III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TROĆ Daniel 520WARZYMICEM191M 100:00:0000:17:53.6500:17:53.90 3:3416.8
2SIECZKOWSKI Michał 447KB Pionier SzczecinSZCZECINM301M 200:00:0000:18:01.7000:18:02.45+00:00:083:3616.6
3PRZEKOPOWICZ Bartosz 406Wojsko PolskieSTARGARDM201M 300:00:0000:18:23.0000:18:23.55+00:00:293:4016.3
4FILIPOWSKI Dariusz 102SZCZECINM401M 400:00:0000:19:12.0500:19:12.40+00:01:183:5015.6
5WASILEWSKI Andrzej 535SZCZECINM402M 500:00:0400:19:37.0000:19:41.05+00:01:433:5515.3
6OLEJARZ Damian 351POLICEM302M 600:00:0100:19:55.9500:19:57.35+00:02:023:5915.1
7ŁAZOWSKI Trener 1TM192M 700:00:0100:20:00.5500:20:02.15+00:02:064:0015
8MOSPINEK Dorian 335BKS SKORPION SZCZECINSZCZECINM202M 800:00:0100:20:12.2500:20:13.35+00:02:184:0214.9
9JASIŃSKI Mateusz 612M161M 900:00:0100:20:24.4000:20:26.30+00:02:304:0514.7
10ILCEWICZ Wojciech 143SZCZECINM303M 1000:00:0300:20:33.9500:20:37.20+00:02:404:0614.6
11SZWEJDA Łukasz 611Pogoń SzczecinM162M 1100:00:0300:20:35.8500:20:39.45+00:02:424:0714.6
12HAŁACZKIEWICZ Adam 133ExtremeWolfSZCZECINM403M 1200:00:0400:20:52.7500:20:56.85+00:02:594:1014.4
13TOPOREK Przemysław 518SZCZECINM304M 1300:00:0300:20:57.7000:21:00.80+00:03:044:1114.3
14KRZEŚNIOWSKI Marcin 241SZCZECINM404M 1400:00:0100:21:08.7000:21:09.95+00:03:154:1314.2
15PELC Marek 60412B2SZCZECINM305M 1500:00:0100:21:20.4000:21:21.65+00:03:264:1614.1
16KOZINIEC Krystian 221Drużyn FilipaSZCZECINM405M 1600:00:0200:21:22.4000:21:25.20+00:03:284:1614
17DUDZIŃSKI Wojtek 85SZCZECINM203M 1700:00:0200:21:27.2500:21:29.45+00:03:334:1714
18GRZANKOWSKI Konrad 123SZCZECINM193M 1800:00:0200:21:37.0500:21:39.85+00:03:434:1913.9
19TWAROGAL Kamil 524Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM204M 1900:00:0200:21:42.3000:21:44.50+00:03:484:2013.8
20LIPERTOWICZ Sebastian 276Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM306M 2000:00:0100:21:45.0500:21:46.65+00:03:514:2113.8
21KWAŚNIEWSKI Bartosz 259MORYŃM194M 2100:00:0100:21:45.3000:21:46.35+00:03:514:2113.8
22CHARĘZA Marcin 49Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM307M 2200:00:0500:21:58.5000:22:03.65+00:04:044:2313.7
23GORSZKA Damian 114Parkrun SzczecinSZCZECINM205M 2300:00:0000:22:10.0000:22:10.00+00:04:164:2613.5
24PIOTROWSKI Marek 392Rozbiegany GoleniówGOLENIÓWM406M 2400:00:0100:22:12.9500:22:14.70+00:04:194:2613.5
25BANASIAK Andrzej 15SZCZECINM407M 2500:00:1200:22:19.6000:22:32.20+00:04:254:2813.4
26ROGIEWICZ Remigiusz 419BEZRZECZEM408M 2600:00:0100:22:21.1000:22:22.80+00:04:274:2813.4
27KUZNIEWSKI Andrzej 257KuziTeamSZCZECINM308M 2700:00:0300:22:32.6500:22:36.05+00:04:394:3013.3
28KRAWCZYK Mateusz 227KB Pionier SzczecinSZCZECINM206M 2800:00:0400:22:41.5500:22:45.70+00:04:474:3213.2
29WAHN Przemysław 529SZCZECINM309M 2900:00:1000:22:43.6000:22:53.75+00:04:494:3213.2
30ROJEWSKI Mateusz 421SZCZECINM3010M 3000:00:0300:22:46.8500:22:50.60+00:04:534:3313.2
31BARANOWSKI Dominik 111SZCZECINM3011M 3100:00:0500:22:54.1000:22:59.25+00:05:004:3413.1
32MOCNY Tomasz 332SZCZECINM3012M 3200:00:0900:22:57.6000:23:06.60+00:05:034:3513.1
33WOLSKI Tomasz 570SZCZECINM409M 3300:00:0800:23:11.7500:23:20.70+00:05:184:3812.9
34SROGA Maciej 466NAMYSŁÓWM3013M 3400:00:0000:23:11.9500:23:12.20+00:05:184:3812.9
35HAWRYLAK Marcin 135Ampio TeamSZCZECINM501M 3500:00:0100:23:14.8000:23:16.40+00:05:214:3912.9
36KĘPKA Karol 187GOLCZEWOM207M 3600:00:3900:23:15.1000:23:55.00+00:05:214:3912.9
37ŁUSZCZEWSKI Kamil 284SZCZECINM163M 3700:00:1500:23:16.3000:23:31.55+00:05:224:3912.9
38MATUSZYŃSKI Wojciech 316SZCZECINM208M 3800:00:1100:23:16.6500:23:28.10+00:05:234:3912.9
39STEFANIAK Paweł 47514bUJSTARGARDM3014M 3900:00:4000:23:20.2500:24:00.50+00:05:264:4012.9
40TYLMAN Piotr 525RundorfinaCZAPLINEKM3015M 4000:00:0300:23:24.8500:23:28.40+00:05:314:4112.8
41PODWYSZYŃSKI Sylwester 400SZCZECINM4010M 4100:00:0300:23:27.2000:23:30.45+00:05:334:4112.8
42KRZYWIEC Marcin 242POLICEM3016M 4200:00:0400:23:28.5500:23:33.50+00:05:344:4112.8
43PĘDZIK Marek 377GRYFICEM209M 4300:00:1300:23:31.2000:23:44.60+00:05:374:4212.8
44MICHALAK Jacek 321SZCZECINM502M 4400:00:0200:23:38.5500:23:40.55+00:05:444:4312.7
45BIK Marek 31SZCZECINM2010M 4500:00:0600:23:45.4500:23:51.45+00:05:514:4512.6
46KOMAN Michał 202SZCZECINM3017M 4600:00:0300:23:57.9000:24:01.05+00:06:044:4712.5
47HAJDUK Maciej 132SZCZECINM4011M 4700:00:0300:23:59.0500:24:02.35+00:06:054:4712.5
48KOWALCZYK Krzysztof 217SZCZECINM3018M 4800:00:0100:24:00.1500:24:01.55+00:06:064:4812.5
49JACHIMOWICZ Kamil 146SZCZECINM2011M 4900:00:0600:24:01.6000:24:08.55+00:06:074:4812.5
50STAŃCZYK Sławomir 470Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM3019M 5000:00:1000:24:01.9500:24:12.15+00:06:084:4812.5
51ŁAWNICZ Sebastian 365Cyrupc AzotyPOLICEM4012M 5100:00:1500:24:07.7000:24:23.05+00:06:144:4912.4
52CHABROS Mateusz 48SZCZECINM164M 5200:00:0800:24:09.3000:24:18.00+00:06:154:5012.4
53GOŁUCH Mateusz 113SZCZECINM2012M 5300:00:0800:24:09.5500:24:17.55+00:06:154:4912.4
54SOBECKI Tomasz 464Puszczyk BukowySZCZECINM2013M 5400:00:1100:24:20.2000:24:31.70+00:06:264:5212.3
55PIWOWARSKI Darek 394Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4013M 5500:00:1200:24:39.5500:24:52.15+00:06:454:5612.2
56DZIEDZIC Michal 60512B2SZCZECINPOLSKAM4014M 5600:00:0100:24:40.3500:24:41.70+00:06:464:5612.2
57GRYGIELEWICZ Leszek 122BEZRZECZEM503M 5700:00:0500:24:43.1000:24:48.45+00:06:494:5612.1
58SIWAK Łukasz 451SZCZECINM3020M 5800:00:0100:24:45.4000:24:46.65+00:06:514:5712.1
59BARTOSZEWSKI Paweł 20L-bug RUNSZCZECINM3021M 5900:00:0200:24:51.8500:24:54.55+00:06:584:5812.1
60JACYKOWSKI Konrad 148SZCZECINM3022M 6000:00:0800:24:55.3000:25:03.30+00:07:014:5912
61DĘBCZYŃSKI Michał 72Wild Horse ZürichSZCECINM3023M 6100:00:0500:24:56.5500:25:02.20+00:07:024:5912
62LENCEWICZ Grzegorz 268Husaria Race SzczecinSZCZECINM3024M 6200:00:2500:24:58.4500:25:23.90+00:07:044:5912
63ŁUSZCZEWSKI Sebastian 283SZCZECINM4015M 6300:00:1400:24:58.8500:25:13.05+00:07:054:5912
64WOJTKOWIAK Rafał 566SZCZECINM4016M 6400:00:0200:25:02.7500:25:05.25+00:07:095:0012
65LEOŃCZUK Filip 269PRZECŁAWM2014M 6500:00:0800:25:06.9000:25:15.20+00:07:135:0111.9
66MISZCZAK Damian 329SZCZECINM3025M 6600:00:1100:25:13.6500:25:24.80+00:07:205:0211.9
67SOSNOWSKI Adrian 465SZCZECINM4017M 6700:00:3600:25:31.7500:26:07.90+00:07:385:0611.8
68LEŚNIOWSKI Grzegorz 271SZCZECINM2015M 6800:00:3000:25:33.6000:26:03.65+00:07:395:0611.7
69PLUTO-PRĄDZYŃSKI Piotr 395SZCZECINM3026M 6900:00:3700:25:38.5500:26:15.95+00:07:445:0711.7
70SZYMCZAK Marcin 504SZCZECINM4018M 7000:00:3200:25:45.2500:26:17.60+00:07:515:0911.7
71WASIELEWSKI Maciej 534KOTOBASZCZECINM504M 7100:00:0900:25:46.4000:25:56.35+00:07:525:0911.6
72BIERNACKI Andrzej 29SZCZECINM4019M 7200:00:0700:25:46.4500:25:54.05+00:07:525:0911.6
73ZDUNEK Piotr 588SZCZECINM3027M 7300:00:4500:25:46.9500:26:32.40+00:07:535:0911.6
74DZBANUSZEK Mariusz 86Sportowe WarszewoSZCZECINM3028M 7400:00:0800:25:48.5500:25:57.20+00:07:545:0911.6
75KLEINOWSKI Krzysztof 66SZCZECINM505M 7500:00:0200:25:59.9000:26:02.40+00:08:065:1211.5
76BARTOSIŃSKI Piotr 19Time55SZCZECINM506M 7600:00:0800:26:07.9000:26:16.20+00:08:145:1311.5
77FURMAŃSKI Marcin 97SZCZECINM3029M 7700:00:2700:26:08.6000:26:36.50+00:08:145:1311.5
78WOJTAT Adam 564Wataha łączy nas bieganieSZCZECINM507M 7800:00:2700:26:11.0500:26:38.70+00:08:175:1411.5
79SENDEROWSKI Maciej 440POLICEM3030M 7900:00:2100:26:12.0000:26:33.80+00:08:185:1411.5
80GUTOWSKI Paweł 128eMKa StargardSTARGARDM3031M 8000:00:3500:26:23.0000:26:58.85+00:08:295:1611.4
81GIMINSKI Tomasz 106SZCZECINM4020M 8100:00:1000:26:23.4500:26:33.60+00:08:295:1611.4
82PIEKARSKI Kamil 380SKARBIMIERZYCEM3032M 8200:00:1100:26:28.6500:26:40.35+00:08:355:1711.3
83ZEMANKIEWICZ Łukasz 589Kanał 6 amSZCZECINM3033M 8300:00:1000:26:29.4500:26:40.30+00:08:355:1811.3
84PATALAS Bartosz 373SZCZECINM3034M 8400:00:1900:26:34.4500:26:54.10+00:08:405:1911.3
85BRONIEWICZ Paweł 40SZCZECINM2016M 8500:00:4500:26:41.9500:27:27.40+00:08:485:2011.2
86WILKOSZ Tomasz 546Wilk SkolwinSZCZECINM4021M 8600:00:3300:26:45.0500:27:18.95+00:08:515:2111.2
87GUZIKOWSKI Tomasz 130GUZIK TeamSZCZECINM4022M 8700:00:2000:26:46.7000:27:07.65+00:08:535:2111.2
88TYMUL Jakub 526SZCZECINM4023M 8800:00:1400:26:52.4000:27:07.35+00:08:585:2211.2
89GARBACIAK Łukasz 104POLICEM3035M 8900:00:2100:26:54.7000:27:16.50+00:09:015:2311.1
90WOLNY Mariusz 568STARGARDM3036M 9000:00:1300:26:55.4500:27:09.40+00:09:015:2311.1
91PIERŚCIŃSKI Sławomir 382POLICEM4024M 9100:00:1700:27:00.5000:27:18.15+00:09:065:2411.1
92MAJCHER Radek 296Puszcza TeamSZCZECINM4025M 9200:00:0800:27:01.7000:27:10.00+00:09:085:2411.1
93KRUSZEWICZ Aleksander 240Ampio TeamSZCZECINM4026M 9300:00:0400:27:04.0000:27:08.35+00:09:105:2411.1
94SIKORA Tomasz 450SZCZECINM3037M 9400:00:0500:27:08.5500:27:13.80+00:09:145:2511.1
95GUMIEŃCZUK Mankas 613M165M 9500:00:0300:27:12.5500:27:15.95+00:09:185:2611
96ŁEBKOWSKI Karol 278GRYFINOM3038M 9600:00:1400:27:13.7000:27:27.80+00:09:205:2611
97KOSZUTA Bartosz 214SZCZECINM3039M 9700:00:1200:27:21.5000:27:33.50+00:09:275:2811
98STACHOWSKI Andrzej 468Monia GymSZCZECINM508M 9800:00:2700:27:23.2500:27:50.95+00:09:295:2811
99SEPIOTEK Kamil 443RundorfinaCZAPLINEKM3040M 9900:00:1400:27:24.7500:27:39.05+00:09:315:2910.9
100ZARZYCKI Piotr 587SZCZECINM509M 10000:00:1000:27:34.1500:27:44.75+00:09:405:3010.9
101WAWROWSKI Paweł 537SZCZECINM3041M 10100:00:1600:27:36.2500:27:52.60+00:09:425:3110.9
102PROCHACKI Marcin 405SZCZECINM2017M 10200:00:4000:27:38.0000:28:18.55+00:09:445:3110.9
103SLODOWNIK Konrad 458Szkoła języków Obcych Professional School ChojnaCHOJNAM3042M 10300:00:0500:27:39.0000:27:44.25+00:09:455:3110.8
104JÓŹWIK Tomasz 163STARGARDM3043M 10400:00:4000:27:40.4500:28:21.00+00:09:465:3210.8
105OLEŚKIEWICZ Michał 354Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM3044M 10500:00:4300:27:44.0500:28:27.15+00:09:505:3210.8
106BOBER Kamil 33SZCZECINM3045M 10600:00:3300:27:44.4000:28:17.55+00:09:505:3210.8
107ANIELSKI Michał 11SZCZECINM3046M 10700:00:4600:27:47.0000:28:33.25+00:09:535:3310.8
108SZOSTAK Daniel 501SZCZECINM4027M 10800:00:2000:27:48.2500:28:09.20+00:09:545:3310.8
109BORTNIK Bartosz 39SZCZECINM3047M 10900:00:0800:27:52.7500:28:00.80+00:09:595:3410.8
110KOMOROWSKI Michał 203SZCZECINM3048M 11000:00:5100:28:04.2000:28:55.80+00:10:105:3610.7
111CHABROS Jacek 47ExtremWolfSZCZECINM5010M 11100:00:1200:28:05.3500:28:17.75+00:10:115:3710.7
112KRUCZKOWSKI Maciej 235GRYFINOM5011M 11200:00:1100:28:10.2500:28:21.40+00:10:165:3810.7
113WOŁOWIEC Łukasz 571SZCZECINM3049M 11300:00:2500:28:10.9500:28:36.40+00:10:175:3810.6
114GOZDEK Norbert 115SZCZECINM2018M 11400:00:2600:28:11.0500:28:37.10+00:10:175:3810.6
115NEJMAN Rafał 342SZCZECINM4028M 11500:00:1000:28:13.9500:28:24.70+00:10:205:3810.6
116MISTELSKI Karol 328SZCZECINM2019M 11600:00:0300:28:15.5000:28:19.10+00:10:215:3910.6
117TROĆ Robert 519WARZYMICEM4029M 11700:00:3000:28:21.2000:28:51.55+00:10:275:4010.6
118REJBICZ Daniel 416SZCZECINM3050M 11800:00:0700:28:27.7500:28:35.30+00:10:345:4110.5
119WILCZOPOLSKI Kamil 545SZCZECINM2020M 11900:00:4400:28:36.8000:29:21.30+00:10:435:4310.5
120WOROCH Dave 573TOP-PLANTSZCZECINM3051M 12000:00:0200:28:39.7000:28:41.90+00:10:465:4310.5
121RUDZEWICZ Mariusz 429ŚWINOUJŚCIEM3052M 12100:00:1800:28:42.3500:29:00.75+00:10:485:4410.5
122WONDOŁOWSKI Stanisław 572Wieczorne bieganie SzczecinSZCZECINM701M 12200:00:1600:28:43.6000:29:00.05+00:10:495:4410.4
123ŻARNICKI Kacper 599SZCZECINM2021M 12300:00:2800:28:44.0500:29:12.60+00:10:505:4410.4
124MATULKA Łukasz 312KOŁBASKOWOM4030M 12400:00:2400:28:56.7500:29:21.00+00:11:035:4710.4
125CIEŚLIK Paweł 610M3053M 12500:00:2600:29:21.4000:29:47.75+00:11:275:5210.2
126WÓJCIK Dariusz 578SZCZECINM3054M 12600:00:1200:29:24.0500:29:36.35+00:11:305:5210.2
127KACZMAREK Grzegorz 169SZCZECINM4031M 12700:00:3900:29:34.8000:30:14.75+00:11:415:5510.1
128OSICA Bartłomiej 361Sprint LogistykaSZCZECINM2022M 12800:00:2100:29:36.7000:29:57.85+00:11:435:5510.1
129TRZECIAK Jakub 521STARGARDM2023M 12900:00:3700:29:36.8500:30:13.95+00:11:435:5510.1
130PIETRUSZKA Sławomir 387BBL SzczecinSZCZECINM5012M 13000:00:2700:29:42.0000:30:09.30+00:11:485:5610.1
131ROMANOWICZ Marek 422SZCZECINM5013M 13100:00:1500:29:47.8000:30:03.75+00:11:545:5710.1
132DESZ Sebastian 71SZCZECINM3055M 13200:00:0500:29:55.3500:30:01.30+00:12:015:5910
133PTAK Krzysztof 409SZCZECINM3056M 13300:00:3800:30:00.6000:30:38.80+00:12:066:0010
134DOMAGALSKI Maciej 77SZCZECINM195M 13400:00:0600:30:07.5500:30:14.45+00:12:136:0110
135JARCZEWSKI Damian 156POLICEM3057M 13500:00:4700:30:09.2000:30:56.75+00:12:156:0110
136GWARDIAK Bartłomiej 131Prime Cargo PolandGOLENIÓWM2024M 13600:00:0500:30:30.3000:30:35.55+00:12:366:069.8
137GŁUSZEK Włodzimierz 388#1973SKIERNIEWICEM2025M 13700:00:3800:30:31.4000:31:09.40+00:12:376:069.8
138KURZYŃSKI Ryszard 254PYRZYCEM4032M 13800:00:3600:30:36.3000:31:13.05+00:12:426:079.8
139GAPIŃSKI Rafał 103ProGdar marathon teamSZCZECINM4033M 13900:00:4200:30:37.8000:31:20.40+00:12:446:079.8
140MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM3058M 14000:00:3700:30:39.9000:31:17.15+00:12:466:089.8
141PODWYSZYŃSKI Sebastian 100BEZRZECZEM4034M 14100:00:3400:30:41.6500:31:16.00+00:12:486:089.8
142KROSMAN Grzegorz 230PRZELEWICEM3059M 14200:00:4600:30:44.3500:31:30.80+00:12:506:089.8
143MACIBORSKI Mirosław 289Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM5014M 14300:00:3500:30:55.2500:31:31.10+00:13:016:119.7
144JASIŃSKI Robert 159POLICEM4035M 14400:00:1800:30:56.6000:31:14.90+00:13:026:119.7
145SKIBA Michał 454Parkrun SzczecinSZCZECINM3060M 14500:00:2900:31:02.5000:31:31.70+00:13:086:129.7
146DROZDEK Tomasz 82SZCZECINM5015M 14600:00:1900:31:10.2500:31:30.20+00:13:166:149.6
147KAMIONKA Andrzej 175Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3061M 14700:00:0900:31:11.1500:31:21.00+00:13:176:149.6
148LEMANSKI Marcin 267POLICEM3062M 14800:00:1900:31:34.6500:31:53.95+00:13:416:189.5
149DENEKO Maciej 69Sprint Logistyka PolskaSZCZECINM4036M 14900:00:3500:31:37.6500:32:13.60+00:13:446:199.5
150NIEZIOŁEK Piotr 345WIELEŃM601M 15000:00:4500:31:38.6500:32:23.70+00:13:456:199.5
151PASEK Adam 369SZCZECINM3063M 15100:00:2900:31:43.0000:32:12.80+00:13:496:209.5
152SĘK Marcin 445SZCZECINM3064M 15200:00:3800:31:51.3500:32:29.65+00:13:576:229.4
153LEWANDOWSKI Janusz 274Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM602M 15300:00:2800:31:53.8500:32:22.65+00:14:006:229.4
154SŁADKIEWICZ Adam 459PRZĘSOCINM4037M 15400:00:0800:31:57.1500:32:05.65+00:14:036:239.4
155KISZKIELEWICZ Krzysztof 190Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM3065M 15500:00:1500:31:57.7000:32:13.65+00:14:046:239.4
156ZIĘBA Norbert 593STARGARDM2026M 15600:00:0800:32:09.3000:32:18.20+00:14:156:269.3
157SAWCZYN Stefan 437SZCZECINM603M 15700:00:0400:32:25.6000:32:30.20+00:14:316:299.2
158CIECIOROWSKI Robert 56SZCZECINM4038M 15800:00:0300:32:27.3000:32:30.40+00:14:336:299.2
159GŁOGOWSKI Jan 108SZCZECINM5016M 15900:00:2100:32:38.5000:32:59.80+00:14:446:319.2
160GAJDZIŃSKI Ryszard 101BARLINEKM5017M 16000:00:2900:32:41.3000:33:10.50+00:14:476:329.2
161WAWSZCZYK Marek 7SZCZECINM2027M 16100:00:1700:32:51.1500:33:08.15+00:14:576:349.1
162MOSKWA Arkadiusz 548Wilk SkolwinSZCZECINM4039M 16200:00:3300:32:52.5000:33:25.75+00:14:586:349.1
163KUZAK Krzysztof 256SZCZECINM2028M 16300:00:1400:32:53.3000:33:08.15+00:14:596:349.1
164RUTKOWSKI Konrad 432Ragnarok SzczecinSZCZECINM3066M 16400:00:1100:32:55.4000:33:07.20+00:15:016:359.1
165MIŚNIK Łukasz 330DOŁUJEM4040M 16500:00:2400:33:00.5000:33:24.90+00:15:066:369.1
166STASZEWSKI Łukasz 473SZCZECINM3067M 16600:00:2000:33:40.5000:34:01.05+00:15:466:448.9
167NOJSZEWSKI Tomasz 346Tancia TeamBANINOM4041M 16700:00:0600:34:41.8500:34:48.20+00:16:486:568.6
168PIOTROWSKI Krzysztof 393Ampio TeamSZCZECINM4042M 16800:00:3400:34:43.3000:35:17.80+00:16:496:568.6
169FIEDZIUSZKO Jasiu 94SZCZECINM3068M 16900:00:2300:35:15.6000:35:39.35+00:17:217:038.5
170NIEZGODA Adam 344POLICEM4043M 17000:00:1900:36:27.4000:36:46.70+00:18:337:178.2
171KACPERSKI Wiktor 166SZCZECINM196M 17100:00:1100:36:44.0500:36:55.55+00:18:507:208.2
172PAWELCZAK Cezary 374ParkRun SzczecinSZCZECINM5018M 17200:00:3600:37:14.6000:37:51.05+00:19:207:278.1
173MEDZIŃSKI Dariusz 320SZCZECINM4044M 17300:00:1900:37:15.5500:37:34.75+00:19:217:278.1
174BODNAR Zbigniew 34SZCZECINM702M 17400:00:3900:37:23.4500:38:02.65+00:19:297:288
175PARCHIMOWICZ Janusz 367SZCZECINM604M 17500:00:2400:37:35.8000:38:00.30+00:19:427:318
176SKOCZYLAS Patryk 455SZCZECINM2029M 17600:00:4700:37:39.7500:38:26.75+00:19:467:318
177SEJ Paweł 439SZCZECINM3069M 17700:00:4800:37:43.5500:38:31.65+00:19:497:328
178GUBERNIAK Andrzej 125Turkeys TeamGORZÓW WLKPM5019M 17800:00:2100:37:54.5000:38:16.00+00:20:007:357.9
179KRAWCZYK Mateusz 226KB Pionier SzczecinSZCZECINM2030M 17900:00:0900:37:54.5500:38:04.45+00:20:007:357.9
180CIESLAK Adam 57Legendary Power SzewcGRYFINOM5020M 18000:00:3800:37:58.4000:38:37.05+00:20:047:357.9
181LEWAK Arkadiusz 272Lewaczki TeamSZCZECINM4045M 18100:00:3000:38:12.1000:38:42.95+00:20:187:387.9
182STELMACH Artur 477Gorące czajnikiSTARGARDM2031M 18200:00:0700:38:37.1000:38:44.95+00:20:437:437.8
183STELMACH Konrad 478PCPR StargardSTARGARDM2032M 18300:00:0700:38:37.3500:38:45.10+00:20:437:437.8
184SURDACKI Jerzy 486Drużyna Szpiku/ Royal Runners TeamGRYFINOM4046M 18400:00:0000:39:30.0000:39:30.00+00:21:367:547.6
185PIOTROWSKI Bartłomiej 391Stowarzyszenie DmuchawiecGOLENIÓWM4047M 18500:00:3200:41:30.4500:42:02.45+00:23:368:187.2
186JEMIELITY Robert 162Wydział PościgowySZCZECINM3070M 18600:00:5100:42:12.5500:43:03.60+00:24:188:267.1
187BARANOWSKI Jerzy 2SZCZECINM605M 18700:00:2800:42:50.1000:43:18.60+00:24:568:347
188DOMAGALSKI Sławomir 76SZCZECINM4048M 18800:00:4100:43:13.0500:43:55.00+00:25:198:386.9
189KOPYŚ Mirosław 210SZCZECINM5021M 18900:00:2900:45:35.6500:46:04.65+00:27:429:076.6
Znaleziono 189 wynik(ów)