Organizator : | Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek |
Data : | 2017-06-03 |
Miejsce : | Lipinki |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 162 |
Wystartowało : | 142 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Open i wiekowe Specjalne |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEINOWSKI Mateusz | 64 | Sęki Osie | OSIE | M16 | 00:00:00 | |
2 | NOGA Michał | 112 | WIELKI ZAJACZKOWO | M20 | 00:00:01 | ||
3 | GUZMANN Mateusz | 99 | GRUDZIĄDZ | M20 | 00:00:01 | ||
4 | WALENDZIAK Klaudiusz | 35 | PACKMAN TEAM | ŚWOECIE | M40 | 00:00:01 | |
5 | RANISZEWSKA Marzena | 157 | Packman Team | GRUDZIĄDZ | K30 | 00:00:01 | |
6 | KŁOPOTEK Damian | 156 | PACKMAN TEAM | TORUN | M30 | 00:00:01 | |
7 | GOLIŃSKI Michał | 32 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 00:00:02 | |
8 | WODEJKO Artur | 139 | TBKM WILK Solec Kujawski | SOLEC KUJAWSKI | M40 | 00:00:02 | |
9 | SPRADA Waldemar | 145 | OSIE | M40 | 00:00:02 | ||
10 | PILARSKI Maksymilian | 116 | OSIE/WAŁKOWISKA | M16 | 00:00:02 | ||
11 | KLEMAŃSKI Marcin | 26 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 00:00:02 | |
12 | KARWASZ Marek | 43 | OSIE | M40 | 00:00:02 | ||
13 | JANUS Dawid | 45 | ŚWIECIE | M30 | 00:00:02 | ||
14 | MURAWIEC Izabela | 33 | MUROWANIEC NADKANALE | K30 | 00:00:02 | ||
15 | BOREK Robert | 37 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M40 | 00:00:02 | |
16 | MURAWIEC Krzysztof | 34 | MUROWANIEC NADKANALE | M40 | 00:00:02 | ||
17 | KARWASZ Agata | 44 | ŚWIECIE | K16 | 00:00:02 | ||
18 | KULPA Marcin | 28 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:02 | |
19 | SKWIERCZ Andrzej | 131 | OSIE | M30 | 00:00:02 | ||
20 | BRONISŁAWSKI Bruno | 158 | PACKMAN Team | ŚWIECIE | M20 | 00:00:02 | |
21 | SZYCHUŁDA Adam | 81 | GDYNIA | M60 | 00:00:02 | ||
22 | GACH Maciej | 67 | Pomorze Biega i Pomaga | GDAŃSK | M30 | 00:00:02 | |
23 | SPRENGER Mirosław | 91 | Nakielski Klub Biegacza/IPN | NAŁO NAD NOTECIĄ | M30 | 00:00:03 | |
24 | ŁUSIAK Marek | 24 | KWIDZYN | M50 | 00:00:03 | ||
25 | DEJNOWSKI Tomasz | 66 | Sęki Osie | ŚLIWICZKI | M30 | 00:00:03 | |
26 | KIMBAR Robert | 136 | Sęki Osie | OSIE | M40 | 00:00:03 | |
27 | BANACH Tomasz | 10 | TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ | MIEDZNO | M30 | 00:00:03 | |
28 | CHĘCIŃSKI Leszek | 100 | GĄSIORKI | M40 | 00:00:03 | ||
29 | GORCZYCA Grzegorz | 21 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:03 | ||
30 | GAWLIK Wojciech | 121 | IWsp SZ | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:03 | |
31 | KARNECKI Rafał | 23 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 00:00:03 | |
32 | KARCZEWSKA Olga | 151 | YOUCO | GRUDZIĄDZ | K20 | 00:00:03 | |
33 | ZABOROWSKA Beata | 38 | DRZYCIM | K40 | 00:00:03 | ||
34 | HOŁTYN Patryk | 90 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | RADZIEJÓW | M20 | 00:00:03 | |
35 | DYJACH Robert | 8 | Solidarność Poledno | GRUCZNO | M20 | 00:00:03 | |
36 | WITEK Karol | 60 | OSIE | M30 | 00:00:03 | ||
37 | REDLARSKI Maciej | 110 | Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych | IWIEC | M20 | 00:00:04 | |
38 | TELEJKO Łukasz | 118 | Roll&Run Team | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:04 | |
39 | JAWORSKA Anna | 82 | LIPINKI | K30 | 00:00:04 | ||
40 | BRAC-WALCZYK Małgorzata | 114 | Akademia Biegania Grudziądz | DOLNA GRUPA | K50 | 00:00:04 | |
41 | TARCZYKOWSKI Jarosław | 97 | ŚWIECIE | M40 | 00:00:04 | ||
42 | OREMUS Zuzanna | 86 | LIPINKI | K16 | 00:00:04 | ||
43 | JAKÓBCZYK Krzysztof | 88 | PGB Sportowa Paczka | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:04 | |
44 | WĘSIORA Mariusz | 39 | DRZYCIM | M40 | 00:00:04 | ||
45 | NOWACKA Gabriela | 153 | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K50 | 00:00:04 | |
46 | CIMACHOWSKI Jakub | 98 | CimaTech | SOLEC KUJAWSKI | M30 | 00:00:04 | |
47 | SZARMACH Stanisław | 150 | GRÓDEK | M60 | 00:00:04 | ||
48 | WILMA Wiesław | 83 | KWIDZYN | M50 | 00:00:04 | ||
49 | OSYKA Sebastian | 95 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:04 | ||
50 | DEINOWSKI Mariusz | 65 | Sęki Osie | OSIE | M40 | 00:00:04 | |
51 | DRZYMALSKI Damian | 4 | Akademia Biegania Grudziądz | RULEWO | M20 | 00:00:05 | |
52 | KĘSKA Rafał | 85 | Nadleśnictwo Dąbrowa | ŚWIECIE | M20 | 00:00:05 | |
53 | RADOWSKI Lech | 75 | OSIE | M50 | 00:00:05 | ||
54 | JEZIORSKI Winicjusz | 87 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:05 | ||
55 | SUCHOMSKA Beata | 50 | JANIA GÓRA | K40 | 00:00:05 | ||
56 | FAŁKOWSKI Zbigniew | 61 | Sęki Osie | OSIE | M60 | 00:00:05 | |
57 | RUMOCKI Jozek | 102 | ASPIRATION | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:05 | |
58 | KUCHCZYŃSKI Marcin | 17 | OSP Lipinki | LIPINKI | M20 | 00:00:05 | |
59 | GRABOWSKI Marcin | 53 | VS | GÓRALE | M30 | 00:00:05 | |
60 | RUBAJ Piotr | 89 | ŚWIECIE | M30 | 00:00:05 | ||
61 | MAŁECKI Janusz | 123 | NZS UMK | BIAŁE BŁOTA | M50 | 00:00:05 | |
62 | DANIELEWSKI Grzegorz | 40 | LOK 'Leśni ' Świecie | ŚWIECIE | M40 | 00:00:06 | |
63 | KOSEDA Robert | 15 | KARTUZY | M40 | 00:00:06 | ||
64 | CHOJNACKI Krzysztof | 11 | KWIDZYN | M40 | 00:00:06 | ||
65 | GRUŻLEWSKI Przemysław | 1 | TORUŃ | M30 | 00:00:06 | ||
66 | RADOWSKA Anna | 76 | Sęki Osie | OSIE | K50 | 00:00:06 | |
67 | PILARSKI Rafał | 133 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | DOLNA GRUPA | M30 | 00:00:06 | |
68 | LIBECKI Marcin | 94 | PALIMY PODESZWY | ŚWIECIE | M40 | 00:00:06 | |
69 | MITZ Miłosz | 104 | GRUDZIĄDZ | M20 | 00:00:06 | ||
70 | GRUŻLEWSKI Maciej | 135 | TORUŃ | M30 | 00:00:07 | ||
71 | KŁÓTKA Bartosz | 30 | Wilcze Echo | SZCZECIN | M20 | 00:00:07 | |
72 | KUZIEMSKI Adam | 68 | PUE WERGON | BIAŁE BŁOTA | M20 | 00:00:07 | |
73 | LEŚNIAK Michał | 31 | GRUPA | M20 | 00:00:07 | ||
74 | BRYCZKOWSKI Piotr | 162 | UNISŁAW | M40 | 00:00:07 | ||
75 | WOJTOWICZ Agnieszka | 161 | TORUŃ | K30 | 00:00:07 | ||
76 | NOWAK Wojciech | 122 | Klub Biegacza przyP K AGdynia | GRÓDEK | M60 | 00:00:07 | |
77 | WOJCIECHOWSKI Kacper | 13 | NS | M20 | 00:00:07 | ||
78 | TOBOLSKI Marek | 70 | FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | |
79 | PALUSZKIEWICZ Michał | 117 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:07 | ||
80 | RICHERT Edmund | 62 | ŚWIECIE | M60 | 00:00:07 | ||
81 | PYRKA Radosław | 19 | OSP Sulnówko | WYRWA | M30 | 00:00:08 | |
82 | MAŁECKI Tomasz | 124 | Gosia&Tomek | BYDGOSZCZ | M20 | 00:00:08 | |
83 | BRANDENBURGER Piotr | 140 | Solidarność Poledno | ŚWIECIE | M30 | 00:00:08 | |
84 | POŁAJDOWICZ Tomek | 138 | KOŹLINY | M30 | 00:00:08 | ||
85 | BRAC Marian | 42 | GRUDZIĄDZ | M60 | 00:00:08 | ||
86 | LEWANDOWSKI Tomasz | 74 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:08 | |
87 | MASTEJ Małgorzata | 125 | Gosia&Tomek | GDAŃSK | K20 | 00:00:08 | |
88 | KŁOTKA Maciej | 29 | Wilcze Echo | SZCZECIN | M50 | 00:00:08 | |
89 | STUCKI Marek | 141 | OSP Sulnówko | SULNOWO | M20 | 00:00:09 | |
90 | DULĘBA Mikołaj | 146 | GRUDZIĄDZ | M20 | 00:00:09 | ||
91 | KLAJBOR Mariusz | 144 | Leszcze biegania | CZERSK ŚWIECKI | M30 | 00:00:09 | |
92 | KOSECKA Katarzyna | 72 | LIPINKI | K20 | 00:00:09 | ||
93 | TELEJKO Zbigniew | 152 | KOBYLARNIA | M40 | 00:00:09 | ||
94 | WICZANOWSKA Natalia | 73 | GDAŃSK | K20 | 00:00:09 | ||
95 | CHABOWSKI Łukasz | 143 | TLEŃ | M20 | 00:00:09 | ||
96 | BRAC Grażyna | 18 | GRUDZIĄDZ | K60 | 00:00:09 | ||
97 | JANISZEWSKI Przemysław | 5 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 00:00:10 | |
98 | BUSSE Dariusz | 41 | BYDGOSZCZ | M40 | 00:00:10 | ||
99 | FRUKACZ Emilia | 6 | UNISŁAW | K20 | 00:00:10 | ||
100 | CHABROS Małgorzata | 46 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | K20 | 00:00:10 | |
101 | ZYGMUNT Marcin | 148 | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:10 | ||
102 | ZYGMUNT Magdalena | 147 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:10 | ||
103 | STACHOWSKA Aleksandra | 48 | ŚWIECIE | K30 | 00:00:10 | ||
104 | NOWICKI Krystian | 154 | SULNOWO | M30 | 00:00:11 | ||
105 | CHABROS Teresa | 47 | ŚWIECIE | K50 | 00:00:11 | ||
106 | STYKAŁA Adrianna | 3 | BUKOWIEC | K16 | 00:00:11 | ||
107 | ZDROJKOWSKA Joanna | 119 | Roll&Run Team | PRZYŁĘKI | K50 | 00:00:11 | |
108 | MICHNA Justyna | 49 | ŚWIECIE | K40 | 00:00:11 | ||
109 | BRANDENBURGER Krzysztof | 9 | Solidarność Poledno | ŚWIECIE | M30 | 00:00:11 | |
110 | STYKAŁA Magdalena | 2 | BUKOWIEC | K40 | 00:00:11 | ||
111 | PYRKA Marta | 20 | 2 LO Świecie | WYRWA | K30 | 00:00:12 | |
112 | GNIOT Bożena | 160 | BYSŁAW | K30 | 00:00:12 | ||
113 | BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia | 25 | CEKCYN | K40 | 00:00:12 | ||
114 | JAWORSKA Żaneta | 115 | LIPINKI | K30 | 00:00:12 | ||
115 | MRUK Patrycja | 155 | SOLEC KUJAWSKI | K30 | 00:00:12 | ||
116 | SZCZEPAŃSKA Katarzyna | 59 | ŚWIECIE | K30 | 00:00:12 | ||
117 | CERAN Tomasz | 78 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:12 | ||
118 | KALINOWSKI Dariusz | 12 | SOLEC KUJAWSKI | M30 | 00:00:12 | ||
119 | GRZMIL Izabela | 92 | NOWY STAW | K40 | 00:00:13 | ||
120 | HAWRO-CHYREK Anna | 129 | LAWA Team | GDAŃŚK | K30 | 00:00:13 | |
121 | KAWSKA Ewa | 52 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:13 | ||
122 | KARCZEWSKI Dariusz | 159 | Youco | GRUDZIĄDZ | M50 | 00:00:13 | |
123 | KALINOWSKA Patrycja | 16 | Soleccy biegacze | SOLEC KUJAWSKI | K20 | 00:00:13 | |
124 | FILARSKA Marzena | 51 | GRUDZIĄDZ | K40 | 00:00:13 | ||
125 | ZEMFLER Magdalena | 137 | Tsunami Tri | GDANSK | K30 | 00:00:13 | |
126 | MAZANOWSKA Izabela | 69 | BYDGOSZCZ | K30 | 00:00:13 | ||
127 | STOKFISZEWSKI Sebastian | 101 | Akademia Biegania Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M40 | 00:00:13 | |
128 | KOSTRO Kasia | 128 | GDAŃSK | K40 | 00:00:13 | ||
129 | PIANOWSKA Ewa | 54 | BYDGOSZCZ | K50 | 00:00:14 | ||
130 | NITSCHKE Maciej | 107 | TUCHOLA | M20 | 00:00:14 | ||
131 | GORBASZEWICZ Lukasz | 103 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:14 | ||
132 | MANIKOWSKI Marek | 105 | Sęki Osie | OSIE | M40 | 00:00:14 | |
133 | RYDZKOWSKI Krzysztof | 109 | SiP | TUCHOLA | M20 | 00:00:14 | |
134 | WOLSKI Robert | 108 | ŚLIWICE | M30 | 00:00:14 | ||
135 | OLCZAK Ewa | 58 | 2LO Świecie | ŚWIECIE | K40 | 00:00:15 | |
136 | DANIŁOWSKA Małgorzata | 22 | ŚWIECIE | K30 | 00:00:15 | ||
137 | KONECZNIAK Artur | 27 | DOLNA GRUPA | M30 | 00:00:17 | ||
138 | ZARZYCKI Marek | 127 | GDAŃSK | M40 | 00:00:19 | ||
139 | CHYREK Wojciech | 130 | LAWA Team | GDAŃSK | M30 | 00:00:19 | |
140 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | 142 | NOWY STAW | 00:00:24 | |||
Niesklasyfikowani | |||||||
LIGMANOWSKI Mateusz | 7 | OSP' RATOWNIK' ŚWIECIE | ŚWIECIE | M20 | DNF | ||
OSYKA Emilia | 96 | GRUDZIĄDZ | K30 | DNF |
Znaleziono 142 wynik(ów)