III MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2018-12-08
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
6 km
Zgłoszonych/ Registered:
197
Wystartowało/ Started:
174
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
173
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 2377 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN1M 100:24:32.60 4:0514.7
2PACHOLCZYK Krzysztof 132SŁUPSKM-OPEN2M 200:27:06.20+00:02:334:3113.3
3GARSKI Kryspin 245ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN3M 300:27:12.50+00:02:394:3213.2
4JĘCEK Krzysztof 64MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN4M 400:27:37.90+00:03:054:3613
5MASŁOWSKI Mateusz 120MASŁO_BIEGASŁUPSKM-OPEN5M 500:27:42.15+00:03:094:3713
6JURCZYSZYN Rafał 66DĘBNICA KASZUBSKAM-OPEN6M 600:27:42.55+00:03:094:3713
7KAWKA Adrian 78SŁUPSKM-OPEN7M 700:27:55.10+00:03:224:3912.9
8ŻYLICZ Paweł 221STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-OPEN8M 800:27:59.55+00:03:264:4012.9
9KAMIENIECKI Rafał 69TUPOT-USTKAUSTKAM-OPEN9M 900:28:07.45+00:03:344:4112.8
10ŻUCHOWSKI Maciej 219KP PSP BYTÓWTRZEBIELINOM-OPEN10M 1000:28:21.05+00:03:484:4312.7
11CHOLEWIŃSKI Artur 23SPRINT TEAMSŁUPSKM-OPEN11M 1100:28:21.75+00:03:494:4312.7
12CZYŻYKOWSKI Mateusz 26CZYŻYKISŁUPSKM-OPEN12M 1200:28:26.50+00:03:534:4412.7
13PAKUŁA Mateusz 133SŁUPSKM-OPEN13M 1300:28:26.95+00:03:544:4412.7
14OKOŁOTOWICZ Sebastian 129SŁUPSKM-OPEN14M 1400:28:35.05+00:04:024:4512.6
15CENDER Szymon 186USTKAM-OPEN15M 1500:28:38.75+00:04:064:4612.6
16HERMAN Arkadiusz 56SŁUPSKM-OPEN16M 1600:28:54.00+00:04:214:4912.5
17MEDWID Michał 121BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEGLOBINOM-OPEN17M 1700:30:24.10+00:05:515:0411.8
18OSIŃSKI Wojciech 240SŁUPSKM-OPEN18M 1800:30:38.20+00:06:055:0611.8
19WIELGAT Łukasz 202KB BRYZA POSTOMINOPOSTOMINOM-OPEN19M 1900:30:42.10+00:06:095:0711.7
20WILUSZ Krzysztof 204STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN20M 2000:30:44.30+00:06:115:0711.7
21KLINKUSZ Adrian 76SŁUPSKM-OPEN21M 2100:31:10.45+00:06:375:1111.6
22WILMONT Krzysztof 97M-OPEN22M 2200:31:14.45+00:06:415:1211.5
23TRZEBIATOWSKA Kinga 196ŁUPAWAK-OPEN1K 100:31:18.85+00:06:465:1311.5
24OLESZEK Jerzy 130SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN23M 2300:31:22.20+00:06:495:1311.5
25CHUDY Henryk 24K S OLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM-OPEN24M 2400:31:39.85+00:07:075:1611.4
26DREWNIAK Tomasz 31SŁUPSKM-OPEN25M 2500:31:43.50+00:07:105:1711.3
27ADAMCZYK Małgorzata 1ULKS 'TALEX' BORYSŁAW BORZYTUCHOMSŁUPSKK-OPEN2K 200:31:48.00+00:07:155:1811.3
28SZEWCZUK Piotr 177SŁUPSKM-OPEN26M 2600:32:04.05+00:07:315:2011.2
29FURMAN Tomasz 41STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN27M 2700:32:05.85+00:07:335:2011.2
30GROTA Mariusz 50SŁUPSKM-OPEN28M 2800:32:08.00+00:07:355:2111.2
31FABICH Adrian 112USTKAM-OPEN29M 2900:32:16.90+00:07:445:2211.2
32ZAWIEROWSKA Ewelina 215W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN3K 300:32:23.95+00:07:515:2411.1
33STĘPNIEWSKI Marcin 167MARKOS RUNNING TEAMSIEMIANICEM-OPEN30M 3000:32:32.70+00:08:005:2511.1
34CZYŻYKOWSKI Krzysztof 25SŁUPSKM-OPEN31M 3100:32:36.65+00:08:045:2611
35PIETRZYK Paweł 248SŁUPSKM-OPEN32M 3200:32:48.75+00:08:165:2811
36ŻURAWIK Piotr 185KĘPICEM-OPEN33M 3300:32:50.10+00:08:175:2811
37GAWEŁ Zbigniew 42MIASTO SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN34M 3400:32:56.15+00:08:235:2910.9
38SIDOR Mariusz 7SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN35M 3500:32:56.35+00:08:235:2910.9
39RACZYŃSKA Anna 143BALTIC SEALSSŁUPSKK-OPEN4K 400:33:12.15+00:08:395:3210.8
40DADACZ Rafał 27USTKAM-OPEN36M 3600:33:16.90+00:08:445:3210.8
41SULL Kacper 168NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN37M 3700:33:25.00+00:08:525:3410.8
42KOPCZYŃSKI Sebastian 84SŁUPSKM-OPEN38M 3800:33:32.50+00:08:595:3510.7
43FIC Marcin 38TORUŃM-OPEN39M 3900:33:34.75+00:09:025:3510.7
44GLISZCZYŃSKI :łukasz 37ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-OPEN40M 4000:33:35.05+00:09:025:3510.7
45TOMCZAK Dominik 191NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN41M 4100:33:39.10+00:09:065:3610.7
46KĘSIK Agnieszka 43SŁUPSKK-OPEN5K 500:33:52.35+00:09:195:3810.6
47CAŁKA Magdalena 21NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN6K 600:33:54.10+00:09:215:3910.6
48GREGORCZYK Piotr 48SŁUPSKM-OPEN42M 4200:33:59.10+00:09:265:4010.6
49WIATRZYK Krzysztof 201DARŁOWODARŁOWOM-OPEN43M 4300:33:59.40+00:09:265:4010.6
50KWAŚNIAK Zdzisław 106SŁUPSKM-OPEN44M 4400:33:59.60+00:09:275:3910.6
51BONDARENKO Jan 12BIEGAJŁOSŁUPSKM-OPEN45M 4500:34:03.05+00:09:305:4010.6
52ŁUKASZEWSKI Dawid 116STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN46M 4600:34:14.75+00:09:425:4210.5
53SZAREK Paweł 1747 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻAUSTKAM-OPEN47M 4700:34:14.80+00:09:425:4210.5
54JAROS Adam 224SŁUPSKM-OPEN48M 4800:34:14.95+00:09:425:4210.5
55HERMAN Karina 57SŁUPSKK-OPEN7K 700:34:15.80+00:09:435:4210.5
56GROCHOWSKI Henryk 49SŁUPSKM-OPEN49M 4900:34:39.25+00:10:065:4610.4
57DADACZ Malwina 28USTKAK-OPEN8K 800:34:40.05+00:10:075:4610.4
58DYŚKO Wojciech 34AKTYWNA FABRYKASŁUPSKM-OPEN50M 5000:34:56.00+00:10:235:4910.3
59HARASIM Tomasz 54SŁUPSKM-OPEN51M 5100:35:12.45+00:10:395:5210.2
60LITWIN Barbara 114STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN9K 900:35:31.95+00:10:595:5510.1
61BUBEŁA Łukasz 18KĘPICEM-OPEN52M 5200:35:38.00+00:11:055:5610.1
62MINKO Bartosz 122SŁUPSKM-OPEN53M 5300:35:38.20+00:11:055:5610.1
63SZMIGIERO Arkadiusz 179W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN54M 5400:35:43.75+00:11:115:5710.1
64GIERCZAK Piotr 58USTKAM-OPEN55M 5500:35:45.65+00:11:135:5710.1
65GUSMANN Zbigniew 52SŁUPSKM-OPEN56M 5600:35:55.20+00:11:225:5910
66KACZMAREK Eugeniusz 67SŁUPSKM-OPEN57M 5700:36:01.95+00:11:296:0010
67LEWICZ Jan 113CPSP USTKAREDZIKOWOM-OPEN58M 5800:36:06.65+00:11:346:0110
68KASZOWSKI Rafał 231KCZEWOM-OPEN59M 5900:36:13.35+00:11:406:029.9
69WYSZOMIRSKI Marek 227SŁUPSKM-OPEN60M 6000:36:21.85+00:11:496:039.9
70WOŁOCH Mateusz 208MARKOS RUNNING TEAMUSTKAM-OPEN61M 6100:36:25.85+00:11:536:049.9
71ADAMSKI Dariusz 3POLANÓWM-OPEN62M 6200:36:30.55+00:11:576:059.9
72ZBLEWSKI Patryk 216NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN63M 6300:36:31.75+00:11:596:059.9
73ŻYCKA Ewelina 220SŁUPSKK-OPEN10K 1000:36:39.50+00:12:066:069.8
74PIWOŃSKI Robert 138CSMWSŁUPSKM-OPEN64M 6400:36:41.40+00:12:086:079.8
75GOSUANN Paweł 238SŁUPSKM-OPEN65M 6500:36:42.85+00:12:106:079.8
76KUBIŃSKI Rafał 105NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN66M 6600:36:54.60+00:12:226:099.8
77TRUSIAK Agnieszka 194NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAYSŁUPSKK-OPEN11K 1100:36:57.35+00:12:246:099.7
78REDLAK Tomasz 145SŁUPSKM-OPEN67M 6700:37:01.95+00:12:296:109.7
79KANIOWSKI Jacek 72W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁAWNOM-OPEN68M 6800:37:02.95+00:12:306:109.7
80ZARZYCKI Dariusz 233USTKAM-OPEN69M 6900:37:04.40+00:12:316:109.7
81KRZACZKOWSKI Lech 102DĘBNICA KASZUBSKAM-OPEN70M 7000:37:12.00+00:12:396:129.7
82KRZACZKOWSKI Paweł 101STĘŻYCAM-OPEN71M 7100:37:12.20+00:12:396:129.7
83PATYNA Paweł 134SŁUPSKM-OPEN72M 7200:37:32.25+00:12:596:159.6
84MRUGALSKI Stanisław 125WILKI KOSZALINMIASTKOM-OPEN73M 7300:38:05.20+00:13:326:209.5
85NYK Marcin 77SŁUPSKK-OPEN12K 1200:38:15.90+00:13:436:229.4
86KUL- MAŚLANKA Kinga 249SŁUPSKK-OPEN13K 1300:38:22.35+00:13:496:239.4
87MAŚLANKA Tomasz 250SŁUPSKM-OPEN74M 7400:38:23.50+00:13:506:249.4
88KOWALSKI Krzysztof 93STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN75M 7500:38:25.20+00:13:526:249.4
89TÓRZ Andrzej 192USTKAUSTKAM-OPEN76M 7600:38:25.25+00:13:526:249.4
90DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 30SŁUPSKM-OPEN77M 7700:38:28.00+00:13:556:249.4
91ZANIEWSKI Grzegorz 213KOBYLNICAM-OPEN78M 7800:38:34.50+00:14:016:259.3
92ORŁOWSKI Edward 131SŁUPSKM-OPEN79M 7900:38:51.05+00:14:186:289.3
93KOŚLA Justyna 88NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN14K 1400:38:54.95+00:14:226:299.3
94TRUSIAK Miłosz 195NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAYSŁUPSKM-OPEN80M 8000:39:03.65+00:14:316:309.2
95WOŚ Przemek 228SŁUPSKM-OPEN81M 8100:39:04.90+00:14:326:309.2
96KRZYŻANEK Marta 103MOCZYMORDY TEAMGARDNA WIELKAK-OPEN15K 1500:39:10.60+00:14:386:319.2
97JUNGLING Piotr 65KĘPICEM-OPEN82M 8200:39:11.70+00:14:396:319.2
98KAMIŃSKI Marcin 70MOCZYMORDY TEAMSMOŁDZINOM-OPEN83M 8300:39:12.75+00:14:406:329.2
99ŁUBKOWSKA Magdalena 115SŁUPSKK-OPEN16K 1600:39:14.75+00:14:426:329.2
100JAŻDŻEWSKA Elżbieta 62BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN17K 1700:39:26.95+00:14:546:349.1
101KANIA Aleksandra 71SŁUPSKK-OPEN18K 1800:39:36.30+00:15:036:369.1
102ANDRZEJCZAK Sławomir 4GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN84M 8400:39:43.65+00:15:116:379.1
103BOŚ Grzegorz 15NIGHT RUNNERS SŁUPSK MUAYSŁUPSKM-OPEN85M 8500:40:07.15+00:15:346:419
104KANIUK Maja 73RUMIAK-OPEN19K 1900:40:07.60+00:15:356:419
105PRZYMORSKI Waldemar 142W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN86M 8600:40:27.15+00:15:546:448.9
106RUSZCZYŃSKA-PLUTA Kinga 153VACU ACTIV GYMSŁUPSKK-OPEN20K 2000:40:33.35+00:16:006:458.9
107FURSEWICH Bartłomiej 230SIEMIANICEM-OPEN87M 8700:40:33.50+00:16:006:458.9
108WITKOWSKA Justyna 206SŁAWNOK-OPEN21K 2100:40:54.50+00:16:216:498.8
109MROZIK Joanna 124SŁUPSKK-OPEN22K 2200:41:00.90+00:16:286:508.8
110KĘSIK Łukasz 86M-OPEN88M 8800:41:04.85+00:16:326:508.8
111SZUMSKA Monika 187NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN23K 2300:41:06.00+00:16:336:518.8
112RYCHLIŃSKI Damian 156WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-OPEN89M 8900:41:11.05+00:16:386:518.7
113GRABARCZYK Wojciech 45BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN90M 9000:41:16.90+00:16:446:528.7
114SEWERYN Tomasz 162BUKOWKAM-OPEN91M 9100:41:24.90+00:16:526:548.7
115SAŁAJ Angelika 160STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-OPEN24K 2400:41:25.35+00:16:526:548.7
116KONKOL Katarzyna 83SŁUPSKK-OPEN25K 2500:41:30.00+00:16:576:558.7
117WIWSIOŁEK Urszula 35K-OPEN26K 2600:41:32.65+00:17:006:558.7
118DYJAS Klaudiusz 32MOPR SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN92M 9200:41:45.70+00:17:136:578.6
119PRZYCHOCKA Anna 232SIEMIANICEK-OPEN27K 2700:41:45.75+00:17:136:578.6
120GRABOWSKA Kinga 46SŁUPSKK-OPEN28K 2800:42:00.30+00:17:277:008.6
121BRODACKA Katarzyna 16SŁUPSKK-OPEN29K 2900:42:01.50+00:17:287:008.6
122FRUBA Karina 39STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-OPEN30K 3000:42:06.40+00:17:337:018.5
123KARWASZ Krzysztof 75KWAKOWOM-OPEN93M 9300:42:08.85+00:17:367:018.5
124WENCŁAWSKI Michał 200DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN94M 9400:42:09.35+00:17:367:018.5
125URBAN Ewelina 197DĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN31K 3100:42:10.65+00:17:387:018.5
126RUTKOWSKI Mateusz 155SŁUPSKM-OPEN95M 9500:42:11.50+00:17:387:028.5
127WOŹNIAK Aleksandra 211SŁUPSKK-OPEN32K 3200:42:22.30+00:17:497:038.5
128LEWANDOWSKI Adam 111W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN96M 9600:42:45.90+00:18:137:078.4
129KRYGIER Ireneusz 99W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN97M 9700:42:48.80+00:18:167:088.4
130KONKEL Joanna 82MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN33K 3300:43:12.40+00:18:397:128.3
131HARASIM Emila 55SŁUPSKK-OPEN34K 3400:43:16.55+00:18:437:128.3
132GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata 53SŁUPSKK-OPEN35K 3500:43:20.35+00:18:477:138.3
133BORODZIUK Aneta 13FIT MAMASŁUPSKK-OPEN36K 3600:43:20.80+00:18:487:138.3
134KOT Daniel 89KOT TEAMSŁUPSKM-OPEN98M 9800:43:41.20+00:19:087:168.2
135KIDO Aleksandra 80SŁUPSKK-OPEN37K 3700:43:42.00+00:19:097:178.2
136FRUBA Andrzej 40SŁUPSKM-OPEN99M 9900:43:42.50+00:19:097:178.2
137BOGDANOWICZ Beata 11BBL SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN38K 3800:43:53.75+00:19:217:198.2
138KOWIESKI Paweł 94SŁUPSKM-OPEN100M 10000:43:54.05+00:19:217:198.2
139SZPONARSKI Leszek 184LĘBORSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE ORZEŁ BIAŁYDZIECHLINOM-OPEN101M 10100:44:50.80+00:20:187:288
140KRZACZKOWSKA Izabela 100STĘŻYCAK-OPEN39K 3900:44:59.20+00:20:267:298
141GRZEJSZCZYK Ewelina 51WÓLKA DĄBROWSKAK-OPEN40K 4000:45:22.30+00:20:497:337.9
142JEŻYNA Igor 63KARLINOM-OPEN102M 10200:45:23.15+00:20:507:337.9
143DYMEK Mirella 33GOLENICEK-OPEN41K 4100:45:23.65+00:20:517:347.9
144BLUMCZYŃSKA Anna 10SŁUPSKK-OPEN42K 4200:45:24.60+00:20:527:347.9
145GRAF Milena 247GARCZEGORZEK-OPEN43K 4300:45:26.40+00:20:537:347.9
146GRAJCZAK Dagmara 47PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKUSŁUPSKK-OPEN44K 4400:45:33.40+00:21:007:357.9
147GOŁGOWSKA Tamara 44SIEMIANICEK-OPEN45K 4500:45:33.90+00:21:017:357.9
148PLUTA Marcin 139VACU ACTIV GYMSŁUPSKM-OPEN103M 10300:45:42.25+00:21:097:377.9
149MARCZAK Małgorzata 5ŻELKOWOK-OPEN46K 4600:46:13.90+00:21:417:427.8
150BURDA Sebastian 20W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN104M 10400:46:39.05+00:22:067:467.7
151SYCHLA Monika 171VACU ACTIV GYMŁOSINOK-OPEN47K 4700:46:41.15+00:22:087:467.7
152KAJA Justyna 68BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN48K 4800:46:50.65+00:22:187:487.7
153ADAMCZYK Ewa 2BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN49K 4900:46:51.25+00:22:187:487.7
154LEWANDOWSKA Renata 110SŁUPSKK-OPEN50K 5000:47:17.65+00:22:457:527.6
155MIRON Katarzyna 123SŁUPSKK-OPEN51K 5100:47:18.55+00:22:457:537.6
156BUDZYŃSKA Elżbieta 19SŁUPSKK-OPEN52K 5200:47:34.15+00:23:017:557.6
157CAŁKA Aneta 22SŁUPSKK-OPEN53K 5300:47:40.85+00:23:087:567.5
158WOŹNIAK Dorota 210GRZESŁAW IGMAR WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK-OPEN54K 5400:48:40.25+00:24:078:067.4
159WOŹNIAK Grzegorz 209GRZESŁAW IGMAR WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN105M 10500:48:59.95+00:24:278:097.3
160SZLACHETKA Małgorzata 229SŁUPSKK-OPEN55K 5500:49:26.20+00:24:538:147.3
161RAKOWSKA Katarzyna 144W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-OPEN56K 5600:50:37.10+00:26:048:267.1
162RYNG Kamila 157SŁUPSKK-OPEN57K 5700:52:47.45+00:28:148:486.8
163RUTKOWSKI Krzysztof 154REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-OPEN106M 10600:52:48.55+00:28:158:486.8
164PEMUS Janusz 225M-OPEN107M 10700:52:56.35+00:28:238:496.8
165BAR Adam 8GRUDZIĄDZM-OPEN108M 10800:53:42.90+00:29:108:576.7
166ZIOBRO Joanna 218GRUDZIĄDZK-OPEN58K 5800:53:46.25+00:29:138:576.7
167KOWALCZYK Justyna 91W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN59K 5900:54:08.00+00:29:359:016.7
168KRYGIER Małgorzata 98W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN60K 6000:54:08.50+00:29:359:016.7
169SZMIGIERO Agnieszka 182W.P.K SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKK-OPEN61K 6100:54:24.30+00:29:519:046.6
170PUDŁO Paweł 241SŁUPSKM-OPEN109M 10900:54:25.40+00:29:529:046.6
171TURCZYN Grzegorz 199SŁUPSKM-OPEN110M 11000:54:26.15+00:29:539:046.6
172SZCZYGIELSKA Izabela 175SŁUPSKK-OPEN62K 6200:55:18.15+00:30:459:136.5
173SZCZYGIELSKA Monika 176SŁUPSKK-OPEN63K 6300:55:23.15+00:30:509:136.5
174BORÓWKO Dawid 14WAŁBRZYCHM-OPEN111M 111   
Znaleziono 174 wynik(ów)