III MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IGNASIA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
619
Wystartowało/ Started:
517
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
515
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: K-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WEŁNIŃSKA Patrycja 21SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK-201K 300:00:0600:21:14.0500:21:20.20 4:1414.1
2STAŃCZYK Martyna 64TOMASZÓW MAZOWIECKIK-202K 500:00:0600:21:27.9500:21:34.65+00:00:134:1714
3SAK Joanna 217DECATHLON TEAM INOWROCŁAW + DRUŻYNA SZPIKUINOWROCŁAWK-203K 700:00:0300:23:02.2000:23:05.95+00:01:484:3613
4MICHALSKA Daria 144BYDGOSZCZK-204K 1200:00:1200:24:35.1500:24:47.35+00:03:214:5512.2
5GRODZKA Ewelina 249DOBRCZK-205K 1300:00:1000:24:37.6000:24:47.65+00:03:234:5512.2
6CHRÓŚCIŃSKA Paulina 476BRZOZAK-206K 1700:00:0000:24:52.8500:24:52.85+00:03:384:5812.1
7WŁODARSKA Roksana 60SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZK-207K 2100:00:2600:25:22.8000:25:49.10+00:04:085:0411.8
8GÓRSKA Weronika 81-BYDGOSZCZK-208K 2800:00:3000:25:55.0000:26:25.10+00:04:405:1111.6
9WAJER Marita 15REEBOK RUN CREW BYDGOSZCZŚLESINK-209K 3100:00:1100:26:01.7000:26:12.80+00:04:475:1211.5
10SKWAREK Oliwia 165WAŁDOWOK-2010K 3700:00:0800:26:25.2500:26:33.85+00:05:115:1711.4
11KALEMBA Daria 18ZAMOŚĆK-2011K 3800:00:2900:26:28.4500:26:57.55+00:05:145:1711.3
12BOROWCZAK Julita 179BYDGOSZCZK-2012K 4100:00:3500:26:33.3500:27:08.40+00:05:195:1811.3
13GÓRECKA Anna 258SICIENKOK-2013K 5400:00:4300:27:23.8500:28:06.95+00:06:095:2811
14BRZEZIŃSKA Marta 362BYDGOSZCZK-2014K 6100:00:1900:27:36.6500:27:56.20+00:06:225:3110.9
15JAGIELSKA Patrycja 55IQOR RUNBYDGOSZCZK-2015K 7200:00:1500:28:03.8000:28:19.10+00:06:495:3610.7
16KOTLĘGA Agata 168PRUSZCZK-2016K 7300:00:0800:28:04.5000:28:12.85+00:06:505:3610.7
17WŁODARCZYK Olga 471#BANANATEAMRUSZKOWICEK-2017K 7600:00:3600:28:06.9500:28:43.15+00:06:525:3710.7
18SZNEIDROWSKA Agnieszka 437ŚWIEKATOWOK-2018K 7700:00:2500:28:12.2500:28:37.65+00:06:585:3810.6
19KACZMAREK Aleksandra 363SUCHARYK-2019K 8200:00:0300:28:22.8500:28:26.20+00:07:085:4010.6
20ALEKSANDER Alicja 288BIEGAJĄCE ŻÓŁWIE ITBYDGOSZCZK-2020K 9300:00:4400:29:03.2500:29:47.30+00:07:495:4810.3
21LEWICKA Dagmara 486BYDGOSZCZK-2021K 11100:00:0900:29:42.8500:29:52.60+00:08:285:5610.1
22CHROMIŃSKA Paulina 176BYDGOSZCZK-2022K 11900:00:0800:29:59.1000:30:07.95+00:08:455:5910
23BAUMGART Berenika 146OKOLEK-2023K 12700:00:4300:30:12.9000:30:56.15+00:08:586:029.9
24KOWALIK Ania 404BYDGOSZCZK-2024K 12900:00:0500:30:22.7500:30:28.25+00:09:086:049.9
25GADOMSKA Joanna 643K-2025K 13200:00:2500:30:28.9000:30:53.95+00:09:146:059.8
26PIKIES Patrycja 152BYDGOSZCZK-2026K 13500:00:2200:30:39.0500:31:01.80+00:09:256:079.8
27RYTLEWSKA Alicja 299LUBIEWOK-2027K 14400:00:4800:30:50.9000:31:39.10+00:09:366:109.7
28POBOŻAN Agnieszka 314BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-2028K 14500:00:0300:30:59.5500:31:02.60+00:09:456:119.7
29ROSIAK Aleksandra 380MAKSYMILIANOWOK-2029K 14800:00:4200:31:05.7000:31:48.20+00:09:516:139.6
30SZUBIŃSKA Dominika 478BYDGOSZCZK-2030K 15100:00:4100:31:13.5500:31:54.80+00:09:596:149.6
31KIEŁCZEWSKA Malwina 236PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZK-2031K 15900:00:2600:31:27.7000:31:53.70+00:10:136:179.5
32DEMBIŃSKA Katarzyna 329BYDGOSZCZK-2032K 16200:00:5300:31:31.8000:32:25.20+00:10:176:189.5
33JANOWIAK Magdalena 330BYDGOSZCZK-2033K 16300:00:5200:31:32.3500:32:25.05+00:10:186:189.5
34OZDZYNSKA Patrycja 460KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2034K 16600:00:2300:31:48.8000:32:11.90+00:10:346:219.4
35MOCNA Anna 190BYDGOSZCZK-2035K 18300:00:1100:33:40.2000:33:51.30+00:12:266:448.9
36SCHLABS Magdalena 186BYDGOSZCZK-2036K 18500:00:0900:33:41.9500:33:51.25+00:12:276:448.9
37KARDASIŃSKA Marta 108KAMIEŃ KRAJEŃSKIK-2037K 18800:00:4200:34:06.0000:34:48.20+00:12:516:498.8
38DUDZIŃSKA Magda 161BYDGOSZCZK-2038K 19200:00:4100:34:40.8500:35:22.10+00:13:266:568.6
39ŁAWSKA Paulina 448ZAMOŚĆK-2039K 19900:00:1300:35:24.0000:35:37.80+00:14:097:048.5
40KUFEL Maria 8BYDGOSZCZK-2040K 20200:00:4300:35:33.8500:36:17.70+00:14:197:068.4
41ŻAREK Magdalena 133GOŁUSZYCEK-2041K 20500:00:1200:35:46.5000:35:58.60+00:14:327:098.4
42NOWAK Aleksandra 149SOLEC KUJAWSKIK-2042K 20800:00:5100:36:14.1000:37:05.95+00:15:007:148.3
43POCIOT Małgorzata 609K-2043K 21400:00:2400:38:19.0500:38:43.35+00:17:057:397.8
44FIJOR-KACZMAREK Arleta 369BYDGOSZCZK-2044K 22000:00:5300:39:59.8500:40:53.15+00:18:458:007.5
Znaleziono 44 wynik(ów)