III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SURDACKI Jerzy 486Drużyna Szpiku/ Royal Runners TeamGRYFINOM4000:00:00
2SROGA Maciej 466NAMYSŁÓWM3000:00:00
3FILIPOWSKI Dariusz 102SZCZECINM4000:00:00
4TROĆ Daniel 520WARZYMICEM1900:00:00
5PRZEKOPOWICZ Bartosz 406Wojsko PolskieSTARGARDM2000:00:00
6GORSZKA Damian 114Parkrun SzczecinSZCZECINM2000:00:00
7SIECZKOWSKI Michał 447KB Pionier SzczecinSZCZECINM3000:00:00
8DYDEK Edyta 3SKB DZIKolskaSZCZECINK2000:00:00
9JASIŃSKI Mateusz 612M1600:00:01
10HAWRYLAK Marcin 135Ampio TeamSZCZECINM5000:00:01
11PASZKOWSKA Magdalena 370SZCZECINK3000:00:01
12PIOTROWSKI Marek 392Rozbiegany GoleniówGOLENIÓWM4000:00:01
13ZUBEL Agnieszka 596Kitesurfing DąbieSZCZECINK2000:00:01
14FIEŃKO Katarzyna 95PEŁCZYCEK3000:00:01
15KRZEŚNIOWSKI Marcin 241SZCZECINM4000:00:01
16ROGIEWICZ Remigiusz 419BEZRZECZEM4000:00:01
17SIWAK Łukasz 451SZCZECINM3000:00:01
18MOSPINEK Dorian 335BKS SKORPION SZCZECINSZCZECINM2000:00:01
19KWAŚNIEWSKI Bartosz 259MORYŃM1900:00:01
20KOWALCZYK Krzysztof 217SZCZECINM3000:00:01
21LIPERTOWICZ Sebastian 276Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM3000:00:01
22NATALCZYK Ewelina 341SZCZECINK3000:00:01
23OLEJARZ Damian 351POLICEM3000:00:01
24ŁAZOWSKI Trener 1TM1900:00:01
25PELC Marek 60412B2SZCZECINM3000:00:01
26DZIEDZIC Michal 60512B2SZCZECINPOLSKAM4000:00:01
27KRUPA Roksaba 237POLICEK2000:00:02
28GOCZEWSKA Joanna 110TORZYMK4000:00:02
29DUDZIŃSKI Wojtek 85SZCZECINM2000:00:02
30BARTOSZEWSKI Paweł 20L-bug RUNSZCZECINM3000:00:02
31WOJTKOWIAK Rafał 566SZCZECINM4000:00:02
32KLEINOWSKI Krzysztof 66SZCZECINM5000:00:02
33MICHALAK Jacek 321SZCZECINM5000:00:02
34GOCAŁ Anita 173UKL ÓSEMKACEDYNIAK1900:00:02
35GRZANKOWSKI Konrad 123SZCZECINM1900:00:02
36WOROCH Dave 573TOP-PLANTSZCZECINM3000:00:02
37KONOPACKA Paulina 204POLICEK3000:00:02
38KOZINIEC Krystian 221Drużyn FilipaSZCZECINM4000:00:02
39TWAROGAL Kamil 524Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2000:00:02
40KOMAN Michał 202SZCZECINM3000:00:03
41SZWEJDA Łukasz 611Pogoń SzczecinM1600:00:03
42GUMIEŃCZUK Mankas 613M1600:00:03
43GÓRECKA-PAWLAK Edyta 116SZCZECINK3000:00:03
44TYLMAN Piotr 525RundorfinaCZAPLINEKM3000:00:03
45CIECIOROWSKI Robert 56SZCZECINM4000:00:03
46HAJDUK Maciej 132SZCZECINM4000:00:03
47TOPOREK Przemysław 518SZCZECINM3000:00:03
48ILCEWICZ Wojciech 143SZCZECINM3000:00:03
49MADALSKA Julia 414MIERZYNK1600:00:03
50MADELSKA Katarzyna 294SZCZECINK3000:00:03
51PODWYSZYŃSKI Sylwester 400SZCZECINM4000:00:03
52SZAJEK Marta 489Hulk Team PolicePOLICEK3000:00:03
53ROJEWSKI Mateusz 421SZCZECINM3000:00:03
54KUZNIEWSKI Andrzej 257KuziTeamSZCZECINM3000:00:03
55MISTELSKI Karol 328SZCZECINM2000:00:03
56IZWIKOW Monika 602SZCZECINK3000:00:03
57RASIAK Katarzyna 412SZCZECINK2000:00:04
58KRZYWIEC Marcin 242POLICEM3000:00:04
59HAŁACZKIEWICZ Adam 133ExtremeWolfSZCZECINM4000:00:04
60OMIAŃCU Urszula 482SZCZECINK2000:00:04
61KRUSZEWICZ Aleksander 240Ampio TeamSZCZECINM4000:00:04
62TURCZYK Marta 522PEŁCZYCEK3000:00:04
63HAWRYLUK Anna 136SZCZECINK2000:00:04
64KARASZCZAK Joanna 179SZCZECINK5000:00:04
65WASILEWSKI Andrzej 535SZCZECINM4000:00:04
66SAWCZYN Stefan 437SZCZECINM6000:00:04
67STROKA Małgosia 481SZCZECINK3000:00:04
68OLEJNIK Ewelina 353SZCZECINK2000:00:04
69KRAWCZYK Mateusz 227KB Pionier SzczecinSZCZECINM2000:00:04
70KOIS Ewa 197SZCZECINK3000:00:05
71DĘBCZYŃSKI Michał 72Wild Horse ZürichSZCECINM3000:00:05
72POGORZELSKA Sylwia 401Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:05
73KOSIŃSKA Agnieszka 213SCTPSZCZECINK4000:00:05
74SLODOWNIK Konrad 458Szkoła języków Obcych Professional School ChojnaCHOJNAM3000:00:05
75BARANOWSKI Dominik 111SZCZECINM3000:00:05
76CHARĘZA Marcin 49Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM3000:00:05
77GWARDIAK Bartłomiej 131Prime Cargo PolandGOLENIÓWM2000:00:05
78ŚLIWIŃSKA Justyna 506GOLENIÓWK2000:00:05
79SIKORA Tomasz 450SZCZECINM3000:00:05
80ŚWIATOWIEC Anna 508KRAKÓWK4000:00:05
81DESZ Sebastian 71SZCZECINM3000:00:05
82GRYGIELEWICZ Leszek 122BEZRZECZEM5000:00:05
83MAŁKOWSKA Ewa 303SZCZECINK4000:00:05
84NOJSZEWSKI Tomasz 346Tancia TeamBANINOM4000:00:06
85KRUPA Paulina 236SZCZECINK3000:00:06
86DOMAGALSKI Maciej 77SZCZECINM1900:00:06
87JEMIELITY Julita 161SZCZECINK3000:00:06
88GLISZCZYŃSKA Anna 107Pyrzyce BiegająPYRZYCEK6000:00:06
89MACIASZCZYK Ewa 288Wieczorne Bieganie w SzczecinieDOBRAK4000:00:06
90OSICA Laura 359Gorące CzajnikiSTARGARDK2000:00:06
91KUBIAK Ewelina 243Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:06
92ORŁOWSKA Ewa 357Drużyna FilipaSZCZECINK2000:00:06
93BIK Marek 31SZCZECINM2000:00:06
94JACHIMOWICZ Kamil 146SZCZECINM2000:00:06
95KUKLINOWSKA Alicja 247SZCZECINK3000:00:06
96KUJAWSKA Irmina 246SZCZECINK4000:00:06
97ŁAPOT Elżbieta 4K5000:00:06
98FIEDOROWICZ Katarzyna 93SZCZECINK3000:00:07
99DOMAGALSKA Daria 75SZCZECINK2000:00:07
100MILCZANOWSKA Magdalena 325SZCZECINK3000:00:07
101STELMACH Artur 477Gorące czajnikiSTARGARDM2000:00:07
102PIEKARSKA Wioletta 379GORĄCE CZAJNIKISTARGARDK4000:00:07
103KUDLA Gosia 245STARGARDK3000:00:07
104SAKOWSKA-CARŁO Magda 435Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:07
105REJBICZ Paulina 417SZCZECINK2000:00:07
106REJBICZ Daniel 416SZCZECINM3000:00:07
107JACYKOWSKA Angelika 147SZCZECINK3000:00:07
108MAJOS Justyna 298SZCZECINK3000:00:07
109BIERNACKI Andrzej 29SZCZECINM4000:00:07
110KOZINIEC Ewelina 220DRUŻYNA FilipaSZCZECINK4000:00:07
111STELMACH Konrad 478PCPR StargardSTARGARDM2000:00:07
112KŁYSIEWICZ Anna 195PEZECŁAWK3000:00:07
113JACYKOWSKI Konrad 148SZCZECINM3000:00:08
114STĘPIEŃ Paulina 480SZCZECINK2000:00:08
115CHABROS Mateusz 48SZCZECINM1600:00:08
116BĄCIK Aneta 21SZCZECINK4000:00:08
117DZBANUSZEK Mariusz 86Sportowe WarszewoSZCZECINM3000:00:08
118GOŁUCH Mateusz 113SZCZECINM2000:00:08
119BORTNIK Bartosz 39SZCZECINM3000:00:08
120WOLSKI Tomasz 570SZCZECINM4000:00:08
121LEOŃCZUK Filip 269PRZECŁAWM2000:00:08
122MAJCHER Radek 296Puszcza TeamSZCZECINM4000:00:08
123SŁADKIEWICZ Adam 459PRZĘSOCINM4000:00:08
124MAHACZEK Karolina 295SZCZECINK3000:00:08
125BARTOSIŃSKI Piotr 19Time55SZCZECINM5000:00:08
126ZIĘBA Norbert 593STARGARDM2000:00:08
127KAMIONKA Andrzej 175Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3000:00:09
128KRAWCZYK Mateusz 226KB Pionier SzczecinSZCZECINM2000:00:09
129KACZMAREK Kamila 167BIZON DerczewoDERCZEWOK4000:00:09
130DOMAGAŁA Ewa 78SZCZECINK3000:00:09
131NADOBNA Kamila 340Stargard Ja Się NieŚcigamSTARGARDK3000:00:09
132WASIELEWSKI Maciej 534KOTOBASZCZECINM5000:00:09
133MOCNY Tomasz 332SZCZECINM3000:00:09
134PAŹDZIOR Paulina 375WARZYMICEK3000:00:09
135ŚWIGOST Beata 511SZCZECINK4000:00:09
136MANOWIECKA Aleksandra 606SZCZECINK4000:00:09
137JASIŃSKA Natalia 157ExtremE WolfSZCZECINK3000:00:10
138GIMINSKI Tomasz 106SZCZECINM4000:00:10
139KRUCZKOWSKA Agnieszka 233GRYFINOK4000:00:10
140URBAŃSKA-IZYDORCZYK Kinga 528STAGARDK3000:00:10
141KLEJNOWSKA Kamila 191Stargard Ja Się Nie ŚcigamSTAGARDK3000:00:10
142STAŃCZYK Sławomir 470Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM3000:00:10
143ZEMANKIEWICZ Łukasz 589Kanał 6 amSZCZECINM3000:00:10
144CHODAK Monika 51Husaria Race TeamSTARGARDK4000:00:10
145BIELAWSKA Katarzyna 27SKARBIMIERZYCEK2000:00:10
146ZARZYCKI Piotr 587SZCZECINM5000:00:10
147WAHN Przemysław 529SZCZECINM3000:00:10
148NEJMAN Rafał 342SZCZECINM4000:00:10
149WIŚNIEWSKA Marta 554WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK4000:00:11
150SOBECKI Tomasz 464Puszczyk BukowySZCZECINM2000:00:11
151WÓJCIK Aleksandra 577SZCZECINK3000:00:11
152KRUCZKOWSKI Maciej 235GRYFINOM5000:00:11
153KRUCZKOWSKA Malwina 234GRYFINOK2000:00:11
154MISZCZAK Damian 329SZCZECINM3000:00:11
155PIEKARSKI Kamil 380SKARBIMIERZYCEM3000:00:11
156KACPERSKA Katarzyna 165SZCZECINK5000:00:11
157KACPERSKI Wiktor 166SZCZECINM1900:00:11
158RUTKOWSKI Konrad 432Ragnarok SzczecinSZCZECINM3000:00:11
158ZIOŁO Katarzyna 594SZCZECINK3000:00:11
160MATUSZYŃSKI Wojciech 316SZCZECINM2000:00:11
161KIESZKOWSKA Barbara 189SZCZECINK3000:00:11
162KOSZUTA Bartosz 214SZCZECINM3000:00:12
163CHABROS Jacek 47ExtremWolfSZCZECINM5000:00:12
164KOŚCIŃSKA Elżbieta 215Wojskowy Klub HDKBEZRZECZEK4000:00:12
165SYDOR Katarzyna 488RundorfinaCZAPLINEKK3000:00:12
166MATUSZAK Justyna 313RundorfinaWIERZCHOWOK3000:00:12
167LASKOWSKA Beata 261SZCZECINK4000:00:12
168WÓJCIK Dariusz 578SZCZECINM3000:00:12
169PIWOWARSKI Darek 394Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4000:00:12
170TADYCH Beata 513SZCZECINK4000:00:12
171BANASIAK Andrzej 15SZCZECINM4000:00:12
172ŁODZIATO Magdalena 280Turkeys TeamGORZÓW WLKPK4000:00:12
173WITKOWSKA Kamila 556POLICEK3000:00:12
174LĄCZAK Justyna 262Asseco Active TeamSZCZECINK4000:00:13
175PUPEK Małgorzata 410SZCZECINK3000:00:13
176IZNEROWICZ Monika 6Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:13
177KRAŚNIEWSKA Bożena 225MIERZYNK4000:00:13
178KOPKA Elżbieta 207Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK5000:00:13
179ORSZULSKA Magdalena 358Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK4000:00:13
180SULŻYŃSKA-KOWALCZYK Iza 485SZCZECINK3000:00:13
181MARCINKIEWICZ-ZIOMEK Oliwia 306Misia JogiSZCZECINK3000:00:13
182PĘDZIK Marek 377GRYFICEM2000:00:13
183WOLNY Mariusz 568STARGARDM3000:00:13
184ŁUKASIEWICZ Agnieszka 282GRYFINOK4000:00:13
185ŁEBKOWSKI Karol 278GRYFINOM3000:00:14
186TYMUL Jakub 526SZCZECINM4000:00:14
187ŁAWKIEL Natalia 277SZCZECINK2000:00:14
188GÓRSKA Dorota 118BEZRZECZEK5000:00:14
189STELMACH Daria 476SZCZECINK2000:00:14
190KUZAK Krzysztof 256SZCZECINM2000:00:14
191ŁUSZCZEWSKI Sebastian 283SZCZECINM4000:00:14
192SEPIOTEK Kamil 443RundorfinaCZAPLINEKM3000:00:14
193GABERT Beata 98RAZ SzczecinSZCZECINK4000:00:14
194PODWYSZYŃSKA Hanna 64MKS Kusy SzczecinSZCZECINK1600:00:15
195CZARNULA Czarna 61Wieczorne Bieganie w GryfinieGRYFINOK3000:00:15
196DZIĘCIOŁ Kasia 89SZCZECINK3000:00:15
197MAŚLANKA Zuzanna 311SZCZECINK2000:00:15
198ROMANOWICZ Marek 422SZCZECINM5000:00:15
199KISZKIELEWICZ Krzysztof 190Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM3000:00:15
200ŁUSZCZEWSKI Kamil 284SZCZECINM1600:00:15
201ORLEWICZ Emilia 355SZCZECINK1900:00:15
202JAKUBIAK Anna 149RAZ SzczecinSZCZECINK5000:00:15
203WERYK Jadwiga 541NA WZGORZUBEZRZECZEK4000:00:15
204ŁOBODZIŃSKA Wanda 279Raz SzczecinSZCZECINK6000:00:15
205ŁAWNICZ Sebastian 365Cyrupc AzotyPOLICEM4000:00:15
206JARCZEWSKA Renata 155GOLENIÓWK5000:00:15
207WITCZAK-SPERKA Mariola 555SZCZECINK5000:00:16
208WATEMBORSKA Agnieszka 536TANOWOK3000:00:16
209GUGAŁA Monika 126GORZÓW WLKP.K3000:00:16
210CAŁKA Barbara 46Kobiece BieganiePRZECŁAWK4000:00:16
211WONDOŁOWSKI Stanisław 572Wieczorne bieganie SzczecinSZCZECINM7000:00:16
212KACZMAREK Arleta 168KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK3000:00:16
213WAWROWSKI Paweł 537SZCZECINM3000:00:16
214KUPNIEWSKA Aleksandra 251Kompas TeamPOLICEK3000:00:17
215DROZDEK Joanna 81Kompas TEAMSZCZECINK4000:00:17
216MROZOWICZ Agnieszka 337GORZÓW WIELKOPOLSKIK2000:00:17
217SZALEWICZ Małgorzata 490SZCZECINK5000:00:17
218WAWSZCZYK Marek 7SZCZECINM2000:00:17
219PŁACHTA Monika 396Kobiece bieganieWARZYMICEK4000:00:17
220PIERŚCIŃSKI Sławomir 382POLICEM4000:00:17
221GAWRYSIAK Ewa 607SZCZECINK3000:00:17
222MICHALSKA Magda 323Extreme WolfSZCZECINK3000:00:18
223RUDZEWICZ Mariusz 429ŚWINOUJŚCIEM3000:00:18
224SOBCZAK-KUFEL Ilona 463WARZYMICEK3000:00:18
225JASIŃSKI Robert 159POLICEM4000:00:18
226ZIELIŃSKA Ludmiła 590KB WIKON Nowa SólMODRZYCAK4000:00:18
227MEDZIŃSKA Małgorzata 319SZCZECINK4000:00:18
228MIKOŁAJCZYK Kinga 324TriGym SzczecinSZCZECINK3000:00:18
229PIERŚCIŃSKA Marzena 381POLICEK4000:00:18
230NIEZGODA Adam 344POLICEM4000:00:19
231BARAŃSKA Anna 16SZCZECINK3000:00:19
232WISZKA Marta 551POLICEK3000:00:19
233DROZDEK Tomasz 82SZCZECINM5000:00:19
234WOLSKA Aleksandra 569KOBYLANKAK2000:00:19
235LEMANSKI Marcin 267POLICEM3000:00:19
236JASIŃSKA Lidia 158POLICEK4000:00:19
237DĘBICKA Iwona 73SZCZECINK4000:00:19
238MEDZIŃSKI Dariusz 320SZCZECINM4000:00:19
239PATALAS Bartosz 373SZCZECINM3000:00:19
240RUDZIK Gabriela 430SZCZECINK3000:00:20
241TADYCH Beata 609SZCZECINK4000:00:20
242OLEJNIK Agnieszka 352SZCZECINK4000:00:20
243SZOSTAK Daniel 501SZCZECINM4000:00:20
244MURAWSKA Dorota 339SZCZECINK5000:00:20
245GUZIKOWSKI Tomasz 130GUZIK TeamSZCZECINM4000:00:20
246STASZEWSKI Łukasz 473SZCZECINM3000:00:20
247MUCHA Martyna 62Klub sportowy RungryfMASZEWOK2000:00:20
248MARKANICZ Marlena 308Stargard ja się nie ścigamDOLICEK3000:00:21
249ROMAŃSKA Joanna 423POLICEK3000:00:21
250BOROWSKA Magdalena 305SZCZECINK4000:00:21
251DRAGAN Marzena 79PRZECŁAWK5000:00:21
252GŁOGOWSKI Jan 108SZCZECINM5000:00:21
253GUBERNIAK Andrzej 125Turkeys TeamGORZÓW WLKPM5000:00:21
254GARBACIAK Łukasz 104POLICEM3000:00:21
255SENDEROWSKI Maciej 440POLICEM3000:00:21
256OSICA Bartłomiej 361Sprint LogistykaSZCZECINM2000:00:21
257MORAWIECKA Magdalena 333SZCZECINK2000:00:22
258DUDRA Michalina 83MIERZYNK1900:00:22
259KWIATKOWSKA Julita 260STARGARDK3000:00:22
260GROBELNA Małgorzata 120SZCZECINK2000:00:22
261JAKUBOWSKA Patrycja 151SZCZECINK2000:00:22
262KULEWSKA Joanna 248NordicoweLove POLICEPOLICEK4000:00:22
263WIŚNIEWSKA Karolina 552SZCZECINK2000:00:22
264WIŚNIEWSKA Magdalena 553SZCZECINK5000:00:22
265GÓRSKA Agnieszka 117Klub Biegowy DzikPOLICEK4000:00:23
266ALEKSANDRUK-DUTKIEWICZ Agnieszka 9SZCZECINK4000:00:23
267SZCZEPANIAK Izabela 493WŁOCŁAWEKK2000:00:23
268KRUSIŃSKA Paulina 238SZCZECINK3000:00:23
269RZYMSKA Marta 434SZCZECINK3000:00:23
270FIEDZIUSZKO Jasiu 94SZCZECINM3000:00:23
271KARCZMARCZYK Adriana 180SISTERSPOLICEK3000:00:23
272NOWAK Aneta 348NordicoweLove PolicePOLICEK4000:00:23
273IWANIUK Małgorzata 144Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:23
274PARCHIMOWICZ Janusz 367SZCZECINM6000:00:24
275PSUTY Wioletta 408GRZEDZICEK4000:00:24
276KARWOWSKA-DĄBROWSKA Karolina 183SZCZEINK3000:00:24
277MIŚNIK Łukasz 330DOŁUJEM4000:00:24
278MIŚNIK Zofia 331DOŁUJEK3000:00:24
279MATULKA Łukasz 312KOŁBASKOWOM4000:00:24
280PADOK Magdalena 364SISTERSSZCZECINK4000:00:24
281BŁOGOWSKA Kasia 32Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:24
282MALEC Edyta 299Stargardzki Klub Morsow MiedwianieSTARGARDK4000:00:25
283KLIMEK Aleksandra 194MIERZYNK3000:00:25
284HUDECKA Evelyn 140SZCZECINK3000:00:25
285TOŁKACZ Karolina 516SzczecinSZCZECINK3000:00:25
286REDLARSKA Anna 415Kobiece BieganiePRZECŁAWK3000:00:25
287CIEŚLA Agnieszka 565SZCZECINK3000:00:25
288WOŁOWIEC Łukasz 571SZCZECINM3000:00:25
289LENCEWICZ Grzegorz 268Husaria Race SzczecinSZCZECINM3000:00:25
290CIEŚLIK Paweł 610M3000:00:26
291MALINOWSKA-WASILUK Agnieszka 300SZCZECINK4000:00:26
292NIEWADZIK Ula 343SZCZECINK4000:00:26
293KORACH Aleksandra 211SZCZECINK2000:00:26
294PAPIERNIK Karolina 366SZCZECINK2000:00:26
295GOZDEK Norbert 115SZCZECINM2000:00:26
296JAWORSKA Dominika 160SZCZECINK2000:00:26
297GROOŃ Justyna 418SZCZECINK3000:00:26
298TURKIEWICZ Monika 523SZCZECINK3000:00:26
299WOJTAT Adam 564Wataha łączy nas bieganieSZCZECINM5000:00:27
300FURMAŃSKI Marcin 97SZCZECINM3000:00:27
301STACHOWSKI Andrzej 468Monia GymSZCZECINM5000:00:27
302KOPYŚ Magdalena 208SZCZECINK3000:00:27
303PIETRUSZKA Sławomir 387BBL SzczecinSZCZECINM5000:00:27
304BARANOWSKI Jerzy 2SZCZECINM6000:00:28
305RUTKOWSKA Justyna 431DOŁUJEK4000:00:28
306ŚWITALSKA Edyta 512SCTPSZCZECINK4000:00:28
307ŻARNICKI Kacper 599SZCZECINM2000:00:28
308LEWANDOWSKI Janusz 274Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM6000:00:28
309OSICA Elżbieta 360SZCZECINK5000:00:28
310KOPYŚ Joanna 209GORZÓW WIELKOPOLSKIK2000:00:28
311GAJDZIŃSKI Ryszard 101BARLINEKM5000:00:29
312KOPYŚ Mirosław 210SZCZECINM5000:00:29
313PASEK Adam 369SZCZECINM3000:00:29
314SKIBA Michał 454Parkrun SzczecinSZCZECINM3000:00:29
315JUSZKIEWICZ Małgorzata 164Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINK4000:00:29
316KAPLEWSKA Małgorzata 176SZCZECINK2000:00:29
317KURASIŃSKA Dorota 252RAZSZCZECINK4000:00:29
318ŁYCZEK Agata 285SZCZECINK4000:00:29
319LEWAK Arkadiusz 272Lewaczki TeamSZCZECINM4000:00:30
320DĄBROWSKA Katarzyna 65RundorfinaCZAPLINEKK3000:00:30
321TROĆ Robert 519WARZYMICEM4000:00:30
322LICZBIŃSKA Małgorzata 275SZCZECINK2000:00:30
323HARWAT Katarzyna 134SZCZECINK4000:00:30
323WISNIEWSKA Agnieszka 550GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:30
325SKOCZYLAS Natalia 456SZCZECINK2000:00:30
326LEŚNIOWSKI Grzegorz 271SZCZECINM2000:00:30
327RUDOWICZ-GANCARZ Agata 428Drużyna GSZCZECINK3000:00:31
328PIOTROWSKA Izabela 390DmuchawiecGOLENIÓWK3000:00:31
329KUSZYK Małgorzata 255Autonomiczna Akademia Aikido SzczecinSZCZECINK4000:00:31
330HURKO-PIOTROWSKA Paulina 141SZCZECINK3000:00:31
331STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 467Zachpom.Centrum OnkologiiSZCZECINK4000:00:31
332PIOTROWSKI Bartłomiej 391Stowarzyszenie DmuchawiecGOLENIÓWM4000:00:32
333LEWAK Katarzyna 273Lewaczki TeamSZCZECINK4000:00:32
334KWAŚNA Teresa 258Lewaczki TeamŁOBEZK6000:00:32
335ROSZATYCKA-KRAUSE Agnieszka 425Dmuchawiec GoleniówGOLENIÓWK4000:00:32
336SZYMCZAK Marcin 504SZCZECINM4000:00:32
337GARNCAREK Monika 105Dmuchawiec GoleniówSTEPNICAK3000:00:32
338BOBER Kamil 33SZCZECINM3000:00:33
339HERIAN Gosia 137POLICEK3000:00:33
340WELENS Anna 540SZCZECINK4000:00:33
341ŁUCZYŃSKA Katarzyna 281Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:33
342ZAPARTEK Aleksandra 585SZCZECINK2000:00:33
343WILKOSZ Tomasz 546Wilk SkolwinSZCZECINM4000:00:33
344MOSKWA Arkadiusz 548Wilk SkolwinSZCZECINM4000:00:33
345PODWYSZYŃSKI Sebastian 100BEZRZECZEM4000:00:34
346PIOTROWSKA Dorota 389Ampio TeamSZCZECINK4000:00:34
347PIOTROWSKI Krzysztof 393Ampio TeamSZCZECINM4000:00:34
348MAZURAK Joanna 318SZCZECINK4000:00:34
349LEBIODA Maja 263SZCZECINK2000:00:34
350PRZYBYSZ Katarzyna 407SZCZECINK3000:00:34
351PACH Magdalena 362GOLENIOWK2000:00:34
352HEYDEBRECK Justyna 547Wilk SkolwinSZCZECINK2000:00:35
353MACIBORSKI Mirosław 289Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM5000:00:35
354PIERZAKOWSKA Agnieszka 383Szalone MamuśkiSTARGARDK3000:00:35
355KRUSZEWICZ Dalida 239Ampio TeamSZCZECINK4000:00:35
356GUTOWSKI Paweł 128eMKa StargardSTARGARDM3000:00:35
357DENEKO Maciej 69Sprint Logistyka PolskaSZCZECINM4000:00:35
358DZIWISZ Bogusia 90SZCZECINK4000:00:36
359PAWELCZAK Cezary 374ParkRun SzczecinSZCZECINM5000:00:36
360KURZYŃSKI Ryszard 254PYRZYCEM4000:00:36
361WIKTOROWSKA Katarzyna 544SZCZECINK3000:00:36
362ANDRZEJEWSKA Sylwia 10SZCZECINK3000:00:36
363SOSNOWSKI Adrian 465SZCZECINM4000:00:36
364GUTOWSKA Daria 127eMKaSTARGARDK2000:00:37
365PLUTO-PRĄDZYŃSKI Piotr 395SZCZECINM3000:00:37
366GRZEBYTA Patrycja 124SZCZECINK3000:00:37
367MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM3000:00:37
368TRZECIAK Jakub 521STARGARDM2000:00:37
369GŁUSZEK Włodzimierz 388#1973SKIERNIEWICEM2000:00:38
370CIESLAK Adam 57Legendary Power SzewcGRYFINOM5000:00:38
371CIEŚLAK Helena 58LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOK5000:00:38
372PŁOSA Monika 397SZCZECINK3000:00:38
373SĘK Marcin 445SZCZECINM3000:00:38
374GÓRSKA Dorota 119BEZRZECZEK5000:00:38
375PTAK Krzysztof 409SZCZECINM3000:00:38
376MOSKWA Martyna 334Go Sport/ Masz PrzebieganeSZCZECINK2000:00:39
377KOLASA Agnieszka 199POLICEK4000:00:39
378KĘPKA Karol 187GOLCZEWOM2000:00:39
379WIETRZYŃSKA Agnieszka 543Masz PrzebieganePYRZYCEK3000:00:39
380WAMKA Anna 531SZCZECINK3000:00:39
381LEJKOWSKA Daria 265SZCZECINK3000:00:39
382KACZMAREK Grzegorz 169SZCZECINM4000:00:39
383BODNAR Zbigniew 34SZCZECINM7000:00:39
384ROPIAK Renata 424SZCZECINK3000:00:40
385STEFANIAK Paweł 47514bUJSTARGARDM3000:00:40
386KALINOWSKA Karolina 171SZCZECINK3000:00:40
387PROCHACKI Marcin 405SZCZECINM2000:00:40
388SZWABOWSKA Karolina 503SZCZECINK2000:00:40
389JÓŹWIK Tomasz 163STARGARDM3000:00:40
390MATUSZEWSKA Kinga 314By żyło się lżejPOLICEK2000:00:41
391ROJEK Katarzyna 420SZCZECINK3000:00:41
392DOMAGALSKI Sławomir 76SZCZECINM4000:00:41
393WŚCISEŁ Karolina 582SZCZECINK3000:00:41
394KUREK Karolina 253POLICEK2000:00:41
395TOKARCZYK Marta 515SZCZECINK4000:00:41
396DZIAŁOWSKA Sara 87śRUNdunia SzczecinSZCZECINK2000:00:41
397BURDA Marlena 45Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:42
398ŚLUSARZ Iwona 507SZCZECINK4000:00:42
399GAPIŃSKI Rafał 103ProGdar marathon teamSZCZECINM4000:00:42
400DOMAGALSKA Agata 172SKB DZIKCEDYNIAK1600:00:42
401STANEJKO Agata 469KOBYLANKAK3000:00:42
402WOJTAT Halina 563SZCZECINK5000:00:43
403RZESZOWSKA-BINDAS Paulina 433AGB NygusGODKÓW OSIEDLEK2000:00:43
404SZUĆKO Ilona 502SZCZECINK3000:00:43
405SZOKA-PAWLAK Pati 500LOECKNITZK3000:00:43
406OLEŚKIEWICZ Michał 354Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM3000:00:43
407ROTKIEWICZ Daria 426MIERZYNK2000:00:43
408HOLLIŃSKA Kinga 138PRZECŁAWK3000:00:44
409WILCZOPOLSKI Kamil 545SZCZECINM2000:00:44
410HORBA Agnieszka 139MIERZYNK3000:00:45
411SEŃ Agata 442SZCZECIN (ZACHODNIOPOMORSKIE)K3000:00:45
412NIEZIOŁEK Piotr 345WIELEŃM6000:00:45
413BRONIEWICZ Paweł 40SZCZECINM2000:00:45
414ZDUNEK Piotr 588SZCZECINM3000:00:45
415PUZIO Hania 411SZCZECINK3000:00:46
416ANIELSKI Michał 11SZCZECINM3000:00:46
417ŚWIĄTEK Joanna 509SZCZECINK3000:00:46
418KROSMAN Grzegorz 230PRZELEWICEM3000:00:46
419BUGORSKA Agata 41PRZELEWICEK3000:00:46
420BIAŁOWĄS Alicja 26SZCZECINK3000:00:46
421ZAPOR Anna 586SZCZECINK4000:00:47
422SKOCZYLAS Patryk 455SZCZECINM2000:00:47
423WALENT Marta 530SZCZECINK3000:00:47
424JARCZEWSKI Damian 156POLICEM3000:00:47
425SEJ Paweł 439SZCZECINM3000:00:48
426KAROL Anna 181SZCZECINK4000:00:48
427GUZIAK Joanna 129SZCZECINK3000:00:49
428MASTALSKA Małgorzata 310NOWY SĄCZK2000:00:49
429BIELECKA Monika 28TupTup TeamSZCZECINK4000:00:49
430KRÓL Magdalena 231SZCZECINK3000:00:50
431KOMOROWSKI Michał 203SZCZECINM3000:00:51
432JEMIELITY Robert 162Wydział PościgowySZCZECINM3000:00:51
433KIELISZEK Anna 188Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINK3000:00:51
434MUĆKO Iwona 200SZCZECINK3000:00:52
435SETA Krysia 444Monia GymSZCZECINK3000:00:52
DQSZCZEPANSKA Anna 494SZCZECINK40DQ
DQSTUPNICKA Monika 483SZCZECINK30DQ
Znaleziono 437 wynik(ów)