Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2017-05-14 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 486 |
Wystartowało : | 430 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 430 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Specjalne |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Bydgoszczanka | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Bydgoszczanin | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIECZYŃSKI Paweł | 295 | Monter Shop Run Team | TORUŃ | M-40 | 00:00:00 | ||
2 | MAĆKOWSKI Maciej | 235 | Brico Marche Żnin | ŻNIN | M-20 | 00:00:01 | ||
3 | GÓRCZYŃSKI Zbigniew | 115 | GKS Fabianki | WŁOCŁAWEK | M-20 | MPWiK Włocławek | 00:00:01 | |
4 | ŁAZ Kamil | 231 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | ||
5 | POKORA Rafał | 298 | SZPETAL GÓRNY | M-40 | 00:00:01 | |||
6 | MINKO Arkadiusz | 258 | SZCZECIN | M-20 | Target | 00:00:01 | ||
7 | LUTOWSKI Wojciech | 475 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:01 | ||
8 | CZYŻNIKIEWICZ Paweł | 459 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | |||
9 | ROMANOWSKI Michal | 319 | BYDGOSZCZ | M-30 | ATELBUD | 00:00:01 | ||
10 | POLANSKI Tomasz | 299 | BYDGOSZCZ | M-40 | Ciepłobud Bydgoszcz | 00:00:01 | ||
11 | MAKARSKI Tomasz | 237 | GDAŃSK | M-40 | MM Projekt | 00:00:01 | ||
12 | SZCZĘSNY Piotr | 370 | TULISZKÓW | M-20 | 00:00:02 | |||
13 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 48 | BYDGOSZCZ | M-40 | CGH Polska | 00:00:02 | ||
14 | MICKIEWICZ Jan | 254 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-50 | Inżbud | 00:00:02 | |
15 | DEMBOWSKI Mariusz | 480 | H+H Polska | LIDZBARK | M-30 | H+H Polska | 00:00:02 | |
16 | MAĆKOWSKI Maciej | 236 | MYŚLĘCINEK BDG | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | ||
17 | PRZYBYSZ Marcin | 304 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:02 | |||
18 | TYPIŃSKI Paweł | 403 | Solum Tri Team | POZNAŃ | M-20 | Solum Bartosz Kamiński | 00:00:02 | |
19 | BARTKOWIAK Rafał | 14 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | |||
20 | KOŁAKOWSKI Tomasz | 173 | Hydroterm | BYDGOSZCZ | M-20 | Hydroterm Krzysztof Chudy | 00:00:02 | |
21 | LEPRINCE Ludovic | 220 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | |||
22 | KRYSKE Mariusz | 200 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:02 | ||
23 | ŁĄCZNY Jarosław | 232 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:02 | |||
24 | TOMCZYŃSKI Bartosz | 393 | BYDGOSZCZ | M-30 | Marsystem | 00:00:02 | ||
25 | BIERYT Arkadiusz | 20 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:03 | |||
26 | BARTCZAK Łukasz | 12 | TEAMOCHAL | DOBRCZ | M-30 | Technika Sanitarna Bartosz Pater | 00:00:03 | |
27 | KOZIŃSKI Marek | 188 | OSIELSKO | M-30 | 00:00:03 | |||
28 | MAŁKIŃSKI Józef | 242 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:03 | |||
29 | OLENDER Tomasz | 273 | GRUDZIĄDZ | M-20 | 00:00:03 | |||
30 | GORDON Roman | 112 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:03 | ||
31 | RZEPKA Andrzej | 332 | WIELKI GŁĘBOCZEK | M-40 | Fiszer Brodnica | 00:00:03 | ||
32 | SZATKOWSKI Józef | 366 | GRUDZIĄDZ | M-60+ | 00:00:03 | |||
33 | LEWAŃCZYK Marcin | 221 | Akademia biegowa Amator kiełpino | SKORZEWO | M-30 | 00:00:04 | ||
34 | RÓŻYCKI Marcin | 323 | GOSTYNIN | M-20 | 00:00:04 | |||
35 | FLORIAŃCZYK Damian | 87 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
36 | SZYGOWSKI Mariusz | 377 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-50 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
37 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 265 | Oj tam Oj tam RUN... | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-40 | 00:00:04 | ||
38 | GMYS Tomasz | 105 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:04 | |||
39 | WTOREK Tomasz | 439 | H2O TEAM | GRUDZIĄDZ | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
40 | KLIMEK Łukasz | 166 | H2O TEAM | BLIZNO | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
41 | RYDLEWSKI Marek | 329 | RUN BYDGOSZCZ | CIELE | M-40 | 00:00:04 | ||
42 | DOMAN Janusz | 78 | UKS Szabla Brzoza | BRZOZA | M-60+ | 00:00:04 | ||
43 | SZCZEBLEWSKI Witold | 367 | ŁOCHOWO | M-50 | 00:00:04 | |||
44 | DAŃCZUK Jerzy | 67 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:04 | |||
45 | JANICKI Robert | 481 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:05 | ||
46 | OLEJNICZAK Marek | 272 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
47 | GRZEGORZEWSKI Rafał | 127 | NIEMCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
48 | GBYL Jacek | 97 | GDYNIA | M-40 | 00:00:05 | |||
49 | RADECKI Przemysław | 308 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
50 | DĘBSKI Jan | 75 | SUCHARZEWO 6 | M-60+ | 00:00:05 | |||
51 | KĘDZIERSKI Rafał | 160 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
52 | KUŁAKOWSKI Krzysztof | 215 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | P.W. Jakub Oskiewicz | 00:00:06 | |
53 | PYKAŁÓW Marek | 305 | GDYNIA | M-40 | Klimatrik | 00:00:06 | ||
54 | KIERZNIKIEWICZ Paweł | 161 | RUMIA | M-30 | Klimatrik | 00:00:06 | ||
55 | KOSZEWSKI Michał | 180 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |||
56 | PAWLAK Bartosz | 288 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:06 | |
57 | KRZYŻANOWSKI Robert | 206 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | ANDRO | 00:00:06 | |
58 | MASALSKI Romuald | 249 | CZERNIKOWO | M-50 | 00:00:06 | |||
59 | DĘBSKI Adrian | 74 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:06 | |||
60 | ANDRZEJEWSKI Ryszard | 3 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:06 | |||
61 | KLIMCZAK Zbigniew | 165 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | KLIMA-THERM TEAM | 00:00:06 | |
62 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 202 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | Art-Deco | 00:00:06 | |
63 | KOCHAŃSKI Dariusz | 169 | BUKOWIEC | M-50 | 00:00:07 | |||
64 | SZEIB Robert | 372 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
65 | GROSZEWSKI Grzegorz | 122 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |||
66 | DURAŁEK Andrzej | 82 | PRUSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
67 | KUTOWSKI Przemysław | 217 | PRUSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
68 | CIEPLIK Mateusz | 50 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:07 | |
69 | WŁODARCZYK Wojciech | 430 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:07 | |||
70 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 2 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-30 | 00:00:08 | |||
71 | WIKTOREK Dariusz | 418 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-40 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:08 | |
72 | BARANOWICZ Mikołaj | 10 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |||
73 | RACZYŃSKI Krzysztof | 307 | BYDGOSZCZ | M-50 | OMNIA Sp. J. K. i Z. Raczyńscy | 00:00:08 | ||
74 | SZYSZKA Radosław | 379 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |||
75 | KASZOWICZ Marek | 159 | RWT w Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | ||
76 | WOLOSZYN Kazimierz | 435 | Rowerowa Brzoza/Brzoza Biega | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:08 | ||
77 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 6 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | |||
78 | SPLITT Jakub | 354 | KLIMAT SOLEC | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:08 | |
79 | QUAAS Łukasz | 306 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | ||
80 | GŁÓD Arkadiusz | 101 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | |||
81 | TUCHOLSKI Bartłomiej | 396 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:09 | |||
82 | WŁADYKA Paweł | 487 | KLIMOR TEAM | GDYNIA | M-30 | KLIMOR | 00:00:09 | |
83 | MINTA Adam | 259 | BYDGOSZCZ | M-30 | Proj-Przem-Projekt Sp. z o.o. | 00:00:09 | ||
84 | WESOŁOWSKI Roland | 411 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |||
85 | WYSOCKI Piotr | 440 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:09 | ||
86 | OLIJARCZYK Paweł | 486 | KLIMOR TEAM | POZNAŃ | M-30 | KLIMOR | 00:00:09 | |
87 | KUJAWA Kamil | 212 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | WOJNOWO | M-30 | 00:00:09 | ||
88 | JASINSKI Krzysztof | 139 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:09 | |||
89 | GAZDULSKI Krzysztof | 96 | TORUŃ | M-40 | 00:00:09 | |||
90 | DURCZAK Jerzy | 83 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:09 | |||
91 | GWITT Bartosz | 129 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |||
92 | GROSKOP Grzegorz | 121 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
93 | TYMCZEWSKI Maciej | 402 | GNIEZNO | M-40 | TYMGAZ Maciej Tymczewski | 00:00:10 | ||
94 | DANIELEWSKI Mariusz | 64 | Drużyna Szpiku | SKŁUDZEWO | M-30 | 00:00:10 | ||
95 | SZYCHOWSKI Jarosław | 376 | WIERZCHUCICE | M-30 | 00:00:10 | |||
96 | KANNEBERG Maciej | 157 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
97 | WITCZAK Jarosław | 426 | KĘPNO | M-20 | BART Sp. z o.o. | 00:00:10 | ||
98 | WOLSKI Kamil | 470 | PŁOŃSK | M-30 | 00:00:11 | |||
99 | PALIGA Antoni | 282 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 00:00:11 | ||
100 | LUZAK Mirosław | 230 | BYDGOSZCZ | M-50 | MWiK Bydgoszcz | 00:00:11 | ||
101 | SZYMCZAK Konrad | 378 | KALISZ | M-20 | 00:00:11 | |||
102 | PALIGA Mateusz | 281 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:11 | ||
103 | GZYL Mikolaj | 131 | Janusze triathlonu 'Exodus' Team | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:11 | ||
104 | ROBERT Ryczkowski | 317 | ZĄBKI | M-40 | Polski Instalator | 00:00:11 | ||
105 | MIERZWA Damian | 256 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:12 | |||
106 | WILK Paweł | 419 | Galopujące Ślimaki | WŁOCŁAWEK | M-30 | P.W. WoKanCo | 00:00:12 | |
107 | NAGOW Michał | 266 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | ||
108 | JANOWSKI Mariusz | 136 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:12 | |
109 | GAJEWSKI Maciej | 92 | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:12 | |||
110 | PAWLOWSKI Marcin | 289 | WLOCLAWEK | M-30 | 00:00:12 | |||
111 | GOŁĘBIEWSKI Piotr | 473 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | |||
112 | KAMPER Jarosław | 156 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | |||
113 | ROZWADOWSKI Oskar | 322 | KLIMAT SOLEC | TORUŃ | M-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:13 | |
114 | DANIELEWSKI Rafał | 65 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:13 | |||
115 | GIERACH Marcin | 99 | NIEMCZ | M-40 | 00:00:13 | |||
116 | GIERACH Krzysztof | 98 | NIEMCZ | M-60+ | 00:00:14 | |||
117 | WŁOCH Sylwester | 429 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:14 | |||
118 | KOWALSKI Jacek | 183 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | |||
119 | KOPICKI Mariusz | 177 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | |||
120 | ŁOBOCKI Krzysztof | 233 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | |||
121 | BORUCKI Rafał | 31 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:14 | ||
122 | KISIEL Tomasz | 163 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | Oknoplast | 00:00:15 | |
123 | BIEL Marek | 18 | 1% DLA DARII BIEL | MAŁE RUDY | M-40 | 00:00:15 | ||
124 | NOWAK Adam | 476 | Ekskluzywna Patologia | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:15 | ||
125 | CZAJKOWSKI Maciej | 55 | Alfaco Running Team | KATOWICE | M-40 | 00:00:15 | ||
126 | SPECJALSKI Paweł | 353 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-20 | 00:00:15 | ||
127 | BINIENDA Mateusz | 22 | BIMAT | KRUSZYN | M-30 | 00:00:15 | ||
128 | DEC Jarosław | 70 | Alfaco Running Team | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:16 | ||
129 | BUTRYM Dariusz | 41 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
130 | TOKARSKI Krzysztof | 388 | GDAŃSK | M-50 | AZART-SAT Krzysztof Tokarski | 00:00:16 | ||
131 | BAGROWSKI Marek | 7 | umk collegium medicum ratownictwo medyczne janowo biega | JANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJ | M-50 | 00:00:16 | ||
132 | KUJAWA Piotr | 211 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
133 | BUTRYM Piotr | 40 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:16 | |||
134 | MURAS Michał | 263 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
135 | BYRTEK Grzegorz | 42 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:17 | |||
136 | BRZUSKIEWICZ Sławomir | 38 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:17 | |||
137 | JELENIEWSKI Eugeniusz | 143 | BYDGOSZCZ | M-50 | Usługi Inżynieryjne Eugeniusz Jeleniewski | 00:00:17 | ||
138 | GAJZLER Jerzy | 93 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:17 | |||
139 | SMOLARA Sebastian | 347 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:17 | |||
140 | ŚWIĘCICKI Andrzej | 385 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | |||
141 | SIENIAWSKI Marek | 339 | Alfaco Running Team | GDYNIA | M-30 | 00:00:18 | ||
142 | KACZMARSKI Patryk | 464 | Fala Kazuń | PŁOŃSK | M-20 | 00:00:18 | ||
143 | GOŁCZYŃSKI Tomasz | 108 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | |||
144 | APANASIEWICZ Bartosz | 477 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | ||
145 | GORGOL Tomasz | 113 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:18 | |||
146 | DEJEWSKI Zbigniew | 71 | Alfaco Running Team | LUBLIN | M-50 | 00:00:18 | ||
147 | KOWALIK Waldemar | 182 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:19 | |||
148 | WACHOWIAK Adam | 466 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | M-20 | 00:00:19 | ||
149 | PRZYBYLSKI Mariusz | 303 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:19 | |||
150 | KOSK Patryk | 467 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
151 | PRZYBYSZEWSKI Adrian | 465 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
152 | PODGRUDNY Adam | 468 | Fala Kazuń | ŚWIERCZE | M-30 | 00:00:19 | ||
153 | MACHNOWSKI Przemysław | 461 | Fala Kazuń | WARSZAWA | M-30 | 00:00:20 | ||
154 | ŚLEFARSKI Jacek | 381 | TriFriends | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | ||
155 | TOMKIEL Piotr | 394 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | |||
156 | KOZERA Marcin | 187 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:20 | |||
157 | GODZIUK Roman | 106 | TORUŃ | M-50 | 00:00:20 | |||
158 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 463 | Fala Kazuń | KIELCE | M-30 | 00:00:20 | ||
159 | KOZAKIEWICZ Marcin | 186 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:21 | |||
160 | DRAHEIM Łukasz | 79 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-20 | ASPEKT | 00:00:21 | |
161 | ZARECKI Piotr | 444 | pałuki running team | ŻNIN | M-30 | 00:00:21 | ||
162 | KAMIŃSKI Bartosz | 155 | Solum Tri Team | LUBOŃ | M-30 | SOLUM Bartosz Kamiński | 00:00:21 | |
163 | PAWEŁ MARCZYŃSKI Marshall | 287 | pałuki running team | ŻNIN | M-30 | 00:00:21 | ||
164 | NAWROCKI Adam | 267 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-40 | ASPEKT | 00:00:21 | |
165 | WALUSIAK Miłosz | 407 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:21 | |||
166 | LIPCZYŃSKI Przemysław | 460 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:21 | ||
167 | LEBIODA Tomasz | 455 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-30 | ASPEKT | 00:00:21 | |
168 | WIECZOREK Łukasz | 413 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:22 | |||
169 | SIERANT Marian | 341 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:22 | |||
170 | PARUSZEWSKI Robert | 284 | GDYNIA | M-30 | 00:00:22 | |||
171 | DEMBEK Maciej | 72 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |||
172 | SMOLIŃSKI Piotr | 348 | GDYNIA | M-30 | 00:00:22 | |||
173 | STRAMA Wojciech | 362 | ZAKOPANE | M-30 | FU MAŃKA Wojciech Strama | 00:00:22 | ||
174 | PEPLIŃSKI Grzegorz | 290 | SZTUM | M-40 | PWiK Sp z oo w Sztumie | 00:00:22 | ||
175 | SZCZEPAŃSKI Marek | 369 | Wysadzeni z fotela | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:22 | ||
176 | CZUBKOWSKI Sebastian | 59 | SEPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:22 | |||
177 | OLECHNOWICZ Tomasz | 271 | SM Budowlani | BYDGOSZCZ | M-40 | SM Budowlani | 00:00:23 | |
178 | CADER Ryszard | 43 | Spójnia Białe Błota | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:23 | ||
179 | WOJCIECHOWSKI Grzegorz | 433 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:23 | |||
180 | BIAŁOBŁOCKI Marek | 16 | RYPIN | M-30 | 00:00:23 | |||
181 | WESOŁOWSKI Dariusz | 410 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:23 | |||
182 | MUSZKOWSKI Andrzej | 479 | BYDGOSZCZ | M-50 | ATELBUD | 00:00:23 | ||
183 | GABRYSIAK Dawid | 90 | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | Kompleks-Instal | 00:00:24 | ||
184 | KONKEL Bartosz | 174 | BYDGOSZCZ | M-30 | GRAFORM | 00:00:24 | ||
185 | MAKOWSKI Sławomir | 238 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:24 | ||
186 | GMAJ Daniel | 103 | WARSZAWA | M-30 | ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. | 00:00:25 | ||
187 | MAŁECKI Tomasz | 243 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:25 | |||
188 | MAREK Sławomir | 246 | PRZYSIEK | M-30 | 00:00:25 | |||
189 | BUCZKOWSKI Wojciech | 39 | BYDGOSZCZ | M-40 | stalrent | 00:00:25 | ||
190 | KRYSZTOFIAK Robert | 201 | BRZOZA | M-40 | 00:00:25 | |||
191 | BOLLIN Łukasz | 29 | BYDGOSZCZ | M-30 | GFI | 00:00:25 | ||
192 | MIKOWSKI Artur | 257 | WARSZAWA | M-40 | ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o. | 00:00:25 | ||
193 | WNUCZYŃSKI Andrzej | 432 | ORANGE POLSKA | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:25 | ||
194 | KOLANOWSKI Wojciech | 171 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:25 | |||
195 | RUSZKIEWICZ Łukasz | 324 | PRZYŁĘKI | M-30 | 00:00:26 | |||
196 | KORALEWSKI Jakub | 178 | GĄDECZ | M-20 | 00:00:26 | |||
197 | LIPSKI Krzysztof | 225 | Allianz Running Team | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:26 | ||
198 | ŚLADEWSKI Rafał | 380 | GĄDECZ | M-30 | 00:00:26 | |||
199 | KUBIŃSKI Rafał | 207 | Allianz Running Team | SŁUPSK | M-50 | 00:00:26 | ||
200 | KRYKANT Michał | 199 | GRUDZIĄDZ | M-30 | 00:00:27 | |||
201 | WIŚNIEWSKI Wojciech | 425 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:27 | |||
202 | LIPIŃSKI Marek | 223 | TORUŃ | M-30 | 00:00:27 | |||
203 | RATAJCZAK Dariusz | 312 | DOLSK | M-40 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:27 | ||
204 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 423 | TORUŃ | M-50 | 00:00:27 | |||
205 | SCHULZ Maciej | 338 | Pruszcz Biega | PRUSCZ GDAŃSKI | M-40 | 00:00:27 | ||
206 | BRYWCZYŃSKI Krystian | 34 | PIECHCIN | M-30 | 00:00:28 | |||
207 | KAPELIŃSKI Stanisław | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:28 | |||
208 | BLEJA Krystian | 24 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:28 | |||
209 | JUCHACZ Michał | 145 | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:28 | |||
210 | DĄBROWSKI Jarosław | 69 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:29 | |||
211 | STOŻEK Szymon | 361 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-16 | 00:00:29 | ||
212 | SZMELTER Michał | 373 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |||
213 | STAWCZYK Dariusz | 358 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |||
214 | MATUSZEWSKI Jarosław | 250 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-50 | ZWiK Chełmno | 00:00:29 | |
215 | SOSIŃSKI Paweł | 352 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:30 | ||
216 | KOŚMIŃSKI Krzysztof | 181 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | |||
217 | ŁOŚ Dariusz | 234 | ZAMOŚĆ | M-50 | 00:00:30 | |||
218 | ZIELIŃSKI Mateusz | 447 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:30 | |||
219 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 384 | To Tylko Triathlon | OSIELSKO | M-30 | 00:00:30 | ||
220 | ZYGMUNT Robert | 448 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | ||
221 | SZCZĘSNY Arkadiusz | 371 | Dynamo Skarpa | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:31 | ||
222 | PRIEWE Paweł | 301 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:31 | |||
223 | BIAŁY Dawid | 17 | Spójnia Białe Błota | LUCIM | M-20 | 00:00:32 | ||
224 | MENKA Adam | 252 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-40 | Eko-Instal | 00:00:32 | |
225 | ŻEGLICZ Marek | 449 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:32 | ||
226 | CIESIELSKI Tomasz | 51 | kujawsko-pomorskie.pl | TORUŃ | M-20 | 00:00:32 | ||
227 | TREJDEROWSKI Robert | 395 | Conkret Running Team | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | 00:00:32 | ||
228 | KACZMAREK Michał | 151 | POZNAŃ | M-30 | GWE Pol-Bud sp. z o.o. | 00:00:33 | ||
229 | KRAŚNY Arkadiusz | 194 | PIECHCIN | M-30 | Celt | 00:00:33 | ||
230 | KOWALCZYK Tomasz | 454 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-40 | ZP SERWIS | 00:00:33 | |
231 | WESOŁEK Piotr | 409 | PAKOŚĆ | M-40 | Celt | 00:00:33 | ||
232 | GRYLEWICZ Tomasz | 126 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:33 | |||
233 | SZULC Edmund | 374 | ZIELONKA | M-50 | 00:00:33 | |||
234 | GROTT Bartłomiej | 123 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:33 | |||
235 | RYCHŁOWSKI Artur | 328 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
236 | OKUŁA Zbigniew | 270 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
237 | LEWICKI Konrad | 222 | Żandarmii z Bydgoszczy | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:34 | ||
238 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 140 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:35 | |
239 | GORBASZEWICZ Lukasz | 111 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | |||
240 | ANGLART Roman | 4 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:35 | |||
241 | WIECZOREK Jakub | 482 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | |||
242 | KUCHCZYŃSKI Adam | 208 | Ból To Ściema | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:35 | ||
243 | RYMARKIEWICZ Sławomir | 330 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:36 | |||
244 | STANKIEWICZ Dariusz | 356 | MAKSYMILIANOWO | M-50 | 00:00:36 | |||
245 | SCHMIDT Robert | 337 | BYDGOSZCZ | M-40 | UNI-DOOR | 00:00:36 | ||
246 | RZYDUCH Piotr | 334 | SUCHATÓWKA | M-40 | 00:00:36 | |||
247 | SARNECKI Michał | 335 | ATI Systemy Elektroniczne | GRUDZIĄDZ | M-30 | ATI Systemy Elektroniczne | 00:00:37 | |
248 | SIERADZKI Damian | 340 | KORONOWO | M-30 | 00:00:37 | |||
249 | TADROWSKI Tomasz | 386 | INOWROCŁAW | M-40 | 00:00:37 | |||
250 | OWIEŚNY Łukasz | 278 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | M-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:38 | |
251 | GRUBA Jacek | 125 | BRZOZA | M-50 | 00:00:38 | |||
252 | RUTKOWSKI Tomasz | 327 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | |||
253 | KUCHTA Jacek | 209 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | M-40 | KLIMAT SOLEC | 00:00:38 | |
254 | TOMASZEK Sebastian | 390 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | |||
255 | GÓRNY Tadeusz | 117 | PIŁA | M-60+ | 00:00:39 | |||
256 | WIĘCASZEK Maciej | 417 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:39 | |||
257 | RAZIK Wieslaw | 315 | PLESZEW | M-30 | 00:00:39 | |||
258 | CZAJKOWSKI Maciej | 54 | ATI Systemy Elektroniczne | GRUDZIĄDZ | M-40 | ATI Systemy Elektroniczne | 00:00:39 | |
259 | KRAHL Radosław | 190 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | M-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:39 | |
260 | CHOJNACKI Andrzej | 47 | ATI Systemy Elektroniczne | KRUSZE | M-40 | 00:00:40 | ||
261 | DRZEWIECKI Mirek | 456 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:40 | |||
262 | KRZYSZTOF Jeliński | 203 | MechVent Team | RUMIA | M-30 | MechVent | 00:00:40 | |
263 | KAŁUSKI Jacek | 154 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-40 | MechVent | 00:00:41 | |
264 | KLEWICKI Łukasz | 164 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-20 | MechVent | 00:00:41 | |
265 | JASTRZĘBSKI Mirosław | 141 | MechVent Team | WARSZAWA | M-60+ | MechVent | 00:00:41 | |
266 | JAWORSKI Janusz | 142 | TOPORZYSKO | M-50 | 00:00:41 | |||
267 | BOROWICZ Ireneusz | 30 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:41 | |||
268 | KISIEL Krystian | 162 | Ekipa BSW | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | ||
269 | DESKA Paweł | 73 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | KLIMA-THERM TEAM | 00:00:42 | |
270 | GOŁYŃSKI Jarosław | 109 | KLIMA-THERM TEAM | TCZEW | M-30 | 00:00:42 | ||
271 | SKUPSZ Jędrzej Kazmierz | 345 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:42 | |||
272 | JARZYNA Jakub | 137 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | |||
273 | GOLCZYK Wiktor | 107 | Eko-Instal | ROGOWO | M-16 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:42 | |
274 | GRACZYKOWSKI Andrzej | 118 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:42 | |||
275 | KOPERSKI Piotr | 176 | Eko-Instal | ROGOWO | M-20 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:43 | |
276 | GROCHOWSKI Jakub | 120 | WITOSŁAW | M-30 | 00:00:43 | |||
277 | KOPERSKI Adam | 175 | Eko-Instal | ROGOWO | M-20 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:43 | |
278 | CETKOWSKI Przemek | 45 | TORUŃ | M-30 | El-mar sp z o.o. | 00:00:43 | ||
279 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 382 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:43 | |||
280 | KURA Arkadiusz | 216 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:44 | |||
281 | DRWĘCKI Daniel | 81 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | Eko-Instal | 00:00:44 | |
282 | WIŚNIEWSKI Włodzimierz | 422 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:44 | |||
283 | MANISZEWSKI Zbigniew | 474 | UNISŁAW | M-60+ | 00:00:44 | |||
284 | BRONKALLA Karol | 32 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla | 00:00:44 | |
285 | RADKA Michał | 309 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | 00:00:44 | ||
286 | WIŚNIEWSKI Maksymilian | 424 | TORUŃ | M-16 | 00:00:45 | |||
287 | BŁACHOWICZ Dawid | 27 | Salamander Running Team | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:45 | ||
288 | MUCHA Aleksander | 262 | Salamander Running Team | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:45 | ||
289 | IGNATOWICZ Michał | 132 | BYDGOSZCZ | M-30 | Eko-Instal | 00:00:45 | ||
290 | KRAJNIK Wojciech | 192 | GRUDZIĄDZ | M-30 | Budrob Grudziądz. Krajnik Robert | 00:00:46 | ||
291 | MARKIEWICZ Mirek | 247 | TORUŃ | M-40 | 00:00:46 | |||
292 | TUCZYNSKI Robert | 397 | TORUN | M-30 | 00:00:46 | |||
293 | LUKASIEWICZ Krzysztof | 229 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:46 | |||
294 | WIERSKI Jarosław | 415 | LIPNIKI | M-40 | 00:00:46 | |||
295 | GAWLIK Jacek | 95 | ŁĘCZYCA | M-30 | Projekt Complex | 00:00:47 | ||
296 | GŁYSZ Dawid | 102 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:48 | |||
297 | CZECH Arnold | 57 | KLIMA-THERM TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:00:48 | ||
298 | FRYŻEWSKI Michał | 89 | Bartodzieje Rules | BYDGOSZCZ | M-40 | Powerhouse | 00:00:48 | |
299 | KRĘCICKI Jakub | 195 | WŁOCŁAWEK | M-20 | 00:00:48 | |||
300 | BOHDZIEWICZ Paweł | 28 | EKO-BABICE TEAM | ŁOMIANKI | M-30 | G.P.K. 'Eko-Babice' Sp. z o.o. | 00:00:49 | |
301 | CIACHERA Ireneusz | 49 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:49 | |||
302 | ŻMICH Tomasz | 450 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:49 | |||
303 | CZAJA Jarosław | 53 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:50 | |||
304 | MURAWSKI Piotr | 264 | ŻNIN | M-30 | 00:00:51 | |||
305 | NOWACKI Leszek | 457 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-60+ | ZP SERWIS | 00:00:51 | |
306 | BRZOZOWSKI Jarosław | 35 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 00:00:51 | ||
307 | PISANKO Marcin | 458 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-30 | ZP SERWIS | 00:00:51 | |
308 | JARZYŃSKI Maciej | 138 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:51 | |||
309 | ORŁOWSKI Janusz | 275 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | SiMS | 00:00:51 | |
310 | JANKOWSKI Dawid | 134 | ŻNIN | M-30 | Mega Computer Center Sp. zo.o. | 00:00:51 | ||
311 | URBAN Piotr | 405 | WODKAN S.A. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | M-30 | WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. | 00:00:52 | |
312 | BRZOZOWSKI Piotr | 36 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-20 | 00:00:52 | ||
313 | WYPORKIEWICZ Jerzy | 500 | WILCZE | M-50 | 00:00:52 | |||
314 | GRUBA Paweł | 124 | BRZOZA | M-30 | PAGR Instal | 00:00:52 | ||
315 | RAUCHFLEISZ Andrzej | 314 | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M-40 | 00:00:53 | |||
316 | MARCZYKOWSKI Kamil | 245 | ZŁOTÓW | M-20 | 00:00:53 | |||
317 | LIPIŃSKI Błażej | 224 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:53 | |||
318 | CEGIELSKI Maciej | 44 | Żandarmi z Poznania | ŚWIEKATOWO | M-40 | 00:00:53 | ||
319 | BANAŚ Michał | 9 | JELENIEC | M-16 | 00:00:53 | |||
320 | GWÓŹDŹ Kamil | 130 | TKKF WODNIK WIĘCBORK | WIĘCBORK | M-20 | 00:00:55 | ||
321 | BLOK Karol | 25 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:55 | |||
322 | KRZYŻANOWSKI Wojciech | 205 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:56 |
Znaleziono 322 wynik(ów)