III MIKOŁAJKOWY BIEG CHARYTATYWNY - BIEG DLA IGNASIA

Organizator/ Organizer:
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-12-02
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
619
Wystartowało/ Started:
517
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
515
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAGODZIŃSKI Mateusz 131BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-201M 100:00:0200:17:05.1500:17:07.55 3:2517.6
2KŁOPOTEK Patryk 246BYDGOSZCZM-202M 200:00:0200:17:11.3500:17:14.15+00:00:063:2617.4
3TUCZYŃSKI Sylwester Leon 59BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-203M 300:00:0200:17:26.7500:17:28.95+00:00:213:2917.2
4ŚLUSARSKI Przemysław 338RUN PASJABYDGOSZCZM-301M 400:00:0200:17:32.2500:17:34.95+00:00:273:3017.1
5MAĆKOWSKI Maciej 7UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-302M 500:00:0200:17:46.8000:17:49.20+00:00:413:3316.9
6KOLMAJER Rafał 238BYDGOSZCZM-303M 600:00:0200:17:56.2000:17:58.75+00:00:513:3516.7
7TUCHOLSKI Bartłomiej 61BYDGOSZCZM-204M 700:00:0200:17:58.4000:18:00.90+00:00:533:3516.7
8WIĘCKOWSKI Dariusz 36AMS TRIATHLON BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-304M 800:00:0200:18:02.9000:18:05.20+00:00:573:3616.6
9KOWALSKI Krzysztof 536BYDGOSZCZM-205M 900:00:0400:18:05.0000:18:09.25+00:00:593:3716.6
10KUŁAKOWSKI Krzysztof 432RUN PASJABYDGOSZCZM-305M 1000:00:0400:18:16.0500:18:20.50+00:01:103:3916.4
11PIOTROWSKI Radoslaw 474PRZYSIERSKM-306M 1100:00:0300:18:28.6000:18:31.80+00:01:233:4116.2
12SZCZEŚNIAK Wiktor 202BYDGOSZCZM-101M 1200:00:0200:18:33.8500:18:35.95+00:01:283:4216.2
13FUZ Marek 68KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-401M 1300:00:0300:18:49.2000:18:52.40+00:01:443:4515.9
14BALCEREK Mateusz 640M-307M 1400:00:0300:19:20.6000:19:24.05+00:02:153:5215.5
15PIEKARSKI Marek 366VIII LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-402M 1500:00:0200:19:30.3500:19:33.25+00:02:253:5415.4
16ANISZCZYK Hubert 231ZSE-A BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-102M 1600:00:0500:19:39.2000:19:44.85+00:02:343:5515.3
17RZESZOTARSKI Daniel 124BYDGOSZCZM-308M 1700:00:0500:19:40.8500:19:46.40+00:02:353:5615.2
18RESZKA Jarosław 648M-309M 1800:00:0500:19:45.7500:19:51.25+00:02:403:5715.2
19GROBELNIAK Adam 627M-206M 1900:00:0200:19:53.2500:19:56.05+00:02:483:5815.1
20JAGIEŁA Bartosz 25TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ.#BIEGACZEBYDGOSZCZM-3010M 2000:00:0700:19:55.9500:20:03.55+00:02:503:5915.1
21LEWANDOWSKI Filip 628M-3011M 2100:00:0600:20:01.3000:20:08.20+00:02:564:0015
22JACIUBEK Przemysław 484SKRONINAM-3012M 2200:00:0300:20:03.5000:20:07.15+00:02:584:0015
23HENDRZAK Sylwester 653M-3013M 2300:00:1800:20:18.3500:20:36.50+00:03:134:0314.8
24KOWALSKI Jacek 33BYDGOSZCZM-403M 2400:00:0500:20:22.4500:20:27.95+00:03:174:0414.7
25SZYMAŃSKI Łukasz 367BYDGOSZCZM-3014M 2500:00:0400:20:26.2000:20:30.50+00:03:214:0514.7
26KRZEMIŃSKI Bartosz 347RUN PASJABYDGOSZCZM-3015M 2600:00:0500:20:26.4000:20:31.90+00:03:214:0514.7
27NAGOW Michał 209BYDGOSZCZM-404M 2700:00:0400:20:34.1500:20:39.00+00:03:294:0714.6
28NEUMANN Ariel 163BYDGOSZCZM-207M 2800:00:0400:20:34.5000:20:38.95+00:03:294:0614.6
29WŁODARCZYK Wojciech 534CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM-501M 2900:00:0400:20:47.2500:20:52.10+00:03:424:0914.4
30WŁOCH Sylwester 458BYDGOSZCZM-502M 3000:00:0600:20:53.1500:20:59.90+00:03:484:1014.4
31WŁOCH Mateusz 459BYDGOSZCZM-103M 3100:00:0500:20:56.4000:21:02.05+00:03:514:1114.3
32KLISZEWSKI Damian 359BYDGOSZCZM-405M 3200:00:1100:21:00.4000:21:12.30+00:03:554:1214.3
33WANKIEWICZ Łukasz 1SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-208M 3300:00:0600:21:04.5500:21:11.05+00:03:594:1314.2
34ŚLEFARSKI Marcin 389BIAŁE BŁOTAM-3016M 3400:00:0600:21:07.9000:21:14.40+00:04:024:1314.2
35MULARCZYK Jacek 140ROWING RUNNING CLUBGDAŃSKM-406M 3500:00:0500:21:10.2500:21:15.80+00:04:054:1414.2
36GRUDZKA Albert 392WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-209M 3600:00:2200:21:11.5000:21:34.40+00:04:064:1414.2
37RYBAK Remigiusz 306BIAŁE BŁOTAM-407M 3700:00:0700:21:12.2000:21:19.80+00:04:074:1414.2
38PAWLIK Marek 166PRUSZCZM-503M 3800:00:0700:21:13.7000:21:20.90+00:04:084:1414.1
39PIEKARSKI Paweł 111BYDGOSZCZM-2010M 3900:00:0400:21:14.4500:21:18.75+00:04:094:1414.1
40MIĘKCZYŃSKI Miłosz 492LUPUS TEAMZIELONCZYNM-3017M 4000:00:0900:21:14.8500:21:24.00+00:04:094:1514.1
41KADOW Ryszard 645M-408M 4100:00:0500:21:15.3500:21:20.35+00:04:104:1514.1
42BIAŁEK Grzegorz 393BYDGOSZCZM-2011M 4200:00:0700:21:25.9500:21:33.05+00:04:204:1714
43KOCHAŃSKI Dariusz 310BUKOWIECM-504M 4300:00:0200:21:33.9500:21:36.85+00:04:284:1813.9
44GRYTA Karol 511WUDZYNEKM-2012M 4400:00:0300:21:38.6500:21:42.05+00:04:334:1913.9
45MATALEWSKI Mikołaj 520BYDGOSZCZM-104M 4500:00:0700:21:39.9500:21:47.10+00:04:344:2013.8
46STAFIEJ Wojciech 197BYDGOSZCZM-409M 4600:00:0800:21:41.6500:21:50.20+00:04:364:2013.8
47LEWIŃSKI Jacek 494BYDGOSZCZM-3018M 4700:00:1400:21:43.3500:21:57.40+00:04:384:2013.8
48RADTKE Pawel 462SISU OWB TEAMWTELNOM-3019M 4800:00:1400:21:44.8500:21:59.35+00:04:394:2113.8
49MONDRY Waldemar 333BYDGOSZCZM-505M 4900:00:1300:21:45.9000:21:58.90+00:04:404:2113.8
50LEWANDOWSKI Sławomir 423KLUBZDROWIA24HBYDGOSZCZM-3020M 5000:00:2300:21:46.3000:22:09.85+00:04:414:2113.8
51BARCZAK Tomasz 401BYDGOSZCZM-4010M 5100:00:0400:21:48.2500:21:52.80+00:04:434:2113.8
52WEBER Krzysztof 273BYDGOSZCZM-105M 5200:00:1100:21:50.1000:22:01.80+00:04:444:2213.7
53LEWANDOWSKI Marcin 497KEEEPERSTĘSZEWKOM-2013M 5300:00:0700:21:50.4000:21:57.80+00:04:454:2213.7
54ŁOBOCKI Krzysztof 135TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3021M 5400:00:0900:21:50.4000:21:59.45+00:04:454:2213.7
55NADRATOWSKI Maciej 461KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 5500:00:0500:21:50.5000:21:55.80+00:04:454:2213.7
56KOTŁOWSKI Przemysław 496MKSSP63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4012M 5600:00:0300:21:50.5500:21:54.30+00:04:454:2213.7
57FRANKOWSKI Paweł 199BYDGOSZCZM-4013M 5700:00:0900:21:50.8000:22:00.10+00:04:454:2213.7
58CIEŚLEWICZ Karol 185OLAFCREWBYDGOSZCZM-3022M 5800:00:1300:21:51.0000:22:04.85+00:04:454:2213.7
59DZIEKAN Wojciech 466KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3023M 5900:00:0500:21:51.4500:21:56.60+00:04:464:2213.7
60WNUCZYŃSKI Jakub 414BYDGOSZCZM-106M 6000:00:1300:21:55.5000:22:08.50+00:04:504:2313.7
61KALINOWSKI Zbigniew 221BYDGOSZCZM-4014M 6100:00:0800:21:56.6000:22:05.15+00:04:514:2313.7
62WNUCZYŃSKI Andrzej 412ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4015M 6200:00:1200:21:56.8000:22:09.50+00:04:514:2313.7
63ŻAK Mariusz 532BYDGOSZCZM-3024M 6300:00:1700:22:00.1500:22:17.40+00:04:554:2413.6
64SIERACKI Piotr 262MORZEWIECM-107M 6400:00:1500:22:01.1500:22:16.45+00:04:564:2413.6
65MICHALSKI Paweł 603M-3025M 6500:00:0900:22:04.5500:22:14.50+00:04:594:2513.6
66ŁABENDA Robert 3SZURUSIE TEAMBYDGOSZCZM-3026M 6600:00:2500:22:11.0000:22:36.15+00:05:054:2613.5
67UMIEJSKI Sebastian 250BYDGOSZCZM-2014M 6700:00:1900:22:11.1500:22:30.40+00:05:064:2613.5
68GWIAZDOWSKI Krzysztof 194BYDGOSZCZM-4016M 6800:00:0400:22:12.6500:22:17.20+00:05:074:2613.5
69KOSIŃSKI Michael 546HARPAGAN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2015M 6900:00:0200:22:15.5000:22:18.35+00:05:104:2713.5
70JARANTOWICZ Adam 227THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-3027M 7000:00:1600:22:15.9500:22:32.35+00:05:104:2713.5
71WĘGRZYNOWSKI Sławomir 544BYDGOSZCZM-506M 7100:00:0000:22:17.1500:22:17.15+00:05:124:2713.5
72XXX Krzysztof 601M-60+1M 7200:00:0800:22:19.0500:22:27.60+00:05:134:2713.4
73BUCHOLSKI Robert 533OLSZTYNEKM-2016M 7300:00:0400:22:20.2000:22:24.30+00:05:154:2813.4
74TOMASZ Lis 485OPOCZNOM-2017M 7400:00:0400:22:21.6500:22:26.25+00:05:164:2813.4
75WESOŁEK Kacper 421PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-3028M 7500:00:1200:22:24.0000:22:36.10+00:05:184:2813.4
76REPCZYŃSKI Tomasz 4BYDGOSZCZM-2018M 7600:00:2600:22:25.7000:22:52.65+00:05:204:2913.4
77GROTA Artur 317-------------SOLEC KUJAWSKIM-4017M 7700:00:1300:22:26.5500:22:40.05+00:05:214:2913.4
78WESOŁOWSKI Emil 386SZURUSIE TEAMZIELONKAM-108M 7800:00:2600:22:30.9500:22:57.30+00:05:254:3013.3
79ZYGLER Zbigniew 25422 ODNBYDGOSZCZM-4018M 7900:00:0800:22:32.2000:22:40.75+00:05:274:3013.3
80KRUTUL Maciej 528MORZEWIECM-507M 8000:01:1000:22:34.4000:23:45.15+00:05:294:3113.3
81KĘDZIERSKI Rafał 282BYDGOSZCZM-4019M 8100:00:1000:22:34.9000:22:45.85+00:05:294:3113.3
82KOSZOWSKI Rafał 188TRITRYSZCZYNTEAMTRYSZCZYNM-4020M 8200:00:1500:22:35.0500:22:50.40+00:05:294:3113.3
83GONDEK Krzysztof 38NAKŁO NAD NOTECIĄM-4021M 8300:00:0000:22:38.0000:22:38.00+00:05:324:3113.3
84BRUNKE Tomasz 263RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4022M 8400:00:4900:22:41.2000:23:30.30+00:05:364:3213.2
85STEFAŃSKI Marcin 232BYDGOSZCZM-4023M 8500:00:1100:22:42.8500:22:54.05+00:05:374:3213.2
86GACKOWSKI Krzysztof 24IRON&ONE TEAMBYDGOSZCZM-4024M 8600:00:0000:22:43.0500:22:43.05+00:05:374:3213.2
87MUSIELSKI Dariusz 75NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-4025M 8700:00:0500:22:43.9500:22:49.85+00:05:384:3213.2
88ŻUCHELKOWSKI Rafał 514AGATA & RAFAŁ & ADAŚ TEAMBYDGOSZCZM-3029M 8800:00:0600:22:45.4000:22:51.90+00:05:404:3313.2
89TRYBUŚ Filip 372BYDGOSZCZM-109M 8900:00:3300:22:47.2000:23:20.55+00:05:424:3313.2
90MIERNIK Szymon 90CHOJNICEM-3030M 9000:00:1000:22:48.3000:22:58.65+00:05:434:3313.2
91KURMILKO Mateusz 540SUWAŁKIM-2019M 9100:00:0400:22:48.9500:22:53.90+00:05:434:3313.1
92SIUDA Sebastian 11BYDGOSZCZM-4026M 9200:00:1400:22:49.0000:23:03.10+00:05:434:3313.1
93KOWALIK Patryk 654M-3031M 9300:00:1000:22:54.8500:23:05.20+00:05:494:3513.1
94OZDOBA Rafał 167BYDGOSZCZM-3032M 9400:00:0600:22:55.0000:23:01.60+00:05:494:3513.1
95SZMELTER Michał 515BYDGOSZCZM-4027M 9500:00:1300:22:57.9000:23:11.45+00:05:524:3513.1
96MISZEWSKI Paweł 499BIAŁE BŁOTAM-1010M 9600:00:0600:22:59.0500:23:05.35+00:05:534:3513.1
97MUZIEWICZ Marcel 521UNISŁAWM-1011M 9700:00:0600:23:02.0000:23:08.10+00:05:564:3613
98PRZYBYSLKI Łukasz 636M-2020M 9800:00:4100:23:04.0500:23:45.55+00:05:584:3613
99KABACIŃSKI Jarosław 295BYDGOSZCZM-3033M 9900:00:3800:23:05.0000:23:43.90+00:05:594:3713
100MIKOŁAJCZAK Tomasz 261BYDGOSZCZM-3034M 10000:00:1400:23:07.2500:23:22.20+00:06:024:3713
101BIELEC Michał 634M-3035M 10100:00:0400:23:07.9500:23:12.10+00:06:024:3713
102CISEWSKI Mateusz 322BYDGOSZCZM-2021M 10200:00:2900:23:10.0500:23:39.30+00:06:044:3812.9
103GACKOWSKI Szymon 525BYDGOSZCZ NASTARTMĘŻCZYZNAM-3036M 10300:00:3200:23:12.4000:23:44.80+00:06:074:3812.9
104MAZURKIEWICZ Piotr 101DOBRCZM-4028M 10400:00:2800:23:12.5000:23:40.80+00:06:074:3812.9
105PUZIO Tomasz 218ŚWIECIEM-3037M 10500:00:1800:23:23.0500:23:41.20+00:06:174:4012.8
106WALUSIAK Miłosz 420RUN PASJABYDGOSZCZM-3038M 10600:00:0700:23:31.8000:23:39.50+00:06:264:4212.7
107KACZOR Michał 3533LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1012M 10700:00:1100:23:33.5000:23:45.40+00:06:284:4212.7
108LUZAK Mirosław 115BYDGOSZCZM-2022M 10800:00:0000:23:42.1000:23:42.10+00:06:364:4412.7
109SPYCHALSKI Tomasz 444WOZKIMOTOCYKLOWE.PLRYNARZEWOM-3039M 10900:00:2100:23:42.2000:24:03.95+00:06:374:4412.7
110RAPCA Krzysztof 545BYDGOSZCZM-3040M 11000:01:0000:23:44.1000:24:44.70+00:06:384:4412.6
111LEJMAN Grzegorz 463BYDGOSZCZM-Open1M 11100:00:1500:23:56.6000:24:12.00+00:06:514:4712.5
112KLAJBOR Mariusz 373TERENOWY ZAWRÓT GŁOWYCZERSK ŚWIECKIM-4029M 11200:00:1900:23:56.6500:24:16.40+00:06:514:4712.5
113ZIELINSKI Pawel 457BYDGOSZCZM-3041M 11300:00:1800:24:02.8500:24:21.05+00:06:574:4812.5
114KWAŚNIEWSKI Jakub 399WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNESZUBINM-2023M 11400:00:1900:24:04.9500:24:24.05+00:06:594:4912.5
115ZUPA Wojciech 102SISU-OWB TEAMBYDGOSZCZM-508M 11500:00:1700:24:14.5500:24:31.55+00:07:094:5012.4
116BORKOWSKI Michał 40LUBOSTROŃM-2024M 11600:00:0900:24:16.9000:24:26.85+00:07:114:5112.4
117KISZKA Marcin 255RUN PASJABYDGOSZCZM-3042M 11700:00:1400:24:20.4000:24:35.25+00:07:154:5212.3
118TRUDNOWSKI Janusz 66RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+2M 11800:00:0400:24:25.7000:24:30.55+00:07:204:5312.3
119LEWANDOWSKI Adam 159COOKIEFRIENDSRUNBYDGOSZCZM-4030M 11900:00:2200:24:27.3000:24:49.30+00:07:224:5312.3
120KOSTRUCHA Robert 65BRODNICAM-2025M 12000:00:1400:24:32.2000:24:47.15+00:07:274:5412.2
121KILANOWSKI Darek 110BYDGOSZCZM-3043M 12100:00:1200:24:33.9000:24:46.30+00:07:284:5412.2
122OPASKA Marcin 320RUN PASJABYDGOSZCZM-3044M 12200:00:2700:24:34.2000:25:01.50+00:07:294:5412.2
123ZABROCKI Adam 244BYDGOSZCZM-Open2M 12300:02:3600:24:36.9500:27:12.95+00:07:314:5512.2
124BURSZTYŃSKI Tomasz 535CBY BORÓWKI TEAMBORÓWNOM-3045M 12400:00:4200:24:38.0000:25:20.60+00:07:324:5512.2
125NAJS Bartłomiej 438PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2026M 12500:00:1100:24:39.5500:24:51.25+00:07:344:5612.2
126NAGORZYSKI Arkadiusz 31BIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘBYDGOSZCZM-3046M 12600:00:0800:24:49.6000:24:57.85+00:07:444:5712.1
127RIVAT Emmanuel 456ARRKBIALE BLOTAM-3047M 12700:00:1900:24:50.5000:25:09.80+00:07:454:5812.1
128KROPIŃSKI Kacper 3523LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1013M 12800:00:1400:24:50.8500:25:04.90+00:07:454:5812.1
129ZIELIŃSKI Krzysztof 378BYDGOSZCZM-4031M 12900:00:0500:24:51.2000:24:57.10+00:07:464:5812.1
130SPYCHAJ Piotr 483HERBALIFEBYDGOSZCZM-3048M 13000:00:2800:24:52.1500:25:20.95+00:07:474:5812.1
131LEWANDOWSKI Sebastian 154DOBRCZM-3049M 13100:00:1000:24:56.4000:25:06.90+00:07:514:5912
132BŁOTNY Adrian 479PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2027M 13200:00:2600:25:06.9500:25:33.75+00:08:015:0111.9
133NOWACKI Maksymilian 557BYDGOSZCZM-1014M 13300:00:1800:25:09.2000:25:27.95+00:08:045:0111.9
134JAWORSKI Krzysztof 464BYDGOSZCZM-4032M 13400:00:3000:25:11.1000:25:41.40+00:08:055:0211.9
135DRYGAS Ryszard 426BYDGOSZCZM-509M 13500:00:1300:25:15.6500:25:29.45+00:08:105:0311.9
136KLIMCZYK Marcin 241BYDGOSZCZM-4033M 13600:00:4400:25:17.3500:26:02.20+00:08:125:0311.9
137JĘDRZEJCZYK Wojciech 410BYDGOSZCZM-1015M 13700:00:2000:25:19.2000:25:39.80+00:08:145:0311.8
138ZGÓRSKI Maciej 237WKURW_TAEMBYDGOSZCZM-4034M 13800:00:3700:25:21.6000:25:59.40+00:08:165:0411.8
139STAFIEJ Mariusz 434BMSBYDGOSZCZM-5010M 13900:00:3400:25:23.6500:25:57.90+00:08:185:0411.8
140JENERALSKI Maciej 517KRUSZY KRAJEŃSKIM-4035M 14000:00:3200:25:29.8000:26:02.35+00:08:245:0611.8
141CHMIELEWSKI Ireneusz 427CZARNESTOPY.SMM.NIESZAWKAM-5011M 14100:00:1700:25:32.4000:25:49.80+00:08:275:0611.7
142PRZYBYLSKI Mariusz 291BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5012M 14200:00:4100:25:37.5500:26:19.05+00:08:325:0711.7
143KASPRZYK Damian 63MICHALINM-3050M 14300:00:0900:25:38.3500:25:48.00+00:08:335:0711.7
144ŚLEDŹ Paweł 113BYDGOSZCZM-3051M 14400:00:2700:25:39.5500:26:06.75+00:08:345:0711.7
145KLAWCZYŃSKI Zbigniew 303BYDGOSZCZM-5013M 14500:00:1500:25:43.0500:25:58.50+00:08:375:0811.7
146MANOWSKI Jarosław 419LIPNIKIM-4036M 14600:00:0800:25:43.9500:25:52.60+00:08:385:0811.7
147WOJCIECHOWSKI Jarosław 46BYDGOSZCZM-4037M 14700:00:3100:25:45.9000:26:17.10+00:08:405:0911.6
148ZUBRYCKI Tomasz 198KLUB ZDROWIA 24BYDGOSZCZM-3052M 14800:00:0600:25:46.4000:25:53.15+00:08:415:0911.6
149JANUSZEWSKI Marcin 9BYDGOSZCZM-3053M 14900:00:1200:25:50.5500:26:02.85+00:08:455:1011.6
150GÓRSKI Bartłomiej 513BYDGOSZCZM-3054M 15000:00:4300:25:50.6500:26:33.85+00:08:455:1011.6
151WALEWSKI Andrzej 502STOWARZYSZENIE KRWIODAWCÓW FARAINOWROCŁAWM-3055M 15100:00:0300:25:55.8500:25:59.35+00:08:505:1111.6
152KUBIAK Mirosław 97BYDGOSZCZM-4038M 15200:01:0100:25:56.0500:26:57.20+00:08:505:1111.6
153GUŹDZIOŁ Jarek 467WKURW_TEAMSOLEC KUJAWSKIM-4039M 15300:00:1700:25:57.3000:26:15.15+00:08:525:1111.6
154PAWŁOWICZ Patryk 181BYDGOSZCZM-1016M 15400:00:2000:25:58.2000:26:18.25+00:08:535:1111.6
155STAFIEJ Paweł 196BYDGOSZCZM-1017M 15500:00:1600:26:00.3500:26:16.90+00:08:555:1211.5
156ULASZEWSKI Bartosz 605M-3056M 15600:00:1600:26:05.3000:26:21.50+00:09:005:1311.5
157BRZEZIŃSKI Paweł 620M-5014M 15700:00:0300:26:09.4000:26:13.05+00:09:045:1411.5
158STELMASZEK Patryk 284OSIELSKOM-1018M 15800:00:4700:26:09.7500:26:56.90+00:09:045:1311.5
159LEWICKI Jarek 276BYDGOSZCZM-3057M 15900:00:1400:26:10.4000:26:25.35+00:09:055:1411.5
160CHILLA Wiktor 77-BYDGOSZCZM-4040M 16000:01:0100:26:13.9000:27:15.10+00:09:085:1411.4
161SATRO Leszek 501RRCBYDGOSZCZM-3058M 16100:00:1700:26:16.0000:26:33.20+00:09:105:1511.4
162PALIGA Arkadiusz 370BYDGOSZCZM-4041M 16200:00:4100:26:16.8000:26:58.15+00:09:115:1511.4
163GULSKI Piotr 555BYDGOSZCZM-4042M 16300:00:1900:26:25.8500:26:45.45+00:09:205:1711.3
164KARPIŃSKI Łukasz 477BYDGOSZCZM-3059M 16400:00:1000:26:30.7000:26:41.15+00:09:255:1811.3
165MAJEWSKI Michał 388BYDGOSZCZM-2028M 16500:00:1600:26:37.5500:26:53.75+00:09:325:1911.3
166DOLATA Rafał 93BYDGOSZCZM-4043M 16600:00:0000:26:39.7500:26:39.75+00:09:345:1911.3
167WOŹNY Robert 394WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-2029M 16700:00:2100:26:41.5000:27:03.25+00:09:365:2011.2
168MANIKOWSKI Dominik 6MINIKOWOM-3060M 16800:00:2000:26:43.5500:27:04.00+00:09:385:2011.2
169SKUBISZAK Jacek 422BYDGOSZCZM-4044M 16900:00:1900:26:49.6000:27:08.85+00:09:445:2111.2
170PAPIS Piotr 26BACKONIKBYDGOSZCZM-3061M 17000:00:3800:26:49.9000:27:28.10+00:09:445:2211.2
171GIERSZ Krzysztof 430BYDGOSZCZM-4045M 17100:00:5000:26:53.6500:27:43.95+00:09:485:2211.2
172AUGUSTYNIAK Piotr 229BYDGOSZCZM-4046M 17200:00:3100:26:58.8000:27:30.05+00:09:535:2311.1
173SZYNKA Sebastian 355BUZAŁATEAMBYDGOSZCZM-1019M 17300:00:1100:27:03.3500:27:14.85+00:09:585:2411.1
174WYPORKIEWICZ Jerzy 518WILCZE/OSIELSKOM-5015M 17400:00:3200:27:06.8500:27:39.40+00:10:015:2511.1
175ŁUKOMSKI Dawid 107GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-2030M 17500:00:2200:27:08.8000:27:31.70+00:10:035:2511
176ORZECHOWSKI Zbigniew 98BYDGOSZCZM-4047M 17600:00:3800:27:08.9500:27:47.90+00:10:035:2511
177GŁOWACKI Krzysztof 364BYDGOSZCZM-3062M 17700:00:0800:27:09.9000:27:18.75+00:10:045:2611
178WÓJCIK Piotr 290BYDGOSZCZM-1020M 17800:00:1200:27:11.7000:27:24.60+00:10:065:2611
179PASZKIET Witold 618M-60+3M 17900:00:2300:27:13.2000:27:37.10+00:10:085:2611
180ROGUSZCZAK Maciej 112BIAŁE BŁOTAM-4048M 18000:00:1100:27:20.4500:27:31.80+00:10:155:2811
181CHĘSIAK Przemysław 629M-2031M 18100:00:3800:27:20.5000:27:59.40+00:10:155:2811
182POTRZEBOWSKI Marek 116DEAF I #B3KBYDGOSZCZM-3063M 18200:00:2000:27:22.0500:27:42.20+00:10:165:2811
183SZCZEPAŃSKI Adrian 510MIASTOWICEM-2032M 18300:00:1600:27:26.5000:27:42.90+00:10:215:2910.9
184BOROWICZ Jacek 631M-4049M 18400:00:3100:27:32.2000:28:03.75+00:10:275:3010.9
185ŁAWSKI Piotr 449ZAMOŚĆM-3064M 18500:00:1400:27:33.8000:27:48.50+00:10:285:3010.9
186LIDKE Jacek 321BYDGOSZCZM-4050M 18600:00:3400:27:42.3000:28:17.00+00:10:375:3210.8
187HOFFA Filip 245KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3065M 18700:00:0800:27:46.8000:27:55.20+00:10:415:3310.8
188MODRZEJEWSKI Wojciech 440JW 3775 CHOJNICECHOJNICEM-4051M 18800:00:1000:27:54.0500:28:04.45+00:10:485:3410.8
189FILOSEK Paweł 475#BANANATEAMBYDGOSZCZM-2033M 18900:00:3700:28:05.7000:28:42.90+00:11:005:3710.7
190WEBER Jerzy 647M-1021M 19000:00:4500:28:07.5000:28:53.10+00:11:025:3710.7
191KACZMAREK Sebastian 537BYDGOSZCZM-3066M 19100:00:2400:28:19.9000:28:44.85+00:11:145:4010.6
192WESOŁOWSKI Rafał 387SZURUSIE TEAMZIELONKAM-4052M 19200:00:2900:28:20.3500:28:50.30+00:11:155:4010.6
193CHROBAK Przemyslaw 157ILOBYDGOSZCZM-4053M 19300:00:2700:28:21.7500:28:49.55+00:11:165:4010.6
194NOWAK Jakub 156ILONIEMCZM-3067M 19400:00:2600:28:23.1000:28:49.60+00:11:175:4010.6
195RATAJCZAK Marcel 328SP 63BYDGOSZCZM-1022M 19500:00:1700:28:28.1000:28:45.10+00:11:225:4110.5
196GÓRSKI Jacek 79-BYDGOSZCZM-5016M 19600:00:3400:28:29.3500:29:03.60+00:11:245:4110.5
197WITT Jacek 109BYDGOSZCZM-4054M 19700:00:3600:28:31.8000:29:08.50+00:11:265:4210.5
198WYKA Kamil 346L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-2034M 19800:00:3200:28:35.7000:29:08.60+00:11:305:4310.5
199OBIDOWSKI Adam 344L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-3068M 19900:00:3100:28:37.3000:29:09.00+00:11:325:4310.5
200LENC Janusz 300TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+4M 20000:00:4500:28:44.9500:29:30.40+00:11:395:4510.4
201WIOSNA Tomasz 268BIEGAJĄCE ŻÓŁWIE ITBYDGOSZCZM-2035M 20100:00:4300:28:46.7500:29:30.50+00:11:415:4510.4
202SZULC Michał 608M-3069M 20200:00:2400:28:55.7000:29:20.20+00:11:505:4710.4
203PŁOSZAJ Maciej 22BYDGOSZCZM-3070M 20300:00:4300:28:55.9500:29:39.05+00:11:505:4710.4
204PIETRASZAK Tomasz 543RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-4055M 20400:00:4900:29:00.3000:29:49.85+00:11:555:4810.3
205SZECÓWKA Marcin 351BYDGOSZCZM-3071M 20500:00:4800:29:11.2000:29:59.70+00:12:065:5010.3
206BORUSZEWSKI Remigiusz 271#BRKTBYDGOSZCZM-1023M 20600:00:5600:29:14.6000:30:10.70+00:12:095:5010.3
207ŚWIETLIK Grzegorz 470KRÓLOWIE ŻYCIABYDGOSZCZM-3072M 20700:00:0600:29:17.0000:29:23.45+00:12:115:5110.2
208KAMIŃSKI Sławomir 523MOBILNY WULKANPRĄDKIM-3073M 20800:00:0500:29:17.6500:29:23.30+00:12:125:5110.2
209CHMIELEWSKI Patryk 62BYDGOSZCZM-2036M 20900:00:4900:29:17.7000:30:06.70+00:12:125:5110.2
210JANOWSKI Daniel 335TEAM KUCYKIBYDGOSZCZM-2037M 21000:00:2200:29:31.0000:29:53.75+00:12:255:5410.2
211GACKOWSKI Edward 526BYDGOSZCZ NASTARTMĘŻCZYZNAM-60+5M 21100:00:3300:29:33.7500:30:07.50+00:12:285:5410.1
212FERENZ Marcin 379KRUSZYN KRAJEŃSKIM-3074M 21200:00:0700:29:36.8000:29:44.55+00:12:315:5510.1
213ASTUKIEWICZ Tomasz 17BYDGOSZCZM-4056M 21300:00:1100:29:47.9000:29:59.55+00:12:425:5710.1
214GUMIENNY Maciej 256BYDGOSZCZM-4057M 21400:00:1300:29:48.7000:30:02.30+00:12:435:5710.1
215BĄBOLEWSKI Łukasz 87#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-3075M 21500:00:4700:29:52.0500:30:39.90+00:12:465:5810
216DUSZYŃSKI Filip 43AMATORSIENNOM-4058M 21600:00:1000:29:52.6500:30:03.35+00:12:475:5810
217MICHALAK Piotr 204BYDGOSZCZM-4059M 21700:00:4600:29:52.9000:30:39.80+00:12:475:5810
218ZAKURZEWSKI Tomasz 391WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNEBYDGOSZCZM-2038M 21800:00:2100:29:55.3000:30:17.00+00:12:505:5910
219WINOGRODZKI Radosław 376BYDGOSZCZM-3076M 21900:00:1600:30:02.3500:30:19.20+00:12:576:0010
220JAROSZEWSKI Wojciech 86DEEP FORESTTRYSZCZYNM-4060M 22000:00:2000:30:02.4000:30:22.45+00:12:576:0010
221KNOP Krzysztof 495STRONNOSTRONNOM-4061M 22100:00:3700:30:06.6000:30:43.90+00:13:016:0110
222PREUS Patryk 512PERFEKT 300 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2039M 22200:00:5100:30:07.9500:30:59.45+00:13:026:0110
223MASZUDZIŃSKI Mateusz 319BYDGOSZCZM-2040M 22300:00:3500:30:09.9000:30:45.85+00:13:046:029.9
224WENAL Adam 633M-3077M 22400:00:3700:30:16.6000:30:54.35+00:13:116:039.9
225BRATKOWSKI Jakub 626BYDGOSZCZM-1024M 22500:00:3500:30:17.9000:30:53.25+00:13:126:039.9
226GWIAŹDZIŃSKI Kamil 385BYDGOSZCZM-3078M 22600:00:1800:30:27.0500:30:45.70+00:13:216:059.9
227MELTZKER Krzysztof 644M-2041M 22700:00:2500:30:28.3000:30:53.35+00:13:236:059.8
228ANGIEL Władysław 301TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+6M 22800:00:0400:30:29.7000:30:34.10+00:13:246:069.8
229DOLSKI Tomek 490BYDGOSZCZM-3079M 22900:00:3800:30:36.8500:31:15.50+00:13:316:079.8
230KACZYŃSKI Rafał 473PLUSZOWE NORNICETORUŃM-3080M 23000:00:1800:30:48.7500:31:07.10+00:13:436:099.7
231ŚLEDŹ Krzysztof 508BYDGOSZCZM-4062M 23100:00:0000:30:52.0000:30:52.00+00:13:466:109.7
232PECHE Marek 439KLUBZDROWIA 24HBYDGOSZCZM-3081M 23200:00:2900:30:52.8500:31:22.40+00:13:476:109.7
233JANKOWSKI Rafał 311BYDGOSZCZM-4063M 23300:00:4400:30:55.8000:31:40.75+00:13:506:119.7
234SIELUŻYCKI Mieszko 162BYDGOSZCZM-3082M 23400:00:4100:30:59.5000:31:41.40+00:13:546:129.7
235DOLATA Jakub 658M-1025M 23500:00:5600:30:59.6000:31:56.00+00:13:546:129.7
236KLINIKOWSKI Jacek 20KOCHAM ŻYCIE I...ŚWIEKATOWOM-4064M 23600:00:1900:31:00.4000:31:19.65+00:13:556:129.7
237SIEMIENIECKI Filip 332BYDGOSZCZM-2042M 23700:00:1800:31:04.8500:31:23.30+00:13:596:139.7
238OSENDOWSKI Andrzej 418LIPNOM-2043M 23800:00:4100:31:06.5500:31:48.35+00:14:016:139.6
239GRACZYK Kamil 173PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2044M 23900:00:2800:31:15.7500:31:43.85+00:14:106:159.6
240BALCEROWSKI Radosław 436KLUB ZDROWIA BYDGOSZCZPOTULICEM-2045M 24000:00:2500:31:17.3000:31:43.05+00:14:126:159.6
241SAWIEŁAJC Michał 145MIKI72BYDGOSZCZM-4065M 24100:00:3800:31:18.4000:31:56.45+00:14:136:159.6
242LEWANDOWSKI Piotr 178BYDGOSZCZM-4066M 24200:00:4000:31:23.4500:32:03.80+00:14:186:169.6
243WIŚNIEWSKI Jacek 139PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-3083M 24300:00:2600:31:27.4000:31:54.00+00:14:226:179.5
244CZARNECKI Damian 171PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-2046M 24400:00:3200:31:33.2500:32:06.10+00:14:286:189.5
245ZIELIŃSKI Paweł 397FORDON ZAWISZABYDGOSZCZM-3084M 24500:00:5100:31:35.2500:32:26.35+00:14:306:199.5
246KURANT Dominik 304ZAMOŚĆM-1026M 24600:00:2700:31:38.0000:32:05.90+00:14:326:199.5
247RACZYCKI Tomasz 138PAWŁÓWEKM-4067M 24700:00:4700:32:04.0500:32:51.65+00:14:586:249.4
248CHWIEDUK Jakub 259GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4068M 24800:00:5100:32:11.0000:33:02.80+00:15:056:269.3
249BŁASZCZYK Artur 403ZAMOŚĆM-4069M 24900:00:1100:32:23.8500:32:35.25+00:15:186:289.3
250KRUPA Filip 413BYDGOSZCZM-1027M 25000:00:4600:32:42.9500:33:28.95+00:15:376:329.2
251KRUPA Piotr 415BYDGOSZCZM-3085M 25100:00:4600:32:43.0500:33:29.25+00:15:376:329.2
252BOREK Marcin 251BYDGOSZCZM-4070M 25200:00:5000:32:44.2500:33:34.60+00:15:396:329.2
253MAJEWSKI Wojciech 390BYDGOSZCZM-5017M 25300:00:1500:32:44.9000:33:00.00+00:15:396:339.2
254BUZALSKI Robert 382ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4071M 25400:00:3900:32:47.4500:33:27.10+00:15:426:339.1
255WORONIECKI Miłosz 443BYDGOSZCZM-1028M 25500:00:3500:32:51.2000:33:26.50+00:15:466:349.1
256BIAŁOWĄS Grzegorz 342L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-4072M 25600:00:3100:32:56.8000:33:28.00+00:15:516:359.1
257LEWANDOWSKI Robert 175POMAGALSCYBYDGOSZCZ, POLANDM-4073M 25700:00:0800:33:01.2500:33:09.50+00:15:566:369.1
258GABRIELSKI Dariusz 302KLUB ZDROWIABYDGOSZCZM-4074M 25800:00:2900:33:16.1500:33:45.50+00:16:116:399
259SZYBOWSKI Dawid 343L'ÉQUIPE DE CITROENBYDGOSZCZM-2047M 25900:00:3300:33:38.9500:34:12.35+00:16:336:438.9
260STEFAŃSKI Dariusz 105#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-4075M 26000:00:4600:33:39.7500:34:26.60+00:16:346:448.9
261STEFAŃSKI Dawid 106#WIĘCEJSPRZĘTUNIŻTALENTUBYDGOSZCZM-1029M 26100:00:4600:33:39.8500:34:26.10+00:16:346:448.9
262GROCHOWSKI Patryk 274BYDGOSZCZM-3086M 26200:00:0900:33:41.2000:33:51.10+00:16:366:448.9
263JĘDRZEJCZYK Jacek 409BYDGOSZCZM-4076M 26300:00:4700:33:52.6500:34:39.85+00:16:476:468.9
264TUROWSKI Grzegorz 615M-4077M 26400:00:0200:34:22.2000:34:25.00+00:17:176:528.7
265SZATKOWSKI Janusz 616M-3087M 26500:00:2700:34:33.9500:35:01.60+00:17:286:548.7
266JANIK Mariusz 172PROJECT SOCIETYBYDGOSZCZM-4078M 26600:00:2700:34:46.3500:35:14.15+00:17:416:578.6
267ARACH Przemysław 323BYDGOSZCZM-3088M 26700:00:2300:34:47.2000:35:10.80+00:17:426:578.6
268DERYBOWSKI Maciej 336L'ÉQUIPE DE CITROENTORUŃM-2048M 26800:00:2900:35:17.3000:35:46.40+00:18:127:038.5
269BINIENDA Mateusz 453BIMATKRUSZYNM-4079M 26900:00:4100:36:02.7000:36:44.30+00:18:577:128.3
270ZIELIŃSKI Maciej 480BYDGOSZCZM-1030M 27000:00:0000:36:24.7000:36:24.70+00:19:197:168.2
271HETZIG Michał 617M-1031M 27100:00:4600:36:26.1500:37:12.20+00:19:217:178.2
272BIELENNY Michał 607M-60+7M 27200:00:5300:37:37.0000:38:30.20+00:20:317:318
273PEŻYŃSKI Piotr 278BYDGOSZCZM-3089M 27300:00:4000:37:55.0000:38:35.40+00:20:497:357.9
274GIERSZEWSKI Przemysław 622BYDGOSZCZM-4080M 27400:00:2100:38:11.5000:38:32.65+00:21:067:387.9
275KACZMAREK Jarek 191SZCZUTKIM-5018M 27500:00:5700:39:00.4500:39:57.45+00:21:557:487.7
276PISZCZEK Piotr 482BYDGOSZCZM-5019M 27600:00:0000:39:02.7500:39:02.75+00:21:577:487.7
277MISZEWSKI Waldemar 498BIAŁE BŁOTAM-4081M 27700:00:3500:39:09.1500:39:44.75+00:22:047:497.7
278PŁACZKIEWICZ Zbigniew 283BYDGOSZCZM-60+8M 27800:00:5300:40:36.6500:41:30.35+00:23:318:077.4
279SAPA Dariusz 120BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-5020M 27900:00:4900:42:22.8500:43:12.45+00:25:178:287.1
280ŁUKASZEWSKI Jacek 429BYDGOSZCZM-4082M 28000:00:4900:42:23.2000:43:12.60+00:25:188:287.1
281WIŚNIEWSKI Wiesław 377BYDGOSTALBYDGOSZCZM-60+9M 28100:00:4800:45:58.1000:46:47.05+00:28:529:116.5
282GIEZEK Oskar 334BIAŁE BŁOTAM-1032M 28200:00:0000:47:41.2000:47:41.20+00:30:369:326.3
283WRZESIŃSKI Tomasz 657M-4083M 28300:00:5600:47:45.3500:48:41.35+00:30:409:336.3
284GIEZEK Sławomir 30BIAŁE BŁOTAM-3090M 28400:00:0000:49:29.5000:49:29.50+00:32:249:536.1
285KULASZEWSKI Radek 441POWSINOGIBYDGOSZCZM-4084M 28500:00:0000:49:29.9500:49:29.95+00:32:249:536.1
286KSAWERY Sebastian 337BIAŁE BŁOTAM-1033M 28600:00:11   
Znaleziono 286 wynik(ów)