Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2017-05-14 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 486 |
Wystartowało : | 430 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 430 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Specjalne |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Bydgoszczanka | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Bydgoszczanin | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAĆKOWSKI Maciej | 235 | Brico Marche Żnin | ŻNIN | M-20 | 00:00:01 | ||
2 | GÓRCZYŃSKI Zbigniew | 115 | GKS Fabianki | WŁOCŁAWEK | M-20 | MPWiK Włocławek | 00:00:01 | |
3 | MINKO Arkadiusz | 258 | SZCZECIN | M-20 | Target | 00:00:01 | ||
4 | CZYŻNIKIEWICZ Paweł | 459 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | |||
5 | SZCZĘSNY Piotr | 370 | TULISZKÓW | M-20 | 00:00:02 | |||
6 | TYPIŃSKI Paweł | 403 | Solum Tri Team | POZNAŃ | M-20 | Solum Bartosz Kamiński | 00:00:02 | |
7 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 173 | Hydroterm | BYDGOSZCZ | M-20 | Hydroterm Krzysztof Chudy | 00:00:02 | |
8 | OLENDER Tomasz | 273 | GRUDZIĄDZ | M-20 | 00:00:03 | |||
9 | RÓŻYCKI Marcin | 323 | GOSTYNIN | M-20 | 00:00:04 | |||
10 | SPLITT Jakub | 354 | KLIMAT SOLEC | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:08 | |
11 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 396 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:09 | |||
12 | GROSKOP Grzegorz | 121 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
13 | KANNEBERG Maciej | 157 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
14 | WITCZAK Jarosław | 426 | KĘPNO | M-20 | BART Sp. z o.o. | 00:00:10 | ||
15 | SZYMCZAK Konrad | 378 | KALISZ | M-20 | 00:00:11 | |||
16 | PALIGA Mateusz | 281 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:11 | ||
17 | MIERZWA Damian | 256 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:12 | |||
18 | ROZWADOWSKI Oskar | 322 | KLIMAT SOLEC | TORUŃ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:13 | |
19 | SPECJALSKI Paweł | 353 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-20 | 00:00:15 | ||
20 | KACZMARSKI Patryk | 464 | Fala Kazuń | PŁOŃSK | M-20 | 00:00:18 | ||
21 | WACHOWIAK Adam | 466 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | M-20 | 00:00:19 | ||
22 | KOSK Patryk | 467 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
23 | PRZYBYSZEWSKI Adrian | 465 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
24 | DRAHEIM Łukasz | 79 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-20 | ASPEKT | 00:00:21 | |
25 | LIPCZYŃSKI Przemysław | 460 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:21 | ||
26 | DEMBEK Maciej | 72 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |||
27 | WOJCIECHOWSKI Grzegorz | 433 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:23 | |||
28 | KORALEWSKI Jakub | 178 | GĄDECZ | M-20 | 00:00:26 | |||
29 | DĄBROWSKI Jarosław | 69 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:29 | |||
30 | BIAŁY Dawid | 17 | Spójnia Białe Błota | LUCIM | M-20 | 00:00:32 | ||
31 | ŻEGLICZ Marek | 449 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:32 | ||
32 | CIESIELSKI Tomasz | 51 | kujawsko-pomorskie.pl | TORUŃ | M-20 | 00:00:32 | ||
33 | KLEWICKI Łukasz | 164 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-20 | MechVent | 00:00:41 | |
34 | SKUPSZ Jędrzej Kazmierz | 345 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:42 | |||
35 | KOPERSKI Piotr | 176 | Eko-Instal | ROGOWO | M-20 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:43 | |
36 | KOPERSKI Adam | 175 | Eko-Instal | ROGOWO | M-20 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:43 | |
37 | KRĘCICKI Jakub | 195 | WŁOCŁAWEK | M-20 | 00:00:48 | |||
38 | JARZYŃSKI Maciej | 138 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:51 | |||
39 | BRZOZOWSKI Piotr | 36 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-20 | 00:00:52 | ||
40 | MARCZYKOWSKI Kamil | 245 | ZŁOTÓW | M-20 | 00:00:53 | |||
41 | GWÓŹDŹ Kamil | 130 | TKKF WODNIK WIĘCBORK | WIĘCBORK | M-20 | 00:00:55 |
Znaleziono 41 wynik(ów)