III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SURDACKI Jerzy 486Drużyna Szpiku/ Royal Runners TeamGRYFINOM4000:00:00
2SROGA Maciej 466NAMYSŁÓWM3000:00:00
3FILIPOWSKI Dariusz 102SZCZECINM4000:00:00
4TROĆ Daniel 520WARZYMICEM1900:00:00
5PRZEKOPOWICZ Bartosz 406Wojsko PolskieSTARGARDM2000:00:00
6GORSZKA Damian 114Parkrun SzczecinSZCZECINM2000:00:00
7SIECZKOWSKI Michał 447KB Pionier SzczecinSZCZECINM3000:00:00
8JASIŃSKI Mateusz 612M1600:00:01
9HAWRYLAK Marcin 135Ampio TeamSZCZECINM5000:00:01
10PIOTROWSKI Marek 392Rozbiegany GoleniówGOLENIÓWM4000:00:01
11KRZEŚNIOWSKI Marcin 241SZCZECINM4000:00:01
12ROGIEWICZ Remigiusz 419BEZRZECZEM4000:00:01
13SIWAK Łukasz 451SZCZECINM3000:00:01
14MOSPINEK Dorian 335BKS SKORPION SZCZECINSZCZECINM2000:00:01
15KWAŚNIEWSKI Bartosz 259MORYŃM1900:00:01
16KOWALCZYK Krzysztof 217SZCZECINM3000:00:01
17LIPERTOWICZ Sebastian 276Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM3000:00:01
18OLEJARZ Damian 351POLICEM3000:00:01
19ŁAZOWSKI Trener 1TM1900:00:01
20PELC Marek 60412B2SZCZECINM3000:00:01
21DZIEDZIC Michal 60512B2SZCZECINPOLSKAM4000:00:01
22DUDZIŃSKI Wojtek 85SZCZECINM2000:00:02
23BARTOSZEWSKI Paweł 20L-bug RUNSZCZECINM3000:00:02
24WOJTKOWIAK Rafał 566SZCZECINM4000:00:02
25KLEINOWSKI Krzysztof 66SZCZECINM5000:00:02
26MICHALAK Jacek 321SZCZECINM5000:00:02
27GRZANKOWSKI Konrad 123SZCZECINM1900:00:02
28WOROCH Dave 573TOP-PLANTSZCZECINM3000:00:02
29KOZINIEC Krystian 221Drużyn FilipaSZCZECINM4000:00:02
30TWAROGAL Kamil 524Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM2000:00:02
31KOMAN Michał 202SZCZECINM3000:00:03
32SZWEJDA Łukasz 611Pogoń SzczecinM1600:00:03
33GUMIEŃCZUK Mankas 613M1600:00:03
34TYLMAN Piotr 525RundorfinaCZAPLINEKM3000:00:03
35CIECIOROWSKI Robert 56SZCZECINM4000:00:03
36HAJDUK Maciej 132SZCZECINM4000:00:03
37TOPOREK Przemysław 518SZCZECINM3000:00:03
38ILCEWICZ Wojciech 143SZCZECINM3000:00:03
39PODWYSZYŃSKI Sylwester 400SZCZECINM4000:00:03
40ROJEWSKI Mateusz 421SZCZECINM3000:00:03
41KUZNIEWSKI Andrzej 257KuziTeamSZCZECINM3000:00:03
42MISTELSKI Karol 328SZCZECINM2000:00:03
43KRZYWIEC Marcin 242POLICEM3000:00:04
44HAŁACZKIEWICZ Adam 133ExtremeWolfSZCZECINM4000:00:04
45KRUSZEWICZ Aleksander 240Ampio TeamSZCZECINM4000:00:04
46WASILEWSKI Andrzej 535SZCZECINM4000:00:04
47SAWCZYN Stefan 437SZCZECINM6000:00:04
48KRAWCZYK Mateusz 227KB Pionier SzczecinSZCZECINM2000:00:04
49DĘBCZYŃSKI Michał 72Wild Horse ZürichSZCECINM3000:00:05
50SLODOWNIK Konrad 458Szkoła języków Obcych Professional School ChojnaCHOJNAM3000:00:05
51BARANOWSKI Dominik 111SZCZECINM3000:00:05
52CHARĘZA Marcin 49Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM3000:00:05
53GWARDIAK Bartłomiej 131Prime Cargo PolandGOLENIÓWM2000:00:05
54SIKORA Tomasz 450SZCZECINM3000:00:05
55DESZ Sebastian 71SZCZECINM3000:00:05
56GRYGIELEWICZ Leszek 122BEZRZECZEM5000:00:05
57NOJSZEWSKI Tomasz 346Tancia TeamBANINOM4000:00:06
58DOMAGALSKI Maciej 77SZCZECINM1900:00:06
59BIK Marek 31SZCZECINM2000:00:06
60JACHIMOWICZ Kamil 146SZCZECINM2000:00:06
61STELMACH Artur 477Gorące czajnikiSTARGARDM2000:00:07
62REJBICZ Daniel 416SZCZECINM3000:00:07
63BIERNACKI Andrzej 29SZCZECINM4000:00:07
64STELMACH Konrad 478PCPR StargardSTARGARDM2000:00:07
65JACYKOWSKI Konrad 148SZCZECINM3000:00:08
66CHABROS Mateusz 48SZCZECINM1600:00:08
67DZBANUSZEK Mariusz 86Sportowe WarszewoSZCZECINM3000:00:08
68GOŁUCH Mateusz 113SZCZECINM2000:00:08
69BORTNIK Bartosz 39SZCZECINM3000:00:08
70WOLSKI Tomasz 570SZCZECINM4000:00:08
71LEOŃCZUK Filip 269PRZECŁAWM2000:00:08
72MAJCHER Radek 296Puszcza TeamSZCZECINM4000:00:08
73SŁADKIEWICZ Adam 459PRZĘSOCINM4000:00:08
74BARTOSIŃSKI Piotr 19Time55SZCZECINM5000:00:08
75ZIĘBA Norbert 593STARGARDM2000:00:08
76KAMIONKA Andrzej 175Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3000:00:09
77KRAWCZYK Mateusz 226KB Pionier SzczecinSZCZECINM2000:00:09
78WASIELEWSKI Maciej 534KOTOBASZCZECINM5000:00:09
79MOCNY Tomasz 332SZCZECINM3000:00:09
80GIMINSKI Tomasz 106SZCZECINM4000:00:10
81STAŃCZYK Sławomir 470Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM3000:00:10
82ZEMANKIEWICZ Łukasz 589Kanał 6 amSZCZECINM3000:00:10
83ZARZYCKI Piotr 587SZCZECINM5000:00:10
84WAHN Przemysław 529SZCZECINM3000:00:10
85NEJMAN Rafał 342SZCZECINM4000:00:10
86SOBECKI Tomasz 464Puszczyk BukowySZCZECINM2000:00:11
87KRUCZKOWSKI Maciej 235GRYFINOM5000:00:11
88MISZCZAK Damian 329SZCZECINM3000:00:11
89PIEKARSKI Kamil 380SKARBIMIERZYCEM3000:00:11
90KACPERSKI Wiktor 166SZCZECINM1900:00:11
91RUTKOWSKI Konrad 432Ragnarok SzczecinSZCZECINM3000:00:11
92MATUSZYŃSKI Wojciech 316SZCZECINM2000:00:11
93KOSZUTA Bartosz 214SZCZECINM3000:00:12
94CHABROS Jacek 47ExtremWolfSZCZECINM5000:00:12
95WÓJCIK Dariusz 578SZCZECINM3000:00:12
96PIWOWARSKI Darek 394Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4000:00:12
97BANASIAK Andrzej 15SZCZECINM4000:00:12
98PĘDZIK Marek 377GRYFICEM2000:00:13
99WOLNY Mariusz 568STARGARDM3000:00:13
100ŁEBKOWSKI Karol 278GRYFINOM3000:00:14
101TYMUL Jakub 526SZCZECINM4000:00:14
102KUZAK Krzysztof 256SZCZECINM2000:00:14
103ŁUSZCZEWSKI Sebastian 283SZCZECINM4000:00:14
104SEPIOTEK Kamil 443RundorfinaCZAPLINEKM3000:00:14
105ROMANOWICZ Marek 422SZCZECINM5000:00:15
106KISZKIELEWICZ Krzysztof 190Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM3000:00:15
107ŁUSZCZEWSKI Kamil 284SZCZECINM1600:00:15
108ŁAWNICZ Sebastian 365Cyrupc AzotyPOLICEM4000:00:15
109WONDOŁOWSKI Stanisław 572Wieczorne bieganie SzczecinSZCZECINM7000:00:16
110WAWROWSKI Paweł 537SZCZECINM3000:00:16
111WAWSZCZYK Marek 7SZCZECINM2000:00:17
112PIERŚCIŃSKI Sławomir 382POLICEM4000:00:17
113RUDZEWICZ Mariusz 429ŚWINOUJŚCIEM3000:00:18
114JASIŃSKI Robert 159POLICEM4000:00:18
115NIEZGODA Adam 344POLICEM4000:00:19
116DROZDEK Tomasz 82SZCZECINM5000:00:19
117LEMANSKI Marcin 267POLICEM3000:00:19
118MEDZIŃSKI Dariusz 320SZCZECINM4000:00:19
119PATALAS Bartosz 373SZCZECINM3000:00:19
120SZOSTAK Daniel 501SZCZECINM4000:00:20
121GUZIKOWSKI Tomasz 130GUZIK TeamSZCZECINM4000:00:20
122STASZEWSKI Łukasz 473SZCZECINM3000:00:20
123GŁOGOWSKI Jan 108SZCZECINM5000:00:21
124GUBERNIAK Andrzej 125Turkeys TeamGORZÓW WLKPM5000:00:21
125GARBACIAK Łukasz 104POLICEM3000:00:21
126SENDEROWSKI Maciej 440POLICEM3000:00:21
127OSICA Bartłomiej 361Sprint LogistykaSZCZECINM2000:00:21
128FIEDZIUSZKO Jasiu 94SZCZECINM3000:00:23
129PARCHIMOWICZ Janusz 367SZCZECINM6000:00:24
130MIŚNIK Łukasz 330DOŁUJEM4000:00:24
131MATULKA Łukasz 312KOŁBASKOWOM4000:00:24
132WOŁOWIEC Łukasz 571SZCZECINM3000:00:25
133LENCEWICZ Grzegorz 268Husaria Race SzczecinSZCZECINM3000:00:25
134CIEŚLIK Paweł 610M3000:00:26
135GOZDEK Norbert 115SZCZECINM2000:00:26
136WOJTAT Adam 564Wataha łączy nas bieganieSZCZECINM5000:00:27
137FURMAŃSKI Marcin 97SZCZECINM3000:00:27
138STACHOWSKI Andrzej 468Monia GymSZCZECINM5000:00:27
139PIETRUSZKA Sławomir 387BBL SzczecinSZCZECINM5000:00:27
140BARANOWSKI Jerzy 2SZCZECINM6000:00:28
141ŻARNICKI Kacper 599SZCZECINM2000:00:28
142LEWANDOWSKI Janusz 274Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM6000:00:28
143GAJDZIŃSKI Ryszard 101BARLINEKM5000:00:29
144KOPYŚ Mirosław 210SZCZECINM5000:00:29
145PASEK Adam 369SZCZECINM3000:00:29
146SKIBA Michał 454Parkrun SzczecinSZCZECINM3000:00:29
147LEWAK Arkadiusz 272Lewaczki TeamSZCZECINM4000:00:30
148TROĆ Robert 519WARZYMICEM4000:00:30
149LEŚNIOWSKI Grzegorz 271SZCZECINM2000:00:30
150PIOTROWSKI Bartłomiej 391Stowarzyszenie DmuchawiecGOLENIÓWM4000:00:32
151SZYMCZAK Marcin 504SZCZECINM4000:00:32
152BOBER Kamil 33SZCZECINM3000:00:33
153WILKOSZ Tomasz 546Wilk SkolwinSZCZECINM4000:00:33
154MOSKWA Arkadiusz 548Wilk SkolwinSZCZECINM4000:00:33
155PODWYSZYŃSKI Sebastian 100BEZRZECZEM4000:00:34
156PIOTROWSKI Krzysztof 393Ampio TeamSZCZECINM4000:00:34
157MACIBORSKI Mirosław 289Wieczorne Bieganie w SzczecinieMIERZYNM5000:00:35
158GUTOWSKI Paweł 128eMKa StargardSTARGARDM3000:00:35
159DENEKO Maciej 69Sprint Logistyka PolskaSZCZECINM4000:00:35
160PAWELCZAK Cezary 374ParkRun SzczecinSZCZECINM5000:00:36
161KURZYŃSKI Ryszard 254PYRZYCEM4000:00:36
162SOSNOWSKI Adrian 465SZCZECINM4000:00:36
163PLUTO-PRĄDZYŃSKI Piotr 395SZCZECINM3000:00:37
164MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM3000:00:37
165TRZECIAK Jakub 521STARGARDM2000:00:37
166GŁUSZEK Włodzimierz 388#1973SKIERNIEWICEM2000:00:38
167CIESLAK Adam 57Legendary Power SzewcGRYFINOM5000:00:38
168SĘK Marcin 445SZCZECINM3000:00:38
169PTAK Krzysztof 409SZCZECINM3000:00:38
170KĘPKA Karol 187GOLCZEWOM2000:00:39
171KACZMAREK Grzegorz 169SZCZECINM4000:00:39
172BODNAR Zbigniew 34SZCZECINM7000:00:39
173STEFANIAK Paweł 47514bUJSTARGARDM3000:00:40
174PROCHACKI Marcin 405SZCZECINM2000:00:40
175JÓŹWIK Tomasz 163STARGARDM3000:00:40
176DOMAGALSKI Sławomir 76SZCZECINM4000:00:41
177GAPIŃSKI Rafał 103ProGdar marathon teamSZCZECINM4000:00:42
178OLEŚKIEWICZ Michał 354Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM3000:00:43
179WILCZOPOLSKI Kamil 545SZCZECINM2000:00:44
180NIEZIOŁEK Piotr 345WIELEŃM6000:00:45
181BRONIEWICZ Paweł 40SZCZECINM2000:00:45
182ZDUNEK Piotr 588SZCZECINM3000:00:45
183ANIELSKI Michał 11SZCZECINM3000:00:46
184KROSMAN Grzegorz 230PRZELEWICEM3000:00:46
185SKOCZYLAS Patryk 455SZCZECINM2000:00:47
186JARCZEWSKI Damian 156POLICEM3000:00:47
187SEJ Paweł 439SZCZECINM3000:00:48
188KOMOROWSKI Michał 203SZCZECINM3000:00:51
189JEMIELITY Robert 162Wydział PościgowySZCZECINM3000:00:51
Znaleziono 189 wynik(ów)