Organizator : | Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek |
Data : | 2017-06-03 |
Miejsce : | Lipinki |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 162 |
Wystartowało : | 142 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Open i wiekowe Specjalne |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 12km | Czas brutto 12km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GUZMANN Mateusz | 99 | GRUDZIĄDZ | M20 | 1 | M 2 | 00:00:01 | 00:45:13.80 | 00:45:15.40 | 3:46 | 15.9 (100%) | |||
2 | BRONISŁAWSKI Bruno | 158 | PACKMAN Team | ŚWIECIE | M20 | 2 | M 7 | 00:00:02 | 00:50:15.30 | 00:50:17.80 | +00:05:01 (10.0%) | 4:11 | 14.3 (89.9%) | |
3 | NOGA Michał | 112 | WIELKI ZAJACZKOWO | M20 | 3 | M 9 | 00:00:01 | 00:50:45.25 | 00:50:46.75 | +00:05:31 (10.9%) | 4:13 | 14.2 (89.3%) | ||
4 | DYJACH Robert | 8 | Solidarność Poledno | GRUCZNO | M20 | 4 | M 10 | 00:00:03 | 00:50:51.60 | 00:50:55.55 | +00:05:37 (11.1%) | 4:14 | 14.2 (89.3%) | |
5 | HOŁTYN Patryk | 90 | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | RADZIEJÓW | M20 | 5 | M 12 | 00:00:03 | 00:51:24.90 | 00:51:28.65 | +00:06:11 (12.0%) | 4:17 | 14 (88.1%) | |
6 | TELEJKO Łukasz | 118 | Roll&Run Team | BYDGOSZCZ | M20 | 6 | M 15 | 00:00:04 | 00:52:06.05 | 00:52:10.10 | +00:06:52 (13.2%) | 4:20 | 13.8 (86.8%) | |
7 | REDLARSKI Maciej | 110 | Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych | IWIEC | M20 | 7 | M 29 | 00:00:04 | 00:56:04.20 | 00:56:08.25 | +00:10:50 (19.3%) | 4:40 | 12.8 (80.5%) | |
8 | KĘSKA Rafał | 85 | Nadleśnictwo Dąbrowa | ŚWIECIE | M20 | 8 | M 32 | 00:00:05 | 00:57:10.20 | 00:57:15.40 | +00:11:56 (20.9%) | 4:45 | 12.6 (79.2%) | |
9 | DRZYMALSKI Damian | 4 | Akademia Biegania Grudziądz | RULEWO | M20 | 9 | M 34 | 00:00:05 | 00:57:14.00 | 00:57:19.60 | +00:12:00 (21.0%) | 4:46 | 12.6 (79.2%) | |
10 | LEŚNIAK Michał | 31 | GRUPA | M20 | 10 | M 41 | 00:00:07 | 00:59:34.00 | 00:59:41.05 | +00:14:20 (24.1%) | 4:57 | 12.1 (76.1%) | ||
11 | STUCKI Marek | 141 | OSP Sulnówko | SULNOWO | M20 | 11 | M 54 | 00:00:09 | 01:02:24.45 | 01:02:34.05 | +00:17:10 (27.5%) | 5:12 | 11.5 (72.3%) | |
12 | MITZ Miłosz | 104 | GRUDZIĄDZ | M20 | 12 | M 58 | 00:00:06 | 01:02:57.70 | 01:03:03.70 | +00:17:43 (28.2%) | 5:14 | 11.4 (71.7%) | ||
13 | KUCHCZYŃSKI Marcin | 17 | OSP Lipinki | LIPINKI | M20 | 13 | M 60 | 00:00:05 | 01:03:47.90 | 01:03:53.50 | +00:18:34 (29.1%) | 5:19 | 11.3 (71.1%) | |
14 | KŁÓTKA Bartosz | 30 | Wilcze Echo | SZCZECIN | M20 | 14 | M 61 | 00:00:07 | 01:03:53.90 | 01:04:01.70 | +00:18:40 (29.2%) | 5:19 | 11.3 (71.1%) | |
15 | WOJCIECHOWSKI Kacper | 13 | NS | M20 | 15 | M 62 | 00:00:07 | 01:03:53.95 | 01:04:01.35 | +00:18:40 (29.2%) | 5:19 | 11.3 (71.1%) | ||
16 | KUZIEMSKI Adam | 68 | PUE WERGON | BIAŁE BŁOTA | M20 | 16 | M 63 | 00:00:07 | 01:04:13.30 | 01:04:20.35 | +00:18:59 (29.6%) | 5:21 | 11.2 (70.4%) | |
17 | MAŁECKI Tomasz | 124 | Gosia&Tomek | BYDGOSZCZ | M20 | 17 | M 72 | 00:00:08 | 01:07:49.40 | 01:07:57.55 | +00:22:35 (33.3%) | 5:39 | 10.6 (66.7%) | |
18 | DULĘBA Mikołaj | 146 | GRUDZIĄDZ | M20 | 18 | M 73 | 00:00:09 | 01:08:03.95 | 01:08:13.85 | +00:22:50 (33.5%) | 5:40 | 10.6 (66.7%) | ||
19 | CHABOWSKI Łukasz | 143 | TLEŃ | M20 | 19 | M 88 | 00:00:09 | 01:14:45.70 | 01:14:54.70 | +00:29:31 (39.5%) | 6:13 | 9.6 (60.4%) | ||
20 | NITSCHKE Maciej | 107 | TUCHOLA | M20 | 20 | M 93 | 00:00:14 | 01:21:19.20 | 01:21:33.60 | +00:36:05 (44.4%) | 6:46 | 8.9 (56.0%) | ||
21 | RYDZKOWSKI Krzysztof | 109 | SiP | TUCHOLA | M20 | 21 | M 95 | 00:00:14 | 01:36:08.05 | 01:36:22.75 | +00:50:54 (53.0%) | 8:00 | 7.5 (47.2%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
LIGMANOWSKI Mateusz | 7 | OSP' RATOWNIK' ŚWIECIE | ŚWIECIE | M20 | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 22 wynik(ów)