III MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IGNASIA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
619
Wystartowało/ Started:
517
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
515
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-20

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAGODZIŃSKI Mateusz 131BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-201M 100:00:0200:17:05.1500:17:07.55 3:2517.6
2KŁOPOTEK Patryk 246BYDGOSZCZM-202M 200:00:0200:17:11.3500:17:14.15+00:00:063:2617.4
3TUCZYŃSKI Sylwester Leon 59BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 300:00:0200:17:26.7500:17:28.95+00:00:213:2917.2
4TUCHOLSKI Bartłomiej 61BYDGOSZCZM-204M 700:00:0200:17:58.4000:18:00.90+00:00:533:3516.7
5KOWALSKI Krzysztof 536BYDGOSZCZM-205M 900:00:0400:18:05.0000:18:09.25+00:00:593:3716.6
6GROBELNIAK Adam 627M-206M 1900:00:0200:19:53.2500:19:56.05+00:02:483:5815.1
7NEUMANN Ariel 163BYDGOSZCZM-207M 2800:00:0400:20:34.5000:20:38.95+00:03:294:0614.6
8WANKIEWICZ Łukasz 1SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-208M 3300:00:0600:21:04.5500:21:11.05+00:03:594:1314.2
9GRUDZKA Albert 392WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-209M 3600:00:2200:21:11.5000:21:34.40+00:04:064:1414.2
10PIEKARSKI Paweł 111BYDGOSZCZM-2010M 3900:00:0400:21:14.4500:21:18.75+00:04:094:1414.1
11BIAŁEK Grzegorz 393BYDGOSZCZM-2011M 4200:00:0700:21:25.9500:21:33.05+00:04:204:1714
12GRYTA Karol 511WUDZYNEKM-2012M 4400:00:0300:21:38.6500:21:42.05+00:04:334:1913.9
13LEWANDOWSKI Marcin 497KEEEPERSTĘSZEWKOM-2013M 5300:00:0700:21:50.4000:21:57.80+00:04:454:2213.7
14UMIEJSKI Sebastian 250BYDGOSZCZM-2014M 6700:00:1900:22:11.1500:22:30.40+00:05:064:2613.5
15KOSIŃSKI Michael 546HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2015M 6900:00:0200:22:15.5000:22:18.35+00:05:104:2713.5
16BUCHOLSKI Robert 533OLSZTYNEKM-2016M 7300:00:0400:22:20.2000:22:24.30+00:05:154:2813.4
17TOMASZ Lis 485OPOCZNOM-2017M 7400:00:0400:22:21.6500:22:26.25+00:05:164:2813.4
18REPCZYŃSKI Tomasz 4BYDGOSZCZM-2018M 7600:00:2600:22:25.7000:22:52.65+00:05:204:2913.4
19KURMILKO Mateusz 540SUWAŁKIM-2019M 9100:00:0400:22:48.9500:22:53.90+00:05:434:3313.1
20PRZYBYSLKI Łukasz 636M-2020M 9800:00:4100:23:04.0500:23:45.55+00:05:584:3613
21CISEWSKI Mateusz 322BYDGOSZCZM-2021M 10200:00:2900:23:10.0500:23:39.30+00:06:044:3812.9
22LUZAK Mirosław 115BYDGOSZCZM-2022M 10800:00:0000:23:42.1000:23:42.10+00:06:364:4412.7
23KWAŚNIEWSKI Jakub 399WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNESZUBINM-2023M 11400:00:1900:24:04.9500:24:24.05+00:06:594:4912.5
24BORKOWSKI Michał 40LUBOSTROŃM-2024M 11600:00:0900:24:16.9000:24:26.85+00:07:114:5112.4
25KOSTRUCHA Robert 65BRODNICAM-2025M 12000:00:1400:24:32.2000:24:47.15+00:07:274:5412.2
26NAJS Bartłomiej 438PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2026M 12500:00:1100:24:39.5500:24:51.25+00:07:344:5612.2
27BŁOTNY Adrian 479PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2027M 13200:00:2600:25:06.9500:25:33.75+00:08:015:0111.9
28MAJEWSKI Michał 388BYDGOSZCZM-2028M 16500:00:1600:26:37.5500:26:53.75+00:09:325:1911.3
29WOŹNY Robert 394WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2029M 16700:00:2100:26:41.5000:27:03.25+00:09:365:2011.2
30ŁUKOMSKI Dawid 107GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-2030M 17500:00:2200:27:08.8000:27:31.70+00:10:035:2511
31CHĘSIAK Przemysław 629M-2031M 18100:00:3800:27:20.5000:27:59.40+00:10:155:2811
32SZCZEPAŃSKI Adrian 510MIASTOWICEM-2032M 18300:00:1600:27:26.5000:27:42.90+00:10:215:2910.9
33FILOSEK Paweł 475#BANANATEAMBYDGOSZCZM-2033M 18900:00:3700:28:05.7000:28:42.90+00:11:005:3710.7
34WYKA Kamil 346L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-2034M 19800:00:3200:28:35.7000:29:08.60+00:11:305:4310.5
35WIOSNA Tomasz 268BIEGAJĄCE ŻÓŁWIE ITBYDGOSZCZM-2035M 20100:00:4300:28:46.7500:29:30.50+00:11:415:4510.4
36CHMIELEWSKI Patryk 62BYDGOSZCZM-2036M 20900:00:4900:29:17.7000:30:06.70+00:12:125:5110.2
37JANOWSKI Daniel 335TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-2037M 21000:00:2200:29:31.0000:29:53.75+00:12:255:5410.2
38ZAKURZEWSKI Tomasz 391WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-2038M 21800:00:2100:29:55.3000:30:17.00+00:12:505:5910
39PREUS Patryk 512PERFEKT 300 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2039M 22200:00:5100:30:07.9500:30:59.45+00:13:026:0110
40MASZUDZIŃSKI Mateusz 319BYDGOSZCZM-2040M 22300:00:3500:30:09.9000:30:45.85+00:13:046:029.9
41MELTZKER Krzysztof 644M-2041M 22700:00:2500:30:28.3000:30:53.35+00:13:236:059.8
42SIEMIENIECKI Filip 332BYDGOSZCZM-2042M 23700:00:1800:31:04.8500:31:23.30+00:13:596:139.7
43OSENDOWSKI Andrzej 418LIPNOM-2043M 23800:00:4100:31:06.5500:31:48.35+00:14:016:139.6
44GRACZYK Kamil 173PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2044M 23900:00:2800:31:15.7500:31:43.85+00:14:106:159.6
45BALCEROWSKI Radosław 436KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZPOTULICEM-2045M 24000:00:2500:31:17.3000:31:43.05+00:14:126:159.6
46CZARNECKI Damian 171PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2046M 24400:00:3200:31:33.2500:32:06.10+00:14:286:189.5
47SZYBOWSKI Dawid 343L'ÉQUIPE DE CITROENBYDGOSZCZM-2047M 25900:00:3300:33:38.9500:34:12.35+00:16:336:438.9
48DERYBOWSKI Maciej 336L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-2048M 26800:00:2900:35:17.3000:35:46.40+00:18:127:038.5
Znaleziono 48 wynik(ów)