Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2017-05-14 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 486 |
Wystartowało : | 430 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 430 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Specjalne |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Bydgoszczanka | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Bydgoszczanin | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADASZAK Katarzyna | 1 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:00 | ||
2 | PIECZYŃSKI Paweł | 295 | Monter Shop Run Team | TORUŃ | M-40 | 00:00:00 | ||
3 | MAĆKOWSKI Maciej | 235 | Brico Marche Żnin | ŻNIN | M-20 | 00:00:01 | ||
4 | GÓRCZYŃSKI Zbigniew | 115 | GKS Fabianki | WŁOCŁAWEK | M-20 | MPWiK Włocławek | 00:00:01 | |
5 | ŁAZ Kamil | 231 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | ||
6 | POKORA Rafał | 298 | SZPETAL GÓRNY | M-40 | 00:00:01 | |||
7 | MINKO Arkadiusz | 258 | SZCZECIN | M-20 | Target | 00:00:01 | ||
8 | LUTOWSKI Wojciech | 475 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | ||
9 | CZYŻNIKIEWICZ Paweł | 459 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | |||
10 | ROMANOWSKI Michal | 319 | BYDGOSZCZ | M-30 | ATELBUD | 00:00:01 | ||
11 | POLANSKI Tomasz | 299 | BYDGOSZCZ | M-40 | Ciepłobud Bydgoszcz | 00:00:01 | ||
12 | MAKARSKI Tomasz | 237 | GDAŃSK | M-40 | MM Projekt | 00:00:01 | ||
13 | SZCZĘSNY Piotr | 370 | TULISZKÓW | M-20 | 00:00:02 | |||
14 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 48 | BYDGOSZCZ | M-40 | CGH Polska | 00:00:02 | ||
15 | MICKIEWICZ Jan | 254 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-50 | Inżbud | 00:00:02 | |
16 | DEMBOWSKI Mariusz | 480 | H+H Polska | LIDZBARK | M-30 | H+H Polska | 00:00:02 | |
17 | MAĆKOWSKI Maciej | 236 | MYŚLĘCINEK BDG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | ||
18 | PRZYBYSZ Marcin | 304 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:02 | |||
19 | TYPIŃSKI Paweł | 403 | Solum Tri Team | POZNAŃ | M-20 | Solum Bartosz Kamiński | 00:00:02 | |
20 | BARTKOWIAK Rafał | 14 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | |||
21 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 173 | Hydroterm | BYDGOSZCZ | M-20 | Hydroterm Krzysztof Chudy | 00:00:02 | |
22 | LEPRINCE Ludovic | 220 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | |||
23 | KRYSKE Mariusz | 200 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:02 | ||
24 | ŁĄCZNY Jarosław | 232 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |||
25 | TOMCZYŃSKI Bartosz | 393 | BYDGOSZCZ | M-30 | Marsystem | 00:00:02 | ||
26 | BIERYT Arkadiusz | 20 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:03 | |||
27 | BARTCZAK Łukasz | 12 | TEAMOCHAL | DOBRCZ | M-30 | Technika Sanitarna Bartosz Pater | 00:00:03 | |
28 | KOZIŃSKI Marek | 188 | OSIELSKO | M-30 | 00:00:03 | |||
29 | MAŁKIŃSKI Józef | 242 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:03 | |||
30 | OLENDER Tomasz | 273 | GRUDZIĄDZ | M-20 | 00:00:03 | |||
31 | GORDON Roman | 112 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:03 | ||
32 | RZEPKA Andrzej | 332 | WIELKI GŁĘBOCZEK | M-40 | Fiszer Brodnica | 00:00:03 | ||
33 | SZATKOWSKI Józef | 366 | GRUDZIĄDZ | M-60+ | 00:00:03 | |||
34 | LEWAŃCZYK Marcin | 221 | Akademia biegowa Amator kiełpino | SKORZEWO | M-30 | 00:00:04 | ||
35 | RÓŻYCKI Marcin | 323 | GOSTYNIN | M-20 | 00:00:04 | |||
36 | FLORIAŃCZYK Damian | 87 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
37 | SZYGOWSKI Mariusz | 377 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-50 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
38 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 265 | Oj tam Oj tam RUN... | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-40 | 00:00:04 | ||
39 | GMYS Tomasz | 105 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | |||
40 | WTOREK Tomasz | 439 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
41 | KLIMEK Łukasz | 166 | H2O TEAM | BLIZNO | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
42 | RYDLEWSKI Marek | 329 | RUN BYDGOSZCZ | CIELE | M-40 | 00:00:04 | ||
43 | DOMAN Janusz | 78 | UKS Szabla Brzoza | BRZOZA | M-60+ | 00:00:04 | ||
44 | WOŹNIAKOWSKA Agata | 438 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:04 | ||
45 | KOŻUCHOWSKA Natalia | 189 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | K-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:04 | |
46 | SZCZEBLEWSKI Witold | 367 | ŁOCHOWO | M-50 | 00:00:04 | |||
47 | DAŃCZUK Jerzy | 67 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:04 | |||
48 | WITOWSKA Anna | 427 | GDYNIA | K-20 | Klimatrik | 00:00:05 | ||
49 | JANICKI Robert | 481 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
50 | OLEJNICZAK Marek | 272 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
51 | TUSZYŃSKA Marcela | 399 | TORUŃ | K-20 | 00:00:05 | |||
52 | GRZEGORZEWSKI Rafał | 127 | NIEMCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
53 | GBYL Jacek | 97 | GDYNIA | M-40 | 00:00:05 | |||
54 | RADECKI Przemysław | 308 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
55 | DĘBSKI Jan | 75 | SUCHARZEWO 6 | M-60+ | 00:00:05 | |||
56 | PALACZ Wioletta | 280 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:05 | |||
57 | KĘDZIERSKI Rafał | 160 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
58 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 215 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | P.W. Jakub Oskiewicz | 00:00:06 | |
59 | PYKAŁÓW Marek | 305 | GDYNIA | M-40 | Klimatrik | 00:00:06 | ||
60 | KIERZNIKIEWICZ Paweł | 161 | RUMIA | M-30 | Klimatrik | 00:00:06 | ||
61 | KOSZEWSKI Michał | 180 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |||
62 | PAWLAK Bartosz | 288 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:06 | |
63 | KRZYŻANOWSKI Robert | 206 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | ANDRO | 00:00:06 | |
64 | MASALSKI Romuald | 249 | CZERNIKOWO | M-50 | 00:00:06 | |||
65 | DĘBSKI Adrian | 74 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |||
66 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 3 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:06 | |||
67 | KLIMCZAK Zbigniew | 165 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | KLIMA-THERM TEAM | 00:00:06 | |
68 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 202 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | Art-Deco | 00:00:06 | |
69 | KOCHAŃSKI Dariusz | 169 | BUKOWIEC | M-50 | 00:00:07 | |||
70 | PĘKAŁA Aleksandra | 291 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | Art-Deco | 00:00:07 | |
71 | SZEIB Robert | 372 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
72 | GROSZEWSKI Grzegorz | 122 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |||
73 | DURAŁEK Andrzej | 82 | PRUSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
74 | GACKOWSKA Beata | 91 | BYDGOSZCZ | K-40 | MWiK Bydgoszcz | 00:00:07 | ||
75 | TUŻYLAK Katarzyna | 401 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:07 | |||
76 | KUTOWSKI Przemysław | 217 | PRUSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
77 | RZEPKA Ewa | 333 | WIELKI GŁĘBOCZEK | K-40 | 00:00:07 | |||
78 | CIEPLIK Mateusz | 50 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:07 | |
79 | WŁODARCZYK Wojciech | 430 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:07 | |||
80 | GONCERZ Katarzyna | 110 | BYDGOSZCZ | K-30 | MWiK Bydgoszcz | 00:00:07 | ||
81 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 2 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-30 | 00:00:08 | |||
82 | WIKTOREK Dariusz | 418 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-40 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:08 | |
83 | BARANOWICZ Mikołaj | 10 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |||
84 | RACZYŃSKI Krzysztof | 307 | BYDGOSZCZ | M-50 | OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy | 00:00:08 | ||
85 | SZYSZKA Radosław | 379 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |||
86 | KASZOWICZ Marek | 159 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | ||
87 | WOLOSZYN Kazimierz | 435 | Rowerowa Brzoza/Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:08 | ||
88 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 6 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | |||
89 | SPLITT Jakub | 354 | KLIMAT SOLEC | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:08 | |
90 | QUAAS Łukasz | 306 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | ||
91 | GŁÓD Arkadiusz | 101 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | |||
92 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 396 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:09 | |||
93 | WŁADYKA Paweł | 487 | KLIMOR TEAM | GDYNIA | M-30 | KLIMOR | 00:00:09 | |
94 | MINTA Adam | 259 | BYDGOSZCZ | M-30 | Proj-Przem-Projekt Sp. z o.o. | 00:00:09 | ||
95 | WESOŁOWSKI Roland | 411 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |||
96 | WYSOCKI Piotr | 440 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:09 | ||
97 | OLIJARCZYK Paweł | 486 | KLIMOR TEAM | POZNAŃ | M-30 | KLIMOR | 00:00:09 | |
98 | KUJAWA Kamil | 212 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | WOJNOWO | M-30 | 00:00:09 | ||
99 | JASINSKI Krzysztof | 139 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:09 | |||
100 | GAZDULSKI Krzysztof | 96 | TORUŃ | M-40 | 00:00:09 | |||
101 | DURCZAK Jerzy | 83 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:09 | |||
102 | GWITT Bartosz | 129 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |||
103 | GROSKOP Grzegorz | 121 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
104 | TYMCZEWSKI Maciej | 402 | GNIEZNO | M-40 | TYMGAZ Maciej Tymczewski | 00:00:10 | ||
105 | DANIELEWSKI Mariusz | 64 | Drużyna Szpiku | SKŁUDZEWO | M-30 | 00:00:10 | ||
106 | SZYCHOWSKI Jarosław | 376 | WIERZCHUCICE | M-30 | 00:00:10 | |||
107 | KANNEBERG Maciej | 157 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
108 | WITCZAK Jarosław | 426 | KĘPNO | M-20 | BART Sp. z o.o. | 00:00:10 | ||
109 | WOLSKI Kamil | 470 | PŁOŃSK | M-30 | 00:00:11 | |||
110 | PALIGA Antoni | 282 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 00:00:11 | ||
111 | LUZAK Mirosław | 230 | BYDGOSZCZ | M-50 | MWiK Bydgoszcz | 00:00:11 | ||
112 | SZYMCZAK Konrad | 378 | KALISZ | M-20 | 00:00:11 | |||
113 | PALIGA Mateusz | 281 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:11 | ||
114 | GZYL Mikolaj | 131 | Janusze triathlonu 'Exodus' Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:11 | ||
115 | ROBERT Ryczkowski | 317 | ZĄBKI | M-40 | Polski Instalator | 00:00:11 | ||
116 | MIERZWA Damian | 256 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:12 | |||
117 | WILK Paweł | 419 | Galopujące Ślimaki | WŁOCŁAWEK | M-30 | P.W. WoKanCo | 00:00:12 | |
118 | NAGOW Michał | 266 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | ||
119 | JURCZYK Ewa | 146 | GRUDZIĄDZ | K-40 | 00:00:12 | |||
120 | JANOWSKI Mariusz | 136 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:12 | |
121 | GAJEWSKI Maciej | 92 | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:12 | |||
122 | PAWLOWSKI Marcin | 289 | WLOCLAWEK | M-30 | 00:00:12 | |||
123 | GOŁĘBIEWSKI Piotr | 473 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | |||
124 | KAMPER Jarosław | 156 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | |||
125 | TATULIŃSKA Aleksandra | 387 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:13 | |||
126 | ROZWADOWSKI Oskar | 322 | KLIMAT SOLEC | TORUŃ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:13 | |
127 | DANIELEWSKI Rafał | 65 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:13 | |||
128 | GIERACH Marcin | 99 | NIEMCZ | M-40 | 00:00:13 | |||
129 | STASZKIEWICZ Lucyna | 357 | STASHKY TEAM | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:13 | ||
130 | GIERACH Krzysztof | 98 | NIEMCZ | M-60+ | 00:00:14 | |||
131 | WŁOCH Sylwester | 429 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:14 | |||
132 | CZYŻAK Asia | 60 | NOWY DWÓR | K-40 | 00:00:14 | |||
133 | KOWALSKI Jacek | 183 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | |||
134 | KOPICKI Mariusz | 177 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | |||
135 | ŁOBOCKI Krzysztof | 233 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | |||
136 | BORUCKI Rafał | 31 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:14 | ||
137 | KISIEL Tomasz | 163 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | Oknoplast | 00:00:15 | |
138 | BIEL Marek | 18 | 1% DLA DARII BIEL | MAŁE RUDY | M-40 | 00:00:15 | ||
139 | NOWAK Adam | 476 | Ekskluzywna Patologia | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:15 | ||
140 | CZAJKOWSKI Maciej | 55 | Alfaco Running Team | KATOWICE | M-40 | 00:00:15 | ||
141 | SPECJALSKI Paweł | 353 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-20 | 00:00:15 | ||
142 | BINIENDA Mateusz | 22 | BIMAT | KRUSZYN | M-30 | 00:00:15 | ||
143 | DEC Jarosław | 70 | Alfaco Running Team | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:16 | ||
144 | BUTRYM Dariusz | 41 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
145 | TOKARSKI Krzysztof | 388 | GDAŃSK | M-50 | AZART-SAT Krzysztof Tokarski | 00:00:16 | ||
146 | BAGROWSKI Marek | 7 | umk collegium medicum ratownictwo medyczne janowo biega | JANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJ | M-50 | 00:00:16 | ||
147 | GIERSZEWSKA Grażyna | 100 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:16 | |||
148 | KUJAWA Piotr | 211 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
149 | BUTRYM Piotr | 40 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | |||
150 | MURAS Michał | 263 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
151 | BYRTEK Grzegorz | 42 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:17 | |||
152 | ZAMIATOWSKA Kinga | 442 | RUN BDG / ROLL&RUN | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:17 | ||
153 | BRZUSKIEWICZ Sławomir | 38 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:17 | |||
154 | JELENIEWSKI Eugeniusz | 143 | BYDGOSZCZ | M-50 | Usługi Inżynieryjne Eugeniusz Jeleniewski | 00:00:17 | ||
155 | NIŚCIGORSKA Joanna | 269 | Alfaco Running Team | WROCŁAW | K-30 | 00:00:17 | ||
156 | GAJZLER Jerzy | 93 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:17 | |||
157 | SMOLARA Sebastian | 347 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:17 | |||
158 | KOLASIŃSKA Joanna | 172 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:17 | |||
159 | ŚWIĘCICKI Andrzej | 385 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | |||
160 | SIENIAWSKI Marek | 339 | Alfaco Running Team | GDYNIA | M-30 | 00:00:18 | ||
161 | KACZMARSKI Patryk | 464 | Fala Kazuń | PŁOŃSK | M-20 | 00:00:18 | ||
162 | GOŁCZYŃSKI Tomasz | 108 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | |||
163 | WOJTYSIAK Dorota | 434 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:18 | |||
164 | SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Joanna | 349 | GRUDZIĄDZ | K-30 | 00:00:18 | |||
165 | APANASIEWICZ Bartosz | 477 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | ||
166 | GORGOL Tomasz | 113 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | |||
167 | DEJEWSKI Zbigniew | 71 | Alfaco Running Team | LUBLIN | M-50 | 00:00:18 | ||
168 | LORKOWSKA Beata | 228 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:19 | ||
169 | KOWALIK Waldemar | 182 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | |||
170 | LORKOWSKA Maria | 227 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:19 | ||
171 | DAŃCZUK Agnieszka | 68 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:19 | |||
172 | WACHOWIAK Adam | 466 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | M-20 | 00:00:19 | ||
173 | PRZYBYLSKI Mariusz | 303 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:19 | |||
174 | KOSK Patryk | 467 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
175 | SKOMAROWSKA Barbara | 462 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | K-30 | 00:00:19 | ||
176 | PRZYBYSZEWSKI Adrian | 465 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
177 | PODGRUDNY Adam | 468 | Fala Kazuń | ŚWIERCZE | M-30 | 00:00:19 | ||
178 | MACHNOWSKI Przemysław | 461 | Fala Kazuń | WARSZAWA | M-30 | 00:00:20 | ||
179 | ŚLEFARSKI Jacek | 381 | TriFriends | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | ||
180 | TOMKIEL Piotr | 394 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | |||
181 | PASZEK Maria | 286 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:20 | |||
182 | KOZERA Marcin | 187 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:20 | |||
183 | GODZIUK Roman | 106 | TORUŃ | M-50 | 00:00:20 | |||
184 | MARCINIAK Justyna | 244 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:20 | |||
185 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 463 | Fala Kazuń | KIELCE | M-30 | 00:00:20 | ||
186 | KOZAKIEWICZ Marcin | 186 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:21 | |||
187 | DRAHEIM Łukasz | 79 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-20 | ASPEKT | 00:00:21 | |
188 | ZARECKI Piotr | 444 | pałuki running team | ŻNIN | M-30 | 00:00:21 | ||
189 | KAMIŃSKI Bartosz | 155 | Solum Tri Team | LUBOŃ | M-30 | SOLUM Bartosz Kamiński | 00:00:21 | |
190 | PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall | 287 | pałuki running team | ŻNIN | M-30 | 00:00:21 | ||
191 | NAWROCKI Adam | 267 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-40 | ASPEKT | 00:00:21 | |
192 | WALUSIAK Miłosz | 407 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:21 | |||
193 | LIPCZYŃSKI Przemysław | 460 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:21 | ||
194 | LEBIODA Tomasz | 455 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-30 | ASPEKT | 00:00:21 | |
195 | WIECZOREK Łukasz | 413 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:22 | |||
196 | SIERANT Marian | 341 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:22 | |||
197 | PARUSZEWSKI Robert | 284 | GDYNIA | M-30 | 00:00:22 | |||
198 | DEMBEK Maciej | 72 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |||
199 | SMOLIŃSKI Piotr | 348 | GDYNIA | M-30 | 00:00:22 | |||
200 | STRAMA Wojciech | 362 | ZAKOPANE | M-30 | FU MAŃKA Wojciech Strama | 00:00:22 | ||
201 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 290 | SZTUM | M-40 | PWiK Sp z oo w Sztumie | 00:00:22 | ||
202 | SZCZEPAŃSKI Marek | 369 | Wysadzeni z fotela | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:22 | ||
203 | CZUBKOWSKI Sebastian | 59 | SEPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:22 | |||
204 | OLECHNOWICZ Tomasz | 271 | SM Budowlani | BYDGOSZCZ | M-40 | SM Budowlani | 00:00:23 | |
205 | RYMARKIEWICZ Małgorzata | 331 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:23 | |||
206 | CADER Ryszard | 43 | Spójnia Białe Błota | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:23 | ||
207 | WOJCIECHOWSKI Grzegorz | 433 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:23 | |||
208 | BIAŁOBŁOCKI Marek | 16 | RYPIN | M-30 | 00:00:23 | |||
209 | JURUŚ Jolanta | 150 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:23 | |||
210 | BARANOWSKA Julia | 11 | BYDGOSZCZ | K-16 | 00:00:23 | |||
211 | SZCZEPANSKA Anna | 368 | CZERWONAK | K-30 | REMKAN | 00:00:23 | ||
212 | WESOŁOWSKI Dariusz | 410 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:23 | |||
213 | MUSZKOWSKI Andrzej | 479 | BYDGOSZCZ | M-50 | ATELBUD | 00:00:23 | ||
214 | PASTWA Donata | 285 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:24 | |||
215 | GABRYSIAK Dawid | 90 | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | Kompleks-Instal | 00:00:24 | ||
216 | KONKEL Bartosz | 174 | BYDGOSZCZ | M-30 | GRAFORM | 00:00:24 | ||
217 | MAKOWSKI Sławomir | 238 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:24 | ||
218 | KOLANOWSKA Grażyna | 170 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:25 | |||
219 | GMAJ Daniel | 103 | WARSZAWA | M-30 | ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. | 00:00:25 | ||
220 | MAŁECKI Tomasz | 243 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:25 | |||
221 | MAREK Sławomir | 246 | PRZYSIEK | M-30 | 00:00:25 | |||
222 | BUCZKOWSKI Wojciech | 39 | BYDGOSZCZ | M-40 | stalrent | 00:00:25 | ||
223 | KRYSZTOFIAK Robert | 201 | BRZOZA | M-40 | 00:00:25 | |||
224 | PŁACZKOWSKA Magdalena | 296 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | |||
225 | BOLLIN Łukasz | 29 | BYDGOSZCZ | M-30 | GFI | 00:00:25 | ||
226 | GMAJ Karolina | 104 | GRÓJEC | K-30 | ALNOR Systemy Wentylacji Sp.z o.o. | 00:00:25 | ||
227 | MIKOWSKI Artur | 257 | WARSZAWA | M-40 | ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. | 00:00:25 | ||
228 | WNUCZYŃSKI Andrzej | 432 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:25 | ||
229 | KOLANOWSKI Wojciech | 171 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:25 | |||
230 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 324 | PRZYŁĘKI | M-30 | 00:00:26 | |||
231 | SZULC Marta | 375 | Infracorr TEAM | GDAŃSK | K-30 | Infracorr Sp. z o.o. | 00:00:26 | |
232 | KALLAS-LIPSKA Anetta | 153 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:26 | |||
233 | KORALEWSKI Jakub | 178 | GĄDECZ | M-20 | 00:00:26 | |||
234 | LIPSKI Krzysztof | 225 | Allianz Running Team | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:26 | ||
235 | DANKOWSKA Oliwia | 66 | UKS CZAPLA Białe Błota | KORONOWO | K-16 | 00:00:26 | ||
236 | ŚLADEWSKI Rafał | 380 | GĄDECZ | M-30 | 00:00:26 | |||
237 | SĄDEJ Małgorzata | 336 | Infracorr TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-30 | Infracorr Sp. z o.o. | 00:00:26 | |
238 | KUBIŃSKI Rafał | 207 | Allianz Running Team | SŁUPSK | M-50 | 00:00:26 | ||
239 | KUBIŃSKA Beata | 469 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 00:00:26 | ||
240 | KRYKANT Michał | 199 | GRUDZIĄDZ | M-30 | 00:00:27 | |||
241 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 425 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | |||
242 | LIPIŃSKI Marek | 223 | TORUŃ | M-30 | 00:00:27 | |||
243 | RATAJCZAK Dariusz | 312 | DOLSK | M-40 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:27 | ||
244 | WALENTYNOWICZ Aneta | 406 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | K-40 | 00:00:27 | ||
245 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 423 | TORUŃ | M-50 | 00:00:27 | |||
246 | SCHULZ Maciej | 338 | Pruszcz Biega | PRUSCZ GDAŃSKI | M-40 | 00:00:27 | ||
247 | DOLATA Magdalena | 77 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:27 | |||
248 | BRYWCZYŃSKI Krystian | 34 | PIECHCIN | M-30 | 00:00:28 | |||
249 | KAPELIŃSKI Stanisław | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:28 | |||
250 | BRYWCZYŃSKA Justyna | 33 | PIECHCIN | K-30 | 00:00:28 | |||
251 | ROZMARYNOWICZ Anna | 321 | Lovelasy | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 00:00:28 | ||
252 | TOMAS Marzena | 389 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:28 | |||
253 | BLEJA Krystian | 24 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:28 | |||
254 | JUCHACZ Michał | 145 | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:28 | |||
255 | DĄBROWSKI Jarosław | 69 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:29 | |||
256 | MAŁANIN Dorota | 241 | CHEŁMNO | K-40 | 00:00:29 | |||
257 | STOŻEK Szymon | 361 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-16 | 00:00:29 | ||
258 | MAZANOWSKA Ewa | 251 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:29 | ||
259 | SZMELTER Michał | 373 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |||
260 | STAWCZYK Dariusz | 358 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |||
261 | STOŻEK Grażyna | 360 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | K-40 | ZWiK Chełmno | 00:00:29 | |
262 | POLAŃSKA Beata | 483 | Ciepłobud Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:29 | ||
263 | MATUSZEWSKI Jarosław | 250 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-50 | ZWiK Chełmno | 00:00:29 | |
264 | SOSIŃSKI Paweł | 352 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:30 | ||
265 | JANKOWSKA Katarzyna | 133 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:30 | |||
266 | KOŚMIŃSKI Krzysztof | 181 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | |||
267 | SZADKOWSKA Anna | 364 | INOWROCŁAW | K-60+ | 00:00:30 | |||
268 | SOSIŃSKA Izabela | 351 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 00:00:30 | ||
269 | ŁOŚ Dariusz | 234 | ZAMOŚĆ | M-50 | 00:00:30 | |||
270 | KOZACZYK Julia | 185 | INOWROCŁAW | K-16 | 00:00:30 | |||
271 | ZIELIŃSKI Mateusz | 447 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:30 | |||
272 | SIWIŃSKA Elżbieta | 344 | INOWROCŁAW | K-50 | 00:00:30 | |||
273 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 384 | To Tylko Triathlon | OSIELSKO | M-30 | 00:00:30 | ||
274 | ZYGMUNT Robert | 448 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | ||
275 | BEDNAREK Marta | 15 | WTELNO | K-30 | 00:00:31 | |||
276 | SZCZĘSNY Arkadiusz | 371 | Dynamo Skarpa | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:31 | ||
277 | BINKOWSKA Anita | 23 | GNIEWKOWO | K-40 | 00:00:31 | |||
278 | BAJAN Justyna | 8 | ŁOCHOWO | K-30 | 00:00:31 | |||
279 | TOMCZAK Krzysia | 392 | ŁOCHOWO | K-30 | 00:00:31 | |||
280 | RASSALSKA-KAUSA Jola | 311 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | |||
281 | CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | |||
282 | PRIEWE Paweł | 301 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:31 | |||
283 | BIAŁY Dawid | 17 | Spójnia Białe Błota | LUCIM | M-20 | 00:00:32 | ||
284 | MENKA Adam | 252 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-40 | Eko-Instal | 00:00:32 | |
285 | POTRZEBOWSKA Agata | 300 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:32 | |||
286 | ŻEGLICZ Marek | 449 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:32 | ||
287 | CIESIELSKI Tomasz | 51 | kujawsko-pomorskie.pl | TORUŃ | M-20 | 00:00:32 | ||
288 | TREJDEROWSKI Robert | 395 | Conkret Running Team | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | 00:00:32 | ||
289 | KOZACZYK Joanna | 184 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:32 | |||
290 | SMAGAGOWSKA Anna | 346 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:32 | |||
291 | WIŚNIEWSKA Dorota | 421 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:32 | |
292 | FRANCISZKIEWICZ Monika | 88 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:32 | |||
293 | CZEKALSKA Beata | 58 | KORONOWO | K-30 | 00:00:32 | |||
294 | KACZMAREK Michał | 151 | POZNAŃ | M-30 | GWE Pol-Bud sp. z o.o. | 00:00:33 | ||
295 | KRAŚNY Arkadiusz | 194 | PIECHCIN | M-30 | Celt | 00:00:33 | ||
296 | KOWALCZYK Tomasz | 454 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-40 | ZP SERWIS | 00:00:33 | |
297 | WESOŁEK Piotr | 409 | PAKOŚĆ | M-40 | Celt | 00:00:33 | ||
298 | GRYLEWICZ Tomasz | 126 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:33 | |||
299 | SZULC Edmund | 374 | ZIELONKA | M-50 | 00:00:33 | |||
300 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 350 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:33 | |||
301 | GROTT Bartłomiej | 123 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:33 | |||
302 | DOBUCKA Katarzyna | 76 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:34 | |||
303 | WOŹNIAK Alina | 437 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:34 | |||
304 | RYCHŁOWSKI Artur | 328 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
305 | OKUŁA Zbigniew | 270 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
306 | LEWICKI Konrad | 222 | Żandarmii z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:34 | ||
307 | KWARTA Ilona | 218 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | K-40 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
308 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 140 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:35 | |
309 | GORBASZEWICZ Lukasz | 111 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | |||
310 | ANGLART Roman | 4 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:35 | |||
311 | PRZYBYLSKA Grażyna | 302 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:35 | |||
312 | WIECZOREK Jakub | 482 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | |||
313 | KUCHCZYŃSKI Adam | 208 | Ból To Ściema | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:35 | ||
314 | - - | 404 | - | K-20 | 00:00:35 | |||
315 | PIANOWSKA Ewa | 292 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:36 | |||
316 | RYMARKIEWICZ Sławomir | 330 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:36 | |||
317 | STANKIEWICZ Dariusz | 356 | MAKSYMILIANOWO | M-50 | 00:00:36 | |||
318 | OSTROWSKA Danuta | 277 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:36 | |||
319 | SCHMIDT Robert | 337 | BYDGOSZCZ | M-40 | UNI-DOOR | 00:00:36 | ||
320 | RZYDUCH Piotr | 334 | SUCHATÓWKA | M-40 | 00:00:36 | |||
321 | TUSZYŃSKA Monika | 400 | KURZĘTNIK | K-40 | 00:00:36 | |||
322 | SARNECKI Michał | 335 | ATI Systemy Elektroniczne | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne | 00:00:37 | |
323 | RUTKOWSKA Virginia | 325 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:37 | |||
324 | OSIŃSKA Karolina | 276 | KOŁACZKOWO | K-20 | 00:00:37 | |||
325 | SIERADZKI Damian | 340 | KORONOWO | M-30 | 00:00:37 | |||
326 | CZYŻEWSKA Justyna | 61 | BRZOZA | K-30 | 00:00:37 | |||
327 | TADROWSKI Tomasz | 386 | INOWROCŁAW | M-40 | 00:00:37 | |||
328 | OWIEŚNY Łukasz | 278 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:38 | |
329 | WIELUŃSKA Dorota | 414 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:38 | |||
330 | GRUBA Jacek | 125 | BRZOZA | M-50 | 00:00:38 | |||
331 | RUTKOWSKI Tomasz | 327 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | |||
332 | KUCHTA Jacek | 209 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | KLIMAT SOLEC | 00:00:38 | |
333 | TOMASZEK Sebastian | 390 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | |||
334 | GÓRNY Tadeusz | 117 | PIŁA | M-60+ | 00:00:39 | |||
335 | WIĘCASZEK Maciej | 417 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:39 | |||
336 | CHOJNACKA Katarzyna | 46 | KRUSZE | K-30 | 00:00:39 | |||
337 | RAZIK Wieslaw | 315 | PLESZEW | M-30 | 00:00:39 | |||
338 | CZAJKOWSKI Maciej | 54 | ATI Systemy Elektroniczne | GRUDZIĄDZ | M-40 | ATI Systemy Elektroniczne | 00:00:39 | |
339 | KRAHL Radosław | 190 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | M-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:39 | |
340 | BIERNACKA Anna | 19 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:40 | |||
341 | CHOJNACKI Andrzej | 47 | ATI Systemy Elektroniczne | KRUSZE | M-40 | 00:00:40 | ||
342 | DRZEWIECKI Mirek | 456 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:40 | |||
343 | KRZYSZTOF Jeliński | 203 | MechVent Team | RUMIA | M-30 | MechVent | 00:00:40 | |
344 | KAŁUSKI Jacek | 154 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-40 | MechVent | 00:00:41 | |
345 | KLEWICKI Łukasz | 164 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-20 | MechVent | 00:00:41 | |
346 | OŻGA Agnieszka | 279 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:41 | |||
347 | JASTRZĘBSKI Mirosław | 141 | MechVent Team | WARSZAWA | M-60+ | MechVent | 00:00:41 | |
348 | JAWORSKI Janusz | 142 | TOPORZYSKO | M-50 | 00:00:41 | |||
349 | BOROWICZ Ireneusz | 30 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:41 | |||
350 | KISIEL Krystian | 162 | Ekipa BSW | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | ||
351 | DESKA Paweł | 73 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | KLIMA-THERM TEAM | 00:00:42 | |
352 | GOŁYŃSKI Jarosław | 109 | KLIMA-THERM TEAM | TCZEW | M-30 | 00:00:42 | ||
353 | GROBELNA Angelika | 119 | NIEMCZ | K-40 | 00:00:42 | |||
354 | SKUPSZ Jędrzej Kazmierz | 345 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:42 | |||
355 | KRASZKIEWICZ Monika | 193 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:42 | |||
356 | MALICKA Beata | 240 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:42 | |||
357 | JARZYNA Jakub | 137 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | |||
358 | GOLCZYK Wiktor | 107 | Eko-Instal | ROGOWO | M-16 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:42 | |
359 | GRACZYKOWSKI Andrzej | 118 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:42 | |||
360 | DANIELEK Ewa | 62 | WARSZAWA | K-30 | 00:00:43 | |||
361 | KOPERSKI Piotr | 176 | Eko-Instal | ROGOWO | M-20 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:43 | |
362 | MALICKA Maria | 239 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | |||
363 | GROCHOWSKI Jakub | 120 | WITOSŁAW | M-30 | 00:00:43 | |||
364 | KOPERSKI Adam | 175 | Eko-Instal | ROGOWO | M-20 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:43 | |
365 | CETKOWSKI Przemek | 45 | TORUŃ | M-30 | El-mar sp z o.o. | 00:00:43 | ||
366 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 382 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:43 | |||
367 | KURA Arkadiusz | 216 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:44 | |||
368 | ZIELIŃSKA Dominika | 446 | Eko-Instal | TUCHOLA | K-20 | 00:00:44 | ||
369 | DRWĘCKI Daniel | 81 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | Eko-Instal | 00:00:44 | |
370 | TUCZYŃSKA Anna | 398 | TORUŃ | K-30 | 00:00:44 | |||
371 | SIEWERT Hanna | 342 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:44 | |||
372 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 422 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:44 | |||
373 | MANISZEWSKI Zbigniew | 474 | UNISŁAW | M-60+ | 00:00:44 | |||
374 | BRONKALLA Karol | 32 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla | 00:00:44 | |
375 | RADKA Michał | 309 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | 00:00:44 | ||
376 | WIŚNIEWSKI Maksymilian | 424 | TORUŃ | M-16 | 00:00:45 | |||
377 | BŁACHOWICZ Dawid | 27 | Salamander Running Team | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:45 | ||
378 | MUCHA Aleksander | 262 | Salamander Running Team | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:45 | ||
379 | KENSIK Joanna | 489 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | K-20 | Eko-Instal | 00:00:45 | |
380 | IGNATOWICZ Michał | 132 | BYDGOSZCZ | M-30 | Eko-Instal | 00:00:45 | ||
381 | KRAJNIK Wojciech | 192 | GRUDZIĄDZ | M-30 | Budrob Grudziądz. Krajnik Robert | 00:00:46 | ||
382 | MARKIEWICZ Mirek | 247 | TORUŃ | M-40 | 00:00:46 | |||
383 | TUCZYNSKI Robert | 397 | TORUN | M-30 | 00:00:46 | |||
384 | LUKASIEWICZ Krzysztof | 229 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:46 | |||
385 | JURKIEWICZ Beata | 149 | TORUŃ | K-40 | 00:00:46 | |||
386 | WIERSKI Jarosław | 415 | LIPNIKI | M-40 | 00:00:46 | |||
387 | GAWLIK Jacek | 95 | ŁĘCZYCA | M-30 | Projekt Complex | 00:00:47 | ||
388 | PARUSZEWSKA Katarzyna | 283 | GDYNIA | K-30 | 00:00:47 | |||
389 | GAWLIK Kinga | 94 | ŁĘCZYCA | K-30 | 00:00:47 | |||
390 | BARTKOWIAK Aleksandra | 13 | LESZNO | K-20 | 00:00:48 | |||
391 | GŁYSZ Dawid | 102 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:48 | |||
392 | CZECH Arnold | 57 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:00:48 | ||
393 | GÓRKOWSKA Elżbieta | 116 | Bojano biega | RUMIA | K-30 | 00:00:48 | ||
394 | FRYŻEWSKI Michał | 89 | Bartodzieje Rules | BYDGOSZCZ | M-40 | Powerhouse | 00:00:48 | |
395 | KRĘCICKI Jakub | 195 | WŁOCŁAWEK | M-20 | 00:00:48 | |||
396 | KANIUK Maja | 478 | RUMIA | K-40 | 00:00:48 | |||
397 | BOHDZIEWICZ Paweł | 28 | EKO-BABICE TEAM | ŁOMIANKI | M-30 | G.P.K. 'Eko-Babice' Sp. z o.o. | 00:00:49 | |
398 | KNIOŁA Dorota | 167 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:49 | |
399 | CIACHERA Ireneusz | 49 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:49 | |||
400 | ŻMICH Tomasz | 450 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:49 | |||
401 | JANOWSKA Ula | 135 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:49 | |
402 | RATAJCZAK Anna | 313 | DOLSK | K-40 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:50 | ||
403 | CZAJA Jarosław | 53 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:50 | |||
404 | KUGACZ Aneta | 210 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:50 | ||
405 | NIESPOREK Ewa | 268 | TORUŃ | K-50 | 00:00:50 | |||
406 | PIECYK-CZAJA Sonia | 294 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:50 | |||
407 | MURAWSKI Piotr | 264 | ŻNIN | M-30 | 00:00:51 | |||
408 | NOWACKI Leszek | 457 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-60+ | ZP SERWIS | 00:00:51 | |
409 | BRZOZOWSKI Jarosław | 35 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 00:00:51 | ||
410 | PISANKO Marcin | 458 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-30 | ZP SERWIS | 00:00:51 | |
411 | JARZYŃSKI Maciej | 138 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:51 | |||
412 | ORŁOWSKI Janusz | 275 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | SiMS | 00:00:51 | |
413 | JANKOWSKI Dawid | 134 | ŻNIN | M-30 | Mega Computer Center Sp. zo.o. | 00:00:51 | ||
414 | JUREK Karolina | 148 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:51 | |||
415 | URBAN Piotr | 405 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:52 | |
416 | BRZOZOWSKI Piotr | 36 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-20 | 00:00:52 | ||
417 | WYPORKIEWICZ Jerzy | 500 | WILCZE | M-50 | 00:00:52 | |||
418 | GRUBA Paweł | 124 | BRZOZA | M-30 | PAGR Instal | 00:00:52 | ||
419 | MOSKAL Marta | 261 | MAŁE CZYSTE | K-20 | 00:00:53 | |||
420 | RAUCHFLEISZ Andrzej | 314 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M-40 | 00:00:53 | |||
421 | MARCZYKOWSKI Kamil | 245 | ZŁOTÓW | M-20 | 00:00:53 | |||
422 | LIPIŃSKI Błażej | 224 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:53 | |||
423 | CEGIELSKI Maciej | 44 | Żandarmi z Poznania | ŚWIEKATOWO | M-40 | 00:00:53 | ||
424 | BANAŚ Michał | 9 | JELENIEC | M-16 | 00:00:53 | |||
425 | BILKIEWICZ Anna Maria | 21 | WARSZAWA | K-40 | 00:00:54 | |||
426 | BLOK Karolina | 26 | CHOJNICE | K-20 | 00:00:54 | |||
427 | GWÓŹDŹ Kamil | 130 | TKKF WODNIK WIĘCBORK | WIĘCBORK | M-20 | 00:00:55 | ||
428 | BLOK Karol | 25 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:55 | |||
429 | KRZYŻANOWSKI Wojciech | 205 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:56 | |||
430 | DUTKIEWICZ Urszula | 84 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:59 |
Znaleziono 430 wynik(ów)