Organizator : | Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek |
Data : | 2017-06-03 |
Miejsce : | Lipinki |
Dystans : | 12 km |
Zgłoszonych : | 162 |
Wystartowało : | 142 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 140 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : |
Open i wiekowe Specjalne |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 12km | Czas brutto 12km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŁOPOTEK Damian | 156 | PACKMAN TEAM | TORUN | M30 | 1 | M 1 | 00:00:01 | 00:43:16.85 | 00:43:18.70 | 3:36 | 16.6 (100%) | ||
2 | KLEMAŃSKI Marcin | 26 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 2 | M 3 | 00:00:02 | 00:46:32.30 | 00:46:34.30 | +00:03:15 (7.0%) | 3:52 | 15.5 (93.4%) | |
3 | SPRENGER Mirosław | 91 | Nakielski Klub Biegacza/IPN | NAŁO NAD NOTECIĄ | M30 | 3 | M 5 | 00:00:03 | 00:47:29.90 | 00:47:33.00 | +00:04:13 (8.9%) | 3:57 | 15.2 (91.6%) | |
4 | JANUS Dawid | 45 | ŚWIECIE | M30 | 4 | M 6 | 00:00:02 | 00:47:46.35 | 00:47:48.80 | +00:04:29 (9.4%) | 3:58 | 15.1 (91.0%) | ||
5 | DEJNOWSKI Tomasz | 66 | Sęki Osie | ŚLIWICZKI | M30 | 5 | M 8 | 00:00:03 | 00:50:37.25 | 00:50:40.50 | +00:07:20 (14.5%) | 4:13 | 14.2 (85.5%) | |
6 | GACH Maciej | 67 | Pomorze Biega i Pomaga | GDAŃSK | M30 | 6 | M 13 | 00:00:02 | 00:51:35.50 | 00:51:37.95 | +00:08:18 (16.1%) | 4:17 | 14 (84.3%) | |
7 | KULPA Marcin | 28 | CSLog Grupa | GRUDZIĄDZ | M30 | 7 | M 14 | 00:00:02 | 00:52:00.00 | 00:52:02.75 | +00:08:43 (16.8%) | 4:20 | 13.8 (83.1%) | |
8 | BANACH Tomasz | 10 | TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ | MIEDZNO | M30 | 8 | M 16 | 00:00:03 | 00:52:24.30 | 00:52:27.95 | +00:09:07 (17.4%) | 4:22 | 13.7 (82.5%) | |
9 | SKWIERCZ Andrzej | 131 | OSIE | M30 | 9 | M 18 | 00:00:02 | 00:52:25.25 | 00:52:28.00 | +00:09:08 (17.4%) | 4:22 | 13.7 (82.5%) | ||
10 | GOLIŃSKI Michał | 32 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 10 | M 19 | 00:00:02 | 00:53:03.80 | 00:53:05.95 | +00:09:46 (18.4%) | 4:25 | 13.6 (81.9%) | |
11 | KARNECKI Rafał | 23 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 11 | M 23 | 00:00:03 | 00:54:12.35 | 00:54:15.75 | +00:10:55 (20.2%) | 4:31 | 13.3 (80.1%) | |
12 | RUBAJ Piotr | 89 | ŚWIECIE | M30 | 12 | M 25 | 00:00:05 | 00:54:44.90 | 00:54:50.40 | +00:11:28 (20.9%) | 4:33 | 13.2 (79.5%) | ||
13 | CIMACHOWSKI Jakub | 98 | CimaTech | SOLEC KUJAWSKI | M30 | 13 | M 28 | 00:00:04 | 00:55:15.45 | 00:55:20.25 | +00:11:58 (21.7%) | 4:36 | 13 (78.3%) | |
14 | GAWLIK Wojciech | 121 | IWsp SZ | GRUDZIĄDZ | M30 | 14 | M 30 | 00:00:03 | 00:56:14.75 | 00:56:18.15 | +00:12:57 (23.1%) | 4:41 | 12.8 (77.1%) | |
15 | WITEK Karol | 60 | OSIE | M30 | 15 | M 33 | 00:00:03 | 00:57:11.05 | 00:57:14.40 | +00:13:54 (24.3%) | 4:45 | 12.6 (75.9%) | ||
16 | CERAN Tomasz | 78 | BYDGOSZCZ | M30 | 16 | M 40 | 00:00:12 | 00:59:25.10 | 00:59:37.95 | +00:16:08 (27.2%) | 4:57 | 12.1 (72.9%) | ||
17 | PILARSKI Rafał | 133 | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | DOLNA GRUPA | M30 | 17 | M 42 | 00:00:06 | 00:59:45.45 | 00:59:52.15 | +00:16:28 (27.6%) | 4:58 | 12 (72.3%) | |
18 | JANISZEWSKI Przemysław | 5 | The Runners Świecie | ŚWIECIE | M30 | 18 | M 50 | 00:00:10 | 01:01:57.90 | 01:02:08.60 | +00:18:41 (30.2%) | 5:09 | 11.6 (69.9%) | |
19 | POŁAJDOWICZ Tomek | 138 | KOŹLINY | M30 | 19 | M 51 | 00:00:08 | 01:01:59.05 | 01:02:07.90 | +00:18:42 (30.2%) | 5:09 | 11.6 (69.9%) | ||
20 | OSYKA Sebastian | 95 | GRUDZIĄDZ | M30 | 20 | M 53 | 00:00:04 | 01:02:16.00 | 01:02:20.35 | +00:18:59 (30.5%) | 5:11 | 11.6 (69.9%) | ||
21 | CHYREK Wojciech | 130 | LAWA Team | GDAŃSK | M30 | 21 | M 55 | 00:00:19 | 01:02:27.00 | 01:02:46.45 | +00:19:10 (30.7%) | 5:12 | 11.5 (69.3%) | |
22 | JEZIORSKI Winicjusz | 87 | GRUDZIĄDZ | M30 | 22 | M 56 | 00:00:05 | 01:02:30.95 | 01:02:36.85 | +00:19:14 (30.8%) | 5:12 | 11.5 (69.3%) | ||
23 | NOWICKI Krystian | 154 | SULNOWO | M30 | 23 | M 65 | 00:00:11 | 01:05:03.30 | 01:05:14.40 | +00:21:46 (33.5%) | 5:25 | 11.1 (66.9%) | ||
24 | GRABOWSKI Marcin | 53 | VS | GÓRALE | M30 | 24 | M 66 | 00:00:05 | 01:05:31.25 | 01:05:36.75 | +00:22:14 (33.9%) | 5:27 | 11 (66.3%) | |
25 | PYRKA Radosław | 19 | OSP Sulnówko | WYRWA | M30 | 25 | M 68 | 00:00:08 | 01:06:13.50 | 01:06:21.80 | +00:22:56 (34.6%) | 5:31 | 10.9 (65.7%) | |
26 | KLAJBOR Mariusz | 144 | Leszcze biegania | CZERSK ŚWIECKI | M30 | 26 | M 74 | 00:00:09 | 01:08:40.80 | 01:08:50.25 | +00:25:23 (37.0%) | 5:43 | 10.5 (63.3%) | |
27 | BRANDENBURGER Piotr | 140 | Solidarność Poledno | ŚWIECIE | M30 | 27 | M 76 | 00:00:08 | 01:09:20.70 | 01:09:29.25 | +00:26:03 (37.6%) | 5:46 | 10.4 (62.7%) | |
28 | GORBASZEWICZ Lukasz | 103 | BYDGOSZCZ | M30 | 28 | M 77 | 00:00:14 | 01:10:00.75 | 01:10:15.25 | +00:26:43 (38.2%) | 5:50 | 10.3 (62.0%) | ||
29 | KALINOWSKI Dariusz | 12 | SOLEC KUJAWSKI | M30 | 29 | M 85 | 00:00:12 | 01:14:04.20 | 01:14:17.05 | +00:30:47 (41.6%) | 6:10 | 9.7 (58.4%) | ||
30 | KONECZNIAK Artur | 27 | DOLNA GRUPA | M30 | 30 | M 86 | 00:00:17 | 01:14:08.50 | 01:14:25.95 | +00:30:51 (41.6%) | 6:10 | 9.7 (58.4%) | ||
31 | BRANDENBURGER Krzysztof | 9 | Solidarność Poledno | ŚWIECIE | M30 | 31 | M 87 | 00:00:11 | 01:14:20.50 | 01:14:31.70 | +00:31:03 (41.8%) | 6:11 | 9.7 (58.4%) | |
32 | GRUŻLEWSKI Maciej | 135 | TORUŃ | M30 | 32 | M 89 | 00:00:07 | 01:15:57.90 | 01:16:05.55 | +00:32:41 (43.0%) | 6:19 | 9.5 (57.2%) | ||
33 | GRUŻLEWSKI Przemysław | 1 | TORUŃ | M30 | 33 | M 90 | 00:00:06 | 01:15:59.05 | 01:16:05.35 | +00:32:42 (43.0%) | 6:19 | 9.5 (57.2%) | ||
34 | WOLSKI Robert | 108 | ŚLIWICE | M30 | 34 | M 96 | 00:00:14 | 01:36:09.40 | 01:36:23.75 | +00:52:52 (55.0%) | 8:00 | 7.5 (45.2%) |
Znaleziono 34 wynik(ów)