III CROSS PRECON POLSKA JASTROWIE - 10,6KM

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
10.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
109
Wystartowało/ Started:
95
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
93
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyny | Pary małżeńskie | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5.3kmCzas
netto
10.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1WIRKUS Łukasz 104MKS TALEXSZCZECINEKM-301M 100:18:1900:37:45.30 3:3316.8
2HOFFMAN Aleksander 21PRECON POLSKAJASTROWIEM-401M 200:19:0700:38:58.20+00:01:123:4016.3
3ŁAWECKI Darek 42WWW.LAWECCY.PLCZLUCHÓWM-302M 300:20:0100:40:39.90+00:02:543:5015.6
4KUBIAK Piotr 37PRECON POLSKAJASTROWIEM-303M 400:20:1500:41:50.50+00:04:053:5615.2
5TALAR Patrycja 77KB UE POZNAŃ/RUNNERSWORLDPOZNAŃPOBIEDZISKAK-301K 100:21:3900:43:22.95+00:05:374:0514.7
6ŚLĘZAK Robert 76OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINYM-402M 500:21:4300:43:30.75+00:05:454:0614.6
7KĘDZIERSKI Andrzej 29SZCZECINEKM-304M 600:21:3500:43:54.35+00:06:094:0814.5
8WIRKUS Antonina 103MKS TALEXSZCZECINEKK-302K 200:21:4500:43:58.50+00:06:134:0814.5
9GÓRA Sylwek 89#ZABIEGANI NOCĄOKONEKM-403M 700:22:3100:45:24.95+00:07:394:1714
10TRĘBSKI Krzysztof 93#ZABIEGANI NOCĄOKONEKM-404M 800:22:3200:45:24.95+00:07:394:1714
11CUBER Wojciech 92#ZABIEGANI NOCĄZŁOTÓWM-305M 900:22:3300:46:12.00+00:08:264:2113.8
12RAMS Tadeusz 30OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINYSZCZEKOCINEKM-501M 1000:23:1800:46:32.15+00:08:464:2313.7
13RAK Adam 64BARWICEM-405M 1100:22:1800:46:34.40+00:08:494:2313.7
14PIECHOTA Mariusz 57WATAHA WAŁCZWAŁCZM-502M 1200:22:3900:47:03.50+00:09:184:2613.5
15DZIADCZYK Krzysztof 8FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-503M 1300:23:0600:47:05.45+00:09:204:2613.5
16ŚWITAŁ Leszek 96PCH_RUNCHODZIEŻM-406M 1400:23:3700:47:36.45+00:09:514:2913.4
17JANIAK Sebastian 24TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-306M 1500:23:4600:48:06.45+00:10:214:3213.2
18SYDORENKO Oleksandr 70CZŁUCHÓWM-181M 1600:24:0600:48:08.90+00:10:234:3213.2
19SAWICKI Eligiusz 66ZŁOTÓWM-504M 1700:23:4600:48:11.35+00:10:264:3213.2
20SULIK Krzysztof 69MIROSŁAWIECM-407M 1800:24:0600:48:31.20+00:10:454:3413.1
21SZWEDA Tomasz 71STOWARZYSZENIE LUDZI W BIEGUZŁOTÓWM-307M 1900:23:5500:48:46.65+00:11:014:3613
22WIELGUS Grzegorz 85ZŁOTÓWM-308M 2000:24:4200:48:47.40+00:11:024:3613
23ZDZENKA Kamil 91ZAKRZEWOM-309M 2100:23:5000:48:53.00+00:11:074:3613
24PODLECKA Agnieszka 604 RUN TEAM PIŁAPIŁAK-303K 300:24:0900:49:00.85+00:11:154:3713
25SZYMCZAK Krzysztof 101SYSTEM 11WAŁCZM-505M 2200:24:1500:49:18.45+00:11:334:3912.9
26JAROSZ Dariusz 100TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-408M 2300:25:2100:49:34.05+00:11:484:4012.8
27KUBIAK Daniel 113JASTROWIEM-3010M 2400:24:5600:49:38.95+00:11:534:4112.8
28GRZONKA Kamila 17KB ZBLEWOBYTONIAK-304K 400:24:0700:49:39.75+00:11:544:4112.8
29OSTROWSKI Marian 106SENIOR 54ZŁOCIENIECM-601M 2500:24:5100:49:51.95+00:12:064:4212.8
30KWASIGROCH Marcin 40FIRE RESCU TEAMZŁOTÓWM-182M 2600:25:2600:50:35.45+00:12:504:4612.6
31OCHNIO Ryszard 53POLONIA JASTROWIE64-915 JASTROWIEM-409M 2700:24:2000:50:52.15+00:13:064:4712.5
32NAPIÓRKOWSKI Sławomir 97TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-3011M 2800:25:2000:50:56.25+00:13:104:4812.5
33GÓRA Agnieszka 90#ZABIEGANI NOCĄOKONEKK-401K 500:25:2900:51:03.20+00:13:174:4812.5
34KASPERSKI Dariusz 28BYDLINOM-4010M 2900:24:5400:51:12.45+00:13:274:4912.4
35KUBIŚ Paweł 38APTEKARZESZCZECINEKM-3012M 3000:25:5600:51:21.20+00:13:354:5012.4
36ŁAWNICZAK Justyna 43RAGE RUNZAKRZEWOK-305K 600:25:2600:52:15.95+00:14:304:5512.2
37HAŁKA Justyna 19TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK-306K 700:26:2600:53:29.25+00:15:435:0211.9
38JUSZKIEWICZ Wojciech 26WAŁCZM-4011M 3100:26:0300:53:30.70+00:15:455:0211.9
39PAWŁOWSKI Michał 56PRECON-POLSKAJASTROWIEM-3013M 3200:25:5700:53:32.45+00:15:475:0311.9
40KOWALCZYK Seweryn 35TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-183M 3300:25:5100:53:35.95+00:15:505:0311.9
41GAWIN Rafał 13KOŚCIERZYNAM-4012M 3400:26:4000:53:50.45+00:16:055:0411.8
42WNUK Miłosz 86JASTROWIEM-3014M 3500:26:0400:53:50.50+00:16:055:0411.8
43RAK Anna 63BARWICEK-402K 800:26:0800:53:51.70+00:16:065:0411.8
44MAŃKOWSKI Dariusz 47JASTROWIEJASTROWIEM-506M 3600:26:0800:53:55.00+00:16:095:0511.8
45NIEMCZEWSKA Angelika 51LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAK-403K 900:26:1700:54:02.45+00:16:175:0511.8
46SEYDAK Maciej 68BOSCO TEAM DEBRZNODEBRZNOM-184M 3700:27:0400:54:21.85+00:16:365:0711.7
47DYCZKOWSKI Andrzej 7HUSARIA RACE TEAMSYPNIEWOM-4013M 3800:26:3700:54:36.05+00:16:505:0911.6
48KUICH Piotr 39LILL-SPORTJÓZEFOWOM-507M 3900:26:2400:54:42.50+00:16:575:0911.6
49ROMECZ-KAZIK Gabriela 65ZŁOTÓWK-307K 1000:26:2400:54:45.50+00:17:005:0911.6
50GEMZA Marcin 14RAGE RUNZŁOTÓWM-3015M 4000:25:0700:54:59.50+00:17:145:1111.6
51PLUTA Magdalena 59JASTROWIEK-308K 1100:26:5600:55:05.15+00:17:195:1111.5
52MRÓZ Przemysław 50RAGE RUNŁĄKIEM-3016M 4100:27:0800:55:07.15+00:17:215:1111.5
53GAJDA Ilona 12LILL-SPORTZŁOTÓWK-309K 1200:26:4000:55:25.35+00:17:405:1311.5
54GRACZKOWSKI Damian 15BWMPIŁAM-185M 4200:26:5400:55:26.95+00:17:415:1311.5
55TWARDOWSKI Jacek 78WAŁCZM-602M 4300:28:0500:55:47.25+00:18:015:1511.4
56WIELGOSZ Ania 83PRZECHLEWKOK-181K 1300:26:4100:55:55.65+00:18:105:1611.4
57SZWEDA Marek 72ZŁOTÓWM-603M 4400:27:2700:56:43.65+00:18:585:2111.2
58PIECHOTA Robert 58ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4014M 4500:27:4400:56:52.65+00:19:075:2111.2
59BUDZIŃSKI Dariusz 99PIŁAM-4015M 4600:28:5100:57:14.55+00:19:295:2411.1
60MAKOWIECKA Angelina 45PIŁAK-182K 1400:27:5900:57:15.05+00:19:295:2411.1
61GALICKI Robert 112BOBOLICEM-4016M 4700:28:4600:57:26.40+00:19:415:2511.1
62KLUPŚ Janusz 32JASTROWIEM-4017M 4800:28:4700:57:45.90+00:20:005:2611
63ŁUŃSKI Maciej 44ZŁOTÓWM-3017M 4900:28:4000:58:04.75+00:20:195:2810.9
64TYLMAN Piotr 79CZAPLINEKM-3018M 5000:27:4400:58:29.80+00:20:445:3110.9
65KWIATKOWSKA Dominika 41WĘGORZEWOK-183K 1500:28:0700:58:33.35+00:20:485:3110.9
66OSOBNIAK Ryszard 54NIEZRZESZONYKOSZALINM-604M 5100:29:0500:58:52.40+00:21:075:3310.8
67SZYNKARUK Marek 75TEAM BIEGOWY SZCZECINEKBORNE SULINOWOM-3019M 5200:29:3900:58:59.95+00:21:145:3310.8
68SZYMAŃSKI Tomasz 73TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-508M 5300:28:5800:59:07.05+00:21:215:3410.8
69JASKÓŁKA-STANISZ Paweł 25LOTYŃM-186M 5400:29:3400:59:22.20+00:21:365:3610.7
70HAŁKA Arkadiusz 20TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4018M 5500:28:5400:59:29.40+00:21:445:3610.7
71WAJDA Waldemar 80BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-4019M 5600:29:4000:59:32.85+00:21:475:3710.7
72KLUPŚ Monika 31JASTROWIEK-404K 1600:29:1600:59:34.90+00:21:495:3710.7
73KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 34PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM-4020M 5700:30:5300:59:51.75+00:22:065:3810.6
74GRZYSTEK Marcin 18SITNOM-3020M 5800:30:5200:59:52.95+00:22:075:3810.6
75KOKOT Izabela 33ORŁY BORNEGOBORNE SULINOWOK-3010K 1700:29:5701:00:49.95+00:23:045:4410.5
76SEYDAK Agata 210BOSCO TEAM DEBRZNODEBRZNOK-3011K 1800:29:2401:00:57.15+00:23:115:4510.4
77BARTON Krystyna 4TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-50+1K 1900:29:0501:01:22.20+00:23:365:4710.4
78BANACZYK Wioletta 3LILL-SPORTZŁOTÓWK-50+2K 2000:30:0801:01:44.10+00:23:585:4910.3
79WIŚNIEWSKA Iwona 98KRAJENKAK-3012K 2100:30:4001:02:12.65+00:24:275:5210.2
80MAŃKOWSKA Janina 46-JASTROWIEK-50+3K 2200:30:5701:03:13.95+00:25:285:5710.1
81KOPKIEWICZ Konrad 105LOTYŃM-3021M 5900:30:5501:03:40.55+00:25:556:0010
82PLECETY Andrzej 87PRECON POLSKAWAŁCZM-509M 6000:30:4201:03:50.15+00:26:046:0110
83RYKAŁA Justyna 111ZŁOTÓWK-184K 2300:31:3301:04:58.30+00:27:136:079.8
84PAPROCKA Eliza 95ZŁOTÓWK-185K 2400:31:3501:05:22.95+00:27:376:109.7
85JABŁOŃSKA Renata 23TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-3013K 2500:31:3701:05:33.90+00:27:486:119.7
86SAWICZ-ŁUŃSKA Emilia 67ZŁOTÓWK-3014K 2600:30:0501:07:18.20+00:29:326:209.5
87WIELGUS Jacek 84ZŁOTÓWM-4021M 6100:32:4301:07:27.85+00:29:426:219.4
88PACHUC Kamila 55RAGE RUNNOWE POTULICEK-186K 2700:32:2701:08:41.55+00:30:566:289.3
89SZYMCZAK Anna 102SYSTEM 12WAŁCZK-405K 2800:33:5201:09:13.20+00:31:276:319.2
90PRYMON Ewa 62JASTROWIEK-406K 2900:33:5601:09:48.55+00:32:036:359.1
91POTURALSKA Katarzyna 61JASTROWIEK-407K 3000:37:1101:19:37.80+00:41:527:308
92WALCZAK Henryk 82OCTOPUS SUCHY LASPOZNAŃM-70+1M 6200:46:5401:36:13.00+00:58:279:046.6
93WALCZAK Grzegorz 81OCTOPUS SUCHY LASSUCHY LASM-4022M 6300:46:5301:36:13.75+00:58:289:046.6
94PAPROCKA Sylwia 94ZŁOTÓWK-187K 3100:36:42+00:18:236:558.7
95BRONOWICKI Karol 5ZŁOTÓWM-3022M 6400:42:26+00:24:078:007.5
Znaleziono 95 wynik(ów)