III BIEG POGOŃ RAKA - SZCZECIN

Organizator:
Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca Oddział Szczecin
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Szczecin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
610
Wystartowało:
437
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
437
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K16 | M16 | K19 | M19 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1SURDACKI Jerzy 486Drużyna Szpiku/ Royal Runners TeamGRYFINOM4000:00:00
2FILIPOWSKI Dariusz 102SZCZECINM4000:00:00
3PIOTROWSKI Marek 392Rozbiegany GoleniówGOLENIÓWM4000:00:01
4KRZEŚNIOWSKI Marcin 241SZCZECINM4000:00:01
5ROGIEWICZ Remigiusz 419BEZRZECZEM4000:00:01
6DZIEDZIC Michal 60512B2SZCZECINPOLSKAM4000:00:01
7WOJTKOWIAK Rafał 566SZCZECINM4000:00:02
8KOZINIEC Krystian 221Drużyn FilipaSZCZECINM4000:00:02
9CIECIOROWSKI Robert 56SZCZECINM4000:00:03
10HAJDUK Maciej 132SZCZECINM4000:00:03
11PODWYSZYŃSKI Sylwester 400SZCZECINM4000:00:03
12HAŁACZKIEWICZ Adam 133ExtremeWolfSZCZECINM4000:00:04
13KRUSZEWICZ Aleksander 240Ampio TeamSZCZECINM4000:00:04
14WASILEWSKI Andrzej 535SZCZECINM4000:00:04
15NOJSZEWSKI Tomasz 346Tancia TeamBANINOM4000:00:06
16BIERNACKI Andrzej 29SZCZECINM4000:00:07
17WOLSKI Tomasz 570SZCZECINM4000:00:08
18MAJCHER Radek 296Puszcza TeamSZCZECINM4000:00:08
19SŁADKIEWICZ Adam 459PRZĘSOCINM4000:00:08
20GIMINSKI Tomasz 106SZCZECINM4000:00:10
21NEJMAN Rafał 342SZCZECINM4000:00:10
22PIWOWARSKI Darek 394Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECINM4000:00:12
23BANASIAK Andrzej 15SZCZECINM4000:00:12
24TYMUL Jakub 526SZCZECINM4000:00:14
25ŁUSZCZEWSKI Sebastian 283SZCZECINM4000:00:14
26ŁAWNICZ Sebastian 365Cyrupc AzotyPOLICEM4000:00:15
27PIERŚCIŃSKI Sławomir 382POLICEM4000:00:17
28JASIŃSKI Robert 159POLICEM4000:00:18
29NIEZGODA Adam 344POLICEM4000:00:19
30MEDZIŃSKI Dariusz 320SZCZECINM4000:00:19
31SZOSTAK Daniel 501SZCZECINM4000:00:20
32GUZIKOWSKI Tomasz 130GUZIK TeamSZCZECINM4000:00:20
33MIŚNIK Łukasz 330DOŁUJEM4000:00:24
34MATULKA Łukasz 312KOŁBASKOWOM4000:00:24
35LEWAK Arkadiusz 272Lewaczki TeamSZCZECINM4000:00:30
36TROĆ Robert 519WARZYMICEM4000:00:30
37PIOTROWSKI Bartłomiej 391Stowarzyszenie DmuchawiecGOLENIÓWM4000:00:32
38SZYMCZAK Marcin 504SZCZECINM4000:00:32
39WILKOSZ Tomasz 546Wilk SkolwinSZCZECINM4000:00:33
40MOSKWA Arkadiusz 548Wilk SkolwinSZCZECINM4000:00:33
41PODWYSZYŃSKI Sebastian 100BEZRZECZEM4000:00:34
42PIOTROWSKI Krzysztof 393Ampio TeamSZCZECINM4000:00:34
43DENEKO Maciej 69Sprint Logistyka PolskaSZCZECINM4000:00:35
44KURZYŃSKI Ryszard 254PYRZYCEM4000:00:36
45SOSNOWSKI Adrian 465SZCZECINM4000:00:36
46KACZMAREK Grzegorz 169SZCZECINM4000:00:39
47DOMAGALSKI Sławomir 76SZCZECINM4000:00:41
48GAPIŃSKI Rafał 103ProGdar marathon teamSZCZECINM4000:00:42
Znaleziono 48 wynik(ów)