III BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2018-09-08
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
160
Wystartowało/ Started:
159
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
158
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
8.611km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WIECZOREK Alan 191SŁUPSKM-Open1M 100:22:55.26 2:3922.5
2JEFIMCZYK Norbert 151DAMNOM-Open2M 200:22:55.44+00:00:002:3922.5
3LIPIŃSKI Mateusz 59MUAY RUNNING TEAM/ AML SŁUPSKSŁUPSKM-Open3M 300:22:55.62+00:00:002:3922.5
4GARSKI Kryspin 176BYTÓWM-Open4M 400:24:05.06+00:01:092:4721.5
5PACHOLCZYK Krzysztof 75SŁUPSKM-Open5M 500:24:19.80+00:01:242:4921.2
6KAMIENIECKI Rafał 41TUPOT-USTKAUSTKAM-Open6M 600:24:38.50+00:01:432:5121
7MŁYNARCZYK Zbigniew 120M-Open7M 700:25:16.15+00:02:202:5620.4
8WILMONT Krzysztof 112CSMW USTKASLUPSKM-Open8M 800:25:41.29+00:02:462:5920.1
9CENDER Szymon 12W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open9M 900:25:50.04+00:02:543:0020
10SZCZERBATY Paweł 92ŚWINOUJŚCIEM-Open10M 1000:25:54.45+00:02:593:0019.9
11DUDA Grzegorz 25METALCORP TEAMBUKÓWKAM-Open11M 1100:26:16.15+00:03:203:0319.7
12GIERCZAK Pawel 28SŁUPSKM-Open12M 1200:27:07.77+00:04:123:0919
13CZYŻYKOWSKI Mateusz 18SŁUPSKM-Open13M 1300:27:12.07+00:04:163:0919
14WILUSZ Krzysztof 113STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open14M 1400:28:01.27+00:05:063:1518.4
15CZYŻYKOWSKI Krzysztof 17SŁUPSKSŁUPSKM-Open15M 1500:28:01.56+00:05:063:1518.4
16JANKOWSKI Grsegorz 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open16M 1600:28:18.17+00:05:223:1718.3
17JABŁOŃSKI Tomasz 152KB SPOKO SŁAWNOM-Open17M 1700:28:26.02+00:05:303:1818.2
18DADACZ Rafał 19-USTKAM-Open18M 1800:28:28.27+00:05:333:1818.1
19BOGUMIŁOW Marcin 196M-Open19M 1900:28:32.81+00:05:373:1818.1
20DYŚKO Wojciech 186M-Open20M 2000:28:44.42+00:05:493:2018
21TRZEBIATOWSKA Kinga 102ŁUPAWAK-Open1K 100:28:48.06+00:05:523:2017.9
22KONKEL Agnieszka 46KOSZALINK-Open2K 200:28:51.54+00:05:563:2117.9
23KARAŚ Radosław 121M-Open21M 2100:29:05.20+00:06:093:2217.8
24STASIAK Przemysław 90GŁÓWCZYCEM-Open22M 2200:29:11.84+00:06:163:2317.7
25ANTOSIAK Grzegorz 183M-Open23M 2300:29:13.77+00:06:183:2317.7
26WYSOCKI Dariusz 1697PBOTGDAŃSKM-Open24M 2400:29:17.08+00:06:213:2417.6
27PIETRZYK Paweł 195M-Open25M 2500:29:21.71+00:06:263:2417.6
28 127  100:29:26.65+00:06:313:2517.5
29FURMAN Tomasz 193M-Open26M 2600:29:30.37+00:06:353:2517.5
30CHODOROWSKI Tomasz 144SŁUPSKM-Open27M 2700:29:33.46+00:06:383:2517.5
31WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 106NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open3K 300:29:43.24+00:06:473:2717.4
32TOMCZAK Dominik 99NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open28M 2800:29:47.97+00:06:523:2717.3
33BONDARENKO Jan 7BIEGAJŁOSŁUPSKM-Open29M 2900:29:56.61+00:07:013:2817.3
34ŻYLIS Katarzyna 153KB SPOKO SŁAWNOK-Open4K 400:30:07.84+00:07:123:2917.1
35KWAŚNIAK Zdzisław 56STOPA / DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-Open30M 3000:30:09.53+00:07:143:3017.1
36OSIŃSKI Wojciech 72SŁUPSKM-Open31M 3100:30:14.73+00:07:193:3017.1
37PRZYBYSZ Szymon 79SŁUPSKM-Open32M 3200:30:21.13+00:07:253:3117
38MAJCHRZAK Łukasz 125M-Open33M 3300:30:36.78+00:07:413:3316.9
39KĘSIK Agnieszka 44ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open5K 500:30:38.17+00:07:423:3316.9
40GIERCZAK Piotr 27USTKAUSTKAM-Open34M 3400:30:46.39+00:07:513:3416.8
41KOPCZYŃSKI Sebastian 199M-Open35M 3500:31:00.70+00:08:053:3616.7
42ŻURAWIK Piotr 118KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-Open36M 3600:31:19.37+00:08:243:3816.5
43BIKUN Łukasz 198M-Open37M 3700:31:20.73+00:08:253:3816.5
44DADACZ Malwina 20-USTKAK-Open6K 600:31:23.25+00:08:273:3816.5
45KUBIŃSKI Rafał 55NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open38M 3800:31:42.61+00:08:473:4116.3
46KOSICKA Iwona 185K-Open7K 700:31:45.14+00:08:493:4116.3
47ŻUK Dariusz 116DĘBNICA KASZUBSKAM-Open39M 3900:31:47.80+00:08:523:4116.2
48 168  200:31:51.77+00:08:563:4216.2
49KRZACZKOWSKI Paweł 53KSR KOŚCIERZYNASTĘŻYCAM-Open40M 4000:32:06.49+00:09:113:4316.1
50SZMIGIERO Sebastian 94W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-Open41M 4100:32:08.97+00:09:133:4316.1
51ARCIMOWICZ Piotr 190M-Open42M 4200:32:19.49+00:09:243:4516
52GLISZCZYŃSKI Łukasz 29ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open43M 4300:32:29.03+00:09:333:4615.9
53KONKEL Łukasz 47KOSZALINM-Open44M 4400:32:32.95+00:09:373:4615.9
54MAGIŃSKA Edyta 188K-Open8K 800:32:35.33+00:09:403:4715.9
55PARDEJ Liliana 76BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEDUNINOWOK-Open9K 900:32:35.39+00:09:403:4715.8
56PRZYBYŁOWICZ Norbert 200M-Open45M 4500:32:39.51+00:09:443:4715.8
57KUBIŃSKA Beata 54NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open10K 1000:32:40.44+00:09:453:4715.8
58DAWIDOWICZ Łukasz 22BEST BEASTSSŁUPSKM-Open46M 4600:32:44.39+00:09:493:4815.8
59TRUSIAK Agnieszka 100NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open11K 1100:33:05.94+00:10:103:5015.6
60MAJCHRZAK Dariusz 124M-Open47M 4700:33:20.08+00:10:243:5215.5
61BOCKENHEIM Wojciech 6SŁUPSKM-Open48M 4800:33:23.84+00:10:283:5215.5
62NOWACKI Mariusz 71SŁAWSKOM-Open49M 4900:33:32.69+00:10:373:5315.4
63KOWALSKI Krzysztof 51STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open50M 5000:33:55.35+00:11:003:5615.2
64WILCZYŃSKI Piotr 110JEZIERZYCEM-Open51M 5100:33:58.63+00:11:033:5615.2
65GŁODOWSKI Ludwik 197M-Open52M 5200:34:02.10+00:11:063:5715.2
66BACH Paweł 2SŁUPSKM-Open53M 5300:34:03.47+00:11:083:5715.2
67LITWIN Barbara 60STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open12K 1200:34:05.86+00:11:103:5715.2
68BOCHENHEIM Jan 145SŁUPSKM-Open54M 5400:34:13.81+00:11:183:5815.1
69JÓSKOWSKI Bogdan 40REKOWO BIEGAREKOWOM-Open55M 5500:34:18.43+00:11:233:5915.1
70PACAN Bartosz 74ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open56M 5600:34:19.11+00:11:233:5915.1
71PĘPKO Joanna 146K-Open13K 1300:34:19.93+00:11:243:5915
72 173  300:34:24.96+00:11:293:5915
73DAWIDOWICZ Zaneta 21BEST BEASTSSLUPSKK-Open14K 1400:34:25.87+00:11:303:5915
74KONKEL Joanna 45MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open15K 1500:34:35.10+00:11:394:0014.9
75WIATRZYK Krzysztof 107DARŁOWODARŁOWOM-Open57M 5700:34:36.83+00:11:414:0114.9
76WEILAND Cyprian 140M-Open58M 5800:34:50.91+00:11:554:0214.8
77HARASIM Tomasz 189M-Open59M 5900:34:56.08+00:12:004:0314.8
78TRUSIAK Miłosz 101SŁUPSKM-Open60M 6000:35:08.02+00:12:124:0414.7
79KANIUK Maja 42RUMIAK-Open16K 1600:35:14.26+00:12:184:0514.7
80BOŚ Grzegorz 8SŁUPSKM-Open61M 6100:35:14.56+00:12:194:0514.7
81WOŚ Przemek 177M-Open62M 6200:35:14.94+00:12:194:0514.7
82WAWRZYNIAK Anna 156K-Open17K 1700:35:29.42+00:12:344:0714.6
83LEWANDOWSKI Adam 58W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open63M 6300:35:31.35+00:12:364:0714.5
84GRZENKOWICZ Agnieszka 34AKTYWNA FABRYKASŁUPSKK-Open18K 1800:35:31.57+00:12:364:0714.5
85SZUMSKA Monika 97SALUSSŁUPSKK-Open19K 1900:35:34.80+00:12:394:0714.5
86DELIGA Szymon 167M-Open64M 6400:35:35.44+00:12:404:0814.5
87DELIGA Agata 166SŁUPSKK-Open20K 2000:35:35.94+00:12:404:0814.5
88PAZDER Przemysław 77SŁUPSKM-Open65M 6500:36:07.52+00:13:124:1114.3
89GONTEK Łukasz 30ŁOSOŚ T.E.A.M.SŁUPSKM-Open66M 6600:36:12.99+00:13:174:1214.3
90ŁUBKOWSKA Magdalena 61SŁUPSKK-Open21K 2100:36:13.38+00:13:184:1214.3
91FURSEWICZ-WRÓBEL Monika 142SŁUPSKK-Open22K 2200:36:19.29+00:13:244:1314.2
92WITENBEG Zbigniew 148M-Open67M 6700:36:20.23+00:13:244:1314.2
93ANDRZEJCZAK Sawomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open68M 6800:36:57.89+00:14:024:1714
94MURAWSKI Rafał 68WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-Open69M 6900:37:20.02+00:14:244:2013.8
95ŁAŃCUCKI Jarosław 136SŁUPSKM-Open70M 7000:37:34.28+00:14:394:2113.8
96FURSEWICZ Bartłomiej 137SIEMIANICEM-Open71M 7100:37:34.64+00:14:394:2113.8
97FABISZ Natalia 131K-Open23K 2300:37:42.95+00:14:474:2213.7
98FRUBA Andrzej 187M-Open72M 7200:37:44.85+00:14:494:2213.7
99 194  400:37:58.86+00:15:034:2413.6
100OWCZARCZYK Marta 73JEZIERZYCE CITY😉JEZIERZYCEK-Open24K 2400:38:10.17+00:15:144:2513.5
101URBAN Ewelina 163K-Open25K 2500:38:12.95+00:15:174:2613.5
102GRABOWSKA Kinga 33SŁUPSKK-Open26K 2600:39:00.60+00:16:054:3113.2
103WIELIKDZIEŃ Aleksanra 109DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-Open27K 2700:39:09.51+00:16:144:3213.2
104WENCŁAWSKI Michał 105DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-Open73M 7300:39:09.60+00:16:144:3213.2
105MACHALEWKI Maciej 192M-Open74M 7400:39:09.79+00:16:144:3213.2
106RUTKOWSKI Mateusz 164M-Open75M 7500:39:10.01+00:16:144:3213.2
107HELINSKI Jakub 128M-Open76M 7600:39:11.17+00:16:154:3313.2
108FRUBA Karina 26STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open28K 2800:39:11.51+00:16:164:3313.2
109MURAWSKA Katarzyna 67WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKK-Open29K 2900:39:24.97+00:16:294:3413.1
110JÓSKOWSKA Beata 39REKOWO BIEGAREKOWOK-Open30K 3000:40:04.42+00:17:094:3912.9
111ŻURAWIK Aleksandra 117KORZYBSKIE REKINYKĘPICEK-Open31K 3100:40:08.88+00:17:134:3912.9
112BUDZYŃSKA Elżbieta 10SŁUPSKK-Open32K 3200:40:12.99+00:17:174:4012.8
113KRYGIER Ireneusz 52W.P.KSŁON TEAMUSTKAM-Open77M 7700:40:16.22+00:17:204:4012.8
114GRABARCZYK Wojciech 32BEST BEASTSSŁUPSKM-Open78M 7800:40:16.45+00:17:214:4012.8
115DUDA Róża 24METALCORP TEAMSŁUPSKK-Open33K 3300:40:16.94+00:17:214:4012.8
116KRAWCZYK Marta 138SŁUPSKK-Open34K 3400:40:25.29+00:17:304:4112.8
117SKWAREK Monika 89SŁUPSKK-Open35K 3500:40:31.88+00:17:364:4212.7
118 170  500:40:44.89+00:17:494:4312.7
119LEWANDOWSKA Renata 57SŁUPSKK-Open36K 3600:40:44.93+00:17:494:4312.7
120MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 66NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open37K 3700:40:49.62+00:17:544:4412.7
121CIŻMOWSKA Barbara 13KĘPICEK-Open38K 3800:40:59.79+00:18:044:4512.6
122KOWALCZUK Jolanta 48SŁUPSKK-Open39K 3900:41:10.24+00:18:144:4612.5
123 181  600:41:30.42+00:18:354:4912.4
124SMOLIŃSKA Edyta 147K-Open40K 4000:41:41.38+00:18:464:5012.4
125WEILAND Adrian 139M-Open79M 7900:42:00.91+00:19:054:5212.3
126REMUS Janusz 83BEST BEASTSREDZIKOWOM-Open80M 8000:42:03.58+00:19:084:5312.3
127WIELGUS Aleksandra 108POTĘGOWOK-Open41K 4100:42:06.15+00:19:104:5312.3
128WEILAND Agnieszka 141SŁUPSKK-Open42K 4200:42:13.87+00:19:184:5412.2
129PIWOWARSKI Krzysztof 129M-Open81M 8100:42:40.64+00:19:454:5712.1
130PIWOWARSKA Monika 130K-Open43K 4300:42:41.42+00:19:464:5712.1
131KOSICKI Piotr 104SŁUPSKM-Open82M 8200:43:55.25+00:20:595:0611.8
132CZERWIŃSKA Anna 15BEST BEASTSSŁUPSKK-Open44K 4400:44:01.05+00:21:055:0611.7
133 165  700:44:02.06+00:21:065:0611.7
134BANCEWICZ Radek 4SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKBUKÓWKAM-Open83M 8300:44:17.89+00:21:225:0811.7
135SAŁAJ Angelika 88OSP LULEMINOZBYSZEWOK-Open45K 4500:44:20.00+00:21:245:0811.7
136DERDA Julia 23METALCORP TEAMZBYSZEWOK-Open46K 4600:44:20.50+00:21:255:0911.6
137MATYSIUK Grzegorz 637BOWSŁUPSKM-Open84M 8400:46:17.99+00:23:225:2211.2
138MATYSIUK Maja 126K-Open47K 4700:46:18.62+00:23:235:2211.2
139RUTKOWSKI Krzysztof 86REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-Open85M 8500:46:35.73+00:23:405:2411.1
140RYNG Kamila 87SŁUPSKK-Open48K 4800:46:37.27+00:23:425:2411.1
141BURDA Sebastian 11WPK SLON TEAMSLUPSKM-Open86M 8600:47:50.84+00:24:555:3310.8
142KOWALCZYK Justyna 135USTKAK-Open49K 4900:47:51.37+00:24:565:3310.8
143RAKOWSKA Katarzyna 82W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-Open50K 5000:47:51.66+00:24:565:3310.8
144KRZACZKOWSKA Izabela 143STĘŻYCAK-Open51K 5100:47:53.49+00:24:585:3310.8
145KRYGIER Małgorzata 134USTKAK-Open52K 5200:47:53.91+00:24:585:3310.8
146SZMIGIERO Agnieszka 178K-Open53K 5300:47:54.68+00:24:595:3310.8
147ROBAK Janina 85SLUPSKK-Open54K 5400:48:58.49+00:26:035:4110.5
148CZERWIŃSKA Wiktoria 16BEST BEASTSSŁUPSKK-Open55K 5500:49:11.18+00:26:155:4210.5
149LIPIEC Barbara 133K-Open56K 5600:49:39.59+00:26:445:4610.4
150BROLL Mariusz 9ŁOSOŚ T.E.A.M.JEZIERZYCEM-Open87M 8700:50:25.81+00:27:305:5110.2
151VOGT Halina 154K-Open57K 5700:50:59.24+00:28:035:5510.1
152ROBAK Iwona 84SŁUPSKK-Open58K 5800:51:42.26+00:28:466:0010
153GZIK Seweryn 171M-Open88M 8800:51:52.86+00:28:576:0110
154GZIK Radoslaw 35WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open89M 8900:51:53.33+00:28:586:0110
155MUSZYŃSKI Jacek 175M-Open90M 9000:54:18.17+00:31:226:189.5
156SOLAK Halina 174K-Open59K 5900:54:18.50+00:31:236:189.5
157MARCZAK Małgorzata 62ŻELKOWOK-Open60K 6000:55:37.30+00:32:426:279.3
158TURCZYN Grzegorz 132M-Open91M 9100:56:51.63+00:33:566:369.1
159URBANIAK Szymon 150M-Open92M 92   
Znaleziono 159 wynik(ów)