III BIEG PRZEZ PARYŻ

Organizator:
Fundacja Ósmy Dzień Tygodnia
Data:
2020-09-25
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km
Zgłoszonych:
158
Wystartowało:
131
Nie ukończyło:
131
Ukończyło:
0
Na trasie:
131
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | Mundurowi

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MALCZYK Mariusz 15BRAKREGULICEMężczyźni1M 126:07:54.00543,80,0002:5320,8
2TOBOŁA Rafał 14REGULICEMężczyźni2M 224:15:36.00516,2-27,5602:4921,3
3NIEMCZAK Basia 95ULTRA KSPWARSZAWAKobiety1K 154:01:21.00501,6-42,1206:279,3
4HAMIK Rafał 40HAMSTER TEAMCHEŁM ŚLĄSKIMężczyźni3M 329:39:09.00498,9-44,9003:3316,8
5WYRWIŃSKI Piotr 50BYDGOSZCZMężczyźni4M 430:00:35.00461,9-81,8603:5315,4
6DREWICZ Kinga 55BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMŻAGAŃKobiety2K 235:25:48.00446,8-96,9304:4512,6
7PAJDOSZ Arkadiusz 148WPRUNNING PRUSZKÓWPRUSZKÓWMężczyźni5M 588:44:50.00357,0-186,77314:544,0
8BOCZULA Krzysztof 68WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWMężczyźni6M 647:44:22.00319,4-224,3388:586,7
9KOTECKI Marek 56MYSŁOWICEMężczyźni7M 726:11:38.00315,7-228,0484:5812,1
10SZMAGIER Robert 89NOWA GÓRAMężczyźni8M 844:11:42.00303,1-240,6478:446,9
11RATAJCZAK Konrad 28TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMężczyźni9M 923:54:37.00300,0-243,7204:4612,5
12GARBACZ Łukasz 145FRUNIEMYBĘDZINMężczyźni10M 1058:44:21.00256,4-287,31913:444,4
13KRAWCZYK Paweł 128SOSNOWIECMężczyźni11M 1130:44:48.00226,2-317,5728:097,4
14KOŁAKOWSKI Przemek 143JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆMężczyźni12M 1227:25:23.00214,7-329,1037:397,8
15ZBICIAK Adam 35NIEMCEMężczyźni13M 1311:03:21.00141,9-401,8704:4012,8
16KUPCZAK Ewelina 81KRP WARSZAWA VIIBRWINÓWKobiety3K 311:44:16.00122,1-421,7065:4610,4
17KNAPCZYK Kamil 16OSTRĘŻNICAMężczyźni14M 1403:54:39.00113,8-429,9802:0329,1
18ROZMUS Alan 141NOWA GÓRAMężczyźni15M 1504:40:54.0093,6-450,1953:0020,0
19GŁOWACZ Maja 84WROCŁAWKobiety4K 412:23:15.0086,9-456,8998:337,0
20MYSIURA Dawid 144BOLĘCINMężczyźni16M 1606:07:19.0084,5-459,3014:2013,8
21FILIPEK Przemysław 9KMP JAWORZNOJAWORZNOMężczyźni17M 1717:30:00.0076,5-467,27113:434,4
22SADOWSKA Dominika 79KIELCEKobiety5K 506:52:44.0070,4-473,3205:5110,2
23SIERANT Michał 104KRAKÓWMężczyźni18M 1807:02:23.0053,3-490,5107:557,6
24SZOT Krystyna 30RADAWNICAKobiety6K 600:52:56.0052,6-491,2001:0059,6
25GRĘBSKA-BODZĘTA Agata 109TRZEBINIAKobiety7K 719:58:23.0049,0-494,74724:272,5
26CZARNY Paweł 31HARPAGAN ZIELONA GÓRAWROCŁAWMężczyźni19M 1906:43:07.0044,3-499,4659:066,6
27SZELIGA-NIKODON Elżbieta 85GLIWICEKobiety8K 804:24:17.0043,2-500,5546:079,8
28PACHOLSKI Remigiusz 74ARMEL ROAD RUNNEROCIESZYNMężczyźni20M 2004:20:38.0042,0-501,7736:129,7
29PRZEGINIAK Agata 60KRZESZOWICEKobiety9K 905:42:14.0039,5-504,2608:396,9
30PRZYBYŁA Dariusz 142KRAKÓWMężczyźni21M 2113:33:47.0038,3-505,42121:132,8
31KRZYWDA Patryk 157GODZIESZE MAŁEMężczyźni22M 2201:39:48.0037,0-506,7772:4122,2
32KOWALSKI Tomasz 49GLIWICEMężczyźni23M 2301:45:39.0036,7-507,0502:5220,8
33GĄSIOROWSKA Elżbieta 3OLKUSZKobiety10K 1003:34:21.0034,6-509,1306:119,7
34RATAJCZAK Filip 88TORUŃMężczyźni24M 2407:39:16.0032,8-510,96114:004,3
35KLACZAK Maciej 54KP LIBIĄŻOŚWIĘCIMMężczyźni25M 2507:29:35.0030,7-513,10514:394,1
36WOJDASIEWICZ Tadeusz 92KĘPICEMężczyźni26M 2601:48:21.0030,2-513,5803:3516,7
37ŚMIGACZ Mateusz 20LIBIĄZMężczyźni27M 2703:10:27.0029,3-514,4176:299,2
38TKACZYSZYN Monika 98ZŁOTORYJAKobiety11K 1102:30:08.0025,0-518,7406:0010,0
39STASKIELUNAS Aneta 64SUWAŁKIKobiety12K 1203:06:47.0022,9-520,8208:087,4
40KACZOR Krzysztof 8KRZESZOWICEMężczyźni28M 2802:13:59.0022,7-521,0505:5310,2
41PAJĄK Dagmara 73PŁOCKKobiety13K 1303:18:09.0022,0-521,7909:016,7
42NOWAK Dawid 91SADKIMężczyźni29M 2901:41:41.0021,9-521,8804:3812,9
43KOLEŚNIK Paweł 138TK MASTERS GIŻYCKOGIŻYCKOMężczyźni30M 3002:11:24.0021,1-522,6706:139,6
44SOCHACKA Marta 45KOŁOBRZEGKobiety14K 1401:49:42.0021,0-522,7605:1311,5
45SZUBERT-KUBIENIEC Jarosław 29KRAKÓWMężczyźni31M 3102:01:23.0021,0-522,7605:4610,4
46CADER Jacek 151ZABIERZÓWMężczyźni32M 3201:38:50.0020,2-523,6104:5412,2
47OSSOWSKI Mateusz 44-GDYNIAMężczyźni33M 3301:29:21.0020,0-523,7604:2813,4
48WĄGRODA Iwona 108DOGOŃ KRZESZOWICEKRZESZOWICEKobiety15K 1501:50:16.0019,0-524,7605:4810,3
49KONIECZNY Bartosz 117WARTA OBRZYCKOWRONKIMężczyźni34M 3402:35:11.0018,6-525,1318:197,2
50WŁOSZEK Szymon 99GRUDZIĄDZMężczyźni35M 3501:22:01.0018,4-525,3734:2713,5
51NIKODON Paweł 80RUNNPROGRESSGLIWICEMężczyźni36M 3601:24:22.0018,0-525,7384:4012,8
52CZYŻ Piotr 86KRAKÓWMężczyźni37M 3701:25:28.0018,0-525,7754:4512,6
53KOZŁOWSKA Kinga 53NADAKTYWNIBIAŁYSTOKKobiety16K 1601:36:01.0018,0-525,8025:2011,2
54SOBAŃSKI Witold 12KRZESZOWICEMężczyźni38M 3802:24:17.0015,9-527,8509:046,6
55WIKLIK Marcin 72KRAKÓWMężczyźni39M 3901:18:55.0015,8-527,9404:5912,0
56MIELECKA Agnieszka 130GĄSAWAKobiety17K 1701:32:42.0015,6-528,1275:5510,1
57EWERTOWSKI Piotr 42MARKOWI BIEGACZEMARKIMężczyźni40M 4004:51:28.0015,4-528,35818:553,2
58CYANKIEWICZ Agnieszka 26KIJANKIKRAKÓWKobiety18K 1801:20:17.0015,3-528,4575:1411,4
59ŁYSEK Tomasz 11810 BRYGADA LOGISTYCZNAPRASZKAMężczyźni41M 4101:33:08.0015,2-528,5506:079,8
60MATUSZKIEWICZ Krzysztof 46ŁÓDŹMężczyźni42M 4201:12:32.0015,0-528,7604:5012,4
61NOWICKI Jarosław 107ROWING RUNNING TEAMSTANISŁAWÓW PIERWSZYMężczyźni43M 4301:10:48.0014,9-528,8604:4512,6
62TEOFILAK Edward 10CHRZANÓWMężczyźni44M 4402:13:22.0014,5-529,2649:126,5
63MALEWICZ Grzegorz 41TEAM GRYFITÓWLUBAŃMężczyźni45M 4501:13:24.0014,0-529,7605:1411,4
64NOWAK Łukasz 48KRAKÓWMężczyźni46M 4600:55:21.0013,4-530,3414:0714,5
65PALKA Krystian 102NOWA GÓRAMężczyźni47M 4701:06:50.0013,0-530,7305:0711,7
66PAGACZ Joanna 127BRZEZIEKobiety19K 1901:18:31.0012,8-531,0106:099,7
67KICKA Grzegorz 153DOGOŃ KRZESZOWICEWOLA FILIPOWSKAMężczyźni48M 4801:23:30.0012,6-531,2056:399,0
68SIEJKA Katarzyna 21KRAKÓWKobiety20K 2001:15:02.0012,5-531,2606:0010,0
69DOŁA Przemysław 158KRZESZOWICEMężczyźni49M 4901:07:18.0011,5-532,2435:5010,3
70ZIĄBEK Paulina 24KRZESZOWICEKobiety21K 2101:28:07.0011,3-532,4807:487,7
71PASEK Tomasz 96TARNOBRZEGMężczyźni50M 5000:59:09.0011,0-532,7605:2211,2
72TRACIŁOWSKI Tomasz 122NOWY SACZMężczyźni51M 5101:00:29.0010,8-532,9905:3610,7
73PUDA Sebastian 43OSTRĘŻNICAMężczyźni52M 5201:21:40.0010,6-533,1977:437,8
74WESOŁOWSKA Katarzyna 36USTROŃKobiety22K 2201:12:19.0010,5-533,2606:538,7
75KONIECZNY Łukasz 2OSTRĘŻNICAMężczyźni53M 5301:04:45.0010,4-533,3666:139,6
76RUTKIEWICZ Stanisław 101GDAŃSKMężczyźni54M 5400:59:46.0010,1-533,6435:5410,2
77OSTROUCH Dominika 57JAGUAR FITGDAŃSKKobiety23K 2300:59:37.0010,1-533,6605:5410,2
78KRZEMIEŃ Sławomir 105KRATOS TRZEBNICATRZEBNICAMężczyźni55M 5501:06:42.0010,1-533,6606:369,1
79PIÓRKO SAPIECHOWSKA Danuta 7NOWA GÓRAKobiety24K 2401:12:29.0010,1-533,6807:118,3
80MISZALSKI Aleksander 136KRAKÓWMężczyźni56M 5601:01:52.0010,1-533,7006:089,8
81LUBAŃSKA Alicja 76BUKOWICEKobiety25K 2501:01:43.0010,0-533,7406:099,7
82PIĘTKA Maciej 152NIEMODLINMężczyźni57M 5700:38:17.0010,0-533,7503:4915,7
83OŻGA Sebastian 97TYCHYMężczyźni58M 5800:45:11.0010,0-533,7504:3013,3
84KUCIA Ewa 156DOGOŃ KRZESZOWICEWOLA FILIPOWSKAKobiety26K 2600:53:18.0010,0-533,7505:1911,3
85GIESE-SZCZAP Klaudia 110PIŁAKobiety27K 2701:35:01.0010,0-533,7509:296,3
86KUCHTA Kamil 119BOLESŁAWIECMężczyźni59M 5900:46:16.0010,0-533,7604:3713,0
87TKACZYK Aneta 103JASTKOWICEKobiety28K 2800:52:25.0010,0-533,7605:1411,4
88ROMANOWSKI Sergiusz 59CHODELMężczyźni60M 6000:54:30.0010,0-533,7605:2711,0
89PASTUCHEWICZ Przemysław 67KNUR Z POGÓRZA IZERSKIEGOGRYFÓW ŚLĄSKIMężczyźni61M 6101:02:16.0010,0-533,7606:139,6
90MARDZIŃSKA Sylwia 47MAJA TEAMWEJHEROWOKobiety29K 2901:37:17.0010,0-533,7609:436,2
91NOWORYTA Grzegorz 94RUDZEMężczyźni62M 6201:05:56.009,8-533,9736:448,9
92PUDA Edyta 39OSTRĘŻNICAKobiety30K 3001:47:25.009,4-534,32311:225,3
93ROZDOLSKI Paweł 125ARTELJELCZ-LASKOWICEMężczyźni63M 6300:43:31.009,3-534,4244:3912,9
94PUDA Kamila 38OSTRĘŻNICAKobiety31K 3101:47:22.009,3-534,43311:305,2
95BOLECH Urszula 34OSTRĘŻNICAKobiety32K 3201:40:44.009,2-534,53610:555,5
96EHLERT Natalia 123BOBOWOKobiety33K 3300:52:04.009,0-534,7505:4610,4
97BIALOKOZOWICZ Artur 149SUPRAŚLMężczyźni64M 6400:55:48.008,9-534,8356:159,6
98ŻĄDŁO Krystian 71GRYFÓW ŚLĄSKIMężczyźni65M 6500:37:22.008,1-535,7004:3812,9
99CEKIERA Grzegorz 22KRZESZOWICEMężczyźni66M 6600:51:50.008,0-535,7606:289,3
100PUŁANECKI Łukasz 87BRAKJELEŚNIAMężczyźni67M 6700:43:47.007,9-535,9105:3410,8
101PIÓRKO Monika 18KRZESZOWICEMężczyźni68M 6801:45:30.007,7-536,06013:424,4
102KUBINA Basia 11KRZESZOWICEKobiety34K 3401:00:07.007,3-536,4608:147,3
103SZCZYPUŁA Arkadiusz 5KRAKÓWMężczyźni69M 6900:50:59.007,1-536,6207:088,4
104OSTRĘŻNICA Osp 83OSTRĘŻNICAMężczyźni70M 7001:18:28.007,1-536,68011:045,4
105NOWICKA Anna 51JESZCZE DYCHABYDGOSZCZKobiety35K 3500:52:21.007,0-536,7607:288,0
106ZAJĄC Joanna 111NORDIC WALKING SPRING HORYNIEC ZDRÓJLUBACZÓWKobiety36K 3600:56:14.006,9-536,8408:077,4
107GŁĄBIŃSKI Łukasz 147KRAKÓWMężczyźni71M 7100:45:38.006,4-537,3707:088,4
108ZAMOJSKA LAU Magdalena 112ZĄBKIKobiety37K 3700:31:12.006,1-537,6805:0711,7
109ZAJĄC Iwona 6LGOTAKobiety38K 3800:40:38.006,0-537,7406:448,9
110WEBER-ŁUCZYŃSKA Renata 17KRZESZOWICEKobiety39K 3916:34:00.005,6-538,200178:460,3
111MIĘKINIA Osp 100KRZESZOWICEMężczyźni72M 7200:53:02.005,5-538,2409:366,2
112ŁABAJ Barbara 4KRAKÓWKobiety40K 4000:29:31.005,2-538,5475:3910,6
113MYSONA-ZAJĄC Robert 150KRAKÓWKobiety41K 4100:50:25.005,1-538,6209:486,1
114KRYSTEK Agata 132DRAWSKOKobiety42K 4200:28:54.005,0-538,7505:4610,4
115PASTERNAK Joanna 126WARSZAWAKobiety43K 4300:33:53.005,0-538,7506:458,9
116MANJURA Tomasz 131CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWMężczyźni73M 7300:19:20.005,0-538,7603:5215,5
117GABOR Krzysztof 61RADOMSKOMężczyźni74M 7400:23:08.005,0-538,7604:3713,0
118SZKUDLAREK Ewelina 66KRUSZWICAKobiety44K 4400:29:18.005,0-538,7605:5110,2
119MACIEJEWSKA Agnieszka 139KMKL SZTORM KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGKobiety45K 4500:32:48.005,0-538,7606:339,1
120SZOTROWSKA Sylwia 129WEJHEROWOKobiety46K 4600:41:46.005,0-538,7608:217,2
121STANEK PAŁKA Alicja 120KRZESZOWICEKobiety47K 4701:00:00.005,0-538,76012:005,0
122RUSINEK Paweł 135KS TOPÓR ALEKSANDROWICEALEKSANDROWICEMężczyźni75M 7501:04:45.005,0-538,79713:024,6
123URBANIK Sławomir 155MIĘKINIAMężczyźni76M 7600:28:03.004,3-539,4116:269,3
124PIÓRKO Zuzanna 19KRZESZOWICEKobiety48K 4800:52:45.003,9-539,91013:424,4
125MACHOWIAK Andrzej 134SŁUPCAMężczyźni77M 7700:26:50.003,7-540,0527:148,3
126NOWAK Sylwia 90SADKIKobiety49K 4900:30:13.003,7-540,0608:107,3
127ŁABAJ Jakub 154ZÜRICHMężczyźni78M 7800:25:59.003,4-540,3517:377,9
128KAŁUŻNA Magdalena 93SZCZECINKobiety50K 5000:43:00.003,4-540,41012:504,7
129TYLUTKI Wioletta 65PARISKobiety51K 5100:27:00.002,8-540,9609:386,2
130ŁABAJ Elżbieta 106KRAKÓWKobiety52K 5200:25:00.002,0-541,72012:154,9
131WILMA Piotr 121GDAŃSKMężczyźni79M 7900:21:08.001,4-542,35014:594,0
Znaleziono 131 wynik(ów)