III BIEG INSTALATORA 2017

Organizator/ Organizer:
HVACR.pl
Data/ Date:
2017-05-14
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
486
Wystartowało/ Started:
430
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
430
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Specjalne
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkFirmaCzas startu/Start timeCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DEMBOWSKI Mariusz 480H+H POLSKALIDZBARKPOLSKAM-301H+H Polska00:00:0200:34:34.7000:34:37.30 3:2717.3
2LUTOWSKI Wojciech 475TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-30200:00:0100:36:15.9000:36:17.45+00:01:413:3716.5
3POLANSKI Tomasz 299BYDGOSZCZPOLSKAM-401Ciepłobud Bydgoszcz00:00:0100:36:56.8500:36:58.15+00:02:223:4116.2
4MINKO Arkadiusz 258SZCZECINPOLSKAM-201Target00:00:0100:38:01.0500:38:02.50+00:03:263:4815.8
5KOŁAKOWSKI Tomasz 173HYDROTERMBYDGOSZCZPOLSKAM-202Hydroterm Krzysztof Chudy00:00:0200:38:19.3000:38:21.50+00:03:443:4915.7
6MAĆKOWSKI Maciej 235BRICO MARCHE ŻNINŻNINPOLSKAM-20300:00:0100:38:32.5000:38:33.90+00:03:573:5115.6
7GÓRCZYŃSKI Zbigniew 115GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKPOLSKAM-204MPWiK Włocławek00:00:0100:38:49.7000:38:51.30+00:04:153:5315.5
8TOMCZYŃSKI Bartosz 393BYDGOSZCZPOLSKAM-303Marsystem00:00:0200:38:57.8500:39:00.50+00:04:233:5315.4
9MAKARSKI Tomasz 237GDAŃSKPOLSKAM-402MM Projekt00:00:0100:38:59.1000:39:00.60+00:04:243:5315.4
10ŁĄCZNY Jarosław 232BYDGOSZCZPOLSKAM-30400:00:0200:39:01.0500:39:03.95+00:04:263:5415.4
11POKORA Rafał 298SZPETAL GÓRNYPOLSKAM-40300:00:0100:39:49.8500:39:51.45+00:05:153:5915.1
12ŁAZ Kamil 231RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-30500:00:0100:39:56.4000:39:57.60+00:05:213:5915
13BARTCZAK Łukasz 12TEAMOCHALDOBRCZPOLSKAM-306Technika Sanitarna Bartosz Pater00:00:0300:40:04.7500:40:07.80+00:05:294:0015
14KOSZEWSKI Michał 180BYDGOSZCZPOLSKAM-30700:00:0600:40:11.3500:40:17.50+00:05:364:0114.9
15SZCZĘSNY Piotr 370TULISZKÓWPOLSKAM-20500:00:0200:40:12.0500:40:14.55+00:05:374:0114.9
16KRYSKE Mariusz 200SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAPOLSKAM-30800:00:0200:40:50.1500:40:52.20+00:06:154:0514.7
17DANIELEWSKI Mariusz 64DRUŻYNA SZPIKUSKŁUDZEWOPOLSKAM-30900:00:1000:40:51.5000:41:01.85+00:06:164:0514.7
18TYPIŃSKI Paweł 403SOLUM TRI TEAMPOZNAŃPOLSKAM-206Solum Bartosz Kamiński00:00:0200:40:55.8500:40:58.70+00:06:214:0514.7
19RADECKI Przemysław 308BYDGOSZCZPOLSKAM-40400:00:0500:41:08.0000:41:13.30+00:06:334:0614.6
20CHOLEWIŃSKI Dariusz 48BYDGOSZCZPOLSKAM-405CGH Polska00:00:0200:41:42.9500:41:45.55+00:07:084:1014.4
21OLENDER Tomasz 273GRUDZIĄDZPOLSKAM-20700:00:0300:41:53.4000:41:56.65+00:07:184:1114.3
22RZEPKA Andrzej 332WIELKI GŁĘBOCZEKPOLSKAM-406Fiszer Brodnica00:00:0300:42:24.5000:42:27.65+00:07:494:1414.2
23TUCHOLSKI Bartłomiej 396BYDGOSZCZPOLSKAM-20800:00:0900:42:26.3500:42:35.80+00:07:514:1414.1
24RYDLEWSKI Marek 329RUN BYDGOSZCZCIELEPOLSKAM-40700:00:0400:42:32.1500:42:36.95+00:07:574:1514.1
25MAĆKOWSKI Maciej 236MYŚLĘCINEK BDGBYDGOSZCZPOLSKAM-301000:00:0200:42:52.5000:42:54.75+00:08:174:1714
26RACZYŃSKI Krzysztof 307BYDGOSZCZPOLSKAM-501OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy00:00:0800:43:01.6000:43:10.10+00:08:274:1813.9
27PRZYBYSZ Marcin 304SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-301100:00:0200:43:05.9000:43:08.80+00:08:314:1813.9
28LEPRINCE Ludovic 220BYDGOSZCZFRANCJAM-40800:00:0200:43:16.6500:43:19.20+00:08:424:1913.9
29WESOŁOWSKI Roland 411BYDGOSZCZPOLSKAM-301200:00:0900:43:31.2500:43:40.60+00:08:564:2113.8
30LEWAŃCZYK Marcin 221AKADEMIA BIEGOWA AMATOR KIEŁPINOSKORZEWOPOLSKAM-301300:00:0400:43:33.6000:43:37.70+00:08:584:2113.8
31DAŃCZUK Jerzy 67BYDGOSZCZPOLSKAM-50200:00:0400:43:36.6500:43:41.10+00:09:024:2113.8
32CZYŻNIKIEWICZ Paweł 459BYDGOSZCZPOLSKAM-20900:00:0100:43:37.8000:43:39.40+00:09:034:2113.8
33SZYCHOWSKI Jarosław 376WIERZCHUCICEPOLSKAM-301400:00:1000:43:40.9000:43:51.50+00:09:064:2213.7
34SARNECKI Michał 335ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZPOLSKAM-3015ATI Systemy Elektroniczne00:00:3700:43:54.2000:44:31.60+00:09:194:2313.7
35KANNEBERG Maciej 157RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-201000:00:1000:43:59.0000:44:09.45+00:09:244:2313.6
36MUSZYŃSKI Krzysztof 265OJ TAM OJ TAM RUN...KRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKAM-40900:00:0400:43:59.8500:44:04.75+00:09:254:2413.6
37DURCZAK Jerzy 83BIAŁE BŁOTAPOLSKAM-301600:00:0900:44:00.3500:44:09.70+00:09:254:2413.6
38FLORIAŃCZYK Damian 87H2O TEAMGRUDZIĄDZPOLSKAM-3017MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:44:12.5500:44:17.40+00:09:384:2513.6
39WOŹNIAKOWSKA Agata 438RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-30100:00:0400:44:22.8500:44:27.05+00:09:484:2613.5
40GBYL Jacek 97GDYNIAPOLSKAM-401000:00:0500:44:24.2500:44:29.95+00:09:494:2613.5
41BARTKOWIAK Rafał 14BYDGOSZCZPOLSKAM-401100:00:0200:44:30.2500:44:32.70+00:09:554:2713.5
42PAWLAK Bartosz 288WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM-3018WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0600:44:31.9000:44:37.90+00:09:564:2713.5
43DURAŁEK Andrzej 82PRUSZCZPOLSKAM-401200:00:0700:44:31.9500:44:39.00+00:09:574:2713.5
44MAKOWSKI Sławomir 238RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-401300:00:2400:44:40.4500:45:04.65+00:10:054:2813.4
45KOZIŃSKI Marek 188OSIELSKOPOLSKAM-301900:00:0300:44:49.9000:44:53.55+00:10:154:2913.4
46MICKIEWICZ Jan 254AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM-503Inżbud00:00:0200:44:58.0000:45:00.90+00:10:234:2913.3
47GWITT Bartosz 129BYDGOSZCZPOLSKAM-302000:00:0900:44:58.6500:45:08.40+00:10:244:2913.3
48SMOLIŃSKI Piotr 348GDYNIAPOLANDM-302100:00:2200:45:06.3500:45:29.15+00:10:324:3013.3
49ROMANOWSKI Michal 319BYDGOSZCZPOLSKAM-3022ATELBUD00:00:0100:45:08.0000:45:09.50+00:10:334:3013.3
50PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall 287PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINPOLSKAM-302300:00:2100:45:10.2500:45:31.90+00:10:354:3113.3
51TOKARSKI Krzysztof 388GDAŃSKPOLSKAM-504AZART-SAT Krzysztof Tokarski00:00:1600:45:12.5000:45:29.00+00:10:384:3113.3
52WTOREK Tomasz 439H2O TEAMGRUDZIĄDZPOLSKAM-3024MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:45:25.8000:45:30.10+00:10:514:3213.2
53PALIGA Antoni 282RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-50500:00:1100:45:36.7500:45:48.25+00:11:024:3313.2
54PARUSZEWSKI Robert 284GDYNIAPOLSKAM-302500:00:2200:45:38.4500:46:00.70+00:11:034:3313.1
55MASALSKI Romuald 249CZERNIKOWOPOLSKAM-50600:00:0600:45:44.0000:45:50.65+00:11:094:3413.1
56DĄBROWSKI Jarosław 69BYDGOSZCZPOLSKAM-201100:00:2900:45:47.7500:46:17.35+00:11:134:3413.1
57KĘDZIERSKI Rafał 160BYDGOSZCZPOLSKAM-401400:00:0500:45:49.4000:45:54.80+00:11:144:3413.1
58GŁÓD Arkadiusz 101BYDGOSZCZPOLSKAM-401500:00:0900:46:02.5000:46:11.95+00:11:274:3613
59KUŁAKOWSKI Krzysztof 215RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAM-3026P.W. Jakub Oskiewicz00:00:0600:46:08.6500:46:14.85+00:11:334:3613
60WYSOCKI Piotr 440RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-302700:00:0900:46:09.6500:46:19.55+00:11:354:3713
61WIECZOREK Łukasz 413BYDGOSZCZPOLSKAM-302800:00:2200:46:10.0000:46:32.85+00:11:354:3713
62JANOWSKI Mariusz 136KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAM-4016Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski00:00:1200:46:10.5500:46:22.75+00:11:354:3713
63SZATKOWSKI Józef 366GRUDZIĄDZPOLSKAM-60+100:00:0300:46:18.8000:46:22.45+00:11:444:3713
64OLEJNICZAK Marek 272BYDGOSZCZPOLSKAM-401700:00:0500:46:21.8000:46:27.50+00:11:474:3812.9
65MUCHA Aleksander 262SALAMANDER RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKPOLSKAM-302900:00:4500:46:22.1000:47:07.55+00:11:474:3812.9
66WIKTOREK Dariusz 418WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM-4018WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0800:46:23.1000:46:31.35+00:11:484:3812.9
67ANDRZEJEWSKI Paweł 2NOWA WIEŚ WIELKAPOLSKAM-303000:00:0800:46:28.0500:46:36.05+00:11:534:3812.9
68DĘBSKI Adrian 74BYDGOSZCZPOLSKAM-303100:00:0600:46:35.7000:46:42.05+00:12:014:3912.9
69GRZEGORZEWSKI Rafał 127NIEMCZPOLSKAM-401900:00:0500:46:40.2500:46:46.10+00:12:064:4012.9
70WILK Paweł 419GALOPUJĄCE ŚLIMAKIWŁOCŁAWEKPOLSKAM-3032P.W. WoKanCo00:00:1200:46:50.2000:47:02.65+00:12:154:4112.8
71GZYL Mikolaj 131JANUSZE TRIATHLONU 'EXODUS' TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM-303300:00:1100:46:52.6000:47:04.20+00:12:184:4112.8
72PAWLOWSKI Marcin 289WLOCLAWEKPOLSKAM-303400:00:1200:46:54.4500:47:06.50+00:12:194:4112.8
73KOŻUCHOWSKA Natalia 189KLIMAT SOLECBYDGOSZCZPOLSKAK-201KLIMAT SOLEC00:00:0400:46:55.5500:46:59.55+00:12:204:4112.8
74KUJAWA Piotr 211BYDGOSZCZPOLSKAM-402000:00:1600:46:59.0000:47:15.00+00:12:244:4112.8
75GROSKOP Grzegorz 121RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-201200:00:1000:47:04.0000:47:14.70+00:12:294:4212.7
76WŁODARCZYK Wojciech 430BYDGOSZCZPOLSKAM-50700:00:0700:47:04.5000:47:12.40+00:12:304:4212.7
77PĘKAŁA Aleksandra 291RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAK-302Art-Deco00:00:0700:47:06.0000:47:13.95+00:12:314:4212.7
78LIPSKI Krzysztof 225ALLIANZ RUNNING TEAMBYDGOSZCZPOLSKAM-402100:00:2600:47:15.9000:47:42.55+00:12:414:4312.7
79KUTOWSKI Przemysław 217PRUSZCZPOLSKAM-402200:00:0700:47:21.9500:47:29.80+00:12:474:4412.7
80PALIGA Mateusz 281RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-201300:00:1100:47:25.2500:47:36.95+00:12:504:4412.7
81GMYS Tomasz 105BYDGOSZCZPOLSKAM-303500:00:0400:47:28.6000:47:32.90+00:12:534:4412.6
82PEPLIŃSKI Grzegorz 290SZTUMPOLSKAM-4023PWiK Sp z oo w Sztumie00:00:2200:47:29.3500:47:51.50+00:12:544:4412.6
83KAMIŃSKI Bartosz 155SOLUM TRI TEAMLUBOŃPOLSKAM-3036SOLUM Bartosz Kamiński00:00:2100:47:31.0500:47:52.10+00:12:564:4512.6
84KLIMCZAK Zbigniew 165KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKPOLSKAM-4024KLIMA-THERM TEAM00:00:0600:47:32.8000:47:39.45+00:12:584:4512.6
85BAGROWSKI Marek 7UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE JANOWO BIEGAJANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJPOLSKAM-50800:00:1600:47:37.2500:47:53.75+00:13:024:4512.6
86KACZMARSKI Patryk 464FALA KAZUŃPŁOŃSKPOLSKAM-201400:00:1800:47:38.2000:47:56.70+00:13:034:4512.6
87PALACZ Wioletta 280BYDGOSZCZPOLSKAK-30300:00:0500:47:39.9000:47:45.00+00:13:054:4612.6
88GAJEWSKI Maciej 92WŁOCŁAWEKPOLSKAM-303700:00:1200:47:46.8000:47:59.00+00:13:124:4612.6
89GIERACH Marcin 99NIEMCZPOLSKAM-402500:00:1300:47:54.4500:48:07.90+00:13:194:4712.5
90ZARECKI Piotr 444PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINPOLSKAM-303800:00:2100:47:58.7500:48:20.40+00:13:244:4712.5
91TATULIŃSKA Aleksandra 387BYDGOSZCZPOLSKAK-30400:00:1300:48:07.2500:48:20.50+00:13:324:4812.5
92WNUCZYŃSKI Andrzej 432ORANGE POLSKABYDGOSZCZPOLSKAM-402600:00:2500:48:09.1000:48:34.35+00:13:344:4812.5
93KRZYŻANOWSKI Robert 206RUN PASJABYDGOSZCZPOLSKAM-4027ANDRO00:00:0600:48:09.4000:48:15.90+00:13:344:4812.5
94TOMKIEL Piotr 394BYDGOSZCZPOLSKAM-303900:00:2000:48:29.3000:48:49.95+00:13:544:5012.4
95MAŁKIŃSKI Józef 242BYDGOSZCZPOLSKAM-60+200:00:0300:48:37.7500:48:41.70+00:14:034:5112.3
96KLIMEK Łukasz 166H2O TEAMBLIZNOPOLSKAM-3040MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0400:48:38.2000:48:42.90+00:14:034:5112.3
97SZCZEPAŃSKI Marek 369WYSADZENI Z FOTELASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-304100:00:2200:48:50.2000:49:12.60+00:14:154:5312.3
98KUJAWA Kamil 212KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZWOJNOWOPOLSKAM-304200:00:0900:48:50.4500:49:00.10+00:14:164:5312.3
99TYMCZEWSKI Maciej 402GNIEZNOPOLSKAM-4028TYMGAZ Maciej Tymczewski00:00:1000:48:50.4500:49:00.70+00:14:154:5312.3
100BIAŁOBŁOCKI Marek 16RYPINPOLSKAM-304300:00:2300:48:51.9000:49:15.25+00:14:174:5312.3
101MIKOWSKI Artur 257WARSZAWAPOLSKAM-4029ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.00:00:2500:48:52.7500:49:18.05+00:14:184:5312.3
102GMAJ Daniel 103WARSZAWAPOLSKAM-3044ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.00:00:2500:48:52.8500:49:17.90+00:14:174:5312.3
103STASZKIEWICZ Lucyna 357STASHKY TEAMBYDGOSZCZPOLSKAK-50100:00:1300:49:03.5500:49:17.45+00:14:294:5412.2
104CHOJNACKI Andrzej 47ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEKRUSZEPOLSKAM-403000:00:4000:49:04.2000:49:44.50+00:14:294:5412.2
105ŚLEFARSKI Jacek 381TRIFRIENDSBYDGOSZCZPOLSKAM-304500:00:2000:49:05.6000:49:25.70+00:14:304:5412.2
106TUCZYŃSKA Anna 398TORUŃPOLSKAK-30500:00:4400:49:06.5500:49:51.25+00:14:324:5412.2
107GOŁĘBIEWSKI Piotr 473BYDGOSZCZPOLSKAM-403100:00:1200:49:10.3500:49:22.65+00:14:354:5512.2
108LUZAK Mirosław 230BYDGOSZCZPOLSKAM-509MWiK Bydgoszcz00:00:1100:49:11.8000:49:22.80+00:14:364:5512.2
109KRZYSZTOF Jeliński 203MECHVENT TEAMRUMIAPOLSKAM-3046MechVent00:00:4000:49:14.8000:49:55.60+00:14:404:5512.2
110KOWALSKI Jacek 183BYDGOSZCZPOLSKAM-403200:00:1400:49:18.2500:49:33.00+00:14:444:5512.2
111MARKIEWICZ Mirek 247TORUŃPOLSKAM-403300:00:4600:49:27.6500:50:13.90+00:14:524:5612.1
112DEMBEK Maciej 72BYDGOSZCZPOLSKAM-201500:00:2200:49:31.6500:49:54.50+00:14:574:5712.1
113JUCHACZ Michał 145INOWROCŁAWPOLSKAM-304700:00:2800:49:37.3500:50:05.45+00:15:024:5712.1
114KOWALIK Waldemar 182BYDGOSZCZPOLSKAM-403400:00:1900:49:38.2000:49:58.10+00:15:044:5712.1
115OLECHNOWICZ Tomasz 271SM BUDOWLANIBYDGOSZCZPOLSKAM-4035SM Budowlani00:00:2300:49:39.0000:50:02.30+00:15:044:5712.1
116KIERZNIKIEWICZ Paweł 161RUMIAPOLSKAM-3048Klimatrik00:00:0600:49:42.1000:49:48.25+00:15:074:5812.1
117GORDON Roman 112RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-60+300:00:0300:50:01.0500:50:04.75+00:15:265:0012
118PODGRUDNY Adam 468FALA KAZUŃŚWIERCZEPOLSKAM-304900:00:1900:50:03.4500:50:23.05+00:15:295:0012
119PYKAŁÓW Marek 305GDYNIAPOLSKAM-4036Klimatrik00:00:0600:50:06.1500:50:12.45+00:15:315:0012
120WOJCIECHOWSKI Grzegorz 433BYDGOSZCZPOLANDM-201600:00:2300:50:11.3000:50:34.50+00:15:365:0112
121ŻEGLICZ Marek 449SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAPOLSKAM-201700:00:3200:50:17.7000:50:50.25+00:15:435:0111.9
122CIESIELSKI Tomasz 51KUJAWSKO-POMORSKIE.PLTORUŃPOLSKAM-201800:00:3200:50:20.7000:50:53.05+00:15:465:0211.9
123KOCHAŃSKI Dariusz 169BUKOWIECPOLSKAM-501000:00:0700:50:24.1000:50:31.80+00:15:495:0211.9
124WITCZAK Jarosław 426KĘPNOPOLSKAM-2019BART Sp. z o.o.00:00:1000:50:26.4000:50:36.55+00:15:515:0211.9
125JURCZYK Ewa 146GRUDZIĄDZPOLSKAK-40100:00:1200:50:28.4000:50:40.45+00:15:535:0211.9
126BOLLIN Łukasz 29BYDGOSZCZPOLSKAM-3050GFI00:00:2500:50:28.9000:50:54.50+00:15:545:0211.9
127PRZYBYSZEWSKI Adrian 465FALA KAZUŃNOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKAM-202000:00:1900:50:30.2000:50:49.20+00:15:555:0311.9
128ŁOŚ Dariusz 234ZAMOŚĆPOLSKAM-501100:00:3000:50:31.3000:51:02.10+00:15:575:0311.9
129LEWICKI Konrad 222ŻANDARMII Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZPOLSKAM-305100:00:3400:50:31.5000:51:05.95+00:15:565:0311.9
130NAGOW Michał 266RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-403700:00:1200:50:33.6500:50:46.40+00:15:595:0311.9
131MINTA Adam 259BYDGOSZCZPOLSKAM-3052Proj-Przem-Projekt Sp. z o.o.00:00:0900:50:37.0000:50:46.80+00:16:025:0311.9
132KRYKANT Michał 199GRUDZIĄDZPOLSKAM-305300:00:2700:50:41.3000:51:08.45+00:16:065:0411.8
133TUSZYŃSKA Marcela 399TORUŃPOLSKAK-20200:00:0500:50:41.8000:50:47.35+00:16:075:0411.8
134BARANOWICZ Mikołaj 10BYDGOSZCZPOLSKAM-305400:00:0800:50:41.9500:50:50.00+00:16:075:0411.8
135RYMARKIEWICZ Małgorzata 331BYDGOSZCZPOLSKAK-30600:00:2300:50:51.9000:51:15.55+00:16:175:0511.8
136KACZMAREK Michał 151POZNAŃPOLSKAM-3055GWE Pol-Bud sp. z o.o.00:00:3300:50:54.7000:51:28.40+00:16:205:0511.8
137ŚWIERCZYŃSKI Marcin 384TO TYLKO TRIATHLONOSIELSKOPOLSKAM-305600:00:3000:50:55.9000:51:26.25+00:16:215:0511.8
138RZEPKA Ewa 333WIELKI GŁĘBOCZEKPOLSKAK-40200:00:0700:51:00.6000:51:08.15+00:16:265:0611.8
139SZYSZKA Radosław 379BYDGOSZCZPOLSKAM-305700:00:0800:51:05.0500:51:13.90+00:16:305:0611.7
140WITOWSKA Anna 427GDYNIAPOLSKAK-203Klimatrik00:00:0500:51:18.1500:51:23.50+00:16:435:0711.7
141KAMPER Jarosław 156BYDGOSZCZPOLSKAM-403800:00:1300:51:18.8500:51:32.50+00:16:445:0711.7
142KUCHCZYŃSKI Adam 208BÓL TO ŚCIEMABYDGOSZCZPOLSKAM-501200:00:3500:51:19.2000:51:55.00+00:16:455:0811.7
143SKUPSZ Jędrzej Kazmierz 345BYDGOSZCZPOLSKAM-202100:00:4200:51:23.3000:52:06.20+00:16:495:0811.7
144RUSZKIEWICZ Łukasz 324PRZYŁĘKIPOLSKAM-305800:00:2600:51:25.6000:51:51.95+00:16:505:0811.7
145WIŚNIEWSKI Wojciech 425BYDGOSZCZPOLSKAM-403900:00:2700:51:27.1500:51:54.50+00:16:525:0811.7
146CETKOWSKI Przemek 45TORUŃPOLSKAM-3059El-mar sp z o.o.00:00:4300:51:27.2500:52:10.95+00:16:525:0811.7
147GAZDULSKI Krzysztof 96TORUŃPOLSKAM-404000:00:0900:51:28.4000:51:37.55+00:16:535:0811.7
148BINIENDA Mateusz 22BIMATKRUSZYNPOLSKAM-306000:00:1500:51:31.2000:51:46.30+00:16:565:0911.6
149WALUSIAK Miłosz 407BYDGOSZCZPOLSKAM-306100:00:2100:51:31.4000:51:53.05+00:16:575:0911.6
150ROZWADOWSKI Oskar 322KLIMAT SOLECTORUŃPOLSKAM-2022KLIMAT SOLEC00:00:1300:51:35.7000:51:48.95+00:17:005:0911.6
151DANIELEWSKI Rafał 65BYDGOSZCZPOLSKAM-306200:00:1300:51:35.7500:51:49.45+00:17:015:0911.6
152RATAJCZAK Dariusz 312DOLSKPOLSKAM-4041Zakład Usługowo Handlowy00:00:2700:51:36.9500:52:04.20+00:17:025:0911.6
153WŁOCH Sylwester 429BYDGOSZCZPOLSKAM-501300:00:1400:51:37.4500:51:51.80+00:17:025:0911.6
154WŁADYKA Paweł 487KLIMOR TEAMGDYNIAPOLSKAM-3063KLIMOR00:00:0900:51:40.9000:51:50.40+00:17:065:1011.6
155OLIJARCZYK Paweł 486KLIMOR TEAMPOZNAŃPOLSKAM-3064KLIMOR00:00:0900:51:41.3000:51:50.95+00:17:065:1011.6
156GMAJ Karolina 104GRÓJECPOLSKAK-307ALNOR Systemy Wentylacji Sp.z o.o.00:00:2500:51:45.1000:52:10.40+00:17:105:1011.6
157SZYMCZAK Konrad 378KALISZPOLSKAM-202300:00:1100:51:49.3000:52:00.70+00:17:145:1011.6
158ANDRZEJEWSKI Ryszard 3BYDGOSZCZPOLSKAM-60+400:00:0600:51:58.1500:52:04.95+00:17:235:1111.5
159KONKEL Bartosz 174BYDGOSZCZPOLSKAM-3065GRAFORM00:00:2400:51:58.9000:52:23.35+00:17:245:1111.5
160BUTRYM Piotr 40BYDGOSZCZPOLSKAM-306600:00:1600:51:59.7500:52:16.25+00:17:255:1211.5
161BUTRYM Dariusz 41BYDGOSZCZPOLSKAM-404200:00:1600:51:59.8500:52:16.25+00:17:255:1211.5
162KISIEL Tomasz 163RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-4043Oknoplast00:00:1500:52:05.6000:52:21.45+00:17:315:1211.5
163GACKOWSKA Beata 91BYDGOSZCZPOLSKAK-403MWiK Bydgoszcz00:00:0700:52:08.2000:52:15.70+00:17:335:1211.5
164KOŚMIŃSKI Krzysztof 181BYDGOSZCZPOLSKAM-404400:00:3000:52:08.2500:52:38.95+00:17:335:1211.5
165CADER Ryszard 43SPÓJNIA BIAŁE BŁOTAKRUSZYN KRAJEŃSKIPOLSKAM-306700:00:2300:52:09.4000:52:32.50+00:17:345:1211.5
166BIAŁY Dawid 17SPÓJNIA BIAŁE BŁOTALUCIMPOLSKAM-202400:00:3200:52:10.1000:52:42.50+00:17:355:1311.5
167ŚWIĘCICKI Andrzej 385BYDGOSZCZPOLSKAM-404500:00:1800:52:16.5500:52:34.55+00:17:415:1311.5
168DANKOWSKA Oliwia 66UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTAKORONOWOPOLSKAK-16100:00:2600:52:17.2500:52:44.10+00:17:435:1311.5
169SMAGAGOWSKA Anna 346BYDGOSZCZPOLSKAK-20400:00:3200:52:21.0500:52:54.00+00:17:475:1411.5
170SIENIAWSKI Marek 339ALFACO RUNNING TEAMGDYNIAPOLSKAM-306800:00:1800:52:21.4500:52:39.55+00:17:465:1411.5
171GIERSZEWSKA Grażyna 100BYDGOSZCZPOLSKAK-40400:00:1600:52:24.1000:52:40.10+00:17:495:1411.5
172KASZOWICZ Marek 159RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZPOLSKAM-404600:00:0800:52:24.1500:52:32.45+00:17:495:1411.5
173BUCZKOWSKI Wojciech 39BYDGOSZCZPOLSKAM-4047stalrent00:00:2500:52:27.0500:52:52.60+00:17:525:1411.4
174PASZEK Maria 286BYDGOSZCZPOLSKAK-30800:00:2000:52:28.5000:52:49.10+00:17:545:1411.4
175CIEPLIK Mateusz 50WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM-3069WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:0700:52:32.3500:52:39.85+00:17:575:1511.4
176BYRTEK Grzegorz 42BYDGOSZCZPOLSKAM-404800:00:1700:52:38.4000:52:56.30+00:18:045:1511.4
177ŁOBOCKI Krzysztof 233BYDGOSZCZPOLSKAM-307000:00:1400:52:47.0500:53:01.95+00:18:125:1611.4
178QUAAS Łukasz 306RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAM-307100:00:0800:52:48.7000:52:57.55+00:18:145:1611.4
179SZCZĘSNY Arkadiusz 371DYNAMO SKARPABYDGOSZCZPOLSKAM-307200:00:3100:53:00.4000:53:31.95+00:18:255:1811.3
180KOWALCZYK Tomasz 454ZP SERWISBYDGOSZCZPOLSKAM-4049ZP SERWIS00:00:3300:53:01.3500:53:34.85+00:18:265:1811.3
181MATUSZEWSKI Jarosław 250ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOPOLSKAM-5014ZWiK Chełmno00:00:2900:53:21.4500:53:50.55+00:18:465:2011.2
182BRZUSKIEWICZ Sławomir 38BYDGOSZCZPOLSKAM-501500:00:1700:53:22.7000:53:40.30+00:18:485:2011.2
183ADASZAK Katarzyna 1RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAK-30900:00:0000:53:23.0000:53:23.00+5:2011.2
184SĄDEJ Małgorzata 336INFRACORR TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAK-3010Infracorr Sp. z o.o.00:00:2600:53:27.9500:53:54.15+00:18:535:2011.2
185SKOMAROWSKA Barbara 462FALA KAZUŃLEGIONOWOPOLSKAK-301100:00:1900:53:30.0000:53:49.60+00:18:555:2111.2
186SOSIŃSKA Izabela 351BEZPIECZNY OPERATORDĄBROWA CHEŁMIŃSKAPOLSKAK-301200:00:3000:53:30.3000:54:01.10+00:18:565:2111.2
187GABRYSIAK Dawid 90SOLEC KUJAWSKIPOLSKAM-3073Kompleks-Instal00:00:2400:53:33.9500:53:58.75+00:18:595:2111.2
188KOLANOWSKA Grażyna 170BYDGOSZCZPOLSKAK-50200:00:2500:53:34.9500:54:00.80+00:19:005:2111.2
189STAWCZYK Dariusz 358BYDGOSZCZPOLSKAM-405000:00:2900:53:35.4500:54:04.80+00:19:005:2111.2
190MIERZWA Damian 256SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-202500:00:1200:53:35.9500:53:48.00+00:19:015:2111.2
191RÓŻYCKI Marcin 323GOSTYNINPOLSKAM-202600:00:0400:53:39.0000:53:43.25+00:19:045:2111.2
192AUGUSTYNOWICZ Andrzej 6BYDGOSZCZPOLSKAM-405100:00:0800:53:41.3000:53:49.80+00:19:065:2211.2
193GODZIUK Roman 106TORUŃPOLSKAM-501600:00:2000:53:41.8000:54:02.05+00:19:075:2211.2
194KRZEMIŃSKI Bartosz 202RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAM-3074Art-Deco00:00:0600:53:42.2000:53:49.00+00:19:085:2211.2
195KOPICKI Mariusz 177BYDGOSZCZPOLSKAM-405200:00:1400:53:43.9500:53:58.10+00:19:095:2211.2
196BŁACHOWICZ Dawid 27SALAMANDER RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKPOLSKAM-307500:00:4500:53:45.4500:54:31.00+00:19:115:2211.2
197STRAMA Wojciech 362ZAKOPANEPOLSKAM-3076FU MAŃKA Wojciech Strama00:00:2200:53:48.5000:54:10.55+00:19:135:2211.2
198KOLANOWSKI Wojciech 171BYDGOSZCZPOLSKAM-501700:00:2500:53:55.7000:54:21.30+00:19:215:2311.1
199LESZCZYŃSKI Andrzej 463FALA KAZUŃKIELCEPOLSKAM-307700:00:2000:54:07.1000:54:27.65+00:19:325:2411.1
200ORŁOWSKI Janusz 275RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLANDM-4053SiMS00:00:5100:54:09.4500:55:01.15+00:19:355:2511.1
201PASTWA Donata 285BYDGOSZCZPOLSKAK-40500:00:2400:54:16.1500:54:40.85+00:19:415:2511.1
202DOMAN Janusz 78UKS SZABLA BRZOZABRZOZAPOLSKAM-60+500:00:0400:54:16.3500:54:21.15+00:19:425:2511.1
203GRUBA Jacek 125BRZOZAPOLSKAM-501800:00:3800:54:23.9500:55:02.75+00:19:495:2611
204GROBELNA Angelika 119NIEMCZPOLSKAK-40600:00:4200:54:24.6000:55:07.20+00:19:505:2611
205CZAJKOWSKI Maciej 54ATI SYSTEMY ELEKTRONICZNEGRUDZIĄDZPOLSKAM-4054ATI Systemy Elektroniczne00:00:3900:54:25.4000:55:04.40+00:19:505:2611
206MUSZKOWSKI Andrzej 479BYDGOSZCZPOLSKAM-5019ATELBUD00:00:2300:54:27.5000:54:51.10+00:19:535:2611
207SZULC Edmund 374ZIELONKAPOLSKAM-502000:00:3300:54:32.4500:55:06.15+00:19:585:2711
208WIŚNIEWSKI Dariusz 423TORUŃPOLSKAM-502100:00:2700:54:32.6000:55:00.55+00:19:585:2711
209BOROWICZ Ireneusz 30BYDGOSZCZPOLSKAM-307800:00:4100:54:42.1000:55:23.50+00:20:075:2811
210BEDNAREK Marta 15WTELNOPOLSKAK-301300:00:3100:54:43.7500:55:15.25+00:20:095:2811
211ZAMIATOWSKA Kinga 442RUN BDG / ROLL&RUNBYDGOSZCZPOLSKAK-40700:00:1700:54:50.0000:55:07.00+00:20:155:2910.9
212KUBIŃSKI Rafał 207ALLIANZ RUNNING TEAMSŁUPSKPOLSKAM-502200:00:2600:54:51.9500:55:18.60+00:20:175:2910.9
213BRZOZOWSKI Piotr 36BRZOZA TRI TEAMBRZOZAPOLSKAM-202700:00:5200:54:52.4500:55:44.45+00:20:175:2910.9
214SIERANT Marian 341BYDGOSZCZPOLSKAM-502300:00:2200:55:02.6000:55:25.20+00:20:285:3010.9
215BLEJA Krystian 24BYDGOSZCZPOLSKAM-307900:00:2800:55:05.2500:55:33.40+00:20:305:3010.9
216DOLATA Magdalena 77BYDGOSZCZPOLSKAK-40800:00:2700:55:05.6000:55:33.25+00:20:315:3010.9
217KRAHL Radosław 190KLIMAT SOLECBYDGOSZCZPOLSKAM-3080KLIMAT SOLEC00:00:3900:55:05.9500:55:45.80+00:20:315:3010.9
218STOŻEK Szymon 361ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOPOLSKAM-16100:00:2900:55:09.1500:55:38.40+00:20:345:3010.9
219DESKA Paweł 73KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKPOLSKAM-4055KLIMA-THERM TEAM00:00:4200:55:09.2500:55:51.45+00:20:345:3010.9
220WACHOWIAK Adam 466FALA KAZUŃLEGIONOWOPOLSKAM-202800:00:1900:55:10.7500:55:30.55+00:20:365:3110.9
221KOSK Patryk 467FALA KAZUŃNOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKAM-202900:00:1900:55:10.9500:55:30.85+00:20:365:3110.9
222SIEWERT Hanna 342BYDGOSZCZPOLSKAK-301400:00:4400:55:18.4000:56:02.65+00:20:435:3110.8
223LIPCZYŃSKI Przemysław 460FALA KAZUŃNOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKAM-203000:00:2100:55:20.4000:55:41.75+00:20:455:3210.8
224WIECZOREK Jakub 482BYDGOSZCZPOLSKAM-308100:00:3500:55:20.8500:55:56.60+00:20:465:3210.8
225ANGLART Roman 4BYDGOSZCZPOLSKAM-502400:00:3500:55:20.9000:55:56.40+00:20:465:3210.8
226GWÓŹDŹ Kamil 130TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKPOLSKAM-203100:00:5500:55:21.1500:56:17.05+00:20:475:3210.8
227GOŁCZYŃSKI Tomasz 108BYDGOSZCZPOLSKAM-405600:00:1800:55:22.5500:55:41.20+00:20:485:3210.8
228TREJDEROWSKI Robert 395CONKRET RUNNING TEAMKOWALEWO POMORSKIEPOLSKAM-308200:00:3200:55:27.2500:56:00.05+00:20:535:3210.8
229LIPIŃSKI Marek 223TORUŃPOLSKAM-308300:00:2700:55:34.1500:56:02.05+00:21:005:3310.8
230BARANOWSKA Julia 11BYDGOSZCZPOLSKAK-16200:00:2300:55:34.4000:55:58.20+00:21:005:3310.8
231SOSIŃSKI Paweł 352BEZPIECZNY OPERATORDĄBROWA CHEŁMIŃSKAPOLSKAM-308400:00:3000:55:46.4500:56:17.15+00:21:125:3410.8
232KURA Arkadiusz 216BYDGOSZCZPOLSKAM-308500:00:4400:55:46.8000:56:31.35+00:21:125:3410.8
233OSIŃSKA Karolina 276KOŁACZKOWOPOLSKAK-20500:00:3700:55:51.9000:56:29.45+00:21:175:3510.7
234PIECZYŃSKI Paweł 295MONTER SHOP RUN TEAMTORUŃPOLSKAM-405700:00:0000:55:54.0000:55:54.00+5:3510.7
235GOŁYŃSKI Jarosław 109KLIMA-THERM TEAMTCZEWPOLSKAM-308600:00:4200:56:02.5000:56:44.85+00:21:275:3610.7
236DOBUCKA Katarzyna 76BYDGOSZCZPOLSKAK-20600:00:3400:56:03.9000:56:37.90+00:21:285:3610.7
237SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Joanna 349GRUDZIĄDZPOLSKAK-301500:00:1800:56:04.8000:56:23.30+00:21:305:3610.7
238SZCZEPANSKA Anna 368CZERWONAKPOLSKAK-3016REMKAN00:00:2300:56:05.7000:56:29.60+00:21:315:3610.7
239KRAJNIK Wojciech 192GRUDZIĄDZPOLSKAM-3087Budrob Grudziądz. Krajnik Robert00:00:4600:56:11.4000:56:58.10+00:21:375:3710.7
240CZUBKOWSKI Sebastian 59SEPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKAM-308800:00:2200:56:12.0500:56:34.45+00:21:375:3710.7
241POTRZEBOWSKA Agata 300BYDGOSZCZPOLSKAK-301700:00:3200:56:15.0000:56:47.70+00:21:405:3710.7
242KOZERA Marcin 187BYDGOSZCZPOLSKAM-405800:00:2000:56:15.2500:56:35.80+00:21:405:3710.7
243MACHNOWSKI Przemysław 461FALA KAZUŃWARSZAWAPOLSKAM-308900:00:2000:56:16.2500:56:36.35+00:21:415:3710.7
244GONCERZ Katarzyna 110BYDGOSZCZPOLSKAK-3018MWiK Bydgoszcz00:00:0700:56:17.7500:56:25.05+00:21:435:3710.7
245MARCINIAK Justyna 244BYDGOSZCZPOLSKAK-301900:00:2000:56:34.8500:56:55.40+00:22:005:3910.6
246BIEL Marek 181% DLA DARII BIELMAŁE RUDYPOLSKAM-405900:00:1500:56:50.8500:57:06.30+00:22:165:4110.6
247BRZOZOWSKI Jarosław 35BRZOZA TRI TEAMBRZOZAPOLSKAM-502500:00:5100:56:54.6000:57:45.75+00:22:195:4110.5
248DĘBSKI Jan 75SUCHARZEWO 6POLSKAM-60+600:00:0500:56:55.1000:57:00.35+00:22:205:4110.5
249SZULC Marta 375INFRACORR TEAMGDAŃSKPOLSKAK-3020Infracorr Sp. z o.o.00:00:2600:56:56.6000:57:22.75+00:22:215:4110.5
250SZCZEBLEWSKI Witold 367ŁOCHOWOPOLSKAM-502600:00:0400:57:10.3500:57:14.90+00:22:355:4310.5
251SPECJALSKI Paweł 353ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAM-203200:00:1500:57:11.8500:57:27.30+00:22:375:4310.5
252MANISZEWSKI Zbigniew 474UNISŁAWPOLSKAM-60+700:00:4400:57:12.2000:57:56.60+00:22:375:4310.5
253RYCHŁOWSKI Artur 328SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃPOLSKAM-3090SYSTHERM00:00:3400:57:12.5000:57:46.80+00:22:375:4310.5
254CZYŻEWSKA Justyna 61BRZOZAPOLSKAK-302100:00:3700:57:13.2500:57:50.75+00:22:385:4310.5
255CZAJA Jarosław 53BYDGOSZCZPOLSKAM-309100:00:5000:57:15.6000:58:05.80+00:22:405:4310.5
256KOPERSKI Adam 175EKO-INSTALROGOWOPOLSKAM-2033HYDRO-MET ROGOWO00:00:4300:57:25.4000:58:09.10+00:22:515:4410.4
257KOPERSKI Piotr 176EKO-INSTALROGOWOPOLSKAM-2034HYDRO-MET ROGOWO00:00:4300:57:25.7500:58:08.90+00:22:505:4410.4
258MARCZYKOWSKI Kamil 245ZŁOTÓWPOLSKAM-203500:00:5300:57:31.2500:58:25.10+00:22:575:4510.4
259JELENIEWSKI Eugeniusz 143BYDGOSZCZPOLSKAM-5027Usługi Inżynieryjne Eugeniusz Jeleniewski00:00:1700:57:32.0000:57:49.30+00:22:575:4510.4
260TUCZYNSKI Robert 397TORUNPOLSKAM-309200:00:4600:57:37.8000:58:24.30+00:23:035:4510.4
261JANKOWSKA Katarzyna 133BYDGOSZCZPOLSKAK-40900:00:3000:57:45.1500:58:15.25+00:23:105:4610.4
262KLEWICKI Łukasz 164MECHVENT TEAMWEJHEROWOPOLSKAM-2036MechVent00:00:4100:57:46.4500:58:27.55+00:23:115:4610.4
263KRYSZTOFIAK Robert 201BRZOZAPOLSKAM-406000:00:2500:57:46.6000:58:11.65+00:23:115:4610.4
264PŁACZKOWSKA Magdalena 296BYDGOSZCZPOLSKAK-302200:00:2500:57:51.0500:58:16.50+00:23:165:4710.4
265SZEIB Robert 372BYDGOSZCZPOLSKAM-406100:00:0700:57:52.2500:58:00.15+00:23:185:4710.4
266JUREK Karolina 148BYDGOSZCZPOLSKAK-302300:00:5100:58:03.3500:58:54.75+00:23:285:4810.3
267GAWLIK Jacek 95ŁĘCZYCAPOLSKAM-3093Projekt Complex00:00:4700:58:03.8500:58:51.45+00:23:295:4810.3
268GAWLIK Kinga 94ŁĘCZYCAPOLSKAK-302400:00:4700:58:04.1000:58:51.70+00:23:295:4810.3
269MURAWSKI Piotr 264ŻNINPOLSKAM-309400:00:5100:58:12.4500:59:04.40+00:23:385:4910.3
270MAREK Sławomir 246PRZYSIEKPOLSKAM-309500:00:2500:58:13.2000:58:38.80+00:23:385:4910.3
271MAŁECKI Tomasz 243BYDGOSZCZPOLSKAM-309600:00:2500:58:13.4500:58:39.30+00:23:395:4910.3
272CZYŻAK Asia 60NOWY DWÓRPOLSKAK-401000:00:1400:58:16.1000:58:30.85+00:23:415:4910.3
273WALENTYNOWICZ Aneta 406PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKAK-401100:00:2700:58:16.3000:58:43.90+00:23:415:4910.3
274SCHULZ Maciej 338PRUSZCZ BIEGAPRUSCZ GDAŃSKIPOLSKAM-406200:00:2700:58:16.3500:58:43.75+00:23:415:4910.3
275ŚLIWIŃSKI Andrzej 382BYDGOSZCZPOLSKAM-502800:00:4300:58:17.1500:59:00.95+00:23:425:4910.3
276KOZACZYK Julia 185INOWROCŁAWPOLSKAK-16300:00:3000:58:31.8500:59:02.80+00:23:575:5110.3
277POLAŃSKA Beata 483CIEPŁOBUD BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-401200:00:2900:58:32.4500:59:02.30+00:23:585:5110.2
278TUSZYŃSKA Monika 400KURZĘTNIKPOLSKAK-401300:00:3600:58:33.5000:59:09.90+00:23:585:5110.2
279KOZAKIEWICZ Marcin 186NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM-406300:00:2100:58:35.1000:58:56.15+00:24:005:5110.2
280SZMELTER Michał 373BYDGOSZCZPOLSKAM-406400:00:2900:58:37.1500:59:07.05+00:24:035:5110.2
281WIŚNIEWSKI Włodzimierz 422BYDGOSZCZPOLSKAM-502900:00:4400:58:40.1000:59:24.95+00:24:055:5210.2
282BLOK Karolina 26CHOJNICEPOLSKAK-20700:00:5400:58:41.1500:59:35.60+00:24:065:5210.2
283CZAJKOWSKI Maciej 55ALFACO RUNNING TEAMKATOWICEPOLSKAM-406500:00:1500:58:41.5000:58:57.25+00:24:075:5210.2
284RAUCHFLEISZ Andrzej 314ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKAM-406600:00:5300:58:42.4000:59:35.95+00:24:075:5210.2
285PRIEWE Paweł 301BYDGOSZCZPOLSKAM-309700:00:3100:58:46.0000:59:17.00+00:24:115:5210.2
286WIERSKI Jarosław 415LIPNIKIPOLSKAM-406700:00:4600:58:53.9000:59:40.45+00:24:195:5310.2
287KUBIŃSKA Beata 469NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKPOLSKAK-50300:00:2600:58:56.0000:59:22.70+00:24:215:5310.2
288KALLAS-LIPSKA Anetta 153BYDGOSZCZPOLSKAK-401400:00:2600:59:04.7000:59:31.10+00:24:305:5410.2
289GROCHOWSKI Jakub 120WITOSŁAWPOLSKAM-309800:00:4300:59:05.0500:59:48.20+00:24:305:5410.2
290KRĘCICKI Jakub 195WŁOCŁAWEKPOLSKAM-203700:00:4800:59:07.1500:59:55.35+00:24:325:5410.1
291TOMCZAK Krzysia 392ŁOCHOWOPOLSKAK-302500:00:3100:59:10.1000:59:41.50+00:24:355:5510.1
292BAJAN Justyna 8ŁOCHOWOPOLSKAK-302600:00:3100:59:10.1500:59:41.45+00:24:355:5510.1
293OKUŁA Zbigniew 270SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃPOLSKAM-3099SYSTHERM00:00:3400:59:11.2000:59:45.50+00:24:365:5510.1
294URBAN Piotr 405WODKAN S.A.OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM-30100WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.00:00:5200:59:12.1001:00:04.65+00:24:375:5510.1
295LEBIODA Tomasz 455ASPEKTBYDGOSZCZPOLSKAM-30101ASPEKT00:00:2100:59:16.0500:59:37.25+00:24:415:5510.1
296GRYLEWICZ Tomasz 126BYDGOSZCZPOLSKAM-3010200:00:3300:59:16.3000:59:50.20+00:24:425:5510.1
297WIĘCASZEK Maciej 417BYDGOSZCZPOLSKAM-406800:00:3900:59:17.1000:59:56.70+00:24:425:5510.1
298GROTT Bartłomiej 123BYDGOSZCZPOLANDM-406900:00:3300:59:19.7000:59:53.50+00:24:455:5610.1
299KWARTA Ilona 218SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃPOLSKAK-4015SYSTHERM00:00:3400:59:23.3500:59:58.15+00:24:495:5610.1
300ULANDOWSKA-MONARCHA Patrycja 404BYDGOSZCZPOLANDK-20800:00:3500:59:24.4000:59:59.60+00:24:495:5610.1
301GŁYSZ Dawid 102BYDGOSZCZPOLSKAM-3010300:00:4800:59:25.7001:00:14.20+00:24:515:5610.1
302PRZYBYLSKI Mariusz 303BYDGOSZCZPOLSKAM-503000:00:1900:59:27.8500:59:47.00+00:24:535:5610.1
303JARZYŃSKI Maciej 138BYDGOSZCZPOLSKAM-203800:00:5100:59:28.7501:00:20.40+00:24:545:5610.1
304SZADKOWSKA Anna 364INOWROCŁAWPOLSKAK-60+100:00:3000:59:30.8501:00:01.05+00:24:565:5710.1
305MAŁANIN Dorota 241CHEŁMNOPOLSKAK-401600:00:2900:59:33.7501:00:03.05+00:24:595:5710.1
306STOŻEK Grażyna 360ZWIK CHEŁMNOCHEŁMNOPOLSKAK-4017ZWiK Chełmno00:00:2900:59:33.8501:00:03.15+00:24:595:5710.1
307BLOK Karol 25CHOJNICEPOLSKAM-3010400:00:5500:59:39.9001:00:34.95+00:25:045:5710.1
308GAJZLER Jerzy 93BYDGOSZCZPOLSKAM-60+800:00:1700:59:41.1000:59:58.90+00:25:065:5810.1
309KORALEWSKI Jakub 178GĄDECZPOLSKAM-203900:00:2600:59:42.8501:00:08.85+00:25:075:5810.1
310WOLOSZYN Kazimierz 435ROWEROWA BRZOZA/BRZOZA BIEGABYDGOSZCZPOLSKAM-60+900:00:0800:59:45.2500:59:53.90+00:25:105:5810
311JAWORSKI Janusz 142TOPORZYSKOPOLSKAM-503100:00:4100:59:57.1001:00:38.50+00:25:225:5910
312LIPIŃSKI Błażej 224CHOJNICEPOLSKAM-3010500:00:5300:59:58.3501:00:51.40+00:25:235:5910
313SPLITT Jakub 354KLIMAT SOLECNAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM-2040KLIMAT SOLEC00:00:0800:59:59.8501:00:08.50+00:25:256:0010
314APANASIEWICZ Bartosz 477RUN PASJABYDGOSZCZPOLSKAM-3010600:00:1801:00:03.4501:00:21.55+00:25:286:0010
315GORGOL Tomasz 113BYDGOSZCZPOLSKAM-3010700:00:1801:00:03.5001:00:21.70+00:25:286:0010
316NOWAK Adam 476EKSKLUZYWNA PATOLOGIABYDGOSZCZPOLSKAM-407000:00:1501:00:06.0001:00:21.50+00:25:316:0010
317SIWIŃSKA Elżbieta 344INOWROCŁAWPOLSKAK-50400:00:3001:00:08.7001:00:39.05+00:25:346:0010
318ŚLADEWSKI Rafał 380GĄDECZPOLSKAM-3010800:00:2601:00:09.9001:00:36.30+00:25:356:0110
319KOLASIŃSKA Joanna 172BYDGOSZCZPOLSKAK-302700:00:1701:00:12.7501:00:29.95+00:25:376:0110
320MURAS Michał 263BYDGOSZCZPOLSKAM-407100:00:1601:00:13.9501:00:29.95+00:25:386:0110
321DRWĘCKI Daniel 81EKO-INSTALBYDGOSZCZPOLSKAM-30109Eko-Instal00:00:4401:00:14.2501:00:58.80+00:25:396:0110
322RADKA Michał 309KLIMOR TEAMLUZINOPOLSKAM-3011000:00:4401:00:26.5501:01:10.55+00:25:516:029.9
323GORBASZEWICZ Lukasz 111BYDGOSZCZPOLSKAM-3011100:00:3501:00:26.9501:01:02.80+00:25:526:029.9
324ZYGMUNT Robert 448RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAM-407200:00:3001:00:32.6001:01:02.80+00:25:576:039.9
325SZYGOWSKI Mariusz 377H2O TEAMGRUDZIĄDZPOLSKAM-5032MWiO sp. z o.o. Grudziądz00:00:0401:00:34.2001:00:39.10+00:26:006:039.9
326ZIELIŃSKI Mateusz 447BYDGOSZCZPOLSKAM-3011200:00:3001:00:38.7501:01:09.15+00:26:046:039.9
327SOBOLEWSKA Aleksandra 350BYDGOSZCZPOLSKAK-20900:00:3301:01:08.9001:01:42.00+00:26:346:069.8
328GROSZEWSKI Grzegorz 122BYDGOSZCZPOLANDM-3011300:00:0701:01:24.4001:01:32.10+00:26:506:089.8
329JASTRZĘBOWSKI Artur 140SYSTHERM SPORT TEAMPOZNAŃPOLSKAM-30114SYSTHERM00:00:3501:01:40.5001:02:15.50+00:27:056:109.7
330STANKIEWICZ Dariusz 356MAKSYMILIANOWOPOLSKAM-503300:00:3601:01:40.9001:02:16.90+00:27:056:109.7
331MALICKA Beata 240BYDGOSZCZPOLSKAK-50500:00:4201:01:43.6501:02:26.55+00:27:096:109.7
332BRYWCZYŃSKA Justyna 33PIECHCINPOLSKAK-302800:00:2801:01:50.3001:02:18.90+00:27:156:119.7
333OŻGA Agnieszka 279BYDGOSZCZPOLSKAK-201000:00:4101:02:00.9501:02:42.65+00:27:266:129.7
334MENKA Adam 252EKO-INSTALBYDGOSZCZPOLSKAM-4073Eko-Instal00:00:3201:02:03.1001:02:35.45+00:27:286:129.7
335TOMASZEK Sebastian 390BYDGOSZCZPOLANDM-3011500:00:3801:02:03.9501:02:42.00+00:27:296:129.7
336PRZYBYLSKA Grażyna 302BYDGOSZCZPOLSKAK-50600:00:3501:02:04.8001:02:39.80+00:27:296:129.7
337KRASZKIEWICZ Monika 193BYDGOSZCZPOLSKAK-201100:00:4201:02:12.3001:02:54.50+00:27:376:139.6
338NIŚCIGORSKA Joanna 269ALFACO RUNNING TEAMWROCŁAWPOLSKAK-302900:00:1701:02:18.6001:02:36.20+00:27:446:139.6
339WIŚNIEWSKI Maksymilian 424TORUŃPOLSKAM-16200:00:4501:02:31.3501:03:16.80+00:27:566:159.6
340KUCHTA Jacek 209KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIPOLSKAM-4074KLIMAT SOLEC00:00:3801:02:41.6501:03:20.30+00:28:076:169.6
341BIERNACKA Anna 19BYDGOSZCZPOLSKAK-303000:00:4001:03:02.4501:03:42.60+00:28:276:189.5
342BOHDZIEWICZ Paweł 28EKO-BABICE TEAMŁOMIANKIPOLSKAM-30116G.P.K. 'Eko-Babice' Sp. z o.o.00:00:4901:03:15.5501:04:04.85+00:28:406:199.5
343TUŻYLAK Katarzyna 401BYDGOSZCZPOLSKAK-303100:00:0701:03:15.7501:03:23.65+00:28:416:199.5
344TOMAS Marzena 389BYDGOSZCZPOLSKAK-303200:00:2801:03:19.3501:03:47.55+00:28:446:199.5
345JARZYNA Jakub 137BYDGOSZCZPOLSKAM-3011700:00:4201:03:19.7501:04:02.15+00:28:456:209.5
346ŻMICH Tomasz 450BYDGOSZCZPOLSKAM-3011800:00:4901:03:20.6501:04:10.55+00:28:466:209.5
347KISIEL Krystian 162EKIPA BSWBYDGOSZCZPOLSKAM-3011900:00:4201:03:36.4501:04:18.50+00:29:016:219.4
348KENSIK Joanna 489EKO-INSTALBYDGOSZCZPOLSKAK-2012Eko-Instal00:00:4501:03:59.4001:04:45.15+00:29:256:249.4
349GIERACH Krzysztof 98NIEMCZPOLSKAM-60+1000:00:1401:04:00.9001:04:15.20+00:29:266:249.4
350GRACZYKOWSKI Andrzej 118BYDGOSZCZPOLSKAM-407500:00:4201:04:00.9001:04:42.90+00:29:256:249.4
351SCHMIDT Robert 337BYDGOSZCZPOLSKAM-4076UNI-DOOR00:00:3601:04:05.9501:04:42.80+00:29:316:249.4
352JASINSKI Krzysztof 139NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM-407700:00:0901:04:10.3501:04:19.40+00:29:356:259.4
353WESOŁOWSKI Dariusz 410BYDGOSZCZPOLSKAM-407800:00:2301:04:11.7501:04:35.70+00:29:376:259.3
354JURUŚ Jolanta 150BYDGOSZCZPOLSKAK-50700:00:2301:04:12.1501:04:36.10+00:29:386:259.3
355CZECH Arnold 57KLIMA-THERM TEAMGDAŃSKPOLSKAM-407900:00:4801:04:12.5501:05:01.35+00:29:386:259.3
356DRZEWIECKI Mirek 456BYDGOSZCZPOLSKAM-3012000:00:4001:04:16.7001:04:56.95+00:29:416:259.3
357TADROWSKI Tomasz 386INOWROCŁAWPOLSKAM-408000:00:3701:04:22.1001:04:59.25+00:29:476:269.3
358RZYDUCH Piotr 334SUCHATÓWKAPOLSKAM-408100:00:3601:04:22.4001:04:58.85+00:29:476:269.3
359KRZYŻANOWSKI Wojciech 205BYDGOSZCZPOLSKAM-408200:00:5601:04:36.5001:05:32.55+00:30:016:279.3
360SMOLARA Sebastian 347WROCŁAWPOLSKAM-3012100:00:1701:04:39.0001:04:56.65+00:30:046:279.3
361CHOJNACKA Katarzyna 46KRUSZEPOLSKAK-303300:00:3901:04:43.3001:05:23.20+00:30:096:289.3
362MALICKA Maria 239BYDGOSZCZPOLSKAK-303400:00:4301:04:51.6501:05:34.65+00:30:166:299.3
363WYPORKIEWICZ Jerzy 500WILCZEPOLSKAM-503400:00:5201:04:56.9001:05:49.50+00:30:226:299.2
364CIACHERA Ireneusz 49BYDGOSZCZPOLSKAM-503500:00:4901:04:58.7001:05:48.20+00:30:246:299.2
365JURKIEWICZ Beata 149TORUŃPOLSKAK-401800:00:4601:05:03.5001:05:49.70+00:30:286:309.2
366PIECYK-CZAJA Sonia 294BYDGOSZCZPOLSKAK-303500:00:5001:05:06.3001:05:56.50+00:30:316:309.2
367FRYŻEWSKI Michał 89BARTODZIEJE RULES BYDGOSZCZPOLSKAM-4083Powerhouse00:00:4801:05:16.9001:06:05.55+00:30:426:319.2
368WIELUŃSKA Dorota 414BYDGOSZCZPOLSKAK-201300:00:3801:05:21.6501:06:00.20+00:30:476:329.2
369RUTKOWSKI Tomasz 327BYDGOSZCZPOLSKAM-3012200:00:3801:05:22.0001:06:00.30+00:30:476:329.2
370GOLCZYK Wiktor 107EKO-INSTALROGOWOPOLSKAM-163HYDRO-MET ROGOWO00:00:4201:05:24.5001:06:07.10+00:30:506:329.2
371BANAŚ Michał 9JELENIECPOLSKAM-16400:00:5301:05:28.4001:06:21.50+00:30:536:329.2
372MOSKAL Marta 261MAŁE CZYSTEPOLSKAK-201400:00:5301:05:28.4001:06:21.60+00:30:536:329.2
373WESOŁEK Piotr 409PAKOŚĆPOLSKAM-4084Celt00:00:3301:05:30.4501:06:03.85+00:30:556:339.2
374LUKASIEWICZ Krzysztof 229BYDGOSZCZPOLSKAM-3012300:00:4601:05:39.6501:06:25.65+00:31:046:339.1
375GÓRKOWSKA Elżbieta 116BOJANO BIEGA RUMIAPOLSKAK-303600:00:4801:05:45.7501:06:33.85+00:31:106:349.1
376PARUSZEWSKA Katarzyna 283GDYNIAPOLSKAK-303700:00:4701:05:46.0501:06:33.95+00:31:116:349.1
377KANIUK Maja 478RUMIAPOLSKAK-401900:00:4801:05:46.1001:06:34.10+00:31:116:349.1
378SIERADZKI Damian 340KORONOWOPOLSKAM-3012400:00:3701:05:49.4501:06:27.35+00:31:156:359.1
379RUTKOWSKA Virginia 325BYDGOSZCZPOLANDK-303800:00:3701:05:50.8501:06:28.20+00:31:166:359.1
380CZEKALSKA Beata 58KORONOWOPOLSKAK-303900:00:3201:05:52.5501:06:24.75+00:31:176:359.1
381GRUBA Paweł 124BRZOZAPOLSKAM-30125PAGR Instal00:00:5201:05:54.8001:06:46.80+00:31:196:359.1
382WOJTYSIAK Dorota 434BYDGOSZCZPOLSKAK-304000:00:1801:06:03.1001:06:21.75+00:31:286:369.1
383BIERYT Arkadiusz 20BYDGOSZCZPOLSKAM-503600:00:0301:06:55.2001:06:58.30+00:32:206:419
384RAZIK Wieslaw 315PLESZEWPOLSKAM-3012600:00:3901:07:06.0001:07:45.15+00:32:316:428.9
385KRAŚNY Arkadiusz 194PIECHCINPOLSKAM-30127Celt00:00:3301:07:06.7001:07:40.10+00:32:326:428.9
386JANOWSKA Ula 135KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK-4020Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski00:00:4901:07:07.2501:07:56.30+00:32:326:428.9
387KNIOŁA Dorota 167KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKAK-4021Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski00:00:4901:07:07.2501:07:56.25+00:32:326:428.9
388KAŁUSKI Jacek 154MECHVENT TEAMWEJHEROWOPOLSKAM-4085MechVent00:00:4101:07:09.4501:07:50.95+00:32:346:428.9
389MAZANOWSKA Ewa 251RUN PASJA BYDGOSZCZPOLSKAK-402200:00:2901:07:20.2501:07:49.90+00:32:456:448.9
390FRANCISZKIEWICZ Monika 88BYDGOSZCZPOLSKAK-201500:00:3201:07:21.3501:07:53.85+00:32:466:448.9
391GÓRNY Tadeusz 117PIŁAPOLANDM-60+1100:00:3901:07:31.7001:08:11.60+00:32:576:458.9
392KAPELIŃSKI Stanisław 158BYDGOSZCZPOLSKAM-503700:00:2801:08:20.5001:08:49.10+00:33:466:508.8
393WIŚNIEWSKA Dorota 421KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIPOLSKAK-3041KLIMAT SOLEC00:00:3201:08:21.3501:08:53.90+00:33:466:508.8
394DANIELEK Ewa 62WARSZAWAPOLSKAK-304200:00:4301:08:24.1501:09:07.60+00:33:496:508.8
395PISANKO Marcin 458ZP SERWISBYDGOSZCZPOLSKAM-30128ZP SERWIS00:00:5101:08:34.4501:09:25.45+00:33:596:518.8
396LORKOWSKA Beata 228RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-402300:00:1901:08:35.8001:08:55.25+00:34:016:518.7
397KOZACZYK Joanna 184INOWROCŁAWPOLSKAK-402400:00:3201:08:45.5001:09:17.55+00:34:106:528.7
398BINKOWSKA Anita 23GNIEWKOWOPOLSKAK-402500:00:3101:08:49.4001:09:21.30+00:34:156:538.7
399JANICKI Robert 481RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAM-3012900:00:0501:09:10.6001:09:16.55+00:34:366:558.7
400IGNATOWICZ Michał 132BYDGOSZCZPOLSKAM-30130Eko-Instal00:00:4501:09:16.9001:10:02.30+00:34:426:558.7
401ZIELIŃSKA Dominika 446EKO-INSTALTUCHOLAPOLSKAK-201600:00:4401:09:17.3001:10:02.00+00:34:436:558.7
402NAWROCKI Adam 267ASPEKTBYDGOSZCZPOLSKAM-4086ASPEKT00:00:2101:09:23.0001:09:44.70+00:34:486:568.6
403ROBERT Ryczkowski 317ZĄBKIPOLANDM-4087Polski Instalator00:00:1101:09:31.1501:09:42.45+00:34:566:578.6
404RYMARKIEWICZ Sławomir 330BYDGOSZCZPOLSKAM-408800:00:3601:09:38.9501:10:15.50+00:35:046:578.6
405DEJEWSKI Zbigniew 71ALFACO RUNNING TEAMLUBLINPOLSKAM-503800:00:1801:09:46.8501:10:04.95+00:35:116:588.6
406DEC Jarosław 70ALFACO RUNNING TEAMSOSNOWIECPOLSKAM-408900:00:1601:09:48.4001:10:05.00+00:35:146:588.6
407RATAJCZAK Anna 313DOLSKPOLSKAK-4026Zakład Usługowo Handlowy00:00:5001:10:04.6001:10:55.20+00:35:307:008.6
408LORKOWSKA Maria 227RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-201700:00:1901:10:15.4001:10:35.00+00:35:417:018.5
409OWIEŚNY Łukasz 278KLIMAT SOLECSOLEC KUJAWSKIPOLSKAM-30131KLIMAT SOLEC00:00:3801:10:18.3001:10:56.70+00:35:437:018.5
410RASSALSKA-KAUSA Jola 311BYDGOSZCZPOLSKAK-304300:00:3101:10:26.0001:10:57.50+00:35:517:028.5
411DAŃCZUK Agnieszka 68BYDGOSZCZPOLSKAK-50800:00:1901:10:41.4501:11:00.45+00:36:067:048.5
412BARTKOWIAK Aleksandra 13LESZNOPOLSKAK-201800:00:4801:11:18.0501:12:06.25+00:36:437:078.4
413KUGACZ Aneta 210RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-304400:00:5001:11:36.6001:12:26.60+00:37:017:098.4
414BRYWCZYŃSKI Krystian 34PIECHCINPOLSKAM-3013200:00:2801:11:38.1001:12:06.80+00:37:037:098.4
415NOWACKI Leszek 457ZP SERWISBYDGOSZCZPOLSKAM-60+12ZP SERWIS00:00:5101:12:09.4501:13:00.55+00:37:347:128.3
416DRAHEIM Łukasz 79ASPEKTBYDGOSZCZPOLSKAM-2041ASPEKT00:00:2101:13:00.7001:13:22.65+00:38:267:188.2
417CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 56BYDGOSZCZPOLSKAK-304500:00:3101:13:20.8001:13:52.40+00:38:467:208.2
418JANKOWSKI Dawid 134ŻNINPOLSKAM-30133Mega Computer Center Sp. zo.o.00:00:5101:14:04.3001:14:56.25+00:39:307:248.1
419CEGIELSKI Maciej 44ŻANDARMI Z POZNANIAŚWIEKATOWOPOLSKAM-409000:00:5301:14:16.3501:15:10.05+00:39:427:258.1
420NIESPOREK Ewa 268TORUŃPOLSKAK-50900:00:5001:14:52.7501:15:43.45+00:40:187:298
421ROZMARYNOWICZ Anna 321LOVELASYDĄBROWA CHEŁMIŃSKAPOLSKAK-304600:00:2801:18:45.5001:19:14.20+00:44:117:527.6
422JASTRZĘBSKI Mirosław 141MECHVENT TEAMWARSZAWAPOLSKAM-60+13MechVent00:00:4101:19:17.3501:19:58.85+00:44:427:557.6
423BORUCKI Rafał 31ALFACO RUNNING TEAMWARSZAWAPOLSKAM-3013400:00:1401:20:39.3501:20:54.20+00:46:058:047.4
424PIANOWSKA Ewa 292BYDGOSZCZPOLSKAK-501000:00:3601:20:55.7001:21:32.35+00:46:218:057.4
425OSTROWSKA Danuta 277BYDGOSZCZPOLSKAK-60+200:00:3601:20:55.7501:21:32.45+00:46:218:057.4
426WOŹNIAK Alina 437BYDGOSZCZPOLSKAK-501100:00:3401:20:56.0501:21:31.00+00:46:228:057.4
427WOLSKI Kamil 470PŁOŃSKPOLSKAM-3013500:00:1101:21:23.1001:21:34.65+00:46:488:087.4
428DUTKIEWICZ Urszula 84TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKAK-304700:00:5901:28:47.6001:29:46.70+00:54:128:526.8
429BILKIEWICZ Anna Maria 21WARSZAWAPOLSKAK-402700:00:5401:28:51.1001:29:45.90+00:54:168:536.8
430BRONKALLA Karol 32EKO-INSTALBYDGOSZCZPOLSKAM-30136Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla00:00:4401:29:01.2001:29:46.10+00:54:278:546.7
Znaleziono 430 wynik(ów)