III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FILIPOWSKI Dariusz 102SZCZECINM401M 400:00:0000:19:12.0500:19:12.40 3:5015.6
2WASILEWSKI Andrzej 535SZCZECINM402M 500:00:0400:19:37.0000:19:41.05+00:00:243:5515.3
3HAŁACZKIEWICZ Adam 133ExtremeWolfSZCZECINM403M 1200:00:0400:20:52.7500:20:56.85+00:01:404:1014.4
4KRZEŚNIOWSKI Marcin 241SZCZECINM404M 1400:00:0100:21:08.7000:21:09.95+00:01:564:1314.2
5KOZINIEC Krystian 221Drużyn FilipaSZCZECINM405M 1600:00:0200:21:22.4000:21:25.20+00:02:104:1614
6PIOTROWSKI Marek 392Rozbiegany GoleniówGOLENIÓWM406M 2400:00:0100:22:12.9500:22:14.70+00:03:004:2613.5
7BANASIAK Andrzej 15SZCZECINM407M 2500:00:1200:22:19.6000:22:32.20+00:03:074:2813.4
8ROGIEWICZ Remigiusz 419BEZRZECZEM408M 2600:00:0100:22:21.1000:22:22.80+00:03:094:2813.4
9WOLSKI Tomasz 570SZCZECINM409M 3300:00:0800:23:11.7500:23:20.70+00:03:594:3812.9
10PODWYSZYŃSKI Sylwester 400SZCZECINM4010M 4100:00:0300:23:27.2000:23:30.45+00:04:154:4112.8
11HAJDUK Maciej 132SZCZECINM4011M 4700:00:0300:23:59.0500:24:02.35+00:04:474:4712.5
12ŁAWNICZ Sebastian 365Cyrupc AzotyPOLICEM4012M 5100:00:1500:24:07.7000:24:23.05+00:04:554:4912.4
13PIWOWARSKI Darek 394Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4013M 5500:00:1200:24:39.5500:24:52.15+00:05:274:5612.2
14DZIEDZIC Michal 60512B2SZCZECINPOLSKAM4014M 5600:00:0100:24:40.3500:24:41.70+00:05:284:5612.2
15ŁUSZCZEWSKI Sebastian 283SZCZECINM4015M 6300:00:1400:24:58.8500:25:13.05+00:05:464:5912
16WOJTKOWIAK Rafał 566SZCZECINM4016M 6400:00:0200:25:02.7500:25:05.25+00:05:505:0012
17SOSNOWSKI Adrian 465SZCZECINM4017M 6700:00:3600:25:31.7500:26:07.90+00:06:195:0611.8
18SZYMCZAK Marcin 504SZCZECINM4018M 7000:00:3200:25:45.2500:26:17.60+00:06:335:0911.7
19BIERNACKI Andrzej 29SZCZECINM4019M 7200:00:0700:25:46.4500:25:54.05+00:06:345:0911.6
20GIMINSKI Tomasz 106SZCZECINM4020M 8100:00:1000:26:23.4500:26:33.60+00:07:115:1611.4
21WILKOSZ Tomasz 546Wilk SkolwinSZCZECINM4021M 8600:00:3300:26:45.0500:27:18.95+00:07:335:2111.2
22GUZIKOWSKI Tomasz 130GUZIK TeamSZCZECINM4022M 8700:00:2000:26:46.7000:27:07.65+00:07:345:2111.2
23TYMUL Jakub 526SZCZECINM4023M 8800:00:1400:26:52.4000:27:07.35+00:07:405:2211.2
24PIERŚCIŃSKI Sławomir 382POLICEM4024M 9100:00:1700:27:00.5000:27:18.15+00:07:485:2411.1
25MAJCHER Radek 296Puszcza TeamSZCZECINM4025M 9200:00:0800:27:01.7000:27:10.00+00:07:495:2411.1
26KRUSZEWICZ Aleksander 240Ampio TeamSZCZECINM4026M 9300:00:0400:27:04.0000:27:08.35+00:07:515:2411.1
27SZOSTAK Daniel 501SZCZECINM4027M 10800:00:2000:27:48.2500:28:09.20+00:08:365:3310.8
28NEJMAN Rafał 342SZCZECINM4028M 11500:00:1000:28:13.9500:28:24.70+00:09:015:3810.6
29TROĆ Robert 519WARZYMICEM4029M 11700:00:3000:28:21.2000:28:51.55+00:09:095:4010.6
30MATULKA Łukasz 312KOŁBASKOWOM4030M 12400:00:2400:28:56.7500:29:21.00+00:09:445:4710.4
31KACZMAREK Grzegorz 169SZCZECINM4031M 12700:00:3900:29:34.8000:30:14.75+00:10:225:5510.1
32KURZYŃSKI Ryszard 254PYRZYCEM4032M 13800:00:3600:30:36.3000:31:13.05+00:11:246:079.8
33GAPIŃSKI Rafał 103ProGdar marathon teamSZCZECINM4033M 13900:00:4200:30:37.8000:31:20.40+00:11:256:079.8
34PODWYSZYŃSKI Sebastian 100BEZRZECZEM4034M 14100:00:3400:30:41.6500:31:16.00+00:11:296:089.8
35JASIŃSKI Robert 159POLICEM4035M 14400:00:1800:30:56.6000:31:14.90+00:11:446:119.7
36DENEKO Maciej 69Sprint Logistyka PolskaSZCZECINM4036M 14900:00:3500:31:37.6500:32:13.60+00:12:256:199.5
37SŁADKIEWICZ Adam 459PRZĘSOCINM4037M 15400:00:0800:31:57.1500:32:05.65+00:12:456:239.4
38CIECIOROWSKI Robert 56SZCZECINM4038M 15800:00:0300:32:27.3000:32:30.40+00:13:156:299.2
39MOSKWA Arkadiusz 548Wilk SkolwinSZCZECINM4039M 16200:00:3300:32:52.5000:33:25.75+00:13:406:349.1
40MIŚNIK Łukasz 330DOŁUJEM4040M 16500:00:2400:33:00.5000:33:24.90+00:13:486:369.1
41NOJSZEWSKI Tomasz 346Tancia TeamBANINOM4041M 16700:00:0600:34:41.8500:34:48.20+00:15:296:568.6
42PIOTROWSKI Krzysztof 393Ampio TeamSZCZECINM4042M 16800:00:3400:34:43.3000:35:17.80+00:15:316:568.6
43NIEZGODA Adam 344POLICEM4043M 17000:00:1900:36:27.4000:36:46.70+00:17:157:178.2
44MEDZIŃSKI Dariusz 320SZCZECINM4044M 17300:00:1900:37:15.5500:37:34.75+00:18:037:278.1
45LEWAK Arkadiusz 272Lewaczki TeamSZCZECINM4045M 18100:00:3000:38:12.1000:38:42.95+00:19:007:387.9
46SURDACKI Jerzy 486Drużyna Szpiku/ Royal Runners TeamGRYFINOM4046M 18400:00:0000:39:30.0000:39:30.00+00:20:177:547.6
47PIOTROWSKI Bartłomiej 391Stowarzyszenie DmuchawiecGOLENIÓWM4047M 18500:00:3200:41:30.4500:42:02.45+00:22:188:187.2
48DOMAGALSKI Sławomir 76SZCZECINM4048M 18800:00:4100:43:13.0500:43:55.00+00:24:018:386.9
Znaleziono 48 wynik(ów)