III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TROĆ Daniel 520WARZYMICEM191M 100:00:0000:17:53.6500:17:53.90 3:3416,8
2SIECZKOWSKI Michał 447KB Pionier SzczecinSZCZECINM301M 200:00:0000:18:01.7000:18:02.45+00:00:083:3616,6
3PRZEKOPOWICZ Bartosz 406Wojsko PolskieSTARGARDM201M 300:00:0000:18:23.0000:18:23.55+00:00:293:4016,3
4FILIPOWSKI Dariusz 102SZCZECINM401M 400:00:0000:19:12.0500:19:12.40+00:01:183:5015,6
5WASILEWSKI Andrzej 535SZCZECINM402M 500:00:0400:19:37.0000:19:41.05+00:01:433:5515,3
6OLEJARZ Damian 351POLICEM302M 600:00:0100:19:55.9500:19:57.35+00:02:023:5915,1
7ŁAZOWSKI Trener 1TM192M 700:00:0100:20:00.5500:20:02.15+00:02:064:0015,0
8MOSPINEK Dorian 335BKS SKORPION SZCZECINSZCZECINM202M 800:00:0100:20:12.2500:20:13.35+00:02:184:0214,9
9JASIŃSKI Mateusz 612M161M 900:00:0100:20:24.4000:20:26.30+00:02:304:0514,7
10ILCEWICZ Wojciech 143SZCZECINM303M 1000:00:0300:20:33.9500:20:37.20+00:02:404:0614,6
11SZWEJDA Łukasz 611Pogoń SzczecinM162M 1100:00:0300:20:35.8500:20:39.45+00:02:424:0714,6
12HAŁACZKIEWICZ Adam 133ExtremeWolfSZCZECINM403M 1200:00:0400:20:52.7500:20:56.85+00:02:594:1014,4
13TOPOREK Przemysław 518SZCZECINM304M 1300:00:0300:20:57.7000:21:00.80+00:03:044:1114,3
14KRZEŚNIOWSKI Marcin 241SZCZECINM404M 1400:00:0100:21:08.7000:21:09.95+00:03:154:1314,2
15PELC Marek 60412B2SZCZECINM305M 1500:00:0100:21:20.4000:21:21.65+00:03:264:1614,1
16KOZINIEC Krystian 221Drużyn FilipaSZCZECINM405M 1600:00:0200:21:22.4000:21:25.20+00:03:284:1614,0
17DUDZIŃSKI Wojtek 85SZCZECINM203M 1700:00:0200:21:27.2500:21:29.45+00:03:334:1714,0
18GRZANKOWSKI Konrad 123SZCZECINM193M 1800:00:0200:21:37.0500:21:39.85+00:03:434:1913,9
19TWAROGAL Kamil 524Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM204M 1900:00:0200:21:42.3000:21:44.50+00:03:484:2013,8
20LIPERTOWICZ Sebastian 276Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM306M 2000:00:0100:21:45.0500:21:46.65+00:03:514:2113,8
21KWAŚNIEWSKI Bartosz 259MORYŃM194M 2100:00:0100:21:45.3000:21:46.35+00:03:514:2113,8
22CHARĘZA Marcin 49Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM307M 2200:00:0500:21:58.5000:22:03.65+00:04:044:2313,7
23GORSZKA Damian 114Parkrun SzczecinSZCZECINM205M 2300:00:0000:22:10.0000:22:10.00+00:04:164:2613,5
24PIOTROWSKI Marek 392Rozbiegany GoleniówGOLENIÓWM406M 2400:00:0100:22:12.9500:22:14.70+00:04:194:2613,5
25BANASIAK Andrzej 15SZCZECINM407M 2500:00:1200:22:19.6000:22:32.20+00:04:254:2813,4
26ROGIEWICZ Remigiusz 419BEZRZECZEM408M 2600:00:0100:22:21.1000:22:22.80+00:04:274:2813,4
27KUZNIEWSKI Andrzej 257KuziTeamSZCZECINM308M 2700:00:0300:22:32.6500:22:36.05+00:04:394:3013,3
28KRAWCZYK Mateusz 227KB Pionier SzczecinSZCZECINM206M 2800:00:0400:22:41.5500:22:45.70+00:04:474:3213,2
29WAHN Przemysław 529SZCZECINM309M 2900:00:1000:22:43.6000:22:53.75+00:04:494:3213,2
30ROJEWSKI Mateusz 421SZCZECINM3010M 3000:00:0300:22:46.8500:22:50.60+00:04:534:3313,2
31BARANOWSKI Dominik 111SZCZECINM3011M 3100:00:0500:22:54.1000:22:59.25+00:05:004:3413,1
32MOCNY Tomasz 332SZCZECINM3012M 3200:00:0900:22:57.6000:23:06.60+00:05:034:3513,1
33WOLSKI Tomasz 570SZCZECINM409M 3300:00:0800:23:11.7500:23:20.70+00:05:184:3812,9
34SROGA Maciej 466NAMYSŁÓWM3013M 3400:00:0000:23:11.9500:23:12.20+00:05:184:3812,9
35HAWRYLAK Marcin 135Ampio TeamSZCZECINM501M 3500:00:0100:23:14.8000:23:16.40+00:05:214:3912,9
36KĘPKA Karol 187GOLCZEWOM207M 3600:00:3900:23:15.1000:23:55.00+00:05:214:3912,9
37ŁUSZCZEWSKI Kamil 284SZCZECINM163M 3700:00:1500:23:16.3000:23:31.55+00:05:224:3912,9
38MATUSZYŃSKI Wojciech 316SZCZECINM208M 3800:00:1100:23:16.6500:23:28.10+00:05:234:3912,9
39STEFANIAK Paweł 47514bUJSTARGARDM3014M 3900:00:4000:23:20.2500:24:00.50+00:05:264:4012,9
40TYLMAN Piotr 525RundorfinaCZAPLINEKM3015M 4000:00:0300:23:24.8500:23:28.40+00:05:314:4112,8
41FIEŃKO Katarzyna 95PEŁCZYCEK301K 100:00:0100:23:26.3000:23:28.20+00:05:324:4112,8
42PODWYSZYŃSKI Sylwester 400SZCZECINM4010M 4100:00:0300:23:27.2000:23:30.45+00:05:334:4112,8
43KRZYWIEC Marcin 242POLICEM3016M 4200:00:0400:23:28.5500:23:33.50+00:05:344:4112,8
44PĘDZIK Marek 377GRYFICEM209M 4300:00:1300:23:31.2000:23:44.60+00:05:374:4212,8
45MICHALAK Jacek 321SZCZECINM502M 4400:00:0200:23:38.5500:23:40.55+00:05:444:4312,7
46DYDEK Edyta 3SKB DZIKolskaSZCZECINK201K 200:00:0000:23:43.9500:23:44.60+00:05:504:4412,6
47GOCAŁ Anita 173UKL ÓSEMKACEDYNIAK191K 300:00:0200:23:44.6000:23:46.65+00:05:504:4412,6
48BIK Marek 31SZCZECINM2010M 4500:00:0600:23:45.4500:23:51.45+00:05:514:4512,6
49KOMAN Michał 202SZCZECINM3017M 4600:00:0300:23:57.9000:24:01.05+00:06:044:4712,5
50HAJDUK Maciej 132SZCZECINM4011M 4700:00:0300:23:59.0500:24:02.35+00:06:054:4712,5
51KOWALCZYK Krzysztof 217SZCZECINM3018M 4800:00:0100:24:00.1500:24:01.55+00:06:064:4812,5
52JACHIMOWICZ Kamil 146SZCZECINM2011M 4900:00:0600:24:01.6000:24:08.55+00:06:074:4812,5
53STAŃCZYK Sławomir 470Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM3019M 5000:00:1000:24:01.9500:24:12.15+00:06:084:4812,5
54ŁAWNICZ Sebastian 365Cyrupc AzotyPOLICEM4012M 5100:00:1500:24:07.7000:24:23.05+00:06:144:4912,4
55CHABROS Mateusz 48SZCZECINM164M 5200:00:0800:24:09.3000:24:18.00+00:06:154:5012,4
56GOŁUCH Mateusz 113SZCZECINM2012M 5300:00:0800:24:09.5500:24:17.55+00:06:154:4912,4
57SOBECKI Tomasz 464Puszczyk BukowySZCZECINM2013M 5400:00:1100:24:20.2000:24:31.70+00:06:264:5212,3
58IZWIKOW Monika 602SZCZECINK302K 400:00:0300:24:23.5500:24:27.15+00:06:294:5212,3
59PIWOWARSKI Darek 394Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4013M 5500:00:1200:24:39.5500:24:52.15+00:06:454:5612,2
60DZIEDZIC Michal 60512B2SZCZECINPOLSKAM4014M 5600:00:0100:24:40.3500:24:41.70+00:06:464:5612,2
61GRYGIELEWICZ Leszek 122BEZRZECZEM503M 5700:00:0500:24:43.1000:24:48.45+00:06:494:5612,1
62SIWAK Łukasz 451SZCZECINM3020M 5800:00:0100:24:45.4000:24:46.65+00:06:514:5712,1
63GÓRECKA-PAWLAK Edyta 116SZCZECINK303K 500:00:0300:24:47.3500:24:50.95+00:06:534:5712,1
64BARTOSZEWSKI Paweł 20L-bug RUNSZCZECINM3021M 5900:00:0200:24:51.8500:24:54.55+00:06:584:5812,1
65JACYKOWSKI Konrad 148SZCZECINM3022M 6000:00:0800:24:55.3000:25:03.30+00:07:014:5912,0
66GOCZEWSKA Joanna 110TORZYMK401K 600:00:0200:24:56.0500:24:58.85+00:07:024:5912,0
67DĘBCZYŃSKI Michał 72Wild Horse ZürichSZCECINM3023M 6100:00:0500:24:56.5500:25:02.20+00:07:024:5912,0
68LENCEWICZ Grzegorz 268Husaria Race SzczecinSZCZECINM3024M 6200:00:2500:24:58.4500:25:23.90+00:07:044:5912,0
69ŁUSZCZEWSKI Sebastian 283SZCZECINM4015M 6300:00:1400:24:58.8500:25:13.05+00:07:054:5912,0
70WOJTKOWIAK Rafał 566SZCZECINM4016M 6400:00:0200:25:02.7500:25:05.25+00:07:095:0012,0
71LEOŃCZUK Filip 269PRZECŁAWM2014M 6500:00:0800:25:06.9000:25:15.20+00:07:135:0111,9
72ZUBEL Agnieszka 596Kitesurfing DąbieSZCZECINK202K 700:00:0100:25:10.2500:25:12.15+00:07:165:0211,9
73FIEDOROWICZ Katarzyna 93SZCZECINK304K 800:00:0700:25:11.2000:25:18.75+00:07:175:0211,9
74MISZCZAK Damian 329SZCZECINM3025M 6600:00:1100:25:13.6500:25:24.80+00:07:205:0211,9
75ZAPOR Anna 586SZCZECINK402K 900:00:4700:25:17.5000:26:04.65+00:07:235:0311,9
76SKOCZYLAS Natalia 456SZCZECINK203K 1000:00:3000:25:22.9000:25:53.65+00:07:295:0411,8
77SOSNOWSKI Adrian 465SZCZECINM4017M 6700:00:3600:25:31.7500:26:07.90+00:07:385:0611,8
78SZCZEPANIAK Izabela 493WŁOCŁAWEKK204K 1100:00:2300:25:32.8500:25:56.00+00:07:395:0611,7
79LEŚNIOWSKI Grzegorz 271SZCZECINM2015M 6800:00:3000:25:33.6000:26:03.65+00:07:395:0611,7
80PLUTO-PRĄDZYŃSKI Piotr 395SZCZECINM3026M 6900:00:3700:25:38.5500:26:15.95+00:07:445:0711,7
81SZYMCZAK Marcin 504SZCZECINM4018M 7000:00:3200:25:45.2500:26:17.60+00:07:515:0911,7
82WASIELEWSKI Maciej 534KOTOBASZCZECINM504M 7100:00:0900:25:46.4000:25:56.35+00:07:525:0911,6
83BIERNACKI Andrzej 29SZCZECINM4019M 7200:00:0700:25:46.4500:25:54.05+00:07:525:0911,6
84ZDUNEK Piotr 588SZCZECINM3027M 7300:00:4500:25:46.9500:26:32.40+00:07:535:0911,6
85DZBANUSZEK Mariusz 86Sportowe WarszewoSZCZECINM3028M 7400:00:0800:25:48.5500:25:57.20+00:07:545:0911,6
86ŚWIATOWIEC Anna 508KRAKÓWK403K 1200:00:0500:25:50.6000:25:56.30+00:07:565:1011,6
87PASZKOWSKA Magdalena 370SZCZECINK305K 1300:00:0100:25:55.8000:25:57.55+00:08:025:1111,6
88KLEINOWSKI Krzysztof 66SZCZECINM505M 7500:00:0200:25:59.9000:26:02.40+00:08:065:1211,5
89BARTOSIŃSKI Piotr 19Time55SZCZECINM506M 7600:00:0800:26:07.9000:26:16.20+00:08:145:1311,5
90FURMAŃSKI Marcin 97SZCZECINM3029M 7700:00:2700:26:08.6000:26:36.50+00:08:145:1311,5
91WOJTAT Adam 564Wataha łączy nas bieganieSZCZECINM507M 7800:00:2700:26:11.0500:26:38.70+00:08:175:1411,5
92SENDEROWSKI Maciej 440POLICEM3030M 7900:00:2100:26:12.0000:26:33.80+00:08:185:1411,5
93STĘPIEŃ Paulina 480SZCZECINK205K 1400:00:0800:26:13.7000:26:22.35+00:08:205:1411,4
94LĄCZAK Justyna 262Asseco Active TeamSZCZECINK404K 1500:00:1300:26:15.9500:26:29.35+00:08:225:1511,4
95GUTOWSKI Paweł 128eMKa StargardSTARGARDM3031M 8000:00:3500:26:23.0000:26:58.85+00:08:295:1611,4
96GIMINSKI Tomasz 106SZCZECINM4020M 8100:00:1000:26:23.4500:26:33.60+00:08:295:1611,4
97PIEKARSKI Kamil 380SKARBIMIERZYCEM3032M 8200:00:1100:26:28.6500:26:40.35+00:08:355:1711,3
98ZEMANKIEWICZ Łukasz 589Kanał 6 amSZCZECINM3033M 8300:00:1000:26:29.4500:26:40.30+00:08:355:1811,3
99JAKUBIAK Anna 149RAZ SzczecinSZCZECINK501K 1600:00:1500:26:30.8000:26:46.45+00:08:375:1811,3
100PATALAS Bartosz 373SZCZECINM3034M 8400:00:1900:26:34.4500:26:54.10+00:08:405:1911,3
101TADYCH Beata 513SZCZECINK405K 1700:00:1200:26:35.4000:26:48.35+00:08:415:1911,3
102RASIAK Katarzyna 412SZCZECINK206K 1800:00:0400:26:36.0000:26:40.75+00:08:425:1911,3
103BRONIEWICZ Paweł 40SZCZECINM2016M 8500:00:4500:26:41.9500:27:27.40+00:08:485:2011,2
104HEYDEBRECK Justyna 547Wilk SkolwinSZCZECINK207K 1900:00:3500:26:43.6000:27:18.95+00:08:495:2011,2
105WILKOSZ Tomasz 546Wilk SkolwinSZCZECINM4021M 8600:00:3300:26:45.0500:27:18.95+00:08:515:2111,2
106GUZIKOWSKI Tomasz 130GUZIK TeamSZCZECINM4022M 8700:00:2000:26:46.7000:27:07.65+00:08:535:2111,2
107TYMUL Jakub 526SZCZECINM4023M 8800:00:1400:26:52.4000:27:07.35+00:08:585:2211,2
108STROKA Małgosia 481SZCZECINK306K 2000:00:0400:26:53.5500:26:57.85+00:08:595:2211,2
109GARBACIAK Łukasz 104POLICEM3035M 8900:00:2100:26:54.7000:27:16.50+00:09:015:2311,1
110WOLNY Mariusz 568STARGARDM3036M 9000:00:1300:26:55.4500:27:09.40+00:09:015:2311,1
111PIERŚCIŃSKI Sławomir 382POLICEM4024M 9100:00:1700:27:00.5000:27:18.15+00:09:065:2411,1
112MAJCHER Radek 296Puszcza TeamSZCZECINM4025M 9200:00:0800:27:01.7000:27:10.00+00:09:085:2411,1
113KRUSZEWICZ Aleksander 240Ampio TeamSZCZECINM4026M 9300:00:0400:27:04.0000:27:08.35+00:09:105:2411,1
114JEMIELITY Julita 161SZCZECINK307K 2100:00:0600:27:05.1500:27:11.30+00:09:115:2511,1
115SIKORA Tomasz 450SZCZECINM3037M 9400:00:0500:27:08.5500:27:13.80+00:09:145:2511,1
116GUMIEŃCZUK Mankas 613M165M 9500:00:0300:27:12.5500:27:15.95+00:09:185:2611,0
117ŁEBKOWSKI Karol 278GRYFINOM3038M 9600:00:1400:27:13.7000:27:27.80+00:09:205:2611,0
118RZYMSKA Marta 434SZCZECINK308K 2200:00:2300:27:17.0000:27:40.15+00:09:235:2711,0
119BĄCIK Aneta 21SZCZECINK406K 2300:00:0800:27:17.6000:27:25.90+00:09:235:2711,0
120MILCZANOWSKA Magdalena 325SZCZECINK309K 2400:00:0700:27:20.1000:27:27.70+00:09:265:2811,0
121CZARNULA Czarna 61Wieczorne Bieganie w GryfinieGRYFINOK3010K 2500:00:1500:27:20.5000:27:35.55+00:09:265:2811,0
122KOSZUTA Bartosz 214SZCZECINM3039M 9700:00:1200:27:21.5000:27:33.50+00:09:275:2811,0
123STACHOWSKI Andrzej 468Monia GymSZCZECINM508M 9800:00:2700:27:23.2500:27:50.95+00:09:295:2811,0
124SEPIOTEK Kamil 443RundorfinaCZAPLINEKM3040M 9900:00:1400:27:24.7500:27:39.05+00:09:315:2910,9
125MATUSZAK Justyna 313RundorfinaWIERZCHOWOK3011K 2600:00:1200:27:30.7500:27:43.70+00:09:375:3010,9
126WIŚNIEWSKA Marta 554WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK407K 2700:00:1100:27:31.2500:27:43.05+00:09:375:3010,9
126ŁAWKIEL Natalia 277SZCZECINK208K 2700:00:1400:27:31.2500:27:45.65+00:09:375:3010,9
128ZARZYCKI Piotr 587SZCZECINM509M 10000:00:1000:27:34.1500:27:44.75+00:09:405:3010,9
129SAKOWSKA-CARŁO Magda 435Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3012K 2900:00:0700:27:35.5000:27:42.70+00:09:415:3110,9
130WAWROWSKI Paweł 537SZCZECINM3041M 10100:00:1600:27:36.2500:27:52.60+00:09:425:3110,9
131PROCHACKI Marcin 405SZCZECINM2017M 10200:00:4000:27:38.0000:28:18.55+00:09:445:3110,9
132SLODOWNIK Konrad 458Szkoła języków Obcych Professional School ChojnaCHOJNAM3042M 10300:00:0500:27:39.0000:27:44.25+00:09:455:3110,8
133CHODAK Monika 51Husaria Race TeamSTARGARDK408K 3000:00:1000:27:39.2000:27:50.05+00:09:455:3210,8
134JÓŹWIK Tomasz 163STARGARDM3043M 10400:00:4000:27:40.4500:28:21.00+00:09:465:3210,8
135OLEŚKIEWICZ Michał 354Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM3044M 10500:00:4300:27:44.0500:28:27.15+00:09:505:3210,8
136BOBER Kamil 33SZCZECINM3045M 10600:00:3300:27:44.4000:28:17.55+00:09:505:3210,8
137ANIELSKI Michał 11SZCZECINM3046M 10700:00:4600:27:47.0000:28:33.25+00:09:535:3310,8
138SEŃ Agata 442SZCZECIN (ZACHODNIOPOMORSKIE)K3013K 3100:00:4500:27:47.1000:28:32.95+00:09:535:3310,8
139SZOSTAK Daniel 501SZCZECINM4027M 10800:00:2000:27:48.2500:28:09.20+00:09:545:3310,8
140BORTNIK Bartosz 39SZCZECINM3047M 10900:00:0800:27:52.7500:28:00.80+00:09:595:3410,8
141KARWOWSKA-DĄBROWSKA Karolina 183SZCZEINK3014K 3200:00:2400:28:00.1000:28:24.40+00:10:065:3610,7
142KOIS Ewa 197SZCZECINK3015K 3300:00:0500:28:00.4500:28:06.30+00:10:065:3610,7
143KIESZKOWSKA Barbara 189SZCZECINK3016K 3400:00:1100:28:01.3000:28:12.85+00:10:075:3610,7
144KOMOROWSKI Michał 203SZCZECINM3048M 11000:00:5100:28:04.2000:28:55.80+00:10:105:3610,7
145HOLLIŃSKA Kinga 138PRZECŁAWK3017K 3500:00:4400:28:04.6500:28:49.55+00:10:115:3710,7
146CHABROS Jacek 47ExtremWolfSZCZECINM5010M 11100:00:1200:28:05.3500:28:17.75+00:10:115:3710,7
147NATALCZYK Ewelina 341SZCZECINK3018K 3600:00:0100:28:06.4000:28:07.75+00:10:125:3710,7
148KRUCZKOWSKA Malwina 234GRYFINOK209K 3700:00:1100:28:09.7500:28:21.20+00:10:165:3810,7
149KRUCZKOWSKI Maciej 235GRYFINOM5011M 11200:00:1100:28:10.2500:28:21.40+00:10:165:3810,7
150WOŁOWIEC Łukasz 571SZCZECINM3049M 11300:00:2500:28:10.9500:28:36.40+00:10:175:3810,6
151GOZDEK Norbert 115SZCZECINM2018M 11400:00:2600:28:11.0500:28:37.10+00:10:175:3810,6
152KRUCZKOWSKA Agnieszka 233GRYFINOK409K 3800:00:1000:28:11.1000:28:21.55+00:10:175:3810,6
153KRUPA Roksaba 237POLICEK2010K 3900:00:0200:28:13.9500:28:16.65+00:10:205:3810,6
153NEJMAN Rafał 342SZCZECINM4028M 11500:00:1000:28:13.9500:28:24.70+00:10:205:3810,6
155KONOPACKA Paulina 204POLICEK3019K 4000:00:0200:28:14.1500:28:16.65+00:10:205:3810,6
156TURCZYK Marta 522PEŁCZYCEK3020K 4100:00:0400:28:15.1500:28:19.85+00:10:215:3910,6
157MISTELSKI Karol 328SZCZECINM2019M 11600:00:0300:28:15.5000:28:19.10+00:10:215:3910,6
158SULŻYŃSKA-KOWALCZYK Iza 485SZCZECINK3021K 4200:00:1300:28:17.1500:28:30.55+00:10:235:3910,6
159NIEWADZIK Ula 343SZCZECINK4010K 4300:00:2600:28:17.9000:28:44.05+00:10:245:3910,6
160TROĆ Robert 519WARZYMICEM4029M 11700:00:3000:28:21.2000:28:51.55+00:10:275:4010,6
161HAWRYLUK Anna 136SZCZECINK2011K 4400:00:0400:28:27.1000:28:31.30+00:10:335:4110,5
162REJBICZ Daniel 416SZCZECINM3050M 11800:00:0700:28:27.7500:28:35.30+00:10:345:4110,5
163SZWABOWSKA Karolina 503SZCZECINK2012K 4500:00:4000:28:36.3500:29:16.55+00:10:425:4310,5
164WILCZOPOLSKI Kamil 545SZCZECINM2020M 11900:00:4400:28:36.8000:29:21.30+00:10:435:4310,5
165WOROCH Dave 573TOP-PLANTSZCZECINM3051M 12000:00:0200:28:39.7000:28:41.90+00:10:465:4310,5
166RUDZEWICZ Mariusz 429ŚWINOUJŚCIEM3052M 12100:00:1800:28:42.3500:29:00.75+00:10:485:4410,5
167WONDOŁOWSKI Stanisław 572Wieczorne bieganie SzczecinSZCZECINM701M 12200:00:1600:28:43.6000:29:00.05+00:10:495:4410,4
168ŻARNICKI Kacper 599SZCZECINM2021M 12300:00:2800:28:44.0500:29:12.60+00:10:505:4410,4
169DOMAGALSKA Daria 75SZCZECINK2013K 4600:00:0700:28:48.3500:28:55.75+00:10:545:4510,4
170PUPEK Małgorzata 410SZCZECINK3022K 4700:00:1300:28:48.8500:29:02.40+00:10:555:4510,4
171MATULKA Łukasz 312KOŁBASKOWOM4030M 12400:00:2400:28:56.7500:29:21.00+00:11:035:4710,4
172TOKARCZYK Marta 515SZCZECINK4011K 4800:00:4100:28:58.0000:29:39.80+00:11:045:4710,4
173KOPKA Elżbieta 207Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK502K 4900:00:1300:28:58.9500:29:12.00+00:11:055:4710,4
174MIKOŁAJCZYK Kinga 324TriGym SzczecinSZCZECINK3023K 5000:00:1800:28:59.5000:29:17.60+00:11:055:4710,4
175KRAŚNIEWSKA Bożena 225MIERZYNK4012K 5100:00:1300:29:00.3000:29:13.50+00:11:065:4810,3
176GUGAŁA Monika 126GORZÓW WLKP.K3024K 5200:00:1600:29:01.9500:29:18.55+00:11:085:4810,3
177IZNEROWICZ Monika 6Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3025K 5300:00:1300:29:08.6500:29:22.45+00:11:155:4910,3
178NADOBNA Kamila 340Stargard Ja Się NieŚcigamSTARGARDK3026K 5400:00:0900:29:09.0000:29:18.85+00:11:155:4910,3
179URBAŃSKA-IZYDORCZYK Kinga 528STAGARDK3027K 5500:00:1000:29:10.1000:29:20.60+00:11:165:5010,3
180JAKUBOWSKA Patrycja 151SZCZECINK2014K 5600:00:2200:29:18.9500:29:41.35+00:11:255:5110,2
181STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 467Zachpom.Centrum OnkologiiSZCZECINK4013K 5700:00:3100:29:20.6500:29:52.55+00:11:275:5210,2
182CIEŚLIK Paweł 610M3053M 12500:00:2600:29:21.4000:29:47.75+00:11:275:5210,2
183MOSKWA Martyna 334Go Sport/ Masz PrzebieganeSZCZECINK2015K 5800:00:3900:29:22.8000:30:01.85+00:11:295:5210,2
184GROBELNA Małgorzata 120SZCZECINK2016K 5900:00:2200:29:23.7000:29:45.80+00:11:305:5210,2
185WÓJCIK Dariusz 578SZCZECINM3054M 12600:00:1200:29:24.0500:29:36.35+00:11:305:5210,2
186WÓJCIK Aleksandra 577SZCZECINK3028K 6000:00:1100:29:24.6000:29:36.35+00:11:305:5310,2
187CAŁKA Barbara 46Kobiece BieganiePRZECŁAWK4014K 6100:00:1600:29:28.6000:29:44.85+00:11:345:5310,2
188ORŁOWSKA Ewa 357Drużyna FilipaSZCZECINK2017K 6200:00:0600:29:33.5000:29:40.45+00:11:395:5410,1
189KACZMAREK Grzegorz 169SZCZECINM4031M 12700:00:3900:29:34.8000:30:14.75+00:11:415:5510,1
190SZALEWICZ Małgorzata 490SZCZECINK503K 6300:00:1700:29:36.3500:29:53.65+00:11:425:5510,1
191OSICA Bartłomiej 361Sprint LogistykaSZCZECINM2022M 12800:00:2100:29:36.7000:29:57.85+00:11:435:5510,1
192TRZECIAK Jakub 521STARGARDM2023M 12900:00:3700:29:36.8500:30:13.95+00:11:435:5510,1
193OLEJNIK Ewelina 353SZCZECINK2018K 6400:00:0400:29:37.4500:29:41.75+00:11:435:5510,1
194WITKOWSKA Kamila 556POLICEK3029K 6500:00:1200:29:38.7500:29:50.90+00:11:455:5510,1
195POGORZELSKA Sylwia 401Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3030K 6600:00:0500:29:39.3000:29:44.75+00:11:455:5510,1
196PIETRUSZKA Sławomir 387BBL SzczecinSZCZECINM5012M 13000:00:2700:29:42.0000:30:09.30+00:11:485:5610,1
197GUZIAK Joanna 129SZCZECINK3031K 6700:00:4900:29:43.4000:30:32.55+00:11:495:5610,1
198MORAWIECKA Magdalena 333SZCZECINK2019K 6800:00:2200:29:45.9000:30:08.35+00:11:525:5710,1
199ROMANOWICZ Marek 422SZCZECINM5013M 13100:00:1500:29:47.8000:30:03.75+00:11:545:5710,1
200ROJEK Katarzyna 420SZCZECINK3032K 6900:00:4100:29:48.0000:30:29.95+00:11:545:5710,1
201GÓRSKA Dorota 118BEZRZECZEK504K 7000:00:1400:29:49.1500:30:04.10+00:11:555:5810,1
202ŁODZIATO Magdalena 280Turkeys TeamGORZÓW WLKPK4015K 7100:00:1200:29:50.3000:30:02.45+00:11:565:5810,1
203PIERZAKOWSKA Agnieszka 383Szalone MamuśkiSTARGARDK3033K 7200:00:3500:29:53.9500:30:29.55+00:12:005:5810,0
204KALINOWSKA Karolina 171SZCZECINK3034K 7300:00:4000:29:54.4500:30:35.20+00:12:005:5910,0
205ROPIAK Renata 424SZCZECINK3035K 7400:00:4000:29:54.8500:30:35.35+00:12:015:5910,0
206DESZ Sebastian 71SZCZECINM3055M 13200:00:0500:29:55.3500:30:01.30+00:12:015:5910,0
207ŁUKASIEWICZ Agnieszka 282GRYFINOK4016K 7500:00:1300:29:56.0500:30:09.90+00:12:025:5910,0
208MROZOWICZ Agnieszka 337GORZÓW WIELKOPOLSKIK2020K 7600:00:1700:29:58.4000:30:15.65+00:12:045:5910,0
209PTAK Krzysztof 409SZCZECINM3056M 13300:00:3800:30:00.6000:30:38.80+00:12:066:0010,0
210DOMAGALSKI Maciej 77SZCZECINM195M 13400:00:0600:30:07.5500:30:14.45+00:12:136:0110,0
211SZOKA-PAWLAK Pati 500LOECKNITZK3036K 7700:00:4300:30:08.3500:30:52.05+00:12:146:0110,0
212JARCZEWSKI Damian 156POLICEM3057M 13500:00:4700:30:09.2000:30:56.75+00:12:156:0110,0
213KOSIŃSKA Agnieszka 213SCTPSZCZECINK4017K 7800:00:0500:30:21.5500:30:26.90+00:12:276:049,9
214ŚLIWIŃSKA Justyna 506GOLENIÓWK2021K 7900:00:0500:30:29.6500:30:34.65+00:12:366:059,8
215GWARDIAK Bartłomiej 131Prime Cargo PolandGOLENIÓWM2024M 13600:00:0500:30:30.3000:30:35.55+00:12:366:069,8
216MACIASZCZYK Ewa 288Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRAK4018K 8000:00:0600:30:30.7500:30:37.10+00:12:376:069,8
217GŁUSZEK Włodzimierz 388#1973SKIERNIEWICEM2025M 13700:00:3800:30:31.4000:31:09.40+00:12:376:069,8
218KURZYŃSKI Ryszard 254PYRZYCEM4032M 13800:00:3600:30:36.3000:31:13.05+00:12:426:079,8
219DZIWISZ Bogusia 90SZCZECINK4019K 8100:00:3600:30:36.6000:31:13.35+00:12:426:079,8
220GAPIŃSKI Rafał 103ProGdar marathon teamSZCZECINM4033M 13900:00:4200:30:37.8000:31:20.40+00:12:446:079,8
221MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM3058M 14000:00:3700:30:39.9000:31:17.15+00:12:466:089,8
222WATEMBORSKA Agnieszka 536TANOWOK3037K 8200:00:1600:30:41.2500:30:57.85+00:12:476:089,8
223PODWYSZYŃSKI Sebastian 100BEZRZECZEM4034M 14100:00:3400:30:41.6500:31:16.00+00:12:486:089,8
224KROSMAN Grzegorz 230PRZELEWICEM3059M 14200:00:4600:30:44.3500:31:30.80+00:12:506:089,8
225BUGORSKA Agata 41PRZELEWICEK3038K 8300:00:4600:30:44.6500:31:30.80+00:12:516:089,8
226KRUSZEWICZ Dalida 239Ampio TeamSZCZECINK4020K 8400:00:3500:30:50.8000:31:26.05+00:12:576:109,7
227ŚLUSARZ Iwona 507SZCZECINK4021K 8500:00:4200:30:53.6000:31:35.75+00:12:596:109,7
228KŁYSIEWICZ Anna 195PEZECŁAWK3039K 8600:00:0700:30:54.9500:31:02.35+00:13:016:119,7
229MACIBORSKI Mirosław 289Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM5014M 14300:00:3500:30:55.2500:31:31.10+00:13:016:119,7
230JASIŃSKA Natalia 157ExtremE WolfSZCZECINK3040K 8700:00:1000:30:55.4500:31:06.05+00:13:016:119,7
231JASIŃSKI Robert 159POLICEM4035M 14400:00:1800:30:56.6000:31:14.90+00:13:026:119,7
232WISZKA Marta 551POLICEK3041K 8800:00:1900:30:57.4500:31:16.85+00:13:036:119,7
233SOBCZAK-KUFEL Ilona 463WARZYMICEK3042K 8900:00:1800:30:57.9000:31:16.75+00:13:046:119,7
234SZAJEK Marta 489Hulk Team PolicePOLICEK3043K 9000:00:0300:30:58.4500:31:02.35+00:13:046:119,7
235GLISZCZYŃSKA Anna 107Pyrzyce BiegająPYRZYCEK601K 9100:00:0600:31:00.7000:31:07.25+00:13:076:129,7
236SKIBA Michał 454Parkrun SzczecinSZCZECINM3060M 14500:00:2900:31:02.5000:31:31.70+00:13:086:129,7
237MURAWSKA Dorota 339SZCZECINK505K 9200:00:2000:31:10.0500:31:30.20+00:13:166:149,6
238DROZDEK Tomasz 82SZCZECINM5015M 14600:00:1900:31:10.2500:31:30.20+00:13:166:149,6
239LEJKOWSKA Daria 265SZCZECINK3044K 9300:00:3900:31:10.5500:31:50.35+00:13:166:149,6
240KAMIONKA Andrzej 175Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3061M 14700:00:0900:31:11.1500:31:21.00+00:13:176:149,6
241ZIELIŃSKA Ludmiła 590KB WIKON Nowa SólMODRZYCAK4022K 9400:00:1800:31:11.5500:31:30.30+00:13:176:149,6
242MAŚLANKA Zuzanna 311SZCZECINK2022K 9500:00:1500:31:13.8000:31:28.95+00:13:206:149,6
243PŁACHTA Monika 396Kobiece bieganieWARZYMICEK4023K 9600:00:1700:31:20.8500:31:37.85+00:13:276:169,6
244KACZMAREK Arleta 168KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3045K 9700:00:1600:31:20.9500:31:37.70+00:13:276:169,6
245GAWRYSIAK Ewa 607SZCZECINK3046K 9800:00:1700:31:21.7000:31:39.25+00:13:286:169,6
246KOZINIEC Ewelina 220DRUŻYNA FilipaSZCZECINK4024K 9900:00:0700:31:25.7000:31:33.25+00:13:326:179,5
247MARKANICZ Marlena 308Stargard ja się nie ścigamDOLICEK3047K 10000:00:2100:31:25.8500:31:47.70+00:13:326:179,5
248ŚWITALSKA Edyta 512SCTPSZCZECINK4025K 10100:00:2800:31:34.1000:32:02.30+00:13:406:189,5
249LEMANSKI Marcin 267POLICEM3062M 14800:00:1900:31:34.6500:31:53.95+00:13:416:189,5
250KUBIAK Ewelina 243Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3048K 10200:00:0600:31:37.0500:31:43.70+00:13:436:199,5
251KOŚCIŃSKA Elżbieta 215Wojskowy Klub HDKBEZRZECZEK4026K 10300:00:1200:31:37.4500:31:50.35+00:13:436:199,5
252DENEKO Maciej 69Sprint Logistyka PolskaSZCZECINM4036M 14900:00:3500:31:37.6500:32:13.60+00:13:446:199,5
253NIEZIOŁEK Piotr 345WIELEŃM601M 15000:00:4500:31:38.6500:32:23.70+00:13:456:199,5
254MANOWIECKA Aleksandra 606SZCZECINK4027K 10400:00:0900:31:42.5500:31:51.60+00:13:486:209,5
255PASEK Adam 369SZCZECINM3063M 15100:00:2900:31:43.0000:32:12.80+00:13:496:209,5
256MARCINKIEWICZ-ZIOMEK Oliwia 306Misia JogiSZCZECINK3049K 10500:00:1300:31:47.5500:32:00.90+00:13:536:219,4
257CIEŚLA Agnieszka 565SZCZECINK3050K 10600:00:2500:31:50.9000:32:16.65+00:13:576:229,4
258KUPNIEWSKA Aleksandra 251Kompas TeamPOLICEK3051K 10700:00:1700:31:51.0500:32:08.40+00:13:576:229,4
259SĘK Marcin 445SZCZECINM3064M 15200:00:3800:31:51.3500:32:29.65+00:13:576:229,4
259GROOŃ Justyna 418SZCZECINK3052K 10800:00:2600:31:51.3500:32:18.20+00:13:576:229,4
261REJBICZ Paulina 417SZCZECINK2023K 10900:00:0700:31:52.1000:31:59.55+00:13:586:229,4
262JACYKOWSKA Angelika 147SZCZECINK3053K 11000:00:0700:31:52.3500:31:59.45+00:13:586:229,4
263LEWANDOWSKI Janusz 274Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM602M 15300:00:2800:31:53.8500:32:22.65+00:14:006:229,4
264WERYK Jadwiga 541NA WZGORZUBEZRZECZEK4028K 11100:00:1500:31:55.8000:32:10.85+00:14:026:239,4
265KUDLA Gosia 245STARGARDK3054K 11200:00:0700:31:56.7000:32:03.90+00:14:036:239,4
266SŁADKIEWICZ Adam 459PRZĘSOCINM4037M 15400:00:0800:31:57.1500:32:05.65+00:14:036:239,4
267KISZKIELEWICZ Krzysztof 190Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM3065M 15500:00:1500:31:57.7000:32:13.65+00:14:046:239,4
268KULEWSKA Joanna 248NordicoweLove POLICEPOLICEK4029K 11300:00:2200:32:00.6000:32:23.45+00:14:066:249,4
269DROZDEK Joanna 81Kompas TEAMSZCZECINK4030K 11400:00:1700:32:01.4000:32:19.10+00:14:076:249,4
270JUSZKIEWICZ Małgorzata 164Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK4031K 11500:00:2900:32:05.8000:32:35.20+00:14:126:259,3
271ZIĘBA Norbert 593STARGARDM2026M 15600:00:0800:32:09.3000:32:18.20+00:14:156:269,3
272MICHALSKA Magda 323Extreme WolfSZCZECINK3055K 11600:00:1800:32:11.5000:32:29.95+00:14:176:269,3
273DUDRA Michalina 83MIERZYNK192K 11700:00:2200:32:17.1500:32:39.65+00:14:236:279,3
274DOMAGAŁA Ewa 78SZCZECINK3056K 11800:00:0900:32:23.9500:32:33.30+00:14:306:289,3
275SAWCZYN Stefan 437SZCZECINM603M 15700:00:0400:32:25.6000:32:30.20+00:14:316:299,2
276CIECIOROWSKI Robert 56SZCZECINM4038M 15800:00:0300:32:27.3000:32:30.40+00:14:336:299,2
277GŁOGOWSKI Jan 108SZCZECINM5016M 15900:00:2100:32:38.5000:32:59.80+00:14:446:319,2
278GAJDZIŃSKI Ryszard 101BARLINEKM5017M 16000:00:2900:32:41.3000:33:10.50+00:14:476:329,2
279GÓRSKA Agnieszka 117Klub Biegowy DzikPOLICEK4032K 11900:00:2300:32:45.7500:33:09.45+00:14:526:339,2
280GABERT Beata 98RAZ SzczecinSZCZECINK4033K 12000:00:1400:32:50.1000:33:04.20+00:14:566:349,1
281KRUPA Paulina 236SZCZECINK3057K 12100:00:0600:32:51.1500:32:57.30+00:14:576:349,1
281WAWSZCZYK Marek 7SZCZECINM2027M 16100:00:1700:32:51.1500:33:08.15+00:14:576:349,1
283MOSKWA Arkadiusz 548Wilk SkolwinSZCZECINM4039M 16200:00:3300:32:52.5000:33:25.75+00:14:586:349,1
284KUZAK Krzysztof 256SZCZECINM2028M 16300:00:1400:32:53.3000:33:08.15+00:14:596:349,1
285RUTKOWSKI Konrad 432Ragnarok SzczecinSZCZECINM3066M 16400:00:1100:32:55.4000:33:07.20+00:15:016:359,1
285ZIOŁO Katarzyna 594SZCZECINK3058K 12200:00:1100:32:55.4000:33:07.10+00:15:016:359,1
287DZIĘCIOŁ Kasia 89SZCZECINK3059K 12300:00:1500:32:55.9000:33:11.85+00:15:026:359,1
288MIŚNIK Zofia 331DOŁUJEK3060K 12400:00:2400:33:00.2500:33:24.85+00:15:066:369,1
289MIŚNIK Łukasz 330DOŁUJEM4040M 16500:00:2400:33:00.5000:33:24.90+00:15:066:369,1
290MAZURAK Joanna 318SZCZECINK4034K 12500:00:3400:33:06.8000:33:41.55+00:15:136:379,1
291GRZEBYTA Patrycja 124SZCZECINK3061K 12600:00:3700:33:10.8000:33:48.55+00:15:176:389,0
292STELMACH Daria 476SZCZECINK2024K 12700:00:1400:33:11.0500:33:25.45+00:15:176:389,0
293KRUSIŃSKA Paulina 238SZCZECINK3062K 12800:00:2300:33:14.7500:33:38.35+00:15:216:399,0
294PSUTY Wioletta 408GRZEDZICEK4035K 12900:00:2400:33:15.5500:33:39.90+00:15:216:399,0
295BARAŃSKA Anna 16SZCZECINK3063K 13000:00:1900:33:19.6500:33:39.30+00:15:266:409,0
296ZAPARTEK Aleksandra 585SZCZECINK2025K 13100:00:3300:33:24.7000:33:58.45+00:15:316:419,0
297MADELSKA Katarzyna 294SZCZECINK3064K 13200:00:0300:33:25.9500:33:29.50+00:15:326:419,0
298MADALSKA Julia 414MIERZYNK161K 13300:00:0300:33:26.4000:33:29.55+00:15:326:419,0
299MAŁKOWSKA Ewa 303SZCZECINK4036K 13400:00:0500:33:29.4000:33:35.25+00:15:356:429,0
300MAJOS Justyna 298SZCZECINK3065K 13500:00:0700:33:35.0500:33:42.15+00:15:416:438,9
301KUKLINOWSKA Alicja 247SZCZECINK3066K 13600:00:0600:33:35.5500:33:42.15+00:15:416:438,9
302WIŚNIEWSKA Karolina 552SZCZECINK2026K 13700:00:2200:33:38.9500:34:01.05+00:15:456:438,9
303STASZEWSKI Łukasz 473SZCZECINM3067M 16600:00:2000:33:40.5000:34:01.05+00:15:466:448,9
304DZIAŁOWSKA Sara 87śRUNdunia SzczecinSZCZECINK2027K 13800:00:4100:33:42.1000:34:23.45+00:15:486:448,9
305WALENT Marta 530SZCZECINK3067K 13900:00:4700:33:49.3500:34:37.30+00:15:556:468,9
306KACZMAREK Kamila 167BIZON DerczewoDERCZEWOK4037K 14000:00:0900:33:51.6000:34:00.90+00:15:576:468,9
307BIELAWSKA Katarzyna 27SKARBIMIERZYCEK2028K 14100:00:1000:33:54.5500:34:05.40+00:16:006:478,8
308ALEKSANDRUK-DUTKIEWICZ Agnieszka 9SZCZECINK4038K 14200:00:2300:34:00.1500:34:23.15+00:16:066:488,8
309BOROWSKA Magdalena 305SZCZECINK4039K 14300:00:2100:34:01.7500:34:22.80+00:16:086:488,8
310DRAGAN Marzena 79PRZECŁAWK506K 14400:00:2100:34:03.6500:34:25.45+00:16:106:488,8
311RUTKOWSKA Justyna 431DOŁUJEK4040K 14500:00:2800:34:05.1000:34:33.30+00:16:116:498,8
312KLEJNOWSKA Kamila 191Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTAGARDK3068K 14600:00:1000:34:21.5000:34:31.55+00:16:276:528,7
313DĄBROWSKA Katarzyna 65RundorfinaCZAPLINEKK3069K 14700:00:3000:34:28.5000:34:58.90+00:16:346:538,7
314TURKIEWICZ Monika 523SZCZECINK3070K 14800:00:2600:34:36.6000:35:03.05+00:16:426:558,7
315ŁYCZEK Agata 285SZCZECINK4041K 14900:00:2900:34:37.3500:35:07.10+00:16:436:558,7
316KOLASA Agnieszka 199POLICEK4042K 15000:00:3900:34:37.9500:35:17.65+00:16:446:558,7
317LASKOWSKA Beata 261SZCZECINK4043K 15100:00:1200:34:39.6500:34:52.30+00:16:466:568,7
318SYDOR Katarzyna 488RundorfinaCZAPLINEKK3071K 15200:00:1200:34:40.3000:34:52.40+00:16:466:568,7
319NOJSZEWSKI Tomasz 346Tancia TeamBANINOM4041M 16700:00:0600:34:41.8500:34:48.20+00:16:486:568,6
320KARASZCZAK Joanna 179SZCZECINK507K 15300:00:0400:34:41.9500:34:46.35+00:16:486:568,6
321ŁAPOT Elżbieta 4K508K 15400:00:0600:34:42.1500:34:48.45+00:16:486:568,6
322PIOTROWSKA Dorota 389Ampio TeamSZCZECINK4044K 15500:00:3400:34:43.2000:35:17.65+00:16:496:568,6
323PIOTROWSKI Krzysztof 393Ampio TeamSZCZECINM4042M 16800:00:3400:34:43.3000:35:17.80+00:16:496:568,6
324ŚWIĄTEK Joanna 509SZCZECINK3072K 15600:00:4600:34:50.1000:35:36.95+00:16:566:588,6
325PODWYSZYŃSKA Hanna 64MKS Kusy SzczecinSZCZECINK162K 15700:00:1500:34:54.0500:35:09.85+00:17:006:588,6
326PACH Magdalena 362GOLENIOWK2029K 15800:00:3400:35:01.8000:35:36.75+00:17:087:008,6
327ROMAŃSKA Joanna 423POLICEK3073K 15900:00:2100:35:03.2500:35:24.40+00:17:097:008,6
328JARCZEWSKA Renata 155GOLENIÓWK509K 16000:00:1500:35:07.6000:35:22.85+00:17:137:018,5
329FIEDZIUSZKO Jasiu 94SZCZECINM3068M 16900:00:2300:35:15.6000:35:39.35+00:17:217:038,5
330JAWORSKA Dominika 160SZCZECINK2030K 16100:00:2600:35:22.7000:35:49.55+00:17:297:048,5
331TOŁKACZ Karolina 516SzczecinSZCZECINK3074K 16200:00:2500:35:25.0000:35:50.20+00:17:317:058,5
332WIETRZYŃSKA Agnieszka 543Masz PrzebieganePYRZYCEK3075K 16300:00:3900:35:25.6000:36:04.85+00:17:317:058,5
333IWANIUK Małgorzata 144Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3076K 16400:00:2300:35:26.1500:35:50.10+00:17:327:058,5
334KWIATKOWSKA Julita 260STARGARDK3077K 16500:00:2200:35:28.2500:35:50.70+00:17:347:058,5
335MASTALSKA Małgorzata 310NOWY SĄCZK2031K 16600:00:4900:35:32.2500:36:21.95+00:17:387:068,4
336ŁOBODZIŃSKA Wanda 279Raz SzczecinSZCZECINK602K 16700:00:1500:35:35.2500:35:51.00+00:17:417:078,4
337ORLEWICZ Emilia 355SZCZECINK193K 16800:00:1500:35:36.6000:35:51.65+00:17:427:078,4
338ORSZULSKA Magdalena 358Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK4045K 16900:00:1300:35:37.6500:35:50.70+00:17:447:078,4
339OLEJNIK Agnieszka 352SZCZECINK4046K 17000:00:2000:35:40.4500:36:00.80+00:17:467:088,4
340NOWAK Aneta 348NordicoweLove PolicePOLICEK4047K 17100:00:2300:35:41.1500:36:04.45+00:17:477:088,4
341BŁOGOWSKA Kasia 32Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3078K 17200:00:2400:35:58.1000:36:22.20+00:18:047:118,3
342PAŹDZIOR Paulina 375WARZYMICEK3079K 17300:00:0900:35:59.2500:36:09.15+00:18:057:128,3
343KOPYŚ Joanna 209GORZÓW WIELKOPOLSKIK2032K 17400:00:2800:36:04.4000:36:33.20+00:18:107:138,3
344OMIAŃCU Urszula 482SZCZECINK2033K 17500:00:0400:36:05.4500:36:10.15+00:18:117:138,3
345LICZBIŃSKA Małgorzata 275SZCZECINK2034K 17600:00:3000:36:06.8000:36:37.15+00:18:137:138,3
346KUSZYK Małgorzata 255Autonomiczna Akademia Aikido SzczecinSZCZECINK4048K 17700:00:3100:36:09.7000:36:40.85+00:18:167:138,3
347KLIMEK Aleksandra 194MIERZYNK3080K 17800:00:2500:36:09.8500:36:35.60+00:18:167:148,3
348ANDRZEJEWSKA Sylwia 10SZCZECINK3081K 17900:00:3600:36:11.5000:36:47.75+00:18:177:148,3
349HUDECKA Evelyn 140SZCZECINK3082K 18000:00:2500:36:11.8500:36:37.60+00:18:187:148,3
350NIEZGODA Adam 344POLICEM4043M 17000:00:1900:36:27.4000:36:46.70+00:18:337:178,2
351HURKO-PIOTROWSKA Paulina 141SZCZECINK3083K 18100:00:3100:36:29.4500:37:01.00+00:18:357:188,2
352WITCZAK-SPERKA Mariola 555SZCZECINK5010K 18200:00:1600:36:31.5000:36:47.55+00:18:377:188,2
353MUCHA Martyna 62Klub sportowy RungryfMASZEWOK2035K 18300:00:2000:36:34.1500:36:55.00+00:18:407:198,2
354OSICA Elżbieta 360SZCZECINK5011K 18400:00:2800:36:37.2500:37:05.30+00:18:437:198,2
355DĘBICKA Iwona 73SZCZECINK4049K 18500:00:1900:36:39.4500:36:58.75+00:18:457:198,2
356JASIŃSKA Lidia 158POLICEK4050K 18600:00:1900:36:39.7000:36:58.75+00:18:467:198,2
357PAPIERNIK Karolina 366SZCZECINK2036K 18700:00:2600:36:39.7500:37:06.55+00:18:467:208,2
358KACPERSKA Katarzyna 165SZCZECINK5012K 18800:00:1100:36:43.6500:36:55.00+00:18:507:208,2
359KACPERSKI Wiktor 166SZCZECINM196M 17100:00:1100:36:44.0500:36:55.55+00:18:507:208,2
360PIERŚCIŃSKA Marzena 381POLICEK4051K 18900:00:1800:36:44.8500:37:02.85+00:18:517:208,2
361PŁOSA Monika 397SZCZECINK3084K 19000:00:3800:37:10.3500:37:48.70+00:19:167:268,1
362LEBIODA Maja 263SZCZECINK2037K 19100:00:3400:37:13.3000:37:48.10+00:19:197:268,1
363PRZYBYSZ Katarzyna 407SZCZECINK3085K 19200:00:3400:37:13.9000:37:48.25+00:19:207:268,1
364PAWELCZAK Cezary 374ParkRun SzczecinSZCZECINM5018M 17200:00:3600:37:14.6000:37:51.05+00:19:207:278,1
365MEDZIŃSKI Dariusz 320SZCZECINM4044M 17300:00:1900:37:15.5500:37:34.75+00:19:217:278,1
366MEDZIŃSKA Małgorzata 319SZCZECINK4052K 19300:00:1800:37:15.9500:37:34.55+00:19:227:278,1
367WOJTAT Halina 563SZCZECINK5013K 19400:00:4300:37:16.2000:37:59.70+00:19:227:278,1
368RUDOWICZ-GANCARZ Agata 428Drużyna GSZCZECINK3086K 19500:00:3100:37:21.2500:37:52.50+00:19:277:288,0
369BODNAR Zbigniew 34SZCZECINM702M 17400:00:3900:37:23.4500:38:02.65+00:19:297:288,0
370KURASIŃSKA Dorota 252RAZSZCZECINK4053K 19600:00:2900:37:24.3000:37:53.75+00:19:307:288,0
371HARWAT Katarzyna 134SZCZECINK4054K 19700:00:3000:37:29.0500:37:59.70+00:19:357:298,0
371WISNIEWSKA Agnieszka 550GORZÓW WIELKOPOLSKIK4054K 19700:00:3000:37:29.0500:37:59.60+00:19:357:298,0
373WELENS Anna 540SZCZECINK4056K 19900:00:3300:37:35.6000:38:09.30+00:19:417:318,0
374PARCHIMOWICZ Janusz 367SZCZECINM604M 17500:00:2400:37:35.8000:38:00.30+00:19:427:318,0
375HERIAN Gosia 137POLICEK3087K 20000:00:3300:37:35.8500:38:08.95+00:19:427:318,0
376ŁUCZYŃSKA Katarzyna 281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3088K 20100:00:3300:37:36.2000:38:09.30+00:19:427:318,0
377MAHACZEK Karolina 295SZCZECINK3089K 20200:00:0800:37:38.9000:37:47.60+00:19:457:318,0
378SKOCZYLAS Patryk 455SZCZECINM2029M 17600:00:4700:37:39.7500:38:26.75+00:19:467:318,0
379SEJ Paweł 439SZCZECINM3069M 17700:00:4800:37:43.5500:38:31.65+00:19:497:328,0
380MALEC Edyta 299Stargardzki Klub Morsow MiedwianieSTARGARDK4057K 20300:00:2500:37:48.8500:38:14.20+00:19:557:337,9
381REDLARSKA Anna 415Kobiece BieganiePRZECŁAWK3090K 20400:00:2500:37:49.2500:38:14.40+00:19:557:337,9
382BIAŁOWĄS Alicja 26SZCZECINK3091K 20500:00:4600:37:54.4000:38:41.15+00:20:007:357,9
383GUBERNIAK Andrzej 125Turkeys TeamGORZÓW WLKPM5019M 17800:00:2100:37:54.5000:38:16.00+00:20:007:357,9
384KRAWCZYK Mateusz 226KB Pionier SzczecinSZCZECINM2030M 17900:00:0900:37:54.5500:38:04.45+00:20:007:357,9
385CIESLAK Adam 57Legendary Power SzewcGRYFINOM5020M 18000:00:3800:37:58.4000:38:37.05+00:20:047:357,9
386KARCZMARCZYK Adriana 180SISTERSPOLICEK3092K 20600:00:2300:37:58.5000:38:21.55+00:20:047:357,9
387CIEŚLAK Helena 58LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOK5014K 20700:00:3800:37:58.8500:38:37.20+00:20:057:357,9
388KAPLEWSKA Małgorzata 176SZCZECINK2038K 20800:00:2900:38:07.9500:38:37.90+00:20:147:377,9
389LEWAK Arkadiusz 272Lewaczki TeamSZCZECINM4045M 18100:00:3000:38:12.1000:38:42.95+00:20:187:387,9
390WŚCISEŁ Karolina 582SZCZECINK3093K 20900:00:4100:38:24.3000:39:05.35+00:20:307:407,8
391ROTKIEWICZ Daria 426MIERZYNK2039K 21000:00:4300:38:24.6500:39:08.50+00:20:317:417,8
392RZESZOWSKA-BINDAS Paulina 433AGB NygusGODKÓW OSIEDLEK2040K 21100:00:4300:38:25.2500:39:08.50+00:20:317:417,8
393PIEKARSKA Wioletta 379GORĄCE CZAJNIKISTARGARDK4058K 21200:00:0700:38:28.7000:38:35.95+00:20:357:417,8
394WOLSKA Aleksandra 569KOBYLANKAK2041K 21300:00:1900:38:31.4500:38:51.40+00:20:377:427,8
395STELMACH Artur 477Gorące czajnikiSTARGARDM2031M 18200:00:0700:38:37.1000:38:44.95+00:20:437:437,8
396STELMACH Konrad 478PCPR StargardSTARGARDM2032M 18300:00:0700:38:37.3500:38:45.10+00:20:437:437,8
397OSICA Laura 359Gorące CzajnikiSTARGARDK2042K 21400:00:0600:38:37.8000:38:44.75+00:20:447:437,8
398MATUSZEWSKA Kinga 314By żyło się lżejPOLICEK2043K 21500:00:4100:39:00.0000:39:41.25+00:21:067:487,7
399GUTOWSKA Daria 127eMKaSTARGARDK2044K 21600:00:3700:39:15.4500:39:52.85+00:21:217:517,6
400GÓRSKA Dorota 119BEZRZECZEK5015K 21700:00:3800:39:21.5500:40:00.15+00:21:277:527,6
401KUJAWSKA Irmina 246SZCZECINK4059K 21800:00:0600:39:25.5000:39:31.65+00:21:317:537,6
402SURDACKI Jerzy 486Drużyna Szpiku/ Royal Runners TeamGRYFINOM4046M 18400:00:0000:39:30.0000:39:30.00+00:21:367:547,6
403PIOTROWSKA Izabela 390DmuchawiecGOLENIÓWK3094K 21900:00:3100:39:32.9000:40:04.35+00:21:397:547,6
404PUZIO Hania 411SZCZECINK3095K 22000:00:4600:39:37.6000:40:24.15+00:21:437:557,6
405BURDA Marlena 45Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3096K 22100:00:4200:40:02.4500:40:44.50+00:22:088:007,5
406WIŚNIEWSKA Magdalena 553SZCZECINK5016K 22200:00:2200:40:12.9500:40:35.10+00:22:198:027,5
407PADOK Magdalena 364SISTERSSZCZECINK4060K 22300:00:2400:40:30.6000:40:55.20+00:22:368:067,4
408STANEJKO Agata 469KOBYLANKAK3097K 22400:00:4200:40:32.4500:41:15.15+00:22:388:067,4
409ŚWIGOST Beata 511SZCZECINK4061K 22500:00:0900:40:36.8000:40:46.35+00:22:438:077,4
410WAMKA Anna 531SZCZECINK3098K 22600:00:3900:40:48.7000:41:28.00+00:22:558:097,3
411WIKTOROWSKA Katarzyna 544SZCZECINK3099K 22700:00:3600:40:56.1000:41:32.35+00:23:028:117,3
412KRÓL Magdalena 231SZCZECINK30100K 22800:00:5000:40:57.4500:41:48.10+00:23:038:117,3
413KIELISZEK Anna 188Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK30101K 22900:00:5100:41:07.9500:41:59.00+00:23:148:137,3
414TADYCH Beata 609SZCZECINK4062K 23000:00:2000:41:19.5000:41:40.05+00:23:258:167,3
415PIOTROWSKI Bartłomiej 391Stowarzyszenie DmuchawiecGOLENIÓWM4047M 18500:00:3200:41:30.4500:42:02.45+00:23:368:187,2
416RUDZIK Gabriela 430SZCZECINK30102K 23100:00:2000:41:40.6500:42:01.35+00:23:478:207,2
417MALINOWSKA-WASILUK Agnieszka 300SZCZECINK4063K 23200:00:2600:42:06.7000:42:33.25+00:24:138:257,1
418JEMIELITY Robert 162Wydział PościgowySZCZECINM3070M 18600:00:5100:42:12.5500:43:03.60+00:24:188:267,1
419KAROL Anna 181SZCZECINK4064K 23300:00:4800:42:20.1000:43:08.50+00:24:268:287,1
420BARANOWSKI Jerzy 2SZCZECINM605M 18700:00:2800:42:50.1000:43:18.60+00:24:568:347,0
421SZUĆKO Ilona 502SZCZECINK30103K 23400:00:4300:42:50.1500:43:33.65+00:24:568:347,0
422HORBA Agnieszka 139MIERZYNK30104K 23500:00:4500:43:01.4000:43:46.55+00:25:078:367,0
423DOMAGALSKA Agata 172SKB DZIKCEDYNIAK163K 23600:00:4200:43:12.2500:43:54.85+00:25:188:386,9
424DOMAGALSKI Sławomir 76SZCZECINM4048M 18800:00:4100:43:13.0500:43:55.00+00:25:198:386,9
425KORACH Aleksandra 211SZCZECINK2045K 23700:00:2600:43:14.7000:43:40.75+00:25:218:386,9
426KUREK Karolina 253POLICEK2046K 23800:00:4100:43:17.9000:43:59.40+00:25:248:396,9
427BIELECKA Monika 28TupTup TeamSZCZECINK4065K 23900:00:4900:43:40.0500:44:29.05+00:25:468:446,9
428KOPYŚ Mirosław 210SZCZECINM5021M 18900:00:2900:45:35.6500:46:04.65+00:27:429:076,6
429SETA Krysia 444Monia GymSZCZECINK30105K 24000:00:5200:45:36.4500:46:28.95+00:27:429:076,6
430MUĆKO Iwona 200SZCZECINK30106K 24100:00:5200:45:36.9000:46:29.15+00:27:439:076,6
431GARNCAREK Monika 105Dmuchawiec GoleniówSTEPNICAK30107K 24200:00:3200:45:37.1500:46:09.65+00:27:439:076,6
432ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 425Dmuchawiec GoleniówGOLENIÓWK4066K 24300:00:3200:45:37.3500:46:09.65+00:27:439:076,6
433LEWAK Katarzyna 273Lewaczki TeamSZCZECINK4067K 24400:00:3200:46:55.5000:47:27.75+00:29:019:236,4
434KWAŚNA Teresa 258Lewaczki TeamŁOBEZK603K 24500:00:3200:46:55.5500:47:27.75+00:29:019:236,4
435KOPYŚ Magdalena 208SZCZECINK30108K 24600:00:2700:49:49.1000:50:16.80+00:31:559:576,0
DQSZCZEPANSKA Anna 494SZCZECINK40DQ00:22:11.05 DQ DQ0:0013,5
DQSTUPNICKA Monika 483SZCZECINK30DQ00:23:15.40 DQ DQ0:0012,9
Znaleziono 437 wynik(ów)