III BIEG PAPIESKI - 15KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2015-05-01
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
15 km
Zgłoszonych/ Registered:
252
Wystartowało/ Started:
218
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
218
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 6.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5+ | M5 | M6 | M7+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M6.5kmCzas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIOTROWICZ Patryk 234GOGGLE TEAMTRZCIANKAM11 000:22:0200:52:0500:52:05 3:2817.3
2TUCZYŃSKI Sylwester 184BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM21 000:23:1800:54:2400:54:24+00:02:193:3716.5
3MACZYŃSKI Grzegorz 1TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM41 000:23:3200:56:1300:56:13+00:04:083:4416
4KLOSKOWSKI Adam 83IWSP SZ BYDGOSZCZCHOJNICEM22 000:24:0300:56:2400:56:24+00:04:193:4516
5DUCHIŃSKI Wojciech 40BRZOZA BIEGAOSIELSKO M42 000:23:1900:56:3000:56:30+00:04:253:4615.9
6WOLNY Piotr 5BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM51 000:24:0000:56:4000:56:40+00:04:353:4615.9
7STACHOWICZ Wiesław 10BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM43 000:24:0600:57:2100:57:21+00:05:163:4915.7
8HAPKE Tomasz 65NIEZRZESZONYGARDEJAM31 000:24:2100:57:2400:57:24+00:05:193:4915.7
9DEPTUŁA Grzegorz 37OSIELSKOM32 000:24:4600:57:3700:57:37+00:05:323:5015.6
10HORODYSKI Piotr 8TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM33 000:24:4200:57:5300:57:53+00:05:483:5115.5
11TACZKOWSKI Jarosław 258ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM44 000:24:4100:58:0300:58:03+00:05:583:5215.5
12ZIĘTAK Andrzej 206BRZOZAM45 000:24:3600:59:0400:59:04+00:06:593:5615.2
13KWIATKOWSKI Damian 104RUN BYDGOSZCZRAKOWIECM23 000:24:4800:59:1500:59:15+00:07:103:5715.2
14SIERACKI Leszek 4BRZOZA BIEGAINOWROCŁAWM52 000:25:4100:59:3400:59:34+00:07:293:5815.1
15WIWATOWSKI Michał 194PRZYŁĘKIM34 000:25:5501:01:2101:01:21+00:09:164:0514.7
16CICHOŃCZUK Antoni 6FLOTA GDYNIAGDYNIAM61 000:26:0901:01:3501:01:35+00:09:304:0614.6
17MOROSZCZAK Bogumił 121PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM46 000:25:4501:01:5201:01:52+00:09:474:0714.5
18MROCZEK Adam 122NIEZRZESZONYGARDEJAM24 000:26:4401:02:0601:02:06+00:10:014:0814.5
19WIŚNIEWSKI Zbigniew 193BRZOZA BIEGABRZOZAM47 000:26:2801:02:0901:02:09+00:10:044:0814.5
20LASKOWSKI Michał 105BRODNICAM25 000:26:0501:02:1201:02:12+00:10:074:0814.5
21PFAJFER Marek 130MARATONYPOLSKIE.PL TEAMLEGBĄDM35 000:26:5301:02:2301:02:23+00:10:184:0914.4
22GOLINOWSKI Darek 54KOBYLARNIA KOBYLARNIA M48 000:25:5701:02:3201:02:32+00:10:274:1014.4
23WIERZBOWSKI Krzysztof 188MOTOINTEGRATOR.PL - ZAWSZE DO PRZODU BYDGOSZCZM36 000:26:0101:02:4201:02:42+00:10:374:1014.4
24TOMCZYSKI Bartosz 182BYDGOSZCZM37 000:25:5801:03:0301:03:03+00:10:584:1214.3
25WALKUSZ Marek 186BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM49 000:27:1001:03:0501:03:05+00:11:004:1214.3
26LEWICKI Artur 107ZAŁOGA L.BYDGOSZCZM410 000:26:4401:03:2301:03:23+00:11:184:1314.2
27MATUŁA Ewelina 2NIGHT RUNNERSBRZOZAK21 000:27:1801:03:5501:03:55+00:11:504:1514.1
28RUCIŃSKI Marcin 149TRIATHLON TEAM CIESIELSKILUBOSTROŃM411 000:27:1901:04:1701:04:17+00:12:124:1714
29GRALIK Jędrzej 58BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM26 000:27:1201:04:3001:04:30+00:12:254:1814
30STEFANIAK Dawid 161JW1515GRUDZIĄDZM27 000:27:1401:05:1101:05:11+00:13:064:2013.8
31STYSIAK Grzegorz 166BYDGOSZCZM412 000:27:1801:05:4801:05:48+00:13:434:2313.7
32GRALIK Kacper 59BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM12 000:27:1201:05:5001:05:50+00:13:454:2313.7
33BAZELA Adrian 14BRZOZA BIEGAOLIMPINM13 000:27:2001:05:5601:05:56+00:13:514:2313.7
34WIŚNIEWSKI Leszek 191BRZOZAM413 000:27:4201:05:5901:05:59+00:13:544:2313.6
35CZEPEK Aleksander 32BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM53 000:28:2501:06:0501:06:05+00:14:004:2413.6
36CZARNECKI Piotr 31BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM38 000:27:1401:06:3501:06:35+00:14:304:2613.5
37REPKA Oskar 144LUPUS TEAMBYDGOSZCZM14 000:29:1301:06:4301:06:43+00:14:384:2613.5
38MICHALIK Łukasz 118BRZOZA BIEGABRZOZAM39 000:28:0001:06:4701:06:47+00:14:424:2713.5
39ORCHOLSKI Witold 208TS OPATRUNKITORUŃM414 000:28:4901:07:0101:07:01+00:14:564:2813.4
40ZIELONKA Michał 205SOMONINOM28 000:29:0301:07:0201:07:02+00:14:574:2813.4
41HERRMANN Grzegorz 66CZECZEWOM15 000:29:1801:07:1201:07:12+00:15:074:2813.4
42KUPRACZ Andrzej 99BRZOZAM415 000:27:2501:07:1501:07:15+00:15:104:2913.4
43KOZICKA Aleksandra 256TEAMOCHALBYDGOSZCZK22 000:28:5001:07:2201:07:22+00:15:174:2913.4
44MOTOCZYŃSKI Wojciech 221TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM29 000:28:2101:08:0401:08:04+00:15:594:3213.2
45LUDOVIC Leprince 214BYDGOSZCZM310 000:28:0701:08:1801:08:18+00:16:134:3313.2
46SZARMACH Stanisław 173GRÓDEKM62 000:29:0401:08:2101:08:21+00:16:164:3313.2
47ŚPICA Leszek 179BYDGOSZCZM416 000:29:3201:08:3801:08:38+00:16:334:3413.1
48WÓDKOWSKI Łukasz 199POZNAŃM311 000:29:3401:09:1001:09:10+00:17:054:3613
49KUBARSKI Julian 94BYDGOSZCZM417 000:30:0501:09:2001:09:20+00:17:154:3713
50KUBIAK Paulina 95BRZOZA BIEGAŁABISZYNK23 000:28:5201:09:4801:09:48+00:17:434:3912.9
51GŁOWSKI Aleksander 53KOBYLARNIAKOBYLARNIAM418 000:29:3401:10:0001:10:00+00:17:554:4012.9
52RÓŻYCKI Sławomir 148TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM54 000:30:1101:10:0801:10:08+00:18:034:4012.8
53BEJGIER Edmund 15OSIELSKOM419 000:29:3301:10:2901:10:29+00:18:244:4112.8
54MEJGIER Paweł 117TKKF WODNIK WIĘCBORKSYPNIEWOM420 000:30:3501:10:4601:10:46+00:18:414:4312.7
55JANIK Roman 70KWIDZYN BIEGAKWIDZYNM63 000:29:3201:10:5001:10:50+00:18:454:4312.7
56PAKULSKI Rafał 128BYDGOSZCZM421 000:29:3801:10:5901:10:59+00:18:544:4312.7
57PRZYBYLSKA Katarzyna 243TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKK41 000:30:1801:11:1001:11:10+00:19:054:4412.6
58LINDA Jan 109SBZZ ZŁOTÓWZAKRZEWOM312 000:30:1401:11:3001:11:30+00:19:254:4612.6
59GAŁKOWSKI Krzysztof 47KTS SUPERMARATON KALISZ/KLUB RUGBY HUSARIA KALISZKALISZM313 000:30:5101:11:4301:11:43+00:19:384:4612.5
60PLICHT Tomasz 132ROWEROWCEOSTRZYCEM16 000:29:4101:11:4801:11:48+00:19:434:4712.5
61WÓJCIK-DĄBROWSKA Marta 201TORUŃK31 000:31:0001:11:5101:11:51+00:19:464:4712.5
62BADOWSKI Krzysztof 11STOWARZYSZENIE OCULUSBYDGOSZCZM55 000:29:4201:11:5401:11:54+00:19:494:4712.5
63KULKA Marek 98BYDGOSZCZM56 000:30:2601:11:5501:11:55+00:19:504:4712.5
64KIECA Andrzej 79BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM422 000:30:1901:11:5701:11:57+00:19:524:4712.5
65MAŁKIŃSKI Józef 113RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM57 000:30:1901:12:0201:12:02+00:19:574:4812.5
66KOWALSKA Angelika 211BRZOZA BIEGAPRZYŁĘKIK32 000:30:2701:12:0501:12:05+00:20:004:4812.5
67WIESE Grzegorz 189TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZKORONOWOM58 000:31:0801:12:0801:12:08+00:20:034:4812.5
68ŻYWICA Adam 213BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM314 000:30:5001:12:1401:12:14+00:20:094:4812.5
69STEFANKO Grzegorz 162BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM59 000:30:5001:12:1501:12:15+00:20:104:4912.5
70KUŹMIŃSKA Maryla 3BRZOZA BIEGA BRZOZA K33 000:30:5001:12:1501:12:15+00:20:104:4912.5
71PIOTROWSKI Dariusz 131BYDGOSZCZM423 000:30:3001:12:2101:12:21+00:20:164:4912.4
72KURS Jarosław 100TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM424 000:30:1201:12:2201:12:22+00:20:174:4912.4
73ŁUKWIŃSKI Mariusz 253BYDGOSZCZM315 000:30:4101:12:2501:12:25+00:20:204:4912.4
74SOBOCIŃSKI Grzegorz 218BYDGOSZCZM316 000:31:0601:12:4101:12:41+00:20:364:5012.4
75CHOJECKI Dariusz 26BYDGOSZCZM510 000:30:5001:12:4501:12:45+00:20:404:5112.4
76HOLICZKO Mirosław 68JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM425 000:30:4501:12:4801:12:48+00:20:434:5112.4
77GRZEGORZEWSKI Rafał 63BRZOZA BIEGANIEMCZM426 000:31:1301:12:5401:12:54+00:20:494:5112.3
78RYCHTER Krystian 152SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM210 000:31:3801:13:2401:13:24+00:21:194:5312.3
79SŁODOWNIK Rafał 224ZIELONKAM427 000:30:3001:13:3101:13:31+00:21:264:5412.2
80SAWICKI Michał 156GOLUB-DOBRZYŃM317 000:31:0201:13:3301:13:33+00:21:284:5412.2
81KONIECZKO Tomasz 254BOŻKÓWM428 000:30:4701:13:3401:13:34+00:21:294:5412.2
82HOŁOWNIA Wojciech 69TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM511 000:30:4401:13:3801:13:38+00:21:334:5412.2
83BIAŁOUS Krzysztof 16BRAKBYDGOSZCZM512 000:30:5101:13:3801:13:38+00:21:334:5412.2
84STRABEL Bartek 165BYDGOSZCZM211 000:30:5201:13:4101:13:41+00:21:364:5412.2
85JEDLIŃSKI Janusz 239BRZOZA BIEGANIEMCZM429 000:31:1201:13:4601:13:46+00:21:414:5512.2
86PRĄTNICKI Mariusz 133SNE JP2INOWROCŁAWM430 000:31:3701:14:1701:14:17+00:22:124:5712.1
87OSTROWSKI Piotr 126BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM431 000:30:3201:14:3401:14:34+00:22:294:5812.1
88MOSZYŃSKI Marek 231BIEGAJĄCY TCZEWTCZEWM513 000:30:3201:14:3401:14:34+00:22:294:5812.1
89SZARMACH Kacper 172BIEGAJ Z WSLGRÓDEKM212 000:32:4601:14:3401:14:34+00:22:294:5812.1
90POPIELA Maksymilian 222BS NAKŁOBYDGOSZCZM318 000:31:1701:14:3901:14:39+00:22:344:5812.1
91GRYCZKA Piotr 62BRZOZAM514 000:31:4101:14:5301:14:53+00:22:484:5912
92DĄBEK Barbara 35BYDGOSZCZK24 000:31:3301:15:0101:15:01+00:22:565:0012
93UGOREK Mirosław 259BYDGOSZCZM319 000:31:3901:15:0101:15:01+00:22:565:0012
94GORGOL Tomasz 56RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM320 000:31:4001:15:0201:15:02+00:22:575:0012
95KONOPIŃSKA Agnieszka 85RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK34 000:31:4101:15:0301:15:03+00:22:585:0012
96CEJKO Sławomir 245DRUŻYNA JEZUSABYDGOSZCZM321 000:30:5101:15:0501:15:05+00:23:005:0012
97KUCZKO Daniel 2291 GRUPA POSZUKIWAWCZO- RATOWNICZABYDGOSCZM322 000:32:4401:15:1701:15:17+00:23:125:0112
98ROJTEK Mikołaj 146BKS BYDGOSZCZ BYDGOSZCZM213 000:32:1601:15:2101:15:21+00:23:165:0111.9
99KRÓL Rafał 89EBUDBYDGOSZCZM323 000:32:0701:15:2601:15:26+00:23:215:0111.9
100BOŻEK Mariusz 225BRZOZAM515 000:32:4501:15:2601:15:26+00:23:215:0111.9
101DAWIDOWICZ Maciej 34POGRANICZNIK.PLBRZOZAM324 000:31:3601:15:3301:15:33+00:23:285:0211.9
102BRZYKCY Karolina 23WTELNOK25 000:32:1701:15:3501:15:35+00:23:305:0211.9
103BRATEK Andrzej 20TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM516 000:30:3901:15:4101:15:41+00:23:365:0211.9
104BRZOZOWSKI Marcin 21BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM214 000:32:5001:15:4501:15:45+00:23:405:0311.9
105KĘPIŃSKA Katarzyna 210BRZOZA BIEGAPRZYŁĘKIK35 000:30:3901:15:5101:15:51+00:23:465:0311.9
106LEŚNIEWSKI Kazimierz 106WŁOCŁAWEKM7+1 000:32:5201:16:1001:16:10+00:24:055:0411.8
107MARCHLEWICZ Przemysław 115SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM215 000:31:4501:16:1501:16:15+00:24:105:0511.8
108SAWICKA Agnieszka 155GOLUB-DOBRZYŃK26 000:32:0101:16:1701:16:17+00:24:125:0511.8
109WÓDKOWSKI Marcin 250BYDGOSZCZM17 000:32:4801:16:1701:16:17+00:24:125:0511.8
110WRZESIŃSKI Wojciech 230BYDGOSZCZM432 000:33:3101:16:2101:16:21+00:24:165:0511.8
111PRZYBYLSKI Maciej 136PRZYŁĘKIM433 000:32:4101:16:2401:16:24+00:24:195:0511.8
112KALISZEWSKI Daniel 74TRYSZCZYNM434 000:32:4101:16:2401:16:24+00:24:195:0511.8
113NAPIERAŁA Leszek 123ŁABISZYNM435 000:32:0301:16:3101:16:31+00:24:265:0611.8
114KAMIŃSKI Paweł 76MUROWANIECM436 000:32:1901:16:3301:16:33+00:24:285:0611.8
115LUZAK Mirosław 111MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM517 000:31:5101:17:0001:17:00+00:24:555:0811.7
116LEWICKI Rafał 108BYDGOSZCZM325 000:31:2001:17:0201:17:02+00:24:575:0811.7
117DACH Łukasz 33BYDGOSZCZM326 000:33:2301:17:0501:17:05+00:25:005:0811.7
118OSIECKI Grzegorz 251KISIELICEM64 000:32:0701:17:0701:17:07+00:25:025:0811.7
119DERESZYŃSKI Piotr 38LUPUS TEAMBYDGOSZCZM437 000:33:3101:17:1101:17:11+00:25:065:0811.7
120KUTYŁA Krzysztof 101KRISKUTI TEAMBYDGOSZCZM438 000:31:5901:17:1501:17:15+00:25:105:0911.7
121SUCHOMSKA Beata 167OPENTAX24.PLŚWIEKATOWOK36 000:31:5301:17:1901:17:19+00:25:145:0911.6
122KLAWCZYŃSKI Zbigniew 80KLUB HDK "LOGISTYCY" BYDGOSZCZBYDGOSZCZM518 000:31:4001:17:3101:17:31+00:25:265:1011.6
123MIELCAREK Zdzislaw 240BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM7+2 000:32:1801:17:4201:17:42+00:25:375:1011.6
124KŁUSEWICZ Ryszard 84NIEZRZESZONYTUCHOLAM439 000:33:3201:17:4201:17:42+00:25:375:1011.6
125KARPIŃSKI Daniel 77KOBYLARNIAKOBYLARNIAM327 000:33:0801:17:4601:17:46+00:25:415:1111.6
126RYBAK Daniel 151BYDGOSZCZ M328 000:33:4701:17:4901:17:49+00:25:445:1111.6
127KLIMKIEWICZ Tomasz 232ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM329 000:33:4701:17:4901:17:49+00:25:445:1111.6
128KAMINSKI Mariusz 75OSÓWIECM440 000:32:2401:18:0001:18:00+00:25:555:1211.5
129GROCHOWSKI Jakub 60MROCZAM216 000:32:4901:18:1601:18:16+00:26:115:1311.5
130POLANSKA Beata 238CIEPLOBUDBYDGOSZCZK42 000:33:3601:18:3901:18:39+00:26:345:1411.4
131FAC Daria 228BYDGOSZCZK27 000:34:1401:18:4801:18:48+00:26:435:1511.4
132DĄBROWSKI Wiktor 36SZCZYTNOM217 000:34:1901:19:0001:19:00+00:26:555:1611.4
133GAWRYCH Andrzej 244BYDGOSZCZM7+3 000:33:5301:19:0501:19:05+00:27:005:1611.4
134TOCZKIEWICZ Piotr 181BRZOZAM330 000:32:5401:19:0801:19:08+00:27:035:1611.4
135KRÓLIKOWSKI Andrzej 88SBZZ ZŁOTÓWLIPKAM519 000:33:3101:19:0801:19:08+00:27:035:1611.4
136LENC Janusz 13TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM65 000:34:1901:19:1201:19:12+00:27:075:1611.4
137PRUS Karolina 134BYDGOSZCZK43 000:34:1901:19:1201:19:12+00:27:075:1611.4
138ZAGOŻDŻON Wioleta 203RUN BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIK37 000:33:5101:19:3101:19:31+00:27:265:1811.3
139GAPA Wiesław 48TKKF WODNIK WIĘCBORKSYPNIEWOM441 000:32:5701:19:5901:19:59+00:27:545:1911.3
140REPKA Marek 143LUPUS TEAMBYDGOSZCZM442 000:32:4701:20:0201:20:02+00:27:575:2011.2
141SERKOWSKI Paweł 158KARTUZYM218 000:33:0601:20:0501:20:05+00:28:005:2011.2
142KOWALCZYK Tomasz 86BYDGOSZCZM443 000:33:0801:20:0901:20:09+00:28:045:2011.2
143FARBICKA-ŻYWICA Paulina 212BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK38 000:34:1401:20:2201:20:22+00:28:175:2111.2
144WOJCIECHOWSKI Eugeniusz 196BRZOZA BIEGABRZOZAM520 000:34:1401:20:2201:20:22+00:28:175:2111.2
145RAKOWSKI Paweł 139ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM331 000:34:4201:20:3701:20:37+00:28:325:2211.2
146SADOWSKI Rafał 153BYDGOSZCZM332 000:35:1801:20:5801:20:58+00:28:535:2311.1
147BRZOZOWSKI Piotr 22BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM219 000:34:2501:21:0501:21:05+00:29:005:2411.1
148GAZARKIEWICZ Antoni 216BHMW GDYNIAGDAŃSKM66 000:34:4801:21:0501:21:05+00:29:005:2411.1
149KLINIEWSKI Piotr 82BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM444 000:35:0701:21:0501:21:05+00:29:005:2411.1
150HETEL Adam 67KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDBYDGOSZCZM333 000:36:4601:21:1301:21:13+00:29:085:2411.1
151ROMEL Zbigniew 147NIEZRZESZONYINOWROCŁAWM67 000:34:0501:21:1401:21:14+00:29:095:2411.1
152MAZANY Marek 116BYDGOSZCZM445 000:33:1901:21:2401:21:24+00:29:195:2511.1
153WIŚNIEWSKI Włodzimierz 192TORUŃM521 000:33:1301:21:2701:21:27+00:29:225:2511
154MOTYLSKA Aleksa 233DRUŻYNA SZPIKUMOGILNOK11 000:34:4201:21:3501:21:35+00:29:305:2611
155PRUS Marcin 135BYDGOSZCZM334 000:35:4801:21:5001:21:50+00:29:455:2711
156PYDYN Andrzej 137SBZZ ZŁOTÓWZŁOTÓWM522 000:34:1801:22:1101:22:11+00:30:065:2811
157PYDYN Regina 138SBZZ ZŁOTÓWZŁOTÓWK5+1 000:34:1801:22:1101:22:11+00:30:065:2811
158SUCHOMSKI Marek 168OPENTAX24.PLŚWIEKATOWOM446 000:35:1901:22:1201:22:12+00:30:075:2810.9
159ZWIERSKI Jacek 207NIEZRZESZONYLUBICZ GÓRNYM335 000:33:2301:22:2001:22:20+00:30:155:2910.9
160DORSZ Beata 39GDYNIAK44 000:34:1201:22:2801:22:28+00:30:235:2910.9
161WÓDKOWSKI Zbigniew 200BYDGOSZCZM68 000:34:0501:23:2001:23:20+00:31:155:3310.8
162KOZŁOWSKI Stanisław 242BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM69 000:34:1701:23:4001:23:40+00:31:355:3410.8
163MAŃCZAK Ilona 114PROC RUNNERS TEAMGDAŃSKK28 000:35:0001:24:2101:24:21+00:32:165:3710.7
164GRYLEWICZ Tomasz 249BYDGOSZCZM336 000:35:2801:24:2701:24:27+00:32:225:3710.7
165GAJZLER Jerzy 46BARTODZIEJEBYDGOSZCZM610 000:34:4401:24:4601:24:46+00:32:415:3910.6
166GRYCZKA Andrzej 61WALCZM523 000:34:0301:24:4801:24:48+00:32:435:3910.6
167KLIMEK Przemysław 81BYDGOSZCZM220 000:35:2101:24:4901:24:49+00:32:445:3910.6
168WOJTYSIAK Szymon 197BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM221 000:35:2001:25:0701:25:07+00:33:025:4010.6
169SCIGOCKI Waldemar 157BYDGOSZCZM447 000:35:1001:25:0901:25:09+00:33:045:4010.6
170DUDEK Joanna 236RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK39 000:34:5801:25:1201:25:12+00:33:075:4010.6
171BORYSKIN Andrzej 241BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM611 000:36:3101:25:1201:25:12+00:33:075:4010.6
172MIROWSKI Mariusz 120PRZYŁĘKIM448 000:36:3101:25:3101:25:31+00:33:265:4210.5
173RAKOWSKI Piotr 140STOWARZYSZENIE ŻANDARMERII WOJSKOWEJ "ŻANDARM" KOŁO REGIONALNE W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM612 000:34:5101:26:1001:26:10+00:34:055:4410.4
174REPKA Anna 142LUPUS TEAMBYDGOSZCZK45 000:37:3701:26:1501:26:15+00:34:105:4510.4
175FAC Dorota 227BYDGOSZCZK310 000:35:2301:26:2701:26:27+00:34:225:4510.4
176GLASNER Rafał 52WEEKENDOWY BIEGACZBYDGOSZCZM337 000:35:0501:26:3101:26:31+00:34:265:4610.4
177KALINOWSKI Wojciech 235TORUŃM524 000:37:2601:26:3101:26:31+00:34:265:4610.4
178NOWAK Wiesław 124SZCZECINSZCZECINM613 000:36:4601:27:0701:27:07+00:35:025:4810.3
179GÓRSKA Danuta 57-DABRÓWKA NOWAK46 000:36:1901:27:0801:27:08+00:35:035:4810.3
180STRABEL Piotr 163HARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM614 000:38:0001:27:5901:27:59+00:35:545:5110.2
181ŚPICA Dorota 178BYDGOSZCZK47 000:37:0001:28:0601:28:06+00:36:015:5210.2
182LEWICKA Marta 255KŁODZKOK48 000:37:0001:28:1001:28:10+00:36:055:5210.2
183REMUS Sandra 141BYDGOSZCZK12 000:36:3101:28:2201:28:22+00:36:175:5310.2
184BANASZAK Monika 12BYDGOSZCZK311 000:37:4601:28:2401:28:24+00:36:195:5310.2
185BOJAKOWSKA Małgorzata 19SOLEC KUJAWSKIK49 000:37:5301:28:2701:28:27+00:36:225:5310.2
186GADZINOWSKI Ignacy 45RADOMM615 000:36:3901:28:2801:28:28+00:36:235:5310.2
187WODEJKO Artur 195TURBOBOYSOLEC KUJAWSKIM338 000:37:5101:28:2801:28:28+00:36:235:5310.2
188KUBIAK Rafał 248SOLEC KUJAWSKIM449 000:37:5301:28:2801:28:28+00:36:235:5310.2
189JURCZYK Anna 71RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK410 000:38:2701:29:0701:29:07+00:37:025:5610.1
190JURCZYK Artur 72RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM450 000:38:2801:29:0701:29:07+00:37:025:5610.1
191SZWARC Paweł 176RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM339 000:37:3201:29:3601:29:36+00:37:315:5810
192ZAKRZEWSKA Agnieszka 204TUCHOLAK29 000:38:0501:29:4701:29:47+00:37:425:5910
193RODA Sławomir 145TUCHOLAM222 000:38:0501:29:4701:29:47+00:37:425:5910
194PERESIAK Anna` 129BBLSOLEC KUJAWSKIK5+2 000:38:0901:30:2901:30:29+00:38:246:019.9
195KOZŁOWSKI Mirek 87BYDGOSZCZM525 000:37:1901:30:3301:30:33+00:38:286:029.9
196ŚMIGAJ Mirosław 177GDYNIAM616 000:38:5501:30:4301:30:43+00:38:386:029.9
197KWARCZEWSKI Mirosław 102BYDGOSZCZM340 000:35:5601:31:4201:31:42+00:39:376:069.8
198MICHTA Iwona 119BIAŁE BŁOTAK312 000:38:0501:32:2901:32:29+00:40:246:099.7
199DOMAŃSKI Jacek Expedyt 260WKB META W LUBLINIEWARSZAWAM7+4 000:39:0101:32:5001:32:50+00:40:456:119.7
200GACKA Anna 43LUPUS TEAMSICIENKOK313 000:38:4101:34:1101:34:11+00:42:066:169.6
201GACKA Rafał 44LUPUS TEAMSICIENKOM341 000:38:4101:34:1101:34:11+00:42:066:169.6
202RATAJ Maciej 217ŁOCHOWOM451 000:40:0501:35:2101:35:21+00:43:166:219.4
203SYNAKIEWICZ Marcin 171BRZOZAM342 000:38:1201:35:4901:35:49+00:43:446:239.4
204KUCHARSKI Marek 96BYDGOSZCZM617 000:41:2901:36:1901:36:19+00:44:146:259.3
205SUŁKOWSKI Mariusz 169KS BRZOZABRZOZAM343 000:40:0801:37:0001:37:00+00:44:556:289.3
206GARDYZA Lidia 51NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄK411 000:41:2901:40:0301:40:03+00:47:586:409
207GARDYZA Jacek 50IPA BYDGOSZCZ/NAKIELSKI KBNAKŁO NAD NOTECIĄM452 000:41:3001:40:0301:40:03+00:47:586:409
208BOGACZ Michał 18BYDGOSZCZM223 000:43:4901:40:0501:40:05+00:48:006:409
209GORGOL Renata 55RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK314 000:42:1001:40:4401:40:44+00:48:396:428.9
210GRABOWSKA Lucyna 237BRZOZA BIEGACIELEK412 000:41:3401:41:4401:41:44+00:49:396:468.8
211WIERZBICKA Anna 215BYDGOSZCZK315 000:39:4401:42:0601:42:06+00:50:016:488.8
212PACZKOWSKA Ewa 127OLIMPINK413 000:45:1101:46:2401:46:24+00:54:197:058.5
213ANGIEL Władysław 252TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM7+5 000:45:1401:47:2701:47:27+00:55:227:098.4
214WIŚNIEWSKA Elżbieta 220BRZOZA BIEGABRZOZAK414 000:45:4001:48:2201:48:22+00:56:177:138.3
215SWJATECKI Jerzy 170SZCZECINSZCZECINM7+6 000:40:5701:49:0601:49:06+00:57:017:168.2
216STRABEL Marek 164BYDGOSZCZM526 000:42:4201:49:5501:49:55+00:57:507:198.2
217CHWIAŁKOWSKI Wiesław 28TORUŃM527 000:46:0701:50:1701:50:17+00:58:127:218.2
218CHWIAŁKOWSKA Ewa 27TORUŃK5+3 000:46:0801:50:1701:50:17+00:58:127:218.2
Znaleziono 218 wynik(ów)