian | 340 | KORONOWO | M-30 | 124 | M 297 | 00:00:37 | 01:05:49.45 | 01:06:27.35 | +00:31:14 (47.5%) | 6:35 | 9.1 (52.6%) | |||
190 | RUTKOWSKA Virginia | 325 | BYDGOSZCZ | K-30 | 38 | K 82 | 00:00:37 | 01:05:50.85 | 01:06:28.20 | +00:31:16 (47.5%) | 6:35 | 9.1 (52.6%) | |||
191 | GRUBA Paweł | 124 | BRZOZA | M-30 | 125 | M 298 | PAGR Instal | 00:00:52 | 01:05:54.80 | 01:06:46.80 | +00:31:20 (47.5%) | 6:35 | 9.1 (52.6%) | ||
192 | WOJTYSIAK Dorota | 434 | BYDGOSZCZ | K-30 | 40 | K 84 | 00:00:18 | 01:06:03.10 | 01:06:21.75 | +00:31:28 (47.6%) | 6:36 | 9.1 (52.6%) | |||
193 | BIERYT Arkadiusz | 20 | BYDGOSZCZ | M-50 | 36 | M 299 | 00:00:03 | 01:06:55.20 | 01:06:58.30 | +00:32:20 (48.3%) | 6:41 | 9 (52.0%) | |||
194 | RAZIK Wieslaw | 315 | PLESZEW | M-30 | 126 | M 300 | 00:00:39 | 01:07:06.00 | 01:07:45.15 | +00:32:31 (48.5%) | 6:42 | 8.9 (51.4%) | |||
195 | JANOWSKA Ula | 135 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-40 | 20 | K 85 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:49 | 01:07:07.25 | 01:07:56.30 | +00:32:32 (48.5%) | 6:42 | 8.9 (51.4%) | |
195 | KNIOŁA Dorota | 167 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-40 | 21 | K 86 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:49 | 01:07:07.25 | 01:07:56.25 | +00:32:32 (48.5%) | 6:42 | 8.9 (51.4%) | |
197 | FRANCISZKIEWICZ Monika | 88 | BYDGOSZCZ | K-20 | 15 | K 88 | 00:00:32 | 01:07:21.35 | 01:07:53.85 | +00:32:46 (48.7%) | 6:44 | 8.9 (51.4%) | |||
198 | KAPELIŃSKI Stanisław | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 37 | M 304 | 00:00:28 | 01:08:20.50 | 01:08:49.10 | +00:33:45 (49.4%) | 6:50 | 8.8 (50.9%) | |||
199 | WIŚNIEWSKA Dorota | 421 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | 41 | K 89 | KLIMAT SOLEC | 00:00:32 | 01:08:21.35 | 01:08:53.90 | +00:33:46 (49.4%) | 6:50 | 8.8 (50.9%) | |
200 | DANIELEK Ewa | 62 | WARSZAWA | K-30 | 42 | K 90 | 00:00:43 | 01:08:24.15 | 01:09:07.60 | +00:33:49 (49.4%) | 6:50 | 8.8 (50.9%) | |||
201 | KOZACZYK Joanna | 184 | INOWROCŁAW | K-40 | 24 | K 92 | 00:00:32 | 01:08:45.50 | 01:09:17.55 | +00:34:10 (49.7%) | 6:52 | 8.7 (50.3%) | |||
202 | BINKOWSKA Anita | 23 | GNIEWKOWO | K-40 | 25 | K 93 | 00:00:31 | 01:08:49.40 | 01:09:21.30 | +00:34:14 (49.8%) | 6:53 | 8.7 (50.3%) | |||
203 | IGNATOWICZ Michał | 132 | BYDGOSZCZ | M-30 | 130 | M 307 | Eko-Instal | 00:00:45 | 01:09:16.90 | 01:10:02.30 | +00:34:42 (50.1%) | 6:55 | 8.7 (50.3%) | ||
204 | ZIELIŃSKA Dominika | 446 | Eko-Instal | TUCHOLA | K-20 | 16 | K 94 | 00:00:44 | 01:09:17.30 | 01:10:02.00 | +00:34:42 (50.1%) | 6:55 | 8.7 (50.3%) | ||
205 | ROBERT Ryczkowski | 317 | ZĄBKI | M-40 | 87 | M 309 | Polski Instalator | 00:00:11 | 01:09:31.15 | 01:09:42.45 | +00:34:56 (50.3%) | 6:57 | 8.6 (49.7%) | ||
206 | RYMARKIEWICZ Sławomir | 330 | BYDGOSZCZ | M-40 | 88 | M 310 | 00:00:36 | 01:09:38.95 | 01:10:15.50 | +00:35:04 (50.4%) | 6:57 | 8.6 (49.7%) | |||
207 | DEJEWSKI Zbigniew | 71 | Alfaco Running Team | LUBLIN | M-50 | 38 | M 311 | 00:00:18 | 01:09:46.85 | 01:10:04.95 | +00:35:12 (50.4%) | 6:58 | 8.6 (49.7%) | ||
208 | DEC Jarosław | 70 | Alfaco Running Team | SOSNOWIEC | M-40 | 89 | M 312 | 00:00:16 | 01:09:48.40 | 01:10:05.00 | +00:35:13 (50.5%) | 6:58 | 8.6 (49.7%) | ||
209 | RATAJCZAK Anna | 313 | DOLSK | K-40 | 26 | K 95 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:50 | 01:10:04.60 | 01:10:55.20 | +00:35:29 (50.7%) | 7:00 | 8.6 (49.7%) | ||
210 | LORKOWSKA Maria | 227 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-20 | 17 | K 96 | 00:00:19 | 01:10:15.40 | 01:10:35.00 | +00:35:40 (50.8%) | 7:01 | 8.5 (49.1%) | ||
211 | RASSALSKA-KAUSA Jola | 311 | BYDGOSZCZ | K-30 | 43 | K 97 | 00:00:31 | 01:10:26.00 | 01:10:57.50 | +00:35:51 (50.9%) | 7:02 | 8.5 (49.1%) | |||
212 | DAŃCZUK Agnieszka | 68 | BYDGOSZCZ | K-50 | 8 | K 98 | 00:00:19 | 01:10:41.45 | 01:11:00.45 | +00:36:06 (51.1%) | 7:04 | 8.5 (49.1%) | |||
213 | BARTKOWIAK Aleksandra | 13 | LESZNO | K-20 | 18 | K 99 | 00:00:48 | 01:11:18.05 | 01:12:06.25 | +00:36:43 (51.5%) | 7:07 | 8.4 (48.6%) | |||
214 | BRYWCZYŃSKI Krystian | 34 | PIECHCIN | M-30 | 132 | M 314 | 00:00:28 | 01:11:38.10 | 01:12:06.80 | +00:37:03 (51.7%) | 7:09 | 8.4 (48.6%) | |||
215 | NOWACKI Leszek | 457 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-60+ | 12 | M 315 | ZP SERWIS | 00:00:51 | 01:12:09.45 | 01:13:00.55 | +00:37:34 (52.1%) | 7:12 | 8.3 (48.0%) | |
216 | DRAHEIM Łukasz | 79 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-20 | 41 | M 316 | ASPEKT | 00:00:21 | 01:13:00.70 | 01:13:22.65 | +00:38:26 (52.6%) | 7:18 | 8.2 (47.4%) | |
217 | CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 45 | K 101 | 00:00:31 | 01:13:20.80 | 01:13:52.40 | +00:38:46 (52.9%) | 7:20 | 8.2 (47.4%) | |||
218 | NIESPOREK Ewa | 268 | TORUŃ | K-50 | 9 | K 102 | 00:00:50 | 01:14:52.75 | 01:15:43.45 | +00:40:18 (53.8%) | 7:29 | 8 (46.2%) | |||
219 | ROZMARYNOWICZ Anna | 321 | Lovelasy | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 46 | K 103 | 00:00:28 | 01:18:45.50 | 01:19:14.20 | +00:44:10 (56.1%) | 7:52 | 7.6 (43.9%) | ||
220 | BORUCKI Rafał | 31 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-30 | 134 | M 320 | 00:00:14 | 01:20:39.35 | 01:20:54.20 | +00:46:04 (57.1%) | 8:04 | 7.4 (42.8%) | ||
221 | OSTROWSKA Danuta | 277 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 2 | K 105 | 00:00:36 | 01:20:55.75 | 01:21:32.45 | +00:46:21 (57.3%) | 8:05 | 7.4 (42.8%) | |||
222 | WOŹNIAK Alina | 437 | BYDGOSZCZ | K-50 | 11 | K 106 | 00:00:34 | 01:20:56.05 | 01:21:31.00 | +00:46:21 (57.3%) | 8:05 | 7.4 (42.8%) | |||
223 | WOLSKI Kamil | 470 | PŁOŃSK | M-30 | 135 | M 321 | 00:00:11 | 01:21:23.10 | 01:21:34.65 | +00:46:48 (57.5%) | 8:08 | 7.4 (42.8%) | |||
224 | BILKIEWICZ Anna Maria | 21 | WARSZAWA | K-40 | 27 | K 108 | 00:00:54 | 01:28:51.10 | 01:29:45.90 | +00:54:16 (61.1%) | 8:53 | 6.8 (39.3%) | |||
225 | BRONKALLA Karol | 32 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | 136 | M 322 | Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla | 00:00:44 | 01:29:01.20 | 01:29:46.10 | +00:54:26 (61.2%) | 8:54 | 6.7 (38.7%) |
Total 225 results.