III KLUBOWE MISTRZOSTWA W BIEGU MORSÓW PO PLAŻY - 2,5 KM

Organizator:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data:
2020-02-07
Miejsce:
Mielno
Dystans:
2.5 km
Zgłoszonych:
282
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
225
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1STRZEGOMSKA DWUNASTKAWojciech Okuniewicz

Marek Dobrochowski

Marcin Lesiński

Tomasz Dumiński

Krzysztof Dudek

Brygida Szymańska

Ewelina Durkalec

Michał Szymański

Miłosz Zapaśnik

Katarzyna Krawczyk
00:09:40.881

00:11:08.191

00:11:22.960

00:11:29.157

00:11:40.712

00:11:42.892

00:12:06.148

00:12:17.740

00:12:25.694

00:13:11.127
01:57:00.000
2KKM KALORYFERZenon Oleksiuk

Karol Kwaśniak

Tomasz Klimczyk

Piotr Jarema

Rafał Bocheński

Maciej Pasieka

Mikołaj Marasek

Dawid Marasek

Konrad Okniński

Sylwester Piwowar
00:10:33.555

00:10:58.276

00:11:23.166

00:11:25.198

00:11:54.732

00:11:58.731

00:12:18.880

00:12:32.087

00:13:15.577

00:13:33.232
01:59:49.000
3KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKarol Matuszewski

Łukasz Kaszuba

Robert Stwora

Jakub Trojak

Rafał Kiewszyniec

Daria Borkowska-Kowalczyk

Mariusz Kowalczyk

Jacek Kot

Iwona Siergiej

Mateusz Polak
00:09:37.911

00:09:39.607

00:10:23.973

00:11:18.589

00:12:32.878

00:12:37.080

00:13:06.967

00:14:22.021

00:14:28.886

00:15:00.455
02:03:02.000
4KS AMBERPiotr Kaczmarek

Michał Sęk

Monika Kwiatkowska

Agnieszka Plich

Łukasz Stasiołek

Aneta Pełka

Anna Lisman

Ewa Woicka

Józef Kolanowski

Ewelina Drochlinska
00:11:13.093

00:11:41.372

00:12:33.857

00:12:34.534

00:13:11.203

00:13:54.249

00:17:08.372

00:17:35.553

00:17:46.822

00:19:37.479
02:27:12.000
5SZARE MORSYJarek Doczekalski

Tadeusz Lechowicz

Bartosz Frątczak

Piotr Macharzyński

Janusz Śledź

Agnieszka Kiełkowska

Justyna Wiśniewska

Beata Bajcar

Renata Brychlec

Irena Baran
00:11:45.760

00:13:49.060

00:13:51.646

00:14:00.788

00:15:12.101

00:15:21.091

00:15:22.673

00:16:08.440

00:16:21.570

00:16:21.818
02:28:10.000
6PIONKOWSKIE MORSYIreneusz Kędziora

Robert Prygiel

Daniel Zakrzewski

Sławomir Maślanek

Kornelia Drózd

Beata Drózd

Olga Jasek-Siwecka

Michał Drelewski

Aleksandra Orłowska

Paulina Dąbrowska
00:11:33.276

00:11:57.450

00:14:07.213

00:14:16.299

00:14:53.891

00:15:01.732

00:16:29.255

00:16:40.786

00:16:40.960

00:17:20.855
02:28:56.000
7MORSY BOLESŁAWIECRobert Walkowiak

Jacek Matczak

Mirosław Kumosz

Diana Majewska

Aleksandra Majewska

Monika Kumosz

Renata Karońska

Rafał Pasierbiewicz

Mariola Czopko

Emilia Czopko
00:09:59.982

00:13:34.798

00:13:59.065

00:15:05.734

00:15:07.639

00:15:49.472

00:16:10.912

00:16:29.629

00:17:54.072

00:18:00.062
02:32:06.000
8GĘSIA SKÓRKAArkadiusz Skowyra

Piotr Morgiewicz

Robert Kucharczyk

Monika Lal

Marcin Bartosiak

Bożena Janas

Wioletta Skowyra

Sandra Morgiewicz

Paulina Kucharczyk

Irena Nowak
00:10:45.202

00:11:09.442

00:13:36.325

00:14:53.200

00:15:47.488

00:16:34.570

00:16:58.128

00:17:11.470

00:18:46.287

00:18:59.708
02:34:38.000
9KLIMA MORSY WRZEŚNIAKrzysztof Lach

Grzegorz Ratajczyk

Jarek Nowicki

Grzegorz Kaniewski

Dawid Pietrzak

Monika Błaszak

Karolina Kobus

Beata Kaniewski

Ewa Ratajczyk

Łukasz Heigenbarth
00:12:24.669

00:13:44.364

00:14:13.695

00:14:24.329

00:16:02.073

00:16:02.128

00:16:48.032

00:17:21.706

00:18:14.331

00:19:30.392
02:38:42.000
10VIKING STOCKHOLMArtur Zwierzchowski

Marek Brosch

Agnieszka Dalmer

Grzegorz Kuc

Andrzej Bogdanowski

Anastazja Bogdanowska

Maciej Michalak

Przemek Dakmer

Wiktoria Kuc

Agnieszka Rusin
00:13:56.261

00:13:57.923

00:15:03.966

00:15:04.077

00:17:22.812

00:17:22.866

00:20:26.370

00:22:42.003

00:22:52.743

00:24:56.371
03:03:40.000
Znaleziono 10 wynik(ów)