III ĆWIERĆULTRAMARATON BIESZCZADZKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-10-09
Miejsce:
Cisna
Dystans:
13 km
Zgłoszonych:
295
Wystartowało:
226
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
226
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużynaCzas startuP1_Krzyzowka_z_czerwonym
12km
Czas
netto
13km
Czas
brutto
13km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GAWROŃSKI Tomasz 1728UMKS NADIR JędrzejówJĘDRZEJÓWMężczyzni1M 100:00:0201:01:5901:06:04.2001:06:06.55 5:0411.8
2KRAWIECKI Mateusz 1781Mężczyzni2M 200:00:0201:05:2701:09:17.8501:09:20.15+00:03:135:1911.3
3DZIEDZIC Mariusz 1754Zabierzów BiegaJERZMANOWICEMężczyzni3M 300:00:0201:05:2601:09:19.8001:09:21.80+00:03:155:1911.3
4FALKOWSKI Krzysztof 1778Mężczyzni4M 400:00:0201:05:2701:10:07.5001:10:09.55+00:04:035:2311.1
5KOCIOŁEK Witold 1672Runonline.pl TeamKRAKÓWMężczyzni5M 500:00:0201:13:5101:18:34.8501:18:37.20+00:12:306:029.9
6MADEJSKI Sławomir 1748Speleoklub ŚwiętokrzyskiKIELCEMężczyzni6M 6Żuki w błocie00:00:0201:14:5701:19:24.5501:19:27.45+00:13:206:069.8
7KORAB Szymon 1633Korzybskie RekinyKĘPICEMężczyzni7M 7Rowery Małgośka00:00:1501:21:4301:26:39.0501:26:54.35+00:20:476:399
8ROLKA Gabriela 1501runonline.pl/TRIADAKRAKÓWKobiety1K 100:00:0201:21:5401:26:52.1001:26:54.40+00:20:476:409
9PŁACZEK Paweł 1765Mężczyzni8M 800:00:0401:23:0401:28:12.6001:28:17.30+00:22:106:478.8
10MAJ Sławomir 1621Biegający ŚwidnikŚWIDNIKMężczyzni9M 900:00:0301:23:3201:28:23.5001:28:26.60+00:22:206:478.8
11WRÓBEL Kacper 1658GRODZISK MAZOWIECKIMężczyzni10M 1000:00:1501:24:5801:30:16.9001:30:32.70+00:24:266:568.6
12TOMCZAK Przemysław 1543Night RunnersPOZNAŃMężczyzni11M 1100:00:0601:25:1901:30:41.2001:30:47.60+00:24:416:588.6
13MAMEJ Piotr 1796SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINMężczyzni12M 12Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:0301:25:5101:31:13.0001:31:16.40+00:25:097:018.6
14MERCIK Agnieszka 1735Przemyski Klub BiegaczaKROSNOKobiety2K 2Przemyśl00:00:0401:25:5401:31:19.9001:31:23.90+00:25:177:018.5
15KUCHARSKI Paweł 1797Mężczyzni13M 1300:00:0601:25:5301:31:23.2501:31:29.65+00:25:237:018.5
16ZAJDEL Marcin 1759KROSNOMężczyzni14M 1400:00:1101:26:2701:31:31.6001:31:43.20+00:25:367:028.5
17KUNCEWICZ Weronika 1701sklep biegacza Team LublinLUBLINKobiety3K 300:00:0301:26:5801:32:09.4501:32:13.05+00:26:067:058.5
18PIETRZYK Agnieszka 1544POZNAŃKobiety4K 400:00:0501:27:0701:32:20.4501:32:26.35+00:26:197:068.4
19LASKO Łukasz 1557GDYNIAMężczyzni15M 1500:00:0301:27:0501:32:36.8501:32:40.15+00:26:337:078.4
20GOŁUB Marcin 1713WARSZAWAMężczyzni16M 1600:00:0901:27:1101:32:37.9501:32:47.15+00:26:407:078.4
21GŁADYSZ Artur 1798Mężczyzni17M 1700:00:0701:28:0901:33:16.2501:33:24.05+00:27:177:108.4
22PINKOWSKI Dariusz 1516KPP Lubliniec, X-KineticLUBLINIECMężczyzni18M 1800:00:0501:29:4601:35:26.1501:35:31.55+00:29:257:208.2
23PRUSKI Zbigniew 1521DroniowiczkiLUBLINIECMężczyzni19M 1900:00:0501:29:5001:35:26.2501:35:31.55+00:29:257:208.2
24TURLEJ Hubert 1717SULEJÓWEKMężczyzni20M 2000:00:0301:30:1901:35:33.8501:35:37.70+00:29:317:218.2
25SZCZĘCH Adam 1681RYGLICEMężczyzni21M 2100:00:0201:30:1501:35:56.9501:35:59.60+00:29:537:228.1
26ZALEWSKA Marta 1723Żórawski TeamWARSZAWAKobiety5K 500:00:0501:31:1201:36:28.8001:36:34.55+00:30:287:258.1
27ZAJDEL Sławomir 1527JAROSŁAWMężczyzni22M 2200:00:0901:31:0701:36:32.1501:36:41.65+00:30:357:258.1
28SZYMASZEK Monika 1579DĘBICAKobiety6K 600:00:1401:31:0501:36:38.3501:36:52.50+00:30:457:268.1
29GESSLER Łukasz 1546BIESYBOLSZEWOMężczyzni23M 2300:00:0301:31:1701:37:39.3501:37:42.55+00:31:367:308
30SKRZYNIARZ Ewa 1780Kobiety7K 700:00:0301:32:0501:37:49.6501:37:52.85+00:31:467:318
31KACPRZAK Paweł 1779Mężczyzni24M 2400:00:0301:32:0101:37:49.7001:37:52.90+00:31:467:318
32DROZD Andrzej 1709GORZÓW WIELKOPOLSKIMężczyzni25M 2500:00:1201:33:1901:38:34.4501:38:47.10+00:32:407:357.9
33RACZYŃSKI Mariusz 1711WARSZAWAMężczyzni26M 2600:00:1301:33:1801:38:38.2001:38:51.70+00:32:457:357.9
34MAJEWSKI Marcin 1538KWW/WWGĄBINMężczyzni27M 2700:00:2101:33:2401:38:41.4501:39:03.25+00:32:567:357.9
35GOŚCINIAK Kamil 1548GĄBINMężczyzni28M 2800:00:2101:33:3401:38:41.9501:39:03.55+00:32:577:357.9
36WODYŃSKI Jacek 1803Mężczyzni29M 2900:00:1101:33:0201:39:02.8001:39:14.15+00:33:077:377.9
37KOTUŁA Jarosław 1786SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMKRAŚNIKMężczyzni30M 3000:00:1001:33:4801:39:50.7501:40:01.05+00:33:547:407.8
38CIENIUSZEK Izabella 1670PRUSZKÓWKobiety8K 800:00:1201:33:2101:39:49.7001:40:02.40+00:33:557:407.8
39MAZUR Marek 1550PRZEMYŚL MAROKOPRZEMYŚLMężczyzni31M 3100:00:1101:33:2401:39:51.4001:40:02.75+00:33:567:407.8
40SKUBIDA Marcin 1774Mężczyzni32M 3200:00:0601:34:0401:39:57.6001:40:04.30+00:33:577:417.8
41USYK Mariusz 1578LESKOMężczyzni33M 3300:00:1201:34:0001:40:07.4501:40:19.55+00:34:137:427.8
42ZABURKO Mateusz 1792TOMASZÓW LUBELSKIMężczyzni34M 3400:00:1101:34:5501:40:28.4001:40:39.45+00:34:327:437.8
43KLEPACKI Maciej 1799Mężczyzni35M 3500:00:1001:35:0801:41:17.2001:41:28.00+00:35:217:477.7
44WINKOWSKA Magdalena 1635WARSZAWAKobiety9K 9Rowery Małgośka00:00:1401:35:2001:41:45.3501:42:00.20+00:35:537:497.7
45BOROWIEC Mariusz 1605Bracia.BLUBLINMężczyzni36M 3600:00:1501:35:5101:41:48.7501:42:04.20+00:35:577:497.7
46HANASIEWICZ Paweł 1556PRZEMYŚLMężczyzni37M 3700:00:1001:36:3301:41:57.2501:42:07.25+00:36:007:507.7
47BOREK Paweł 1582KRAKÓWMężczyzni38M 3800:00:0901:36:3201:41:58.3501:42:07.55+00:36:017:507.6
48NAZIMEK Lilianna 1716wkurw_teamNOWY SĄCZKobiety10K 1000:00:0901:36:0901:42:03.4501:42:12.45+00:36:057:517.6
49KASPERKIEWICZ Maja 1783WARSZAWAKobiety11K 1100:00:1501:36:0101:41:58.8001:42:14.70+00:36:087:507.6
50KOTAS Adam 1695Fast & PerfectKATOWICEMężczyzni39M 3900:00:0601:36:2301:42:14.1501:42:20.20+00:36:137:517.6
51FRANKOWSKI Piotr 1690WARSZAWAMężczyzni40M 4000:00:1301:36:2301:42:13.5001:42:27.05+00:36:207:517.6
52PAPE Martin 1613WITCWARSAWMężczyzni41M 4100:00:0701:36:1401:42:21.4001:42:28.65+00:36:227:527.6
53DOMŻAŁA Konrad 1686WARSZAWAMężczyzni42M 4200:00:1701:36:1801:42:12.4001:42:30.30+00:36:237:517.6
54PRUSZKOWSKI Mariusz 1533Chełm BiegaCHEŁMMężczyzni43M 4300:00:1501:36:1801:42:17.3501:42:33.05+00:36:267:527.6
55JAROCKI Michał 1707WARSZAWAMężczyzni44M 4400:00:0801:36:2901:42:25.1501:42:33.95+00:36:277:527.6
56MAJCHROWSKI Jacek 1563BBL TarnobrzegTARNOBRZEGMężczyzni45M 4500:00:0501:36:3601:42:29.0501:42:34.35+00:36:277:537.6
57PLACHA Piotr 1752CKB TarnobrzegTARNOBRZEGMężczyzni46M 4600:00:0601:36:3401:42:28.1501:42:34.50+00:36:277:527.6
58LIPIŃSKI Tomasz 1706WARSZAWAMężczyzni47M 4700:00:1001:36:3001:42:40.1501:42:50.60+00:36:447:537.6
59STEPANCZENKO Rafał 1726BIAŁYSTOK BIEGABIAŁYSTOKMężczyzni48M 4800:00:0701:37:2101:42:53.9501:43:01.45+00:36:547:547.6
60PIETRZYK Agnieszka 1782Kobiety12K 1200:00:0401:36:5501:42:57.9501:43:02.55+00:36:567:557.6
61WARĘCKA Kasia 1718KROBÓWKobiety13K 1300:00:2501:37:1701:43:14.9001:43:39.95+00:37:337:567.6
62ORYNEK Klaudia 1620KRAKÓWKobiety14K 1400:00:0501:37:3801:43:39.0501:43:44.90+00:37:387:587.5
63BRENKUS Piotr 1622Bieg po zdrójJAWORZEMężczyzni49M 4900:00:2201:37:5501:43:48.7001:44:10.90+00:38:047:597.5
64BACZA Piotr 1553Przemyśl - MarokoPRZEMYŚLMężczyzni50M 5000:00:1101:38:0201:44:08.5501:44:19.60+00:38:138:007.5
65MAJEWSKI Wojciech 1539GĄBINMężczyzni51M 5100:00:2001:38:0101:44:04.7501:44:25.25+00:38:188:007.5
66WODYŃSKA Dagmara 1683Equido Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZKobiety15K 1500:00:1101:38:3801:44:32.5001:44:44.10+00:38:378:027.5
67LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1742Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAKobiety16K 1600:00:1401:38:3301:44:33.1501:44:47.30+00:38:408:027.5
68SZYBIAK Maciej 1793Agona W&MMężczyzni52M 5200:00:0901:38:5101:44:48.7001:44:58.40+00:38:518:037.4
69KANTOR Darek 1569RUN_HELPERSIBODUSZYNMężczyzni53M 53Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1401:38:4201:44:45.4001:44:59.55+00:38:538:037.4
70MOŚKO Karolina 1744TKD Szakal Jeżyce RunnersKOSZALINKobiety17K 17TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:1101:39:3801:45:35.9501:45:47.65+00:39:418:077.4
71BIZUB Jakub 1704SKIERNIEWICEMężczyzni54M 5400:00:2001:40:0601:45:55.4501:46:15.65+00:40:098:087.4
72POLOZYNSKI Andrzej 1645Zacisze Night RunnersWARSZAWAMężczyzni55M 5500:00:1901:40:2601:46:23.6001:46:43.00+00:40:368:117.3
73KACZOREK Beata 1679JÓZEFÓWKobiety18K 18Dzikie Dziki00:00:0801:40:1501:46:34.4001:46:43.30+00:40:368:117.3
74BODZIOCH Grzegorz 1674Gorlicka Grupa BiegowaKOBYLANKAMężczyzni56M 5600:00:2101:40:3901:47:07.4001:47:28.70+00:41:228:147.3
75BOROWIEC Arkadiusz 1531Bracia.B/Chełm BiegaCHEŁMMężczyzni57M 5700:00:1501:40:4601:47:19.2501:47:34.25+00:41:278:157.3
76BAHIR Said 1549PRZEMYSLMężczyzni58M 5800:00:1101:41:2701:48:03.2001:48:14.85+00:42:088:187.2
77SANECKI Robert 1710Sprint GorzyceGORZYCEMężczyzni59M 5900:00:0701:41:4601:48:52.1501:48:59.40+00:42:528:227.2
78TOPOROWSKI Mariusz 1602LUBLINMężczyzni60M 60Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1401:42:2101:48:48.1501:49:02.95+00:42:568:227.2
79SZUKOWSKA Amelia 1671WARSZAWAKobiety19K 1900:00:1701:42:1801:48:45.8501:49:03.50+00:42:568:227.2
80TOWAROWSKI Andrzej 1669WARSZAWAMężczyzni61M 6100:00:1901:40:5201:48:54.1001:49:13.15+00:43:068:227.2
81BANASZCZYK Maja 1589M Marathon TeamWARSZAWAKobiety20K 2000:00:0901:42:3101:49:08.1501:49:17.35+00:43:108:237.1
82STACH Robert 1566TARNAWA DOLNAMężczyzni62M 62Pozytywnie Zabiegani Sanok00:00:1201:42:3501:49:05.7001:49:17.85+00:43:118:237.2
83WRÓBEL Bartłomiej 1785Mężczyzni63M 6300:00:0601:42:4001:49:25.1001:49:31.50+00:43:248:257.1
84GAWCZYŃSKA - BACZA Izabela 1552Przemyśl - MarokoPRZEMYŚLKobiety21K 2100:00:1001:42:3901:49:26.4501:49:37.25+00:43:308:257.1
85MAZUREK Katarzyna 1675SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMLUBLINKobiety22K 22Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1001:43:5001:51:03.1001:51:13.85+00:45:078:327
86WLACHOS Monika 1790ŁÓDŹKobiety23K 2300:00:0901:44:3101:51:08.6501:51:18.15+00:45:118:337
87MAMEJ Wiktoria 1795LUBLINKobiety24K 2400:00:1301:44:0301:51:44.1501:51:57.60+00:45:518:357
88MAMEJ Elżbieta 1794LUBLINKobiety25K 2500:00:1301:44:2701:51:44.2501:51:57.85+00:45:518:357
89SUKIENNIK Anna 1560POWER TRAININGLIMANOWAKobiety26K 2600:00:0701:45:1601:51:54.2001:52:02.10+00:45:558:367
90KRAL Sebastian 1757JAWORZNOMężczyzni64M 6400:00:2401:44:3701:51:44.1501:52:08.30+00:46:018:357
91BĄK Sylwia 1614TUP TeamGABRYELINKobiety27K 2700:00:1401:45:1501:51:55.2501:52:09.35+00:46:028:367
92BIZIOR Marcin 1775TVP TEAMWARSZAWAMężczyzni65M 6500:00:1301:45:1301:51:56.0501:52:09.65+00:46:038:367
93KUBISIAK Marta 1638OSTRÓW WIELKOPOLSKIKobiety28K 2800:00:0901:45:4601:52:00.8501:52:10.65+00:46:048:377
94SANOCKA Dorota 1689ZABRZEKobiety29K 2900:00:1101:45:3701:52:01.6501:52:12.75+00:46:068:377
95SZMAJDOWICZ Paweł 1687Fachdom TeamKONSTANCIN JEZIORNAMężczyzni66M 6600:00:1701:45:4201:51:56.1501:52:13.50+00:46:068:367
96MATUSIK-SKALSKA Renata 1673DZIEWKIKobiety30K 30Żuki w błocie00:00:2201:45:0801:52:36.1001:52:58.45+00:46:518:396.9
97ZEMŁA Piotr 1580GLIWICEMężczyzni67M 6700:00:1101:45:2101:52:57.5001:53:09.45+00:47:028:416.9
98CHWISTEK Artur 1518ZABRZEMężczyzni68M 6800:00:1801:46:2401:53:20.8001:53:39.60+00:47:338:436.9
99KAMIŃSKA Beata 1678WAŁBRZYCHKobiety31K 3100:00:1801:46:5801:53:48.5001:54:06.80+00:48:008:456.9
100SUWEZDA Jacek 1767Mężczyzni69M 6900:00:1601:47:1201:53:52.5501:54:09.20+00:48:028:456.8
101DRAPAŁA Jan 1801KrokodyleMężczyzni70M 7000:00:2701:47:4201:53:47.1001:54:14.20+00:48:078:456.9
102STRZĘPKA Krzysztof 1800Mężczyzni71M 7100:00:2601:47:4201:53:47.7001:54:14.30+00:48:078:456.9
103WOŁOSZCZAK Łukasz 17006. KilometrBYDGOSZCZMężczyzni72M 726. Kilometr00:00:2401:47:0701:54:05.8001:54:30.35+00:48:238:466.8
104KUBALA Alicja 1791Kobiety32K 3200:00:0701:47:0701:54:49.6001:54:57.10+00:48:508:506.8
105LUBAŃSKA Alicja 1532ZS BukowiceBUKOWICEKobiety33K 3300:00:0601:47:3301:55:06.4001:55:12.55+00:49:068:516.8
106KRÓLIKOWSKA Emilia 1541WARSZAWAKobiety34K 3400:00:0701:48:4601:55:12.5001:55:20.10+00:49:138:516.8
107KUKLA Elzbieta 1677PWC Running TeamWARSZAWAKobiety35K 3500:00:0401:48:0401:55:17.8501:55:22.60+00:49:168:526.8
108ROSIŃSKA Małgorzata 1522PONIATOWAKobiety36K 3600:00:1001:48:4501:55:13.4501:55:24.15+00:49:178:516.8
109RUDNICKI Piotr 1565WARSZAWAMężczyzni73M 7300:00:2301:47:5401:55:08.4001:55:31.75+00:49:258:516.8
110KARDASZ Jacek 1761ATTYLA ZAMOŚĆZAMOŚĆMężczyzni74M 7400:00:1001:49:5801:56:14.9001:56:25.65+00:50:198:566.7
111MYGA Michał 1746HeartlessKATOWICEMężczyzni75M 7500:00:2701:49:4401:56:10.5501:56:38.35+00:50:318:566.7
112RAĆKOS Anna 1515WARSZAWAKobiety37K 3700:00:2401:49:2001:56:46.6501:57:10.75+00:51:048:586.7
113GLOWACKA Anna 1712WARSZAWAKobiety38K 3800:00:1301:49:3401:57:01.9501:57:15.05+00:51:089:006.7
114KOWALCZYK Mariusz 1729ŻÓŁWINMężczyzni76M 7600:00:2501:49:1701:56:57.3001:57:22.50+00:51:158:596.7
115OPITZ Agnieszka 1575WARSZAWAKobiety39K 3900:00:0701:50:0801:57:15.9001:57:23.50+00:51:169:016.7
116PAWLUKIEWICZ Michał 1632Rowery MałgośkaPOZNAŃMężczyzni77M 77Rowery Małgośka00:00:1501:49:5101:57:52.0001:58:07.45+00:52:009:046.6
117PAŁACHA Anna 1603SANDOMIERZKobiety40K 4000:00:1901:51:3101:58:39.9001:58:59.15+00:52:529:076.6
118PASIECZNA Małgorzata 1762Kobiety41K 4100:00:0601:51:2601:58:55.2501:59:01.95+00:52:559:086.6
119WIEJAK Piotr 16346. kilometrBYDGOSZCZMężczyzni78M 786. Kilometr00:00:2301:51:5401:58:59.0501:59:22.85+00:53:169:096.6
120GARWACKA Beata 1587NIEPORĘTKobiety42K 4200:00:1701:51:4601:59:19.3501:59:36.85+00:53:309:106.5
121GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława 1734ZIELONKIKobiety43K 4300:00:1801:52:0001:59:37.5001:59:56.20+00:53:499:126.5
122BRYŚ Jadzia 1784Kobiety44K 4400:00:1901:52:1501:59:39.3001:59:58.35+00:53:519:126.5
123LUZAR Monika 1764Kobiety45K 4500:00:1801:52:2501:59:50.1002:00:08.55+00:54:029:136.5
124LUZAR Andrzej 1763Mężczyzni79M 7900:00:1801:52:2601:59:50.3502:00:08.85+00:54:029:136.5
125BANDEL Aneta 1768Kobiety46K 4600:00:1401:53:5502:00:21.0502:00:35.55+00:54:299:156.5
126NIEDZIAŁEK Robert 1750LUBLINMężczyzni80M 8000:00:2401:53:4102:00:38.8002:01:03.35+00:54:569:166.5
127SZYBIAK Joanna 1660Agona W&MKRZYWCZAKobiety47K 4700:00:1001:54:0702:01:02.1002:01:12.40+00:55:059:186.4
128KUCZEWSKA Eliza 1668WARSZAWAKobiety48K 4800:00:1801:54:3002:02:20.7002:02:39.60+00:56:339:246.4
129TURKO Szymon 1702RADYMNOMężczyzni81M 8100:00:1501:55:5302:02:50.1002:03:05.70+00:56:599:266.4
130TERLECKI Józef 1743GRUSZEWNIAMężczyzni82M 8200:00:2701:53:3702:02:44.2502:03:11.35+00:57:049:266.4
131DANILUK Andrzej 1646Zacisze Night RunnersWARSZAWAMężczyzni83M 8300:00:1901:55:1702:03:00.4502:03:20.20+00:57:139:276.3
132KRAWECKI Arkadiusz 1655SANOKMężczyzni84M 8400:00:2301:56:2702:03:15.8002:03:39.05+00:57:329:286.3
133KLIMKOWSKA Patrycja 1654KOSTAROWCEKobiety49K 4900:00:2401:56:2702:03:15.0502:03:39.05+00:57:329:286.3
134LIEBAN Jarosław 1699BIESYGOŚCICINOMężczyzni85M 8500:00:0401:55:4802:03:54.3002:03:58.45+00:57:519:316.3
135WRONA Tomek 1676parkrun KonstancinKONSTANCIN- JEZIORNAMężczyzni86M 8600:00:2001:56:3202:03:49.6002:04:10.05+00:58:039:316.3
136PĘKALSKA Anka 1586NIEPORĘTKobiety50K 5000:00:1701:56:1702:03:55.0002:04:12.85+00:58:069:316.3
137TOMASZEWSKI Adam 1619RADYMNOMężczyzni87M 8700:00:1601:56:0802:04:01.9002:04:18.25+00:58:119:326.3
138OWSIANIK Ewelina 1685BALIGRÓDKobiety51K 5100:00:1201:56:3502:04:07.8502:04:19.85+00:58:139:326.3
139SKORUPSKA Marta 1600RISE OpoleOPOLEKobiety52K 5200:00:2201:56:3202:04:20.5502:04:42.55+00:58:369:336.3
140PŁODZIEŃ Jarosław 1776Mężczyzni88M 8800:00:1401:56:1702:04:46.6002:05:01.55+00:58:559:356.3
141KRAJEWSKA Justyna 1682Yes Man TeamWARSZAWAKobiety53K 5300:00:0901:57:5302:05:06.0002:05:15.80+00:59:099:376.2
142BILSKI Marek 1720WARSZAWAMężczyzni89M 8900:00:3001:56:5002:04:55.8002:05:25.90+00:59:199:366.2
143SZYNDRALEWICZ Gabriela 1657OLSZTYNKobiety54K 5400:00:2001:57:2402:05:21.7502:05:42.65+00:59:369:386.2
144SIDOR Jerzy 1642RZESZÓWMężczyzni90M 9000:00:2001:57:5202:05:31.8002:05:52.75+00:59:469:396.2
145SIDOR Anna 1643KRAKÓWKobiety55K 5500:00:2101:58:1402:05:31.6502:05:52.75+00:59:469:396.2
146PILLATH Elżbieta 1688KW TrójmiastoGDAŃSKKobiety56K 5600:00:2101:58:4902:05:39.9002:06:01.05+00:59:549:406.2
147PILECKA Joanna 1652WARSZAWAKobiety57K 5700:00:0801:57:4702:06:02.7002:06:10.90+01:00:049:416.2
148ŚWISTOWSKI Sławomir 1749LUBLINMężczyzni91M 9100:00:2401:58:0302:06:21.8502:06:45.95+01:00:399:436.2
149PIECZKA Magdalena 1802Kobiety58K 5800:00:1401:59:0202:06:58.6002:07:13.45+01:01:069:466.1
150HRYNIEWICZ Joanna 1599TUPTeamŁOSICEKobiety59K 5900:00:1302:00:0702:07:51.8002:08:05.10+01:01:589:506.1
151ZĘGOTA Izabela 1617Stado pędzących węży ogrodowychLUBLINKobiety60K 6000:00:2202:00:3102:08:00.3502:08:23.30+01:02:169:506.1
152JASZCZUK Edyta 1598TUP TeamWARSZAWAKobiety61K 6100:00:1202:00:1802:08:11.7502:08:24.70+01:02:189:516.1
153BAJAK Mirosław 1731KRAKÓWMężczyzni92M 9200:00:1702:01:4002:08:41.1002:08:59.05+01:02:529:546.1
154RĄPAŁA Beata 1756STALOWA WOLAKobiety62K 6200:00:2102:01:0302:09:39.4002:10:00.95+01:03:549:586
155IDCZAK Marta 1650Łódź Running TeamŁÓDŹKobiety63K 63Łódzka Grupa Szaleńców00:00:1902:01:5502:10:07.8002:10:27.55+01:04:2110:006
156GARGAS-DZIEDZINA Joanna 1680Night RunnersKRAKÓWKobiety64K 6400:00:0902:01:3502:10:36.9002:10:46.70+01:04:4010:026
157WŁODARCZAK Karol 1653TKD Szakal Jeżyce RunnersSILNOWOMężczyzni93M 93TKD Szakal Jeżyce Runners00:00:1102:03:1102:10:41.8502:10:53.70+01:04:4710:036
158SZYMAŃSKI Mariusz 1772MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMężczyzni94M 9400:00:1002:02:4902:11:11.7502:11:22.10+01:05:1510:055.9
159TOTOŃ Mariusz 1769MoczymordyCZĘSTOCHOWAMężczyzni95M 9500:00:1002:03:1502:11:12.2002:11:22.30+01:05:1510:055.9
160KUPIEC Dariusz 1770MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIMężczyzni96M 9600:00:0902:02:0702:11:12.4502:11:22.35+01:05:1510:055.9
161STARZYŃSKA Marta 1684Perfect Runner LublinLUBLINKobiety65K 65Perfect Runner Lublin00:00:1402:03:3102:11:55.3502:12:09.70+01:06:0310:085.9
162SROCZYŃSKA Justyna 1755PIASECZNOKobiety66K 66OSTre SROki00:00:1502:03:3202:11:57.9502:12:13.20+01:06:0610:095.9
163KUBIAK Monika 1698ŁÓDŹKobiety67K 6700:00:1502:03:4702:11:58.0502:12:13.65+01:06:0710:095.9
164KRUPIŃSKA Monika 1648M&MZGIERZKobiety68K 6800:00:1402:03:4902:11:59.6002:12:13.70+01:06:0710:095.9
165TRZECIECKA Magdalena 1651Running TeamŁÓDŹKobiety69K 69Łódzka Grupa Szaleńców00:00:2002:02:5802:12:00.7002:12:20.80+01:06:1410:095.9
166PIÓRKOWSKA Jolanta 1738Koło BiegaKOŁOKobiety70K 7000:00:0802:03:5202:12:21.6002:12:30.40+01:06:2310:105.9
167NAMYŚLAK Renata 1641KOŁO BiegaKOŁOKobiety71K 7100:00:0902:03:5102:12:21.3502:12:30.50+01:06:2310:105.9
168SUPEŁ Marcin 1649KOŁO BIEGAKOŁOMężczyzni97M 9700:00:0802:03:5302:12:21.6502:12:30.50+01:06:2310:105.9
169GÓRA Natalia 1777Kobiety72K 7200:00:0502:06:3402:14:32.8002:14:37.85+01:08:3110:205.8
170SAWCZUK Marta 1601TUP TEAMŁOSICEKobiety73K 7300:00:1202:07:5702:15:17.8002:15:30.55+01:09:2410:245.8
171POWALSKI Kamil 1771Mężczyzni98M 9800:00:1302:07:5202:15:57.4502:16:10.50+01:10:0310:275.7
172DOLMIERSKA Sylwia 1545BIESYBOLSZEWOKobiety74K 7400:00:0402:07:5102:16:17.4002:16:21.40+01:10:1410:295.7
173DAWID Honorata 1787Kobiety75K 7500:00:0502:08:2802:16:38.6502:16:44.40+01:10:3710:305.7
174DAWID Mirosław 1788Mężczyzni99M 9900:00:0502:08:2502:16:39.5002:16:44.70+01:10:3810:305.7
175BARAN Jakub 1570KB WartkoPOZNAŃMężczyzni100M 10000:00:1602:09:0902:17:14.8502:17:31.35+01:11:2410:335.7
176GRACZYKOWSKA Natalia 1592ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobiety76K 76Łubudubu00:00:1602:08:5402:17:15.9502:17:32.05+01:11:2510:335.7
177KOCHMAN Iwona 1705WARSZAWAKobiety77K 7700:00:0902:09:0002:17:22.5502:17:32.35+01:11:2510:345.7
178PIETRZAK Agnieszka 1514WARSZAWA - STARA MIŁOSNAKobiety78K 7800:00:0002:09:3802:17:33.2502:17:33.25+01:11:2610:345.7
179PIETRZAK Maciej 1760WARSZAWA - STARA MIŁOSNAMężczyzni101M 10100:00:1602:09:2402:17:17.3002:17:33.35+01:11:2610:335.7
180ŚPIEWAK Aleksander 1630WARSZAWAMężczyzni102M 10200:00:1502:09:2602:17:17.7002:17:33.35+01:11:2610:335.7
181WOŹNIAK Jędrzej 1585Vadain Running ClubGRUDZIĄDZMężczyzni103M 10300:00:0202:05:3502:18:11.1002:18:13.75+01:12:0710:375.6
182WSZELAK Ilona 1591ŁUBUDUBUGRUDZIĄDZKobiety79K 79Łubudubu00:00:1602:10:0502:19:14.8002:19:31.40+01:13:2410:425.6
183KOŁODZIEJ Irena 1773MALAWAKobiety80K 8000:00:1402:11:1302:20:06.1002:20:20.15+01:14:1310:465.6
184POPIS Justyna 1624IZBICAKobiety81K 8100:00:0702:12:5102:22:31.2002:22:38.50+01:16:3110:575.5
185CZORNAK Dominika 1530PARCZEWKobiety82K 8200:00:1702:12:2702:22:27.2502:22:44.35+01:16:3710:575.5
186CZORNAK Agnieszka 1525PARCZEWKobiety83K 8300:00:1702:12:4002:22:26.9502:22:44.75+01:16:3810:575.5
187JAKUBIEC Justyna 1608Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINKobiety84K 84Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:11:3302:22:49.0502:23:02.95+01:16:5610:595.5
188CZECHOWSKA Izbela 1611Lubelska Grupa Triathlonu, Lubelskie Stowarzyszenie BiegoweLUBLINKobiety85K 85Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1202:11:5102:22:50.2502:23:02.95+01:16:5610:595.5
189HERNAS Aneta 1607CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST LUBLINLUBLINKobiety86K 86Lubelska Grupa Triathlonu - Sklep Biegacza Lublin - WW Team00:00:1302:12:0002:22:49.3502:23:03.05+01:16:5610:595.5
190SOT Lucjan 1536a niech to szlak biegiem na szlakWETLINAMężczyzni104M 10400:00:0602:14:0202:23:27.1502:23:33.30+01:17:2611:025.4
191CZEMPIŃSKA Ludmiła 1572Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćKOMORNIKIKobiety87K 8700:00:0802:14:0302:23:36.4502:23:44.70+01:17:3811:025.4
192ZUBCZYŃSKI Hubert 1664WARSZAWAMężczyzni105M 10500:00:0002:25:16.5002:25:16.50+01:19:0911:105.4
193WASIELEWSKA Teresa 1730KS Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEKobiety88K 8800:00:1502:14:5702:25:29.2502:25:45.15+01:19:3811:115.4
194ZIELONKA Paweł 1789Mężczyzni106M 10600:00:2302:16:5902:26:10.5502:26:33.75+01:20:2711:145.3
195MARONDEL Katarzyna 1597Silesia Running TeamBYTOMKobiety89K 8900:00:1002:17:3602:26:29.5502:26:40.35+01:20:3311:165.3
196JAROCKI Leszek 1722LEGIONOWOMężczyzni107M 10700:00:1602:18:0602:26:28.8502:26:45.80+01:20:3911:165.3
197JAROCKA Agata 1721LEGIONOWOKobiety90K 9000:00:1702:18:0902:26:27.9002:26:45.85+01:20:3911:165.3
198FILIPEK Magda 1666ZIELONKIKobiety91K 9100:00:1902:18:1602:27:26.3002:27:46.15+01:21:3911:205.3
199WĄS Andrzej 1703ZIELONKIMężczyzni108M 10800:00:2002:18:1402:27:25.9502:27:46.25+01:21:3911:205.3
200TOMAŚ Beata 1727LUBOSZYCEKobiety92K 9200:00:0702:19:3702:28:37.6502:28:44.90+01:22:3811:255.2
201CHODOROWSKA Alicja 1542ALEKSANDRÓWKobiety93K 9300:00:2502:21:3602:31:41.2002:32:06.45+01:25:5911:405.1
202MOJEK Michał 1559WARSZAWAMężczyzni109M 10900:00:0302:21:3602:32:19.1002:32:22.95+01:26:1611:435.1
203SADŁOWSKA Magda 1558WARSZAWAKobiety94K 9400:00:0302:21:4402:32:23.9002:32:27.80+01:26:2111:435.1
204HYZIAK Joanna 1513jj.runnersSĘKOWAKobiety95K 9500:00:0802:22:4802:32:21.6502:32:29.75+01:26:2311:435.1
205WANTOŁA Michał 1233BUCZKOWICEMężczyzni110M 11000:00:2502:22:2702:32:05.1502:32:30.65+01:26:2411:415.1
206PODOLAK-MACHOWSKA Agnieszka 1714RZESZÓWKobiety96K 9600:00:0802:24:2502:35:10.8502:35:19.20+01:29:1211:565
207LAMM Magdalena 1751OPOLEKobiety97K 9700:00:0702:24:2902:35:12.0002:35:19.20+01:29:1211:565
208FRASZYŃSKA Jolanta 1529KONSTANCIN JEZIORNAKobiety98K 9800:00:0502:24:3302:35:13.5502:35:19.20+01:29:1211:565
209OBARSKA Małgorzata 1696STARACHOWICEKobiety99K 9900:00:0602:24:5102:35:31.7502:35:38.40+01:29:3111:575
210KULKA Paweł 1740WARSZAWAMężczyzni111M 11100:00:1702:28:2102:39:31.7502:39:49.10+01:33:4212:164.9
211OLĘDZKA Julita 1741WARSZAWAKobiety100K 10000:00:1702:28:2502:39:31.3502:39:49.10+01:33:4212:164.9
212WALENTYNOWICZ Marzena 1737WARSZAWAKobiety101K 10100:00:1502:30:1902:41:41.5502:41:56.55+01:35:5012:264.8
213EBERT Agata 1640IMIELINKobiety102K 10200:00:0902:30:0802:42:09.9002:42:19.70+01:36:1312:284.8
214JANKOWSKA Wioletta 1574MK TEAM SPORT W WIELKIM MIEŚCIEKATOWICEKobiety103K 10300:00:2202:33:1002:44:50.5502:45:13.10+01:39:0612:404.7
215JANKOWSKI Andrzej 1584MK TEAM SPORT w WIELKIM MIEŚcieKATOWICEMężczyzni112M 11200:00:2202:33:1802:44:50.6002:45:13.25+01:39:0612:404.7
216KONKOL Magdalena 1644GDAŃSKKobiety104K 10400:00:0402:33:1902:45:49.4002:45:54.15+01:39:4712:454.7
217PARYS Piotr 1766Mężczyzni113M 11300:00:2002:38:3702:48:31.6002:48:51.90+01:42:4512:574.6
218TADLA Mateusz 1616Stado pędzących węży ogrodowychLUBLINMężczyzni114M 11400:00:2102:42:0002:53:34.5502:53:56.40+01:47:4913:214.5
219LABA Anna 1626WARSZAWAKobiety105K 10500:00:1902:43:0102:54:47.3502:55:06.70+01:49:0013:264.5
220KLEKNER Joanna 1627WARSZAWAKobiety106K 10600:00:1902:43:1602:54:47.5002:55:07.15+01:49:0013:264.5
221SEREWA Paulina 1594Weź wyluzujLUBLINKobiety107K 10700:00:2202:46:3102:58:59.5502:59:21.90+01:53:1513:464.4
222PANCZENKO Kamil 1595Weź wyluzujLUBLINMężczyzni115M 11500:00:2202:46:3202:58:59.7502:59:21.95+01:53:1513:464.4
223KOLASA Barbara 1512Klub J.SłowackiegoWARSZAWA-WESOŁAKobiety108K 10800:00:0402:56:3403:11:54.1503:11:58.15+02:05:5114:454.1
224MIRECKI Jan 1535WARSZAWAMężczyzni116M 11600:00:1203:13:3203:27:12.2503:27:25.00+02:21:1815:563.8
225HRYSZKO Jarosław 1561RKS JaninaWROCŁAWMężczyzni117M 11700:00:2903:13:2003:27:44.5503:28:14.35+02:22:0715:583.8
226FIRLEJ Arnika 1562RKS JaninaWROCŁAWKobiety109K 10900:00:2903:13:1903:27:45.4503:28:14.75+02:22:0815:583.8
Znaleziono 226 wynik(ów)