III CROSS PRECON POLSKA JASTROWIE - 5,3 KM

Organizator/ Organizer:
Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu
Data/ Date:
2018-04-07
Miejsce/ Place:
Jastrowie
Dystans/ Distance:
5.3 km
Zgłoszonych/ Registered:
122
Wystartowało/ Started:
106
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
106
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5.3km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 211MKP SZCZECINKE / TRIATHLONSZCZECINEKM-OPEN1M 100:18:20.15 3:2717.3
2POCZEWSKI Jan 202NIDAS SPORTSZŁOTÓWM-OPEN2M 200:18:25.45+00:00:053:2817.3
3GEHRKE Robert 158PCH_RUNCHODZIEŻM-OPEN3M 300:18:32.90+00:00:123:3017.1
4SZYMAŃSKI Krystian 217NIDAS SPORTSZŁOTÓWM-OPEN4M 400:18:34.80+00:00:143:3017.1
5ORZECHOWSKI Kamil 198TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN5M 500:19:03.65+00:00:433:3516.7
6POCZEWSKI Piotr 201ZŁOTÓWM-OPEN6M 600:20:05.50+00:01:453:4715.8
7WARDĘGA Mateusz 220ULKS BARWICELUBOSTRONIEM-OPEN7M 700:20:26.65+00:02:063:5115.6
8CERK Łukasz 142SZCZECINEKM-OPEN8M 800:20:56.15+00:02:363:5615.2
9HOFMAN Darek 162GOGGLE PAE/WATAHA WAŁCZWAŁCZM-OPEN9M 900:21:11.80+00:02:514:0015
10SZABAŁOWSKA Małgorzata 213MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN1K 100:21:57.85+00:03:374:0814.5
11SZYMCZAK Arkadiusz 218SYSTEM 11 WAŁCZ DRUGIWAŁCZ DRUGIM-OPEN10M 1000:21:57.95+00:03:374:0814.5
12KOWALSKI Maciej 174AKTYWNA KRAJENKA / PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA PIŁAKRAJENKAM-OPEN11M 1100:22:14.05+00:03:534:1114.3
13KADEJ Szymon 169SZCZECINEKM-OPEN12M 1200:22:28.50+00:04:084:1414.1
14KRYZEL Tomasz 178CZŁUCHÓWM-OPEN13M 1300:22:53.15+00:04:334:1913.9
15MAKOWIECKA Michalina 189KACZORYK-OPEN2K 200:22:55.75+00:04:354:1913.9
16LESZCZYSZYN Paweł 186SZCZECINEKM-OPEN14M 1400:23:07.65+00:04:474:2113.8
17PAWŁOWICZ Roland 243HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN15M 1500:23:20.80+00:05:004:2413.6
18PRZYBYSZ Łukasz 242#ZABIEGANI NOCĄ OKONEKM-OPEN16M 1600:23:35.95+00:05:154:2713.5
19KASPEROWICZ Zdzisław 172MRS&MR PERFECT KASPEROWICZSŁUPSKM-OPEN17M 1700:23:48.20+00:05:284:2913.4
20KACZOR Agnieszka 168DEBRZNOK-OPEN3K 300:24:01.85+00:05:414:3213.2
21WOŹNIAK Grzegorz 226AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-OPEN18M 1800:24:04.80+00:05:444:3213.2
22WUJTIUK Piotr 228BASKET SZCZECINEKSZCZECINEKM-OPEN19M 1900:24:13.50+00:05:534:3413.1
23PODŁYSKA Tadeusz 204TRZCIANKAM-OPEN20M 2000:24:29.20+00:06:094:3713
24WIELGUS Paweł 222MRS&MR PERFECT KASPEROWICZOKONEKM-OPEN21M 2100:24:31.55+00:06:114:3713
25LACHOWSKI Krzysztof 185SZCZECINEKM-OPEN22M 2200:24:52.40+00:06:324:4112.8
26SZMAGLIŃSKA Karolina 215FLORIAN CHOJNICECHOJNICEK-OPEN4K 400:25:05.05+00:06:444:4312.7
27ZADROŻNY Szymon 230WATAHA WAŁCZWAŁCZM-OPEN23M 2300:25:43.00+00:07:224:5112.4
28LATOS Piotr 238PRECON POLSKAWAŁCZM-OPEN24M 2400:25:47.25+00:07:274:5112.3
29KUŹMA Mariusz 183HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-OPEN25M 2500:25:53.60+00:07:334:5312.3
30BEDNARSKI Piotr 133SZCZECINEKM-OPEN26M 2600:25:57.45+00:07:374:5312.3
31CENTKA Jakub 141TEAM ŚWIĘTAZŁOTÓWM-OPEN27M 2700:26:09.40+00:07:494:5612.2
32RUTKOWSKA Anna 209WATAHA WAŁCZWAŁCZK-OPEN5K 500:26:12.85+00:07:524:5612.1
33LEWANDOWSKI Remigiusz 187TSK ORZEŁ OSIEKZŁOTÓWM-OPEN28M 2800:26:14.10+00:07:534:5612.1
34CENTKA Michał 140TEAM ŚWIĘTAZŁOTÓWM-OPEN29M 2900:26:35.60+00:08:155:0112
35CHODOR Izabela 143TKKF KOSZALINOKONEK/GORZEBĄDZK-OPEN6K 600:26:39.55+00:08:195:0111.9
36GORBACZ Urszula 159SZCZECINEKK-OPEN7K 700:26:45.55+00:08:255:0311.9
37ANKUDOWICZ Damian 131STAROSTWO POWIATOWE W ZŁOTOWIEZŁOTÓWM-OPEN30M 3000:26:55.30+00:08:355:0411.8
38MIGORA Renata 250CHRZĄSTOWOK-OPEN8K 800:27:29.80+00:09:095:1111.6
39KUKLIŃSKI Bartosz 235PRECON POLSKAPIŁAM-OPEN31M 3100:27:54.90+00:09:345:1511.4
40ZAKIELARZ Jan 236PRECON POLSKASYPNIEWKOK-OPEN9K 900:27:57.30+00:09:375:1611.4
41PODLASEK Stanisław 203SZCZECINEKM-OPEN32M 3200:28:25.20+00:10:055:2111.2
42PYREK Krzysztof 2061 RBLOGWAŁCZM-OPEN33M 3300:28:26.90+00:10:065:2211.2
43PYREK Iwona 207WAŁCZK-OPEN10K 1000:28:27.35+00:10:075:2211.2
44GRZELAK Sebastian 237??M-OPEN34M 3400:28:32.15+00:10:125:2311.1
45PIECHOTA Elżbieta 200WATAHA WAŁCZWAŁCZK-OPEN11K 1100:28:36.85+00:10:165:2311.1
46DOBROWOLSKI Marek 148JASTROWIEM-OPEN35M 3500:28:37.65+00:10:175:2311.1
47ZIEMIAŃSKI Jacek 233PIŁAM-OPEN36M 3600:28:42.15+00:10:225:2411.1
48ŚWIERCZ Dariusz 245WAŁECKA ŚCIEMAWAŁCZM-OPEN37M 3700:28:49.20+00:10:295:2611
49THOMAS Daniel 246JASTROWIEM-OPEN38M 3800:28:49.65+00:10:295:2611
50SKRZYPA Dariusz 234M-OPEN39M 3900:29:06.65+00:10:465:2910.9
51KARABASZ Sylwia 170ZŁOTÓWK-OPEN12K 1200:29:30.20+00:11:105:3310.8
52MAŁYSZEWICZ Andrzej 191BIAŁY BÓRM-OPEN40M 4000:29:38.00+00:11:175:3510.7
53STOCKA-PODŁYSKA Żaneta 212TRZCIANKAK-OPEN13K 1300:29:43.05+00:11:225:3610.7
54KARABASZ Krzysztof 171ZŁOTÓWM-OPEN41M 4100:29:51.20+00:11:315:3710.7
55KOZŁOWSKI Piotr 177HUSARIA RACE TEAMJASTROWIEM-OPEN42M 4200:29:51.70+00:11:315:3710.7
56FRANKOWSKI Krzysztof 155NIEZRZESZONYJASTROWIEM-OPEN43M 4300:29:52.15+00:11:325:3810.6
57MATEJKO Hanna 192GDAŃSKK-OPEN14K 1400:30:12.85+00:11:525:4210.5
58REKOWSKI Robert 208PRECON POLSKAJASTROWIEM-OPEN44M 4400:30:20.70+00:12:005:4310.5
59JÓŹWIAK Kinga 167SZCZECINEKK-OPEN15K 1500:30:21.80+00:12:015:4310.5
60KONIECZKA Paweł 173JASTROWIEM-OPEN45M 4500:31:11.80+00:12:515:5310.2
61JAROSZEWICZ Joanna 166JARACZEWOK-OPEN16K 1600:31:17.50+00:12:575:5410.2
62GĄSIOROWSKA Paulina 157ZŁOTÓWK-OPEN17K 1700:31:17.90+00:12:575:5410.2
63GALIMSKA Marta 156ZŁOTÓWK-OPEN18K 1800:31:17.95+00:12:575:5410.2
64PIĘTKA Agnieszka 244K-OPEN19K 1900:31:18.35+00:12:585:5410.2
65RUSIECKI Marcin 239STOWARZYSZENIE AKTYWNEGO WAŁU POMORSKIEGOWAŁCZM-OPEN46M 4600:31:21.30+00:13:015:5410.1
66RYKAŁA Justyna 111ZŁOTÓWK-OPEN20K 2000:31:33.05+00:13:125:5710.1
67KUBIAK Mariusz 180HURAGAN JASTROWIEJASTROWIEM-OPEN47M 4700:31:41.95+00:13:215:5810
68TAMŁOWSKI Daniel 219HURAGANJASTROWIEM-OPEN48M 4800:31:52.15+00:13:326:0010
69DZIEMIAŃCZYK Justyna 114JASTROWIEK-OPEN21K 2100:31:55.90+00:13:356:0110
70BUŚKO Wioletta 139JASTROWIEK-OPEN22K 2200:31:56.35+00:13:366:0110
71WIGIA Marzena 248JASTROWIEK-OPEN23K 2300:32:13.75+00:13:536:049.9
72WICHA Rafał 221PRECON POLSKAJASTROWIEM-OPEN49M 4900:32:14.15+00:13:546:049.9
73ZALESKI Tomasz 232OKONEK/GORZEBĄDZM-OPEN50M 5000:32:24.40+00:14:046:069.8
74MISIAK Andrzej 241#ZABIEGANI NOCĄ OKONEKOKONEKM-OPEN51M 5100:32:24.90+00:14:046:069.8
75DUDZIŃSKA Patrycja 150JASTROWIEK-OPEN24K 2400:32:38.95+00:14:186:099.7
76NIEDZIELA Dorota 195LILL-SPORTZŁOTÓWK-OPEN25K 2500:32:40.15+00:14:206:099.7
77NOWAK-GEMZA Monika 196ZŁOTÓWK-OPEN26K 2600:32:42.15+00:14:226:109.7
78FRANKOWSKI Tomasz 154UNITED GYMNASTICS JASTROWIEJASTROWIEM-OPEN52M 5200:32:43.55+00:14:236:109.7
79WODZYŃSKA Katarzyna 225#ZABIEGANI NOCĄ OKONEKOKONEKK-OPEN27K 2700:32:46.00+00:14:256:109.7
80SZCZECHOWSKI Adrian 214STOWARZYSZENIE AKTYWNEGO WAŁU POMORSKIEGOZDBICEM-OPEN53M 5300:32:54.25+00:14:346:129.7
81BILL Łukasz 134BORNE SULINOWOM-OPEN54M 5400:33:05.15+00:14:456:149.6
82JARNO Wojciech 165AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM-OPEN55M 5500:33:38.15+00:15:186:209.5
83BĄBIŃSKI Grzegorz 132ZŁOTÓWM-OPEN56M 5600:34:22.15+00:16:026:299.3
84DEPTUŁA-BILL Bożena 147BORNE SULINOWOK-OPEN28K 2800:34:47.40+00:16:276:339.1
85KUICH Anna 181LILL-SPORTJÓZEFOWOK-OPEN29K 2900:34:50.15+00:16:306:349.1
86ZIÓŁKOWSKI Andrzej 249SYPNIEWOM-OPEN57M 5700:35:04.75+00:16:446:379.1
87DZIADUCH Elżbieta 151JASTROWIEK-OPEN30K 3000:35:16.20+00:16:566:399
88DUBISZ Joanna 149LILL-SPORTZŁOTÓWK-OPEN31K 3100:35:22.25+00:17:026:409
89WRONA Ryszard 227LILL-SPORTZŁOTÓWM-OPEN58M 5800:35:23.00+00:17:026:409
90KUKLIŃSKA Joanna 182METROŻERCYMIROSZEWOK-OPEN32K 3200:35:35.60+00:17:156:428.9
91ŁABĘDŹ Katarzyna 188LILL-SPORTBIELAWAK-OPEN33K 3300:35:54.95+00:17:346:468.9
92MAŁYSZEWICZ Teresa 190BIAŁY BÓRK-OPEN34K 3400:36:24.25+00:18:046:528.7
93DĄBROWSKA Katarzyna 146CZAPLINEKK-OPEN35K 3500:36:31.75+00:18:116:538.7
94FIRLEJ Agnieszka 153RUNDORFINACZAPLINEKK-OPEN36K 3600:36:32.10+00:18:116:538.7
95GÓRSKI Bolesław 160A KUKUMŁODZIKOWOM-OPEN59M 5900:36:38.50+00:18:186:548.7
96BOŻEK Marta 136PIŁAK-OPEN37K 3700:36:47.65+00:18:276:568.6
97KWIATKOWSKA Agnieszka 184WĘGORZEWOK-OPEN38K 3800:38:08.05+00:19:477:118.3
98WILCZYŃSKA Agata 247WAŁCZK-OPEN39K 3900:39:01.50+00:20:417:218.2
99MOWCZAN Regina 193WAŁCZWAŁCZK-OPEN40K 4000:39:01.55+00:20:417:218.1
100WIŚNIEWSKI Daniel 224ZŁOTÓWM-OPEN60M 6000:39:29.80+00:21:097:278.1
101ZAGAJA Janusz 231WESOŁY BORSUK TEAMPOKÓJM-OPEN61M 6100:39:52.15+00:21:327:318
102BARTOSIK Bogusława 240TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN41K 4100:40:48.85+00:22:287:417.8
103BRONOWICKA Angela 137GÓRZNAK-OPEN42K 4200:42:26.15+00:24:068:007.5
104ILECKA Joanna 163KOSZALINK-OPEN43K 4300:42:28.30+00:24:088:007.5
105NOWAKOWSKA Agnieszka 197SZCZECINEKK-OPEN44K 4400:42:54.90+00:24:348:057.4
106SZYDŁOWSKI Łukasz 216SZCZECINEKM-OPEN62M 6200:42:55.20+00:24:358:057.4
Znaleziono 106 wynik(ów)