III CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator/ Organizer:
Fundacja Wujek Porada
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
152
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
28
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF
Wyniki indywidualne/ Indywidual results : PDF | HTML
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2km4km6km8km10km12km14km16km18kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr./ LapsRóżn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
Per Lap
                 
1TOMASZ Mruk
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
SZAJBE Michał
19TOMASZ   100:05:4400:12:0000:18:3400:25:1400:32:0200:38:4700:45:2000:52:0000:58:3500:59:45.3500:59:45.354603:1418.500:01:17
2GORGOL Tomasz
RUDOL Seba
KRAWISZ Maciej
FOGT Maciej
LUTOWSKI Wojciech
81/2 TO NIE IM   200:06:0400:12:3800:19:2400:26:1300:32:5900:40:0000:46:5200:53:4700:59:00.5500:59:00.5544-23:2117.900:01:20
3KITOWSKI Przemek
WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
NALEŻYTY Piotr
ŁUCZAK Krystian
24ALKOGRAJKI   300:05:4400:12:1700:19:3000:26:3500:33:3100:40:1400:47:0500:53:5400:59:08.0000:59:08.0044-23:2117.900:01:20
4SKIERA Krzysztof
GĄSIOROWSKI -
SZNAJDER -
WAWRZYNIAK -
KWIATKOWSKI -
29DRUŻYNA 29   400:06:1800:12:5400:19:4500:26:3800:33:3400:40:2700:47:2700:54:2500:59:40.7000:59:40.7044-23:2317.700:01:21
5PIOTROWSKI Dariusz
DAMSKI Łukasz
JARZĄBEK Bartłomiej
SEWERYN Waldemar
CHODKIEWICZ Tomasz
2DRUŻYNA 2   500:06:0300:12:5100:19:4600:27:0100:34:0600:41:2300:48:3600:55:3800:59:48.6500:59:48.6543-33:2817.300:01:23
6WOŹNIAKOWSKA Agata
BŁAŻEJAK Krzysztofa
BELIŃSKA Patrycja
ŁAZ Kamil
KONIAIEV Volodymyr
21RAKIETY Z RUN BYDGOSZCZ   600:06:3200:13:3600:20:3800:27:2600:34:4200:41:5700:49:2000:56:2100:59:07.4000:59:07.4042-43:3117.100:01:24
7NAGOW Michał
GORDON Roman
NIEDBALSKI Grzegorz
GRZYWIŃSKI Grzegorz
CYL Dawid
15RUN BDG   700:06:2900:13:2600:20:3200:27:4300:34:5800:42:1200:49:2100:56:2900:59:20.5500:59:20.5542-43:311700:01:24
8CODREAM Rafal
PIOTROWSKI Dariusz
KOWALCZYK Rafał
DĄBROWSKI Adam
KOWAL Krzysztof
4DRUŻYNA 4   800:06:1800:13:1600:20:3600:28:2300:36:1100:43:5900:51:4200:59:1600:59:16.1500:59:16.1540-63:4216.200:01:28
9WALENCIAK Jarosław
BRZEZIŃSKI Sławomir
JANIKOWSKA Awa
CHMIELEWSKI Irenusz
STASZKIEWICZ Jakub
23CZARNE STOPY.SM   900:06:2200:13:3700:21:1000:29:0600:36:5900:44:4800:52:4400:58:42.5000:58:42.5039-73:4515.900:01:30
10RYBKA Ilona
GIERSZEWSKA Grażyna
SMAŻYK Ewelina
PALACZ Wioletta
DROŻDŻ Małgorzata
3HOT RESORAKI   1000:07:1900:15:0600:23:1200:31:1300:39:2700:47:3400:55:4000:58:43.0500:58:43.0537-93:5815.100:01:35
11BEDNAREK Marta
KADOW Ryszard
RUDOL Magdalena
KRYSKE Mariusz
GŁOWACKA Hanna
13DZIEWCZYNY, KTÓRE WIEDZĄ, O CO TU BIEGA   1100:07:0700:14:4300:22:3800:30:3700:40:0600:48:0800:56:1200:59:11.3500:59:11.3537-93:591500:01:35
12PRZYBYLSKI Bartek
NIJAK Kasia
PRZYBYLSKA Inez
RÓG Robert
PRZYBYLSKA Karolina
11DRUŻYNA 11   1200:06:5300:15:0400:23:1500:31:3600:40:2000:48:3800:56:1900:59:16.6500:59:16.6537-94:001500:01:36
13SIEWKO Julita
SUCHOMSKI Jan
ZAJĄC Robert
GRABOWSKI Roman
ZAJĄC Jan
SUCHOMSKI Jan
30MIKOŁAJE Z LEŚNEJ RZEKI   1300:06:3900:14:0700:22:4400:31:1200:39:2700:47:5500:56:0600:59:17.3500:59:17.3537-94:001500:01:36
14POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
TOMASZEWSKA Agnieszka
TOMASZEWSKI Tomasz
MOCZULSKA Magdalena
18DEAF   1400:06:5100:14:4300:23:2200:32:0600:40:4800:49:1600:58:0300:59:45.0000:59:45.0036-104:0814.500:01:39
15SIUDA Sebastian
BARNIGIEL Agnieszka
SZAFKOWSKI Arkadiusz
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
GUŹDZIOŁ Jarek
1DRUŻYNA 1   1500:07:4000:16:0100:24:3800:33:2400:42:1000:50:4800:59:0000:59:00.4500:59:00.4535-114:1214.200:01:41
16RZEMEK Sławomir
RZEMEK Anna
SZYDŁO Monika
SZYDŁO Sławomir
STARSZAK Paweł
12DRUŻYNA 12   1600:07:2100:15:5000:25:1000:32:5600:42:2100:51:2600:59:0300:59:03.1500:59:03.1535-114:1314.200:01:41
17PLUCIŃSKA Aleksandra
PALISZEWSKI Paweł
PRZYBYŁA Agnieszka
KUŚ Michał
ROBAKOWSKI Waldemar
14PACTUM RENIFERKI   1700:06:3700:14:3800:23:0700:31:5100:41:3500:50:5000:59:1500:59:15.9500:59:15.9535-114:1314.200:01:41
18JAWORSKA Monika
JAWORSKI Tomasz
WALCZAK Tomasz
WALCZAK Joanna
SŁOMSKA Monika
17BIEGAJĄCECIACHA   1800:07:1300:15:4800:24:5100:33:4700:42:3600:51:1900:59:3400:59:34.6500:59:34.6535-114:1514.100:01:42
19KORZENIOWSKA Beata
MROZEK Mateusz
WOŹNY Łukasz
FRASZ Paweł
WOJTKOWIAK Waldemar
27DRUŻYNA 27   1900:07:0400:15:4200:24:2900:33:1800:42:1300:50:5100:59:3500:59:35.5500:59:35.5535-114:1514.100:01:42
20MOLIŃSKI Jakub
LULIŃSKI Igor
MUSS Karolina
RZEPECKA Katarzyna
KACZOROWSKA Agnieszka
7DRUŻYNA 7   2000:07:2400:15:5400:24:4500:33:4800:42:5300:51:4300:58:35.7500:58:35.7534-124:1813.900:01:43
21ZAGOZDZON Wioleta
ZIELIŃSKA Justyna
BARNIKOWSKA Bogusława
KOSTECKA Mariola
STOMSKI Krzysztof
10DRUŻYNA 10   2100:07:3300:16:1200:24:5800:34:0200:43:2200:52:1800:58:52.1500:58:52.1534-124:1913.900:01:43
22GRZYWIŃSKA Paulina
LIPIŃSKI Michał
JASIEŃSKA Karolina
LIPIŃSKI Adam
MAJCHERCZYK Kuba
25SIŁACZE I ONA   2200:06:5700:15:1600:24:3600:33:5000:43:1300:52:0100:57:09.1000:57:09.1033-134:1913.900:01:43
23WIŚNIEWSKA Elżbieta
MASALSKA Klaudia
ZABŁOTOWICZ Weronika
BOCHAT Krystian
TARCZYŃSKI Łukasz
6DRUŻYNA 6   2300:07:2500:17:1600:27:1800:37:0700:45:3600:54:3200:59:47.9500:59:47.9533-134:3113.200:01:48
24WŁODARCZYK Olga
GRZĘDZICKA Marta
BRZEZIŃSKA Monika
CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika
TOKARSKA Oliwia
5DAMSKI TEAM WUJKA PORADY   2400:08:0300:17:1600:26:4400:36:1300:45:3600:54:5000:58:24.0000:58:24.0032-144:3313.200:01:49
25KOZAKIEWICZ Marcin
NIEWIADOMA Justyna
PAWLAK Jakub
WEGNER Michał
- -
28EKIPA ANANSIEGO   2500:07:4500:16:4900:26:4000:36:4500:46:2700:55:3600:59:19.9500:59:19.9532-144:3812.900:01:51
26SZEWCZYK Katarzyna
SZEWCZYK Tomasz
BERNACKI Dominik
BERNACKA Agata
SYNAKIEWICZ Adam
16SZCZĘŚCIARZE   2600:07:5200:16:4400:25:5300:36:0600:46:1500:56:2900:59:45.9500:59:45.9532-144:4012.900:01:52
27KUGACZ Aneta
PIECYK-CZAJA Sonia
PIECYK-CZAJA Jarek
OLSZTYŃSKI Sebastian
JAWORSKI Paweł
9DRUŻYNA 9    2700:07:5800:17:1500:27:0700:37:0900:46:4400:56:2100:59:50.3500:59:50.3532-144:4012.800:01:52
28JANICKI Robert
WRUK Justyna
WOŹNIAK Joanna
KOPACZ Hanna
KAPELA Wiesława
22ROBERT   2800:08:1200:18:0800:28:1000:38:0300:47:5100:57:4500:59:27.9500:59:27.9531-154:4712.500:01:55
Znaleziono 28 wynik(ów)