III BIEG PAPIESKI - NORDIC WALKING 8KM

Organizator/ Organizer:
Rowerowa Brzoza
Data/ Date:
2015-05-01
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
8 km
Zgłoszonych/ Registered:
99
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
91
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | K5+ | M5 | M6 | M7+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WEŁNICKI Waldemar 421GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM41 000:57:5200:57:55 7:148.3
2KRYCH Włodzimierz 382GOSIR OSIELSKOTORUŃM51 000:57:5400:57:56+00:00:017:148.3
3NIEWOLSKI Marcin 475ŻNINM31 000:59:2600:59:30+00:01:357:258.1
4STAWNIAK Karol 411UTW ŻNINŻNINM61 000:59:5801:00:01+00:02:067:298
5ZUPA Wojciech 428BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM52 000:59:5701:00:01+00:02:067:298
6KOMAJDA Jarosław 377GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM53 001:00:0301:00:06+00:02:117:308
7SZYMAŃSKI Zbigniew 415RYNARZEWOM54 001:00:0201:00:07+00:02:127:308
8KRZYŻANOWSKI Robert 384GOSIR OSIELSKOM. BYDGOSZCZM42 001:01:0901:01:14+00:03:197:387.8
9MOTOCZYŃSKI Krzysztof 396BYDGOSZCZM62 001:01:4901:01:53+00:03:587:437.8
10WIĘCEK Kamil 433KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM21 001:02:2601:02:29+00:04:347:487.7
11KRZYŻANOWSKI Wojciech 385AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM43 001:03:0201:03:06+00:05:117:527.6
12KOPEĆ Dorota 378DZIEMIANYK21 001:03:4801:03:50+00:05:557:587.5
13KUTRZUBA Joanna 390INOWROCŁAWK22 001:03:4901:03:51+00:05:567:587.5
14SUCHOMSKI Arkadiusz 436KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM22 001:03:5901:04:02+00:06:077:597.5
15BŁĘDOWSKA Agata 354KCZRTORUŃK41 001:04:3401:04:40+00:06:458:047.4
16MILACHOWSKI Sebastian 394ZŁOTÓWM32 001:04:4401:04:47+00:06:528:057.4
17WIERZCHOSŁAWSKI Mateusz 423BRZOZAM23 001:04:5801:05:00+00:07:058:077.4
18APPEL Jerzy 353BRZOZA BIEGABM63 001:04:5701:05:04+00:07:098:077.4
19POLAŃSKI Jan 402CIEPŁOBUDBYDGOSZCZM7+1 001:05:5001:06:07+00:08:128:137.3
20JEZIORSKA Iwona 372BYDGOSZCZK5+1 001:06:1601:06:22+00:08:278:177.2
21RESZKOWSKI Marek 406BYDGOSZCZM55 001:06:5301:06:59+00:09:048:217.2
22CHOROSZYŃSKA Agnieszka 358BYDGOSZCZK23 001:07:1101:07:13+00:09:188:237.1
23OLSZEWSKA Bożena 434ZŁOTÓWK31 001:07:1501:07:15+00:09:208:247.1
24WALCZAK Maria 418ŻNINK32 001:07:1101:07:16+00:09:218:237.1
25BUCZKOWSKI Jerzy 430ŻNINM64 001:08:0001:08:00+00:10:058:307.1
26WEŁNICKA Lidia 420GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYK42 001:08:4901:08:54+00:10:598:367
27SADURSKI Stanisław 408TORUŃM56 001:09:2301:09:27+00:11:328:406.9
28WARDĘCKA-HOŁTYN Justyna 419PIOTRKÓW KUJAWSKI K24 001:09:5101:09:56+00:12:018:436.9
29KWIATKOWSKA Elżbieta 438BYDGOSZCZK43 001:09:4701:09:56+00:12:018:436.9
30SIEKIERKA Monika 409BYDGOSZCZK33 001:10:0801:10:13+00:12:188:466.8
31NOWIŃSKA Jolanta 398BYDGOSZCZK34 001:10:1801:10:26+00:12:318:476.8
32WESOŁOWSKA Ewa 422BYDGOSZCZK44 001:10:3001:10:38+00:12:438:486.8
33NOWIŃSKI Jarosław 399BYDGOSZCZM33 001:10:3301:10:40+00:12:458:496.8
34DUCHIŃSKA Małgorzata 362BRZOZA BIEGAOSIELSKOK45 001:10:5401:10:59+00:13:048:516.8
35JURKOWSKA Ewa 374KLUB SENIORA BRZOZABRZOZAK5+2 001:10:5901:11:02+00:13:078:526.8
36NOWACKI Krzysztof 477BYDGOSZCZM57 001:12:3801:12:41+00:14:469:046.6
37SIEKIERKA Sylwia 443BYDGOSZCZK35 001:12:4301:12:47+00:14:529:056.6
38SZOT Krystyna 414ZŁOTÓWK5+3 001:12:4801:12:53+00:14:589:066.6
39WIERZBOWSKI Jerzy 435NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM65 001:12:5101:13:01+00:15:069:066.6
40STAWNIAK Wanda 412UTW ŻNINŻNINK5+4 001:13:1801:13:24+00:15:299:096.5
41FLORCZAK Monika 364BIAŁE BŁOTAK36 001:13:2001:13:29+00:15:349:106.5
42MIGAJ Brygida 416STAROGARD GDAŃSKIK46 001:13:2101:13:31+00:15:369:106.5
43PIWKOWSKA Karolina 468ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open1 001:13:1601:13:31+00:15:369:096.6
44JACKOWSKA Weronika 473ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open2 001:13:1601:13:31+00:15:369:096.6
45WOLENTARSKA Alicja 460ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK47 001:13:2101:13:35+00:15:409:106.5
46PULKOWSKA Natalia 404BIAŁE BŁOTAK37 001:13:2801:13:38+00:15:439:116.5
47SMARUJ - SADOWSKA Janina 410BYDGOSZCZK5+5 001:13:2601:13:40+00:15:459:106.5
48KUBICKA Renata 386NOWA WIEŚ WIELKA K48 001:13:3701:13:44+00:15:499:126.5
49KOWALSKA-BARTNIK Agnieszka 380BYDGOSZCZK38 001:14:0201:14:09+00:16:149:156.5
50BOROWIAK Justyna 465OLIMPINK39 001:14:2001:14:28+00:16:339:176.5
51WIŚNIEWSKA Ewa 424BRZOZAK49 001:14:2001:14:28+00:16:339:176.5
52ROŻNIAKOWSKA Marlena 442BRZOZAK310 001:14:1901:14:28+00:16:339:176.5
53BONIECKA Ewa 355BRZOZAK5+6 001:14:2101:14:29+00:16:349:176.5
54SOBOLEWSKA Karolina 441BYDGOSZCZK25 001:14:3301:14:48+00:16:539:196.4
55JURKOWSKI Józef 431KLUB SENIORA BRZOZABRZOZAM66 001:14:5701:14:59+00:17:049:226.4
56WOLNA Monika 440BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK5+7 001:15:0801:15:14+00:17:199:236.4
57LEWICKA Agnieszka 392ZAŁOGA L.BYDGOSZCZK410 001:15:2601:15:31+00:17:369:256.4
58KORCZAK Grażyna 432KLUB SENIORA BRZOZABRZOZAK5+8 001:15:3701:15:41+00:17:469:276.3
59WRYCZKA Barbara 476ŚWIECIEK5+9 001:16:2201:16:25+00:18:309:326.3
60KUPER Mariusz 389BYDGOSZCZM34 001:16:3801:16:44+00:18:499:346.3
61KUPER Justyna 388BYDGOSZCZK311 001:16:3601:16:44+00:18:499:346.3
62RESZKOWSKA Grażyna 405BYDGOSZCZK5+10 001:16:3701:16:45+00:18:509:346.3
63CZŁAPIŃSKI Mariusz 359BYDGOSZCZ M35 001:16:5201:17:02+00:19:079:366.2
64ADAMCZAK Damian 351BYDGOSZCZM36 001:17:1201:17:24+00:19:299:396.2
65ŁUDZIŃSKA Małgorzata 429NIEZRZESZONAKRUSZYN KRAJEŃSKIK5+11 001:19:0801:19:12+00:21:179:536.1
66MOTOCZYŃSKA Aleksandra 395BYDGOSZCZK5+12 001:19:2401:19:27+00:21:329:556
67CHMARZYNSKA Danuta 357BYDGOSZCZK5+13 001:19:2401:19:28+00:21:339:556
68GRYGIEL Oliwia 469ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open3 001:19:2701:19:39+00:21:449:556
69DOPIERAŁA Ewa 361BYDGOSZCZK411 001:20:1201:20:16+00:22:2110:016
70KALISZEWSKA Małgorzata 375TRYSZCZYNK312 001:20:0901:20:17+00:22:2210:016
71WIŚŚNIEWSKA Halina 425KLUB SENIORA BRZOZABRZOZAK5+14 001:20:4401:20:51+00:22:5610:055.9
72JAŃCZAK Angelika 467ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open4 001:21:0201:21:19+00:23:2410:075.9
73JOPPEK Katarzyna 470ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open5 001:21:0801:21:20+00:23:2510:085.9
74KOWALSKA Aleksandra 381BYDGOSZCZK313 001:21:4101:21:50+00:23:5510:125.9
75JAROSZEWSKI Jan 371TRYSZCZYNM Open1 001:21:4101:21:52+00:23:5710:125.9
76JAROSZEWSKA Anna 370TRYSZCZYNK314 001:21:4601:21:56+00:24:0110:135.9
77STRELCZUK Katarzyna 413BRZOZAK5+15 001:22:1601:22:26+00:24:3110:175.8
78DOMAN Aniela 360UKS SZABLA BRZOZABRZOZAK5+16 001:22:1601:22:26+00:24:3110:175.8
79ROSIŃSKA Anna 437BYDGOSZCZK412 001:22:2701:22:38+00:24:4310:185.8
80HEBENSTREIT-KOWALCZYK Anna 368BYDGOSZCZK413 001:22:3701:22:49+00:24:5410:195.8
81BUDZIAK Agata 471ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open6 001:22:3701:22:50+00:24:5510:195.8
82KOWALCZYK Agnieszka 379BYDGOSZCZK Open7 001:23:2501:23:38+00:25:4310:255.8
83PAKULSKA Dorota 400BYDGOSZCZK414 001:25:2901:25:42+00:27:4710:415.6
84URBANEK Agnieszka 466ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open8 001:25:2601:25:42+00:27:4710:405.6
85GRENDA-JASTRZEMBSKA Anna 366BYDGOSZCZK315 001:25:5001:26:03+00:28:0810:435.6
86SZRAMSKA Violetta 461ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK415 001:26:1401:26:30+00:28:3510:465.6
87LASOTA Paulina 474ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open9 001:26:1401:26:32+00:28:3710:465.6
88WOJCIECHOWICZ Martyna 472ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH NR 19 W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZK Open10 001:26:2401:26:37+00:28:4210:485.6
89PRUS Sabina 403BYDGOSZCZK5+17 001:34:4201:34:45+00:36:5011:505.1
90MILACHOWSKA Agnieszka 393ZŁOTÓWK316 001:36:4601:36:50+00:38:5512:055
91FLAK Józef 363POLICEM7+2 001:39:3001:39:39+00:41:4412:264.8
Znaleziono 91 wynik(ów)