III MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IGNASIA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
619
Wystartowało/ Started:
517
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
515
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAGODZIŃSKI Mateusz 131BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-201M 100:00:0200:17:05.1500:17:07.55 3:2517.6
2KŁOPOTEK Patryk 246BYDGOSZCZM-202M 200:00:0200:17:11.3500:17:14.15+00:00:063:2617.4
3TUCZYŃSKI Sylwester Leon 59BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 300:00:0200:17:26.7500:17:28.95+00:00:213:2917.2
4ŚLUSARSKI Przemysław 338RUN PASJABYDGOSZCZM-301M 400:00:0200:17:32.2500:17:34.95+00:00:273:3017.1
5MAĆKOWSKI Maciej 7UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-302M 500:00:0200:17:46.8000:17:49.20+00:00:413:3316.9
6KOLMAJER Rafał 238BYDGOSZCZM-303M 600:00:0200:17:56.2000:17:58.75+00:00:513:3516.7
7TUCHOLSKI Bartłomiej 61BYDGOSZCZM-204M 700:00:0200:17:58.4000:18:00.90+00:00:533:3516.7
8WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS TRIATHLON BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-304M 800:00:0200:18:02.9000:18:05.20+00:00:573:3616.6
9KOWALSKI Krzysztof 536BYDGOSZCZM-205M 900:00:0400:18:05.0000:18:09.25+00:00:593:3716.6
10KUŁAKOWSKI Krzysztof 432RUN PASJABYDGOSZCZM-305M 1000:00:0400:18:16.0500:18:20.50+00:01:103:3916.4
11PIOTROWSKI Radoslaw 474PRZYSIERSKM-306M 1100:00:0300:18:28.6000:18:31.80+00:01:233:4116.2
12SZCZEŚNIAK Wiktor 202BYDGOSZCZM-101M 1200:00:0200:18:33.8500:18:35.95+00:01:283:4216.2
13FUZ Marek 68KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-401M 1300:00:0300:18:49.2000:18:52.40+00:01:443:4515.9
14BALCEREK Mateusz 640M-307M 1400:00:0300:19:20.6000:19:24.05+00:02:153:5215.5
15PĘKAŁA Aleksandra 348RUN PASJABYDGOSZCZK-301K 100:00:0300:19:24.7000:19:28.50+00:02:193:5315.5
16PIEKARSKI Marek 366VIII LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-402M 1500:00:0200:19:30.3500:19:33.25+00:02:253:5415.4
17ANISZCZYK Hubert 231ZSE-A BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-102M 1600:00:0500:19:39.2000:19:44.85+00:02:343:5515.3
18RZESZOTARSKI Daniel 124BYDGOSZCZM-308M 1700:00:0500:19:40.8500:19:46.40+00:02:353:5615.2
19RESZKA Jarosław 648M-309M 1800:00:0500:19:45.7500:19:51.25+00:02:403:5715.2
20GROBELNIAK Adam 627M-206M 1900:00:0200:19:53.2500:19:56.05+00:02:483:5815.1
21JAGIEŁA Bartosz 25TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ.#BIEGACZEBYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0700:19:55.9500:20:03.55+00:02:503:5915.1
22LEWANDOWSKI Filip 628M-3011M 2100:00:0600:20:01.3000:20:08.20+00:02:564:0015
23JACIUBEK Przemysław 484SKRONINAM-3012M 2200:00:0300:20:03.5000:20:07.15+00:02:584:0015
24HENDRZAK Sylwester 653M-3013M 2300:00:1800:20:18.3500:20:36.50+00:03:134:0314.8
25KOWALSKI Jacek 33BYDGOSZCZM-403M 2400:00:0500:20:22.4500:20:27.95+00:03:174:0414.7
26SZYMAŃSKI Łukasz 367BYDGOSZCZM-3014M 2500:00:0400:20:26.2000:20:30.50+00:03:214:0514.7
27KRZEMIŃSKI Bartosz 347RUN PASJABYDGOSZCZM-3015M 2600:00:0500:20:26.4000:20:31.90+00:03:214:0514.7
28WOŹNIAKOWSKA Agata 365RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-302K 200:00:0300:20:29.2000:20:33.15+00:03:244:0614.6
29NAGOW Michał 209BYDGOSZCZM-404M 2700:00:0400:20:34.1500:20:39.00+00:03:294:0714.6
30NEUMANN Ariel 163BYDGOSZCZM-207M 2800:00:0400:20:34.5000:20:38.95+00:03:294:0614.6
31WŁODARCZYK Wojciech 534CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-501M 2900:00:0400:20:47.2500:20:52.10+00:03:424:0914.4
32WŁOCH Sylwester 458BYDGOSZCZM-502M 3000:00:0600:20:53.1500:20:59.90+00:03:484:1014.4
33WŁOCH Mateusz 459BYDGOSZCZM-103M 3100:00:0500:20:56.4000:21:02.05+00:03:514:1114.3
34KLISZEWSKI Damian 359BYDGOSZCZM-405M 3200:00:1100:21:00.4000:21:12.30+00:03:554:1214.3
35WANKIEWICZ Łukasz 1SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-208M 3300:00:0600:21:04.5500:21:11.05+00:03:594:1314.2
36ŚLEFARSKI Marcin 389BIAŁE BŁOTAM-3016M 3400:00:0600:21:07.9000:21:14.40+00:04:024:1314.2
37MULARCZYK Jacek 140ROWING RUNNING CLUBGDAŃSKM-406M 3500:00:0500:21:10.2500:21:15.80+00:04:054:1414.2
38GRUDZKA Albert 392WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-209M 3600:00:2200:21:11.5000:21:34.40+00:04:064:1414.2
39RYBAK Remigiusz 306BIAŁE BŁOTAM-407M 3700:00:0700:21:12.2000:21:19.80+00:04:074:1414.2
40PAWLIK Marek 166PRUSZCZM-503M 3800:00:0700:21:13.7000:21:20.90+00:04:084:1414.1
41WEŁNIŃSKA Patrycja 21SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK-201K 300:00:0600:21:14.0500:21:20.20+00:04:084:1414.1
42PIEKARSKI Paweł 111BYDGOSZCZM-2010M 3900:00:0400:21:14.4500:21:18.75+00:04:094:1414.1
43MIĘKCZYŃSKI Miłosz 492LUPUS TEAMZIELONCZYNM-3017M 4000:00:0900:21:14.8500:21:24.00+00:04:094:1514.1
44KADOW Ryszard 645M-408M 4100:00:0500:21:15.3500:21:20.35+00:04:104:1514.1
45PALACZ Wioletta 192BYDGOSZCZK-401K 400:00:0400:21:21.5000:21:25.50+00:04:164:1614.1
46BIAŁEK Grzegorz 393BYDGOSZCZM-2011M 4200:00:0700:21:25.9500:21:33.05+00:04:204:1714
47STAŃCZYK Martyna 64TOMASZÓW MAZOWIECKIK-202K 500:00:0600:21:27.9500:21:34.65+00:04:224:1714
48KOCHAŃSKI Dariusz 310BUKOWIECM-504M 4300:00:0200:21:33.9500:21:36.85+00:04:284:1813.9
49GRYTA Karol 511WUDZYNEKM-2012M 4400:00:0300:21:38.6500:21:42.05+00:04:334:1913.9
50MATALEWSKI Mikołaj 520BYDGOSZCZM-104M 4500:00:0700:21:39.9500:21:47.10+00:04:344:2013.8
51STAFIEJ Wojciech 197BYDGOSZCZM-409M 4600:00:0800:21:41.6500:21:50.20+00:04:364:2013.8
52LEWIŃSKI Jacek 494BYDGOSZCZM-3018M 4700:00:1400:21:43.3500:21:57.40+00:04:384:2013.8
53RADTKE Pawel 462SISU OWB TEAMWTELNOM-3019M 4800:00:1400:21:44.8500:21:59.35+00:04:394:2113.8
54MONDRY Waldemar 333BYDGOSZCZM-505M 4900:00:1300:21:45.9000:21:58.90+00:04:404:2113.8
55LEWANDOWSKI Sławomir 423KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM-3020M 5000:00:2300:21:46.3000:22:09.85+00:04:414:2113.8
56BARCZAK Tomasz 401BYDGOSZCZM-4010M 5100:00:0400:21:48.2500:21:52.80+00:04:434:2113.8
57WEBER Krzysztof 273BYDGOSZCZM-105M 5200:00:1100:21:50.1000:22:01.80+00:04:444:2213.7
58LEWANDOWSKI Marcin 497KEEEPERSTĘSZEWKOM-2013M 5300:00:0700:21:50.4000:21:57.80+00:04:454:2213.7
59ŁOBOCKI Krzysztof 135TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3021M 5400:00:0900:21:50.4000:21:59.45+00:04:454:2213.7
60NADRATOWSKI Maciej 461KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 5500:00:0500:21:50.5000:21:55.80+00:04:454:2213.7
61KOTŁOWSKI Przemysław 496MKSSP63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 5600:00:0300:21:50.5500:21:54.30+00:04:454:2213.7
62FRANKOWSKI Paweł 199BYDGOSZCZM-4013M 5700:00:0900:21:50.8000:22:00.10+00:04:454:2213.7
63CIEŚLEWICZ Karol 185OLAFCREWBYDGOSZCZM-3022M 5800:00:1300:21:51.0000:22:04.85+00:04:454:2213.7
64DZIEKAN Wojciech 466KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3023M 5900:00:0500:21:51.4500:21:56.60+00:04:464:2213.7
65WNUCZYŃSKI Jakub 414BYDGOSZCZM-106M 6000:00:1300:21:55.5000:22:08.50+00:04:504:2313.7
66KALINOWSKI Zbigniew 221BYDGOSZCZM-4014M 6100:00:0800:21:56.6000:22:05.15+00:04:514:2313.7
67WNUCZYŃSKI Andrzej 412ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4015M 6200:00:1200:21:56.8000:22:09.50+00:04:514:2313.7
68ŻAK Mariusz 532BYDGOSZCZM-3024M 6300:00:1700:22:00.1500:22:17.40+00:04:554:2413.6
69SIERACKI Piotr 262MORZEWIECM-107M 6400:00:1500:22:01.1500:22:16.45+00:04:564:2413.6
70MICHALSKI Paweł 603M-3025M 6500:00:0900:22:04.5500:22:14.50+00:04:594:2513.6
71ŁABENDA Robert 3SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-3026M 6600:00:2500:22:11.0000:22:36.15+00:05:054:2613.5
72UMIEJSKI Sebastian 250BYDGOSZCZM-2014M 6700:00:1900:22:11.1500:22:30.40+00:05:064:2613.5
73GWIAZDOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-4016M 6800:00:0400:22:12.6500:22:17.20+00:05:074:2613.5
74KOSIŃSKI Michael 546HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2015M 6900:00:0200:22:15.5000:22:18.35+00:05:104:2713.5
75JARANTOWICZ Adam 227THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3027M 7000:00:1600:22:15.9500:22:32.35+00:05:104:2713.5
76WĘGRZYNOWSKI Sławomir 544BYDGOSZCZM-506M 7100:00:0000:22:17.1500:22:17.15+00:05:124:2713.5
77XXX Krzysztof 601M-60+1M 7200:00:0800:22:19.0500:22:27.60+00:05:134:2713.4
78BUCHOLSKI Robert 533OLSZTYNEKM-2016M 7300:00:0400:22:20.2000:22:24.30+00:05:154:2813.4
79TOMASZ Lis 485OPOCZNOM-2017M 7400:00:0400:22:21.6500:22:26.25+00:05:164:2813.4
80 649  100:00:0000:22:23.5000:22:23.50+00:05:184:2813.4
81WESOŁEK Kacper 421PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-3028M 7500:00:1200:22:24.0000:22:36.10+00:05:184:2813.4
82REPCZYŃSKI Tomasz 4BYDGOSZCZM-2018M 7600:00:2600:22:25.7000:22:52.65+00:05:204:2913.4
83GROTA Artur 317-------------SOLEC KUJAWSKIM-4017M 7700:00:1300:22:26.5500:22:40.05+00:05:214:2913.4
84WESOŁOWSKI Emil 386SZURUSIE TEAMZIELONKAM-108M 7800:00:2600:22:30.9500:22:57.30+00:05:254:3013.3
85ZYGLER Zbigniew 25422 ODNBYDGOSZCZM-4018M 7900:00:0800:22:32.2000:22:40.75+00:05:274:3013.3
86KRUTUL Maciej 528MORZEWIECM-507M 8000:01:1000:22:34.4000:23:45.15+00:05:294:3113.3
87KĘDZIERSKI Rafał 282BYDGOSZCZM-4019M 8100:00:1000:22:34.9000:22:45.85+00:05:294:3113.3
88KOSZOWSKI Rafał 188TRITRYSZCZYNTEAMTRYSZCZYNM-4020M 8200:00:1500:22:35.0500:22:50.40+00:05:294:3113.3
89GONDEK Krzysztof 38NAKŁO NAD NOTECIĄM-4021M 8300:00:0000:22:38.0000:22:38.00+00:05:324:3113.3
90BRUNKE Tomasz 263RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4022M 8400:00:4900:22:41.2000:23:30.30+00:05:364:3213.2
91STEFAŃSKI Marcin 232BYDGOSZCZM-4023M 8500:00:1100:22:42.8500:22:54.05+00:05:374:3213.2
92GACKOWSKI Krzysztof 24IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM-4024M 8600:00:0000:22:43.0500:22:43.05+00:05:374:3213.2
93MUSIELSKI Dariusz 75NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-4025M 8700:00:0500:22:43.9500:22:49.85+00:05:384:3213.2
94ŻUCHELKOWSKI Rafał 514AGATA & RAFAŁ & ADAŚ TEAMBYDGOSZCZM-3029M 8800:00:0600:22:45.4000:22:51.90+00:05:404:3313.2
95TRYBUŚ Filip 372BYDGOSZCZM-109M 8900:00:3300:22:47.2000:23:20.55+00:05:424:3313.2
96MIERNIK Szymon 90CHOJNICEM-3030M 9000:00:1000:22:48.3000:22:58.65+00:05:434:3313.2
97KURMILKO Mateusz 540SUWAŁKIM-2019M 9100:00:0400:22:48.9500:22:53.90+00:05:434:3313.1
98SIUDA Sebastian 11BYDGOSZCZM-4026M 9200:00:1400:22:49.0000:23:03.10+00:05:434:3313.1
99KOWALIK Patryk 654M-3031M 9300:00:1000:22:54.8500:23:05.20+00:05:494:3513.1
100OZDOBA Rafał 167BYDGOSZCZM-3032M 9400:00:0600:22:55.0000:23:01.60+00:05:494:3513.1
101SZMELTER Michał 515BYDGOSZCZM-4027M 9500:00:1300:22:57.9000:23:11.45+00:05:524:3513.1
102SZOPIŃSKA Agnieszka 411STRZELECKA 3BYDGOSZCZK-303K 600:00:2200:22:58.1000:23:20.15+00:05:524:3513.1
103MISZEWSKI Paweł 499BIAŁE BŁOTAM-1010M 9600:00:0600:22:59.0500:23:05.35+00:05:534:3513.1
104MUZIEWICZ Marcel 521UNISŁAWM-1011M 9700:00:0600:23:02.0000:23:08.10+00:05:564:3613
105SAK Joanna 217DECATHLON TEAM INOWROCŁAW + DRUŻYNA SZPIKUINOWROCŁAWK-203K 700:00:0300:23:02.2000:23:05.95+00:05:574:3613
106PRZYBYSLKI Łukasz 636M-2020M 9800:00:4100:23:04.0500:23:45.55+00:05:584:3613
107KABACIŃSKI Jarosław 295BYDGOSZCZM-3033M 9900:00:3800:23:05.0000:23:43.90+00:05:594:3713
108MIKOŁAJCZAK Tomasz 261BYDGOSZCZM-3034M 10000:00:1400:23:07.2500:23:22.20+00:06:024:3713
109BIELEC Michał 634M-3035M 10100:00:0400:23:07.9500:23:12.10+00:06:024:3713
110CISEWSKI Mateusz 322BYDGOSZCZM-2021M 10200:00:2900:23:10.0500:23:39.30+00:06:044:3812.9
111GACKOWSKI Szymon 525BYDGOSZCZ NASTARTMĘŻCZYZNAM-3036M 10300:00:3200:23:12.4000:23:44.80+00:06:074:3812.9
112MAZURKIEWICZ Piotr 101DOBRCZM-4028M 10400:00:2800:23:12.5000:23:40.80+00:06:074:3812.9
113PUZIO Tomasz 218ŚWIECIEM-3037M 10500:00:1800:23:23.0500:23:41.20+00:06:174:4012.8
114WALUSIAK Miłosz 420RUN PASJABYDGOSZCZM-3038M 10600:00:0700:23:31.8000:23:39.50+00:06:264:4212.7
115KACZOR Michał 3533LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1012M 10700:00:1100:23:33.5000:23:45.40+00:06:284:4212.7
116LUZAK Mirosław 115BYDGOSZCZM-2022M 10800:00:0000:23:42.1000:23:42.10+00:06:364:4412.7
117SPYCHALSKI Tomasz 444WOZKIMOTOCYKLOWE.PLRYNARZEWOM-3039M 10900:00:2100:23:42.2000:24:03.95+00:06:374:4412.7
118RAPCA Krzysztof 545BYDGOSZCZM-3040M 11000:01:0000:23:44.1000:24:44.70+00:06:384:4412.6
119LEJMAN Grzegorz 463BYDGOSZCZM-Open1M 11100:00:1500:23:56.6000:24:12.00+00:06:514:4712.5
120KLAJBOR Mariusz 373TERENOWY ZAWRÓT GŁOWYCZERSK ŚWIECKIM-4029M 11200:00:1900:23:56.6500:24:16.40+00:06:514:4712.5
121ZIELINSKI Pawel 457BYDGOSZCZM-3041M 11300:00:1800:24:02.8500:24:21.05+00:06:574:4812.5
122KWAŚNIEWSKI Jakub 399WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNESZUBINM-2023M 11400:00:1900:24:04.9500:24:24.05+00:06:594:4912.5
123GROBELNA Angelika 71BYDGOSZCZ NA STARTNIEMCZK-402K 800:00:2100:24:10.0000:24:31.70+00:07:044:5012.4
124ZUPA Wojciech 102SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-508M 11500:00:1700:24:14.5500:24:31.55+00:07:094:5012.4
125BORKOWSKI Michał 40LUBOSTROŃM-2024M 11600:00:0900:24:16.9000:24:26.85+00:07:114:5112.4
126KISZKA Marcin 255RUN PASJABYDGOSZCZM-3042M 11700:00:1400:24:20.4000:24:35.25+00:07:154:5212.3
127DROŻDŻ Małgorzata 416AMS / KLONIKTEAMSADKIK-304K 900:00:3300:24:24.8500:24:58.60+00:07:194:5312.3
128TRUDNOWSKI Janusz 66RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+2M 11800:00:0400:24:25.7000:24:30.55+00:07:204:5312.3
129PUZIO Justyna 519BYDGOSZCZK-101K 1000:00:3200:24:26.3000:24:59.15+00:07:214:5312.3
130LEWANDOWSKI Adam 159COOKIEFRIENDSRUNBYDGOSZCZM-4030M 11900:00:2200:24:27.3000:24:49.30+00:07:224:5312.3
131LINKA Monika 604K-305K 1100:00:2300:24:27.5000:24:51.20+00:07:224:5312.3
132KOSTRUCHA Robert 65BRODNICAM-2025M 12000:00:1400:24:32.2000:24:47.15+00:07:274:5412.2
133KILANOWSKI Darek 110BYDGOSZCZM-3043M 12100:00:1200:24:33.9000:24:46.30+00:07:284:5412.2
134OPASKA Marcin 320RUN PASJABYDGOSZCZM-3044M 12200:00:2700:24:34.2000:25:01.50+00:07:294:5412.2
135MICHALSKA Daria 144BYDGOSZCZK-204K 1200:00:1200:24:35.1500:24:47.35+00:07:304:5512.2
136ZABROCKI Adam 244BYDGOSZCZM-Open2M 12300:02:3600:24:36.9500:27:12.95+00:07:314:5512.2
137GRODZKA Ewelina 249DOBRCZK-205K 1300:00:1000:24:37.6000:24:47.65+00:07:324:5512.2
138BURSZTYŃSKI Tomasz 535CBY BORÓWKI TEAMBORÓWNOM-3045M 12400:00:4200:24:38.0000:25:20.60+00:07:324:5512.2
139NAJS Bartłomiej 438PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2026M 12500:00:1100:24:39.5500:24:51.25+00:07:344:5612.2
140MAJCHRZAK Magdalena 220DZIEWIERZEWOK-306K 1400:00:0500:24:42.1500:24:47.20+00:07:374:5612.1
141KOPACZ Hanna 666K-307K 1500:00:0500:24:43.6500:24:49.60+00:07:384:5612.1
142NAGORZYSKI Arkadiusz 31BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-3046M 12600:00:0800:24:49.6000:24:57.85+00:07:444:5712.1
143NAGORZYSKA Sylwia 32BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZK-308K 1600:00:0700:24:49.7000:24:57.40+00:07:444:5812.1
144RIVAT Emmanuel 456ARRKBIALE BLOTAM-3047M 12700:00:1900:24:50.5000:25:09.80+00:07:454:5812.1
145KROPIŃSKI Kacper 3523LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1013M 12800:00:1400:24:50.8500:25:04.90+00:07:454:5812.1
146ZIELIŃSKI Krzysztof 378BYDGOSZCZM-4031M 12900:00:0500:24:51.2000:24:57.10+00:07:464:5812.1
147SPYCHAJ Piotr 483HERBALIFEBYDGOSZCZM-3048M 13000:00:2800:24:52.1500:25:20.95+00:07:474:5812.1
148CHRÓŚCIŃSKA Paulina 476BRZOZAK-206K 1700:00:0000:24:52.8500:24:52.85+00:07:474:5812.1
149LEWANDOWSKI Sebastian 154DOBRCZM-3049M 13100:00:1000:24:56.4000:25:06.90+00:07:514:5912
150SOBOL Magdalena 37NAKŁO NAD NOTECIĄK-403K 1800:00:0900:25:01.5500:25:10.90+00:07:565:0012
151BŁOTNY Adrian 479PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2027M 13200:00:2600:25:06.9500:25:33.75+00:08:015:0111.9
152GABRICH Żanetta 137BYDGOSZCZK-404K 1900:00:2200:25:07.9500:25:30.15+00:08:025:0111.9
153NOWACKI Maksymilian 557BYDGOSZCZM-1014M 13300:00:1800:25:09.2000:25:27.95+00:08:045:0111.9
154JAWORSKI Krzysztof 464BYDGOSZCZM-4032M 13400:00:3000:25:11.1000:25:41.40+00:08:055:0211.9
155DRYGAS Ryszard 426BYDGOSZCZM-509M 13500:00:1300:25:15.6500:25:29.45+00:08:105:0311.9
156KLIMCZYK Marcin 241BYDGOSZCZM-4033M 13600:00:4400:25:17.3500:26:02.20+00:08:125:0311.9
157JĘDRZEJCZYK Wojciech 410BYDGOSZCZM-1015M 13700:00:2000:25:19.2000:25:39.80+00:08:145:0311.8
158SKUCIŃSKA Karolina 214BYDGOSZCZK-309K 2000:00:2800:25:20.0500:25:48.90+00:08:145:0411.8
159ZGÓRSKI Maciej 237WKURW_TAEMBYDGOSZCZM-4034M 13800:00:3700:25:21.6000:25:59.40+00:08:165:0411.8
160WŁODARSKA Roksana 60SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK-207K 2100:00:2600:25:22.8000:25:49.10+00:08:175:0411.8
161STAFIEJ Mariusz 434BMSBYDGOSZCZM-5010M 13900:00:3400:25:23.6500:25:57.90+00:08:185:0411.8
162POTRZEBOWSKA Agata 117DEAF I #B3KBYDGOSZCZK-3010K 2200:00:1900:25:24.5500:25:44.00+00:08:195:0511.8
163JENERALSKI Maciej 517KRUSZY KRAJEŃSKIM-4035M 14000:00:3200:25:29.8000:26:02.35+00:08:245:0611.8
164CHMIELEWSKI Ireneusz 427CZARNESTOPY.SMM.NIESZAWKAM-5011M 14100:00:1700:25:32.4000:25:49.80+00:08:275:0611.7
165PRZYBYLSKI Mariusz 291BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5012M 14200:00:4100:25:37.5500:26:19.05+00:08:325:0711.7
166DOLATA Aneta 91BYDGOSZCZK-3011K 2300:00:1000:25:37.9500:25:48.05+00:08:325:0711.7
167KASPRZYK Damian 63MICHALINM-3050M 14300:00:0900:25:38.3500:25:48.00+00:08:335:0711.7
168ŚLEDŹ Paweł 113BYDGOSZCZM-3051M 14400:00:2700:25:39.5500:26:06.75+00:08:345:0711.7
169PAWLEWSKA Joanna 48SPORTWAYBYDGOSZCZK-405K 2400:00:2000:25:40.5000:26:00.95+00:08:355:0811.7
170KLAWCZYŃSKI Zbigniew 303BYDGOSZCZM-5013M 14500:00:1500:25:43.0500:25:58.50+00:08:375:0811.7
171MANOWSKI Jarosław 419LIPNIKIM-4036M 14600:00:0800:25:43.9500:25:52.60+00:08:385:0811.7
172WOJCIECHOWSKI Jarosław 46BYDGOSZCZM-4037M 14700:00:3100:25:45.9000:26:17.10+00:08:405:0911.6
173WOJCIECHOWSKA Emilia 47BYDGOSZCZK-406K 2500:00:3100:25:45.9000:26:17.40+00:08:405:0911.6
174ZUBRYCKI Tomasz 198KLUB ZDROWIA 24BYDGOSZCZM-3052M 14800:00:0600:25:46.4000:25:53.15+00:08:415:0911.6
175KOŃCZAL Joanna 148BYDGOSZCZK-3012K 2600:00:0600:25:46.6000:25:53.00+00:08:415:0911.6
176RADOWSKA Helena 308BYDGOSZCZK-501K 2700:00:2600:25:50.0500:26:16.40+00:08:445:1011.6
177JANUSZEWSKI Marcin 9BYDGOSZCZM-3053M 14900:00:1200:25:50.5500:26:02.85+00:08:455:1011.6
178GÓRSKI Bartłomiej 513BYDGOSZCZM-3054M 15000:00:4300:25:50.6500:26:33.85+00:08:455:1011.6
179GÓRSKA Weronika 81-BYDGOSZCZK-208K 2800:00:3000:25:55.0000:26:25.10+00:08:495:1111.6
180WALEWSKI Andrzej 502STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW FARAINOWROCŁAWM-3055M 15100:00:0300:25:55.8500:25:59.35+00:08:505:1111.6
181KUBIAK Mirosław 97BYDGOSZCZM-4038M 15200:01:0100:25:56.0500:26:57.20+00:08:505:1111.6
182GUŹDZIOŁ Jarek 467WKURW_TEAMSOLEC KUJAWSKIM-4039M 15300:00:1700:25:57.3000:26:15.15+00:08:525:1111.6
183TARGOWSKA Małgorzata 635K-3013K 2900:00:0700:25:58.1000:26:05.10+00:08:525:1111.6
184PAWŁOWICZ Patryk 181BYDGOSZCZM-1016M 15400:00:2000:25:58.2000:26:18.25+00:08:535:1111.6
185STAFIEJ Paweł 196BYDGOSZCZM-1017M 15500:00:1600:26:00.3500:26:16.90+00:08:555:1211.5
186KRYSZTOFINSKA Anna 354KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZ HERBALIFEBYDGOSZCZK-3014K 3000:00:2300:26:00.3500:26:24.20+00:08:555:1211.5
187WAJER Marita 15REEBOK RUN CREW BYDGOSZCZŚLESINK-209K 3100:00:1100:26:01.7000:26:12.80+00:08:565:1211.5
188ULASZEWSKI Bartosz 605M-3056M 15600:00:1600:26:05.3000:26:21.50+00:09:005:1311.5
189BRZEZIŃSKI Paweł 620M-5014M 15700:00:0300:26:09.4000:26:13.05+00:09:045:1411.5
190STELMASZEK Patryk 284OSIELSKOM-1018M 15800:00:4700:26:09.7500:26:56.90+00:09:045:1311.5
191LEWICKI Jarek 276BYDGOSZCZM-3057M 15900:00:1400:26:10.4000:26:25.35+00:09:055:1411.5
192JANOWSKA Renata 275BYDGOSZCZK-407K 3200:00:1400:26:11.2000:26:25.55+00:09:065:1411.5
193KAMPER Malgorzata 481VEG MEGBYDGOSZCZK-408K 3300:00:4200:26:12.0000:26:54.60+00:09:065:1411.5
194CHILLA Wiktor 77-BYDGOSZCZM-4040M 16000:01:0100:26:13.9000:27:15.10+00:09:085:1411.4
195PRZYBYLSKA Grażyna 297BYDGOSZCZ NA START, PSLABYDGOSZCZK-502K 3400:00:2100:26:14.2500:26:35.55+00:09:095:1411.4
196SATRO Leszek 501RRCBYDGOSZCZM-3058M 16100:00:1700:26:16.0000:26:33.20+00:09:105:1511.4
197PALIGA Arkadiusz 370BYDGOSZCZM-4041M 16200:00:4100:26:16.8000:26:58.15+00:09:115:1511.4
198PALIGA Maria 371MUKS BYDGOSZCZ SP63BYDGOSZCZK-102K 3500:00:4000:26:17.0000:26:57.80+00:09:115:1511.4
199STĘPIEŃ Monika 73CZARNE STOPYBYDGOSZCZK-409K 3600:00:2200:26:20.1500:26:43.05+00:09:155:1611.4
200SKWAREK Oliwia 165WAŁDOWOK-2010K 3700:00:0800:26:25.2500:26:33.85+00:09:205:1711.4
201GULSKI Piotr 555BYDGOSZCZM-4042M 16300:00:1900:26:25.8500:26:45.45+00:09:205:1711.3
202KALEMBA Daria 18ZAMOŚĆK-2011K 3800:00:2900:26:28.4500:26:57.55+00:09:235:1711.3
203NIKOŁAJEW Monika 103BYDGOSZCZK-3015K 3900:00:0900:26:28.6500:26:38.00+00:09:235:1711.3
204SZYNWELSKA Marlena 292BYDGOSZCZK-503K 4000:00:1300:26:30.2000:26:44.10+00:09:255:1811.3
205KARPIŃSKI Łukasz 477BYDGOSZCZM-3059M 16400:00:1000:26:30.7000:26:41.15+00:09:255:1811.3
206BOROWCZAK Julita 179BYDGOSZCZK-2012K 4100:00:3500:26:33.3500:27:08.40+00:09:285:1811.3
207WESOŁOWSKA Daniela 326SZURUSIE TEAMZIELONKA K.BYDGOSZCZYK-4010K 4200:00:2700:26:35.2500:27:02.85+00:09:305:1911.3
208MAJEWSKI Michał 388BYDGOSZCZM-2028M 16500:00:1600:26:37.5500:26:53.75+00:09:325:1911.3
209DOLATA Rafał 93BYDGOSZCZM-4043M 16600:00:0000:26:39.7500:26:39.75+00:09:345:1911.3
210WOŹNY Robert 394WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2029M 16700:00:2100:26:41.5000:27:03.25+00:09:365:2011.2
211MANIKOWSKI Dominik 6MINIKOWOM-3060M 16800:00:2000:26:43.5500:27:04.00+00:09:385:2011.2
212TYKWIŃSKA Agnieszka 395BYDGOSZCZK-3016K 4300:00:2200:26:45.6500:27:08.05+00:09:405:2111.2
213FUZ Gabriela 70KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4011K 4400:00:3700:26:47.4000:27:25.30+00:09:425:2111.2
214SKUBISZAK Jacek 422BYDGOSZCZM-4044M 16900:00:1900:26:49.6000:27:08.85+00:09:445:2111.2
215PŁOSZAJ Magdalena 23BYDGOSZCZK-3017K 4500:00:2900:26:49.8000:27:19.75+00:09:445:2211.2
216PAPIS Piotr 26BACKONIKBYDGOSZCZM-3061M 17000:00:3800:26:49.9000:27:28.10+00:09:445:2211.2
217GIERSZ Krzysztof 430BYDGOSZCZM-4045M 17100:00:5000:26:53.6500:27:43.95+00:09:485:2211.2
218AUGUSTYNIAK Piotr 229BYDGOSZCZM-4046M 17200:00:3100:26:58.8000:27:30.05+00:09:535:2311.1
219SZULC Joanna 641K-4012K 4600:00:3100:26:58.8500:27:30.25+00:09:535:2311.1
220KUBIAK-KUJAWA Joanna 374BYDGOSZCZK-3018K 4700:00:3200:27:01.0000:27:33.15+00:09:555:2411.1
221SZYNKA Sebastian 355BUZAŁATEAMBYDGOSZCZM-1019M 17300:00:1100:27:03.3500:27:14.85+00:09:585:2411.1
222WYPORKIEWICZ Jerzy 518WILCZE/OSIELSKOM-5015M 17400:00:3200:27:06.8500:27:39.40+00:10:015:2511.1
223CIECHNA Julia 405BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREKBYDGOSZCZK-103K 4800:00:0700:27:06.9000:27:14.80+00:10:015:2511.1
224SMYK Martyna 407BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREKBYDGOSZCZK-104K 4900:00:0700:27:06.9000:27:13.90+00:10:015:2511.1
225RÓŻAŃSKA Aleksandra 406BYDGOSKI KLUB WIOŚLAREKBYDGOSZCZK-105K 5000:00:0700:27:07.4000:27:14.70+00:10:025:2511.1
226ŁUKOMSKI Dawid 107GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-2030M 17500:00:2200:27:08.8000:27:31.70+00:10:035:2511
227ORZECHOWSKI Zbigniew 98BYDGOSZCZM-4047M 17600:00:3800:27:08.9500:27:47.90+00:10:035:2511
228GŁOWACKI Krzysztof 364BYDGOSZCZM-3062M 17700:00:0800:27:09.9000:27:18.75+00:10:045:2611
229WÓJCIK Piotr 290BYDGOSZCZM-1020M 17800:00:1200:27:11.7000:27:24.60+00:10:065:2611
230PASZKIET Witold 618M-60+3M 17900:00:2300:27:13.2000:27:37.10+00:10:085:2611
231DULSKA Katarzyna 239TORUŃK-3019K 5100:00:1300:27:15.2500:27:28.75+00:10:105:2711
232STREICH Klaudia 630K-106K 5200:00:3900:27:20.0000:27:59.30+00:10:145:2811
233ANASZEWICZ Marzena 281PRZYŁĘKIK-4013K 5300:00:2400:27:20.2000:27:44.55+00:10:155:2811
234ROGUSZCZAK Maciej 112BIAŁE BŁOTAM-4048M 18000:00:1100:27:20.4500:27:31.80+00:10:155:2811
235CHĘSIAK Przemysław 629M-2031M 18100:00:3800:27:20.5000:27:59.40+00:10:155:2811
236POTRZEBOWSKI Marek 116DEAF I #B3KBYDGOSZCZM-3063M 18200:00:2000:27:22.0500:27:42.20+00:10:165:2811
237GÓRECKA Anna 258SICIENKOK-2013K 5400:00:4300:27:23.8500:28:06.95+00:10:185:2811
238KARCZEWSKA Agnieszka 257SICIENKOK-3020K 5500:00:4200:27:23.9000:28:06.80+00:10:185:2810.9
239SZCZEPAŃSKI Adrian 510MIASTOWICEM-2032M 18300:00:1600:27:26.5000:27:42.90+00:10:215:2910.9
240JARANTOWICZ Małgorzata 226THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK-3021K 5600:00:1700:27:29.6500:27:46.85+00:10:245:2910.9
241LEWANDOWSKA Izabela 193BYDGOSZCZK-3022K 5700:00:2700:27:30.0500:27:57.05+00:10:245:3010.9
242ROMANOWSKA Agnieszka 665K-4014K 5800:00:2600:27:30.6000:27:56.95+00:10:255:3010.9
243GRABOWSKA Marlena 316BYDGOSZCZK-3023K 5900:00:2600:27:30.8500:27:56.85+00:10:255:3010.9
244BOROWICZ Jacek 631M-4049M 18400:00:3100:27:32.2000:28:03.75+00:10:275:3010.9
245BOROWICZ Małgorzata 339BYDGOSZCZK-4015K 6000:00:3000:27:32.7500:28:03.50+00:10:275:3010.9
246ŁAWSKI Piotr 449ZAMOŚĆM-3064M 18500:00:1400:27:33.8000:27:48.50+00:10:285:3010.9
247BRZEZIŃSKA Marta 362BYDGOSZCZK-2014K 6100:00:1900:27:36.6500:27:56.20+00:10:315:3110.9
248TYSZKIEWK Aldona 610K-4016K 6200:00:1400:27:37.1000:27:51.90+00:10:315:3110.9
249DUDZIŃSKA Aleksandra 99RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-504K 6300:00:4400:27:39.6000:28:24.05+00:10:345:3210.8
250MALATYŃSKA Barbara 269PRZYŁĘKIK-4017K 6400:00:2400:27:40.3000:28:04.45+00:10:355:3210.8
251LIDKE Jacek 321BYDGOSZCZM-4050M 18600:00:3400:27:42.3000:28:17.00+00:10:375:3210.8
252GÓRSKA Joanna 489BYDGOSZCZK-3024K 6500:00:1300:27:45.4000:27:58.40+00:10:405:3310.8
253HOFFA Filip 245KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3065M 18700:00:0800:27:46.8000:27:55.20+00:10:415:3310.8
254CZYŻEWSKA Anna 184BYDGOSZCZK-3025K 6600:00:2200:27:51.1500:28:13.55+00:10:465:3410.8
255SIERNACKA Anna 652K-3026K 6700:00:0800:27:52.1000:28:00.35+00:10:465:3410.8
256KRZEMIŃSKA Jolanta 155BYDGOSZCZK-3027K 6800:00:2200:27:53.8000:28:15.90+00:10:485:3410.8
257MODRZEJEWSKI Wojciech 440JW 3775 CHOJNICECHOJNICEM-4051M 18800:00:1000:27:54.0500:28:04.45+00:10:485:3410.8
258SZPYT Ania 357BYDGOSZCZK-3028K 6900:00:2100:27:55.1500:28:16.25+00:10:505:3510.7
259SKWAREK Bogumiła 164WAŁDOWOK-505K 7000:00:0400:28:01.0000:28:05.55+00:10:555:3610.7
260KOŁODZIEJSKA Bożena 531MUROWANIECK-4018K 7100:00:4500:28:03.0000:28:48.00+00:10:575:3610.7
261JAGIELSKA Patrycja 55IQOR RUNBYDGOSZCZK-2015K 7200:00:1500:28:03.8000:28:19.10+00:10:585:3610.7
262KOTLĘGA Agata 168PRUSZCZK-2016K 7300:00:0800:28:04.5000:28:12.85+00:10:595:3610.7
263GNIAZDOWSKA Marcelina 663K-107K 7400:00:1500:28:04.5000:28:20.20+00:10:595:3710.7
264FILOSEK Paweł 475#BANANATEAMBYDGOSZCZM-2033M 18900:00:3700:28:05.7000:28:42.90+00:11:005:3710.7
265KRÓL Katarzyna 83TRYSZCZYNK-4019K 7500:00:2400:28:05.8500:28:30.65+00:11:005:3710.7
266WŁODARCZYK Olga 471#BANANATEAMRUSZKOWICEK-2017K 7600:00:3600:28:06.9500:28:43.15+00:11:015:3710.7
267WEBER Jerzy 647M-1021M 19000:00:4500:28:07.5000:28:53.10+00:11:025:3710.7
268SZNEIDROWSKA Agnieszka 437ŚWIEKATOWOK-2018K 7700:00:2500:28:12.2500:28:37.65+00:11:075:3810.6
269KOTOLIŃSKA Aleksandra 613K-108K 7800:00:3700:28:14.4000:28:52.30+00:11:095:3910.6
270KACZMAREK Sebastian 537BYDGOSZCZM-3066M 19100:00:2400:28:19.9000:28:44.85+00:11:145:4010.6
271WESOŁOWSKI Rafał 387SZURUSIE TEAMZIELONKAM-4052M 19200:00:2900:28:20.3500:28:50.30+00:11:155:4010.6
272WEBER Hanna 450DRUŻYNA SZPIKUBYDGOSZCZK-4020K 7900:00:4500:28:21.0500:29:06.50+00:11:155:4010.6
273GÓRSKA Agnieszka 493BYDGOSZCZK-3029K 8000:00:4800:28:21.2500:29:10.20+00:11:165:4010.6
274CHROBAK Przemyslaw 157ILOBYDGOSZCZM-4053M 19300:00:2700:28:21.7500:28:49.55+00:11:165:4010.6
275KALINOWSKA Kamila 659K-4021K 8100:00:4400:28:22.0500:29:06.25+00:11:165:4010.6
276KACZMAREK Aleksandra 363SUCHARYK-2019K 8200:00:0300:28:22.8500:28:26.20+00:11:175:4010.6
277NOWAK Jakub 156ILONIEMCZM-3067M 19400:00:2600:28:23.1000:28:49.60+00:11:175:4010.6
278FRYDRYCHOWICZ Lilianna 53BYDGOSZCZK-506K 8300:00:3200:28:23.3500:28:56.25+00:11:185:4010.6
279ZAORSKA Marta 638K-3030K 8400:00:2500:28:25.4500:28:50.90+00:11:205:4110.6
280BEDNAREK Grażyna 260RUN PASJABYDGOSZCZK-4022K 8500:00:2300:28:26.9000:28:50.85+00:11:215:4110.5
281RATAJCZAK Marcel 328SP 63BYDGOSZCZM-1022M 19500:00:1700:28:28.1000:28:45.10+00:11:225:4110.5
282RYDELSKA Kinga 89BYDGOSZCZK-4023K 8600:00:2900:28:28.4500:28:58.10+00:11:235:4110.5
283GÓRSKI Jacek 79-BYDGOSZCZM-5016M 19600:00:3400:28:29.3500:29:03.60+00:11:245:4110.5
284WITT Jacek 109BYDGOSZCZM-4054M 19700:00:3600:28:31.8000:29:08.50+00:11:265:4210.5
285WYKA Kamil 346L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-2034M 19800:00:3200:28:35.7000:29:08.60+00:11:305:4310.5
286OBIDOWSKI Adam 344L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-3068M 19900:00:3100:28:37.3000:29:09.00+00:11:325:4310.5
287KRYMER Agnieszka 122BYDGOSZCZK-4024K 8700:00:3000:28:39.8000:29:09.90+00:11:345:4310.5
288KARWACKA Agnieszka 248PINUP BYDGOSZCZZIELONKAK-3031K 8800:00:1200:28:43.0000:28:55.50+00:11:375:4410.4
289LENC Janusz 300TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+4M 20000:00:4500:28:44.9500:29:30.40+00:11:395:4510.4
290WIOSNA Tomasz 268BIEGAJĄCE ŻÓŁWIE ITBYDGOSZCZM-2035M 20100:00:4300:28:46.7500:29:30.50+00:11:415:4510.4
291ARASZKIEWICZ Katarzyna 247PINUP BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3032K 8900:00:0000:28:55.4000:28:55.40+00:11:505:4710.4
292SZULC Michał 608M-3069M 20200:00:2400:28:55.7000:29:20.20+00:11:505:4710.4
293PŁOSZAJ Maciej 22BYDGOSZCZM-3070M 20300:00:4300:28:55.9500:29:39.05+00:11:505:4710.4
294PIETRASZAK Tomasz 543RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4055M 20400:00:4900:29:00.3000:29:49.85+00:11:555:4810.3
295KUBIS Sylwia 524BYDGOSZCZK-4025K 9000:00:2500:29:00.9000:29:26.25+00:11:555:4810.3
296GŁĘBOCKA Agnieszka 556BYDGOSZCZK-3033K 9100:00:2400:29:02.0500:29:26.35+00:11:565:4810.3
297TARCZYŃSKA Marta 130COOKIETEAMRUNERSBYDGOSZCZK-3034K 9200:00:2400:29:02.1500:29:26.35+00:11:575:4810.3
298ALEKSANDER Alicja 288BIEGAJĄCE ŻÓŁWIE ITBYDGOSZCZK-2020K 9300:00:4400:29:03.2500:29:47.30+00:11:585:4810.3
299SZECÓWKA Marcin 351BYDGOSZCZM-3071M 20500:00:4800:29:11.2000:29:59.70+00:12:065:5010.3
300LEWANDOWSKA Agnieszka 350BYDGOSZCZK-3035K 9400:00:4600:29:11.3000:29:58.00+00:12:065:5010.3
301BORUSZEWSKI Remigiusz 271#BRKTBYDGOSZCZM-1023M 20600:00:5600:29:14.6000:30:10.70+00:12:095:5010.3
302MICHNIEWICZ Małgorzata 428BYDGOSZCZK-3036K 9500:00:1700:29:14.8500:29:32.10+00:12:095:5110.3
303 600  200:00:1900:29:16.6500:29:35.90+00:12:115:5110.3
304ŚWIETLIK Grzegorz 470KRÓLOWIE ŻYCIABYDGOSZCZM-3072M 20700:00:0600:29:17.0000:29:23.45+00:12:115:5110.2
305KAMIŃSKI Sławomir 523MOBILNY WULKANPRĄDKIM-3073M 20800:00:0500:29:17.6500:29:23.30+00:12:125:5110.2
306CHMIELEWSKI Patryk 62BYDGOSZCZM-2036M 20900:00:4900:29:17.7000:30:06.70+00:12:125:5110.2
307KAŹMIERCZAK Małgorzata 277BIEGAJĄCE ZÓŁWIE ITBYDGOSZCZK-3037K 9600:00:4400:29:22.3500:30:06.55+00:12:175:5210.2
308STAFIEJ Barbara 435BMSBYDGOSZCZK-4026K 9700:00:3500:29:23.8000:29:58.95+00:12:185:5210.2
309SAK Anna 381DECATHLON TEAM INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-3038K 9800:00:3700:29:25.5000:30:02.60+00:12:205:5310.2
310GRABOWSKA Zofia 451KORONOWOK-109K 9900:00:3800:29:26.1000:30:04.45+00:12:205:5310.2
311WIEWIÓRA Agata 222ŻNINK-3039K 10000:00:0500:29:27.5000:29:32.85+00:12:225:5310.2
312SZUBARGA Anna 150OLIMPINK-1010K 10100:00:1600:29:29.2000:29:45.40+00:12:245:5310.2
313KOSZOWSKA Rozalia 187TRITRYSZCZYNTEAMTRYSZCZYNK-1011K 10200:00:1500:29:29.9500:29:45.50+00:12:245:5410.2
314WOJTASZEK Kinga 614K-1012K 10300:00:3700:29:30.1000:30:07.40+00:12:245:5410.2
315OŻGA Agnieszka 16BYDGOSZCZK-3040K 10400:00:2300:29:30.1500:29:53.15+00:12:255:5410.2
316JANOWSKI Daniel 335TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-2037M 21000:00:2200:29:31.0000:29:53.75+00:12:255:5410.2
317WOŹNIACKA Beata 516FUNDACJA JEKOSOLEC KUJAWSKIK-507K 10500:00:4200:29:31.6000:30:14.10+00:12:265:5410.2
318GACKOWSKI Edward 526BYDGOSZCZ NASTARTMĘŻCZYZNAM-60+5M 21100:00:3300:29:33.7500:30:07.50+00:12:285:5410.1
319GRUŻEWSKA Justyna 56BYDGOSZCZK-3041K 10600:00:3100:29:34.0000:30:05.80+00:12:285:5410.1
320FERENZ Marcin 379KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3074M 21200:00:0700:29:36.8000:29:44.55+00:12:315:5510.1
321MARSZAŁKOWSKA Katarzyna 151BYDGOSZCZK-3042K 10700:00:4300:29:37.3500:30:20.75+00:12:325:5510.1
322LEWIŃSKA Aleksandra 625BYDGOSZCZK-3043K 10800:00:3500:29:39.1000:30:14.90+00:12:335:5510.1
323CYBUL Anna 240BYDGOSZCZK-4027K 10900:00:3000:29:40.0000:30:10.30+00:12:345:5610.1
324WIATROWSKA Katarzyna 234BYDGOSZCZK-3044K 11000:00:0900:29:40.2000:29:49.55+00:12:355:5610.1
325LEWICKA Dagmara 486BYDGOSZCZK-2021K 11100:00:0900:29:42.8500:29:52.60+00:12:375:5610.1
326JURUŚ Jolanta 398HERBALIFEBYDGOSZCZK-508K 11200:00:2500:29:43.0000:30:08.40+00:12:375:5610.1
327ASTUKIEWICZ Tomasz 17BYDGOSZCZM-4056M 21300:00:1100:29:47.9000:29:59.55+00:12:425:5710.1
328GUMIENNY Maciej 256BYDGOSZCZM-4057M 21400:00:1300:29:48.7000:30:02.30+00:12:435:5710.1
329ZDUNKIEWICZ Hania 95#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZK-3045K 11300:00:4800:29:51.0000:30:39.30+00:12:455:5810.1
330BĄBOLEWSKI Łukasz 87#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-3075M 21500:00:4700:29:52.0500:30:39.90+00:12:465:5810
331MICHALAK Anita 205BYDGOSZCZK-4028K 11400:00:4600:29:52.3500:30:39.05+00:12:475:5810
332DUSZYŃSKI Filip 43AMATORSIENNOM-4058M 21600:00:1000:29:52.6500:30:03.35+00:12:475:5810
333MICHALAK Piotr 204BYDGOSZCZM-4059M 21700:00:4600:29:52.9000:30:39.80+00:12:475:5810
334SOBOTA Beata 541BIAŁE BŁOTAK-3046K 11500:00:3400:29:54.5000:30:28.50+00:12:495:5810
335ZAKURZEWSKI Tomasz 391WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-2038M 21800:00:2100:29:55.3000:30:17.00+00:12:505:5910
336SKONIECKA Paulina 606K-1013K 11600:00:0700:29:55.8500:30:03.05+00:12:505:5910
337ROZMARYNOWICZ Anna Maria 313WOLNOŚĆUNISŁAWK-3047K 11700:00:2000:29:57.9500:30:18.80+00:12:525:5910
338JELONEK Angelika 500PRZYŁĘKIK-3048K 11800:00:4600:29:59.0000:30:45.70+00:12:535:5910
339CHROMIŃSKA Paulina 176BYDGOSZCZK-2022K 11900:00:0800:29:59.1000:30:07.95+00:12:535:5910
340NOWAK Mariola 298BYDGOSZCZK-4029K 12000:00:1300:30:01.6500:30:15.45+00:12:566:0010
341WINOGRODZKI Radosław 376BYDGOSZCZM-3076M 21900:00:1600:30:02.3500:30:19.20+00:12:576:0010
342JAROSZEWSKA Anna 84DEEP FORESTTRYSZCZYNK-4030K 12100:00:2000:30:02.3500:30:22.50+00:12:576:0010
343JAROSZEWSKI Wojciech 86DEEP FORESTTRYSZCZYNM-4060M 22000:00:2000:30:02.4000:30:22.45+00:12:576:0010
344MANIKOWSKA Katarzyna 642K-3049K 12200:00:3300:30:02.6000:30:35.70+00:12:576:0010
345RATAJCZAK Arleta 327SP 63BYDGOSZCZK-4031K 12300:00:1700:30:03.2000:30:21.00+00:12:586:0010
346TRETKA Karolina 624BYDGOSZCZK-3050K 12400:00:1800:30:03.4500:30:21.85+00:12:586:0010
347SAS Kasia 44AMATORSIENNOK-4032K 12500:00:0000:30:03.5500:30:03.55+00:12:586:0010
348KNOP Krzysztof 495STRONNOSTRONNOM-4061M 22100:00:3700:30:06.6000:30:43.90+00:13:016:0110
349PREUS Patryk 512PERFEKT 300 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2039M 22200:00:5100:30:07.9500:30:59.45+00:13:026:0110
350MASZUDZIŃSKI Mateusz 319BYDGOSZCZM-2040M 22300:00:3500:30:09.9000:30:45.85+00:13:046:029.9
351SZYDŁOWSKA Beata 312HERBALIFEOSIELSKOK-509K 12600:00:2600:30:10.8000:30:37.20+00:13:056:029.9
352BAUMGART Berenika 146OKOLEK-2023K 12700:00:4300:30:12.9000:30:56.15+00:13:076:029.9
353WENAL Adam 633M-3077M 22400:00:3700:30:16.6000:30:54.35+00:13:116:039.9
354BRATKOWSKI Jakub 626BYDGOSZCZM-1024M 22500:00:3500:30:17.9000:30:53.25+00:13:126:039.9
355JAROSZEWSKA Maria 85DEEP FORESTTRYSZCZYNK-1014K 12800:00:0000:30:22.5500:30:22.55+00:13:176:049.9
356KOWALIK Ania 404BYDGOSZCZK-2024K 12900:00:0500:30:22.7500:30:28.25+00:13:176:049.9
357OZOROWSKA Karolina 417BYDGOSZCZK-3051K 13000:00:4700:30:24.6000:31:12.30+00:13:196:059.9
358ZIENKIEWICZ Anna 384BYDGOSZCZK-4033K 13100:00:1800:30:26.4000:30:45.10+00:13:216:059.9
359GWIAŹDZIŃSKI Kamil 385BYDGOSZCZM-3078M 22600:00:1800:30:27.0500:30:45.70+00:13:216:059.9
360MELTZKER Krzysztof 644M-2041M 22700:00:2500:30:28.3000:30:53.35+00:13:236:059.8
361GADOMSKA Joanna 643K-2025K 13200:00:2500:30:28.9000:30:53.95+00:13:236:059.8
362ANGIEL Władysław 301TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+6M 22800:00:0400:30:29.7000:30:34.10+00:13:246:069.8
363DOLSKA Vanessa 491BYDGOSZCZK-1015K 13300:00:3700:30:33.1000:31:10.85+00:13:276:069.8
364DOMINIAK Joanna 488ŁOCHOWOK-3052K 13400:00:3700:30:33.9500:31:10.95+00:13:286:069.8
365DOLSKI Tomek 490BYDGOSZCZM-3079M 22900:00:3800:30:36.8500:31:15.50+00:13:316:079.8
366PIKIES Patrycja 152BYDGOSZCZK-2026K 13500:00:2200:30:39.0500:31:01.80+00:13:336:079.8
367KNOP Kamila 547BYDGOSZCZK-1016K 13600:00:0000:30:43.3000:30:43.30+00:13:386:089.8
368WACH Zofia 602K-1017K 13700:00:5200:30:43.7500:31:36.15+00:13:386:089.8
369WÓJCIK Anna 28BYDGOSZCZK-3053K 13800:00:1300:30:45.3000:30:58.75+00:13:406:099.8
370ŻYŁA Marta 504KRUSZYN KRAJK-4034K 13900:00:0600:30:48.6500:30:55.25+00:13:436:099.7
371KACZYŃSKI Rafał 473PLUSZOWE NORNICETORUŃM-3080M 23000:00:1800:30:48.7500:31:07.10+00:13:436:099.7
372BŁASZKIEWICZ Marzena 265BORÓWNOK-4035K 14000:00:1800:30:49.2000:31:07.40+00:13:446:099.7
373FORTYKOWSKA Laura 661K-1018K 14100:00:1400:30:50.4000:31:05.05+00:13:456:109.7
374KALINOWSKA Patrycja 660K-3054K 14200:00:1700:30:50.4000:31:07.50+00:13:456:109.7
375NOSKOWIAK-BAJNO Alicja 315BORÓWNOK-3055K 14300:00:1600:30:50.7000:31:07.40+00:13:456:109.7
376RYTLEWSKA Alicja 299LUBIEWOK-2027K 14400:00:4800:30:50.9000:31:39.10+00:13:456:109.7
377ŚLEDŹ Krzysztof 508BYDGOSZCZM-4062M 23100:00:0000:30:52.0000:30:52.00+00:13:466:109.7
378PECHE Marek 439KLUBZDROWIA 24HBYDGOSZCZM-3081M 23200:00:2900:30:52.8500:31:22.40+00:13:476:109.7
379JANKOWSKI Rafał 311BYDGOSZCZM-4063M 23300:00:4400:30:55.8000:31:40.75+00:13:506:119.7
380SIELUŻYCKI Mieszko 162BYDGOSZCZM-3082M 23400:00:4100:30:59.5000:31:41.40+00:13:546:129.7
381POBOŻAN Agnieszka 314BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-2028K 14500:00:0300:30:59.5500:31:02.60+00:13:546:119.7
382DOLATA Jakub 658M-1025M 23500:00:5600:30:59.6000:31:56.00+00:13:546:129.7
383KLINIKOWSKI Jacek 20KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4064M 23600:00:1900:31:00.4000:31:19.65+00:13:556:129.7
384POGORZELSKA Bogusia 34PEPŁOWOK-4036K 14600:00:1900:31:00.4000:31:19.65+00:13:556:129.7
385SIEMIENIECKI Filip 332BYDGOSZCZM-2042M 23700:00:1800:31:04.8500:31:23.30+00:13:596:139.7
386MULARCZYK Julia 331BYDGOSZCZK-1019K 14700:00:1700:31:05.5000:31:23.20+00:14:006:139.6
387ROSIAK Aleksandra 380MAKSYMILIANOWOK-2029K 14800:00:4200:31:05.7000:31:48.20+00:14:006:139.6
388OSENDOWSKI Andrzej 418LIPNOM-2043M 23800:00:4100:31:06.5500:31:48.35+00:14:016:139.6
389WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 2BYDGOSZCZK-3056K 14900:00:2900:31:07.1000:31:36.75+00:14:016:139.6
390JARUZEL Justyna 424BYDGOSZCZK-3057K 15000:00:1300:31:07.6000:31:21.35+00:14:026:139.6
391SZUBIŃSKA Dominika 478BYDGOSZCZK-2030K 15100:00:4100:31:13.5500:31:54.80+00:14:086:149.6
392GRACZYK Kamil 173PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2044M 23900:00:2800:31:15.7500:31:43.85+00:14:106:159.6
393BALCEROWSKI Radosław 436KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZPOTULICEM-2045M 24000:00:2500:31:17.3000:31:43.05+00:14:126:159.6
394SAWIEŁAJC Michał 145MIKI72BYDGOSZCZM-4065M 24100:00:3800:31:18.4000:31:56.45+00:14:136:159.6
395BULIŃSKA Agnieszka 92BYDGOSZCZK-3058K 15200:00:4300:31:21.6000:32:05.15+00:14:166:169.6
396LEWANDOWSKI Piotr 178BYDGOSZCZM-4066M 24200:00:4000:31:23.4500:32:03.80+00:14:186:169.6
397MARCHLEWSKA Dorota 142BYDGOSZCZK-4037K 15300:00:3600:31:24.0500:32:00.30+00:14:186:169.6
398ORŁOWSKA Katarzyna 141BYDGOSZCZK-4038K 15400:00:3600:31:24.4500:32:00.60+00:14:196:169.6
399BIENIENDA Martyna 619K-1020K 15500:00:4100:31:25.0500:32:07.00+00:14:196:179.5
400MEGER Agnieszka 289BYDGOSZCZK-4039K 15600:00:3300:31:25.4000:31:59.35+00:14:206:179.5
401PIÓRKOWSKA Aga 29BRB BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4040K 15700:00:5000:31:25.5000:32:15.85+00:14:206:179.5
402LEWANDOWSKA Beata 177BYDGOSZCZK-4041K 15800:00:3600:31:26.4000:32:03.10+00:14:216:179.5
403WIŚNIEWSKI Jacek 139PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-3083M 24300:00:2600:31:27.4000:31:54.00+00:14:226:179.5
404KIEŁCZEWSKA Malwina 236PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZK-2031K 15900:00:2600:31:27.7000:31:53.70+00:14:226:179.5
405ZAMIATOWSKA Kinga 42BELLA LINE BDGBYDGOSZCZK-4042K 16000:00:3400:31:27.9500:32:02.20+00:14:226:179.5
406MAN Beata 207SOLEC KUJAWSKIK-3059K 16100:00:3900:31:31.7500:32:11.50+00:14:266:189.5
407DEMBIŃSKA Katarzyna 329BYDGOSZCZK-2032K 16200:00:5300:31:31.8000:32:25.20+00:14:266:189.5
408JANOWIAK Magdalena 330BYDGOSZCZK-2033K 16300:00:5200:31:32.3500:32:25.05+00:14:276:189.5
409CZARNECKI Damian 171PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2046M 24400:00:3200:31:33.2500:32:06.10+00:14:286:189.5
410ZIELIŃSKI Paweł 397FORDON ZAWISZABYDGOSZCZM-3084M 24500:00:5100:31:35.2500:32:26.35+00:14:306:199.5
411URBAN Dominika 305SIENNOK-1021K 16400:00:2800:31:37.5000:32:05.80+00:14:326:199.5
412NOWACKA Kinga 554BYDGOSZCZK-4043K 16500:00:2200:31:37.6500:31:59.85+00:14:326:199.5
413KURANT Dominik 304ZAMOŚĆM-1026M 24600:00:2700:31:38.0000:32:05.90+00:14:326:199.5
414OZDZYNSKA Patrycja 460KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2034K 16600:00:2300:31:48.8000:32:11.90+00:14:436:219.4
415TWARDOWSKA Sylwia 360BYDGOSZCZK-3060K 16700:00:0500:31:50.4500:31:55.70+00:14:456:229.4
416MALCZEWSKA Mirka 39BYDGOSZCZK-60+1K 16800:00:3700:32:02.4000:32:39.40+00:14:576:249.4
417RACZYCKI Tomasz 138PAWŁÓWEKM-4067M 24700:00:4700:32:04.0500:32:51.65+00:14:586:249.4
418CILSKA Agnieszka 208BYDGOSZCZK-3061K 16900:00:4700:32:04.5000:32:51.65+00:14:596:249.4
419CHWIEDUK Jakub 259GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4068M 24800:00:5100:32:11.0000:33:02.80+00:15:056:269.3
420CHWIEDUK Magdalena 78MTB GARDENFLORA TEAMBYDGOSZCZK-4044K 17000:00:5100:32:11.6500:33:02.80+00:15:066:269.3
421SZALA Monika 5ICH DWOJE BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3062K 17100:00:4400:32:12.0500:32:57.00+00:15:066:269.3
422KUZIAK Helena 158NIEMCZK-1022K 17200:00:4200:32:20.3500:33:03.15+00:15:156:289.3
423BŁASZCZYK Artur 403ZAMOŚĆM-4069M 24900:00:1100:32:23.8500:32:35.25+00:15:186:289.3
424TERTYKOWSKA Magdalena 662K-4045K 17300:00:0000:32:27.1000:32:27.10+00:15:216:299.2
425WINOGRODZKA Magda 375BYDGOSZCZK-3063K 17400:00:0000:32:38.5000:32:38.50+00:15:336:319.2
426GWIZDAŁA Katarzyna 230GRUCZNOK-4046K 17500:00:0700:32:41.6000:32:49.50+00:15:366:329.2
427KRUPA Filip 413BYDGOSZCZM-1027M 25000:00:4600:32:42.9500:33:28.95+00:15:376:329.2
428KRUPA Piotr 415BYDGOSZCZM-3085M 25100:00:4600:32:43.0500:33:29.25+00:15:376:329.2
429PIKIES Agnieszka 153WARSZAWAK-3064K 17600:00:2200:32:43.2000:33:05.70+00:15:386:329.2
430IDCZAK-BOREK Hanna 252BYDGOSZCZK-4047K 17700:00:4900:32:43.7500:33:33.65+00:15:386:329.2
431BOREK Marcin 251BYDGOSZCZM-4070M 25200:00:5000:32:44.2500:33:34.60+00:15:396:329.2
432ZUZA-WITKOWSKA Anna 307BYDGOSZCZK-4048K 17800:00:4900:32:44.3000:33:33.85+00:15:396:329.2
433MAJEWSKI Wojciech 390BYDGOSZCZM-5017M 25300:00:1500:32:44.9000:33:00.00+00:15:396:339.2
434BUZALSKA Agnieszka 383OGRODYBYDGOSZCZK-4049K 17900:00:4000:32:46.1500:33:26.55+00:15:416:339.2
435BUZALSKI Robert 382ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4071M 25400:00:3900:32:47.4500:33:27.10+00:15:426:339.1
436WORONIECKI Miłosz 443BYDGOSZCZM-1028M 25500:00:3500:32:51.2000:33:26.50+00:15:466:349.1
437WORONIECKA Anna 293BYDGOSZCZK-4050K 18000:00:3600:32:53.4000:33:29.45+00:15:486:349.1
438BIAŁOWĄS Grzegorz 342L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-4072M 25600:00:3100:32:56.8000:33:28.00+00:15:516:359.1
439LEWANDOWSKI Robert 175POMAGALSCYBYDGOSZCZ, POLANDM-4073M 25700:00:0800:33:01.2500:33:09.50+00:15:566:369.1
440ŻUBIK Karolina 664K-1023K 18100:00:0000:33:15.3500:33:15.35+00:16:106:399
441GABRIELSKI Dariusz 302KLUB ZDROWIABYDGOSZCZM-4074M 25800:00:2900:33:16.1500:33:45.50+00:16:116:399
442SIATKOWSKA Anna 57BYDGOSZCZK-3065K 18200:00:0900:33:37.2000:33:46.50+00:16:326:438.9
443SZYBOWSKI Dawid 343L'ÉQUIPE DE CITROENBYDGOSZCZM-2047M 25900:00:3300:33:38.9500:34:12.35+00:16:336:438.9
444STEFAŃSKI Dariusz 105#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-4075M 26000:00:4600:33:39.7500:34:26.60+00:16:346:448.9
445STEFAŃSKI Dawid 106#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-1029M 26100:00:4600:33:39.8500:34:26.10+00:16:346:448.9
446MOCNA Anna 190BYDGOSZCZK-2035K 18300:00:1100:33:40.2000:33:51.30+00:16:356:448.9
447STEFAŃSKA Wiesława 104#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZK-3066K 18400:00:4600:33:40.3000:34:26.30+00:16:356:448.9
448GROCHOWSKI Patryk 274BYDGOSZCZM-3086M 26200:00:0900:33:41.2000:33:51.10+00:16:366:448.9
449SCHLABS Magdalena 186BYDGOSZCZK-2036K 18500:00:0900:33:41.9500:33:51.25+00:16:366:448.9
450KALINOWSKA Kamila 264RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4051K 18600:00:4000:33:52.6000:34:33.15+00:16:476:468.9
451JĘDRZEJCZYK Jacek 409BYDGOSZCZM-4076M 26300:00:4700:33:52.6500:34:39.85+00:16:476:468.9
452JĘDRZEJCZYK Iwona 408BYDGOSZCZK-4052K 18700:00:4500:33:54.2000:34:39.85+00:16:496:468.8
453KARDASIŃSKA Marta 108KAMIEŃ KRAJEŃSKIK-2037K 18800:00:4200:34:06.0000:34:48.20+00:17:006:498.8
454SKONIECKA Agnieszka 447ZAMOŚĆK-4053K 18900:00:1300:34:11.3500:34:24.60+00:17:066:508.8
455GÓŹDŹ Hanna 309JAŚ BIEGABYDGOSZCZK-60+2K 19000:00:1600:34:13.8500:34:30.35+00:17:086:508.8
456TUROWSKI Grzegorz 615M-4077M 26400:00:0200:34:22.2000:34:25.00+00:17:176:528.7
457MUSIDŁOWSKA Ada 318BYDGOSZCZK-1024K 19100:00:3600:34:25.2000:35:01.90+00:17:206:538.7
458SZATKOWSKI Janusz 616M-3087M 26500:00:2700:34:33.9500:35:01.60+00:17:286:548.7
459DUDZIŃSKA Magda 161BYDGOSZCZK-2038K 19200:00:4100:34:40.8500:35:22.10+00:17:356:568.6
460 621  300:00:0300:34:43.5000:34:47.20+00:17:386:568.6
461LEWANDOWSKA Joanna 646K-3067K 19300:00:2300:34:45.9500:35:09.20+00:17:406:578.6
462JANIK Mariusz 172PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-4078M 26600:00:2700:34:46.3500:35:14.15+00:17:416:578.6
463ARACH Przemysław 323BYDGOSZCZM-3088M 26700:00:2300:34:47.2000:35:10.80+00:17:426:578.6
464BILON-MOLENDA Alicja 212BYDGOSZCZK-3068K 19400:00:2400:34:48.6500:35:12.95+00:17:436:578.6
465GÓRSKA Violetta 80-BYDGOSZCZK-5010K 19500:00:3300:34:55.8500:35:29.55+00:17:506:598.6
466MALINOWSKA Paulina 505NIEZRZESZONABIAŁE BŁOTAK-4054K 19600:00:3500:35:08.8500:35:44.35+00:18:037:018.5
467NITYCZ Agnieszka 446BIAŁE BŁOTAK-3069K 19700:00:3500:35:09.4500:35:44.80+00:18:047:018.5
468DERYBOWSKI Maciej 336L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-2048M 26800:00:2900:35:17.3000:35:46.40+00:18:127:038.5
469GERCZYŃSKA Elżbieta 253ŁOCHOWICEK-3070K 19800:00:4400:35:17.7500:36:02.70+00:18:127:038.5
470ŁAWSKA Paulina 448ZAMOŚĆK-2039K 19900:00:1300:35:24.0000:35:37.80+00:18:187:048.5
471KUZIAK Ola 69NIEMCZK-5011K 20000:00:4200:35:30.2500:36:13.05+00:18:257:068.4
472CHOCHLIŃSKA Marta 14BYDGOSZCZK-3071K 20100:00:4300:35:33.6500:36:17.50+00:18:287:068.4
473KUFEL Maria 8BYDGOSZCZK-2040K 20200:00:4300:35:33.8500:36:17.70+00:18:287:068.4
474FEDOROWSKA Oliwia 182BYDGOSZCZK-1025K 20300:00:0700:35:36.2500:35:43.25+00:18:317:078.4
475ŻAREK Katarzyna 147GOŁUSZYCEK-1026K 20400:00:1100:35:45.0000:35:56.70+00:18:397:098.4
476ŻAREK Magdalena 133GOŁUSZYCEK-2041K 20500:00:1200:35:46.5000:35:58.60+00:18:417:098.4
477BINIENDA Mateusz 453BIMATKRUSZYNM-4079M 26900:00:4100:36:02.7000:36:44.30+00:18:577:128.3
478BINIENDA Katarzyna 452BIMATKRUSZYNK-3072K 20600:00:4000:36:03.3000:36:44.25+00:18:587:128.3
479ZELEK Aleksandra 174BYDGOSZCZK-4055K 20700:00:4600:36:13.3500:37:00.05+00:19:087:148.3
480NOWAK Aleksandra 149SOLEC KUJAWSKIK-2042K 20800:00:5100:36:14.1000:37:05.95+00:19:087:148.3
481SKONIECKA Ewelina 522ZAMOŚĆK-1027K 20900:00:0600:36:18.4000:36:25.30+00:19:137:158.3
482ZIELIŃSKI Maciej 480BYDGOSZCZM-1030M 27000:00:0000:36:24.7000:36:24.70+00:19:197:168.2
483HETZIG Michał 617M-1031M 27100:00:4600:36:26.1500:37:12.20+00:19:217:178.2
484PEŻYŃSKA Zofia 279BYDGOSZCZK-1028K 21000:00:4000:36:27.3000:37:07.50+00:19:227:178.2
485POTERACKA Irena 445BYDGOSZCZK-5012K 21100:00:1000:36:39.5000:36:50.35+00:19:347:208.2
486GIERSZEWSKA-MUŁOWSKA Marta 623K-4056K 21200:00:2100:36:39.9500:37:01.10+00:19:347:208.2
487BIELENNY Michał 607M-60+7M 27200:00:5300:37:37.0000:38:30.20+00:20:317:318
488PEŻYŃSKA Ola 280BYDGOSZCZK-1029K 21300:00:3900:37:53.7500:38:33.55+00:20:487:347.9
489PEŻYŃSKI Piotr 278BYDGOSZCZM-3089M 27300:00:4000:37:55.0000:38:35.40+00:20:497:357.9
490GIERSZEWSKI Przemysław 622BYDGOSZCZM-4080M 27400:00:2100:38:11.5000:38:32.65+00:21:067:387.9
491POCIOT Małgorzata 609K-2043K 21400:00:2400:38:19.0500:38:43.35+00:21:137:397.8
492PEŻYŃSKA Anna 287BYDGOSZCZK-3073K 21500:00:0000:38:37.6500:38:37.65+00:21:327:437.8
493KISZKA Justyna 160RUN PASJABYDGOSZCZK-3074K 21600:00:2800:38:42.7000:39:11.50+00:21:377:447.7
494KOSIEDOWSKA Magdalena 632K-3075K 21700:00:3900:38:59.3000:39:39.20+00:21:547:487.7
495KACZMAREK Jarek 191SZCZUTKIM-5018M 27500:00:5700:39:00.4500:39:57.45+00:21:557:487.7
496PISZCZEK Piotr 482BYDGOSZCZM-5019M 27600:00:0000:39:02.7500:39:02.75+00:21:577:487.7
497MISZEWSKI Waldemar 498BIAŁE BŁOTAM-4081M 27700:00:3500:39:09.1500:39:44.75+00:22:047:497.7
498KACZMAREK Zofia 189SZCZUTKIK-5013K 21800:00:5400:39:26.4000:40:20.65+00:22:217:537.6
499JANUSZEWSKA Agnieszka 12BYDGOSZCZK-3076K 21900:00:1200:39:43.1000:39:55.60+00:22:377:567.6
500FIJOR-KACZMAREK Arleta 369BYDGOSZCZK-2044K 22000:00:5300:39:59.8500:40:53.15+00:22:548:007.5
501PŁACZKIEWICZ Zbigniew 283BYDGOSZCZM-60+8M 27800:00:5300:40:36.6500:41:30.35+00:23:318:077.4
502FAGIELNICZ MROZIK Tina 656K-3077K 22100:00:0000:41:21.4000:41:21.40+00:24:168:167.3
503OKROJ Agnieszka 206BYDGOSZCZK-3078K 22200:00:5400:42:18.9500:43:13.70+00:25:138:277.1
504SAPA Dariusz 120BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-5020M 27900:00:4900:42:22.8500:43:12.45+00:25:178:287.1
505ŁUKASZEWSKI Jacek 429BYDGOSZCZM-4082M 28000:00:4900:42:23.2000:43:12.60+00:25:188:287.1
506JAGUSCH Ewa 539BIAŁE BŁOTAK-5014K 22300:00:4500:43:51.2000:44:36.20+00:26:468:466.8
507WIŚNIEWSKI Wiesław 377BYDGOSTALBYDGOSZCZM-60+9M 28100:00:4800:45:58.1000:46:47.05+00:28:529:116.5
508RAKOCZY Magdalena 118GCK BBBYDGOSZCZK-3079K 22400:00:5500:45:59.0000:46:54.35+00:28:539:116.5
509BOŃDOS Katarzyna 119BYDGOSZCZK-4057K 22500:00:5200:46:01.4500:46:54.10+00:28:569:126.5
510ZIELIŃSKA Dorota 10BYDGOSZCZK-4058K 22600:00:5200:46:06.2500:46:58.65+00:29:019:136.5
511CYZIO Urszula 13BYDGOSZCZK-60+3K 22700:00:5300:46:20.9000:47:14.55+00:29:159:166.5
512GIEZEK Oskar 334BIAŁE BŁOTAM-1032M 28200:00:0000:47:41.2000:47:41.20+00:30:369:326.3
513WRZESIŃSKI Tomasz 657M-4083M 28300:00:5600:47:45.3500:48:41.35+00:30:409:336.3
514GIEZEK Sławomir 30BIAŁE BŁOTAM-3090M 28400:00:0000:49:29.5000:49:29.50+00:32:249:536.1
515KULASZEWSKI Radek 441POWSINOGIBYDGOSZCZM-4084M 28500:00:0000:49:29.9500:49:29.95+00:32:249:536.1
516KSAWERY Sebastian 337BIAŁE BŁOTAM-1033M 28600:00:11   
517LULIŃSKA Magda 509BYDGOSZCZK-4059K 22800:01:01   
Znaleziono 517 wynik(ów)