III MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IGNASIA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
619
Wystartowało/ Started:
517
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
515
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-40

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1FUZ Marek 68KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-401M 1300:00:0300:18:49.2000:18:52.40 3:4515.9
2PIEKARSKI Marek 366VIII LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-402M 1500:00:0200:19:30.3500:19:33.25+00:00:413:5415.4
3KOWALSKI Jacek 33BYDGOSZCZM-403M 2400:00:0500:20:22.4500:20:27.95+00:01:334:0414.7
4NAGOW Michał 209BYDGOSZCZM-404M 2700:00:0400:20:34.1500:20:39.00+00:01:444:0714.6
5KLISZEWSKI Damian 359BYDGOSZCZM-405M 3200:00:1100:21:00.4000:21:12.30+00:02:114:1214.3
6MULARCZYK Jacek 140ROWING RUNNING CLUBGDAŃSKM-406M 3500:00:0500:21:10.2500:21:15.80+00:02:214:1414.2
7RYBAK Remigiusz 306BIAŁE BŁOTAM-407M 3700:00:0700:21:12.2000:21:19.80+00:02:234:1414.2
8KADOW Ryszard 645M-408M 4100:00:0500:21:15.3500:21:20.35+00:02:264:1514.1
9STAFIEJ Wojciech 197BYDGOSZCZM-409M 4600:00:0800:21:41.6500:21:50.20+00:02:524:2013.8
10BARCZAK Tomasz 401BYDGOSZCZM-4010M 5100:00:0400:21:48.2500:21:52.80+00:02:594:2113.8
11NADRATOWSKI Maciej 461KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 5500:00:0500:21:50.5000:21:55.80+00:03:014:2213.7
12KOTŁOWSKI Przemysław 496MKSSP63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 5600:00:0300:21:50.5500:21:54.30+00:03:014:2213.7
13FRANKOWSKI Paweł 199BYDGOSZCZM-4013M 5700:00:0900:21:50.8000:22:00.10+00:03:014:2213.7
14KALINOWSKI Zbigniew 221BYDGOSZCZM-4014M 6100:00:0800:21:56.6000:22:05.15+00:03:074:2313.7
15WNUCZYŃSKI Andrzej 412ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4015M 6200:00:1200:21:56.8000:22:09.50+00:03:074:2313.7
16GWIAZDOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-4016M 6800:00:0400:22:12.6500:22:17.20+00:03:234:2613.5
17GROTA Artur 317-------------SOLEC KUJAWSKIM-4017M 7700:00:1300:22:26.5500:22:40.05+00:03:374:2913.4
18ZYGLER Zbigniew 25422 ODNBYDGOSZCZM-4018M 7900:00:0800:22:32.2000:22:40.75+00:03:434:3013.3
19KĘDZIERSKI Rafał 282BYDGOSZCZM-4019M 8100:00:1000:22:34.9000:22:45.85+00:03:454:3113.3
20KOSZOWSKI Rafał 188TRITRYSZCZYNTEAMTRYSZCZYNM-4020M 8200:00:1500:22:35.0500:22:50.40+00:03:454:3113.3
21GONDEK Krzysztof 38NAKŁO NAD NOTECIĄM-4021M 8300:00:0000:22:38.0000:22:38.00+00:03:484:3113.3
22BRUNKE Tomasz 263RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4022M 8400:00:4900:22:41.2000:23:30.30+00:03:524:3213.2
23STEFAŃSKI Marcin 232BYDGOSZCZM-4023M 8500:00:1100:22:42.8500:22:54.05+00:03:534:3213.2
24GACKOWSKI Krzysztof 24IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM-4024M 8600:00:0000:22:43.0500:22:43.05+00:03:534:3213.2
25MUSIELSKI Dariusz 75NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-4025M 8700:00:0500:22:43.9500:22:49.85+00:03:544:3213.2
26SIUDA Sebastian 11BYDGOSZCZM-4026M 9200:00:1400:22:49.0000:23:03.10+00:03:594:3313.1
27SZMELTER Michał 515BYDGOSZCZM-4027M 9500:00:1300:22:57.9000:23:11.45+00:04:084:3513.1
28MAZURKIEWICZ Piotr 101DOBRCZM-4028M 10400:00:2800:23:12.5000:23:40.80+00:04:234:3812.9
29KLAJBOR Mariusz 373TERENOWY ZAWRÓT GŁOWYCZERSK ŚWIECKIM-4029M 11200:00:1900:23:56.6500:24:16.40+00:05:074:4712.5
30LEWANDOWSKI Adam 159COOKIEFRIENDSRUNBYDGOSZCZM-4030M 11900:00:2200:24:27.3000:24:49.30+00:05:384:5312.3
31ZIELIŃSKI Krzysztof 378BYDGOSZCZM-4031M 12900:00:0500:24:51.2000:24:57.10+00:06:024:5812.1
32JAWORSKI Krzysztof 464BYDGOSZCZM-4032M 13400:00:3000:25:11.1000:25:41.40+00:06:215:0211.9
33KLIMCZYK Marcin 241BYDGOSZCZM-4033M 13600:00:4400:25:17.3500:26:02.20+00:06:285:0311.9
34ZGÓRSKI Maciej 237WKURW_TAEMBYDGOSZCZM-4034M 13800:00:3700:25:21.6000:25:59.40+00:06:325:0411.8
35JENERALSKI Maciej 517KRUSZY KRAJEŃSKIM-4035M 14000:00:3200:25:29.8000:26:02.35+00:06:405:0611.8
36MANOWSKI Jarosław 419LIPNIKIM-4036M 14600:00:0800:25:43.9500:25:52.60+00:06:545:0811.7
37WOJCIECHOWSKI Jarosław 46BYDGOSZCZM-4037M 14700:00:3100:25:45.9000:26:17.10+00:06:565:0911.6
38KUBIAK Mirosław 97BYDGOSZCZM-4038M 15200:01:0100:25:56.0500:26:57.20+00:07:065:1111.6
39GUŹDZIOŁ Jarek 467WKURW_TEAMSOLEC KUJAWSKIM-4039M 15300:00:1700:25:57.3000:26:15.15+00:07:085:1111.6
40CHILLA Wiktor 77-BYDGOSZCZM-4040M 16000:01:0100:26:13.9000:27:15.10+00:07:245:1411.4
41PALIGA Arkadiusz 370BYDGOSZCZM-4041M 16200:00:4100:26:16.8000:26:58.15+00:07:275:1511.4
42GULSKI Piotr 555BYDGOSZCZM-4042M 16300:00:1900:26:25.8500:26:45.45+00:07:365:1711.3
43DOLATA Rafał 93BYDGOSZCZM-4043M 16600:00:0000:26:39.7500:26:39.75+00:07:505:1911.3
44SKUBISZAK Jacek 422BYDGOSZCZM-4044M 16900:00:1900:26:49.6000:27:08.85+00:08:005:2111.2
45GIERSZ Krzysztof 430BYDGOSZCZM-4045M 17100:00:5000:26:53.6500:27:43.95+00:08:045:2211.2
46AUGUSTYNIAK Piotr 229BYDGOSZCZM-4046M 17200:00:3100:26:58.8000:27:30.05+00:08:095:2311.1
47ORZECHOWSKI Zbigniew 98BYDGOSZCZM-4047M 17600:00:3800:27:08.9500:27:47.90+00:08:195:2511
48ROGUSZCZAK Maciej 112BIAŁE BŁOTAM-4048M 18000:00:1100:27:20.4500:27:31.80+00:08:315:2811
49BOROWICZ Jacek 631M-4049M 18400:00:3100:27:32.2000:28:03.75+00:08:435:3010.9
50LIDKE Jacek 321BYDGOSZCZM-4050M 18600:00:3400:27:42.3000:28:17.00+00:08:535:3210.8
51MODRZEJEWSKI Wojciech 440JW 3775 CHOJNICECHOJNICEM-4051M 18800:00:1000:27:54.0500:28:04.45+00:09:045:3410.8
52WESOŁOWSKI Rafał 387SZURUSIE TEAMZIELONKAM-4052M 19200:00:2900:28:20.3500:28:50.30+00:09:315:4010.6
53CHROBAK Przemyslaw 157ILOBYDGOSZCZM-4053M 19300:00:2700:28:21.7500:28:49.55+00:09:325:4010.6
54WITT Jacek 109BYDGOSZCZM-4054M 19700:00:3600:28:31.8000:29:08.50+00:09:425:4210.5
55PIETRASZAK Tomasz 543RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4055M 20400:00:4900:29:00.3000:29:49.85+00:10:115:4810.3
56ASTUKIEWICZ Tomasz 17BYDGOSZCZM-4056M 21300:00:1100:29:47.9000:29:59.55+00:10:585:5710.1
57GUMIENNY Maciej 256BYDGOSZCZM-4057M 21400:00:1300:29:48.7000:30:02.30+00:10:595:5710.1
58DUSZYŃSKI Filip 43AMATORSIENNOM-4058M 21600:00:1000:29:52.6500:30:03.35+00:11:035:5810
59MICHALAK Piotr 204BYDGOSZCZM-4059M 21700:00:4600:29:52.9000:30:39.80+00:11:035:5810
60JAROSZEWSKI Wojciech 86DEEP FORESTTRYSZCZYNM-4060M 22000:00:2000:30:02.4000:30:22.45+00:11:136:0010
61KNOP Krzysztof 495STRONNOSTRONNOM-4061M 22100:00:3700:30:06.6000:30:43.90+00:11:176:0110
62ŚLEDŹ Krzysztof 508BYDGOSZCZM-4062M 23100:00:0000:30:52.0000:30:52.00+00:12:026:109.7
63JANKOWSKI Rafał 311BYDGOSZCZM-4063M 23300:00:4400:30:55.8000:31:40.75+00:12:066:119.7
64KLINIKOWSKI Jacek 20KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4064M 23600:00:1900:31:00.4000:31:19.65+00:12:116:129.7
65SAWIEŁAJC Michał 145MIKI72BYDGOSZCZM-4065M 24100:00:3800:31:18.4000:31:56.45+00:12:296:159.6
66LEWANDOWSKI Piotr 178BYDGOSZCZM-4066M 24200:00:4000:31:23.4500:32:03.80+00:12:346:169.6
67RACZYCKI Tomasz 138PAWŁÓWEKM-4067M 24700:00:4700:32:04.0500:32:51.65+00:13:146:249.4
68CHWIEDUK Jakub 259GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4068M 24800:00:5100:32:11.0000:33:02.80+00:13:216:269.3
69BŁASZCZYK Artur 403ZAMOŚĆM-4069M 24900:00:1100:32:23.8500:32:35.25+00:13:346:289.3
70BOREK Marcin 251BYDGOSZCZM-4070M 25200:00:5000:32:44.2500:33:34.60+00:13:556:329.2
71BUZALSKI Robert 382ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4071M 25400:00:3900:32:47.4500:33:27.10+00:13:586:339.1
72BIAŁOWĄS Grzegorz 342L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-4072M 25600:00:3100:32:56.8000:33:28.00+00:14:076:359.1
73LEWANDOWSKI Robert 175POMAGALSCYBYDGOSZCZ, POLANDM-4073M 25700:00:0800:33:01.2500:33:09.50+00:14:126:369.1
74GABRIELSKI Dariusz 302KLUB ZDROWIABYDGOSZCZM-4074M 25800:00:2900:33:16.1500:33:45.50+00:14:266:399
75STEFAŃSKI Dariusz 105#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-4075M 26000:00:4600:33:39.7500:34:26.60+00:14:506:448.9
76JĘDRZEJCZYK Jacek 409BYDGOSZCZM-4076M 26300:00:4700:33:52.6500:34:39.85+00:15:036:468.9
77TUROWSKI Grzegorz 615M-4077M 26400:00:0200:34:22.2000:34:25.00+00:15:336:528.7
78JANIK Mariusz 172PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-4078M 26600:00:2700:34:46.3500:35:14.15+00:15:576:578.6
79BINIENDA Mateusz 453BIMATKRUSZYNM-4079M 26900:00:4100:36:02.7000:36:44.30+00:17:137:128.3
80GIERSZEWSKI Przemysław 622BYDGOSZCZM-4080M 27400:00:2100:38:11.5000:38:32.65+00:19:227:387.9
81MISZEWSKI Waldemar 498BIAŁE BŁOTAM-4081M 27700:00:3500:39:09.1500:39:44.75+00:20:197:497.7
82ŁUKASZEWSKI Jacek 429BYDGOSZCZM-4082M 28000:00:4900:42:23.2000:43:12.60+00:23:348:287.1
83WRZESIŃSKI Tomasz 657M-4083M 28300:00:5600:47:45.3500:48:41.35+00:28:569:336.3
84KULASZEWSKI Radek 441POWSINOGIBYDGOSZCZM-4084M 28500:00:0000:49:29.9500:49:29.95+00:30:409:536.1
Znaleziono 84 wynik(ów)