III CHARYTATYWNA SZTAFETA MIKOŁAJKOWA

Organizator/ Organizer:
Fundacja Wujek Porada
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
152
Wystartowało/ Started:
28
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
28
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 4,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 4km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF
Wyniki indywidualne/ Indywidual results : PDF | HTML
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2km | 4km | 6km | 8km | 10km | 12km | 14km | 16km | 18km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamKategoria/ Category2km4km
   
1TOMASZ Mruk
SOBCZAK Marcin
WŁODARCZYK Wojciech
BEDRA Robert
SZAJBE Michał
19TOMASZ 00:05:4400:12:00
2KITOWSKI Przemek
WANKIEWICZ Łukasz
ŁABENDA Robert
NALEŻYTY Piotr
ŁUCZAK Krystian
24ALKOGRAJKI 00:05:4400:12:17
3GORGOL Tomasz
RUDOL Seba
KRAWISZ Maciej
FOGT Maciej
LUTOWSKI Wojciech
81/2 TO NIE IM 00:06:0400:12:38
4PIOTROWSKI Dariusz
DAMSKI Łukasz
JARZĄBEK Bartłomiej
SEWERYN Waldemar
CHODKIEWICZ Tomasz
2DRUŻYNA 2 00:06:0300:12:51
5SKIERA Krzysztof
GĄSIOROWSKI -
SZNAJDER -
WAWRZYNIAK -
KWIATKOWSKI -
29DRUŻYNA 29 00:06:1800:12:54
6CODREAM Rafal
PIOTROWSKI Dariusz
KOWALCZYK Rafał
DĄBROWSKI Adam
KOWAL Krzysztof
4DRUŻYNA 4 00:06:1800:13:16
7NAGOW Michał
GORDON Roman
NIEDBALSKI Grzegorz
GRZYWIŃSKI Grzegorz
CYL Dawid
15RUN BDG 00:06:2900:13:26
8WOŹNIAKOWSKA Agata
BŁAŻEJAK Krzysztofa
BELIŃSKA Patrycja
ŁAZ Kamil
KONIAIEV Volodymyr
21RAKIETY Z RUN BYDGOSZCZ 00:06:3200:13:36
9WALENCIAK Jarosław
BRZEZIŃSKI Sławomir
JANIKOWSKA Awa
CHMIELEWSKI Irenusz
STASZKIEWICZ Jakub
23CZARNE STOPY.SM 00:06:2200:13:37
10SIEWKO Julita
SUCHOMSKI Jan
ZAJĄC Robert
GRABOWSKI Roman
ZAJĄC Jan
SUCHOMSKI Jan
30MIKOŁAJE Z LEŚNEJ RZEKI 00:06:3900:14:07
11PLUCIŃSKA Aleksandra
PALISZEWSKI Paweł
PRZYBYŁA Agnieszka
KUŚ Michał
ROBAKOWSKI Waldemar
14PACTUM RENIFERKI 00:06:3700:14:38
12POTRZEBOWSKA Agata
POTRZEBOWSKI Marek
TOMASZEWSKA Agnieszka
TOMASZEWSKI Tomasz
MOCZULSKA Magdalena
18DEAF 00:06:5100:14:43
13BEDNAREK Marta
KADOW Ryszard
RUDOL Magdalena
KRYSKE Mariusz
GŁOWACKA Hanna
13DZIEWCZYNY, KTÓRE WIEDZĄ, O CO TU BIEGA 00:07:0700:14:43
14PRZYBYLSKI Bartek
NIJAK Kasia
PRZYBYLSKA Inez
RÓG Robert
PRZYBYLSKA Karolina
11DRUŻYNA 11 00:06:5300:15:04
15RYBKA Ilona
GIERSZEWSKA Grażyna
SMAŻYK Ewelina
PALACZ Wioletta
DROŻDŻ Małgorzata
3HOT RESORAKI 00:07:1900:15:06
16GRZYWIŃSKA Paulina
LIPIŃSKI Michał
JASIEŃSKA Karolina
LIPIŃSKI Adam
MAJCHERCZYK Kuba
25SIŁACZE I ONA 00:06:5700:15:16
17KORZENIOWSKA Beata
MROZEK Mateusz
WOŹNY Łukasz
FRASZ Paweł
WOJTKOWIAK Waldemar
27DRUŻYNA 27 00:07:0400:15:42
18JAWORSKA Monika
JAWORSKI Tomasz
WALCZAK Tomasz
WALCZAK Joanna
SŁOMSKA Monika
17BIEGAJĄCECIACHA 00:07:1300:15:48
19RZEMEK Sławomir
RZEMEK Anna
SZYDŁO Monika
SZYDŁO Sławomir
STARSZAK Paweł
12DRUŻYNA 12 00:07:2100:15:50
20MOLIŃSKI Jakub
LULIŃSKI Igor
MUSS Karolina
RZEPECKA Katarzyna
KACZOROWSKA Agnieszka
7DRUŻYNA 7 00:07:2400:15:54
21SIUDA Sebastian
BARNIGIEL Agnieszka
SZAFKOWSKI Arkadiusz
MIKOŁAJCZAK Aleksandra
GUŹDZIOŁ Jarek
1DRUŻYNA 1 00:07:4000:16:01
22ZAGOZDZON Wioleta
ZIELIŃSKA Justyna
BARNIKOWSKA Bogusława
KOSTECKA Mariola
STOMSKI Krzysztof
10DRUŻYNA 10 00:07:3300:16:12
23SZEWCZYK Katarzyna
SZEWCZYK Tomasz
BERNACKI Dominik
BERNACKA Agata
SYNAKIEWICZ Adam
16SZCZĘŚCIARZE 00:07:5200:16:44
24KOZAKIEWICZ Marcin
NIEWIADOMA Justyna
PAWLAK Jakub
WEGNER Michał
- -
28EKIPA ANANSIEGO 00:07:4500:16:49
25KUGACZ Aneta
PIECYK-CZAJA Sonia
PIECYK-CZAJA Jarek
OLSZTYŃSKI Sebastian
JAWORSKI Paweł
9DRUŻYNA 9  00:07:5800:17:15
26WŁODARCZYK Olga
GRZĘDZICKA Marta
BRZEZIŃSKA Monika
CZARNECKA-PIJAROWSKA Dominika
TOKARSKA Oliwia
5DAMSKI TEAM WUJKA PORADY 00:08:0300:17:16
27WIŚNIEWSKA Elżbieta
MASALSKA Klaudia
ZABŁOTOWICZ Weronika
BOCHAT Krystian
TARCZYŃSKI Łukasz
6DRUŻYNA 6 00:07:2500:17:16
28JANICKI Robert
WRUK Justyna
WOŹNIAK Joanna
KOPACZ Hanna
KAPELA Wiesława
22ROBERT 00:08:1200:18:08
Znaleziono 28 wynik(ów)