III MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IGNASIA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
619
Wystartowało/ Started:
517
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
515
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-30

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚLUSARSKI Przemysław 338RUN PASJABYDGOSZCZM-301M 400:00:0200:17:32.2500:17:34.95 3:3017.1
2MAĆKOWSKI Maciej 7UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-302M 500:00:0200:17:46.8000:17:49.20+00:00:143:3316.9
3KOLMAJER Rafał 238BYDGOSZCZM-303M 600:00:0200:17:56.2000:17:58.75+00:00:233:3516.7
4WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS TRIATHLON BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-304M 800:00:0200:18:02.9000:18:05.20+00:00:303:3616.6
5KUŁAKOWSKI Krzysztof 432RUN PASJABYDGOSZCZM-305M 1000:00:0400:18:16.0500:18:20.50+00:00:433:3916.4
6PIOTROWSKI Radoslaw 474PRZYSIERSKM-306M 1100:00:0300:18:28.6000:18:31.80+00:00:563:4116.2
7BALCEREK Mateusz 640M-307M 1400:00:0300:19:20.6000:19:24.05+00:01:483:5215.5
8RZESZOTARSKI Daniel 124BYDGOSZCZM-308M 1700:00:0500:19:40.8500:19:46.40+00:02:083:5615.2
9RESZKA Jarosław 648M-309M 1800:00:0500:19:45.7500:19:51.25+00:02:133:5715.2
10JAGIEŁA Bartosz 25TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ.#BIEGACZEBYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0700:19:55.9500:20:03.55+00:02:233:5915.1
11LEWANDOWSKI Filip 628M-3011M 2100:00:0600:20:01.3000:20:08.20+00:02:294:0015
12JACIUBEK Przemysław 484SKRONINAM-3012M 2200:00:0300:20:03.5000:20:07.15+00:02:314:0015
13HENDRZAK Sylwester 653M-3013M 2300:00:1800:20:18.3500:20:36.50+00:02:464:0314.8
14SZYMAŃSKI Łukasz 367BYDGOSZCZM-3014M 2500:00:0400:20:26.2000:20:30.50+00:02:534:0514.7
15KRZEMIŃSKI Bartosz 347RUN PASJABYDGOSZCZM-3015M 2600:00:0500:20:26.4000:20:31.90+00:02:544:0514.7
16ŚLEFARSKI Marcin 389BIAŁE BŁOTAM-3016M 3400:00:0600:21:07.9000:21:14.40+00:03:354:1314.2
17MIĘKCZYŃSKI Miłosz 492LUPUS TEAMZIELONCZYNM-3017M 4000:00:0900:21:14.8500:21:24.00+00:03:424:1514.1
18LEWIŃSKI Jacek 494BYDGOSZCZM-3018M 4700:00:1400:21:43.3500:21:57.40+00:04:114:2013.8
19RADTKE Pawel 462SISU OWB TEAMWTELNOM-3019M 4800:00:1400:21:44.8500:21:59.35+00:04:124:2113.8
20LEWANDOWSKI Sławomir 423KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM-3020M 5000:00:2300:21:46.3000:22:09.85+00:04:144:2113.8
21ŁOBOCKI Krzysztof 135TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3021M 5400:00:0900:21:50.4000:21:59.45+00:04:184:2213.7
22CIEŚLEWICZ Karol 185OLAFCREWBYDGOSZCZM-3022M 5800:00:1300:21:51.0000:22:04.85+00:04:184:2213.7
23DZIEKAN Wojciech 466KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3023M 5900:00:0500:21:51.4500:21:56.60+00:04:194:2213.7
24ŻAK Mariusz 532BYDGOSZCZM-3024M 6300:00:1700:22:00.1500:22:17.40+00:04:274:2413.6
25MICHALSKI Paweł 603M-3025M 6500:00:0900:22:04.5500:22:14.50+00:04:324:2513.6
26ŁABENDA Robert 3SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-3026M 6600:00:2500:22:11.0000:22:36.15+00:04:384:2613.5
27JARANTOWICZ Adam 227THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3027M 7000:00:1600:22:15.9500:22:32.35+00:04:434:2713.5
28WESOŁEK Kacper 421PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-3028M 7500:00:1200:22:24.0000:22:36.10+00:04:514:2813.4
29ŻUCHELKOWSKI Rafał 514AGATA & RAFAŁ & ADAŚ TEAMBYDGOSZCZM-3029M 8800:00:0600:22:45.4000:22:51.90+00:05:134:3313.2
30MIERNIK Szymon 90CHOJNICEM-3030M 9000:00:1000:22:48.3000:22:58.65+00:05:164:3313.2
31KOWALIK Patryk 654M-3031M 9300:00:1000:22:54.8500:23:05.20+00:05:224:3513.1
32OZDOBA Rafał 167BYDGOSZCZM-3032M 9400:00:0600:22:55.0000:23:01.60+00:05:224:3513.1
33KABACIŃSKI Jarosław 295BYDGOSZCZM-3033M 9900:00:3800:23:05.0000:23:43.90+00:05:324:3713
34MIKOŁAJCZAK Tomasz 261BYDGOSZCZM-3034M 10000:00:1400:23:07.2500:23:22.20+00:05:354:3713
35BIELEC Michał 634M-3035M 10100:00:0400:23:07.9500:23:12.10+00:05:354:3713
36GACKOWSKI Szymon 525BYDGOSZCZ NASTARTMĘŻCZYZNAM-3036M 10300:00:3200:23:12.4000:23:44.80+00:05:404:3812.9
37PUZIO Tomasz 218ŚWIECIEM-3037M 10500:00:1800:23:23.0500:23:41.20+00:05:504:4012.8
38WALUSIAK Miłosz 420RUN PASJABYDGOSZCZM-3038M 10600:00:0700:23:31.8000:23:39.50+00:05:594:4212.7
39SPYCHALSKI Tomasz 444WOZKIMOTOCYKLOWE.PLRYNARZEWOM-3039M 10900:00:2100:23:42.2000:24:03.95+00:06:094:4412.7
40RAPCA Krzysztof 545BYDGOSZCZM-3040M 11000:01:0000:23:44.1000:24:44.70+00:06:114:4412.6
41ZIELINSKI Pawel 457BYDGOSZCZM-3041M 11300:00:1800:24:02.8500:24:21.05+00:06:304:4812.5
42KISZKA Marcin 255RUN PASJABYDGOSZCZM-3042M 11700:00:1400:24:20.4000:24:35.25+00:06:484:5212.3
43KILANOWSKI Darek 110BYDGOSZCZM-3043M 12100:00:1200:24:33.9000:24:46.30+00:07:014:5412.2
44OPASKA Marcin 320RUN PASJABYDGOSZCZM-3044M 12200:00:2700:24:34.2000:25:01.50+00:07:014:5412.2
45BURSZTYŃSKI Tomasz 535CBY BORÓWKI TEAMBORÓWNOM-3045M 12400:00:4200:24:38.0000:25:20.60+00:07:054:5512.2
46NAGORZYSKI Arkadiusz 31BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-3046M 12600:00:0800:24:49.6000:24:57.85+00:07:174:5712.1
47RIVAT Emmanuel 456ARRKBIALE BLOTAM-3047M 12700:00:1900:24:50.5000:25:09.80+00:07:184:5812.1
48SPYCHAJ Piotr 483HERBALIFEBYDGOSZCZM-3048M 13000:00:2800:24:52.1500:25:20.95+00:07:194:5812.1
49LEWANDOWSKI Sebastian 154DOBRCZM-3049M 13100:00:1000:24:56.4000:25:06.90+00:07:244:5912
50KASPRZYK Damian 63MICHALINM-3050M 14300:00:0900:25:38.3500:25:48.00+00:08:065:0711.7
51ŚLEDŹ Paweł 113BYDGOSZCZM-3051M 14400:00:2700:25:39.5500:26:06.75+00:08:075:0711.7
52ZUBRYCKI Tomasz 198KLUB ZDROWIA 24BYDGOSZCZM-3052M 14800:00:0600:25:46.4000:25:53.15+00:08:145:0911.6
53JANUSZEWSKI Marcin 9BYDGOSZCZM-3053M 14900:00:1200:25:50.5500:26:02.85+00:08:185:1011.6
54GÓRSKI Bartłomiej 513BYDGOSZCZM-3054M 15000:00:4300:25:50.6500:26:33.85+00:08:185:1011.6
55WALEWSKI Andrzej 502STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW FARAINOWROCŁAWM-3055M 15100:00:0300:25:55.8500:25:59.35+00:08:235:1111.6
56ULASZEWSKI Bartosz 605M-3056M 15600:00:1600:26:05.3000:26:21.50+00:08:335:1311.5
57LEWICKI Jarek 276BYDGOSZCZM-3057M 15900:00:1400:26:10.4000:26:25.35+00:08:385:1411.5
58SATRO Leszek 501RRCBYDGOSZCZM-3058M 16100:00:1700:26:16.0000:26:33.20+00:08:435:1511.4
59KARPIŃSKI Łukasz 477BYDGOSZCZM-3059M 16400:00:1000:26:30.7000:26:41.15+00:08:585:1811.3
60MANIKOWSKI Dominik 6MINIKOWOM-3060M 16800:00:2000:26:43.5500:27:04.00+00:09:115:2011.2
61PAPIS Piotr 26BACKONIKBYDGOSZCZM-3061M 17000:00:3800:26:49.9000:27:28.10+00:09:175:2211.2
62GŁOWACKI Krzysztof 364BYDGOSZCZM-3062M 17700:00:0800:27:09.9000:27:18.75+00:09:375:2611
63POTRZEBOWSKI Marek 116DEAF I #B3KBYDGOSZCZM-3063M 18200:00:2000:27:22.0500:27:42.20+00:09:495:2811
64ŁAWSKI Piotr 449ZAMOŚĆM-3064M 18500:00:1400:27:33.8000:27:48.50+00:10:015:3010.9
65HOFFA Filip 245KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3065M 18700:00:0800:27:46.8000:27:55.20+00:10:145:3310.8
66KACZMAREK Sebastian 537BYDGOSZCZM-3066M 19100:00:2400:28:19.9000:28:44.85+00:10:475:4010.6
67NOWAK Jakub 156ILONIEMCZM-3067M 19400:00:2600:28:23.1000:28:49.60+00:10:505:4010.6
68OBIDOWSKI Adam 344L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-3068M 19900:00:3100:28:37.3000:29:09.00+00:11:055:4310.5
69SZULC Michał 608M-3069M 20200:00:2400:28:55.7000:29:20.20+00:11:235:4710.4
70PŁOSZAJ Maciej 22BYDGOSZCZM-3070M 20300:00:4300:28:55.9500:29:39.05+00:11:235:4710.4
71SZECÓWKA Marcin 351BYDGOSZCZM-3071M 20500:00:4800:29:11.2000:29:59.70+00:11:385:5010.3
72ŚWIETLIK Grzegorz 470KRÓLOWIE ŻYCIABYDGOSZCZM-3072M 20700:00:0600:29:17.0000:29:23.45+00:11:445:5110.2
73KAMIŃSKI Sławomir 523MOBILNY WULKANPRĄDKIM-3073M 20800:00:0500:29:17.6500:29:23.30+00:11:455:5110.2
74FERENZ Marcin 379KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3074M 21200:00:0700:29:36.8000:29:44.55+00:12:045:5510.1
75BĄBOLEWSKI Łukasz 87#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-3075M 21500:00:4700:29:52.0500:30:39.90+00:12:195:5810
76WINOGRODZKI Radosław 376BYDGOSZCZM-3076M 21900:00:1600:30:02.3500:30:19.20+00:12:306:0010
77WENAL Adam 633M-3077M 22400:00:3700:30:16.6000:30:54.35+00:12:446:039.9
78GWIAŹDZIŃSKI Kamil 385BYDGOSZCZM-3078M 22600:00:1800:30:27.0500:30:45.70+00:12:546:059.9
79DOLSKI Tomek 490BYDGOSZCZM-3079M 22900:00:3800:30:36.8500:31:15.50+00:13:046:079.8
80KACZYŃSKI Rafał 473PLUSZOWE NORNICETORUŃM-3080M 23000:00:1800:30:48.7500:31:07.10+00:13:166:099.7
81PECHE Marek 439KLUBZDROWIA 24HBYDGOSZCZM-3081M 23200:00:2900:30:52.8500:31:22.40+00:13:206:109.7
82SIELUŻYCKI Mieszko 162BYDGOSZCZM-3082M 23400:00:4100:30:59.5000:31:41.40+00:13:276:129.7
83WIŚNIEWSKI Jacek 139PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-3083M 24300:00:2600:31:27.4000:31:54.00+00:13:556:179.5
84ZIELIŃSKI Paweł 397FORDON ZAWISZABYDGOSZCZM-3084M 24500:00:5100:31:35.2500:32:26.35+00:14:036:199.5
85KRUPA Piotr 415BYDGOSZCZM-3085M 25100:00:4600:32:43.0500:33:29.25+00:15:106:329.2
86GROCHOWSKI Patryk 274BYDGOSZCZM-3086M 26200:00:0900:33:41.2000:33:51.10+00:16:086:448.9
87SZATKOWSKI Janusz 616M-3087M 26500:00:2700:34:33.9500:35:01.60+00:17:016:548.7
88ARACH Przemysław 323BYDGOSZCZM-3088M 26700:00:2300:34:47.2000:35:10.80+00:17:146:578.6
89PEŻYŃSKI Piotr 278BYDGOSZCZM-3089M 27300:00:4000:37:55.0000:38:35.40+00:20:227:357.9
90GIEZEK Sławomir 30BIAŁE BŁOTAM-3090M 28400:00:0000:49:29.5000:49:29.50+00:31:579:536.1
Znaleziono 90 wynik(ów)