III KLUBOWE MISTRZOSTWA W BIEGU MORSÓW PO PLAŻY - 2,5 KM

Organizator:
Gmina Mielno, Centrum Kultury w Mielnie – Biuro Organizacyjne Zlotu Morsów
Data:
2020-02-07
Miejsce:
Mielno
Dystans:
2.5 km
Zgłoszonych:
282
Wystartowało:
225
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
225
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Zespół

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1STRZEGOMSKA DWUNASTKAWojciech Okuniewicz
Marek Dobrochowski
Marcin Lesiński
Tomasz Dumiński
Krzysztof Dudek
Brygida Szymańska
Ewelina Durkalec
Michał Szymański
Miłosz Zapaśnik
Katarzyna Krawczyk
00:09:40.88
00:11:08.19
00:11:22.96
00:11:29.15
00:11:40.71
00:11:42.89
00:12:06.14
00:12:17.74
00:12:25.69
00:13:11.12
01:57:00.000
2KKM KALORYFERZenon Oleksiuk
Karol Kwaśniak
Tomasz Klimczyk
Piotr Jarema
Rafał Bocheński
Maciej Pasieka
Mikołaj Marasek
Dawid Marasek
Konrad Okniński
Sylwester Piwowar
00:10:33.55
00:10:58.27
00:11:23.16
00:11:25.19
00:11:54.73
00:11:58.73
00:12:18.88
00:12:32.08
00:13:15.57
00:13:33.23
01:59:49.000
3KOSZALIŃSKI KLUB MORSÓW POSEJDONKarol Matuszewski
Łukasz Kaszuba
Robert Stwora
Jakub Trojak
Rafał Kiewszyniec
Daria Borkowska-Kowalczyk
Mariusz Kowalczyk
Jacek Kot
Iwona Siergiej
Mateusz Polak
00:09:37.91
00:09:39.60
00:10:23.97
00:11:18.58
00:12:32.87
00:12:37.08
00:13:06.96
00:14:22.02
00:14:28.88
00:15:00.45
02:03:02.000
4KS AMBERPiotr Kaczmarek
Michał Sęk
Monika Kwiatkowska
Agnieszka Plich
Łukasz Stasiołek
Aneta Pełka
Anna Lisman
Ewa Woicka
Józef Kolanowski
Ewelina Drochlinska
00:11:13.09
00:11:41.37
00:12:33.85
00:12:34.53
00:13:11.20
00:13:54.24
00:17:08.37
00:17:35.55
00:17:46.82
00:19:37.47
02:27:12.000
5SZARE MORSYJarek Doczekalski
Tadeusz Lechowicz
Bartosz Frątczak
Piotr Macharzyński
Janusz Śledź
Agnieszka Kiełkowska
Justyna Wiśniewska
Beata Bajcar
Renata Brychlec
Irena Baran
00:11:45.76
00:13:49.06
00:13:51.64
00:14:00.78
00:15:12.10
00:15:21.09
00:15:22.67
00:16:08.44
00:16:21.57
00:16:21.81
02:28:10.000
6PIONKOWSKIE MORSYIreneusz Kędziora
Robert Prygiel
Daniel Zakrzewski
Sławomir Maślanek
Kornelia Drózd
Beata Drózd
Olga Jasek-Siwecka
Michał Drelewski
Aleksandra Orłowska
Paulina Dąbrowska
00:11:33.27
00:11:57.45
00:14:07.21
00:14:16.29
00:14:53.89
00:15:01.73
00:16:29.25
00:16:40.78
00:16:40.96
00:17:20.85
02:28:56.000
7MORSY BOLESŁAWIECRobert Walkowiak
Jacek Matczak
Mirosław Kumosz
Diana Majewska
Aleksandra Majewska
Monika Kumosz
Renata Karońska
Rafał Pasierbiewicz
Mariola Czopko
Emilia Czopko
00:09:59.98
00:13:34.79
00:13:59.06
00:15:05.73
00:15:07.63
00:15:49.47
00:16:10.91
00:16:29.62
00:17:54.07
00:18:00.06
02:32:06.000
8GĘSIA SKÓRKAArkadiusz Skowyra
Piotr Morgiewicz
Robert Kucharczyk
Monika Lal
Marcin Bartosiak
Bożena Janas
Wioletta Skowyra
Sandra Morgiewicz
Paulina Kucharczyk
Irena Nowak
00:10:45.20
00:11:09.44
00:13:36.32
00:14:53.20
00:15:47.48
00:16:34.57
00:16:58.12
00:17:11.47
00:18:46.28
00:18:59.70
02:34:38.000
9KLIMA MORSY WRZEŚNIAKrzysztof Lach
Grzegorz Ratajczyk
Jarek Nowicki
Grzegorz Kaniewski
Dawid Pietrzak
Monika Błaszak
Karolina Kobus
Beata Kaniewski
Ewa Ratajczyk
Łukasz Heigenbarth
00:12:24.66
00:13:44.36
00:14:13.69
00:14:24.32
00:16:02.07
00:16:02.12
00:16:48.03
00:17:21.70
00:18:14.33
00:19:30.39
02:38:42.000
10VIKING STOCKHOLMArtur Zwierzchowski
Marek Brosch
Agnieszka Dalmer
Grzegorz Kuc
Andrzej Bogdanowski
Anastazja Bogdanowska
Maciej Michalak
Przemek Dakmer
Wiktoria Kuc
Agnieszka Rusin
00:13:56.26
00:13:57.92
00:15:03.96
00:15:04.07
00:17:22.81
00:17:22.86
00:20:26.37
00:22:42.00
00:22:52.74
00:24:56.37
03:03:40.000
Znaleziono 10 wynik(ów)