III BIEG INSTALATORA 2017

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2017-05-14
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
486
Wystartowało/ Started:
430
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
430
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Specjalne
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkFirmaCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DEMBOWSKI Mariusz 480H+H POLSKALIDZBARKM-301H+H Polska00:00:0200:34:34.7000:34:37.30 3:2717.3
2LUTOWSKI Wojciech 475TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30200:00:0100:36:15.9000:36:17.45+00:01:413:3716.5
3POLANSKI Tomasz 299BYDGOSZCZM-401Ciepłobud Bydgoszcz00:00:0100:36:56.8500:36:58.15+00:02:223:4116.2
4MINKO Arkadiusz 258SZCZECINM-201Target00:00:0100:38:01.0500:38:02.50+00:03:263:4815.8
5KOŁAKOWSKI Tomasz 173HYDROTERMBYDGOSZCZM-202Hydroterm Krzysztof Chudy00:00:0200:38:19.3000:38:21.50+00:03:443:4915.7
6MAĆKOWSKI Maciej 235BRICO MARCHE ŻNINŻNINM-20300:00:0100:38:32.5000:38:33.90+00:03:573:5115.6
7GÓRCZYŃSKI Zbigniew 115GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKM-204MPWiK Włocławek00:00:0100:38:49.7000:38:51.30+00:04:153:5315.5
8TOMCZYŃSKI Bartosz 393BYDGOSZCZM-303Marsystem00:00:0200:38:57.8500:39:00.50+00:04:233:5315.4
9MAKARSKI Tomasz 237GDAŃSKM-402MM Projekt00:00:0100:38:59.1000:39:00.60+00:04:243:5315.4
10ŁĄCZNY Jarosław 232BYDGOSZCZM-30400:00:0200:39:01.0500:39:03.95+00:04:263:5415.4
11POKORA Rafał 298SZPETAL GÓRNYM-40300:00:0100:39:49.8500:39:51.45+00:05:153:5915.1
12ŁAZ Kamil 231RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30500:00:0100:39:56.4000:39:57.60+00:05:213:5915
13BARTCZAK Łukasz 12TEAMOCHALDOBRCZM-306Technika Sanitarna Bartosz Pater00:00:0300:40:04.7500:40:07.80+00:05:304:0015
14KOSZEWSKI Michał 180BYDGOSZCZM-30700:00:0600:40:11.3500:40:17.50+00:05:364:0114.9
15SZCZĘSNY Piotr 370TULISZKÓWM-20500:00:0200:40:12.0500:40:14.55+00:05:374:0114.9
16KRYSKE Mariusz 200SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-30800:00:0200:40:50.1500:40:52.20+00:06:154:0514.7
17DANIELEWSKI Mariusz 64DRUŻYNA SZPIKUSKŁUDZEWOM-30900:00:1000:40:51.5000:41:01.85+00:06:164:0514.7
18TYPIŃSKI Paweł 403SOLUM TRI TEAMPOZNAŃM-206Solum Bartosz Kamiński00:00:0200:40:55.8500:40:58.70+00:06:214:0514.7
19RADECKI Przemysław 308BYDGOSZCZM-40400:00:0500:41:08.0000:41:13.30+00:06:334:0614.6
20CHOLEWIŃSKI Dariusz 48BYDGOSZCZM-405CGH Polska00:00:0200:41:42.9500:41:45.55+00:07:084:1014.4
21OLENDER Tomasz 273GRUDZIĄDZM-20700:00:0300:41:53.4000:41:56.65+00:07:184:1114.3
22RZEPKA Andrzej 332WIELKI GŁĘBOCZEKM-406Fiszer Brodnica00:00:0300:42:24.5000:42:27.65+00:07:494:1414.2
23TUCHOLSKI Bartłomiej 396BYDGOSZCZM-20800:00:0900:42:26.3500:42:35.80+00:07:514:1414.1
24RYDLEWSKI Marek 329RUN BYDGOSZCZCIELEM-40700:00:0400:42:32.1500:42:36.95+00:07:574:1514.1
25MAĆKOWSKI Maciej 236MYŚLĘCINEK BDGBYDGOSZCZM-301000:00:0200:42:52.5000:42:54.75+00:08:174:1714
26RACZYŃSKI Krzysztof 307BYDGOSZCZM-501OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy00:00:0800:43:01.6000:43:10.10+00:08:264:1813.9
27PRZYBYSZ Marcin 304SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-301100:00:0200:43:05.9000:43:08.80+00:08:314:1813.9
28LEPRINCE Ludovic 220BYDGOSZCZM-40800:00:0200:43:16.6500:43:19.20+00:08:414:1913.9
29WESOŁOWSKI Roland 411BYDGOSZCZM-301200:00:0900:43:31.2500:43:40.60+00:08:564:2113.8
30LEWAŃCZYK Marcin 221AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOSKORZEWOM-301300:00:0400:43:33.6000:43:37.70+00:08:584:2113.8
31DAŃCZUK Jerzy 67BYDGOSZCZM-50200:00:0400:43:36.6500:43:41.10+00:09:014:2113.8
32CZYŻNIKIEWICZ Paweł 459BYDGOSZCZM-20900:00:0100:43:37.8000:43:39.40+00:09:034:2113.8
33SZYCHOWSKI Jarosław 376WIERZCHUCICEM-301400:00:1000:43:40.9000:43:51.50+00:09:064:2213.7
34SARNECKI Michał 335ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM-3015ATI Systemy Elektroniczne00:00:3700:43:54.2000:44:31.60+00:09:194:2313.7
35KANNEBERG Maciej 157RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-201000:00:1000:43:59.0000:44:09.45+00:09:244:2313.6
36MUSZYŃSKI Krzysztof 265OJ TAM OJ TAM RUN...KRUSZYN KRAJEŃSKIM-40900:00:0400:43:59.8500:44:04.75+00:09:254:2413.6
37DURCZAK Jerzy 83BIAŁE BŁOTAM-301600:00:0900:44:00.3500:44:09.70+00:09:254:2413.6
38FLORIAŃCZYK Damian 87H2O TEAMGRUDZIĄDZM-3017MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:44:12.5500:44:17.40+00:09:374:2513.6
39WOŹNIAKOWSKA Agata 438RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-30100:00:0400:44:22.8500:44:27.05+00:09:484:2613.5
40GBYL Jacek 97GDYNIAM-401000:00:0500:44:24.2500:44:29.95+00:09:494:2613.5
41BARTKOWIAK Rafał 14BYDGOSZCZM-401100:00:0200:44:30.2500:44:32.70+00:09:554:2713.5
42PAWLAK Bartosz 288WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3018WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0600:44:31.9000:44:37.90+00:09:574:2713.5
43DURAŁEK Andrzej 82PRUSZCZM-401200:00:0700:44:31.9500:44:39.00+00:09:574:2713.5
44MAKOWSKI Sławomir 238RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-401300:00:2400:44:40.4500:45:04.65+00:10:054:2813.4
45KOZIŃSKI Marek 188OSIELSKOM-301900:00:0300:44:49.9000:44:53.55+00:10:154:2913.4
46MICKIEWICZ Jan 254AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-503Inżbud00:00:0200:44:58.0000:45:00.90+00:10:234:2913.3
47GWITT Bartosz 129BYDGOSZCZM-302000:00:0900:44:58.6500:45:08.40+00:10:234:2913.3
48SMOLIŃSKI Piotr 348GDYNIAM-302100:00:2200:45:06.3500:45:29.15+00:10:314:3013.3
49ROMANOWSKI Michal 319BYDGOSZCZM-3022ATELBUD00:00:0100:45:08.0000:45:09.50+00:10:334:3013.3
50PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall 287PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-302300:00:2100:45:10.2500:45:31.90+00:10:354:3113.3
51TOKARSKI Krzysztof 388GDAŃSKM-504AZART-SAT Krzysztof Tokarski00:00:1600:45:12.5000:45:29.00+00:10:374:3113.3
52WTOREK Tomasz 439H2O TEAMGRUDZIĄDZM-3024MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:45:25.8000:45:30.10+00:10:514:3213.2
53PALIGA Antoni 282RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-50500:00:1100:45:36.7500:45:48.25+00:11:024:3313.2
54PARUSZEWSKI Robert 284GDYNIAM-302500:00:2200:45:38.4500:46:00.70+00:11:034:3313.1
55MASALSKI Romuald 249CZERNIKOWOM-50600:00:0600:45:44.0000:45:50.65+00:11:094:3413.1
56DĄBROWSKI Jarosław 69BYDGOSZCZM-201100:00:2900:45:47.7500:46:17.35+00:11:134:3413.1
57KĘDZIERSKI Rafał 160BYDGOSZCZM-401400:00:0500:45:49.4000:45:54.80+00:11:144:3413.1
58GŁÓD Arkadiusz 101BYDGOSZCZM-401500:00:0900:46:02.5000:46:11.95+00:11:274:3613
59KUŁAKOWSKI Krzysztof 215RUN PASJA BYDGOSZCZM-3026P.W. Jakub Oskiewicz00:00:0600:46:08.6500:46:14.85+00:11:334:3613
60WYSOCKI Piotr 440RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-302700:00:0900:46:09.6500:46:19.55+00:11:344:3713
61WIECZOREK Łukasz 413BYDGOSZCZM-302800:00:2200:46:10.0000:46:32.85+00:11:354:3713
62JANOWSKI Mariusz 136KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4016Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski00:00:1200:46:10.5500:46:22.75+00:11:354:3713
63SZATKOWSKI Józef 366GRUDZIĄDZM-60+100:00:0300:46:18.8000:46:22.45+00:11:444:3713
64OLEJNICZAK Marek 272BYDGOSZCZM-401700:00:0500:46:21.8000:46:27.50+00:11:474:3812.9
65MUCHA Aleksander 262SALAMANDER RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKM-302900:00:4500:46:22.1000:47:07.55+00:11:474:3812.9
66WIKTOREK Dariusz 418WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-4018WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0800:46:23.1000:46:31.35+00:11:484:3812.9
67ANDRZEJEWSKI Paweł 2NOWA WIEŚ WIELKAM-303000:00:0800:46:28.0500:46:36.05+00:11:534:3812.9
68DĘBSKI Adrian 74BYDGOSZCZM-303100:00:0600:46:35.7000:46:42.05+00:12:014:3912.9
69GRZEGORZEWSKI Rafał 127NIEMCZM-401900:00:0500:46:40.2500:46:46.10+00:12:054:4012.9
70WILK Paweł 419GALOPUJĄCE ŚLIMAKIWŁOCŁAWEKM-3032P.W. WoKanCo00:00:1200:46:50.2000:47:02.65+00:12:154:4112.8
71GZYL Mikolaj 131JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZM-303300:00:1100:46:52.6000:47:04.20+00:12:174:4112.8
72PAWLOWSKI Marcin 289WLOCLAWEKM-303400:00:1200:46:54.4500:47:06.50+00:12:194:4112.8
73KOŻUCHOWSKA Natalia 189KLIMAT SOLECBYDGOSZCZK-201KLIMAT SOLEC00:00:0400:46:55.5500:46:59.55+00:12:204:4112.8
74KUJAWA Piotr 211BYDGOSZCZM-402000:00:1600:46:59.0000:47:15.00+00:12:244:4112.8
75GROSKOP Grzegorz 121RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-201200:00:1000:47:04.0000:47:14.70+00:12:294:4212.7
76WŁODARCZYK Wojciech 430BYDGOSZCZM-50700:00:0700:47:04.5000:47:12.40+00:12:294:4212.7
77PĘKAŁA Aleksandra 291RUN PASJA BYDGOSZCZK-302Art-Deco00:00:0700:47:06.0000:47:13.95+00:12:314:4212.7
78LIPSKI Krzysztof 225ALLIANZ RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-402100:00:2600:47:15.9000:47:42.55+00:12:414:4312.7
79KUTOWSKI Przemysław 217PRUSZCZM-402200:00:0700:47:21.9500:47:29.80+00:12:474:4412.7
80PALIGA Mateusz 281RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-201300:00:1100:47:25.2500:47:36.95+00:12:504:4412.7
81GMYS Tomasz 105BYDGOSZCZM-303500:00:0400:47:28.6000:47:32.90+00:12:534:4412.6
82PEPLIŃSKI Grzegorz 290SZTUMM-4023PWiK Sp z oo w Sztumie00:00:2200:47:29.3500:47:51.50+00:12:544:4412.6
83KAMIŃSKI Bartosz 155SOLUM TRI TEAMLUBOŃM-3036SOLUM Bartosz Kamiński00:00:2100:47:31.0500:47:52.10+00:12:564:4512.6
84KLIMCZAK Zbigniew 165KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKM-4024KLIMA-THERM TEAM00:00:0600:47:32.8000:47:39.45+00:12:584:4512.6
85BAGROWSKI Marek 7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGAJANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJM-50800:00:1600:47:37.2500:47:53.75+00:13:024:4512.6
86KACZMARSKI Patryk 464FALA KAZUŃPŁOŃSKM-201400:00:1800:47:38.2000:47:56.70+00:13:034:4512.6
87PALACZ Wioletta 280BYDGOSZCZK-30300:00:0500:47:39.9000:47:45.00+00:13:054:4612.6
88GAJEWSKI Maciej 92WŁOCŁAWEKM-303700:00:1200:47:46.8000:47:59.00+00:13:124:4612.6
89GIERACH Marcin 99NIEMCZM-402500:00:1300:47:54.4500:48:07.90+00:13:194:4712.5
90ZARECKI Piotr 444PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-303800:00:2100:47:58.7500:48:20.40+00:13:244:4712.5
91TATULIŃSKA Aleksandra 387BYDGOSZCZK-30400:00:1300:48:07.2500:48:20.50+00:13:324:4812.5
92WNUCZYŃSKI Andrzej 432ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-402600:00:2500:48:09.1000:48:34.35+00:13:344:4812.5
93KRZYŻANOWSKI Robert 206RUN PASJABYDGOSZCZM-4027ANDRO00:00:0600:48:09.4000:48:15.90+00:13:344:4812.5
94TOMKIEL Piotr 394BYDGOSZCZM-303900:00:2000:48:29.3000:48:49.95+00:13:544:5012.4
95MAŁKIŃSKI Józef 242BYDGOSZCZM-60+200:00:0300:48:37.7500:48:41.70+00:14:034:5112.3
96KLIMEK Łukasz 166H2O TEAMBLIZNOM-3040MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:48:38.2000:48:42.90+00:14:034:5112.3
97SZCZEPAŃSKI Marek 369WYSADZENI Z FOTELASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-304100:00:2200:48:50.2000:49:12.60+00:14:154:5312.3
98KUJAWA Kamil 212KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZWOJNOWOM-304200:00:0900:48:50.4500:49:00.10+00:14:154:5312.3
99TYMCZEWSKI Maciej 402GNIEZNOM-4028TYMGAZ Maciej Tymczewski00:00:1000:48:50.4500:49:00.70+00:14:154:5312.3
100BIAŁOBŁOCKI Marek 16RYPINM-304300:00:2300:48:51.9000:49:15.25+00:14:174:5312.3
101MIKOWSKI Artur 257WARSZAWAM-4029ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.00:00:2500:48:52.7500:49:18.05+00:14:184:5312.3
102GMAJ Daniel 103WARSZAWAM-3044ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.00:00:2500:48:52.8500:49:17.90+00:14:184:5312.3
103STASZKIEWICZ Lucyna 357STASHKY TEAMBYDGOSZCZK-50100:00:1300:49:03.5500:49:17.45+00:14:284:5412.2
104CHOJNACKI Andrzej 47ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEKRUSZEM-403000:00:4000:49:04.2000:49:44.50+00:14:294:5412.2
105ŚLEFARSKI Jacek 381TRIFRIENDSBYDGOSZCZM-304500:00:2000:49:05.6000:49:25.70+00:14:304:5412.2
106TUCZYŃSKA Anna 398TORUŃK-30500:00:4400:49:06.5500:49:51.25+00:14:314:5412.2
107GOŁĘBIEWSKI Piotr 473BYDGOSZCZM-403100:00:1200:49:10.3500:49:22.65+00:14:354:5512.2
108LUZAK Mirosław 230BYDGOSZCZM-509MWiK Bydgoszcz00:00:1100:49:11.8000:49:22.80+00:14:374:5512.2
109KRZYSZTOF Jeliński 203MECHVENT TEAMRUMIAM-3046MechVent00:00:4000:49:14.8000:49:55.60+00:14:404:5512.2
110KOWALSKI Jacek 183BYDGOSZCZM-403200:00:1400:49:18.2500:49:33.00+00:14:434:5512.2
111MARKIEWICZ Mirek 247TORUŃM-403300:00:4600:49:27.6500:50:13.90+00:14:524:5612.1
112DEMBEK Maciej 72BYDGOSZCZM-201500:00:2200:49:31.6500:49:54.50+00:14:564:5712.1
113JUCHACZ Michał 145INOWROCŁAWM-304700:00:2800:49:37.3500:50:05.45+00:15:024:5712.1
114KOWALIK Waldemar 182BYDGOSZCZM-403400:00:1900:49:38.2000:49:58.10+00:15:034:5712.1
115OLECHNOWICZ Tomasz 271SM BUDOWLANIBYDGOSZCZM-4035SM Budowlani00:00:2300:49:39.0000:50:02.30+00:15:044:5712.1
116KIERZNIKIEWICZ Paweł 161RUMIAM-3048Klimatrik00:00:0600:49:42.1000:49:48.25+00:15:074:5812.1
117GORDON Roman 112RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+300:00:0300:50:01.0500:50:04.75+00:15:265:0012
118PODGRUDNY Adam 468FALA KAZUŃŚWIERCZEM-304900:00:1900:50:03.4500:50:23.05+00:15:285:0012
119PYKAŁÓW Marek 305GDYNIAM-4036Klimatrik00:00:0600:50:06.1500:50:12.45+00:15:315:0012
120WOJCIECHOWSKI Grzegorz 433BYDGOSZCZM-201600:00:2300:50:11.3000:50:34.50+00:15:365:0112
121ŻEGLICZ Marek 449SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-201700:00:3200:50:17.7000:50:50.25+00:15:435:0111.9
122CIESIELSKI Tomasz 51KUJAWSKO-POMORSKIE.PLTORUŃM-201800:00:3200:50:20.7000:50:53.05+00:15:465:0211.9
123KOCHAŃSKI Dariusz 169BUKOWIECM-501000:00:0700:50:24.1000:50:31.80+00:15:495:0211.9
124WITCZAK Jarosław 426KĘPNOM-2019BART Sp. z o.o.00:00:1000:50:26.4000:50:36.55+00:15:515:0211.9
125JURCZYK Ewa 146GRUDZIĄDZK-40100:00:1200:50:28.4000:50:40.45+00:15:535:0211.9
126BOLLIN Łukasz 29BYDGOSZCZM-3050GFI00:00:2500:50:28.9000:50:54.50+00:15:545:0211.9
127PRZYBYSZEWSKI Adrian 465FALA KAZUŃNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-202000:00:1900:50:30.2000:50:49.20+00:15:555:0311.9
128ŁOŚ Dariusz 234ZAMOŚĆM-501100:00:3000:50:31.3000:51:02.10+00:15:565:0311.9
129LEWICKI Konrad 222ŻANDARMII Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-305100:00:3400:50:31.5000:51:05.95+00:15:565:0311.9
130NAGOW Michał 266RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403700:00:1200:50:33.6500:50:46.40+00:15:585:0311.9
131MINTA Adam 259BYDGOSZCZM-3052Proj-Przem-Projekt Sp. z o.o.00:00:0900:50:37.0000:50:46.80+00:16:025:0311.9
132KRYKANT Michał 199GRUDZIĄDZM-305300:00:2700:50:41.3000:51:08.45+00:16:065:0411.8
133TUSZYŃSKA Marcela 399TORUŃK-20200:00:0500:50:41.8000:50:47.35+00:16:075:0411.8
134BARANOWICZ Mikołaj 10BYDGOSZCZM-305400:00:0800:50:41.9500:50:50.00+00:16:075:0411.8
135RYMARKIEWICZ Małgorzata 331BYDGOSZCZK-30600:00:2300:50:51.9000:51:15.55+00:16:175:0511.8
136KACZMAREK Michał 151POZNAŃM-3055GWE Pol-Bud sp. z o.o.00:00:3300:50:54.7000:51:28.40+00:16:205:0511.8
137ŚWIERCZYŃSKI Marcin 384TO TYLKO TRIATHLONOSIELSKOM-305600:00:3000:50:55.9000:51:26.25+00:16:215:0511.8
138RZEPKA Ewa 333WIELKI GŁĘBOCZEKK-40200:00:0700:51:00.6000:51:08.15+00:16:255:0611.8
139SZYSZKA Radosław 379BYDGOSZCZM-305700:00:0800:51:05.0500:51:13.90+00:16:305:0611.7
140WITOWSKA Anna 427GDYNIAK-203Klimatrik00:00:0500:51:18.1500:51:23.50+00:16:435:0711.7
141KAMPER Jarosław 156BYDGOSZCZM-403800:00:1300:51:18.8500:51:32.50+00:16:445:0711.7
142KUCHCZYŃSKI Adam 208BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZM-501200:00:3500:51:19.2000:51:55.00+00:16:445:0811.7
143SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 345BYDGOSZCZM-202100:00:4200:51:23.3000:52:06.20+00:16:485:0811.7
144RUSZKIEWICZ Łukasz 324PRZYŁĘKIM-305800:00:2600:51:25.6000:51:51.95+00:16:505:0811.7
145WIŚNIEWSKI Wojciech 425BYDGOSZCZM-403900:00:2700:51:27.1500:51:54.50+00:16:525:0811.7
146CETKOWSKI Przemek 45TORUŃM-3059El-mar sp z o.o.00:00:4300:51:27.2500:52:10.95+00:16:525:0811.7
147GAZDULSKI Krzysztof 96TORUŃM-404000:00:0900:51:28.4000:51:37.55+00:16:535:0811.7
148BINIENDA Mateusz 22BIMATKRUSZYNM-306000:00:1500:51:31.2000:51:46.30+00:16:565:0911.6
149WALUSIAK Miłosz 407BYDGOSZCZM-306100:00:2100:51:31.4000:51:53.05+00:16:565:0911.6
150ROZWADOWSKI Oskar 322KLIMAT SOLECTORUŃM-2022KLIMAT SOLEC00:00:1300:51:35.7000:51:48.95+00:17:015:0911.6
151DANIELEWSKI Rafał 65BYDGOSZCZM-306200:00:1300:51:35.7500:51:49.45+00:17:015:0911.6
152RATAJCZAK Dariusz 312DOLSKM-4041Zakład Usługowo Handlowy00:00:2700:51:36.9500:52:04.20+00:17:025:0911.6
153WŁOCH Sylwester 429BYDGOSZCZM-501300:00:1400:51:37.4500:51:51.80+00:17:025:0911.6
154WŁADYKA Paweł 487KLIMOR TEAMGDYNIAM-3063KLIMOR00:00:0900:51:40.9000:51:50.40+00:17:065:1011.6
155OLIJARCZYK Paweł 486KLIMOR TEAMPOZNAŃM-3064KLIMOR00:00:0900:51:41.3000:51:50.95+00:17:065:1011.6
156GMAJ Karolina 104GRÓJECK-307ALNOR Systemy Wentylacji Sp.z o.o.00:00:2500:51:45.1000:52:10.40+00:17:105:1011.6
157SZYMCZAK Konrad 378KALISZM-202300:00:1100:51:49.3000:52:00.70+00:17:145:1011.6
158ANDRZEJEWSKI Ryszard 3BYDGOSZCZM-60+400:00:0600:51:58.1500:52:04.95+00:17:235:1111.5
159KONKEL Bartosz 174BYDGOSZCZM-3065GRAFORM00:00:2400:51:58.9000:52:23.35+00:17:245:1111.5
160BUTRYM Piotr 40BYDGOSZCZM-306600:00:1600:51:59.7500:52:16.25+00:17:255:1211.5
161BUTRYM Dariusz 41BYDGOSZCZM-404200:00:1600:51:59.8500:52:16.25+00:17:255:1211.5
162KISIEL Tomasz 163RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4043Oknoplast00:00:1500:52:05.6000:52:21.45+00:17:305:1211.5
163GACKOWSKA Beata 91BYDGOSZCZK-403MWiK Bydgoszcz00:00:0700:52:08.2000:52:15.70+00:17:335:1211.5
164KOŚMIŃSKI Krzysztof 181BYDGOSZCZM-404400:00:3000:52:08.2500:52:38.95+00:17:335:1211.5
165CADER Ryszard 43SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIM-306700:00:2300:52:09.4000:52:32.50+00:17:345:1211.5
166BIAŁY Dawid 17SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMM-202400:00:3200:52:10.1000:52:42.50+00:17:355:1311.5
167ŚWIĘCICKI Andrzej 385BYDGOSZCZM-404500:00:1800:52:16.5500:52:34.55+00:17:415:1311.5
168DANKOWSKA Oliwia 66UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAKORONOWOK-16100:00:2600:52:17.2500:52:44.10+00:17:425:1311.5
169SMAGAGOWSKA Anna 346BYDGOSZCZK-20400:00:3200:52:21.0500:52:54.00+00:17:465:1411.5
170SIENIAWSKI Marek 339ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAM-306800:00:1800:52:21.4500:52:39.55+00:17:465:1411.5
171GIERSZEWSKA Grażyna 100BYDGOSZCZK-40400:00:1600:52:24.1000:52:40.10+00:17:495:1411.5
172KASZOWICZ Marek 159RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-404600:00:0800:52:24.1500:52:32.45+00:17:495:1411.5
173BUCZKOWSKI Wojciech 39BYDGOSZCZM-4047stalrent00:00:2500:52:27.0500:52:52.60+00:17:525:1411.4
174PASZEK Maria 286BYDGOSZCZK-30800:00:2000:52:28.5000:52:49.10+00:17:535:1411.4
175CIEPLIK Mateusz 50WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3069WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0700:52:32.3500:52:39.85+00:17:575:1511.4
176BYRTEK Grzegorz 42BYDGOSZCZM-404800:00:1700:52:38.4000:52:56.30+00:18:035:1511.4
177ŁOBOCKI Krzysztof 233BYDGOSZCZM-307000:00:1400:52:47.0500:53:01.95+00:18:125:1611.4
178QUAAS Łukasz 306RUN PASJA BYDGOSZCZM-307100:00:0800:52:48.7000:52:57.55+00:18:145:1611.4
179SZCZĘSNY Arkadiusz 371DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-307200:00:3100:53:00.4000:53:31.95+00:18:255:1811.3
180KOWALCZYK Tomasz 454ZP SERWISBYDGOSZCZM-4049ZP SERWIS00:00:3300:53:01.3500:53:34.85+00:18:265:1811.3
181MATUSZEWSKI Jarosław 250ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-5014ZWiK Chełmno00:00:2900:53:21.4500:53:50.55+00:18:465:2011.2
182BRZUSKIEWICZ Sławomir 38BYDGOSZCZM-501500:00:1700:53:22.7000:53:40.30+00:18:485:2011.2
183ADASZAK Katarzyna 1RUN PASJA BYDGOSZCZK-30900:00:0000:53:23.0000:53:23.00+00:18:485:2011.2
184SĄDEJ Małgorzata 336INFRACORR TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIK-3010Infracorr Sp. z o.o.00:00:2600:53:27.9500:53:54.15+00:18:535:2011.2
185SKOMAROWSKA Barbara 462FALA KAZUŃLEGIONOWOK-301100:00:1900:53:30.0000:53:49.60+00:18:555:2111.2
186SOSIŃSKA Izabela 351BEZPIECZNY OPERATORDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-301200:00:3000:53:30.3000:54:01.10+00:18:555:2111.2
187GABRYSIAK Dawid 90SOLEC KUJAWSKIM-3073Kompleks-Instal00:00:2400:53:33.9500:53:58.75+00:18:595:2111.2
188KOLANOWSKA Grażyna 170BYDGOSZCZK-50200:00:2500:53:34.9500:54:00.80+00:19:005:2111.2
189STAWCZYK Dariusz 358BYDGOSZCZM-405000:00:2900:53:35.4500:54:04.80+00:19:005:2111.2
190MIERZWA Damian 256SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-202500:00:1200:53:35.9500:53:48.00+00:19:015:2111.2
191RÓŻYCKI Marcin 323GOSTYNINM-202600:00:0400:53:39.0000:53:43.25+00:19:045:2111.2
192AUGUSTYNOWICZ Andrzej 6BYDGOSZCZM-405100:00:0800:53:41.3000:53:49.80+00:19:065:2211.2
193GODZIUK Roman 106TORUŃM-501600:00:2000:53:41.8000:54:02.05+00:19:075:2211.2
194KRZEMIŃSKI Bartosz 202RUN PASJA BYDGOSZCZM-3074Art-Deco00:00:0600:53:42.2000:53:49.00+00:19:075:2211.2
195KOPICKI Mariusz 177BYDGOSZCZM-405200:00:1400:53:43.9500:53:58.10+00:19:095:2211.2
196BŁACHOWICZ Dawid 27SALAMANDER RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKM-307500:00:4500:53:45.4500:54:31.00+00:19:105:2211.2
197STRAMA Wojciech 362ZAKOPANEM-3076FU MAŃKA Wojciech Strama00:00:2200:53:48.5000:54:10.55+00:19:135:2211.2
198KOLANOWSKI Wojciech 171BYDGOSZCZM-501700:00:2500:53:55.7000:54:21.30+00:19:215:2311.1
199LESZCZYŃSKI Andrzej 463FALA KAZUŃKIELCEM-307700:00:2000:54:07.1000:54:27.65+00:19:325:2411.1
200ORŁOWSKI Janusz 275RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4053SiMS00:00:5100:54:09.4500:55:01.15+00:19:345:2511.1
201PASTWA Donata 285BYDGOSZCZK-40500:00:2400:54:16.1500:54:40.85+00:19:415:2511.1
202DOMAN Janusz 78UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-60+500:00:0400:54:16.3500:54:21.15+00:19:415:2511.1
203GRUBA Jacek 125BRZOZAM-501800:00:3800:54:23.9500:55:02.75+00:19:495:2611
204GROBELNA Angelika 119NIEMCZK-40600:00:4200:54:24.6000:55:07.20+00:19:495:2611
205CZAJKOWSKI Maciej 54ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZM-4054ATI Systemy Elektroniczne00:00:3900:54:25.4000:55:04.40+00:19:505:2611
206MUSZKOWSKI Andrzej 479BYDGOSZCZM-5019ATELBUD00:00:2300:54:27.5000:54:51.10+00:19:525:2611
207SZULC Edmund 374ZIELONKAM-502000:00:3300:54:32.4500:55:06.15+00:19:575:2711
208WIŚNIEWSKI Dariusz 423TORUŃM-502100:00:2700:54:32.6000:55:00.55+00:19:575:2711
209BOROWICZ Ireneusz 30BYDGOSZCZM-307800:00:4100:54:42.1000:55:23.50+00:20:075:2811
210BEDNAREK Marta 15WTELNOK-301300:00:3100:54:43.7500:55:15.25+00:20:095:2811
211ZAMIATOWSKA Kinga 442RUN BDG / ROLL&RUNBYDGOSZCZK-40700:00:1700:54:50.0000:55:07.00+00:20:155:2910.9
212KUBIŃSKI Rafał 207ALLIANZ RUNNING TEAMSŁUPSKM-502200:00:2600:54:51.9500:55:18.60+00:20:175:2910.9
213BRZOZOWSKI Piotr 36BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-202700:00:5200:54:52.4500:55:44.45+00:20:175:2910.9
214SIERANT Marian 341BYDGOSZCZM-502300:00:2200:55:02.6000:55:25.20+00:20:275:3010.9
215BLEJA Krystian 24BYDGOSZCZM-307900:00:2800:55:05.2500:55:33.40+00:20:305:3010.9
216DOLATA Magdalena 77BYDGOSZCZK-40800:00:2700:55:05.6000:55:33.25+00:20:305:3010.9
217KRAHL Radosław 190KLIMAT SOLECBYDGOSZCZM-3080KLIMAT SOLEC00:00:3900:55:05.9500:55:45.80+00:20:315:3010.9
218STOŻEK Szymon 361ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOM-16100:00:2900:55:09.1500:55:38.40+00:20:345:3010.9
219DESKA Paweł 73KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKM-4055KLIMA-THERM TEAM00:00:4200:55:09.2500:55:51.45+00:20:345:3010.9
220WACHOWIAK Adam 466FALA KAZUŃLEGIONOWOM-202800:00:1900:55:10.7500:55:30.55+00:20:365:3110.9
221KOSK Patryk 467FALA KAZUŃNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-202900:00:1900:55:10.9500:55:30.85+00:20:365:3110.9
222SIEWERT Hanna 342BYDGOSZCZK-301400:00:4400:55:18.4000:56:02.65+00:20:435:3110.8
223LIPCZYŃSKI Przemysław 460FALA KAZUŃNOWY DWÓR MAZOWIECKIM-203000:00:2100:55:20.4000:55:41.75+00:20:455:3210.8
224WIECZOREK Jakub 482BYDGOSZCZM-308100:00:3500:55:20.8500:55:56.60+00:20:465:3210.8
225ANGLART Roman 4BYDGOSZCZM-502400:00:3500:55:20.9000:55:56.40+00:20:465:3210.8
226GWÓŹDŹ Kamil 130TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-203100:00:5500:55:21.1500:56:17.05+00:20:465:3210.8
227GOŁCZYŃSKI Tomasz 108BYDGOSZCZM-405600:00:1800:55:22.5500:55:41.20+00:20:475:3210.8
228TREJDEROWSKI Robert 395CONKRET RUNNING TEAMKOWALEWO POMORSKIEM-308200:00:3200:55:27.2500:56:00.05+00:20:525:3210.8
229LIPIŃSKI Marek 223TORUŃM-308300:00:2700:55:34.1500:56:02.05+00:20:595:3310.8
230BARANOWSKA Julia 11BYDGOSZCZK-16200:00:2300:55:34.4000:55:58.20+00:20:595:3310.8
231SOSIŃSKI Paweł 352BEZPIECZNY OPERATORDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-308400:00:3000:55:46.4500:56:17.15+00:21:115:3410.8
232KURA Arkadiusz 216BYDGOSZCZM-308500:00:4400:55:46.8000:56:31.35+00:21:125:3410.8
233OSIŃSKA Karolina 276KOŁACZKOWOK-20500:00:3700:55:51.9000:56:29.45+00:21:175:3510.7
234PIECZYŃSKI Paweł 295MONTER SHOP RUN TEAMTORUŃM-405700:00:0000:55:54.0000:55:54.00+00:21:195:3510.7
235GOŁYŃSKI Jarosław 109KLIMA-THERM TEAMTCZEWM-308600:00:4200:56:02.5000:56:44.85+00:21:275:3610.7
236DOBUCKA Katarzyna 76BYDGOSZCZK-20600:00:3400:56:03.9000:56:37.90+00:21:295:3610.7
237SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Joanna 349GRUDZIĄDZK-301500:00:1800:56:04.8000:56:23.30+00:21:305:3610.7
238SZCZEPANSKA Anna 368CZERWONAKK-3016REMKAN00:00:2300:56:05.7000:56:29.60+00:21:315:3610.7
239KRAJNIK Wojciech 192GRUDZIĄDZM-3087Budrob Grudziądz. Krajnik Robert00:00:4600:56:11.4000:56:58.10+00:21:365:3710.7
240CZUBKOWSKI Sebastian 59SEPÓLNO KRAJEŃSKIEM-308800:00:2200:56:12.0500:56:34.45+00:21:375:3710.7
241POTRZEBOWSKA Agata 300BYDGOSZCZK-301700:00:3200:56:15.0000:56:47.70+00:21:405:3710.7
242KOZERA Marcin 187BYDGOSZCZM-405800:00:2000:56:15.2500:56:35.80+00:21:405:3710.7
243MACHNOWSKI Przemysław 461FALA KAZUŃWARSZAWAM-308900:00:2000:56:16.2500:56:36.35+00:21:415:3710.7
244GONCERZ Katarzyna 110BYDGOSZCZK-3018MWiK Bydgoszcz00:00:0700:56:17.7500:56:25.05+00:21:435:3710.7
245MARCINIAK Justyna 244BYDGOSZCZK-301900:00:2000:56:34.8500:56:55.40+00:22:005:3910.6
246BIEL Marek 181% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM-405900:00:1500:56:50.8500:57:06.30+00:22:165:4110.6
247BRZOZOWSKI Jarosław 35BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-502500:00:5100:56:54.6000:57:45.75+00:22:195:4110.5
248DĘBSKI Jan 75SUCHARZEWO 6M-60+600:00:0500:56:55.1000:57:00.35+00:22:205:4110.5
249SZULC Marta 375INFRACORR TEAMGDAŃSKK-3020Infracorr Sp. z o.o.00:00:2600:56:56.6000:57:22.75+00:22:215:4110.5
250SZCZEBLEWSKI Witold 367ŁOCHOWOM-502600:00:0400:57:10.3500:57:14.90+00:22:355:4310.5
251SPECJALSKI Paweł 353ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAM-203200:00:1500:57:11.8500:57:27.30+00:22:375:4310.5
252MANISZEWSKI Zbigniew 474UNISŁAWM-60+700:00:4400:57:12.2000:57:56.60+00:22:375:4310.5
253RYCHŁOWSKI Artur 328SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM-3090SYSTHERM00:00:3400:57:12.5000:57:46.80+00:22:375:4310.5
254CZYŻEWSKA Justyna 61BRZOZAK-302100:00:3700:57:13.2500:57:50.75+00:22:385:4310.5
255CZAJA Jarosław 53BYDGOSZCZM-309100:00:5000:57:15.6000:58:05.80+00:22:405:4310.5
256KOPERSKI Adam 175EKO-INSTALROGOWOM-2033HYDRO-MET ROGOWO00:00:4300:57:25.4000:58:09.10+00:22:505:4410.4
257KOPERSKI Piotr 176EKO-INSTALROGOWOM-2034HYDRO-MET ROGOWO00:00:4300:57:25.7500:58:08.90+00:22:515:4410.4
258MARCZYKOWSKI Kamil 245ZŁOTÓWM-203500:00:5300:57:31.2500:58:25.10+00:22:565:4510.4
259JELENIEWSKI Eugeniusz 143BYDGOSZCZM-5027Usługi Inżynieryjne Eugeniusz Jeleniewski00:00:1700:57:32.0000:57:49.30+00:22:575:4510.4
260TUCZYNSKI Robert 397TORUNM-309200:00:4600:57:37.8000:58:24.30+00:23:035:4510.4
261JANKOWSKA Katarzyna 133BYDGOSZCZK-40900:00:3000:57:45.1500:58:15.25+00:23:105:4610.4
262KLEWICKI Łukasz 164MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-2036MechVent00:00:4100:57:46.4500:58:27.55+00:23:115:4610.4
263KRYSZTOFIAK Robert 201BRZOZAM-406000:00:2500:57:46.6000:58:11.65+00:23:115:4610.4
264PŁACZKOWSKA Magdalena 296BYDGOSZCZK-302200:00:2500:57:51.0500:58:16.50+00:23:165:4710.4
265SZEIB Robert 372BYDGOSZCZM-406100:00:0700:57:52.2500:58:00.15+00:23:175:4710.4
266JUREK Karolina 148BYDGOSZCZK-302300:00:5100:58:03.3500:58:54.75+00:23:285:4810.3
267GAWLIK Jacek 95ŁĘCZYCAM-3093Projekt Complex00:00:4700:58:03.8500:58:51.45+00:23:295:4810.3
268GAWLIK Kinga 94ŁĘCZYCAK-302400:00:4700:58:04.1000:58:51.70+00:23:295:4810.3
269MURAWSKI Piotr 264ŻNINM-309400:00:5100:58:12.4500:59:04.40+00:23:375:4910.3
270MAREK Sławomir 246PRZYSIEKM-309500:00:2500:58:13.2000:58:38.80+00:23:385:4910.3
271MAŁECKI Tomasz 243BYDGOSZCZM-309600:00:2500:58:13.4500:58:39.30+00:23:385:4910.3
272CZYŻAK Asia 60NOWY DWÓRK-401000:00:1400:58:16.1000:58:30.85+00:23:415:4910.3
273WALENTYNOWICZ Aneta 406PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIK-401100:00:2700:58:16.3000:58:43.90+00:23:415:4910.3
274SCHULZ Maciej 338PRUSZCZ BIEGAPRUSCZ GDAŃSKIM-406200:00:2700:58:16.3500:58:43.75+00:23:415:4910.3
275ŚLIWIŃSKI Andrzej 382BYDGOSZCZM-502800:00:4300:58:17.1500:59:00.95+00:23:425:4910.3
276KOZACZYK Julia 185INOWROCŁAWK-16300:00:3000:58:31.8500:59:02.80+00:23:575:5110.3
277POLAŃSKA Beata 483CIEPŁOBUD BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-401200:00:2900:58:32.4500:59:02.30+00:23:575:5110.2
278TUSZYŃSKA Monika 400KURZĘTNIKK-401300:00:3600:58:33.5000:59:09.90+00:23:585:5110.2
279KOZAKIEWICZ Marcin 186NAKŁO NAD NOTECIĄM-406300:00:2100:58:35.1000:58:56.15+00:24:005:5110.2
280SZMELTER Michał 373BYDGOSZCZM-406400:00:2900:58:37.1500:59:07.05+00:24:025:5110.2
281WIŚNIEWSKI Włodzimierz 422BYDGOSZCZM-502900:00:4400:58:40.1000:59:24.95+00:24:055:5210.2
282BLOK Karolina 26CHOJNICEK-20700:00:5400:58:41.1500:59:35.60+00:24:065:5210.2
283CZAJKOWSKI Maciej 55ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEM-406500:00:1500:58:41.5000:58:57.25+00:24:065:5210.2
284RAUCHFLEISZ Andrzej 314ALEKSANDRÓW KUJAWSKIM-406600:00:5300:58:42.4000:59:35.95+00:24:075:5210.2
285PRIEWE Paweł 301BYDGOSZCZM-309700:00:3100:58:46.0000:59:17.00+00:24:115:5210.2
286WIERSKI Jarosław 415LIPNIKIM-406700:00:4600:58:53.9000:59:40.45+00:24:195:5310.2
287KUBIŃSKA Beata 469NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-50300:00:2600:58:56.0000:59:22.70+00:24:215:5310.2
288KALLAS-LIPSKA Anetta 153BYDGOSZCZK-401400:00:2600:59:04.7000:59:31.10+00:24:305:5410.2
289GROCHOWSKI Jakub 120WITOSŁAWM-309800:00:4300:59:05.0500:59:48.20+00:24:305:5410.2
290KRĘCICKI Jakub 195WŁOCŁAWEKM-203700:00:4800:59:07.1500:59:55.35+00:24:325:5410.1
291TOMCZAK Krzysia 392ŁOCHOWOK-302500:00:3100:59:10.1000:59:41.50+00:24:355:5510.1
292BAJAN Justyna 8ŁOCHOWOK-302600:00:3100:59:10.1500:59:41.45+00:24:355:5510.1
293OKUŁA Zbigniew 270SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM-3099SYSTHERM00:00:3400:59:11.2000:59:45.50+00:24:365:5510.1
294URBAN Piotr 405WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-30100WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:5200:59:12.1001:00:04.65+00:24:375:5510.1
295LEBIODA Tomasz 455ASPEKTBYDGOSZCZM-30101ASPEKT00:00:2100:59:16.0500:59:37.25+00:24:415:5510.1
296GRYLEWICZ Tomasz 126BYDGOSZCZM-3010200:00:3300:59:16.3000:59:50.20+00:24:415:5510.1
297WIĘCASZEK Maciej 417BYDGOSZCZM-406800:00:3900:59:17.1000:59:56.70+00:24:425:5510.1
298GROTT Bartłomiej 123BYDGOSZCZM-406900:00:3300:59:19.7000:59:53.50+00:24:455:5610.1
299KWARTA Ilona 218SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃK-4015SYSTHERM00:00:3400:59:23.3500:59:58.15+00:24:485:5610.1
300ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 404BYDGOSZCZK-20800:00:3500:59:24.4000:59:59.60+00:24:495:5610.1
301GŁYSZ Dawid 102BYDGOSZCZM-3010300:00:4800:59:25.7001:00:14.20+00:24:515:5610.1
302PRZYBYLSKI Mariusz 303BYDGOSZCZM-503000:00:1900:59:27.8500:59:47.00+00:24:535:5610.1
303JARZYŃSKI Maciej 138BYDGOSZCZM-203800:00:5100:59:28.7501:00:20.40+00:24:545:5610.1
304SZADKOWSKA Anna 364INOWROCŁAWK-60+100:00:3000:59:30.8501:00:01.05+00:24:565:5710.1
305MAŁANIN Dorota 241CHEŁMNOK-401600:00:2900:59:33.7501:00:03.05+00:24:595:5710.1
306STOŻEK Grażyna 360ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOK-4017ZWiK Chełmno00:00:2900:59:33.8501:00:03.15+00:24:595:5710.1
307BLOK Karol 25CHOJNICEM-3010400:00:5500:59:39.9001:00:34.95+00:25:055:5710.1
308GAJZLER Jerzy 93BYDGOSZCZM-60+800:00:1700:59:41.1000:59:58.90+00:25:065:5810.1
309KORALEWSKI Jakub 178GĄDECZM-203900:00:2600:59:42.8501:00:08.85+00:25:085:5810.1
310WOLOSZYN Kazimierz 435ROWEROWA BRZOZA/BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-60+900:00:0800:59:45.2500:59:53.90+00:25:105:5810
311JAWORSKI Janusz 142TOPORZYSKOM-503100:00:4100:59:57.1001:00:38.50+00:25:225:5910
312LIPIŃSKI Błażej 224CHOJNICEM-3010500:00:5300:59:58.3501:00:51.40+00:25:235:5910
313SPLITT Jakub 354KLIMAT SOLECNAKŁO NAD NOTECIĄM-2040KLIMAT SOLEC00:00:0800:59:59.8501:00:08.50+00:25:256:0010
314APANASIEWICZ Bartosz 477RUN PASJABYDGOSZCZM-3010600:00:1801:00:03.4501:00:21.55+00:25:286:0010
315GORGOL Tomasz 113BYDGOSZCZM-3010700:00:1801:00:03.5001:00:21.70+00:25:286:0010
316NOWAK Adam 476EKSKLUZYWNA PATOLOGIABYDGOSZCZM-407000:00:1501:00:06.0001:00:21.50+00:25:316:0010
317SIWIŃSKA Elżbieta 344INOWROCŁAWK-50400:00:3001:00:08.7001:00:39.05+00:25:346:0010
318ŚLADEWSKI Rafał 380GĄDECZM-3010800:00:2601:00:09.9001:00:36.30+00:25:356:0110
319KOLASIŃSKA Joanna 172BYDGOSZCZK-302700:00:1701:00:12.7501:00:29.95+00:25:386:0110
320MURAS Michał 263BYDGOSZCZM-407100:00:1601:00:13.9501:00:29.95+00:25:396:0110
321DRWĘCKI Daniel 81EKO-INSTALBYDGOSZCZM-30109Eko-Instal00:00:4401:00:14.2501:00:58.80+00:25:396:0110
322RADKA Michał 309KLIMOR TEAMLUZINOM-3011000:00:4401:00:26.5501:01:10.55+00:25:516:029.9
323GORBASZEWICZ Lukasz 111BYDGOSZCZM-3011100:00:3501:00:26.9501:01:02.80+00:25:526:029.9
324ZYGMUNT Robert 448RUN PASJA BYDGOSZCZM-407200:00:3001:00:32.6001:01:02.80+00:25:576:039.9
325SZYGOWSKI Mariusz 377H2O TEAMGRUDZIĄDZM-5032MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0401:00:34.2001:00:39.10+00:25:596:039.9
326ZIELIŃSKI Mateusz 447BYDGOSZCZM-3011200:00:3001:00:38.7501:01:09.15+00:26:046:039.9
327SOBOLEWSKA Aleksandra 350BYDGOSZCZK-20900:00:3301:01:08.9001:01:42.00+00:26:346:069.8
328GROSZEWSKI Grzegorz 122BYDGOSZCZM-3011300:00:0701:01:24.4001:01:32.10+00:26:496:089.8
329JASTRZĘBOWSKI Artur 140SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃM-30114SYSTHERM00:00:3501:01:40.5001:02:15.50+00:27:056:109.7
330STANKIEWICZ Dariusz 356MAKSYMILIANOWOM-503300:00:3601:01:40.9001:02:16.90+00:27:066:109.7
331MALICKA Beata 240BYDGOSZCZK-50500:00:4201:01:43.6501:02:26.55+00:27:086:109.7
332BRYWCZYŃSKA Justyna 33PIECHCINK-302800:00:2801:01:50.3001:02:18.90+00:27:156:119.7
333OŻGA Agnieszka 279BYDGOSZCZK-201000:00:4101:02:00.9501:02:42.65+00:27:266:129.7
334MENKA Adam 252EKO-INSTALBYDGOSZCZM-4073Eko-Instal00:00:3201:02:03.1001:02:35.45+00:27:286:129.7
335TOMASZEK Sebastian 390BYDGOSZCZM-3011500:00:3801:02:03.9501:02:42.00+00:27:296:129.7
336PRZYBYLSKA Grażyna 302BYDGOSZCZK-50600:00:3501:02:04.8001:02:39.80+00:27:306:129.7
337KRASZKIEWICZ Monika 193BYDGOSZCZK-201100:00:4201:02:12.3001:02:54.50+00:27:376:139.6
338NIŚCIGORSKA Joanna 269ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWK-302900:00:1701:02:18.6001:02:36.20+00:27:436:139.6
339WIŚNIEWSKI Maksymilian 424TORUŃM-16200:00:4501:02:31.3501:03:16.80+00:27:566:159.6
340KUCHTA Jacek 209KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIM-4074KLIMAT SOLEC00:00:3801:02:41.6501:03:20.30+00:28:066:169.6
341BIERNACKA Anna 19BYDGOSZCZK-303000:00:4001:03:02.4501:03:42.60+00:28:276:189.5
342BOHDZIEWICZ Paweł 28EKO-BABICE TEAMŁOMIANKIM-30116G.P.K. 'Eko-Babice' Sp. z o.o.00:00:4901:03:15.5501:04:04.85+00:28:406:199.5
343TUŻYLAK Katarzyna 401BYDGOSZCZK-303100:00:0701:03:15.7501:03:23.65+00:28:416:199.5
344TOMAS Marzena 389BYDGOSZCZK-303200:00:2801:03:19.3501:03:47.55+00:28:446:199.5
345JARZYNA Jakub 137BYDGOSZCZM-3011700:00:4201:03:19.7501:04:02.15+00:28:456:209.5
346ŻMICH Tomasz 450BYDGOSZCZM-3011800:00:4901:03:20.6501:04:10.55+00:28:456:209.5
347KISIEL Krystian 162EKIPA BSWBYDGOSZCZM-3011900:00:4201:03:36.4501:04:18.50+00:29:016:219.4
348KENSIK Joanna 489EKO-INSTALBYDGOSZCZK-2012Eko-Instal00:00:4501:03:59.4001:04:45.15+00:29:246:249.4
349GIERACH Krzysztof 98NIEMCZM-60+1000:00:1401:04:00.9001:04:15.20+00:29:266:249.4
350GRACZYKOWSKI Andrzej 118BYDGOSZCZM-407500:00:4201:04:00.9001:04:42.90+00:29:266:249.4
351SCHMIDT Robert 337BYDGOSZCZM-4076UNI-DOOR00:00:3601:04:05.9501:04:42.80+00:29:316:249.4
352JASINSKI Krzysztof 139NAKŁO NAD NOTECIĄM-407700:00:0901:04:10.3501:04:19.40+00:29:356:259.4
353WESOŁOWSKI Dariusz 410BYDGOSZCZM-407800:00:2301:04:11.7501:04:35.70+00:29:376:259.3
354JURUŚ Jolanta 150BYDGOSZCZK-50700:00:2301:04:12.1501:04:36.10+00:29:376:259.3
355CZECH Arnold 57KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKM-407900:00:4801:04:12.5501:05:01.35+00:29:376:259.3
356DRZEWIECKI Mirek 456BYDGOSZCZM-3012000:00:4001:04:16.7001:04:56.95+00:29:426:259.3
357TADROWSKI Tomasz 386INOWROCŁAWM-408000:00:3701:04:22.1001:04:59.25+00:29:476:269.3
358RZYDUCH Piotr 334SUCHATÓWKAM-408100:00:3601:04:22.4001:04:58.85+00:29:476:269.3
359KRZYŻANOWSKI Wojciech 205BYDGOSZCZM-408200:00:5601:04:36.5001:05:32.55+00:30:016:279.3
360SMOLARA Sebastian 347WROCŁAWM-3012100:00:1701:04:39.0001:04:56.65+00:30:046:279.3
361CHOJNACKA Katarzyna 46KRUSZEK-303300:00:3901:04:43.3001:05:23.20+00:30:086:289.3
362MALICKA Maria 239BYDGOSZCZK-303400:00:4301:04:51.6501:05:34.65+00:30:166:299.3
363WYPORKIEWICZ Jerzy 500WILCZEM-503400:00:5201:04:56.9001:05:49.50+00:30:226:299.2
364CIACHERA Ireneusz 49BYDGOSZCZM-503500:00:4901:04:58.7001:05:48.20+00:30:246:299.2
365JURKIEWICZ Beata 149TORUŃK-401800:00:4601:05:03.5001:05:49.70+00:30:286:309.2
366PIECYK-CZAJA Sonia 294BYDGOSZCZK-303500:00:5001:05:06.3001:05:56.50+00:30:316:309.2
367FRYŻEWSKI Michał 89BARTODZIEJE RULES BYDGOSZCZM-4083Powerhouse00:00:4801:05:16.9001:06:05.55+00:30:426:319.2
368WIELUŃSKA Dorota 414BYDGOSZCZK-201300:00:3801:05:21.6501:06:00.20+00:30:466:329.2
369RUTKOWSKI Tomasz 327BYDGOSZCZM-3012200:00:3801:05:22.0001:06:00.30+00:30:476:329.2
370GOLCZYK Wiktor 107EKO-INSTALROGOWOM-163HYDRO-MET ROGOWO00:00:4201:05:24.5001:06:07.10+00:30:496:329.2
371BANAŚ Michał 9JELENIECM-16400:00:5301:05:28.4001:06:21.50+00:30:536:329.2
372MOSKAL Marta 261MAŁE CZYSTEK-201400:00:5301:05:28.4001:06:21.60+00:30:536:329.2
373WESOŁEK Piotr 409PAKOŚĆM-4084Celt00:00:3301:05:30.4501:06:03.85+00:30:556:339.2
374LUKASIEWICZ Krzysztof 229BYDGOSZCZM-3012300:00:4601:05:39.6501:06:25.65+00:31:046:339.1
375GÓRKOWSKA Elżbieta 116BOJANO BIEGA RUMIAK-303600:00:4801:05:45.7501:06:33.85+00:31:116:349.1
376PARUSZEWSKA Katarzyna 283GDYNIAK-303700:00:4701:05:46.0501:06:33.95+00:31:116:349.1
377KANIUK Maja 478RUMIAK-401900:00:4801:05:46.1001:06:34.10+00:31:116:349.1
378SIERADZKI Damian 340KORONOWOM-3012400:00:3701:05:49.4501:06:27.35+00:31:146:359.1
379RUTKOWSKA Virginia 325BYDGOSZCZK-303800:00:3701:05:50.8501:06:28.20+00:31:166:359.1
380CZEKALSKA Beata 58KORONOWOK-303900:00:3201:05:52.5501:06:24.75+00:31:176:359.1
381GRUBA Paweł 124BRZOZAM-30125PAGR Instal00:00:5201:05:54.8001:06:46.80+00:31:206:359.1
382WOJTYSIAK Dorota 434BYDGOSZCZK-304000:00:1801:06:03.1001:06:21.75+00:31:286:369.1
383BIERYT Arkadiusz 20BYDGOSZCZM-503600:00:0301:06:55.2001:06:58.30+00:32:206:419
384RAZIK Wieslaw 315PLESZEWM-3012600:00:3901:07:06.0001:07:45.15+00:32:316:428.9
385KRAŚNY Arkadiusz 194PIECHCINM-30127Celt00:00:3301:07:06.7001:07:40.10+00:32:326:428.9
386JANOWSKA Ula 135KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-4020Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski00:00:4901:07:07.2501:07:56.30+00:32:326:428.9
387KNIOŁA Dorota 167KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-4021Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski00:00:4901:07:07.2501:07:56.25+00:32:326:428.9
388KAŁUSKI Jacek 154MECHVENT TEAMWEJHEROWOM-4085MechVent00:00:4101:07:09.4501:07:50.95+00:32:346:428.9
389MAZANOWSKA Ewa 251RUN PASJA BYDGOSZCZK-402200:00:2901:07:20.2501:07:49.90+00:32:456:448.9
390FRANCISZKIEWICZ Monika 88BYDGOSZCZK-201500:00:3201:07:21.3501:07:53.85+00:32:466:448.9
391GÓRNY Tadeusz 117PIŁAM-60+1100:00:3901:07:31.7001:08:11.60+00:32:576:458.9
392KAPELIŃSKI Stanisław 158BYDGOSZCZM-503700:00:2801:08:20.5001:08:49.10+00:33:456:508.8
393WIŚNIEWSKA Dorota 421KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIK-3041KLIMAT SOLEC00:00:3201:08:21.3501:08:53.90+00:33:466:508.8
394DANIELEK Ewa 62WARSZAWAK-304200:00:4301:08:24.1501:09:07.60+00:33:496:508.8
395PISANKO Marcin 458ZP SERWISBYDGOSZCZM-30128ZP SERWIS00:00:5101:08:34.4501:09:25.45+00:33:596:518.8
396LORKOWSKA Beata 228RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-402300:00:1901:08:35.8001:08:55.25+00:34:016:518.7
397KOZACZYK Joanna 184INOWROCŁAWK-402400:00:3201:08:45.5001:09:17.55+00:34:106:528.7
398BINKOWSKA Anita 23GNIEWKOWOK-402500:00:3101:08:49.4001:09:21.30+00:34:146:538.7
399JANICKI Robert 481RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3012900:00:0501:09:10.6001:09:16.55+00:34:356:558.7
400IGNATOWICZ Michał 132BYDGOSZCZM-30130Eko-Instal00:00:4501:09:16.9001:10:02.30+00:34:426:558.7
401ZIELIŃSKA Dominika 446EKO-INSTALTUCHOLAK-201600:00:4401:09:17.3001:10:02.00+00:34:426:558.7
402NAWROCKI Adam 267ASPEKTBYDGOSZCZM-4086ASPEKT00:00:2101:09:23.0001:09:44.70+00:34:486:568.6
403ROBERT Ryczkowski 317ZĄBKIM-4087Polski Instalator00:00:1101:09:31.1501:09:42.45+00:34:566:578.6
404RYMARKIEWICZ Sławomir 330BYDGOSZCZM-408800:00:3601:09:38.9501:10:15.50+00:35:046:578.6
405DEJEWSKI Zbigniew 71ALFACO RUNNING TEAMLUBLINM-503800:00:1801:09:46.8501:10:04.95+00:35:126:588.6
406DEC Jarosław 70ALFACO RUNNING TEAMSOSNOWIECM-408900:00:1601:09:48.4001:10:05.00+00:35:136:588.6
407RATAJCZAK Anna 313DOLSKK-4026Zakład Usługowo Handlowy00:00:5001:10:04.6001:10:55.20+00:35:297:008.6
408LORKOWSKA Maria 227RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-201700:00:1901:10:15.4001:10:35.00+00:35:407:018.5
409OWIEŚNY Łukasz 278KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIM-30131KLIMAT SOLEC00:00:3801:10:18.3001:10:56.70+00:35:437:018.5
410RASSALSKA-KAUSA Jola 311BYDGOSZCZK-304300:00:3101:10:26.0001:10:57.50+00:35:517:028.5
411DAŃCZUK Agnieszka 68BYDGOSZCZK-50800:00:1901:10:41.4501:11:00.45+00:36:067:048.5
412BARTKOWIAK Aleksandra 13LESZNOK-201800:00:4801:11:18.0501:12:06.25+00:36:437:078.4
413KUGACZ Aneta 210RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-304400:00:5001:11:36.6001:12:26.60+00:37:017:098.4
414BRYWCZYŃSKI Krystian 34PIECHCINM-3013200:00:2801:11:38.1001:12:06.80+00:37:037:098.4
415NOWACKI Leszek 457ZP SERWISBYDGOSZCZM-60+12ZP SERWIS00:00:5101:12:09.4501:13:00.55+00:37:347:128.3
416DRAHEIM Łukasz 79ASPEKTBYDGOSZCZM-2041ASPEKT00:00:2101:13:00.7001:13:22.65+00:38:267:188.2
417CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 56BYDGOSZCZK-304500:00:3101:13:20.8001:13:52.40+00:38:467:208.2
418JANKOWSKI Dawid 134ŻNINM-30133Mega Computer Center Sp. zo.o.00:00:5101:14:04.3001:14:56.25+00:39:297:248.1
419CEGIELSKI Maciej 44ŻANDARMI Z POZNANIAŚWIEKATOWOM-409000:00:5301:14:16.3501:15:10.05+00:39:417:258.1
420NIESPOREK Ewa 268TORUŃK-50900:00:5001:14:52.7501:15:43.45+00:40:187:298
421ROZMARYNOWICZ Anna 321LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-304600:00:2801:18:45.5001:19:14.20+00:44:107:527.6
422JASTRZĘBSKI Mirosław 141MECHVENT TEAMWARSZAWAM-60+13MechVent00:00:4101:19:17.3501:19:58.85+00:44:427:557.6
423BORUCKI Rafał 31ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAM-3013400:00:1401:20:39.3501:20:54.20+00:46:048:047.4
424PIANOWSKA Ewa 292BYDGOSZCZK-501000:00:3601:20:55.7001:21:32.35+00:46:218:057.4
425OSTROWSKA Danuta 277BYDGOSZCZK-60+200:00:3601:20:55.7501:21:32.45+00:46:218:057.4
426WOŹNIAK Alina 437BYDGOSZCZK-501100:00:3401:20:56.0501:21:31.00+00:46:218:057.4
427WOLSKI Kamil 470PŁOŃSKM-3013500:00:1101:21:23.1001:21:34.65+00:46:488:087.4
428DUTKIEWICZ Urszula 84TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-304700:00:5901:28:47.6001:29:46.70+00:54:128:526.8
429BILKIEWICZ Anna Maria 21WARSZAWAK-402700:00:5401:28:51.1001:29:45.90+00:54:168:536.8
430BRONKALLA Karol 32EKO-INSTALBYDGOSZCZM-30136Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla00:00:4401:29:01.2001:29:46.10+00:54:268:546.7
Znaleziono 430 wynik(ów)