III MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Life+ Joanna Maciejewska-Błachewicz; Łukasz Telejko bydgoscybiegacze.plbydgoscybiegacze.pl i Life+
Data/ Date:
2018-10-06
Miejsce/ Place:
BYDGOSZCZ
Dystans/ Distance:
42 km
Zgłoszonych/ Registered:
98
Wystartowało/ Started:
87
Nie ukończyło/ Not finished:
3
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 9km | 23km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M9km23kmCzas
netto
44km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOŚMIEJA Marcin 114TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM301M 100:38:0601:39:1603:19:51.60 4:3213.2
2BOROWSKI Adam 133INOWROCŁAWM401M 200:39:3201:42:1903:37:40.50+00:17:484:5612.1
3TESSA Karol 211BYDGOSZCZ FAN MARATONLISI OGONM302M 301:54:1103:49:31.95+00:29:405:1211.5
4KOSIARKIEWICZ Krzysztof 299NOWE GRONOWOM402M 400:43:2301:54:1103:49:43.45+00:29:515:1311.5
5SZYCHOWSKI Jarosław 207TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZWIERZCHUCICEM303M 500:46:5902:01:4703:56:01.60+00:36:105:2111.2
6NIC Jakub 68MAKSYMILIANOWOM403M 600:48:1202:01:5404:06:49.00+00:46:575:3610.7
7RESZKA Jarosław 197JRULEZZBYDGOSZCZM304M 700:43:4801:54:3604:07:28.60+00:47:375:3710.7
8KOZIŃSKI Marek 164RUN BYDGOSZCZOSIELSKOM404M 800:49:0502:05:0804:13:09.95+00:53:185:4510.4
9SMYKOWSKI Marcin 203BYDGOSZCZM405M 900:49:1902:09:1604:18:10.70+00:58:195:5210.2
10GRABIAS Aleksandra 153GDAŃSKK301K 100:48:2402:08:2004:18:33.90+00:58:425:5210.2
11STEFANIAK Maciej 94GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM305M 1000:43:2201:55:3604:20:26.40+01:00:345:5510.1
12BŁĘDOWSKI Mariusz 132WŁOCŁAWEKM406M 1100:44:4801:59:0704:21:14.15+01:01:225:5610.1
13KRZEMIŃSKI Maciej 165MSU S.A.GRUDZIĄDZM306M 1200:52:1602:12:0804:27:31.25+01:07:396:049.9
14GÓRSKI Krzysztof 152OSOWATEAMBYDGOSZCZM407M 1300:41:4101:52:4404:28:46.80+01:08:556:069.8
15BRYMORA Andrzej 134BYDGOSZCZM408M 1400:48:2002:05:1004:29:04.90+01:09:136:069.8
16TOMCZAK Agnieszka 214BYDGOSZCZK401K 200:48:2502:08:2104:31:26.95+01:11:356:109.7
17CHMARA Sylwia 138NAKŁO NAD NOTECIĄK302K 300:48:5002:06:4104:33:31.45+01:13:396:129.7
18PUSZCZ Sławek 194VEGE RUNNERSSOLEC KUJAWSKIM307M 1500:47:2602:03:4504:34:31.15+01:14:396:149.6
19NOWAK Jarosław 189SPCTORUŃM501M 1600:46:3002:02:5204:35:49.05+01:15:576:169.6
20KOŚLACZ Seweryn 161GRUDZIĄDZM201M 1700:45:3602:00:4504:36:11.10+01:16:196:169.6
21ROSZCZYN Dawid 198CB163BYDGOSZCZM308M 1800:54:5102:19:2204:42:40.35+01:22:486:259.3
22MROTEK Katarzyna 182KRUSZYN KRAJEŃSKIK303K 400:51:1402:14:0004:42:58.05+01:23:066:259.3
23JANKOWSKA Barbara 32POZNAŃK402K 500:51:3002:16:5704:44:23.85+01:24:326:279.3
24ŁOŚ Piotr 59KRUSZYNM409M 1900:47:3102:04:0704:45:54.00+01:26:026:299.2
25KACZOROWSKI Rafał 157DĄBROWSKI TEAMBYDGOSZCZM202M 2000:52:2902:20:1704:46:25.65+01:26:346:309.2
26MARĆ Robert 222BYDGOSZCZM4010M 2100:49:2602:06:5804:47:46.75+01:27:556:329.2
27ZACHWIEJA Piotr 218BYDGOSZCZM309M 2202:12:3604:49:52.85+01:30:016:359.1
28MROTEK Michał 183QUAPRO TEAMKRUSZYN KRAJEŃSKIM3010M 2300:51:0302:14:0004:51:09.10+01:31:176:379.1
29SOBAŃSKI Michał 204CNNBYDGOSZCZM3011M 2400:55:2602:23:1004:56:29.10+01:36:376:448.9
30DRWĘCKI Daniel 147BIEGNIJ Z PROSERVICEBYDGOSZCZM3012M 2500:56:0702:22:1004:56:33.90+01:36:426:448.9
31KOSZEWSKI Michał 160BYDGOSZCZM3013M 2600:48:0402:05:0404:57:22.85+01:37:316:458.9
32CHMARA Rafał 137AMBARBYDGOSZCZM4011M 2700:51:2502:13:2504:57:46.40+01:37:546:468.9
33MIGDALCZYK Maciej 180PCH_RUN / LODOŻERCY CHODZIEŻCHODZIEŻM3014M 2800:52:5702:18:2704:58:13.65+01:38:226:468.9
34FRANKOWSKI Michał 148LODOŻERCY CHODZIEŻCHODZIEŻM3015M 2900:52:5702:18:2704:58:14.20+01:38:226:468.9
35CZELIŃSKI Leszek 139KORONOWOM502M 3000:47:2902:06:0904:59:20.55+01:39:286:488.8
36DACH Łukasz 140PASACOBYDGOSZCZM3016M 3100:49:1802:14:1205:01:04.90+01:41:136:508.8
37RUDOL Sebastian 84RUN PASJAPRĄDOCINM4012M 3200:52:1002:18:3505:04:27.75+01:44:366:558.7
38RUDOL Magdalena 85RUN PASJAPRĄDOCINK403K 600:52:1002:18:3505:04:28.10+01:44:366:558.7
39ZIMON Marcin 221BYDGOSZCZM3017M 3300:50:3702:08:2705:05:10.25+01:45:186:568.7
40RADKOWSKI Dariusz 195ZMUSILI MNIE TO BIEGAMBYDGOSZCZM4013M 3400:52:1702:14:2705:06:27.70+01:46:366:578.6
41FRĄCKOWIAK Ewelina 149AMAT*ORKAROSZKÓW/JAROCINK404K 700:53:4702:18:2705:06:28.20+01:46:366:578.6
42NOWAK Agnieszka 188BYDGOSZCZK304K 800:55:4902:28:1405:06:29.10+01:46:376:578.6
43MALINA Grzegorz 177GŁOGÓWM3018M 3500:55:3602:23:1905:06:29.80+01:46:386:578.6
44DRANICKI Łukasz 146BYDGOSZCZM3019M 3600:50:4502:13:2505:06:39.05+01:46:476:588.6
45DĄBROWSKI Artur 141ŁÓDŹM3020M 3700:57:0302:31:0905:07:57.90+01:48:066:598.6
46KRZYKANOWSKI Marcin 166BYDGOSZCZM3021M 3800:51:1902:12:1305:09:06.60+01:49:157:018.5
47ŚPIEWAK Radek 209BOHAR PALETY RUNNERSZIELONA GÓRAM3022M 3900:53:4202:22:1105:10:19.85+01:50:287:038.5
48OLEJNICZAK Alina 190BYDGOSZCZK305K 901:00:1202:31:5305:12:24.00+01:52:327:068.5
49KWAPISZEWSKI Marcin 172CZESŁAW GNIEZNOGNIEZNOM3023M 4000:58:2502:24:2805:14:39.30+01:54:477:098.4
50TOMASZEWSKI Krzysztof 213HUSARIA RACE TEAMTORUŃM3024M 4100:50:0502:13:4905:15:15.05+01:55:237:098.4
51DĄBROWSKI Jarosław 142CB163BYDGOSZCZM203M 4200:54:5102:19:2205:15:48.40+01:55:567:108.4
52KOŁOCH Krzysztof 158NIGHT RUNNERSPOZNAŃM204M 4300:59:2102:32:5005:19:29.00+01:59:377:158.3
53SIEWERT Hanna 199BYDGOSZCZK306K 1000:58:2102:31:3505:19:40.80+01:59:497:158.3
54TOCZKIEWICZ Piotr 212BRZOZAM4014M 4400:51:2902:22:4705:21:37.25+02:01:457:188.2
55BIELIŃSKI Tomasz 131BYDGOSZCZM3025M 4500:54:3802:21:5005:21:53.20+02:02:017:188.2
56MRÓWCZYŃSKI Tomasz 184KS SOKÓL GĄSAWASARBINOWOM3026M 4600:56:0602:17:5905:23:49.50+02:03:577:218.2
57ZAGALSKI Jakub 219GDAŃSKM3027M 4700:55:1002:24:5205:27:55.80+02:08:047:278.1
58KURDELSKI Michał 170JUST 5KCYNIAM205M 4800:52:0502:16:5705:28:55.30+02:09:037:288
59ZBYTEK Przemysław 220PUSZCZALSCYDRZEWCEM4015M 4900:55:2602:30:1705:33:38.00+02:13:467:347.9
60MANTAJ Agnieszka 178DĄBROWSKI TEAMWĄGROWIECK307K 1100:56:1902:30:5005:33:44.45+02:13:527:357.9
61KOPACZ Hanka 159BIEGAM BRUM BRUMBYDGOSZCZK308K 1200:56:1802:30:5005:33:44.50+02:13:527:357.9
62SPRYSZYŃSKI Michał 205TRIRODZINKA.PLBYDGOSZCZM3028M 5000:56:0802:24:5905:35:17.15+02:15:257:377.9
63NAPIERAŁA Karolina 186BYDGOSZCZK309K 1300:55:5502:28:5105:36:45.70+02:16:547:397.8
64MAJEWSKI Marcin 176CB163BYDGOSZCZM206M 5100:55:5602:28:5205:36:46.40+02:16:547:397.8
65WODEJKO Artur 215TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM4016M 5200:52:5602:22:3605:37:10.45+02:17:187:397.8
66SIKORA Artur 200BYDGOSZCZM4017M 5302:33:5605:38:48.30+02:18:567:427.8
67WORZAŁA Wojciech 216GDYNIAM4018M 5400:53:3902:21:5405:39:26.55+02:19:347:427.8
68NAPIÓRSKI Maciej 187TORUŃM3029M 5500:55:2102:26:0405:39:39.95+02:19:487:437.8
69LACH Paweł 173BYDGOSZCZM3030M 5600:57:2302:34:1005:40:13.25+02:20:217:437.8
70LACH Bogumiła 174BYDGOSZCZK3010K 1400:57:2302:34:0905:40:13.40+02:20:217:437.8
71GRZYWACZ Rafał 155NIGHT RUNNERSPOZNAŃM3031M 5700:59:2002:32:5005:40:42.50+02:20:507:447.7
72WÓJCIK Łukasz 217OLEJ RUNNING TEAMPABIANICEM3032M 5800:58:3602:36:3505:57:22.45+02:37:308:077.4
73MOŻDŻYŃSKA Lidia 181WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK201K 1500:57:4102:39:1206:10:08.60+02:50:178:247.1
74KUCIŃSKA Magdalena 168WARSZAWAK3011K 1602:42:1606:10:53.10+02:51:018:257.1
75PODEMSKA Patrycja 193WATAHA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3012K 1701:00:1102:42:3306:14:11.20+02:54:198:307.1
76DOBRZYŃSKA Małgorzata 143SPCTORUŃK501K 1801:02:0802:44:3906:16:37.60+02:56:468:337
77JANISZEWSKI Jakub 156TORUŃM4019M 5901:02:0902:42:0106:16:50.75+02:56:598:337
78RADZIŃSKA-KAMYSZEK Ewa 196SPCTORUŃK502K 1901:02:0902:45:4106:19:33.55+02:59:418:377
79GAUDEN Piotr 151SPC / KM UMK TORUŃTORUŃM4020M 6001:02:0902:40:2206:19:34.30+02:59:428:377
80GAJEWSKI Jacek 1504TH SECTIONGLIWICEM503M 6101:02:4302:52:5006:22:26.45+03:02:348:416.9
81KUJAWA Katarzyna 169KURCZAK CROW TEAMGDYNIAK405K 2001:02:4402:52:5106:22:26.70+03:02:358:416.9
82KUBALSKI Paweł 167KOWALE TEAMMŁAWAM3033M 6201:00:4502:50:2106:45:56.25+03:26:049:136.5
83KOWALSKA Agnieszka 162KOWALE TEAMTORUŃK3013K 2101:00:5002:53:0006:45:57.50+03:26:059:136.5
84MAŁKIŃSKI Józef 223BYDGOSZCZM60+1M 6300:54:5402:26:0406:57:46.90+03:37:559:296.3
PACUSZKA Krzysztof 191ŁUBUDUBUTORUŃM4000:44:23 DNF01:58:44 DNF DNF--
DORDZIK Katarzyna 144GDYNIAK30 DNF02:03:30 DNF DNF--
MAĆKOWIAK Tomasz 175CB163BYDGOSZCZM4000:55:49 DNF02:28:14 DNF DNF--
Znaleziono 87 wynik(ów)