III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SIECZKOWSKI Michał 447KB Pionier SzczecinSZCZECINM301M 200:00:0000:18:01.7000:18:02.45 3:3616.6
2OLEJARZ Damian 351POLICEM302M 600:00:0100:19:55.9500:19:57.35+00:01:543:5915.1
3ILCEWICZ Wojciech 143SZCZECINM303M 1000:00:0300:20:33.9500:20:37.20+00:02:324:0614.6
4TOPOREK Przemysław 518SZCZECINM304M 1300:00:0300:20:57.7000:21:00.80+00:02:564:1114.3
5PELC Marek 60412B2SZCZECINM305M 1500:00:0100:21:20.4000:21:21.65+00:03:184:1614.1
6LIPERTOWICZ Sebastian 276Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM306M 2000:00:0100:21:45.0500:21:46.65+00:03:434:2113.8
7CHARĘZA Marcin 49Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM307M 2200:00:0500:21:58.5000:22:03.65+00:03:564:2313.7
8KUZNIEWSKI Andrzej 257KuziTeamSZCZECINM308M 2700:00:0300:22:32.6500:22:36.05+00:04:304:3013.3
9WAHN Przemysław 529SZCZECINM309M 2900:00:1000:22:43.6000:22:53.75+00:04:414:3213.2
10ROJEWSKI Mateusz 421SZCZECINM3010M 3000:00:0300:22:46.8500:22:50.60+00:04:454:3313.2
11BARANOWSKI Dominik 111SZCZECINM3011M 3100:00:0500:22:54.1000:22:59.25+00:04:524:3413.1
12MOCNY Tomasz 332SZCZECINM3012M 3200:00:0900:22:57.6000:23:06.60+00:04:554:3513.1
13SROGA Maciej 466NAMYSŁÓWM3013M 3400:00:0000:23:11.9500:23:12.20+00:05:104:3812.9
14STEFANIAK Paweł 47514bUJSTARGARDM3014M 3900:00:4000:23:20.2500:24:00.50+00:05:184:4012.9
15TYLMAN Piotr 525RundorfinaCZAPLINEKM3015M 4000:00:0300:23:24.8500:23:28.40+00:05:234:4112.8
16KRZYWIEC Marcin 242POLICEM3016M 4200:00:0400:23:28.5500:23:33.50+00:05:264:4112.8
17KOMAN Michał 202SZCZECINM3017M 4600:00:0300:23:57.9000:24:01.05+00:05:564:4712.5
18KOWALCZYK Krzysztof 217SZCZECINM3018M 4800:00:0100:24:00.1500:24:01.55+00:05:584:4812.5
19STAŃCZYK Sławomir 470Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM3019M 5000:00:1000:24:01.9500:24:12.15+00:06:004:4812.5
20SIWAK Łukasz 451SZCZECINM3020M 5800:00:0100:24:45.4000:24:46.65+00:06:434:5712.1
21BARTOSZEWSKI Paweł 20L-bug RUNSZCZECINM3021M 5900:00:0200:24:51.8500:24:54.55+00:06:504:5812.1
22JACYKOWSKI Konrad 148SZCZECINM3022M 6000:00:0800:24:55.3000:25:03.30+00:06:534:5912
23DĘBCZYŃSKI Michał 72Wild Horse ZürichSZCECINM3023M 6100:00:0500:24:56.5500:25:02.20+00:06:544:5912
24LENCEWICZ Grzegorz 268Husaria Race SzczecinSZCZECINM3024M 6200:00:2500:24:58.4500:25:23.90+00:06:564:5912
25MISZCZAK Damian 329SZCZECINM3025M 6600:00:1100:25:13.6500:25:24.80+00:07:115:0211.9
26PLUTO-PRĄDZYŃSKI Piotr 395SZCZECINM3026M 6900:00:3700:25:38.5500:26:15.95+00:07:365:0711.7
27ZDUNEK Piotr 588SZCZECINM3027M 7300:00:4500:25:46.9500:26:32.40+00:07:455:0911.6
28DZBANUSZEK Mariusz 86Sportowe WarszewoSZCZECINM3028M 7400:00:0800:25:48.5500:25:57.20+00:07:465:0911.6
29FURMAŃSKI Marcin 97SZCZECINM3029M 7700:00:2700:26:08.6000:26:36.50+00:08:065:1311.5
30SENDEROWSKI Maciej 440POLICEM3030M 7900:00:2100:26:12.0000:26:33.80+00:08:105:1411.5
31GUTOWSKI Paweł 128eMKa StargardSTARGARDM3031M 8000:00:3500:26:23.0000:26:58.85+00:08:215:1611.4
32PIEKARSKI Kamil 380SKARBIMIERZYCEM3032M 8200:00:1100:26:28.6500:26:40.35+00:08:265:1711.3
33ZEMANKIEWICZ Łukasz 589Kanał 6 amSZCZECINM3033M 8300:00:1000:26:29.4500:26:40.30+00:08:275:1811.3
34PATALAS Bartosz 373SZCZECINM3034M 8400:00:1900:26:34.4500:26:54.10+00:08:325:1911.3
35GARBACIAK Łukasz 104POLICEM3035M 8900:00:2100:26:54.7000:27:16.50+00:08:535:2311.1
36WOLNY Mariusz 568STARGARDM3036M 9000:00:1300:26:55.4500:27:09.40+00:08:535:2311.1
37SIKORA Tomasz 450SZCZECINM3037M 9400:00:0500:27:08.5500:27:13.80+00:09:065:2511.1
38ŁEBKOWSKI Karol 278GRYFINOM3038M 9600:00:1400:27:13.7000:27:27.80+00:09:125:2611
39KOSZUTA Bartosz 214SZCZECINM3039M 9700:00:1200:27:21.5000:27:33.50+00:09:195:2811
40SEPIOTEK Kamil 443RundorfinaCZAPLINEKM3040M 9900:00:1400:27:24.7500:27:39.05+00:09:235:2910.9
41WAWROWSKI Paweł 537SZCZECINM3041M 10100:00:1600:27:36.2500:27:52.60+00:09:345:3110.9
42SLODOWNIK Konrad 458Szkoła języków Obcych Professional School ChojnaCHOJNAM3042M 10300:00:0500:27:39.0000:27:44.25+00:09:375:3110.8
43JÓŹWIK Tomasz 163STARGARDM3043M 10400:00:4000:27:40.4500:28:21.00+00:09:385:3210.8
44OLEŚKIEWICZ Michał 354Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM3044M 10500:00:4300:27:44.0500:28:27.15+00:09:425:3210.8
45BOBER Kamil 33SZCZECINM3045M 10600:00:3300:27:44.4000:28:17.55+00:09:425:3210.8
46ANIELSKI Michał 11SZCZECINM3046M 10700:00:4600:27:47.0000:28:33.25+00:09:455:3310.8
47BORTNIK Bartosz 39SZCZECINM3047M 10900:00:0800:27:52.7500:28:00.80+00:09:515:3410.8
48KOMOROWSKI Michał 203SZCZECINM3048M 11000:00:5100:28:04.2000:28:55.80+00:10:025:3610.7
49WOŁOWIEC Łukasz 571SZCZECINM3049M 11300:00:2500:28:10.9500:28:36.40+00:10:095:3810.6
50REJBICZ Daniel 416SZCZECINM3050M 11800:00:0700:28:27.7500:28:35.30+00:10:265:4110.5
51WOROCH Dave 573TOP-PLANTSZCZECINM3051M 12000:00:0200:28:39.7000:28:41.90+00:10:385:4310.5
52RUDZEWICZ Mariusz 429ŚWINOUJŚCIEM3052M 12100:00:1800:28:42.3500:29:00.75+00:10:405:4410.5
53CIEŚLIK Paweł 610M3053M 12500:00:2600:29:21.4000:29:47.75+00:11:195:5210.2
54WÓJCIK Dariusz 578SZCZECINM3054M 12600:00:1200:29:24.0500:29:36.35+00:11:225:5210.2
55DESZ Sebastian 71SZCZECINM3055M 13200:00:0500:29:55.3500:30:01.30+00:11:535:5910
56PTAK Krzysztof 409SZCZECINM3056M 13300:00:3800:30:00.6000:30:38.80+00:11:586:0010
57JARCZEWSKI Damian 156POLICEM3057M 13500:00:4700:30:09.2000:30:56.75+00:12:076:0110
58MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM3058M 14000:00:3700:30:39.9000:31:17.15+00:12:386:089.8
59KROSMAN Grzegorz 230PRZELEWICEM3059M 14200:00:4600:30:44.3500:31:30.80+00:12:426:089.8
60SKIBA Michał 454Parkrun SzczecinSZCZECINM3060M 14500:00:2900:31:02.5000:31:31.70+00:13:006:129.7
61KAMIONKA Andrzej 175Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3061M 14700:00:0900:31:11.1500:31:21.00+00:13:096:149.6
62LEMANSKI Marcin 267POLICEM3062M 14800:00:1900:31:34.6500:31:53.95+00:13:326:189.5
63PASEK Adam 369SZCZECINM3063M 15100:00:2900:31:43.0000:32:12.80+00:13:416:209.5
64SĘK Marcin 445SZCZECINM3064M 15200:00:3800:31:51.3500:32:29.65+00:13:496:229.4
65KISZKIELEWICZ Krzysztof 190Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM3065M 15500:00:1500:31:57.7000:32:13.65+00:13:566:239.4
66RUTKOWSKI Konrad 432Ragnarok SzczecinSZCZECINM3066M 16400:00:1100:32:55.4000:33:07.20+00:14:536:359.1
67STASZEWSKI Łukasz 473SZCZECINM3067M 16600:00:2000:33:40.5000:34:01.05+00:15:386:448.9
68FIEDZIUSZKO Jasiu 94SZCZECINM3068M 16900:00:2300:35:15.6000:35:39.35+00:17:137:038.5
69SEJ Paweł 439SZCZECINM3069M 17700:00:4800:37:43.5500:38:31.65+00:19:417:328
70JEMIELITY Robert 162Wydział PościgowySZCZECINM3070M 18600:00:5100:42:12.5500:43:03.60+00:24:108:267.1
Znaleziono 70 wynik(ów)