III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SROGA Maciej 466NAMYSŁÓWM3000:00:00
2SIECZKOWSKI Michał 447KB Pionier SzczecinSZCZECINM3000:00:00
3SIWAK Łukasz 451SZCZECINM3000:00:01
4KOWALCZYK Krzysztof 217SZCZECINM3000:00:01
5LIPERTOWICZ Sebastian 276Lovelasy/Wieczorne bieganie w SzczeciniePOLICEM3000:00:01
6OLEJARZ Damian 351POLICEM3000:00:01
7PELC Marek 60412B2SZCZECINM3000:00:01
8BARTOSZEWSKI Paweł 20L-bug RUNSZCZECINM3000:00:02
9WOROCH Dave 573TOP-PLANTSZCZECINM3000:00:02
10KOMAN Michał 202SZCZECINM3000:00:03
11TYLMAN Piotr 525RundorfinaCZAPLINEKM3000:00:03
12TOPOREK Przemysław 518SZCZECINM3000:00:03
13ILCEWICZ Wojciech 143SZCZECINM3000:00:03
14ROJEWSKI Mateusz 421SZCZECINM3000:00:03
15KUZNIEWSKI Andrzej 257KuziTeamSZCZECINM3000:00:03
16KRZYWIEC Marcin 242POLICEM3000:00:04
17DĘBCZYŃSKI Michał 72Wild Horse ZürichSZCECINM3000:00:05
18SLODOWNIK Konrad 458Szkoła języków Obcych Professional School ChojnaCHOJNAM3000:00:05
19BARANOWSKI Dominik 111SZCZECINM3000:00:05
20CHARĘZA Marcin 49Zawadzkiego SzczecinSZCZECINM3000:00:05
21SIKORA Tomasz 450SZCZECINM3000:00:05
22DESZ Sebastian 71SZCZECINM3000:00:05
23REJBICZ Daniel 416SZCZECINM3000:00:07
24JACYKOWSKI Konrad 148SZCZECINM3000:00:08
25DZBANUSZEK Mariusz 86Sportowe WarszewoSZCZECINM3000:00:08
26BORTNIK Bartosz 39SZCZECINM3000:00:08
27KAMIONKA Andrzej 175Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM3000:00:09
28MOCNY Tomasz 332SZCZECINM3000:00:09
29STAŃCZYK Sławomir 470Stargard. Ja się nie ścigamSTARGARDM3000:00:10
30ZEMANKIEWICZ Łukasz 589Kanał 6 amSZCZECINM3000:00:10
31WAHN Przemysław 529SZCZECINM3000:00:10
32MISZCZAK Damian 329SZCZECINM3000:00:11
33PIEKARSKI Kamil 380SKARBIMIERZYCEM3000:00:11
34RUTKOWSKI Konrad 432Ragnarok SzczecinSZCZECINM3000:00:11
35KOSZUTA Bartosz 214SZCZECINM3000:00:12
36WÓJCIK Dariusz 578SZCZECINM3000:00:12
37WOLNY Mariusz 568STARGARDM3000:00:13
38ŁEBKOWSKI Karol 278GRYFINOM3000:00:14
39SEPIOTEK Kamil 443RundorfinaCZAPLINEKM3000:00:14
40KISZKIELEWICZ Krzysztof 190Zet Gold Team Drawsko PomorskieDRAWSKO POMORSKIEM3000:00:15
41WAWROWSKI Paweł 537SZCZECINM3000:00:16
42RUDZEWICZ Mariusz 429ŚWINOUJŚCIEM3000:00:18
43LEMANSKI Marcin 267POLICEM3000:00:19
44PATALAS Bartosz 373SZCZECINM3000:00:19
45STASZEWSKI Łukasz 473SZCZECINM3000:00:20
46GARBACIAK Łukasz 104POLICEM3000:00:21
47SENDEROWSKI Maciej 440POLICEM3000:00:21
48FIEDZIUSZKO Jasiu 94SZCZECINM3000:00:23
49WOŁOWIEC Łukasz 571SZCZECINM3000:00:25
50LENCEWICZ Grzegorz 268Husaria Race SzczecinSZCZECINM3000:00:25
51CIEŚLIK Paweł 610M3000:00:26
52FURMAŃSKI Marcin 97SZCZECINM3000:00:27
53PASEK Adam 369SZCZECINM3000:00:29
54SKIBA Michał 454Parkrun SzczecinSZCZECINM3000:00:29
55BOBER Kamil 33SZCZECINM3000:00:33
56GUTOWSKI Paweł 128eMKa StargardSTARGARDM3000:00:35
57PLUTO-PRĄDZYŃSKI Piotr 395SZCZECINM3000:00:37
58MAĆKOWIAK Łukasz 291STARGARDM3000:00:37
59SĘK Marcin 445SZCZECINM3000:00:38
60PTAK Krzysztof 409SZCZECINM3000:00:38
61STEFANIAK Paweł 47514bUJSTARGARDM3000:00:40
62JÓŹWIK Tomasz 163STARGARDM3000:00:40
63OLEŚKIEWICZ Michał 354Wieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINM3000:00:43
64ZDUNEK Piotr 588SZCZECINM3000:00:45
65ANIELSKI Michał 11SZCZECINM3000:00:46
66KROSMAN Grzegorz 230PRZELEWICEM3000:00:46
67JARCZEWSKI Damian 156POLICEM3000:00:47
68SEJ Paweł 439SZCZECINM3000:00:48
69KOMOROWSKI Michał 203SZCZECINM3000:00:51
70JEMIELITY Robert 162Wydział PościgowySZCZECINM3000:00:51
Znaleziono 70 wynik(ów)